Champions league
Europa League (20)
Premier League
Championship
League One
League Two
Primera Division
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga
Serie A
Serie B
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig
Super League
Super League
Bundesliga
Superliga
MLS
1.HNL
1.liga
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 120 EUR
 78 EUR*

90 -17% 270 EUR
 175.5 EUR*

180 -25% 603 EUR
 391.95 EUR*

*Offer ends 16.12.2018 23:00

Segunda Division

Matches: 468

Home team: 224 (48%)
Away team: 110 (24%)
Draws: 134 (29%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 69%
OVER 2,5: 43%
OVER 3,5: 18%

Home team

OVER 0,5: 356 (76%)
OVER 1,5: 196 (42%)
OVER 2,5: 73 (16%)

Away team

OVER 0,5: 289 (62%)
OVER 1,5: 111 (24%)
OVER 2,5: 28 (6%)
Full table
1.
Rayo Vallecano
42
21
13
8
67:48
19
76
1.
Rayo Vallecano
76
67:48
42

2.
Huesca
42
21
12
9
61:40
21
75
2.
Huesca
75
61:40
42

3.
Real Sporting de Gijón
42
21
8
13
60:40
20
71
3.
Real Sporting de Gijón
71
60:40
42

4.
Real Zaragoza
42
20
11
11
57:44
13
71
4.
Real Zaragoza
71
57:44
42

5.
Real Valladolid
42
19
10
13
69:55
14
67
5.
Real Valladolid
67
69:55
42

6.
CD Numancia
42
18
11
13
52:41
11
65
6.
CD Numancia
65
52:41
42

7.
Real Oviedo
42
18
11
13
54:48
6
65
7.
Real Oviedo
65
54:48
42

8.
Cádiz
42
16
16
10
42:29
13
64
8.
Cádiz
64
42:29
42

9.
Osasuna Pamplona
42
16
16
10
44:34
10
64
9.
Osasuna Pamplona
64
44:34
42

10.
Club Granada
42
17
10
15
55:50
5
61
10.
Club Granada
61
55:50
42

11.
Tenerife
42
15
14
13
58:50
8
59
11.
Tenerife
59
58:50
42

12.
Lugo
42
15
10
17
39:48
-9
55
12.
Lugo
55
39:48
42

13.
AD Alcorcón
42
12
16
14
37:42
-5
52
13.
AD Alcorcón
52
37:42
42

14.
Gimnàstic Tarragona
42
15
7
20
44:50
-6
52
14.
Gimnàstic Tarragona
52
44:50
42

15.
Reus Deportiu
42
12
16
14
31:42
-11
52
15.
Reus Deportiu
52
31:42
42

16.
Córdoba CF
42
15
6
21
57:65
-8
51
16.
Córdoba CF
51
57:65
42

17.
Albacete
42
11
16
15
35:46
-11
49
17.
Albacete
49
35:46
42

18.
UD Almería
42
12
12
18
38:45
-7
48
18.
UD Almería
48
38:45
42

19.
Cultural Leonesa
42
11
15
16
54:67
-13
48
19.
Cultural Leonesa
48
54:67
42

20.
Barcelona II
42
10
14
18
46:54
-8
44
20.
Barcelona II
44
46:54
42

21.
Lorca
42
8
9
25
37:68
-31
33
21.
Lorca
33
37:68
42

22.
Sevilla II
42
7
11
24
29:60
-31
32
22.
Sevilla II
32
29:60
42

Match review Segunda Division
52. Round
16.6 19:30
Real Valladolid
1:1 (0:0)
CD Numancia
16.6 19:30

Real Valladolid
CD Numancia
1
1
13.6 19:30
CD Numancia
0:3 (0:1)
Real Valladolid
13.6 19:30

CD Numancia
Real Valladolid
0
3
51. Round
10.6 19:30
Real Sporting de Gijón
1:2 (0:2)
Real Valladolid
10.6 19:30

Real Sporting de Gijón
Real Valladolid
1
2
9.6 17:00
Real Zaragoza
1:2 (0:0)
CD Numancia
9.6 17:00

Real Zaragoza
CD Numancia
1
2
7.6 19:30
Real Valladolid
3:1 (3:0)
Real Sporting de Gijón
7.6 19:30

Real Valladolid
Real Sporting de Gijón
3
1
6.6 19:30
CD Numancia
1:1 (1:1)
Real Zaragoza
6.6 19:30

CD Numancia
Real Zaragoza
1
1
42. Round
2.6 19:30
Tenerife
1:1 (0:1)
Albacete
2.6 19:30

Tenerife
Albacete
1
1
2.6 19:30
Real Valladolid
2:0 (1:0)
Osasuna Pamplona
2.6 19:30

Real Valladolid
Osasuna Pamplona
2
0
2.6 19:30
Real Oviedo
2:1 (1:0)
Huesca
2.6 19:30

Real Oviedo
Huesca
2
1
2.6 19:30
Lugo
1:1 (0:0)
UD Almería
2.6 19:30

Lugo
UD Almería
1
1
2.6 19:30
Club Granada
2:1 (1:0)
Cádiz
2.6 19:30

Club Granada
Cádiz
2
1
2.6 19:30
Gimnàstic Tarragona
2:0 (2:0)
Rayo Vallecano
2.6 19:30

Gimnàstic Tarragona
Rayo Vallecano
2
0
2.6 19:30
Barcelona II
0:2 (0:1)
Real Zaragoza
2.6 19:30

Barcelona II
Real Zaragoza
0
2
2.6 19:30
Córdoba CF
3:0 (2:0)
Real Sporting de Gijón
2.6 19:30

Córdoba CF
Real Sporting de Gijón
3
0
2.6 19:30
CD Numancia
2:1 (1:0)
Cultural Leonesa
2.6 19:30

CD Numancia
Cultural Leonesa
2
1
2.6 19:30
AD Alcorcón
3:0 (2:0)
Reus Deportiu
2.6 19:30

AD Alcorcón
Reus Deportiu
3
0
1.6 20:00
Lorca
2:1 (1:0)
Sevilla II
1.6 20:00

Lorca
Sevilla II
2
1
41. Round
27.5 19:30
UD Almería
0:0 (0:0)
AD Alcorcón
27.5 19:30

UD Almería
AD Alcorcón
0
0
27.5 19:30
Sevilla II
2:1 (1:0)
CD Numancia
27.5 19:30

Sevilla II
CD Numancia
2
1
27.5 19:30
Huesca
0:1 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
27.5 19:30

Huesca
Gimnàstic Tarragona
0
1
27.5 19:30
Real Zaragoza
3:2 (1:0)
Real Valladolid
27.5 19:30

Real Zaragoza
Real Valladolid
3
2
27.5 19:30
Real Sporting de Gijón
2:1 (1:0)
Club Granada
27.5 19:30

Real Sporting de Gijón
Club Granada
2
1
27.5 19:30
Rayo Vallecano
1:0 (1:0)
Lugo
27.5 19:30

Rayo Vallecano
Lugo
1
0
27.5 19:30
Osasuna Pamplona
1:0 (0:0)
Lorca
27.5 19:30

Osasuna Pamplona
Lorca
1
0
27.5 19:30
Cultural Leonesa
2:0 (1:0)
Real Oviedo
27.5 19:30

Cultural Leonesa
Real Oviedo
2
0
27.5 19:30
Reus Deportiu
1:2 (0:1)
Córdoba CF
27.5 19:30

Reus Deportiu
Córdoba CF
1
2
27.5 19:30
Cádiz
1:1 (0:0)
Tenerife
27.5 19:30

Cádiz
Tenerife
1
1
27.5 19:30
Albacete
0:0 (0:0)
Barcelona II
27.5 19:30

Albacete
Barcelona II
0
0
40. Round
21.5 20:00
Lugo
0:2 (0:2)
Huesca
21.5 20:00

Lugo
Huesca
0
2
20.5 19:00
Córdoba CF
2:0 (1:0)
UD Almería
20.5 19:00

Córdoba CF
UD Almería
2
0
20.5 17:00
Real Zaragoza
4:1 (3:1)
Albacete
20.5 17:00

Real Zaragoza
Albacete
4
1
20.5 17:00
AD Alcorcón
4:0 (1:0)
Rayo Vallecano
20.5 17:00

AD Alcorcón
Rayo Vallecano
4
0
20.5 15:00
CD Numancia
1:1 (0:0)
Osasuna Pamplona
20.5 15:00

CD Numancia
Osasuna Pamplona
1
1
20.5 11:00
Barcelona II
3:1 (3:0)
Cádiz
20.5 11:00

Barcelona II
Cádiz
3
1
19.5 19:30
Club Granada
1:0 (1:0)
Reus Deportiu
19.5 19:30

Club Granada
Reus Deportiu
1
0
19.5 19:30
Lorca
1:5 (1:1)
Real Valladolid
19.5 19:30

Lorca
Real Valladolid
1
5
19.5 15:00
Real Oviedo
2:1 (1:0)
Sevilla II
19.5 15:00

Real Oviedo
Sevilla II
2
1
19.5 15:00
Gimnàstic Tarragona
5:3 (0:2)
Cultural Leonesa
19.5 15:00

Gimnàstic Tarragona
Cultural Leonesa
5
3
18.5 20:00
Tenerife
1:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
18.5 20:00

Tenerife
Real Sporting de Gijón
1
0
39. Round
14.5 20:00
Cádiz
2:0 (1:0)
Real Zaragoza
14.5 20:00

Cádiz
Real Zaragoza
2
0
13.5 19:00
UD Almería
2:0 (1:0)
Club Granada
13.5 19:00

UD Almería
Club Granada
2
0
13.5 17:00
Rayo Vallecano
1:2 (1:0)
Córdoba CF
13.5 17:00

Rayo Vallecano
Córdoba CF
1
2
13.5 17:00
Sevilla II
1:0 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
13.5 17:00

Sevilla II
Gimnàstic Tarragona
1
0
13.5 15:00
Huesca
1:1 (0:1)
AD Alcorcón
13.5 15:00

Huesca
AD Alcorcón
1
1
13.5 11:00
Cultural Leonesa
1:1 (1:0)
Lugo
13.5 11:00

Cultural Leonesa
Lugo
1
1
12.5 19:30
Osasuna Pamplona
2:1 (0:1)
Real Oviedo
12.5 19:30

Osasuna Pamplona
Real Oviedo
2
1
12.5 19:30
Reus Deportiu
1:1 (1:1)
Tenerife
12.5 19:30

Reus Deportiu
Tenerife
1
1
12.5 15:00
Real Sporting de Gijón
2:3 (1:2)
Barcelona II
12.5 15:00

Real Sporting de Gijón
Barcelona II
2
3
12.5 15:00
Real Valladolid
3:2 (1:1)
Albacete
12.5 15:00

Real Valladolid
Albacete
3
2
11.5 20:00
Lorca
2:1 (1:0)
CD Numancia
11.5 20:00

Lorca
CD Numancia
2
1
38. Round
6.5 17:00
Lugo
1:0 (1:0)
Sevilla II
6.5 17:00

Lugo
Sevilla II
1
0
7.5 20:00
Club Granada
0:2 (0:0)
Rayo Vallecano
7.5 20:00

Club Granada
Rayo Vallecano
0
2
6.5 17:00
Albacete
1:1 (1:1)
Cádiz
6.5 17:00

Albacete
Cádiz
1
1
6.5 15:00
Real Oviedo
2:0 (1:0)
Lorca
6.5 15:00

Real Oviedo
Lorca
2
0
6.5 11:00
Gimnàstic Tarragona
0:2 (0:2)
Osasuna Pamplona
6.5 11:00

Gimnàstic Tarragona
Osasuna Pamplona
0
2
5.5 19:00
Tenerife
0:0 (0:0)
UD Almería
5.5 19:00

Tenerife
UD Almería
0
0
5.5 17:00
Real Zaragoza
2:1 (2:0)
Real Sporting de Gijón
5.5 17:00

Real Zaragoza
Real Sporting de Gijón
2
1
5.5 17:00
Barcelona II
0:1 (0:1)
Reus Deportiu
5.5 17:00

Barcelona II
Reus Deportiu
0
1
5.5 15:00
CD Numancia
0:1 (0:0)
Real Valladolid
5.5 15:00

CD Numancia
Real Valladolid
0
1
5.5 15:00
Córdoba CF
2:4 (0:2)
Huesca
5.5 15:00

Córdoba CF
Huesca
2
4
4.5 20:00
AD Alcorcón
0:0 (0:0)
Cultural Leonesa
4.5 20:00

AD Alcorcón
Cultural Leonesa
0
0
37. Round
29.4 19:00
Lorca
1:0 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
29.4 19:00

Lorca
Gimnàstic Tarragona
1
0
29.4 17:00
Rayo Vallecano
3:1 (1:1)
Tenerife
29.4 17:00

Rayo Vallecano
Tenerife
3
1
29.4 17:00
Cultural Leonesa
2:1 (1:0)
Córdoba CF
29.4 17:00

Cultural Leonesa
Córdoba CF
2
1
29.4 15:00
Real Sporting de Gijón
2:1 (1:1)
Albacete
29.4 15:00

Real Sporting de Gijón
Albacete
2
1
29.4 11:00
CD Numancia
3:0 (2:0)
Real Oviedo
29.4 11:00

CD Numancia
Real Oviedo
3
0
28.4 19:00
Huesca
2:1 (2:1)
Club Granada
28.4 19:00

Huesca
Club Granada
2
1
28.4 17:00
Sevilla II
1:0 (0:0)
AD Alcorcón
28.4 17:00

Sevilla II
AD Alcorcón
1
0
28.4 17:00
Osasuna Pamplona
1:1 (0:0)
Lugo
28.4 17:00

Osasuna Pamplona
Lugo
1
1
28.4 15:00
Real Valladolid
1:1 (0:0)
Cádiz
28.4 15:00

Real Valladolid
Cádiz
1
1
28.4 15:00
UD Almería
1:0 (0:0)
Barcelona II
28.4 15:00

UD Almería
Barcelona II
1
0
27.4 20:00
Reus Deportiu
1:1 (0:1)
Real Zaragoza
27.4 20:00

Reus Deportiu
Real Zaragoza
1
1
36. Round
22.4 19:00
Club Granada
3:3 (1:0)
Cultural Leonesa
22.4 19:00

Club Granada
Cultural Leonesa
3
3
22.4 17:00
Lugo
1:1 (0:0)
Lorca
22.4 17:00

Lugo
Lorca
1
1
22.4 17:00
Cádiz
0:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
22.4 17:00

Cádiz
Real Sporting de Gijón
0
0
22.4 15:00
Barcelona II
2:3 (0:1)
Rayo Vallecano
22.4 15:00

Barcelona II
Rayo Vallecano
2
3
22.4 11:00
AD Alcorcón
0:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
22.4 11:00

AD Alcorcón
Osasuna Pamplona
0
0
21.4 17:00
Tenerife
2:4 (2:1)
Huesca
21.4 17:00

Tenerife
Huesca
2
4
21.4 17:00
Albacete
0:1 (0:0)
Reus Deportiu
21.4 17:00

Albacete
Reus Deportiu
0
1
21.4 15:00
Real Zaragoza
2:1 (0:0)
UD Almería
21.4 15:00

Real Zaragoza
UD Almería
2
1
21.4 15:00
Gimnàstic Tarragona
0:0 (0:0)
CD Numancia
21.4 15:00

Gimnàstic Tarragona
CD Numancia
0
0
20.4 20:00
Real Oviedo
1:2 (0:0)
Real Valladolid
20.4 20:00

Real Oviedo
Real Valladolid
1
2
20.4 20:00
Córdoba CF
3:0 (2:0)
Sevilla II
20.4 20:00

Córdoba CF
Sevilla II
3
0
35. Round
16.4 20:00
Huesca
2:1 (0:0)
Barcelona II
16.4 20:00

Huesca
Barcelona II
2
1
15.4 19:00
Real Oviedo
1:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
15.4 19:00

Real Oviedo
Gimnàstic Tarragona
1
0
15.4 17:00
Sevilla II
0:0 (0:0)
Club Granada
15.4 17:00

Sevilla II
Club Granada
0
0
15.4 17:00
Rayo Vallecano
2:1 (0:0)
Real Zaragoza
15.4 17:00

Rayo Vallecano
Real Zaragoza
2
1
15.4 15:00
Real Valladolid
0:1 (0:1)
Real Sporting de Gijón
15.4 15:00

Real Valladolid
Real Sporting de Gijón
0
1
15.4 15:00
UD Almería
1:1 (0:1)
Albacete
15.4 15:00

UD Almería
Albacete
1
1
15.4 11:00
Osasuna Pamplona
1:1 (0:1)
Córdoba CF
15.4 11:00

Osasuna Pamplona
Córdoba CF
1
1
14.4 19:00
Cultural Leonesa
3:2 (3:1)
Tenerife
14.4 19:00

Cultural Leonesa
Tenerife
3
2
14.4 15:00
Reus Deportiu
1:0 (0:0)
Cádiz
14.4 15:00

Reus Deportiu
Cádiz
1
0
14.4 17:00
CD Numancia
2:0 (0:0)
Lugo
14.4 17:00

CD Numancia
Lugo
2
0
14.4 17:00
Lorca
1:1 (1:1)
AD Alcorcón
14.4 17:00

Lorca
AD Alcorcón
1
1
34. Round
8.4 19:00
Tenerife
2:0 (0:0)
Sevilla II
8.4 19:00

Tenerife
Sevilla II
2
0
8.4 17:00
Real Sporting de Gijón
2:1 (2:0)
Reus Deportiu
8.4 17:00

Real Sporting de Gijón
Reus Deportiu
2
1
8.4 17:00
Córdoba CF
1:0 (0:0)
Lorca
8.4 17:00

Córdoba CF
Lorca
1
0
8.4 15:00
Lugo
0:1 (0:0)
Real Oviedo
8.4 15:00

Lugo
Real Oviedo
0
1
8.4 11:00
Gimnàstic Tarragona
1:0 (0:0)
Real Valladolid
8.4 11:00

Gimnàstic Tarragona
Real Valladolid
1
0
7.4 19:00
Albacete
0:1 (0:0)
Rayo Vallecano
7.4 19:00

Albacete
Rayo Vallecano
0
1
7.4 17:00
Real Zaragoza
1:0 (0:0)
Huesca
7.4 17:00

Real Zaragoza
Huesca
1
0
7.4 17:00
AD Alcorcón
0:1 (0:0)
CD Numancia
7.4 17:00

AD Alcorcón
CD Numancia
0
1
7.4 15:00
Club Granada
1:1 (0:0)
Osasuna Pamplona
7.4 15:00

Club Granada
Osasuna Pamplona
1
1
7.4 15:00
Barcelona II
0:1 (0:1)
Cultural Leonesa
7.4 15:00

Barcelona II
Cultural Leonesa
0
1
6.4 20:00
Cádiz
0:0 (0:0)
UD Almería
6.4 20:00

Cádiz
UD Almería
0
0
33. Round
1.4 19:00
Gimnàstic Tarragona
3:0 (1:0)
Lugo
1.4 19:00

Gimnàstic Tarragona
Lugo
3
0
1.4 17:00
Rayo Vallecano
1:1 (1:1)
Cádiz
1.4 17:00

Rayo Vallecano
Cádiz
1
1
1.4 17:00
UD Almería
1:3 (0:1)
Real Sporting de Gijón
1.4 17:00

UD Almería
Real Sporting de Gijón
1
3
1.4 15:00
Osasuna Pamplona
0:1 (0:0)
Tenerife
1.4 15:00

Osasuna Pamplona
Tenerife
0
1
1.4 15:00
Lorca
3:2 (1:0)
Club Granada
1.4 15:00

Lorca
Club Granada
3
2
1.4 11:00
Sevilla II
3:1 (0:0)
Barcelona II
1.4 11:00

Sevilla II
Barcelona II
3
1
12.4 19:00
Huesca
0:0 (0:0)
Albacete
12.4 19:00

Huesca
Albacete
0
0
31.3 17:00
Real Valladolid
1:0 (1:0)
Reus Deportiu
31.3 17:00

Real Valladolid
Reus Deportiu
1
0
31.3 17:00
Real Oviedo
0:1 (0:0)
AD Alcorcón
31.3 17:00

Real Oviedo
AD Alcorcón
0
1
31.3 15:00
Cultural Leonesa
0:1 (0:1)
Real Zaragoza
31.3 15:00

Cultural Leonesa
Real Zaragoza
0
1
31.3 15:00
CD Numancia
2:1 (2:1)
Córdoba CF
31.3 15:00

CD Numancia
Córdoba CF
2
1
32. Round
26.3 20:00
Cádiz
1:1 (0:1)
Huesca
26.3 20:00

Cádiz
Huesca
1
1
25.3 19:30
Club Granada
1:0 (0:0)
CD Numancia
25.3 19:30

Club Granada
CD Numancia
1
0
25.3 19:00
Tenerife
2:0 (1:0)
Lorca
25.3 19:00

Tenerife
Lorca
2
0
25.3 17:00
Barcelona II
0:2 (0:1)
Osasuna Pamplona
25.3 17:00

Barcelona II
Osasuna Pamplona
0
2
25.3 15:00
Real Zaragoza
0:1 (0:1)
Sevilla II
25.3 15:00

Real Zaragoza
Sevilla II
0
1
25.3 11:00
AD Alcorcón
1:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
25.3 11:00

AD Alcorcón
Gimnàstic Tarragona
1
0
24.3 19:45
Real Sporting de Gijón
1:0 (0:0)
Rayo Vallecano
24.3 19:45

Real Sporting de Gijón
Rayo Vallecano
1
0
24.3 19:00
Reus Deportiu
1:0 (1:0)
UD Almería
24.3 19:00

Reus Deportiu
UD Almería
1
0
24.3 17:00
Córdoba CF
1:1 (0:1)
Real Oviedo
24.3 17:00

Córdoba CF
Real Oviedo
1
1
24.3 15:00
Lugo
0:0 (0:0)
Real Valladolid
24.3 15:00

Lugo
Real Valladolid
0
0
24.3 12:00
Albacete
0:0 (0:0)
Cultural Leonesa
24.3 12:00

Albacete
Cultural Leonesa
0
0
31. Round
19.3 20:00
Huesca
0:2 (0:1)
Real Sporting de Gijón
19.3 20:00

Huesca
Real Sporting de Gijón
0
2
18.3 19:00
CD Numancia
2:0 (0:0)
Tenerife
18.3 19:00

CD Numancia
Tenerife
2
0
18.3 17:00
Real Oviedo
2:1 (1:1)
Club Granada
18.3 17:00

Real Oviedo
Club Granada
2
1
18.3 17:00
Gimnàstic Tarragona
0:2 (0:1)
Córdoba CF
18.3 17:00

Gimnàstic Tarragona
Córdoba CF
0
2
18.3 15:00
Rayo Vallecano
3:2 (2:1)
Reus Deportiu
18.3 15:00

Rayo Vallecano
Reus Deportiu
3
2
18.3 11:00
Real Valladolid
2:1 (0:1)
UD Almería
18.3 11:00

Real Valladolid
UD Almería
2
1
17.3 19:00
Cultural Leonesa
0:1 (0:0)
Cádiz
17.3 19:00

Cultural Leonesa
Cádiz
0
1
17.3 17:00
Lugo
2:1 (0:1)
AD Alcorcón
17.3 17:00

Lugo
AD Alcorcón
2
1
17.3 17:00
Lorca
1:1 (1:0)
Barcelona II
17.3 17:00

Lorca
Barcelona II
1
1
17.3 15:00
Osasuna Pamplona
1:2 (0:0)
Real Zaragoza
17.3 15:00

Osasuna Pamplona
Real Zaragoza
1
2
16.3 20:00
Sevilla II
1:2 (1:1)
Albacete
16.3 20:00

Sevilla II
Albacete
1
2
30. Round
11.3 19:00
Reus Deportiu
0:0 (0:0)
Huesca
11.3 19:00

Reus Deportiu
Huesca
0
0
11.3 17:00
Real Sporting de Gijón
4:0 (1:0)
Cultural Leonesa
11.3 17:00

Real Sporting de Gijón
Cultural Leonesa
4
0
11.3 17:00
Córdoba CF
1:0 (0:0)
Lugo
11.3 17:00

Córdoba CF
Lugo
1
0
11.3 17:00
Albacete
0:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
11.3 17:00

Albacete
Osasuna Pamplona
0
0
11.3 15:00
Barcelona II
2:2 (1:0)
CD Numancia
11.3 15:00

Barcelona II
CD Numancia
2
2
11.3 11:00
Real Zaragoza
3:1 (2:0)
Lorca
11.3 11:00

Real Zaragoza
Lorca
3
1
10.3 19:00
Cádiz
4:1 (2:0)
Sevilla II
10.3 19:00

Cádiz
Sevilla II
4
1
10.3 17:00
UD Almería
0:1 (0:1)
Rayo Vallecano
10.3 17:00

UD Almería
Rayo Vallecano
0
1
10.3 17:00
AD Alcorcón
0:0 (0:0)
Real Valladolid
10.3 17:00

AD Alcorcón
Real Valladolid
0
0
10.3 15:00
Club Granada
0:1 (0:1)
Gimnàstic Tarragona
10.3 15:00

Club Granada
Gimnàstic Tarragona
0
1
9.3 20:00
Tenerife
3:1 (2:0)
Real Oviedo
9.3 20:00

Tenerife
Real Oviedo
3
1
29. Round
4.3 19:00
Huesca
2:2 (1:1)
UD Almería
4.3 19:00

Huesca
UD Almería
2
2
4.3 17:00
Real Valladolid
1:1 (0:0)
Rayo Vallecano
4.3 17:00

Real Valladolid
Rayo Vallecano
1
1
4.3 17:00
AD Alcorcón
1:2 (1:1)
Córdoba CF
4.3 17:00

AD Alcorcón
Córdoba CF
1
2
4.3 17:00
Sevilla II
0:1 (0:1)
Real Sporting de Gijón
4.3 17:00

Sevilla II
Real Sporting de Gijón
0
1
4.3 15:00
Gimnàstic Tarragona
1:2 (1:2)
Tenerife
4.3 15:00

Gimnàstic Tarragona
Tenerife
1
2
4.3 11:00
Lorca
1:2 (1:0)
Albacete
4.3 11:00

Lorca
Albacete
1
2
3.3 19:00
Lugo
2:1 (1:1)
Club Granada
3.3 19:00

Lugo
Club Granada
2
1
3.3 17:00
Cultural Leonesa
2:0 (2:0)
Reus Deportiu
3.3 17:00

Cultural Leonesa
Reus Deportiu
2
0
3.3 17:00
Osasuna Pamplona
1:0 (1:0)
Cádiz
3.3 17:00

Osasuna Pamplona
Cádiz
1
0
3.3 15:00
CD Numancia
1:2 (1:1)
Real Zaragoza
3.3 15:00

CD Numancia
Real Zaragoza
1
2
2.3 20:00
Real Oviedo
0:0 (0:0)
Barcelona II
2.3 20:00

Real Oviedo
Barcelona II
0
0
28. Round
26.2 20:00
Tenerife
3:1 (2:1)
Lugo
26.2 20:00

Tenerife
Lugo
3
1
25.2 17:00
Club Granada
2:0 (0:0)
AD Alcorcón
25.2 17:00

Club Granada
AD Alcorcón
2
0
25.2 17:00
Reus Deportiu
2:0 (0:0)
Sevilla II
25.2 17:00

Reus Deportiu
Sevilla II
2
0
25.2 17:00
Albacete
1:0 (1:0)
CD Numancia
25.2 17:00

Albacete
CD Numancia
1
0
25.2 15:00
Real Zaragoza
2:1 (0:0)
Real Oviedo
25.2 15:00

Real Zaragoza
Real Oviedo
2
1
25.2 11:00
Córdoba CF
2:1 (0:1)
Real Valladolid
25.2 11:00

Córdoba CF
Real Valladolid
2
1
24.2 19:00
Cádiz
0:0 (0:0)
Lorca
24.2 19:00

Cádiz
Lorca
0
0
24.2 17:00
Rayo Vallecano
3:0 (3:0)
Huesca
24.2 17:00

Rayo Vallecano
Huesca
3
0
24.2 17:00
UD Almería
2:1 (2:0)
Cultural Leonesa
24.2 17:00

UD Almería
Cultural Leonesa
2
1
24.2 15:00
Barcelona II
1:1 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
24.2 15:00

Barcelona II
Gimnàstic Tarragona
1
1
23.2 20:00
Real Sporting de Gijón
2:0 (1:0)
Osasuna Pamplona
23.2 20:00

Real Sporting de Gijón
Osasuna Pamplona
2
0
27. Round
18.2 19:00
Lugo
1:2 (1:0)
Barcelona II
18.2 19:00

Lugo
Barcelona II
1
2
18.2 17:00
Cultural Leonesa
2:3 (0:2)
Rayo Vallecano
18.2 17:00

Cultural Leonesa
Rayo Vallecano
2
3
18.2 17:00
CD Numancia
1:0 (0:0)
Cádiz
18.2 17:00

CD Numancia
Cádiz
1
0
18.2 15:00
Córdoba CF
1:2 (1:0)
Club Granada
18.2 15:00

Córdoba CF
Club Granada
1
2
18.2 11:00
Sevilla II
0:3 (0:1)
UD Almería
18.2 11:00

Sevilla II
UD Almería
0
3
17.2 19:30
Gimnàstic Tarragona
0:2 (0:1)
Real Zaragoza
17.2 19:30

Gimnàstic Tarragona
Real Zaragoza
0
2
17.2 19:00
Lorca
0:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
17.2 19:00

Lorca
Real Sporting de Gijón
0
0
17.2 17:00
AD Alcorcón
1:1 (1:1)
Tenerife
17.2 17:00

AD Alcorcón
Tenerife
1
1
17.2 17:00
Real Oviedo
0:0 (0:0)
Albacete
17.2 17:00

Real Oviedo
Albacete
0
0
17.2 15:00
Osasuna Pamplona
0:0 (0:0)
Reus Deportiu
17.2 15:00

Osasuna Pamplona
Reus Deportiu
0
0
16.2 20:00
Real Valladolid
3:2 (2:0)
Huesca
16.2 20:00

Real Valladolid
Huesca
3
2
26. Round
11.2 19:30
Real Zaragoza
2:0 (1:0)
Lugo
11.2 19:30

Real Zaragoza
Lugo
2
0
11.2 19:00
Tenerife
5:1 (2:1)
Córdoba CF
11.2 19:00

Tenerife
Córdoba CF
5
1
11.2 17:00
Rayo Vallecano
2:0 (0:0)
Sevilla II
11.2 17:00

Rayo Vallecano
Sevilla II
2
0
11.2 17:00
Reus Deportiu
3:0 (0:0)
Lorca
11.2 17:00

Reus Deportiu
Lorca
3
0
11.2 15:00
Huesca
1:0 (0:0)
Cultural Leonesa
11.2 15:00

Huesca
Cultural Leonesa
1
0
11.2 11:00
Albacete
0:1 (0:1)
Gimnàstic Tarragona
11.2 11:00

Albacete
Gimnàstic Tarragona
0
1
10.2 19:00
UD Almería
0:1 (0:0)
Osasuna Pamplona
10.2 19:00

UD Almería
Osasuna Pamplona
0
1
10.2 17:00
Cádiz
2:1 (0:0)
Real Oviedo
10.2 17:00

Cádiz
Real Oviedo
2
1
10.2 17:00
Barcelona II
0:1 (0:0)
AD Alcorcón
10.2 17:00

Barcelona II
AD Alcorcón
0
1
10.2 15:00
Real Sporting de Gijón
2:0 (0:0)
CD Numancia
10.2 15:00

Real Sporting de Gijón
CD Numancia
2
0
9.2 20:00
Club Granada
1:0 (1:0)
Real Valladolid
9.2 20:00

Club Granada
Real Valladolid
1
0
25. Round
4.2 19:00
Córdoba CF
1:2 (1:0)
Barcelona II
4.2 19:00

Córdoba CF
Barcelona II
1
2
4.2 17:00
Real Oviedo
2:1 (1:1)
Real Sporting de Gijón
4.2 17:00

Real Oviedo
Real Sporting de Gijón
2
1
4.2 17:00
CD Numancia
1:0 (0:0)
Reus Deportiu
4.2 17:00

CD Numancia
Reus Deportiu
1
0
4.2 15:00
Sevilla II
0:1 (0:0)
Huesca
4.2 15:00

Sevilla II
Huesca
0
1
4.2 11:00
Lugo
1:1 (0:0)
Albacete
4.2 11:00

Lugo
Albacete
1
1
3.2 19:30
Club Granada
2:1 (2:0)
Tenerife
3.2 19:30

Club Granada
Tenerife
2
1
3.2 19:00
Lorca
1:2 (1:0)
UD Almería
3.2 19:00

Lorca
UD Almería
1
2
3.2 17:00
AD Alcorcón
1:1 (1:1)
Real Zaragoza
3.2 17:00

AD Alcorcón
Real Zaragoza
1
1
3.2 17:00
Real Valladolid
3:2 (2:2)
Cultural Leonesa
3.2 17:00

Real Valladolid
Cultural Leonesa
3
2
3.2 15:00
Gimnàstic Tarragona
0:0 (0:0)
Cádiz
3.2 15:00

Gimnàstic Tarragona
Cádiz
0
0
2.2 20:00
Osasuna Pamplona
1:1 (0:1)
Rayo Vallecano
2.2 20:00

Osasuna Pamplona
Rayo Vallecano
1
1
24. Round
28.1 19:00
Tenerife
0:0 (0:0)
Real Valladolid
28.1 19:00

Tenerife
Real Valladolid
0
0
28.1 17:00
Huesca
1:0 (1:0)
Osasuna Pamplona
28.1 17:00

Huesca
Osasuna Pamplona
1
0
28.1 17:00
UD Almería
0:0 (0:0)
CD Numancia
28.1 17:00

UD Almería
CD Numancia
0
0
28.1 15:00
Real Sporting de Gijón
2:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
28.1 15:00

Real Sporting de Gijón
Gimnàstic Tarragona
2
0
28.1 11:00
Cultural Leonesa
2:1 (0:1)
Sevilla II
28.1 11:00

Cultural Leonesa
Sevilla II
2
1
27.1 19:30
Cádiz
1:1 (0:0)
Lugo
27.1 19:30

Cádiz
Lugo
1
1
27.1 19:00
Albacete
2:0 (1:0)
AD Alcorcón
27.1 19:00

Albacete
AD Alcorcón
2
0
27.1 17:00
Rayo Vallecano
5:1 (2:0)
Lorca
27.1 17:00

Rayo Vallecano
Lorca
5
1
27.1 17:00
Reus Deportiu
0:0 (0:0)
Real Oviedo
27.1 17:00

Reus Deportiu
Real Oviedo
0
0
27.1 15:00
Barcelona II
3:0 (1:0)
Club Granada
27.1 15:00

Barcelona II
Club Granada
3
0
26.1 20:00
Real Zaragoza
1:0 (1:0)
Córdoba CF
26.1 20:00

Real Zaragoza
Córdoba CF
1
0
17. Round
18.1 19:00
Osasuna Pamplona
0:2 (0:1)
Gimnàstic Tarragona
18.1 19:00

Osasuna Pamplona
Gimnàstic Tarragona
0
2
23. Round
21.1 19:00
Tenerife
1:3 (0:3)
Barcelona II
21.1 19:00

Tenerife
Barcelona II
1
3
21.1 17:00
CD Numancia
0:0 (0:0)
Rayo Vallecano
21.1 17:00

CD Numancia
Rayo Vallecano
0
0
21.1 17:00
Gimnàstic Tarragona
1:2 (0:1)
Reus Deportiu
21.1 17:00

Gimnàstic Tarragona
Reus Deportiu
1
2
21.1 15:00
Osasuna Pamplona
2:1 (1:0)
Cultural Leonesa
21.1 15:00

Osasuna Pamplona
Cultural Leonesa
2
1
21.1 11:00
AD Alcorcón
1:0 (1:0)
Cádiz
21.1 11:00

AD Alcorcón
Cádiz
1
0
20.1 19:30
Lugo
3:1 (1:0)
Real Sporting de Gijón
20.1 19:30

Lugo
Real Sporting de Gijón
3
1
20.1 19:00
Lorca
2:3 (2:1)
Huesca
20.1 19:00

Lorca
Huesca
2
3
20.1 17:00
Córdoba CF
1:0 (0:0)
Albacete
20.1 17:00

Córdoba CF
Albacete
1
0
20.1 17:00
Real Oviedo
2:1 (0:0)
UD Almería
20.1 17:00

Real Oviedo
UD Almería
2
1
20.1 15:00
Real Valladolid
1:0 (0:0)
Sevilla II
20.1 15:00

Real Valladolid
Sevilla II
1
0
19.1 20:00
Club Granada
2:1 (2:1)
Real Zaragoza
19.1 20:00

Club Granada
Real Zaragoza
2
1
22. Round
14.1 19:00
Sevilla II
0:1 (0:0)
Osasuna Pamplona
14.1 19:00

Sevilla II
Osasuna Pamplona
0
1
14.1 17:00
Albacete
2:1 (1:0)
Club Granada
14.1 17:00

Albacete
Club Granada
2
1
14.1 17:00
Cultural Leonesa
2:1 (0:0)
Lorca
14.1 17:00

Cultural Leonesa
Lorca
2
1
14.1 15:00
Cádiz
2:0 (1:0)
Córdoba CF
14.1 15:00

Cádiz
Córdoba CF
2
0
14.1 11:00
Huesca
2:1 (0:0)
CD Numancia
14.1 11:00

Huesca
CD Numancia
2
1
13.1 19:30
Real Zaragoza
1:0 (1:0)
Tenerife
13.1 19:30

Real Zaragoza
Tenerife
1
0
13.1 19:00
Reus Deportiu
0:1 (0:1)
Lugo
13.1 19:00

Reus Deportiu
Lugo
0
1
13.1 17:00
UD Almería
1:1 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
13.1 17:00

UD Almería
Gimnàstic Tarragona
1
1
13.1 17:00
Real Sporting de Gijón
3:0 (1:0)
AD Alcorcón
13.1 17:00

Real Sporting de Gijón
AD Alcorcón
3
0
13.1 15:00
Barcelona II
0:1 (0:0)
Real Valladolid
13.1 15:00

Barcelona II
Real Valladolid
0
1
12.1 20:00
Rayo Vallecano
2:2 (1:1)
Real Oviedo
12.1 20:00

Rayo Vallecano
Real Oviedo
2
2
21. Round
7.1 19:00
UD Almería
1:0 (0:0)
Lugo
7.1 19:00

UD Almería
Lugo
1
0
7.1 17:00
Cultural Leonesa
2:2 (0:0)
CD Numancia
7.1 17:00

Cultural Leonesa
CD Numancia
2
2
7.1 17:00
Huesca
1:1 (1:0)
Real Oviedo
7.1 17:00

Huesca
Real Oviedo
1
1
7.1 15:00
Albacete
1:2 (0:0)
Tenerife
7.1 15:00

Albacete
Tenerife
1
2
7.1 11:00
Sevilla II
3:2 (2:2)
Lorca
7.1 11:00

Sevilla II
Lorca
3
2
6.1 19:30
Real Zaragoza
1:1 (0:0)
Barcelona II
6.1 19:30

Real Zaragoza
Barcelona II
1
1
6.1 19:00
Reus Deportiu
1:1 (0:1)
AD Alcorcón
6.1 19:00

Reus Deportiu
AD Alcorcón
1
1
6.1 17:00
Cádiz
1:0 (1:0)
Club Granada
6.1 17:00

Cádiz
Club Granada
1
0
6.1 17:00
Rayo Vallecano
2:3 (1:2)
Gimnàstic Tarragona
6.1 17:00

Rayo Vallecano
Gimnàstic Tarragona
2
3
6.1 15:00
Osasuna Pamplona
4:2 (1:2)
Real Valladolid
6.1 15:00

Osasuna Pamplona
Real Valladolid
4
2
6.1 15:00
Real Sporting de Gijón
3:2 (2:0)
Córdoba CF
6.1 15:00

Real Sporting de Gijón
Córdoba CF
3
2
20. Round
23.12 17:00
Real Oviedo
3:0 (1:0)
Cultural Leonesa
23.12 17:00

Real Oviedo
Cultural Leonesa
3
0
23.12 15:00
Gimnàstic Tarragona
1:2 (0:1)
Huesca
23.12 15:00

Gimnàstic Tarragona
Huesca
1
2
22.12 20:00
AD Alcorcón
2:0 (1:0)
UD Almería
22.12 20:00

AD Alcorcón
UD Almería
2
0
22.12 19:00
Lugo
1:2 (0:1)
Rayo Vallecano
22.12 19:00

Lugo
Rayo Vallecano
1
2
21.12 20:00
Tenerife
1:1 (0:1)
Cádiz
21.12 20:00

Tenerife
Cádiz
1
1
21.12 19:00
CD Numancia
3:0 (0:0)
Sevilla II
21.12 19:00

CD Numancia
Sevilla II
3
0
20.12 20:00
Córdoba CF
5:0 (2:0)
Reus Deportiu
20.12 20:00

Córdoba CF
Reus Deportiu
5
0
20.12 20:00
Club Granada
2:1 (0:0)
Real Sporting de Gijón
20.12 20:00

Club Granada
Real Sporting de Gijón
2
1
20.12 19:00
Lorca
0:1 (0:1)
Osasuna Pamplona
20.12 19:00

Lorca
Osasuna Pamplona
0
1
19.12 20:00
Real Valladolid
3:2 (3:1)
Real Zaragoza
19.12 20:00

Real Valladolid
Real Zaragoza
3
2
19.12 19:00
Barcelona II
0:1 (0:1)
Albacete
19.12 19:00

Barcelona II
Albacete
0
1
19. Round
17.12 19:00
Rayo Vallecano
2:1 (0:0)
AD Alcorcón
17.12 19:00

Rayo Vallecano
AD Alcorcón
2
1
17.12 17:00
Cultural Leonesa
2:0 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
17.12 17:00

Cultural Leonesa
Gimnàstic Tarragona
2
0
17.12 17:00
Real Sporting de Gijón
3:0 (2:0)
Tenerife
17.12 17:00

Real Sporting de Gijón
Tenerife
3
0
17.12 15:00
Huesca
3:0 (2:0)
Lugo
17.12 15:00

Huesca
Lugo
3
0
17.12 11:00
Sevilla II
0:1 (0:1)
Real Oviedo
17.12 11:00

Sevilla II
Real Oviedo
0
1
16.12 19:30
Albacete
0:0 (0:0)
Real Zaragoza
16.12 19:30

Albacete
Real Zaragoza
0
0
16.12 19:00
UD Almería
1:0 (0:0)
Córdoba CF
16.12 19:00

UD Almería
Córdoba CF
1
0
16.12 17:00
Real Valladolid
3:0 (1:0)
Lorca
16.12 17:00

Real Valladolid
Lorca
3
0
16.12 17:00
Reus Deportiu
0:0 (0:0)
Club Granada
16.12 17:00

Reus Deportiu
Club Granada
0
0
16.12 15:00
Osasuna Pamplona
2:2 (2:1)
CD Numancia
16.12 15:00

Osasuna Pamplona
CD Numancia
2
2
15.12 20:00
Cádiz
3:1 (0:0)
Barcelona II
15.12 20:00

Cádiz
Barcelona II
3
1
18. Round
10.12 19:00
Tenerife
3:0 (1:0)
Reus Deportiu
10.12 19:00

Tenerife
Reus Deportiu
3
0
10.12 17:00
Real Oviedo
1:0 (1:0)
Osasuna Pamplona
10.12 17:00

Real Oviedo
Osasuna Pamplona
1
0
10.12 17:00
Gimnàstic Tarragona
2:1 (2:0)
Sevilla II
10.12 17:00

Gimnàstic Tarragona
Sevilla II
2
1
10.12 15:00
Lugo
3:1 (0:0)
Cultural Leonesa
10.12 15:00

Lugo
Cultural Leonesa
3
1
10.12 11:00
Córdoba CF
2:2 (2:0)
Rayo Vallecano
10.12 11:00

Córdoba CF
Rayo Vallecano
2
2
9.12 19:30
Real Zaragoza
0:2 (0:0)
Cádiz
9.12 19:30

Real Zaragoza
Cádiz
0
2
9.12 19:00
CD Numancia
1:0 (1:0)
Lorca
9.12 19:00

CD Numancia
Lorca
1
0
9.12 17:00
AD Alcorcón
1:1 (1:1)
Huesca
9.12 17:00

AD Alcorcón
Huesca
1
1
9.12 15:00
Albacete
2:1 (1:0)
Real Valladolid
9.12 15:00

Albacete
Real Valladolid
2
1
8.12 20:00
Barcelona II
2:1 (2:0)
Real Sporting de Gijón
8.12 20:00

Barcelona II
Real Sporting de Gijón
2
1
8.12 17:00
Club Granada
3:2 (1:0)
UD Almería
8.12 17:00

Club Granada
UD Almería
3
2
17. Round
3.12 19:30
Real Sporting de Gijón
0:1 (0:0)
Real Zaragoza
3.12 19:30

Real Sporting de Gijón
Real Zaragoza
0
1
3.12 19:00
UD Almería
2:1 (1:0)
Tenerife
3.12 19:00

UD Almería
Tenerife
2
1
3.12 17:00
Cádiz
2:0 (1:0)
Albacete
3.12 17:00

Cádiz
Albacete
2
0
3.12 17:00
Sevilla II
1:1 (1:0)
Lugo
3.12 17:00

Sevilla II
Lugo
1
1
3.12 15:00
Real Valladolid
2:3 (2:0)
CD Numancia
3.12 15:00

Real Valladolid
CD Numancia
2
3
3.12 11:00
Cultural Leonesa
2:2 (1:1)
AD Alcorcón
3.12 11:00

Cultural Leonesa
AD Alcorcón
2
2
2.12 19:00
Lorca
0:2 (0:2)
Real Oviedo
2.12 19:00

Lorca
Real Oviedo
0
2
2.12 17:00
Reus Deportiu
2:1 (1:1)
Barcelona II
2.12 17:00

Reus Deportiu
Barcelona II
2
1
2.12 17:00
Rayo Vallecano
1:0 (0:0)
Club Granada
2.12 17:00

Rayo Vallecano
Club Granada
1
0
2.12 15:00
Huesca
3:1 (2:0)
Córdoba CF
2.12 15:00

Huesca
Córdoba CF
3
1
16. Round
26.11 19:00
Albacete
2:2 (1:0)
Real Sporting de Gijón
26.11 19:00

Albacete
Real Sporting de Gijón
2
2
26.11 17:00
Lugo
1:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
26.11 17:00

Lugo
Osasuna Pamplona
1
0
26.11 17:00
Córdoba CF
2:2 (2:0)
Cultural Leonesa
26.11 17:00

Córdoba CF
Cultural Leonesa
2
2
26.11 15:00
Club Granada
2:0 (2:0)
Huesca
26.11 15:00

Club Granada
Huesca
2
0
26.11 11:00
Barcelona II
1:1 (0:0)
UD Almería
26.11 11:00

Barcelona II
UD Almería
1
1
25.11 19:30
Real Zaragoza
0:0 (0:0)
Reus Deportiu
25.11 19:30

Real Zaragoza
Reus Deportiu
0
0
25.11 19:00
AD Alcorcón
0:0 (0:0)
Sevilla II
25.11 19:00

AD Alcorcón
Sevilla II
0
0
25.11 17:00
Gimnàstic Tarragona
0:2 (0:0)
Lorca
25.11 17:00

Gimnàstic Tarragona
Lorca
0
2
25.11 17:00
Real Oviedo
3:1 (1:1)
CD Numancia
25.11 17:00

Real Oviedo
CD Numancia
3
1
25.11 15:00
Cádiz
1:0 (1:0)
Real Valladolid
25.11 15:00

Cádiz
Real Valladolid
1
0
24.11 20:00
Tenerife
2:2 (0:1)
Rayo Vallecano
24.11 20:00

Tenerife
Rayo Vallecano
2
2
15. Round
19.11 19:30
Real Sporting de Gijón
0:3 (0:1)
Cádiz
19.11 19:30

Real Sporting de Gijón
Cádiz
0
3
19.11 19:00
Cultural Leonesa
1:1 (1:0)
Club Granada
19.11 19:00

Cultural Leonesa
Club Granada
1
1
19.11 17:00
Osasuna Pamplona
2:3 (1:0)
AD Alcorcón
19.11 17:00

Osasuna Pamplona
AD Alcorcón
2
3
19.11 17:00
Sevilla II
1:1 (0:0)
Córdoba CF
19.11 17:00

Sevilla II
Córdoba CF
1
1
19.11 15:00
Rayo Vallecano
1:0 (0:0)
Barcelona II
19.11 15:00

Rayo Vallecano
Barcelona II
1
0
19.11 11:00
CD Numancia
1:2 (1:1)
Gimnàstic Tarragona
19.11 11:00

CD Numancia
Gimnàstic Tarragona
1
2
18.11 19:00
Reus Deportiu
1:1 (0:1)
Albacete
18.11 19:00

Reus Deportiu
Albacete
1
1
18.11 17:00
Real Valladolid
3:1 (1:0)
Real Oviedo
18.11 17:00

Real Valladolid
Real Oviedo
3
1
18.11 17:00
Lorca
1:2 (1:1)
Lugo
18.11 17:00

Lorca
Lugo
1
2
18.11 15:00
Huesca
3:0 (2:0)
Tenerife
18.11 15:00

Huesca
Tenerife
3
0
17.11 20:00
UD Almería
3:0 (1:0)
Real Zaragoza
17.11 20:00

UD Almería
Real Zaragoza
3
0
14. Round
13.11 20:00
Cádiz
1:0 (1:0)
Reus Deportiu
13.11 20:00

Cádiz
Reus Deportiu
1
0
12.11 19:30
Real Sporting de Gijón
1:1 (1:0)
Real Valladolid
12.11 19:30

Real Sporting de Gijón
Real Valladolid
1
1
12.11 17:00
Lugo
0:1 (0:1)
CD Numancia
12.11 17:00

Lugo
CD Numancia
0
1
12.11 15:00
Gimnàstic Tarragona
1:2 (1:0)
Real Oviedo
12.11 15:00

Gimnàstic Tarragona
Real Oviedo
1
2
12.11 11:00
Club Granada
1:2 (0:1)
Sevilla II
12.11 11:00

Club Granada
Sevilla II
1
2
11.11 18:30
Barcelona II
0:2 (0:0)
Huesca
11.11 18:30

Barcelona II
Huesca
0
2
11.11 17:00
Real Zaragoza
3:2 (2:0)
Rayo Vallecano
11.11 17:00

Real Zaragoza
Rayo Vallecano
3
2
11.11 17:00
Tenerife
2:0 (2:0)
Cultural Leonesa
11.11 17:00

Tenerife
Cultural Leonesa
2
0
11.11 15:00
Albacete
2:0 (1:0)
UD Almería
11.11 15:00

Albacete
UD Almería
2
0
11.11 12:00
AD Alcorcón
1:1 (1:0)
Lorca
11.11 12:00

AD Alcorcón
Lorca
1
1
10.11 20:00
Córdoba CF
0:1 (0:0)
Osasuna Pamplona
10.11 20:00

Córdoba CF
Osasuna Pamplona
0
1
13. Round
6.11 20:00
Huesca
3:1 (1:0)
Real Zaragoza
6.11 20:00

Huesca
Real Zaragoza
3
1
5.11 19:00
UD Almería
0:2 (0:1)
Cádiz
5.11 19:00

UD Almería
Cádiz
0
2
5.11 17:00
Real Valladolid
0:3 (0:1)
Gimnàstic Tarragona
5.11 17:00

Real Valladolid
Gimnàstic Tarragona
0
3
5.11 17:00
Osasuna Pamplona
0:0 (0:0)
Club Granada
5.11 17:00

Osasuna Pamplona
Club Granada
0
0
5.11 15:00
Cultural Leonesa
1:1 (0:1)
Barcelona II
5.11 15:00

Cultural Leonesa
Barcelona II
1
1
5.11 11:00
Real Oviedo
3:2 (0:1)
Lugo
5.11 11:00

Real Oviedo
Lugo
3
2
4.11 19:30
Reus Deportiu
1:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
4.11 19:30

Reus Deportiu
Real Sporting de Gijón
1
0
4.11 19:00
Lorca
1:0 (0:0)
Córdoba CF
4.11 19:00

Lorca
Córdoba CF
1
0
4.11 17:00
Sevilla II
1:1 (0:1)
Tenerife
4.11 17:00

Sevilla II
Tenerife
1
1
4.11 15:00
Rayo Vallecano
1:1 (0:0)
Albacete
4.11 15:00

Rayo Vallecano
Albacete
1
1
3.11 19:30
CD Numancia
1:0 (0:0)
AD Alcorcón
3.11 19:30

CD Numancia
AD Alcorcón
1
0
12. Round
30.10 19:30
Club Granada
4:1 (2:0)
Lorca
30.10 19:30

Club Granada
Lorca
4
1
29.10 19:30
Tenerife
0:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
29.10 19:30

Tenerife
Osasuna Pamplona
0
0
29.10 19:00
Reus Deportiu
2:2 (1:1)
Real Valladolid
29.10 19:00

Reus Deportiu
Real Valladolid
2
2
29.10 17:00
AD Alcorcón
2:0 (1:0)
Real Oviedo
29.10 17:00

AD Alcorcón
Real Oviedo
2
0
29.10 15:00
Córdoba CF
1:1 (1:1)
CD Numancia
29.10 15:00

Córdoba CF
CD Numancia
1
1
29.10 11:00
Barcelona II
1:1 (1:0)
Sevilla II
29.10 11:00

Barcelona II
Sevilla II
1
1
28.10 19:00
Real Sporting de Gijón
2:0 (2:0)
UD Almería
28.10 19:00

Real Sporting de Gijón
UD Almería
2
0
28.10 17:00
Cádiz
0:0 (0:0)
Rayo Vallecano
28.10 17:00

Cádiz
Rayo Vallecano
0
0
28.10 17:00
Albacete
0:0 (0:0)
Huesca
28.10 17:00

Albacete
Huesca
0
0
28.10 15:00
Lugo
1:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
28.10 15:00

Lugo
Gimnàstic Tarragona
1
0
27.10 20:00
Real Zaragoza
0:0 (0:0)
Cultural Leonesa
27.10 20:00

Real Zaragoza
Cultural Leonesa
0
0
11. Round
23.10 19:30
Cultural Leonesa
0:0 (0:0)
Albacete
23.10 19:30

Cultural Leonesa
Albacete
0
0
22.10 19:00
UD Almería
0:1 (0:1)
Reus Deportiu
22.10 19:00

UD Almería
Reus Deportiu
0
1
22.10 17:00
Gimnàstic Tarragona
0:3 (0:2)
AD Alcorcón
22.10 17:00

Gimnàstic Tarragona
AD Alcorcón
0
3
22.10 17:00
Rayo Vallecano
1:1 (1:1)
Real Sporting de Gijón
22.10 17:00

Rayo Vallecano
Real Sporting de Gijón
1
1
22.10 15:00
Real Valladolid
2:2 (0:2)
Lugo
22.10 15:00

Real Valladolid
Lugo
2
2
22.10 11:00
Real Oviedo
2:0 (0:0)
Córdoba CF
22.10 11:00

Real Oviedo
Córdoba CF
2
0
21.10 19:30
Sevilla II
2:2 (1:1)
Real Zaragoza
21.10 19:30

Sevilla II
Real Zaragoza
2
2
21.10 19:00
Lorca
2:2 (2:1)
Tenerife
21.10 19:00

Lorca
Tenerife
2
2
21.10 17:00
CD Numancia
1:3 (0:2)
Club Granada
21.10 17:00

CD Numancia
Club Granada
1
3
21.10 15:00
Huesca
1:0 (1:0)
Cádiz
21.10 15:00

Huesca
Cádiz
1
0
20.10 20:00
Osasuna Pamplona
2:2 (1:2)
Barcelona II
20.10 20:00

Osasuna Pamplona
Barcelona II
2
2
10. Round
16.10 20:00
AD Alcorcón
0:1 (0:0)
Lugo
16.10 20:00

AD Alcorcón
Lugo
0
1
15.10 19:30
Real Zaragoza
1:1 (1:0)
Osasuna Pamplona
15.10 19:30

Real Zaragoza
Osasuna Pamplona
1
1
15.10 19:00
Córdoba CF
1:5 (1:2)
Gimnàstic Tarragona
15.10 19:00

Córdoba CF
Gimnàstic Tarragona
1
5
15.10 17:00
UD Almería
1:1 (1:1)
Real Valladolid
15.10 17:00

UD Almería
Real Valladolid
1
1
15.10 15:00
Albacete
2:1 (2:0)
Sevilla II
15.10 15:00

Albacete
Sevilla II
2
1
15.10 11:00
Reus Deportiu
0:2 (0:1)
Rayo Vallecano
15.10 11:00

Reus Deportiu
Rayo Vallecano
0
2
14.10 19:00
Tenerife
1:1 (1:1)
CD Numancia
14.10 19:00

Tenerife
CD Numancia
1
1
14.10 17:00
Barcelona II
1:0 (0:0)
Lorca
14.10 17:00

Barcelona II
Lorca
1
0
14.10 17:00
Club Granada
2:0 (1:0)
Real Oviedo
14.10 17:00

Club Granada
Real Oviedo
2
0
14.10 15:00
Cádiz
2:2 (2:0)
Cultural Leonesa
14.10 15:00

Cádiz
Cultural Leonesa
2
2
13.10 20:00
Real Sporting de Gijón
1:1 (0:0)
Huesca
13.10 20:00

Real Sporting de Gijón
Huesca
1
1
9. Round
12.10 20:00
Rayo Vallecano
1:0 (0:0)
UD Almería
12.10 20:00

Rayo Vallecano
UD Almería
1
0
12.10 19:00
Osasuna Pamplona
1:0 (1:0)
Albacete
12.10 19:00

Osasuna Pamplona
Albacete
1
0
12.10 17:00
Real Valladolid
4:0 (1:0)
AD Alcorcón
12.10 17:00

Real Valladolid
AD Alcorcón
4
0
12.10 15:00
Lugo
2:0 (0:0)
Córdoba CF
12.10 15:00

Lugo
Córdoba CF
2
0
11.10 21:00
Sevilla II
0:0 (0:0)
Cádiz
11.10 21:00

Sevilla II
Cádiz
0
0
11.10 21:00
Lorca
0:2 (0:0)
Real Zaragoza
11.10 21:00

Lorca
Real Zaragoza
0
2
11.10 20:00
Real Oviedo
1:1 (1:0)
Tenerife
11.10 20:00

Real Oviedo
Tenerife
1
1
11.10 19:00
Gimnàstic Tarragona
2:0 (2:0)
Club Granada
11.10 19:00

Gimnàstic Tarragona
Club Granada
2
0
11.10 19:00
CD Numancia
1:0 (0:0)
Barcelona II
11.10 19:00

CD Numancia
Barcelona II
1
0
10.10 20:00
Cultural Leonesa
0:2 (0:0)
Real Sporting de Gijón
10.10 20:00

Cultural Leonesa
Real Sporting de Gijón
0
2
10.10 19:00
Huesca
1:1 (0:0)
Reus Deportiu
10.10 19:00

Huesca
Reus Deportiu
1
1
8. Round
8.10 19:30
Real Zaragoza
3:0 (1:0)
CD Numancia
8.10 19:30

Real Zaragoza
CD Numancia
3
0
8.10 19:00
Club Granada
2:0 (1:0)
Lugo
8.10 19:00

Club Granada
Lugo
2
0
8.10 17:00
Córdoba CF
3:0 (0:0)
AD Alcorcón
8.10 17:00

Córdoba CF
AD Alcorcón
3
0
8.10 17:00
Barcelona II
1:1 (1:0)
Real Oviedo
8.10 17:00

Barcelona II
Real Oviedo
1
1
8.10 15:00
Rayo Vallecano
4:1 (3:0)
Real Valladolid
8.10 15:00

Rayo Vallecano
Real Valladolid
4
1
8.10 11:00
Albacete
2:1 (1:0)
Lorca
8.10 11:00

Albacete
Lorca
2
1
7.10 19:30
Cádiz
0:2 (0:0)
Osasuna Pamplona
7.10 19:30

Cádiz
Osasuna Pamplona
0
2
7.10 19:00
Tenerife
2:0 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
7.10 19:00

Tenerife
Gimnàstic Tarragona
2
0
7.10 17:00
Reus Deportiu
1:1 (1:1)
Cultural Leonesa
7.10 17:00

Reus Deportiu
Cultural Leonesa
1
1
7.10 17:00
UD Almería
0:3 (0:2)
Huesca
7.10 17:00

UD Almería
Huesca
0
3
7.10 15:00
Real Sporting de Gijón
3:0 (1:0)
Sevilla II
7.10 15:00

Real Sporting de Gijón
Sevilla II
3
0
7. Round
2.10 20:30
Real Oviedo
2:2 (2:2)
Real Zaragoza
2.10 20:30

Real Oviedo
Real Zaragoza
2
2
1.11 17:00
Gimnàstic Tarragona
0:0 (0:0)
Barcelona II
1.11 17:00

Gimnàstic Tarragona
Barcelona II
0
0
1.10 19:00
Sevilla II
0:1 (0:1)
Reus Deportiu
1.10 19:00

Sevilla II
Reus Deportiu
0
1
1.10 17:00
Lugo
1:0 (0:0)
Tenerife
1.10 17:00

Lugo
Tenerife
1
0
1.10 17:00
Osasuna Pamplona
2:0 (1:0)
Real Sporting de Gijón
1.10 17:00

Osasuna Pamplona
Real Sporting de Gijón
2
0
1.10 15:00
Huesca
2:1 (1:1)
Rayo Vallecano
1.10 15:00

Huesca
Rayo Vallecano
2
1
1.10 11:00
AD Alcorcón
1:2 (1:1)
Club Granada
1.10 11:00

AD Alcorcón
Club Granada
1
2
30.9 19:00
Lorca
3:0 (1:0)
Cádiz
30.9 19:00

Lorca
Cádiz
3
0
30.9 17:00
CD Numancia
5:1 (1:1)
Albacete
30.9 17:00

CD Numancia
Albacete
5
1
30.9 15:00
Real Valladolid
4:1 (3:0)
Córdoba CF
30.9 15:00

Real Valladolid
Córdoba CF
4
1
29.9 19:30
Cultural Leonesa
0:0 (0:0)
UD Almería
29.9 19:30

Cultural Leonesa
UD Almería
0
0
6. Round
25.9 19:30
Barcelona II
1:2 (1:1)
Lugo
25.9 19:30

Barcelona II
Lugo
1
2
24.9 19:30
Real Zaragoza
1:1 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
24.9 19:30

Real Zaragoza
Gimnàstic Tarragona
1
1
24.9 19:00
Cádiz
0:0 (0:0)
CD Numancia
24.9 19:00

Cádiz
CD Numancia
0
0
24.9 17:00
Albacete
2:1 (0:0)
Real Oviedo
24.9 17:00

Albacete
Real Oviedo
2
1
24.9 15:00
Rayo Vallecano
3:1 (1:1)
Cultural Leonesa
24.9 15:00

Rayo Vallecano
Cultural Leonesa
3
1
24.9 11:00
Huesca
1:0 (1:0)
Real Valladolid
24.9 11:00

Huesca
Real Valladolid
1
0
23.9 19:00
Tenerife
4:0 (2:0)
AD Alcorcón
23.9 19:00

Tenerife
AD Alcorcón
4
0
23.9 17:00
Club Granada
3:1 (1:0)
Córdoba CF
23.9 17:00

Club Granada
Córdoba CF
3
1
23.9 17:00
Real Sporting de Gijón
1:0 (1:0)
Lorca
23.9 17:00

Real Sporting de Gijón
Lorca
1
0
23.9 15:00
Reus Deportiu
0:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
23.9 15:00

Reus Deportiu
Osasuna Pamplona
0
0
22.9 20:00
UD Almería
3:0 (1:0)
Sevilla II
22.9 20:00

UD Almería
Sevilla II
3
0
5. Round
17.9 19:00
Córdoba CF
2:0 (0:0)
Tenerife
17.9 19:00

Córdoba CF
Tenerife
2
0
17.9 17:00
Real Oviedo
1:0 (0:0)
Cádiz
17.9 17:00

Real Oviedo
Cádiz
1
0
17.9 17:00
Gimnàstic Tarragona
3:1 (2:1)
Albacete
17.9 17:00

Gimnàstic Tarragona
Albacete
3
1
17.9 15:00
AD Alcorcón
1:1 (0:0)
Barcelona II
17.9 15:00

AD Alcorcón
Barcelona II
1
1
17.9 11:00
Cultural Leonesa
3:2 (2:1)
Huesca
17.9 11:00

Cultural Leonesa
Huesca
3
2
16.9 19:30
CD Numancia
3:0 (2:0)
Real Sporting de Gijón
16.9 19:30

CD Numancia
Real Sporting de Gijón
3
0
16.9 19:00
Osasuna Pamplona
2:1 (0:1)
UD Almería
16.9 19:00

Osasuna Pamplona
UD Almería
2
1
16.9 17:00
Sevilla II
0:0 (0:0)
Rayo Vallecano
16.9 17:00

Sevilla II
Rayo Vallecano
0
0
16.9 17:00
Lorca
1:1 (1:0)
Reus Deportiu
16.9 17:00

Lorca
Reus Deportiu
1
1
16.9 15:00
Real Valladolid
2:1 (1:0)
Club Granada
16.9 15:00

Real Valladolid
Club Granada
2
1
15.9 20:00
Lugo
2:1 (0:1)
Real Zaragoza
15.9 20:00

Lugo
Real Zaragoza
2
1
4. Round
11.9 19:30
Reus Deportiu
1:0 (1:0)
CD Numancia
11.9 19:30

Reus Deportiu
CD Numancia
1
0
10.9 19:30
Rayo Vallecano
0:3 (0:1)
Osasuna Pamplona
10.9 19:30

Rayo Vallecano
Osasuna Pamplona
0
3
10.9 19:00
Albacete
0:1 (0:0)
Lugo
10.9 19:00

Albacete
Lugo
0
1
10.9 17:00
Cultural Leonesa
4:4 (1:1)
Real Valladolid
10.9 17:00

Cultural Leonesa
Real Valladolid
4
4
10.9 15:00
Real Zaragoza
0:1 (0:1)
AD Alcorcón
10.9 15:00

Real Zaragoza
AD Alcorcón
0
1
10.9 12:00
Tenerife
2:2 (0:1)
Club Granada
10.9 12:00

Tenerife
Club Granada
2
2
9.9 19:00
UD Almería
2:1 (0:0)
Lorca
9.9 19:00

UD Almería
Lorca
2
1
9.9 17:00
Real Sporting de Gijón
1:1 (1:0)
Real Oviedo
9.9 17:00

Real Sporting de Gijón
Real Oviedo
1
1
9.9 17:00
Barcelona II
4:0 (3:0)
Córdoba CF
9.9 17:00

Barcelona II
Córdoba CF
4
0
9.9 15:00
Huesca
0:0 (0:0)
Sevilla II
9.9 15:00

Huesca
Sevilla II
0
0
8.9 20:00
Cádiz
2:0 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
8.9 20:00

Cádiz
Gimnàstic Tarragona
2
0
3. Round
4.9 19:00
AD Alcorcón
1:0 (0:0)
Albacete
4.9 19:00

AD Alcorcón
Albacete
1
0
3.9 20:00
Córdoba CF
1:2 (1:1)
Real Zaragoza
3.9 20:00

Córdoba CF
Real Zaragoza
1
2
3.9 19:00
Real Valladolid
2:0 (1:0)
Tenerife
3.9 19:00

Real Valladolid
Tenerife
2
0
3.9 19:00
Sevilla II
1:2 (0:0)
Cultural Leonesa
3.9 19:00

Sevilla II
Cultural Leonesa
1
2
3.9 17:00
Real Oviedo
3:0 (1:0)
Reus Deportiu
3.9 17:00

Real Oviedo
Reus Deportiu
3
0
2.9 17:00
Osasuna Pamplona
1:1 (0:0)
Huesca
2.9 17:00

Osasuna Pamplona
Huesca
1
1
2.9 17:00
Lorca
0:0 (0:0)
Rayo Vallecano
2.9 17:00

Lorca
Rayo Vallecano
0
0
2.9 17:00
Gimnàstic Tarragona
0:4 (0:3)
Real Sporting de Gijón
2.9 17:00

Gimnàstic Tarragona
Real Sporting de Gijón
0
4
2.9 15:00
CD Numancia
1:0 (0:0)
UD Almería
2.9 15:00

CD Numancia
UD Almería
1
0
2.9 15:00
Lugo
0:1 (0:0)
Cádiz
2.9 15:00

Lugo
Cádiz
0
1
1.9 20:30
Club Granada
2:2 (1:1)
Barcelona II
1.9 20:30

Club Granada
Barcelona II
2
2
2. Round
28.8 20:00
Barcelona II
0:3 (0:2)
Tenerife
28.8 20:00

Barcelona II
Tenerife
0
3
27.8 19:30
Reus Deportiu
1:1 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
27.8 19:30

Reus Deportiu
Gimnàstic Tarragona
1
1
27.8 19:30
Cádiz
0:0 (0:0)
AD Alcorcón
27.8 19:30

Cádiz
AD Alcorcón
0
0
27.8 18:00
Real Zaragoza
1:1 (0:1)
Club Granada
27.8 18:00

Real Zaragoza
Club Granada
1
1
27.8 18:00
Real Sporting de Gijón
2:0 (0:0)
Lugo
27.8 18:00

Real Sporting de Gijón
Lugo
2
0
26.8 21:00
UD Almería
1:1 (0:0)
Real Oviedo
26.8 21:00

UD Almería
Real Oviedo
1
1
26.8 19:30
Sevilla II
1:2 (0:2)
Real Valladolid
26.8 19:30

Sevilla II
Real Valladolid
1
2
26.8 19:30
Rayo Vallecano
2:2 (2:0)
CD Numancia
26.8 19:30

Rayo Vallecano
CD Numancia
2
2
26.8 18:00
Cultural Leonesa
2:1 (0:1)
Osasuna Pamplona
26.8 18:00

Cultural Leonesa
Osasuna Pamplona
2
1
26.8 18:00
Huesca
2:0 (2:0)
Lorca
26.8 18:00

Huesca
Lorca
2
0
25.8 19:00
Albacete
0:3 (0:1)
Córdoba CF
25.8 19:00

Albacete
Córdoba CF
0
3
1. Round
21.8 19:00
Lugo
0:0 (0:0)
Reus Deportiu
21.8 19:00

Lugo
Reus Deportiu
0
0
20.8 21:00
Club Granada
0:0 (0:0)
Albacete
20.8 21:00

Club Granada
Albacete
0
0
20.8 19:30
Gimnàstic Tarragona
0:1 (0:1)
UD Almería
20.8 19:30

Gimnàstic Tarragona
UD Almería
0
1
20.8 18:00
Real Oviedo
2:3 (1:2)
Rayo Vallecano
20.8 18:00

Real Oviedo
Rayo Vallecano
2
3
19.8 21:00
Real Valladolid
1:2 (0:2)
Barcelona II
19.8 21:00

Real Valladolid
Barcelona II
1
2
19.8 19:30
CD Numancia
1:0 (0:0)
Huesca
19.8 19:30

CD Numancia
Huesca
1
0
19.8 19:30
Córdoba CF
1:2 (0:2)
Cádiz
19.8 19:30

Córdoba CF
Cádiz
1
2
19.8 18:00
Osasuna Pamplona
1:1 (0:0)
Sevilla II
19.8 18:00

Osasuna Pamplona
Sevilla II
1
1
19.8 18:00
AD Alcorcón
0:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
19.8 18:00

AD Alcorcón
Real Sporting de Gijón
0
0
18.8 21:00
Tenerife
1:0 (0:0)
Real Zaragoza
18.8 21:00

Tenerife
Real Zaragoza
1
0
18.8 19:00
Lorca
2:0 (1:0)
Cultural Leonesa
18.8 19:00

Lorca
Cultural Leonesa
2
0