Champions league
Europa League
Premier League (4)
Championship (12)
League One (11)
League Two (6)
Primera Division (4)
Segunda Division (4)
1.Bundesliga (5)
2.Bundesliga (4)
Serie A (2)
Serie B
Ligue 2
Ligue 1 (3)
Eredivisie (4)
Eerste Divisie
Jupiler League (3)
Primeira Liga (3)
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig (3)
Super League (3)
Super League (2)
Bundesliga (2)
Superliga (1)
MLS
1.HNL (1)
1.liga (4)
Otp Bank Liga (6)
Premiership (3)
1.SNL (2)
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 132 EUR
 113 EUR*
90 -17% 360 EUR
 288 EUR*
180 -25% 549 EUR
 412 EUR*
365 -33% 1000 EUR
 700 EUR*
Promo code:
*Offer ends 24.2.2019 22:00

Eerste Divisie

Matches: 384

Home team: 189 (49%)
Away team: 110 (29%)
Draws: 85 (22%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 83%
OVER 2,5: 66%
OVER 3,5: 43%

Home team

OVER 0,5: 323 (84%)
OVER 1,5: 210 (55%)
OVER 2,5: 109 (28%)

Away team

OVER 0,5: 288 (75%)
OVER 1,5: 157 (41%)
OVER 2,5: 68 (18%)
Match review Eerste Divisie
Play off
5.5 19:45
Cambuur
1:4 (1:0)
Dordrecht
5.5 19:45

Cambuur
Dordrecht
1
4
5.5 17:30
Almere City
3:2 (1:1)
MVV
5.5 17:30

Almere City
MVV
3
2
1.5 19:45
Dordrecht
1:4 (0:1)
Cambuur
1.5 19:45

Dordrecht
Cambuur
1
4
1.5 17:30
MVV
1:3 (1:1)
Almere City
1.5 17:30

MVV
Almere City
1
3
38. Round
28.4 18:45
Telstar
0:1 (0:1)
Cambuur
28.4 18:45

Telstar
Cambuur
0
1
28.4 18:45
Oss
1:1 (0:0)
Eindhoven
28.4 18:45

Oss
Eindhoven
1
1
28.4 18:45
AZ II
2:2 (1:2)
De Graafschap
28.4 18:45

AZ II
De Graafschap
2
2
28.4 18:45
Ajax II
2:1 (0:0)
MVV
28.4 18:45

Ajax II
MVV
2
1
28.4 18:45
Helmond Sport
2:2 (2:1)
RKC Waalwijk
28.4 18:45

Helmond Sport
RKC Waalwijk
2
2
28.4 18:45
Go Ahead Eagles
1:2 (0:0)
Den Bosch
28.4 18:45

Go Ahead Eagles
Den Bosch
1
2
28.4 18:45
Fortuna Sittard
1:0 (0:0)
PSV II
28.4 18:45

Fortuna Sittard
PSV II
1
0
28.4 18:45
Emmen
0:0 (0:0)
Utrecht II
28.4 18:45

Emmen
Utrecht II
0
0
28.4 18:45
Dordrecht
3:3 (2:0)
NEC
28.4 18:45

Dordrecht
NEC
3
3
28.4 18:45
Almere City
2:0 (0:0)
Volendam
28.4 18:45

Almere City
Volendam
2
0
37. Round
20.4 19:00
Volendam
1:2 (1:1)
Ajax II
20.4 19:00

Volendam
Ajax II
1
2
20.4 19:00
RKC Waalwijk
2:1 (0:1)
Go Ahead Eagles
20.4 19:00

RKC Waalwijk
Go Ahead Eagles
2
1
20.4 19:00
NEC
2:0 (0:0)
AZ II
20.4 19:00

NEC
AZ II
2
0
20.4 19:00
MVV
1:1 (0:0)
Oss
20.4 19:00

MVV
Oss
1
1
20.4 19:00
Utrecht II
0:1 (0:0)
Fortuna Sittard
20.4 19:00

Utrecht II
Fortuna Sittard
0
1
20.4 19:00
PSV II
4:2 (2:0)
Dordrecht
20.4 19:00

PSV II
Dordrecht
4
2
20.4 19:00
Eindhoven
3:2 (1:1)
Almere City
20.4 19:00

Eindhoven
Almere City
3
2
20.4 19:00
Den Bosch
1:2 (0:1)
Emmen
20.4 19:00

Den Bosch
Emmen
1
2
20.4 19:00
De Graafschap
1:0 (0:0)
Telstar
20.4 19:00

De Graafschap
Telstar
1
0
20.4 19:00
Cambuur
4:1 (0:0)
Helmond Sport
20.4 19:00

Cambuur
Helmond Sport
4
1
36. Round
13.4 19:00
Volendam
0:1 (0:1)
RKC Waalwijk
13.4 19:00

Volendam
RKC Waalwijk
0
1
13.4 19:00
Telstar
1:0 (1:0)
Utrecht II
13.4 19:00

Telstar
Utrecht II
1
0
13.4 19:00
Oss
1:4 (1:0)
De Graafschap
13.4 19:00

Oss
De Graafschap
1
4
13.4 19:00
AZ II
3:1 (1:1)
MVV
13.4 19:00

AZ II
MVV
3
1
13.4 19:00
Ajax II
3:2 (3:0)
Emmen
13.4 19:00

Ajax II
Emmen
3
2
13.4 19:00
Helmond Sport
1:2 (1:2)
NEC
13.4 19:00

Helmond Sport
NEC
1
2
13.4 19:00
Go Ahead Eagles
1:3 (1:0)
Eindhoven
13.4 19:00

Go Ahead Eagles
Eindhoven
1
3
13.4 19:00
Fortuna Sittard
2:0 (1:0)
Den Bosch
13.4 19:00

Fortuna Sittard
Den Bosch
2
0
13.4 19:00
Dordrecht
0:3 (0:1)
Cambuur
13.4 19:00

Dordrecht
Cambuur
0
3
13.4 19:00
Almere City
2:1 (0:0)
PSV II
13.4 19:00

Almere City
PSV II
2
1
35. Round
10.4 19:00
PSV II
6:0 (4:0)
Go Ahead Eagles
10.4 19:00

PSV II
Go Ahead Eagles
6
0
9.4 19:00
Cambuur
3:2 (2:1)
AZ II
9.4 19:00

Cambuur
AZ II
3
2
9.4 19:00
De Graafschap
4:2 (2:1)
Almere City
9.4 19:00

De Graafschap
Almere City
4
2
9.4 19:00
Den Bosch
2:5 (2:2)
Ajax II
9.4 19:00

Den Bosch
Ajax II
2
5
9.4 19:00
Eindhoven
3:2 (0:1)
Helmond Sport
9.4 19:00

Eindhoven
Helmond Sport
3
2
9.4 19:00
Emmen
2:3 (1:3)
Telstar
9.4 19:00

Emmen
Telstar
2
3
9.4 19:00
Utrecht II
2:1 (1:1)
Volendam
9.4 19:00

Utrecht II
Volendam
2
1
9.4 19:00
MVV
1:0 (1:0)
Dordrecht
9.4 19:00

MVV
Dordrecht
1
0
9.4 19:00
NEC
2:1 (0:0)
Oss
9.4 19:00

NEC
Oss
2
1
9.4 19:00
RKC Waalwijk
1:1 (0:0)
Fortuna Sittard
9.4 19:00

RKC Waalwijk
Fortuna Sittard
1
1
34. Round
6.4 19:00
Telstar
0:0 (0:0)
PSV II
6.4 19:00

Telstar
PSV II
0
0
6.4 19:00
Oss
3:1 (2:1)
RKC Waalwijk
6.4 19:00

Oss
RKC Waalwijk
3
1
6.4 19:00
AZ II
3:1 (2:0)
Dordrecht
6.4 19:00

AZ II
Dordrecht
3
1
16.4 19:00
Ajax II
1:0 (1:0)
NEC
16.4 19:00

Ajax II
NEC
1
0
6.4 19:00
Helmond Sport
2:3 (1:2)
MVV
6.4 19:00

Helmond Sport
MVV
2
3
6.4 19:00
Go Ahead Eagles
0:1 (0:1)
Fortuna Sittard
6.4 19:00

Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard
0
1
6.4 19:00
Emmen
2:3 (1:2)
Volendam
6.4 19:00

Emmen
Volendam
2
3
6.4 19:00
Eindhoven
2:4 (2:3)
De Graafschap
6.4 19:00

Eindhoven
De Graafschap
2
4
6.4 19:00
Den Bosch
1:2 (0:0)
Cambuur
6.4 19:00

Den Bosch
Cambuur
1
2
6.4 19:00
Almere City
2:1 (1:1)
Utrecht II
6.4 19:00

Almere City
Utrecht II
2
1
33. Round
2.4 13:30
Volendam
4:1 (1:1)
AZ II
2.4 13:30

Volendam
AZ II
4
1
2.4 13:30
RKC Waalwijk
0:4 (0:2)
Almere City
2.4 13:30

RKC Waalwijk
Almere City
0
4
2.4 13:30
NEC
3:0 (2:0)
Telstar
2.4 13:30

NEC
Telstar
3
0
2.4 13:30
MVV
0:1 (0:1)
Emmen
2.4 13:30

MVV
Emmen
0
1
2.4 13:30
Utrecht II
1:0 (0:0)
Go Ahead Eagles
2.4 13:30

Utrecht II
Go Ahead Eagles
1
0
2.4 13:30
PSV II
5:1 (2:1)
Oss
2.4 13:30

PSV II
Oss
5
1
2.4 13:30
Fortuna Sittard
3:0 (2:0)
Helmond Sport
2.4 13:30

Fortuna Sittard
Helmond Sport
3
0
2.4 13:30
Dordrecht
2:3 (1:2)
Ajax II
2.4 13:30

Dordrecht
Ajax II
2
3
2.4 13:30
De Graafschap
2:1 (2:1)
Den Bosch
2.4 13:30

De Graafschap
Den Bosch
2
1
2.4 13:30
Cambuur
3:2 (0:1)
Eindhoven
2.4 13:30

Cambuur
Eindhoven
3
2
32. Round
30.3 19:00
Oss
0:0 (0:0)
Telstar
30.3 19:00

Oss
Telstar
0
0
30.3 19:00
AZ II
1:3 (0:3)
Utrecht II
30.3 19:00

AZ II
Utrecht II
1
3
30.3 19:00
Ajax II
0:3 (0:1)
PSV II
30.3 19:00

Ajax II
PSV II
0
3
30.3 19:00
Go Ahead Eagles
3:1 (1:0)
Helmond Sport
30.3 19:00

Go Ahead Eagles
Helmond Sport
3
1
30.3 19:00
Emmen
1:3 (0:2)
Dordrecht
30.3 19:00

Emmen
Dordrecht
1
3
30.3 19:00
Eindhoven
3:2 (2:0)
NEC
30.3 19:00

Eindhoven
NEC
3
2
30.3 19:00
Den Bosch
2:1 (2:0)
MVV
30.3 19:00

Den Bosch
MVV
2
1
30.3 19:00
De Graafschap
1:0 (0:0)
RKC Waalwijk
30.3 19:00

De Graafschap
RKC Waalwijk
1
0
30.3 19:00
Cambuur
2:2 (2:1)
Volendam
30.3 19:00

Cambuur
Volendam
2
2
30.3 19:00
Almere City
1:4 (0:4)
Fortuna Sittard
30.3 19:00

Almere City
Fortuna Sittard
1
4
31. Round
25.3 13:30
Volendam
1:0 (0:0)
Den Bosch
25.3 13:30

Volendam
Den Bosch
1
0
25.3 13:30
Ajax II
0:1 (0:0)
AZ II
25.3 13:30

Ajax II
AZ II
0
1
25.3 13:30
Dordrecht
1:2 (0:1)
Go Ahead Eagles
25.3 13:30

Dordrecht
Go Ahead Eagles
1
2
25.3 14:30
Almere City
2:2 (2:1)
Emmen
25.3 14:30

Almere City
Emmen
2
2
24.3 18:45
Telstar
0:0 (0:0)
RKC Waalwijk
24.3 18:45

Telstar
RKC Waalwijk
0
0
23.3 19:00
NEC
1:1 (1:1)
De Graafschap
23.3 19:00

NEC
De Graafschap
1
1
23.3 19:00
MVV
2:0 (1:0)
Eindhoven
23.3 19:00

MVV
Eindhoven
2
0
23.3 19:00
Utrecht II
1:4 (0:2)
PSV II
23.3 19:00

Utrecht II
PSV II
1
4
23.3 19:00
Helmond Sport
2:1 (1:0)
Oss
23.3 19:00

Helmond Sport
Oss
2
1
23.3 19:00
Fortuna Sittard
3:2 (2:2)
Cambuur
23.3 19:00

Fortuna Sittard
Cambuur
3
2
30. Round
16.3 19:00
RKC Waalwijk
1:1 (0:0)
MVV
16.3 19:00

RKC Waalwijk
MVV
1
1
16.3 19:00
Oss
1:2 (1:1)
Fortuna Sittard
16.3 19:00

Oss
Fortuna Sittard
1
2
16.3 19:00
PSV II
2:1 (1:0)
Volendam
16.3 19:00

PSV II
Volendam
2
1
16.3 19:00
AZ II
4:1 (2:0)
Almere City
16.3 19:00

AZ II
Almere City
4
1
16.3 19:00
Go Ahead Eagles
1:1 (1:0)
Telstar
16.3 19:00

Go Ahead Eagles
Telstar
1
1
16.3 19:00
Emmen
0:0 (0:0)
Helmond Sport
16.3 19:00

Emmen
Helmond Sport
0
0
16.3 19:00
Eindhoven
5:2 (2:1)
Utrecht II
16.3 19:00

Eindhoven
Utrecht II
5
2
16.3 19:00
Den Bosch
4:1 (1:0)
Dordrecht
16.3 19:00

Den Bosch
Dordrecht
4
1
16.3 19:00
De Graafschap
2:4 (1:1)
Ajax II
16.3 19:00

De Graafschap
Ajax II
2
4
16.3 19:00
Cambuur
1:1 (0:1)
NEC
16.3 19:00

Cambuur
NEC
1
1
29. Round
12.3 19:00
Volendam
2:2 (1:2)
MVV
12.3 19:00

Volendam
MVV
2
2
12.3 19:00
Oss
2:3 (2:2)
Emmen
12.3 19:00

Oss
Emmen
2
3
12.3 19:00
Utrecht II
0:2 (0:1)
NEC
12.3 19:00

Utrecht II
NEC
0
2
12.3 19:00
PSV II
1:1 (1:1)
Cambuur
12.3 19:00

PSV II
Cambuur
1
1
12.3 19:00
AZ II
0:0 (0:0)
Go Ahead Eagles
12.3 19:00

AZ II
Go Ahead Eagles
0
0
12.3 19:00
Ajax II
4:0 (2:0)
Eindhoven
12.3 19:00

Ajax II
Eindhoven
4
0
12.3 19:00
Helmond Sport
3:1 (1:1)
Den Bosch
12.3 19:00

Helmond Sport
Den Bosch
3
1
12.3 19:00
Fortuna Sittard
1:1 (0:1)
De Graafschap
12.3 19:00

Fortuna Sittard
De Graafschap
1
1
12.3 19:00
Dordrecht
1:0 (0:0)
RKC Waalwijk
12.3 19:00

Dordrecht
RKC Waalwijk
1
0
12.3 19:00
Almere City
2:3 (0:1)
Telstar
12.3 19:00

Almere City
Telstar
2
3
28. Round
9.3 19:00
Telstar
2:3 (1:0)
Helmond Sport
9.3 19:00

Telstar
Helmond Sport
2
3
9.3 19:00
RKC Waalwijk
3:2 (0:1)
PSV II
9.3 19:00

RKC Waalwijk
PSV II
3
2
9.3 19:00
NEC
3:0 (2:0)
Volendam
9.3 19:00

NEC
Volendam
3
0
9.3 19:00
MVV
3:1 (1:0)
Utrecht II
9.3 19:00

MVV
Utrecht II
3
1
9.3 19:00
Ajax II
0:2 (0:0)
Go Ahead Eagles
9.3 19:00

Ajax II
Go Ahead Eagles
0
2
9.3 19:00
Emmen
0:2 (0:0)
AZ II
9.3 19:00

Emmen
AZ II
0
2
9.3 19:00
Eindhoven
1:3 (0:1)
Fortuna Sittard
9.3 19:00

Eindhoven
Fortuna Sittard
1
3
9.3 19:00
Den Bosch
0:0 (0:0)
Oss
9.3 19:00

Den Bosch
Oss
0
0
9.3 19:00
De Graafschap
0:1 (0:0)
Dordrecht
9.3 19:00

De Graafschap
Dordrecht
0
1
9.3 19:00
Cambuur
2:1 (1:1)
Almere City
9.3 19:00

Cambuur
Almere City
2
1
27. Round
5.3 19:00
Utrecht II
1:1 (0:0)
Den Bosch
5.3 19:00

Utrecht II
Den Bosch
1
1
5.3 19:00
PSV II
1:1 (0:0)
Emmen
5.3 19:00

PSV II
Emmen
1
1
4.3 13:30
Go Ahead Eagles
0:4 (0:1)
De Graafschap
4.3 13:30

Go Ahead Eagles
De Graafschap
0
4
2.3 19:00
Volendam
3:2 (1:2)
Eindhoven
2.3 19:00

Volendam
Eindhoven
3
2
2.3 19:00
RKC Waalwijk
0:2 (0:0)
NEC
2.3 19:00

RKC Waalwijk
NEC
0
2
2.3 19:00
Oss
2:1 (0:0)
Cambuur
2.3 19:00

Oss
Cambuur
2
1
2.3 19:00
Helmond Sport
3:0 (0:0)
AZ II
2.3 19:00

Helmond Sport
AZ II
3
0
2.3 19:00
Fortuna Sittard
3:0 (1:0)
MVV
2.3 19:00

Fortuna Sittard
MVV
3
0
2.3 19:00
Dordrecht
2:3 (1:1)
Telstar
2.3 19:00

Dordrecht
Telstar
2
3
2.3 19:00
Almere City
1:2 (0:0)
Ajax II
2.3 19:00

Almere City
Ajax II
1
2
26. Round
26.2 19:00
Utrecht II
2:1 (1:0)
Ajax II
26.2 19:00

Utrecht II
Ajax II
2
1
26.2 19:00
AZ II
2:1 (0:0)
PSV II
26.2 19:00

AZ II
PSV II
2
1
23.2 19:00
Telstar
5:2 (5:0)
Volendam
23.2 19:00

Telstar
Volendam
5
2
23.2 19:00
NEC
1:1 (0:0)
Fortuna Sittard
23.2 19:00

NEC
Fortuna Sittard
1
1
23.2 19:00
MVV
3:0 (1:0)
Almere City
23.2 19:00

MVV
Almere City
3
0
23.2 19:00
Go Ahead Eagles
2:1 (0:1)
Oss
23.2 19:00

Go Ahead Eagles
Oss
2
1
23.2 19:00
Eindhoven
0:1 (0:1)
Dordrecht
23.2 19:00

Eindhoven
Dordrecht
0
1
23.2 19:00
Den Bosch
0:0 (0:0)
RKC Waalwijk
23.2 19:00

Den Bosch
RKC Waalwijk
0
0
23.2 19:00
De Graafschap
1:0 (1:0)
Helmond Sport
23.2 19:00

De Graafschap
Helmond Sport
1
0
23.2 19:00
Cambuur
1:1 (1:0)
Emmen
23.2 19:00

Cambuur
Emmen
1
1
25. Round
19.2 19:00
PSV II
2:1 (1:1)
Den Bosch
19.2 19:00

PSV II
Den Bosch
2
1
19.2 19:00
Ajax II
2:0 (1:0)
Oss
19.2 19:00

Ajax II
Oss
2
0
16.2 19:00
Volendam
4:1 (4:0)
Dordrecht
16.2 19:00

Volendam
Dordrecht
4
1
16.2 19:00
RKC Waalwijk
0:0 (0:0)
Cambuur
16.2 19:00

RKC Waalwijk
Cambuur
0
0
16.2 19:00
MVV
4:1 (2:0)
NEC
16.2 19:00

MVV
NEC
4
1
16.2 19:00
Helmond Sport
2:0 (1:0)
Utrecht II
16.2 19:00

Helmond Sport
Utrecht II
2
0
16.2 19:00
Fortuna Sittard
1:1 (0:1)
Telstar
16.2 19:00

Fortuna Sittard
Telstar
1
1
16.2 19:00
Emmen
5:2 (2:2)
De Graafschap
16.2 19:00

Emmen
De Graafschap
5
2
16.2 19:00
Eindhoven
1:3 (1:3)
AZ II
16.2 19:00

Eindhoven
AZ II
1
3
16.2 19:00
Almere City
2:0 (1:0)
Go Ahead Eagles
16.2 19:00

Almere City
Go Ahead Eagles
2
0
24. Round
12.2 19:00
AZ II
2:0 (0:0)
Fortuna Sittard
12.2 19:00

AZ II
Fortuna Sittard
2
0
9.2 19:00
Telstar
3:3 (1:0)
Ajax II
9.2 19:00

Telstar
Ajax II
3
3
9.2 19:00
Oss
5:1 (3:1)
Almere City
9.2 19:00

Oss
Almere City
5
1
9.2 19:00
Utrecht II
5:2 (4:1)
RKC Waalwijk
9.2 19:00

Utrecht II
RKC Waalwijk
5
2
12.2 19:00
Go Ahead Eagles
0:1 (0:1)
Emmen
12.2 19:00

Go Ahead Eagles
Emmen
0
1
9.2 19:00
Dordrecht
3:2 (1:1)
Helmond Sport
9.2 19:00

Dordrecht
Helmond Sport
3
2
9.2 19:00
Den Bosch
4:0 (1:0)
Eindhoven
9.2 19:00

Den Bosch
Eindhoven
4
0
9.2 19:00
De Graafschap
2:1 (1:0)
Volendam
9.2 19:00

De Graafschap
Volendam
2
1
9.2 19:00
Cambuur
0:2 (0:0)
MVV
9.2 19:00

Cambuur
MVV
0
2
8.2 19:00
NEC
2:0 (1:0)
PSV II
8.2 19:00

NEC
PSV II
2
0
23. Round
5.2 19:00
PSV II
1:0 (1:0)
MVV
5.2 19:00

PSV II
MVV
1
0
5.2 19:00
AZ II
3:1 (1:0)
Oss
5.2 19:00

AZ II
Oss
3
1
5.2 19:00
Ajax II
2:0 (1:0)
Helmond Sport
5.2 19:00

Ajax II
Helmond Sport
2
0
2.2 19:00
Volendam
2:0 (0:0)
Fortuna Sittard
2.2 19:00

Volendam
Fortuna Sittard
2
0
2.2 19:00
Emmen
1:0 (1:0)
NEC
2.2 19:00

Emmen
NEC
1
0
2.2 19:00
Eindhoven
3:1 (3:1)
RKC Waalwijk
2.2 19:00

Eindhoven
RKC Waalwijk
3
1
2.2 19:00
Den Bosch
3:2 (2:1)
Telstar
2.2 19:00

Den Bosch
Telstar
3
2
2.2 19:00
De Graafschap
7:0 (3:0)
Utrecht II
2.2 19:00

De Graafschap
Utrecht II
7
0
2.2 19:00
Cambuur
2:1 (2:0)
Go Ahead Eagles
2.2 19:00

Cambuur
Go Ahead Eagles
2
1
2.2 19:00
Almere City
1:2 (1:1)
Dordrecht
2.2 19:00

Almere City
Dordrecht
1
2
22. Round
29.1 19:00
PSV II
4:1 (3:0)
Eindhoven
29.1 19:00

PSV II
Eindhoven
4
1
28.1 13:30
Volendam
4:3 (2:1)
Go Ahead Eagles
28.1 13:30

Volendam
Go Ahead Eagles
4
3
26.1 19:00
Telstar
2:1 (0:1)
AZ II
26.1 19:00

Telstar
AZ II
2
1
26.1 19:00
RKC Waalwijk
2:4 (1:2)
Ajax II
26.1 19:00

RKC Waalwijk
Ajax II
2
4
26.1 19:00
NEC
1:0 (1:0)
Den Bosch
26.1 19:00

NEC
Den Bosch
1
0
26.1 19:00
MVV
1:3 (1:3)
De Graafschap
26.1 19:00

MVV
De Graafschap
1
3
26.1 19:00
Utrecht II
1:3 (0:2)
Cambuur
26.1 19:00

Utrecht II
Cambuur
1
3
26.1 19:00
Helmond Sport
1:2 (0:0)
Almere City
26.1 19:00

Helmond Sport
Almere City
1
2
26.1 19:00
Fortuna Sittard
1:2 (0:2)
Emmen
26.1 19:00

Fortuna Sittard
Emmen
1
2
26.1 19:00
Dordrecht
2:0 (1:0)
Oss
26.1 19:00

Dordrecht
Oss
2
0
21. Round
22.1 19:00
AZ II
1:1 (1:0)
Den Bosch
22.1 19:00

AZ II
Den Bosch
1
1
22.1 19:00
Ajax II
3:2 (3:0)
Cambuur
22.1 19:00

Ajax II
Cambuur
3
2
19.1 19:00
Telstar
4:1 (3:1)
Eindhoven
19.1 19:00

Telstar
Eindhoven
4
1
19.1 19:00
Oss
2:0 (0:0)
Utrecht II
19.1 19:00

Oss
Utrecht II
2
0
19.1 19:00
Helmond Sport
1:4 (0:3)
Volendam
19.1 19:00

Helmond Sport
Volendam
1
4
19.1 19:00
Go Ahead Eagles
3:1 (2:0)
MVV
19.1 19:00

Go Ahead Eagles
MVV
3
1
19.1 19:00
Emmen
2:1 (2:1)
RKC Waalwijk
19.1 19:00

Emmen
RKC Waalwijk
2
1
19.1 19:00
Dordrecht
3:0 (1:0)
Fortuna Sittard
19.1 19:00

Dordrecht
Fortuna Sittard
3
0
19.1 19:00
De Graafschap
2:3 (2:1)
PSV II
19.1 19:00

De Graafschap
PSV II
2
3
19.1 19:00
Almere City
3:2 (2:0)
NEC
19.1 19:00

Almere City
NEC
3
2
20. Round
12.1 19:00
Volendam
3:1 (2:0)
Oss
12.1 19:00

Volendam
Oss
3
1
12.1 19:00
RKC Waalwijk
1:0 (1:0)
AZ II
12.1 19:00

RKC Waalwijk
AZ II
1
0
12.1 19:00
NEC
5:1 (2:1)
Go Ahead Eagles
12.1 19:00

NEC
Go Ahead Eagles
5
1
12.1 19:00
MVV
0:0 (0:0)
Telstar
12.1 19:00

MVV
Telstar
0
0
12.1 19:00
Utrecht II
0:2 (0:0)
Dordrecht
12.1 19:00

Utrecht II
Dordrecht
0
2
12.1 19:00
PSV II
1:2 (1:0)
Helmond Sport
12.1 19:00

PSV II
Helmond Sport
1
2
12.1 19:00
Fortuna Sittard
2:1 (2:0)
Ajax II
12.1 19:00

Fortuna Sittard
Ajax II
2
1
12.1 19:00
Eindhoven
2:1 (2:0)
Emmen
12.1 19:00

Eindhoven
Emmen
2
1
12.1 19:00
Den Bosch
1:3 (1:1)
Almere City
12.1 19:00

Den Bosch
Almere City
1
3
12.1 19:00
Cambuur
3:2 (2:1)
De Graafschap
12.1 19:00

Cambuur
De Graafschap
3
2
19. Round
23.12 18:45
Fortuna Sittard
3:1 (0:0)
Utrecht II
23.12 18:45

Fortuna Sittard
Utrecht II
3
1
22.12 19:00
Telstar
3:2 (1:1)
De Graafschap
22.12 19:00

Telstar
De Graafschap
3
2
22.12 19:00
Oss
1:0 (0:0)
MVV
22.12 19:00

Oss
MVV
1
0
22.12 19:00
AZ II
2:7 (0:3)
NEC
22.12 19:00

AZ II
NEC
2
7
22.12 19:00
Ajax II
7:0 (1:0)
Volendam
22.12 19:00

Ajax II
Volendam
7
0
22.12 19:00
Helmond Sport
3:0 (1:0)
Cambuur
22.12 19:00

Helmond Sport
Cambuur
3
0
22.12 19:00
Go Ahead Eagles
0:0 (0:0)
RKC Waalwijk
22.12 19:00

Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk
0
0
22.12 19:00
Emmen
2:2 (1:1)
Den Bosch
22.12 19:00

Emmen
Den Bosch
2
2
22.12 19:00
Dordrecht
2:3 (0:2)
PSV II
22.12 19:00

Dordrecht
PSV II
2
3
22.12 19:00
Almere City
5:1 (3:1)
Eindhoven
22.12 19:00

Almere City
Eindhoven
5
1
18. Round
15.12 19:00
RKC Waalwijk
1:3 (1:0)
Volendam
15.12 19:00

RKC Waalwijk
Volendam
1
3
15.12 19:00
NEC
1:1 (1:0)
Helmond Sport
15.12 19:00

NEC
Helmond Sport
1
1
15.12 19:00
MVV
3:0 (0:0)
AZ II
15.12 19:00

MVV
AZ II
3
0
15.12 19:00
Utrecht II
0:1 (0:0)
Telstar
15.12 19:00

Utrecht II
Telstar
0
1
15.12 19:00
PSV II
3:2 (1:0)
Almere City
15.12 19:00

PSV II
Almere City
3
2
15.12 19:00
Emmen
2:2 (2:1)
Ajax II
15.12 19:00

Emmen
Ajax II
2
2
15.12 19:00
Eindhoven
3:2 (2:1)
Go Ahead Eagles
15.12 19:00

Eindhoven
Go Ahead Eagles
3
2
15.12 19:00
Den Bosch
2:4 (0:2)
Fortuna Sittard
15.12 19:00

Den Bosch
Fortuna Sittard
2
4
15.12 19:00
De Graafschap
1:1 (0:0)
Oss
15.12 19:00

De Graafschap
Oss
1
1
15.12 19:00
Cambuur
3:0 (0:0)
Dordrecht
15.12 19:00

Cambuur
Dordrecht
3
0
17. Round
15.1 19:00
AZ II
0:1 (0:0)
Cambuur
15.1 19:00

AZ II
Cambuur
0
1
18.12 19:00
Ajax II
1:0 (1:0)
Den Bosch
18.12 19:00

Ajax II
Den Bosch
1
0
8.12 19:00
Volendam
2:1 (2:0)
Utrecht II
8.12 19:00

Volendam
Utrecht II
2
1
8.12 19:00
Telstar
0:0 (0:0)
Emmen
8.12 19:00

Telstar
Emmen
0
0
15.1 19:00
Oss
3:0 (2:0)
NEC
15.1 19:00

Oss
NEC
3
0
18.12 19:00
Helmond Sport
0:0 (0:0)
Eindhoven
18.12 19:00

Helmond Sport
Eindhoven
0
0
12.12 19:00
Go Ahead Eagles
1:1 (0:1)
PSV II
12.12 19:00

Go Ahead Eagles
PSV II
1
1
8.12 19:00
Fortuna Sittard
6:0 (1:0)
RKC Waalwijk
8.12 19:00

Fortuna Sittard
RKC Waalwijk
6
0
8.12 19:00
Dordrecht
2:4 (2:1)
MVV
8.12 19:00

Dordrecht
MVV
2
4
8.12 19:00
Almere City
2:1 (1:1)
De Graafschap
8.12 19:00

Almere City
De Graafschap
2
1
16. Round
4.12 19:00
Utrecht II
1:2 (1:0)
Emmen
4.12 19:00

Utrecht II
Emmen
1
2
4.12 19:00
PSV II
2:3 (2:0)
Fortuna Sittard
4.12 19:00

PSV II
Fortuna Sittard
2
3
1.12 19:00
Volendam
1:1 (0:0)
Almere City
1.12 19:00

Volendam
Almere City
1
1
1.12 19:00
RKC Waalwijk
1:0 (0:0)
Helmond Sport
1.12 19:00

RKC Waalwijk
Helmond Sport
1
0
1.12 19:00
NEC
6:0 (3:0)
Dordrecht
1.12 19:00

NEC
Dordrecht
6
0
1.12 19:00
MVV
0:4 (0:1)
Ajax II
1.12 19:00

MVV
Ajax II
0
4
1.12 19:00
Eindhoven
1:3 (0:0)
Oss
1.12 19:00

Eindhoven
Oss
1
3
1.12 19:00
Den Bosch
3:0 (3:0)
Go Ahead Eagles
1.12 19:00

Den Bosch
Go Ahead Eagles
3
0
1.12 19:00
De Graafschap
1:0 (1:0)
AZ II
1.12 19:00

De Graafschap
AZ II
1
0
1.12 19:00
Cambuur
2:1 (0:0)
Telstar
1.12 19:00

Cambuur
Telstar
2
1
15. Round
27.11 19:00
Telstar
3:2 (0:0)
NEC
27.11 19:00

Telstar
NEC
3
2
27.11 19:00
Oss
0:3 (0:1)
PSV II
27.11 19:00

Oss
PSV II
0
3
27.11 19:00
AZ II
0:2 (0:1)
Volendam
27.11 19:00

AZ II
Volendam
0
2
27.11 19:00
Ajax II
3:0 (1:0)
Dordrecht
27.11 19:00

Ajax II
Dordrecht
3
0
27.11 19:00
Helmond Sport
1:3 (1:2)
Fortuna Sittard
27.11 19:00

Helmond Sport
Fortuna Sittard
1
3
27.11 19:00
Go Ahead Eagles
0:0 (0:0)
Utrecht II
27.11 19:00

Go Ahead Eagles
Utrecht II
0
0
27.11 19:00
Emmen
2:1 (2:0)
MVV
27.11 19:00

Emmen
MVV
2
1
27.11 19:00
Eindhoven
2:1 (1:0)
Cambuur
27.11 19:00

Eindhoven
Cambuur
2
1
27.11 19:00
Den Bosch
1:1 (0:0)
De Graafschap
27.11 19:00

Den Bosch
De Graafschap
1
1
27.11 19:00
Almere City
3:2 (3:2)
RKC Waalwijk
27.11 19:00

Almere City
RKC Waalwijk
3
2
14. Round
24.11 19:00
Volendam
2:3 (1:1)
Emmen
24.11 19:00

Volendam
Emmen
2
3
24.11 19:00
RKC Waalwijk
2:1 (0:1)
Oss
24.11 19:00

RKC Waalwijk
Oss
2
1
24.11 19:00
NEC
2:1 (0:0)
Ajax II
24.11 19:00

NEC
Ajax II
2
1
24.11 19:00
MVV
3:1 (2:0)
Helmond Sport
24.11 19:00

MVV
Helmond Sport
3
1
24.11 19:00
Utrecht II
2:4 (1:1)
Almere City
24.11 19:00

Utrecht II
Almere City
2
4
24.11 19:00
PSV II
6:0 (4:0)
Telstar
24.11 19:00

PSV II
Telstar
6
0
24.11 19:00
Fortuna Sittard
2:1 (0:1)
Go Ahead Eagles
24.11 19:00

Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
2
1
24.11 19:00
Dordrecht
3:2 (1:0)
AZ II
24.11 19:00

Dordrecht
AZ II
3
2
24.11 19:00
De Graafschap
4:0 (1:0)
Eindhoven
24.11 19:00

De Graafschap
Eindhoven
4
0
24.11 19:00
Cambuur
2:2 (1:1)
Den Bosch
24.11 19:00

Cambuur
Den Bosch
2
2
13. Round
20.11 19:00
AZ II
4:2 (0:1)
Ajax II
20.11 19:00

AZ II
Ajax II
4
2
20.11 19:00
PSV II
2:0 (2:0)
Utrecht II
20.11 19:00

PSV II
Utrecht II
2
0
17.11 19:00
RKC Waalwijk
4:1 (2:0)
Telstar
17.11 19:00

RKC Waalwijk
Telstar
4
1
17.11 19:00
Oss
0:0 (0:0)
Helmond Sport
17.11 19:00

Oss
Helmond Sport
0
0
17.11 19:00
Go Ahead Eagles
0:3 (0:1)
Dordrecht
17.11 19:00

Go Ahead Eagles
Dordrecht
0
3
17.11 19:00
Emmen
2:2 (1:0)
Almere City
17.11 19:00

Emmen
Almere City
2
2
17.11 19:00
Eindhoven
3:2 (3:0)
MVV
17.11 19:00

Eindhoven
MVV
3
2
17.11 19:00
Den Bosch
3:1 (1:1)
Volendam
17.11 19:00

Den Bosch
Volendam
3
1
17.11 19:00
De Graafschap
1:3 (0:1)
NEC
17.11 19:00

De Graafschap
NEC
1
3
17.11 19:00
Cambuur
1:0 (1:0)
Fortuna Sittard
17.11 19:00

Cambuur
Fortuna Sittard
1
0
12. Round
3.11 19:00
Volendam
1:0 (0:0)
PSV II
3.11 19:00

Volendam
PSV II
1
0
3.11 19:00
Telstar
3:1 (2:0)
Go Ahead Eagles
3.11 19:00

Telstar
Go Ahead Eagles
3
1
3.11 19:00
NEC
3:1 (0:0)
Cambuur
3.11 19:00

NEC
Cambuur
3
1
3.11 19:00
MVV
0:0 (0:0)
RKC Waalwijk
3.11 19:00

MVV
RKC Waalwijk
0
0
3.11 19:00
Utrecht II
1:2 (1:0)
Eindhoven
3.11 19:00

Utrecht II
Eindhoven
1
2
3.11 19:00
Ajax II
0:5 (0:1)
De Graafschap
3.11 19:00

Ajax II
De Graafschap
0
5
3.11 19:00
Helmond Sport
3:1 (1:1)
Emmen
3.11 19:00

Helmond Sport
Emmen
3
1
3.11 19:00
Fortuna Sittard
4:0 (0:0)
Oss
3.11 19:00

Fortuna Sittard
Oss
4
0
3.11 19:00
Dordrecht
0:3 (0:1)
Den Bosch
3.11 19:00

Dordrecht
Den Bosch
0
3
3.11 19:00
Almere City
3:2 (1:1)
AZ II
3.11 19:00

Almere City
AZ II
3
2
11. Round
29.10 13:30
Telstar
4:0 (2:0)
Almere City
29.10 13:30

Telstar
Almere City
4
0
29.10 13:30
MVV
2:1 (2:1)
Volendam
29.10 13:30

MVV
Volendam
2
1
27.10 19:00
RKC Waalwijk
1:0 (1:0)
Dordrecht
27.10 19:00

RKC Waalwijk
Dordrecht
1
0
27.10 19:00
NEC
3:1 (2:0)
Utrecht II
27.10 19:00

NEC
Utrecht II
3
1
27.10 19:00
Go Ahead Eagles
2:1 (0:1)
AZ II
27.10 19:00

Go Ahead Eagles
AZ II
2
1
27.10 19:00
Emmen
1:1 (0:0)
Oss
27.10 19:00

Emmen
Oss
1
1
27.10 19:00
Eindhoven
2:3 (1:0)
Ajax II
27.10 19:00

Eindhoven
Ajax II
2
3
27.10 19:00
Den Bosch
2:2 (1:1)
Helmond Sport
27.10 19:00

Den Bosch
Helmond Sport
2
2
27.10 19:00
De Graafschap
2:0 (1:0)
Fortuna Sittard
27.10 19:00

De Graafschap
Fortuna Sittard
2
0
27.10 19:00
Cambuur
0:1 (0:0)
PSV II
27.10 19:00

Cambuur
PSV II
0
1
5. Round
23.10 19:00
Oss
2:1 (2:0)
AZ II
23.10 19:00

Oss
AZ II
2
1
10. Round
20.10 19:00
Volendam
0:2 (0:0)
NEC
20.10 19:00

Volendam
NEC
0
2
20.10 19:00
Oss
1:1 (1:1)
Den Bosch
20.10 19:00

Oss
Den Bosch
1
1
20.10 19:00
Utrecht II
2:1 (1:1)
MVV
20.10 19:00

Utrecht II
MVV
2
1
20.10 19:00
PSV II
3:2 (2:1)
RKC Waalwijk
20.10 19:00

PSV II
RKC Waalwijk
3
2
20.10 19:00
AZ II
2:1 (1:0)
Emmen
20.10 19:00

AZ II
Emmen
2
1
20.10 19:00
Helmond Sport
1:2 (1:2)
Telstar
20.10 19:00

Helmond Sport
Telstar
1
2
20.10 19:00
Go Ahead Eagles
4:1 (3:1)
Ajax II
20.10 19:00

Go Ahead Eagles
Ajax II
4
1
20.10 19:00
Fortuna Sittard
2:2 (1:0)
Eindhoven
20.10 19:00

Fortuna Sittard
Eindhoven
2
2
20.10 19:00
Dordrecht
1:1 (0:0)
De Graafschap
20.10 19:00

Dordrecht
De Graafschap
1
1
20.10 19:00
Almere City
1:1 (0:0)
Cambuur
20.10 19:00

Almere City
Cambuur
1
1
9. Round
16.10 19:00
AZ II
1:3 (0:1)
Helmond Sport
16.10 19:00

AZ II
Helmond Sport
1
3
16.10 19:00
Ajax II
3:0 (2:0)
Almere City
16.10 19:00

Ajax II
Almere City
3
0
15.10 11:30
De Graafschap
1:1 (0:1)
Go Ahead Eagles
15.10 11:30

De Graafschap
Go Ahead Eagles
1
1
13.10 19:00
Telstar
3:0 (1:0)
Dordrecht
13.10 19:00

Telstar
Dordrecht
3
0
13.10 19:00
NEC
2:0 (2:0)
RKC Waalwijk
13.10 19:00

NEC
RKC Waalwijk
2
0
13.10 19:00
MVV
1:2 (1:1)
Fortuna Sittard
13.10 19:00

MVV
Fortuna Sittard
1
2
13.10 19:00
Emmen
3:1 (2:1)
PSV II
13.10 19:00

Emmen
PSV II
3
1
13.10 19:00
Eindhoven
1:0 (1:0)
Volendam
13.10 19:00

Eindhoven
Volendam
1
0
13.10 19:00
Den Bosch
1:0 (1:0)
Utrecht II
13.10 19:00

Den Bosch
Utrecht II
1
0
13.10 19:00
Cambuur
1:3 (0:2)
Oss
13.10 19:00

Cambuur
Oss
1
3
8. Round
8.10 13:30
RKC Waalwijk
1:1 (0:1)
Den Bosch
8.10 13:30

RKC Waalwijk
Den Bosch
1
1
6.10 19:00
Volendam
3:4 (1:2)
Telstar
6.10 19:00

Volendam
Telstar
3
4
6.10 19:00
Oss
1:6 (0:2)
Go Ahead Eagles
6.10 19:00

Oss
Go Ahead Eagles
1
6
6.10 19:00
PSV II
1:2 (0:2)
AZ II
6.10 19:00

PSV II
AZ II
1
2
6.10 19:00
Ajax II
2:1 (1:1)
Utrecht II
6.10 19:00

Ajax II
Utrecht II
2
1
6.10 19:00
Helmond Sport
0:2 (0:0)
De Graafschap
6.10 19:00

Helmond Sport
De Graafschap
0
2
6.10 19:00
Fortuna Sittard
1:2 (1:1)
NEC
6.10 19:00

Fortuna Sittard
NEC
1
2
6.10 19:00
Emmen
2:0 (1:0)
Cambuur
6.10 19:00

Emmen
Cambuur
2
0
6.10 19:00
Dordrecht
4:3 (2:0)
Eindhoven
6.10 19:00

Dordrecht
Eindhoven
4
3
6.10 19:00
Almere City
3:2 (0:1)
MVV
6.10 19:00

Almere City
MVV
3
2
7. Round
29.9 19:00
Telstar
0:6 (0:0)
Fortuna Sittard
29.9 19:00

Telstar
Fortuna Sittard
0
6
29.9 19:00
Oss
0:3 (0:3)
Ajax II
29.9 19:00

Oss
Ajax II
0
3
29.9 19:00
NEC
4:1 (1:0)
MVV
29.9 19:00

NEC
MVV
4
1
29.9 19:00
Utrecht II
0:0 (0:0)
Helmond Sport
29.9 19:00

Utrecht II
Helmond Sport
0
0
29.9 19:00
AZ II
1:2 (1:1)
Eindhoven
29.9 19:00

AZ II
Eindhoven
1
2
29.9 19:00
Go Ahead Eagles
2:1 (2:1)
Almere City
29.9 19:00

Go Ahead Eagles
Almere City
2
1
29.9 19:00
Dordrecht
2:2 (0:1)
Volendam
29.9 19:00

Dordrecht
Volendam
2
2
29.9 19:00
Den Bosch
5:0 (1:0)
PSV II
29.9 19:00

Den Bosch
PSV II
5
0
29.9 19:00
De Graafschap
2:2 (0:1)
Emmen
29.9 19:00

De Graafschap
Emmen
2
2
29.9 19:00
Cambuur
1:1 (1:1)
RKC Waalwijk
29.9 19:00

Cambuur
RKC Waalwijk
1
1
6. Round
25.9 19:00
PSV II
3:3 (1:2)
NEC
25.9 19:00

PSV II
NEC
3
3
25.9 19:00
Ajax II
1:1 (0:1)
Telstar
25.9 19:00

Ajax II
Telstar
1
1
22.9 19:00
Volendam
0:0 (0:0)
De Graafschap
22.9 19:00

Volendam
De Graafschap
0
0
22.9 19:00
RKC Waalwijk
2:2 (2:1)
Utrecht II
22.9 19:00

RKC Waalwijk
Utrecht II
2
2
22.9 19:00
MVV
1:1 (1:0)
Cambuur
22.9 19:00

MVV
Cambuur
1
1
22.9 19:00
Helmond Sport
1:2 (1:0)
Dordrecht
22.9 19:00

Helmond Sport
Dordrecht
1
2
22.9 19:00
Fortuna Sittard
5:1 (4:1)
AZ II
22.9 19:00

Fortuna Sittard
AZ II
5
1
22.9 19:00
Emmen
0:0 (0:0)
Go Ahead Eagles
22.9 19:00

Emmen
Go Ahead Eagles
0
0
22.9 19:00
Eindhoven
0:1 (0:1)
Den Bosch
22.9 19:00

Eindhoven
Den Bosch
0
1
22.9 19:00
Almere City
2:2 (0:2)
Oss
22.9 19:00

Almere City
Oss
2
2
5. Round
15.9 19:00
Telstar
3:2 (2:1)
Den Bosch
15.9 19:00

Telstar
Den Bosch
3
2
15.9 19:00
RKC Waalwijk
0:1 (0:0)
Eindhoven
15.9 19:00

RKC Waalwijk
Eindhoven
0
1
15.9 19:00
NEC
1:1 (1:0)
Emmen
15.9 19:00

NEC
Emmen
1
1
15.9 19:00
MVV
0:0 (0:0)
PSV II
15.9 19:00

MVV
PSV II
0
0
15.9 19:00
Utrecht II
1:4 (1:0)
De Graafschap
15.9 19:00

Utrecht II
De Graafschap
1
4
15.9 19:00
Helmond Sport
1:4 (1:1)
Ajax II
15.9 19:00

Helmond Sport
Ajax II
1
4
15.9 19:00
Go Ahead Eagles
1:3 (0:0)
Cambuur
15.9 19:00

Go Ahead Eagles
Cambuur
1
3
15.9 19:00
Fortuna Sittard
1:0 (0:0)
Volendam
15.9 19:00

Fortuna Sittard
Volendam
1
0
15.9 19:00
Dordrecht
1:1 (1:0)
Almere City
15.9 19:00

Dordrecht
Almere City
1
1
4. Round
12.9 19:00
AZ II
2:2 (1:1)
Telstar
12.9 19:00

AZ II
Telstar
2
2
11.9 19:00
Ajax II
1:1 (1:0)
RKC Waalwijk
11.9 19:00

Ajax II
RKC Waalwijk
1
1
8.9 19:00
Oss
3:1 (1:1)
Dordrecht
8.9 19:00

Oss
Dordrecht
3
1
8.9 19:00
Go Ahead Eagles
1:1 (1:0)
Volendam
8.9 19:00

Go Ahead Eagles
Volendam
1
1
8.9 19:00
Emmen
0:0 (0:0)
Fortuna Sittard
8.9 19:00

Emmen
Fortuna Sittard
0
0
8.9 19:00
Eindhoven
1:2 (1:1)
PSV II
8.9 19:00

Eindhoven
PSV II
1
2
8.9 19:00
Den Bosch
3:0 (2:0)
NEC
8.9 19:00

Den Bosch
NEC
3
0
8.9 19:00
De Graafschap
1:2 (0:1)
MVV
8.9 19:00

De Graafschap
MVV
1
2
8.9 19:00
Cambuur
2:2 (1:0)
Utrecht II
8.9 19:00

Cambuur
Utrecht II
2
2
8.9 19:00
Almere City
3:1 (1:0)
Helmond Sport
8.9 19:00

Almere City
Helmond Sport
3
1
3. Round
3.9 11:30
Volendam
0:1 (0:0)
Cambuur
3.9 11:30

Volendam
Cambuur
0
1
2.9 18:45
RKC Waalwijk
0:0 (0:0)
De Graafschap
2.9 18:45

RKC Waalwijk
De Graafschap
0
0
1.9 19:00
Telstar
3:3 (0:2)
Oss
1.9 19:00

Telstar
Oss
3
3
1.9 19:00
NEC
2:1 (1:0)
Eindhoven
1.9 19:00

NEC
Eindhoven
2
1
1.9 19:00
MVV
3:0 (1:0)
Den Bosch
1.9 19:00

MVV
Den Bosch
3
0
1.9 19:00
Utrecht II
1:0 (0:0)
AZ II
1.9 19:00

Utrecht II
AZ II
1
0
1.9 19:00
PSV II
0:3 (0:2)
Ajax II
1.9 19:00

PSV II
Ajax II
0
3
1.9 19:00
Helmond Sport
1:1 (0:1)
Go Ahead Eagles
1.9 19:00

Helmond Sport
Go Ahead Eagles
1
1
1.9 19:00
Fortuna Sittard
2:1 (2:0)
Almere City
1.9 19:00

Fortuna Sittard
Almere City
2
1
1.9 19:00
Dordrecht
2:2 (0:1)
Emmen
1.9 19:00

Dordrecht
Emmen
2
2
2. Round
25.8 19:00
Telstar
0:0 (0:0)
MVV
25.8 19:00

Telstar
MVV
0
0
25.8 19:00
Oss
1:0 (0:0)
Volendam
25.8 19:00

Oss
Volendam
1
0
25.8 19:00
AZ II
2:1 (2:1)
RKC Waalwijk
25.8 19:00

AZ II
RKC Waalwijk
2
1
25.8 19:00
Ajax II
4:2 (2:0)
Fortuna Sittard
25.8 19:00

Ajax II
Fortuna Sittard
4
2
25.8 19:00
Helmond Sport
1:2 (0:0)
PSV II
25.8 19:00

Helmond Sport
PSV II
1
2
25.8 19:00
Go Ahead Eagles
1:1 (1:1)
NEC
25.8 19:00

Go Ahead Eagles
NEC
1
1
25.8 19:00
Emmen
1:1 (0:1)
Eindhoven
25.8 19:00

Emmen
Eindhoven
1
1
25.8 19:00
Dordrecht
2:1 (2:0)
Utrecht II
25.8 19:00

Dordrecht
Utrecht II
2
1
25.8 19:00
De Graafschap
2:0 (1:0)
Cambuur
25.8 19:00

De Graafschap
Cambuur
2
0
25.8 19:00
Almere City
1:1 (1:1)
Den Bosch
25.8 19:00

Almere City
Den Bosch
1
1
1. Round
21.8 19:00
Utrecht II
0:3 (0:0)
Oss
21.8 19:00

Utrecht II
Oss
0
3
21.8 19:00
PSV II
2:2 (1:1)
De Graafschap
21.8 19:00

PSV II
De Graafschap
2
2
18.8 19:00
Volendam
2:2 (2:0)
Helmond Sport
18.8 19:00

Volendam
Helmond Sport
2
2
18.8 19:00
RKC Waalwijk
0:2 (0:1)
Emmen
18.8 19:00

RKC Waalwijk
Emmen
0
2
18.8 19:00
NEC
3:1 (2:1)
Almere City
18.8 19:00

NEC
Almere City
3
1
18.8 19:00
MVV
4:3 (1:1)
Go Ahead Eagles
18.8 19:00

MVV
Go Ahead Eagles
4
3
18.8 19:00
Fortuna Sittard
5:1 (2:0)
Dordrecht
18.8 19:00

Fortuna Sittard
Dordrecht
5
1
18.8 19:00
Eindhoven
2:2 (0:1)
Telstar
18.8 19:00

Eindhoven
Telstar
2
2
18.8 19:00
Den Bosch
1:3 (1:2)
AZ II
18.8 19:00

Den Bosch
AZ II
1
3
18.8 19:00
Cambuur
1:2 (0:2)
Ajax II
18.8 19:00

Cambuur
Ajax II
1
2