Champions league
Europa League
Premier League
Championship (1)
League One
League Two
Primera Division (1)
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga (1)
Serie A (1)
Serie B (1)
Ligue 2 (1)
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig (1)
Super League (1)
Super League
Bundesliga
Superliga (1)
MLS
1.HNL
1.liga (1)
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 96 EUR
90 -17% 270 EUR
180 -25% 585 EUR

League Two

Matches: 557

Home team: 246 (44%)
Away team: 165 (30%)
Draws: 146 (26%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 72%
OVER 2,5: 49%
OVER 3,5: 28%

Home team

OVER 0,5: 423 (76%)
OVER 1,5: 237 (43%)
OVER 2,5: 112 (20%)

Away team

OVER 0,5: 387 (69%)
OVER 1,5: 169 (30%)
OVER 2,5: 63 (11%)
Full table
1.
Accrington Stanley
46
29
6
11
76:46
30
93
1.
Accrington Stanley
93
76:46
46

2.
Luton Town
46
25
13
8
94:46
48
88
2.
Luton Town
88
94:46
46

3.
Wycombe Wanderers
46
24
12
10
79:60
19
84
3.
Wycombe Wanderers
84
79:60
46

4.
Exeter City
46
24
8
14
64:54
10
80
4.
Exeter City
80
64:54
46

5.
Notts County
46
21
14
11
71:48
23
77
5.
Notts County
77
71:48
46

6.
Coventry City
46
22
9
15
64:47
17
75
6.
Coventry City
75
64:47
46

7.
Lincoln City
46
20
15
11
64:48
16
75
7.
Lincoln City
75
64:48
46

8.
Mansfield Town
46
18
18
10
67:52
15
72
8.
Mansfield Town
72
67:52
46

9.
Swindon Town
46
20
8
18
67:65
2
68
9.
Swindon Town
68
67:65
46

10.
Carlisle United
46
17
16
13
62:54
8
67
10.
Carlisle United
67
62:54
46

11.
Newport County
46
16
16
14
56:58
-2
64
11.
Newport County
64
56:58
46

12.
Cambridge United
46
17
13
16
56:60
-4
64
12.
Cambridge United
64
56:60
46

13.
Colchester United
46
16
14
16
53:52
1
62
13.
Colchester United
62
53:52
46

14.
Crawley Town
46
16
11
19
58:66
-8
59
14.
Crawley Town
59
58:66
46

15.
Crewe Alexandra
46
17
5
24
62:75
-13
56
15.
Crewe Alexandra
56
62:75
46

16.
Stevenage
46
14
13
19
60:65
-5
55
16.
Stevenage
55
60:65
46

17.
Cheltenham Town
46
13
12
21
67:73
-6
51
17.
Cheltenham Town
51
67:73
46

18.
Grimsby Town
46
13
12
21
42:66
-24
51
18.
Grimsby Town
51
42:66
46

19.
Yeovil Town
46
12
12
22
59:75
-16
48
19.
Yeovil Town
48
59:75
46

20.
Port Vale
46
11
14
21
49:67
-18
47
20.
Port Vale
47
49:67
46

21.
Forest Green Rovers
46
13
8
25
54:77
-23
47
21.
Forest Green Rovers
47
54:77
46

22.
Morecambe
46
9
19
18
41:56
-15
46
22.
Morecambe
46
41:56
46

23.
Barnet
46
12
10
24
46:65
-19
46
23.
Barnet
46
46:65
46

24.
Chesterfield
46
10
8
28
47:83
-36
38
24.
Chesterfield
38
47:83
46

Match review League Two
54. Round
28.5 15:00
Exeter City
0:0 (0:0)
Coventry City
28.5 15:00

Exeter City
Coventry City
0
0
52. Round
18.5 19:45
Notts County
1:4 (1:2)
Coventry City
18.5 19:45

Notts County
Coventry City
1
4
17.5 19:45
Exeter City
3:1 (1:0)
Lincoln City
17.5 19:45

Exeter City
Lincoln City
3
1
51. Round
12.5 19:30
Coventry City
1:1 (0:0)
Notts County
12.5 19:30

Coventry City
Notts County
1
1
12.5 15:00
Lincoln City
0:0 (0:0)
Exeter City
12.5 15:00

Lincoln City
Exeter City
0
0
46. Round
5.5 15:00
Wycombe Wanderers
1:0 (1:0)
Stevenage
5.5 15:00

Wycombe Wanderers
Stevenage
1
0
5.5 15:00
Swindon Town
3:0 (2:0)
Accrington Stanley
5.5 15:00

Swindon Town
Accrington Stanley
3
0
5.5 15:00
Notts County
0:0 (0:0)
Luton Town
5.5 15:00

Notts County
Luton Town
0
0
5.5 15:00
Mansfield Town
1:1 (0:1)
Crawley Town
5.5 15:00

Mansfield Town
Crawley Town
1
1
5.5 15:00
Lincoln City
1:1 (0:1)
Yeovil Town
5.5 15:00

Lincoln City
Yeovil Town
1
1
5.5 15:00
Forest Green Rovers
0:3 (0:0)
Grimsby Town
5.5 15:00

Forest Green Rovers
Grimsby Town
0
3
5.5 15:00
Exeter City
1:0 (0:0)
Colchester United
5.5 15:00

Exeter City
Colchester United
1
0
5.5 15:00
Crewe Alexandra
2:1 (1:1)
Cheltenham Town
5.5 15:00

Crewe Alexandra
Cheltenham Town
2
1
5.5 15:00
Coventry City
0:0 (0:0)
Morecambe
5.5 15:00

Coventry City
Morecambe
0
0
5.5 15:00
Carlisle United
1:1 (1:1)
Newport County
5.5 15:00

Carlisle United
Newport County
1
1
5.5 15:00
Cambridge United
5:0 (2:0)
Port Vale
5.5 15:00

Cambridge United
Port Vale
5
0
5.5 15:00
Barnet
3:0 (1:0)
Chesterfield
5.5 15:00

Barnet
Chesterfield
3
0
45. Round
28.4 15:00
Yeovil Town
2:3 (1:0)
Mansfield Town
28.4 15:00

Yeovil Town
Mansfield Town
2
3
28.4 15:00
Stevenage
3:1 (2:0)
Exeter City
28.4 15:00

Stevenage
Exeter City
3
1
28.4 15:00
Port Vale
1:2 (1:0)
Carlisle United
28.4 15:00

Port Vale
Carlisle United
1
2
28.4 15:00
Newport County
2:1 (1:0)
Cambridge United
28.4 15:00

Newport County
Cambridge United
2
1
28.4 15:00
Morecambe
0:1 (0:0)
Barnet
28.4 15:00

Morecambe
Barnet
0
1
28.4 15:00
Luton Town
3:1 (1:0)
Forest Green Rovers
28.4 15:00

Luton Town
Forest Green Rovers
3
1
28.4 15:00
Grimsby Town
2:1 (1:0)
Notts County
28.4 15:00

Grimsby Town
Notts County
2
1
28.4 15:00
Crawley Town
1:2 (1:1)
Crewe Alexandra
28.4 15:00

Crawley Town
Crewe Alexandra
1
2
28.4 15:00
Colchester United
0:0 (0:0)
Swindon Town
28.4 15:00

Colchester United
Swindon Town
0
0
28.4 15:00
Chesterfield
1:2 (1:1)
Wycombe Wanderers
28.4 15:00

Chesterfield
Wycombe Wanderers
1
2
28.4 15:00
Cheltenham Town
1:6 (0:4)
Coventry City
28.4 15:00

Cheltenham Town
Coventry City
1
6
28.4 15:00
Accrington Stanley
1:0 (1:0)
Lincoln City
28.4 15:00

Accrington Stanley
Lincoln City
1
0
44. Round
21.4 15:00
Wycombe Wanderers
0:4 (0:2)
Accrington Stanley
21.4 15:00

Wycombe Wanderers
Accrington Stanley
0
4
21.4 15:00
Swindon Town
0:1 (0:1)
Grimsby Town
21.4 15:00

Swindon Town
Grimsby Town
0
1
21.4 15:00
Notts County
4:1 (1:0)
Yeovil Town
21.4 15:00

Notts County
Yeovil Town
4
1
21.4 15:00
Mansfield Town
1:1 (0:0)
Port Vale
21.4 15:00

Mansfield Town
Port Vale
1
1
21.4 15:00
Lincoln City
2:1 (0:0)
Colchester United
21.4 15:00

Lincoln City
Colchester United
2
1
21.4 15:00
Forest Green Rovers
4:1 (1:1)
Chesterfield
21.4 15:00

Forest Green Rovers
Chesterfield
4
1
21.4 15:00
Exeter City
2:2 (1:1)
Crawley Town
21.4 15:00

Exeter City
Crawley Town
2
2
21.4 15:00
Crewe Alexandra
1:0 (0:0)
Morecambe
21.4 15:00

Crewe Alexandra
Morecambe
1
0
21.4 15:00
Carlisle United
1:1 (1:0)
Luton Town
21.4 15:00

Carlisle United
Luton Town
1
1
21.4 15:00
Cambridge United
4:3 (1:2)
Cheltenham Town
21.4 15:00

Cambridge United
Cheltenham Town
4
3
21.4 15:00
Barnet
2:0 (1:0)
Newport County
21.4 15:00

Barnet
Newport County
2
0
20.4 19:45
Coventry City
3:1 (3:1)
Stevenage
20.4 19:45

Coventry City
Stevenage
3
1
43. Round
14.4 15:00
Yeovil Town
0:1 (0:0)
Wycombe Wanderers
14.4 15:00

Yeovil Town
Wycombe Wanderers
0
1
14.4 15:00
Stevenage
0:2 (0:0)
Cambridge United
14.4 15:00

Stevenage
Cambridge United
0
2
14.4 15:00
Port Vale
1:0 (0:0)
Lincoln City
14.4 15:00

Port Vale
Lincoln City
1
0
14.4 15:00
Newport County
2:1 (2:0)
Swindon Town
14.4 15:00

Newport County
Swindon Town
2
1
14.4 15:00
Morecambe
1:1 (1:1)
Carlisle United
14.4 15:00

Morecambe
Carlisle United
1
1
14.4 15:00
Luton Town
3:1 (2:1)
Crewe Alexandra
14.4 15:00

Luton Town
Crewe Alexandra
3
1
14.4 15:00
Grimsby Town
2:2 (1:0)
Barnet
14.4 15:00

Grimsby Town
Barnet
2
2
14.4 15:00
Crawley Town
1:2 (1:1)
Coventry City
14.4 15:00

Crawley Town
Coventry City
1
2
14.4 15:00
Colchester United
1:3 (1:0)
Notts County
14.4 15:00

Colchester United
Notts County
1
3
14.4 15:00
Cheltenham Town
0:1 (0:1)
Forest Green Rovers
14.4 15:00

Cheltenham Town
Forest Green Rovers
0
1
14.4 15:00
Accrington Stanley
1:1 (1:1)
Exeter City
14.4 15:00

Accrington Stanley
Exeter City
1
1
14.4 13:00
Chesterfield
0:1 (0:0)
Mansfield Town
14.4 13:00

Chesterfield
Mansfield Town
0
1
42. Round
17.4 19:45
Lincoln City
0:0 (0:0)
Wycombe Wanderers
17.4 19:45

Lincoln City
Wycombe Wanderers
0
0
7.4 15:00
Yeovil Town
0:3 (0:3)
Luton Town
7.4 15:00

Yeovil Town
Luton Town
0
3
7.4 15:00
Swindon Town
0:0 (0:0)
Carlisle United
7.4 15:00

Swindon Town
Carlisle United
0
0
7.4 15:00
Port Vale
1:2 (1:1)
Crawley Town
7.4 15:00

Port Vale
Crawley Town
1
2
7.4 15:00
Notts County
2:1 (0:0)
Coventry City
7.4 15:00

Notts County
Coventry City
2
1
7.4 15:00
Newport County
0:1 (0:1)
Stevenage
7.4 15:00

Newport County
Stevenage
0
1
7.4 15:00
Mansfield Town
3:4 (1:4)
Crewe Alexandra
7.4 15:00

Mansfield Town
Crewe Alexandra
3
4
7.4 15:00
Grimsby Town
1:0 (0:0)
Chesterfield
7.4 15:00

Grimsby Town
Chesterfield
1
0
7.4 15:00
Colchester United
0:1 (0:0)
Accrington Stanley
7.4 15:00

Colchester United
Accrington Stanley
0
1
7.4 15:00
Cheltenham Town
3:0 (0:0)
Morecambe
7.4 15:00

Cheltenham Town
Morecambe
3
0
7.4 15:00
Cambridge United
2:3 (1:0)
Exeter City
7.4 15:00

Cambridge United
Exeter City
2
3
7.4 15:00
Barnet
1:0 (1:0)
Forest Green Rovers
7.4 15:00

Barnet
Forest Green Rovers
1
0
41. Round
2.4 15:00
Wycombe Wanderers
2:1 (0:1)
Grimsby Town
2.4 15:00

Wycombe Wanderers
Grimsby Town
2
1
2.4 15:00
Stevenage
4:1 (1:0)
Barnet
2.4 15:00

Stevenage
Barnet
4
1
24.4 19:45
Morecambe
0:0 (0:0)
Cambridge United
24.4 19:45

Morecambe
Cambridge United
0
0
2.4 15:00
Luton Town
2:1 (0:1)
Mansfield Town
2.4 15:00

Luton Town
Mansfield Town
2
1
2.4 15:00
Forest Green Rovers
1:2 (1:1)
Colchester United
2.4 15:00

Forest Green Rovers
Colchester United
1
2
2.4 15:00
Exeter City
2:1 (1:1)
Cheltenham Town
2.4 15:00

Exeter City
Cheltenham Town
2
1
2.4 15:00
Crewe Alexandra
2:2 (1:1)
Port Vale
2.4 15:00

Crewe Alexandra
Port Vale
2
2
2.4 15:00
Crawley Town
1:1 (1:0)
Swindon Town
2.4 15:00

Crawley Town
Swindon Town
1
1
2.4 15:00
Coventry City
2:6 (0:3)
Yeovil Town
2.4 15:00

Coventry City
Yeovil Town
2
6
1.5 19:45
Chesterfield
1:0 (0:0)
Newport County
1.5 19:45

Chesterfield
Newport County
1
0
2.4 15:00
Carlisle United
0:1 (0:1)
Lincoln City
2.4 15:00

Carlisle United
Lincoln City
0
1
2.4 15:00
Accrington Stanley
1:0 (1:0)
Notts County
2.4 15:00

Accrington Stanley
Notts County
1
0
40. Round
24.4 19:45
Yeovil Town
0:0 (0:0)
Forest Green Rovers
24.4 19:45

Yeovil Town
Forest Green Rovers
0
0
30.3 15:00
Swindon Town
1:1 (0:1)
Morecambe
30.3 15:00

Swindon Town
Morecambe
1
1
30.3 15:00
Port Vale
2:1 (1:0)
Chesterfield
30.3 15:00

Port Vale
Chesterfield
2
1
30.3 15:00
Notts County
0:0 (0:0)
Wycombe Wanderers
30.3 15:00

Notts County
Wycombe Wanderers
0
0
30.3 15:00
Newport County
1:1 (1:0)
Coventry City
30.3 15:00

Newport County
Coventry City
1
1
30.3 15:00
Mansfield Town
0:1 (0:0)
Accrington Stanley
30.3 15:00

Mansfield Town
Accrington Stanley
0
1
30.3 15:00
Lincoln City
3:2 (0:1)
Exeter City
30.3 15:00

Lincoln City
Exeter City
3
2
30.3 15:00
Grimsby Town
0:0 (0:0)
Stevenage
30.3 15:00

Grimsby Town
Stevenage
0
0
30.3 15:00
Colchester United
2:1 (2:0)
Luton Town
30.3 15:00

Colchester United
Luton Town
2
1
30.3 15:00
Cheltenham Town
0:1 (0:0)
Carlisle United
30.3 15:00

Cheltenham Town
Carlisle United
0
1
30.3 15:00
Cambridge United
3:1 (2:0)
Crawley Town
30.3 15:00

Cambridge United
Crawley Town
3
1
30.3 15:00
Barnet
2:1 (0:0)
Crewe Alexandra
30.3 15:00

Barnet
Crewe Alexandra
2
1
39. Round
17.4 19:45
Accrington Stanley
2:0 (2:0)
Yeovil Town
17.4 19:45

Accrington Stanley
Yeovil Town
2
0
25.3 13:30
Chesterfield
3:1 (2:0)
Notts County
25.3 13:30

Chesterfield
Notts County
3
1
24.3 17:15
Luton Town
2:0 (0:0)
Barnet
24.3 17:15

Luton Town
Barnet
2
0
24.3 15:00
Wycombe Wanderers
0:0 (0:0)
Port Vale
24.3 15:00

Wycombe Wanderers
Port Vale
0
0
24.3 15:00
Stevenage
0:1 (0:1)
Colchester United
24.3 15:00

Stevenage
Colchester United
0
1
24.3 15:00
Newport County
1:2 (1:0)
Crewe Alexandra
24.3 15:00

Newport County
Crewe Alexandra
1
2
24.3 15:00
Morecambe
0:0 (0:0)
Lincoln City
24.3 15:00

Morecambe
Lincoln City
0
0
24.3 15:00
Forest Green Rovers
2:0 (0:0)
Mansfield Town
24.3 15:00

Forest Green Rovers
Mansfield Town
2
0
24.3 15:00
Exeter City
3:1 (2:1)
Swindon Town
24.3 15:00

Exeter City
Swindon Town
3
1
24.3 15:00
Crawley Town
3:5 (0:3)
Cheltenham Town
24.3 15:00

Crawley Town
Cheltenham Town
3
5
24.3 15:00
Carlisle United
1:1 (0:0)
Cambridge United
24.3 15:00

Carlisle United
Cambridge United
1
1
24.3 15:00
Coventry City
4:0 (1:0)
Grimsby Town
24.3 15:00

Coventry City
Grimsby Town
4
0
38. Round
17.3 15:00
Port Vale
2:2 (0:1)
Stevenage
17.3 15:00

Port Vale
Stevenage
2
2
17.3 15:00
Newport County
1:1 (1:1)
Luton Town
17.3 15:00

Newport County
Luton Town
1
1
17.3 15:00
Morecambe
2:1 (1:1)
Exeter City
17.3 15:00

Morecambe
Exeter City
2
1
17.3 15:00
Crewe Alexandra
1:2 (1:2)
Coventry City
17.3 15:00

Crewe Alexandra
Coventry City
1
2
17.3 15:00
Colchester United
0:1 (0:1)
Yeovil Town
17.3 15:00

Colchester United
Yeovil Town
0
1
17.3 15:00
Cheltenham Town
1:1 (0:0)
Chesterfield
17.3 15:00

Cheltenham Town
Chesterfield
1
1
17.3 15:00
Carlisle United
2:2 (1:0)
Crawley Town
17.3 15:00

Carlisle United
Crawley Town
2
2
17.3 15:00
Cambridge United
1:3 (0:1)
Swindon Town
17.3 15:00

Cambridge United
Swindon Town
1
3
17.3 15:00
Barnet
0:2 (0:0)
Wycombe Wanderers
17.3 15:00

Barnet
Wycombe Wanderers
0
2
17.3 15:00
Accrington Stanley
3:1 (1:0)
Forest Green Rovers
17.3 15:00

Accrington Stanley
Forest Green Rovers
3
1
17.3 13:00
Notts County
1:1 (1:0)
Mansfield Town
17.3 13:00

Notts County
Mansfield Town
1
1
17.3 13:00
Lincoln City
3:1 (3:1)
Grimsby Town
17.3 13:00

Lincoln City
Grimsby Town
3
1
37. Round
10.3 15:00
Yeovil Town
0:2 (0:0)
Newport County
10.3 15:00

Yeovil Town
Newport County
0
2
10.3 15:00
Wycombe Wanderers
1:1 (1:0)
Cambridge United
10.3 15:00

Wycombe Wanderers
Cambridge United
1
1
10.3 15:00
Swindon Town
0:3 (0:1)
Cheltenham Town
10.3 15:00

Swindon Town
Cheltenham Town
0
3
10.3 15:00
Stevenage
2:2 (1:0)
Crewe Alexandra
10.3 15:00

Stevenage
Crewe Alexandra
2
2
10.3 15:00
Mansfield Town
1:1 (1:0)
Colchester United
10.3 15:00

Mansfield Town
Colchester United
1
1
10.3 15:00
Luton Town
1:2 (0:1)
Accrington Stanley
10.3 15:00

Luton Town
Accrington Stanley
1
2
10.3 15:00
Grimsby Town
1:1 (0:1)
Port Vale
10.3 15:00

Grimsby Town
Port Vale
1
1
10.3 15:00
Forest Green Rovers
1:2 (0:1)
Notts County
10.3 15:00

Forest Green Rovers
Notts County
1
2
10.3 15:00
Exeter City
1:1 (0:1)
Carlisle United
10.3 15:00

Exeter City
Carlisle United
1
1
10.3 15:00
Crawley Town
1:1 (0:0)
Morecambe
10.3 15:00

Crawley Town
Morecambe
1
1
10.3 15:00
Coventry City
1:0 (0:0)
Barnet
10.3 15:00

Coventry City
Barnet
1
0
10.3 15:00
Chesterfield
1:3 (1:1)
Lincoln City
10.3 15:00

Chesterfield
Lincoln City
1
3
36. Round
10.4 19:45
Swindon Town
2:2 (1:0)
Yeovil Town
10.4 19:45

Swindon Town
Yeovil Town
2
2
10.4 19:45
Stevenage
1:1 (1:0)
Mansfield Town
10.4 19:45

Stevenage
Mansfield Town
1
1
24.4 19:45
Newport County
2:1 (1:0)
Accrington Stanley
24.4 19:45

Newport County
Accrington Stanley
2
1
20.3 19:45
Morecambe
0:0 (0:0)
Colchester United
20.3 19:45

Morecambe
Colchester United
0
0
17.4 19:45
Exeter City
2:1 (1:0)
Chesterfield
17.4 19:45

Exeter City
Chesterfield
2
1
20.3 19:45
Crewe Alexandra
3:1 (1:0)
Forest Green Rovers
20.3 19:45

Crewe Alexandra
Forest Green Rovers
3
1
21.3 19:45
Crawley Town
2:3 (1:2)
Wycombe Wanderers
21.3 19:45

Crawley Town
Wycombe Wanderers
2
3
24.4 19:45
Coventry City
2:4 (2:3)
Lincoln City
24.4 19:45

Coventry City
Lincoln City
2
4
6.3 19:45
Cheltenham Town
1:1 (0:1)
Notts County
6.3 19:45

Cheltenham Town
Notts County
1
1
3.3 15:00
Carlisle United
2:0 (1:0)
Grimsby Town
3.3 15:00

Carlisle United
Grimsby Town
2
0
3.3 15:00
Cambridge United
1:1 (0:1)
Luton Town
3.3 15:00

Cambridge United
Luton Town
1
1
13.3 20:00
Barnet
1:1 (1:0)
Port Vale
13.3 20:00

Barnet
Port Vale
1
1
35. Round
24.2 15:00
Yeovil Town
0:1 (0:0)
Carlisle United
24.2 15:00

Yeovil Town
Carlisle United
0
1
24.2 15:00
Wycombe Wanderers
2:4 (0:3)
Morecambe
24.2 15:00

Wycombe Wanderers
Morecambe
2
4
24.2 15:00
Port Vale
0:0 (0:0)
Newport County
24.2 15:00

Port Vale
Newport County
0
0
24.2 15:00
Notts County
2:0 (0:0)
Stevenage
24.2 15:00

Notts County
Stevenage
2
0
24.2 15:00
Mansfield Town
1:1 (1:0)
Coventry City
24.2 15:00

Mansfield Town
Coventry City
1
1
24.2 15:00
Luton Town
2:2 (0:1)
Cheltenham Town
24.2 15:00

Luton Town
Cheltenham Town
2
2
24.2 15:00
Lincoln City
1:4 (1:1)
Crewe Alexandra
24.2 15:00

Lincoln City
Crewe Alexandra
1
4
24.2 15:00
Grimsby Town
0:1 (0:1)
Exeter City
24.2 15:00

Grimsby Town
Exeter City
0
1
24.2 15:00
Forest Green Rovers
2:0 (2:0)
Crawley Town
24.2 15:00

Forest Green Rovers
Crawley Town
2
0
24.2 15:00
Colchester United
0:1 (0:0)
Barnet
24.2 15:00

Colchester United
Barnet
0
1
24.2 15:00
Chesterfield
2:1 (1:0)
Swindon Town
24.2 15:00

Chesterfield
Swindon Town
2
1
24.2 15:00
Accrington Stanley
1:0 (0:0)
Cambridge United
24.2 15:00

Accrington Stanley
Cambridge United
1
0
30. Round
27.2 19:45
Wycombe Wanderers
0:1 (0:0)
Coventry City
27.2 19:45

Wycombe Wanderers
Coventry City
0
1
34. Round
13.3 19:45
Coventry City
2:2 (2:0)
Luton Town
13.3 19:45

Coventry City
Luton Town
2
2
17.2 15:00
Swindon Town
3:2 (2:1)
Port Vale
17.2 15:00

Swindon Town
Port Vale
3
2
17.2 15:00
Newport County
0:0 (0:0)
Notts County
17.2 15:00

Newport County
Notts County
0
0
17.2 15:00
Stevenage
4:1 (2:0)
Yeovil Town
17.2 15:00

Stevenage
Yeovil Town
4
1
17.2 15:00
Morecambe
1:1 (0:1)
Forest Green Rovers
17.2 15:00

Morecambe
Forest Green Rovers
1
1
17.2 15:00
Exeter City
0:1 (0:1)
Mansfield Town
17.2 15:00

Exeter City
Mansfield Town
0
1
17.2 15:00
Crewe Alexandra
1:0 (0:0)
Colchester United
17.2 15:00

Crewe Alexandra
Colchester United
1
0
17.2 15:00
Crawley Town
3:1 (1:0)
Lincoln City
17.2 15:00

Crawley Town
Lincoln City
3
1
17.2 15:00
Cheltenham Town
0:2 (0:2)
Wycombe Wanderers
17.2 15:00

Cheltenham Town
Wycombe Wanderers
0
2
17.2 15:00
Carlisle United
2:0 (1:0)
Chesterfield
17.2 15:00

Carlisle United
Chesterfield
2
0
17.2 15:00
Cambridge United
3:1 (1:0)
Grimsby Town
17.2 15:00

Cambridge United
Grimsby Town
3
1
17.2 15:00
Barnet
1:1 (1:0)
Accrington Stanley
17.2 15:00

Barnet
Accrington Stanley
1
1
33. Round
13.2 19:45
Yeovil Town
2:0 (1:0)
Barnet
13.2 19:45

Yeovil Town
Barnet
2
0
13.2 19:45
Wycombe Wanderers
3:2 (2:1)
Swindon Town
13.2 19:45

Wycombe Wanderers
Swindon Town
3
2
20.3 19:45
Port Vale
0:1 (0:1)
Exeter City
20.3 19:45

Port Vale
Exeter City
0
1
13.2 19:45
Notts County
2:1 (2:0)
Carlisle United
13.2 19:45

Notts County
Carlisle United
2
1
13.2 19:45
Mansfield Town
5:0 (4:0)
Newport County
13.2 19:45

Mansfield Town
Newport County
5
0
13.2 19:45
Luton Town
4:1 (2:0)
Crawley Town
13.2 19:45

Luton Town
Crawley Town
4
1
13.2 19:45
Lincoln City
1:0 (1:0)
Cheltenham Town
13.2 19:45

Lincoln City
Cheltenham Town
1
0
13.2 19:45
Forest Green Rovers
3:1 (1:1)
Stevenage
13.2 19:45

Forest Green Rovers
Stevenage
3
1
13.2 19:45
Colchester United
2:1 (1:0)
Coventry City
13.2 19:45

Colchester United
Coventry City
2
1
13.2 19:45
Chesterfield
2:3 (1:1)
Cambridge United
13.2 19:45

Chesterfield
Cambridge United
2
3
13.2 19:45
Accrington Stanley
1:0 (1:0)
Crewe Alexandra
13.2 19:45

Accrington Stanley
Crewe Alexandra
1
0
32. Round
10.2 15:00
Swindon Town
1:0 (1:0)
Mansfield Town
10.2 15:00

Swindon Town
Mansfield Town
1
0
10.2 15:00
Stevenage
1:1 (0:0)
Luton Town
10.2 15:00

Stevenage
Luton Town
1
1
6.3 19:45
Newport County
3:3 (3:2)
Forest Green Rovers
6.3 19:45

Newport County
Forest Green Rovers
3
3
10.4 19:45
Morecambe
2:2 (2:0)
Chesterfield
10.4 19:45

Morecambe
Chesterfield
2
2
10.2 15:00
Exeter City
1:1 (1:0)
Wycombe Wanderers
10.2 15:00

Exeter City
Wycombe Wanderers
1
1
10.2 15:00
Crewe Alexandra
0:0 (0:0)
Yeovil Town
10.2 15:00

Crewe Alexandra
Yeovil Town
0
0
10.2 15:00
Crawley Town
3:0 (1:0)
Grimsby Town
10.2 15:00

Crawley Town
Grimsby Town
3
0
10.2 15:00
Coventry City
0:2 (0:1)
Accrington Stanley
10.2 15:00

Coventry City
Accrington Stanley
0
2
10.2 15:00
Cheltenham Town
5:1 (2:1)
Port Vale
10.2 15:00

Cheltenham Town
Port Vale
5
1
10.2 15:00
Carlisle United
1:1 (0:1)
Colchester United
10.2 15:00

Carlisle United
Colchester United
1
1
10.2 15:00
Barnet
1:0 (0:0)
Notts County
10.2 15:00

Barnet
Notts County
1
0
9.2 19:45
Cambridge United
0:0 (0:0)
Lincoln City
9.2 19:45

Cambridge United
Lincoln City
0
0
31. Round
3.2 15:00
Yeovil Town
2:0 (0:0)
Cambridge United
3.2 15:00

Yeovil Town
Cambridge United
2
0
3.2 15:00
Wycombe Wanderers
4:3 (2:3)
Carlisle United
3.2 15:00

Wycombe Wanderers
Carlisle United
4
3
3.2 15:00
Port Vale
0:0 (0:0)
Morecambe
3.2 15:00

Port Vale
Morecambe
0
0
3.2 15:00
Notts County
4:1 (2:1)
Crewe Alexandra
3.2 15:00

Notts County
Crewe Alexandra
4
1
3.2 15:00
Mansfield Town
3:1 (1:0)
Barnet
3.2 15:00

Mansfield Town
Barnet
3
1
3.2 15:00
Luton Town
1:0 (1:0)
Exeter City
3.2 15:00

Luton Town
Exeter City
1
0
3.2 15:00
Lincoln City
2:2 (1:2)
Swindon Town
3.2 15:00

Lincoln City
Swindon Town
2
2
3.2 15:00
Grimsby Town
1:1 (1:0)
Cheltenham Town
3.2 15:00

Grimsby Town
Cheltenham Town
1
1
3.2 15:00
Forest Green Rovers
2:1 (1:0)
Coventry City
3.2 15:00

Forest Green Rovers
Coventry City
2
1
3.2 15:00
Colchester United
2:0 (0:0)
Newport County
3.2 15:00

Colchester United
Newport County
2
0
3.2 15:00
Chesterfield
1:2 (1:0)
Crawley Town
3.2 15:00

Chesterfield
Crawley Town
1
2
3.2 15:00
Accrington Stanley
3:2 (1:2)
Stevenage
3.2 15:00

Accrington Stanley
Stevenage
3
2
30. Round
13.3 19:45
Exeter City
0:0 (0:0)
Yeovil Town
13.3 19:45

Exeter City
Yeovil Town
0
0
20.2 19:45
Cambridge United
1:0 (1:0)
Notts County
20.2 19:45

Cambridge United
Notts County
1
0
30.1 19:45
Lincoln City
3:1 (1:1)
Newport County
30.1 19:45

Lincoln City
Newport County
3
1
27.1 15:00
Swindon Town
4:3 (1:2)
Crewe Alexandra
27.1 15:00

Swindon Town
Crewe Alexandra
4
3
27.1 15:00
Port Vale
2:2 (1:2)
Colchester United
27.1 15:00

Port Vale
Colchester United
2
2
27.1 15:00
Morecambe
1:2 (1:0)
Mansfield Town
27.1 15:00

Morecambe
Mansfield Town
1
2
27.1 15:00
Grimsby Town
0:1 (0:0)
Luton Town
27.1 15:00

Grimsby Town
Luton Town
0
1
27.1 15:00
Crawley Town
2:1 (2:0)
Accrington Stanley
27.1 15:00

Crawley Town
Accrington Stanley
2
1
27.1 15:00
Chesterfield
0:1 (0:0)
Stevenage
27.1 15:00

Chesterfield
Stevenage
0
1
27.1 15:00
Cheltenham Town
1:1 (0:1)
Barnet
27.1 15:00

Cheltenham Town
Barnet
1
1
27.1 15:00
Carlisle United
1:0 (1:0)
Forest Green Rovers
27.1 15:00

Carlisle United
Forest Green Rovers
1
0
27. Round
20.2 19:45
Crewe Alexandra
1:2 (0:0)
Exeter City
20.2 19:45

Crewe Alexandra
Exeter City
1
2
20.2 20:00
Barnet
1:3 (0:0)
Carlisle United
20.2 20:00

Barnet
Carlisle United
1
3
30.1 19:45
Stevenage
0:1 (0:1)
Swindon Town
30.1 19:45

Stevenage
Swindon Town
0
1
29. Round
20.1 15:00
Yeovil Town
1:2 (0:0)
Chesterfield
20.1 15:00

Yeovil Town
Chesterfield
1
2
20.1 15:00
Stevenage
0:0 (0:0)
Carlisle United
20.1 15:00

Stevenage
Carlisle United
0
0
20.1 15:00
Notts County
1:2 (0:2)
Exeter City
20.1 15:00

Notts County
Exeter City
1
2
20.1 15:00
Mansfield Town
3:2 (1:1)
Cheltenham Town
20.1 15:00

Mansfield Town
Cheltenham Town
3
2
20.1 15:00
Luton Town
1:0 (0:0)
Morecambe
20.1 15:00

Luton Town
Morecambe
1
0
20.1 15:00
Forest Green Rovers
5:2 (2:2)
Cambridge United
20.1 15:00

Forest Green Rovers
Cambridge United
5
2
20.1 15:00
Crewe Alexandra
2:3 (1:0)
Wycombe Wanderers
20.1 15:00

Crewe Alexandra
Wycombe Wanderers
2
3
20.1 15:00
Coventry City
3:1 (2:1)
Swindon Town
20.1 15:00

Coventry City
Swindon Town
3
1
20.1 15:00
Colchester United
1:1 (0:1)
Grimsby Town
20.1 15:00

Colchester United
Grimsby Town
1
1
20.1 15:00
Barnet
1:1 (1:0)
Lincoln City
20.1 15:00

Barnet
Lincoln City
1
1
20.1 15:00
Accrington Stanley
3:2 (0:2)
Port Vale
20.1 15:00

Accrington Stanley
Port Vale
3
2
19.1 19:45
Newport County
2:1 (2:0)
Crawley Town
19.1 19:45

Newport County
Crawley Town
2
1
28. Round
13.1 15:00
Wycombe Wanderers
3:1 (2:0)
Colchester United
13.1 15:00

Wycombe Wanderers
Colchester United
3
1
13.1 15:00
Swindon Town
1:0 (0:0)
Forest Green Rovers
13.1 15:00

Swindon Town
Forest Green Rovers
1
0
13.1 15:00
Port Vale
1:1 (0:1)
Yeovil Town
13.1 15:00

Port Vale
Yeovil Town
1
1
13.1 15:00
Morecambe
1:1 (1:0)
Stevenage
13.1 15:00

Morecambe
Stevenage
1
1
13.1 15:00
Lincoln City
2:2 (1:1)
Notts County
13.1 15:00

Lincoln City
Notts County
2
2
13.1 15:00
Grimsby Town
1:2 (0:1)
Newport County
13.1 15:00

Grimsby Town
Newport County
1
2
13.1 15:00
Exeter City
1:0 (1:0)
Coventry City
13.1 15:00

Exeter City
Coventry City
1
0
13.1 15:00
Crawley Town
2:0 (0:0)
Barnet
13.1 15:00

Crawley Town
Barnet
2
0
13.1 15:00
Chesterfield
2:0 (2:0)
Luton Town
13.1 15:00

Chesterfield
Luton Town
2
0
13.1 15:00
Cheltenham Town
0:2 (0:1)
Accrington Stanley
13.1 15:00

Cheltenham Town
Accrington Stanley
0
2
13.1 15:00
Carlisle United
1:0 (0:0)
Crewe Alexandra
13.1 15:00

Carlisle United
Crewe Alexandra
1
0
13.1 15:00
Cambridge United
0:0 (0:0)
Mansfield Town
13.1 15:00

Cambridge United
Mansfield Town
0
0
33. Round
6.1 15:00
Grimsby Town
0:2 (0:0)
Morecambe
6.1 15:00

Grimsby Town
Morecambe
0
2
27. Round
30.1 19:45
Yeovil Town
3:0 (1:0)
Grimsby Town
30.1 19:45

Yeovil Town
Grimsby Town
3
0
30.1 19:45
Luton Town
2:3 (1:2)
Wycombe Wanderers
30.1 19:45

Luton Town
Wycombe Wanderers
2
3
30.1 19:45
Coventry City
3:1 (2:0)
Cambridge United
30.1 19:45

Coventry City
Cambridge United
3
1
23.1 19:45
Notts County
1:2 (0:1)
Crawley Town
23.1 19:45

Notts County
Crawley Town
1
2
23.1 19:45
Newport County
1:1 (1:0)
Morecambe
23.1 19:45

Newport County
Morecambe
1
1
6.3 19:45
Mansfield Town
1:1 (0:0)
Lincoln City
6.3 19:45

Mansfield Town
Lincoln City
1
1
6.1 15:00
Forest Green Rovers
1:0 (0:0)
Port Vale
6.1 15:00

Forest Green Rovers
Port Vale
1
0
6.1 15:00
Colchester United
1:4 (1:0)
Cheltenham Town
6.1 15:00

Colchester United
Cheltenham Town
1
4
6.1 15:00
Accrington Stanley
4:0 (2:0)
Chesterfield
6.1 15:00

Accrington Stanley
Chesterfield
4
0
26. Round
1.1 15:00
Yeovil Town
1:2 (1:1)
Crawley Town
1.1 15:00

Yeovil Town
Crawley Town
1
2
1.1 15:00
Stevenage
4:1 (2:1)
Cheltenham Town
1.1 15:00

Stevenage
Cheltenham Town
4
1
1.1 15:00
Notts County
1:0 (0:0)
Port Vale
1.1 15:00

Notts County
Port Vale
1
0
1.1 15:00
Newport County
2:1 (1:0)
Exeter City
1.1 15:00

Newport County
Exeter City
2
1
1.1 15:00
Mansfield Town
3:1 (2:0)
Carlisle United
1.1 15:00

Mansfield Town
Carlisle United
3
1
1.1 15:00
Luton Town
4:2 (2:1)
Lincoln City
1.1 15:00

Luton Town
Lincoln City
4
2
1.1 15:00
Forest Green Rovers
1:2 (0:2)
Wycombe Wanderers
1.1 15:00

Forest Green Rovers
Wycombe Wanderers
1
2
1.1 15:00
Crewe Alexandra
2:0 (2:0)
Grimsby Town
1.1 15:00

Crewe Alexandra
Grimsby Town
2
0
1.1 15:00
Coventry City
1:0 (1:0)
Chesterfield
1.1 15:00

Coventry City
Chesterfield
1
0
1.1 15:00
Colchester United
0:0 (0:0)
Cambridge United
1.1 15:00

Colchester United
Cambridge United
0
0
1.1 15:00
Barnet
1:2 (1:2)
Swindon Town
1.1 15:00

Barnet
Swindon Town
1
2
6.3 19:45
Accrington Stanley
1:0 (1:0)
Morecambe
6.3 19:45

Accrington Stanley
Morecambe
1
0
25. Round
30.12 15:00
Wycombe Wanderers
1:2 (1:0)
Mansfield Town
30.12 15:00

Wycombe Wanderers
Mansfield Town
1
2
30.12 15:00
Swindon Town
1:0 (0:0)
Notts County
30.12 15:00

Swindon Town
Notts County
1
0
30.12 15:00
Port Vale
4:0 (1:0)
Luton Town
30.12 15:00

Port Vale
Luton Town
4
0
30.12 15:00
Lincoln City
2:1 (1:1)
Forest Green Rovers
30.12 15:00

Lincoln City
Forest Green Rovers
2
1
30.12 15:00
Grimsby Town
0:3 (0:0)
Accrington Stanley
30.12 15:00

Grimsby Town
Accrington Stanley
0
3
30.12 15:00
Exeter City
2:1 (1:0)
Barnet
30.12 15:00

Exeter City
Barnet
2
1
30.12 15:00
Crawley Town
1:0 (1:0)
Stevenage
30.12 15:00

Crawley Town
Stevenage
1
0
30.12 15:00
Chesterfield
0:0 (0:0)
Colchester United
30.12 15:00

Chesterfield
Colchester United
0
0
30.12 15:00
Cheltenham Town
1:1 (0:0)
Newport County
30.12 15:00

Cheltenham Town
Newport County
1
1
30.12 15:00
Carlisle United
0:1 (0:0)
Coventry City
30.12 15:00

Carlisle United
Coventry City
0
1
30.12 15:00
Cambridge United
3:1 (2:1)
Crewe Alexandra
30.12 15:00

Cambridge United
Crewe Alexandra
3
1
29.12 19:45
Morecambe
4:3 (0:2)
Yeovil Town
29.12 19:45

Morecambe
Yeovil Town
4
3
24. Round
26.12 15:00
Wycombe Wanderers
2:0 (1:0)
Newport County
26.12 15:00

Wycombe Wanderers
Newport County
2
0
26.12 15:00
Swindon Town
0:5 (0:0)
Luton Town
26.12 15:00

Swindon Town
Luton Town
0
5
26.12 15:00
Port Vale
1:0 (0:0)
Coventry City
26.12 15:00

Port Vale
Coventry City
1
0
26.12 15:00
Morecambe
1:4 (0:2)
Notts County
26.12 15:00

Morecambe
Notts County
1
4
26.12 15:00
Lincoln City
3:0 (1:0)
Stevenage
26.12 15:00

Lincoln City
Stevenage
3
0
31.1 19:45
Exeter City
2:0 (0:0)
Forest Green Rovers
31.1 19:45

Exeter City
Forest Green Rovers
2
0
26.12 15:00
Crawley Town
0:2 (0:1)
Colchester United
26.12 15:00

Crawley Town
Colchester United
0
2
26.12 15:00
Chesterfield
0:2 (0:2)
Crewe Alexandra
26.12 15:00

Chesterfield
Crewe Alexandra
0
2
26.12 15:00
Cheltenham Town
0:2 (0:0)
Yeovil Town
26.12 15:00

Cheltenham Town
Yeovil Town
0
2
26.12 15:00
Carlisle United
3:1 (1:0)
Accrington Stanley
26.12 15:00

Carlisle United
Accrington Stanley
3
1
26.12 15:00
Cambridge United
1:0 (0:0)
Barnet
26.12 15:00

Cambridge United
Barnet
1
0
26.12 13:00
Grimsby Town
1:1 (1:0)
Mansfield Town
26.12 13:00

Grimsby Town
Mansfield Town
1
1
23. Round
23.12 15:00
Yeovil Town
3:1 (1:0)
Exeter City
23.12 15:00

Yeovil Town
Exeter City
3
1
23.12 15:00
Stevenage
5:1 (3:1)
Chesterfield
23.12 15:00

Stevenage
Chesterfield
5
1
23.12 15:00
Notts County
3:3 (0:1)
Cambridge United
23.12 15:00

Notts County
Cambridge United
3
3
23.12 15:00
Newport County
0:0 (0:0)
Lincoln City
23.12 15:00

Newport County
Lincoln City
0
0
23.12 15:00
Mansfield Town
2:1 (1:0)
Morecambe
23.12 15:00

Mansfield Town
Morecambe
2
1
23.12 15:00
Luton Town
2:0 (1:0)
Grimsby Town
23.12 15:00

Luton Town
Grimsby Town
2
0
23.12 15:00
Forest Green Rovers
0:1 (0:1)
Carlisle United
23.12 15:00

Forest Green Rovers
Carlisle United
0
1
23.12 15:00
Crewe Alexandra
0:3 (0:3)
Swindon Town
23.12 15:00

Crewe Alexandra
Swindon Town
0
3
23.12 15:00
Colchester United
1:1 (1:0)
Port Vale
23.12 15:00

Colchester United
Port Vale
1
1
23.12 15:00
Barnet
0:2 (0:2)
Cheltenham Town
23.12 15:00

Barnet
Cheltenham Town
0
2
23.12 15:00
Accrington Stanley
2:3 (1:3)
Crawley Town
23.12 15:00

Accrington Stanley
Crawley Town
2
3
22.12 19:45
Coventry City
3:2 (2:1)
Wycombe Wanderers
22.12 19:45

Coventry City
Wycombe Wanderers
3
2
22. Round
16.12 15:00
Wycombe Wanderers
1:0 (0:0)
Chesterfield
16.12 15:00

Wycombe Wanderers
Chesterfield
1
0
16.12 15:00
Notts County
0:0 (0:0)
Grimsby Town
16.12 15:00

Notts County
Grimsby Town
0
0
16.12 15:00
Mansfield Town
0:0 (0:0)
Yeovil Town
16.12 15:00

Mansfield Town
Yeovil Town
0
0
16.12 15:00
Lincoln City
2:0 (1:0)
Accrington Stanley
16.12 15:00

Lincoln City
Accrington Stanley
2
0
16.12 15:00
Forest Green Rovers
0:2 (0:1)
Luton Town
16.12 15:00

Forest Green Rovers
Luton Town
0
2
16.12 15:00
Exeter City
2:1 (0:0)
Stevenage
16.12 15:00

Exeter City
Stevenage
2
1
16.12 15:00
Crewe Alexandra
3:0 (2:0)
Crawley Town
16.12 15:00

Crewe Alexandra
Crawley Town
3
0
16.12 15:00
Coventry City
2:1 (1:1)
Cheltenham Town
16.12 15:00

Coventry City
Cheltenham Town
2
1
16.12 15:00
Carlisle United
1:2 (0:0)
Port Vale
16.12 15:00

Carlisle United
Port Vale
1
2
16.12 15:00
Cambridge United
1:2 (0:1)
Newport County
16.12 15:00

Cambridge United
Newport County
1
2
16.12 15:00
Barnet
2:1 (2:0)
Morecambe
16.12 15:00

Barnet
Morecambe
2
1
15.12 19:45
Swindon Town
2:3 (1:1)
Colchester United
15.12 19:45

Swindon Town
Colchester United
2
3
21. Round
9.12 15:00
Yeovil Town
0:2 (0:0)
Lincoln City
9.12 15:00

Yeovil Town
Lincoln City
0
2
9.12 15:00
Stevenage
0:0 (0:0)
Wycombe Wanderers
9.12 15:00

Stevenage
Wycombe Wanderers
0
0
9.12 15:00
Port Vale
2:0 (1:0)
Cambridge United
9.12 15:00

Port Vale
Cambridge United
2
0
9.12 15:00
Newport County
3:3 (1:0)
Carlisle United
9.12 15:00

Newport County
Carlisle United
3
3
9.12 15:00
Morecambe
2:0 (1:0)
Coventry City
9.12 15:00

Morecambe
Coventry City
2
0
9.12 15:00
Luton Town
1:1 (1:0)
Notts County
9.12 15:00

Luton Town
Notts County
1
1
9.12 15:00
Grimsby Town
1:0 (1:0)
Forest Green Rovers
9.12 15:00

Grimsby Town
Forest Green Rovers
1
0
9.12 15:00
Crawley Town
2:0 (0:0)
Mansfield Town
9.12 15:00

Crawley Town
Mansfield Town
2
0
9.12 15:00
Colchester United
3:1 (3:0)
Exeter City
9.12 15:00

Colchester United
Exeter City
3
1
9.12 15:00
Chesterfield
2:1 (0:1)
Barnet
9.12 15:00

Chesterfield
Barnet
2
1
9.12 15:00
Cheltenham Town
1:0 (0:0)
Crewe Alexandra
9.12 15:00

Cheltenham Town
Crewe Alexandra
1
0
6.2 19:45
Accrington Stanley
2:1 (1:0)
Swindon Town
6.2 19:45

Accrington Stanley
Swindon Town
2
1
19. Round
21.11 19:45
Yeovil Town
1:1 (0:1)
Notts County
21.11 19:45

Yeovil Town
Notts County
1
1
20. Round
25.11 15:00
Wycombe Wanderers
2:1 (2:1)
Yeovil Town
25.11 15:00

Wycombe Wanderers
Yeovil Town
2
1
25.11 15:00
Swindon Town
0:1 (0:0)
Newport County
25.11 15:00

Swindon Town
Newport County
0
1
25.11 15:00
Notts County
2:1 (0:0)
Colchester United
25.11 15:00

Notts County
Colchester United
2
1
25.11 15:00
Lincoln City
3:1 (1:1)
Port Vale
25.11 15:00

Lincoln City
Port Vale
3
1
25.11 15:00
Forest Green Rovers
1:1 (1:1)
Cheltenham Town
25.11 15:00

Forest Green Rovers
Cheltenham Town
1
1
25.11 15:00
Exeter City
2:0 (1:0)
Accrington Stanley
25.11 15:00

Exeter City
Accrington Stanley
2
0
25.11 15:00
Crewe Alexandra
1:2 (0:0)
Luton Town
25.11 15:00

Crewe Alexandra
Luton Town
1
2
25.11 15:00
Coventry City
1:1 (0:1)
Crawley Town
25.11 15:00

Coventry City
Crawley Town
1
1
25.11 15:00
Carlisle United
1:1 (0:0)
Morecambe
25.11 15:00

Carlisle United
Morecambe
1
1
25.11 15:00
Cambridge United
1:0 (0:0)
Stevenage
25.11 15:00

Cambridge United
Stevenage
1
0
25.11 15:00
Barnet
0:2 (0:1)
Grimsby Town
25.11 15:00

Barnet
Grimsby Town
0
2
25.11 13:00
Mansfield Town
2:2 (1:1)
Chesterfield
25.11 13:00

Mansfield Town
Chesterfield
2
2
19. Round
21.11 19:45
Stevenage
1:1 (0:1)
Coventry City
21.11 19:45

Stevenage
Coventry City
1
1
21.11 19:45
Port Vale
0:4 (0:1)
Mansfield Town
21.11 19:45

Port Vale
Mansfield Town
0
4
21.11 19:45
Newport County
1:2 (0:0)
Barnet
21.11 19:45

Newport County
Barnet
1
2
21.11 19:45
Morecambe
0:1 (0:0)
Crewe Alexandra
21.11 19:45

Morecambe
Crewe Alexandra
0
1
21.11 19:45
Luton Town
3:0 (2:0)
Carlisle United
21.11 19:45

Luton Town
Carlisle United
3
0
21.11 19:45
Grimsby Town
3:2 (1:2)
Swindon Town
21.11 19:45

Grimsby Town
Swindon Town
3
2
21.11 19:45
Crawley Town
3:1 (1:1)
Exeter City
21.11 19:45

Crawley Town
Exeter City
3
1
21.11 19:45
Colchester United
1:0 (1:0)
Lincoln City
21.11 19:45

Colchester United
Lincoln City
1
0
21.11 19:45
Chesterfield
3:2 (1:0)
Forest Green Rovers
21.11 19:45

Chesterfield
Forest Green Rovers
3
2
21.11 19:45
Cheltenham Town
0:0 (0:0)
Cambridge United
21.11 19:45

Cheltenham Town
Cambridge United
0
0
21.11 19:45
Accrington Stanley
1:0 (0:0)
Wycombe Wanderers
21.11 19:45

Accrington Stanley
Wycombe Wanderers
1
0
18. Round
18.11 15:00
Yeovil Town
1:2 (1:0)
Swindon Town
18.11 15:00

Yeovil Town
Swindon Town
1
2
18.11 15:00
Wycombe Wanderers
4:0 (0:0)
Crawley Town
18.11 15:00

Wycombe Wanderers
Crawley Town
4
0
18.11 15:00
Port Vale
1:0 (0:0)
Barnet
18.11 15:00

Port Vale
Barnet
1
0
18.11 15:00
Notts County
3:1 (1:1)
Cheltenham Town
18.11 15:00

Notts County
Cheltenham Town
3
1
18.11 15:00
Mansfield Town
1:0 (1:0)
Stevenage
18.11 15:00

Mansfield Town
Stevenage
1
0
18.11 15:00
Luton Town
7:0 (4:0)
Cambridge United
18.11 15:00

Luton Town
Cambridge United
7
0
18.11 15:00
Lincoln City
1:2 (1:0)
Coventry City
18.11 15:00

Lincoln City
Coventry City
1
2
18.11 15:00
Grimsby Town
0:1 (0:0)
Carlisle United
18.11 15:00

Grimsby Town
Carlisle United
0
1
18.11 15:00
Forest Green Rovers
3:2 (1:1)
Crewe Alexandra
18.11 15:00

Forest Green Rovers
Crewe Alexandra
3
2
18.11 15:00
Colchester United
0:0 (0:0)
Morecambe
18.11 15:00

Colchester United
Morecambe
0
0
18.11 15:00
Chesterfield
1:0 (0:0)
Exeter City
18.11 15:00

Chesterfield
Exeter City
1
0
18.11 15:00
Accrington Stanley
1:1 (0:0)
Newport County
18.11 15:00

Accrington Stanley
Newport County
1
1
17. Round
11.11 15:00
Swindon Town
2:2 (0:0)
Chesterfield
11.11 15:00

Swindon Town
Chesterfield
2
2
11.11 15:00
Stevenage
1:1 (1:0)
Notts County
11.11 15:00

Stevenage
Notts County
1
1
11.11 15:00
Morecambe
2:1 (2:0)
Wycombe Wanderers
11.11 15:00

Morecambe
Wycombe Wanderers
2
1
11.11 15:00
Exeter City
2:0 (1:0)
Grimsby Town
11.11 15:00

Exeter City
Grimsby Town
2
0
11.11 15:00
Crewe Alexandra
1:4 (1:0)
Lincoln City
11.11 15:00

Crewe Alexandra
Lincoln City
1
4
11.11 15:00
Crawley Town
1:1 (0:0)
Forest Green Rovers
11.11 15:00

Crawley Town
Forest Green Rovers
1
1
11.11 15:00
Coventry City
0:1 (0:0)
Mansfield Town
11.11 15:00

Coventry City
Mansfield Town
0
1
11.11 15:00
Cheltenham Town
2:2 (1:1)
Luton Town
11.11 15:00

Cheltenham Town
Luton Town
2
2
11.11 15:00
Carlisle United
4:0 (2:0)
Yeovil Town
11.11 15:00

Carlisle United
Yeovil Town
4
0
11.11 15:00
Cambridge United
0:0 (0:0)
Accrington Stanley
11.11 15:00

Cambridge United
Accrington Stanley
0
0
11.11 15:00
Barnet
0:1 (0:0)
Colchester United
11.11 15:00

Barnet
Colchester United
0
1
10.11 19:45
Newport County
1:1 (0:0)
Port Vale
10.11 19:45

Newport County
Port Vale
1
1
16. Round
28.10 15:00
Yeovil Town
3:0 (3:0)
Stevenage
28.10 15:00

Yeovil Town
Stevenage
3
0
28.10 15:00
Wycombe Wanderers
3:3 (0:1)
Cheltenham Town
28.10 15:00

Wycombe Wanderers
Cheltenham Town
3
3
28.10 15:00
Port Vale
0:3 (0:0)
Swindon Town
28.10 15:00

Port Vale
Swindon Town
0
3
28.10 15:00
Notts County
3:0 (1:0)
Newport County
28.10 15:00

Notts County
Newport County
3
0
28.10 15:00
Mansfield Town
1:1 (1:0)
Exeter City
28.10 15:00

Mansfield Town
Exeter City
1
1
28.10 15:00
Luton Town
0:3 (0:1)
Coventry City
28.10 15:00

Luton Town
Coventry City
0
3
28.10 15:00
Lincoln City
0:0 (0:0)
Crawley Town
28.10 15:00

Lincoln City
Crawley Town
0
0
28.10 15:00
Grimsby Town
0:0 (0:0)
Cambridge United
28.10 15:00

Grimsby Town
Cambridge United
0
0
28.10 15:00
Forest Green Rovers
2:0 (1:0)
Morecambe
28.10 15:00

Forest Green Rovers
Morecambe
2
0
28.10 15:00
Colchester United
3:1 (1:1)
Crewe Alexandra
28.10 15:00

Colchester United
Crewe Alexandra
3
1
28.10 15:00
Chesterfield
2:2 (1:0)
Carlisle United
28.10 15:00

Chesterfield
Carlisle United
2
2
28.10 15:00
Accrington Stanley
4:1 (1:0)
Barnet
28.10 15:00

Accrington Stanley
Barnet
4
1
15. Round
21.10 15:00
Swindon Town
1:0 (1:0)
Wycombe Wanderers
21.10 15:00

Swindon Town
Wycombe Wanderers
1
0
21.10 15:00
Stevenage
1:2 (1:0)
Forest Green Rovers
21.10 15:00

Stevenage
Forest Green Rovers
1
2
21.10 15:00
Newport County
1:1 (0:1)
Mansfield Town
21.10 15:00

Newport County
Mansfield Town
1
1
21.10 15:00
Morecambe
0:0 (0:0)
Grimsby Town
21.10 15:00

Morecambe
Grimsby Town
0
0
21.10 15:00
Exeter City
0:1 (0:1)
Port Vale
21.10 15:00

Exeter City
Port Vale
0
1
21.10 15:00
Crewe Alexandra
0:2 (0:2)
Accrington Stanley
21.10 15:00

Crewe Alexandra
Accrington Stanley
0
2
21.10 15:00
Crawley Town
0:0 (0:0)
Luton Town
21.10 15:00

Crawley Town
Luton Town
0
0
21.10 15:00
Coventry City
0:0 (0:0)
Colchester United
21.10 15:00

Coventry City
Colchester United
0
0
21.10 15:00
Cheltenham Town
1:0 (1:0)
Lincoln City
21.10 15:00

Cheltenham Town
Lincoln City
1
0
21.10 15:00
Carlisle United
1:1 (1:0)
Notts County
21.10 15:00

Carlisle United
Notts County
1
1
21.10 15:00
Cambridge United
2:1 (0:0)
Chesterfield
21.10 15:00

Cambridge United
Chesterfield
2
1
21.10 15:00
Barnet
1:1 (1:0)
Yeovil Town
21.10 15:00

Barnet
Yeovil Town
1
1
14. Round
17.10 20:00
Barnet
1:1 (0:1)
Mansfield Town
17.10 20:00

Barnet
Mansfield Town
1
1
17.10 19:45
Swindon Town
0:1 (0:0)
Lincoln City
17.10 19:45

Swindon Town
Lincoln City
0
1
17.10 19:45
Stevenage
3:2 (0:1)
Accrington Stanley
17.10 19:45

Stevenage
Accrington Stanley
3
2
17.10 19:45
Newport County
1:2 (0:0)
Colchester United
17.10 19:45

Newport County
Colchester United
1
2
17.10 19:45
Morecambe
0:3 (0:1)
Port Vale
17.10 19:45

Morecambe
Port Vale
0
3
17.10 19:45
Exeter City
1:4 (1:1)
Luton Town
17.10 19:45

Exeter City
Luton Town
1
4
17.10 19:45
Crewe Alexandra
2:0 (1:0)
Notts County
17.10 19:45

Crewe Alexandra
Notts County
2
0
17.10 19:45
Crawley Town
0:2 (0:0)
Chesterfield
17.10 19:45

Crawley Town
Chesterfield
0
2
17.10 19:45
Coventry City
0:1 (0:1)
Forest Green Rovers
17.10 19:45

Coventry City
Forest Green Rovers
0
1
17.10 19:45
Cheltenham Town
2:3 (1:3)
Grimsby Town
17.10 19:45

Cheltenham Town
Grimsby Town
2
3
17.10 19:45
Carlisle United
3:3 (2:1)
Wycombe Wanderers
17.10 19:45

Carlisle United
Wycombe Wanderers
3
3
17.10 19:45
Cambridge United
2:1 (2:0)
Yeovil Town
17.10 19:45

Cambridge United
Yeovil Town
2
1
13. Round
14.10 15:00
Yeovil Town
2:0 (1:0)
Crewe Alexandra
14.10 15:00

Yeovil Town
Crewe Alexandra
2
0
14.10 15:00
Wycombe Wanderers
0:0 (0:0)
Exeter City
14.10 15:00

Wycombe Wanderers
Exeter City
0
0
14.10 15:00
Port Vale
3:1 (1:0)
Cheltenham Town
14.10 15:00

Port Vale
Cheltenham Town
3
1
14.10 15:00
Notts County
2:1 (1:0)
Barnet
14.10 15:00

Notts County
Barnet
2
1
14.10 15:00
Mansfield Town
1:3 (0:2)
Swindon Town
14.10 15:00

Mansfield Town
Swindon Town
1
3
14.10 15:00
Luton Town
7:1 (3:1)
Stevenage
14.10 15:00

Luton Town
Stevenage
7
1
14.10 15:00
Lincoln City
0:0 (0:0)
Cambridge United
14.10 15:00

Lincoln City
Cambridge United
0
0
14.10 15:00
Grimsby Town
0:0 (0:0)
Crawley Town
14.10 15:00

Grimsby Town
Crawley Town
0
0
14.10 15:00
Forest Green Rovers
0:4 (0:2)
Newport County
14.10 15:00

Forest Green Rovers
Newport County
0
4
14.10 15:00
Colchester United
0:1 (0:0)
Carlisle United
14.10 15:00

Colchester United
Carlisle United
0
1
14.10 15:00
Chesterfield
0:2 (0:1)
Morecambe
14.10 15:00

Chesterfield
Morecambe
0
2
14.10 15:00
Accrington Stanley
1:0 (1:0)
Coventry City
14.10 15:00

Accrington Stanley
Coventry City
1
0
12. Round
7.10 15:00
Port Vale
1:2 (1:0)
Grimsby Town
7.10 15:00

Port Vale
Grimsby Town
1
2
7.10 15:00
Notts County
1:1 (0:1)
Forest Green Rovers
7.10 15:00

Notts County
Forest Green Rovers
1
1
7.10 15:00
Newport County
2:0 (1:0)
Yeovil Town
7.10 15:00

Newport County
Yeovil Town
2
0
7.10 15:00
Morecambe
0:1 (0:1)
Crawley Town
7.10 15:00

Morecambe
Crawley Town
0
1
7.10 15:00
Lincoln City
2:1 (2:0)
Chesterfield
7.10 15:00

Lincoln City
Chesterfield
2
1
7.10 15:00
Crewe Alexandra
1:0 (0:0)
Stevenage
7.10 15:00

Crewe Alexandra
Stevenage
1
0
7.10 15:00
Colchester United
2:0 (2:0)
Mansfield Town
7.10 15:00

Colchester United
Mansfield Town
2
0
7.10 15:00
Cheltenham Town
2:1 (1:0)
Swindon Town
7.10 15:00

Cheltenham Town
Swindon Town
2
1
7.10 15:00
Carlisle United
0:1 (0:0)
Exeter City
7.10 15:00

Carlisle United
Exeter City
0
1
7.10 15:00
Cambridge United
1:3 (0:0)
Wycombe Wanderers
7.10 15:00

Cambridge United
Wycombe Wanderers
1
3
7.10 15:00
Accrington Stanley
0:2 (0:2)
Luton Town
7.10 15:00

Accrington Stanley
Luton Town
0
2
7.10 12:30
Barnet
0:0 (0:0)
Coventry City
7.10 12:30

Barnet
Coventry City
0
0
11. Round
30.9 15:00
Yeovil Town
0:1 (0:1)
Colchester United
30.9 15:00

Yeovil Town
Colchester United
0
1
30.9 15:00
Wycombe Wanderers
3:1 (1:0)
Barnet
30.9 15:00

Wycombe Wanderers
Barnet
3
1
30.9 15:00
Swindon Town
2:0 (1:0)
Cambridge United
30.9 15:00

Swindon Town
Cambridge United
2
0
30.9 15:00
Stevenage
2:0 (1:0)
Port Vale
30.9 15:00

Stevenage
Port Vale
2
0
30.9 15:00
Luton Town
3:1 (3:0)
Newport County
30.9 15:00

Luton Town
Newport County
3
1
30.9 15:00
Forest Green Rovers
0:1 (0:0)
Accrington Stanley
30.9 15:00

Forest Green Rovers
Accrington Stanley
0
1
30.9 15:00
Exeter City
4:1 (3:1)
Morecambe
30.9 15:00

Exeter City
Morecambe
4
1
30.9 15:00
Crawley Town
0:1 (0:0)
Carlisle United
30.9 15:00

Crawley Town
Carlisle United
0
1
30.9 15:00
Coventry City
1:0 (1:0)
Crewe Alexandra
30.9 15:00

Coventry City
Crewe Alexandra
1
0
30.9 15:00
Chesterfield
0:2 (0:1)
Cheltenham Town
30.9 15:00

Chesterfield
Cheltenham Town
0
2
30.9 13:00
Mansfield Town
3:1 (0:0)
Notts County
30.9 13:00

Mansfield Town
Notts County
3
1
30.9 13:00
Grimsby Town
0:0 (0:0)
Lincoln City
30.9 13:00

Grimsby Town
Lincoln City
0
0
10. Round
26.9 19:45
Wycombe Wanderers
3:2 (1:1)
Crewe Alexandra
26.9 19:45

Wycombe Wanderers
Crewe Alexandra
3
2
26.9 19:45
Swindon Town
1:2 (1:1)
Coventry City
26.9 19:45

Swindon Town
Coventry City
1
2
26.9 19:45
Port Vale
1:2 (1:1)
Accrington Stanley
26.9 19:45

Port Vale
Accrington Stanley
1
2
26.9 19:45
Morecambe
0:0 (0:0)
Luton Town
26.9 19:45

Morecambe
Luton Town
0
0
26.9 19:45
Lincoln City
2:1 (2:0)
Barnet
26.9 19:45

Lincoln City
Barnet
2
1
26.9 19:45
Grimsby Town
2:2 (1:1)
Colchester United
26.9 19:45

Grimsby Town
Colchester United
2
2
26.9 19:45
Exeter City
0:3 (0:1)
Notts County
26.9 19:45

Exeter City
Notts County
0
3
26.9 19:45
Crawley Town
1:2 (1:1)
Newport County
26.9 19:45

Crawley Town
Newport County
1
2
26.9 19:45
Chesterfield
2:3 (0:2)
Yeovil Town
26.9 19:45

Chesterfield
Yeovil Town
2
3
26.9 19:45
Cheltenham Town
3:0 (0:0)
Mansfield Town
26.9 19:45

Cheltenham Town
Mansfield Town
3
0
26.9 19:45
Carlisle United
0:2 (0:0)
Stevenage
26.9 19:45

Carlisle United
Stevenage
0
2
26.9 19:45
Cambridge United
3:0 (1:0)
Forest Green Rovers
26.9 19:45

Cambridge United
Forest Green Rovers
3
0
9. Round
22.9 19:45
Forest Green Rovers
0:2 (0:0)
Swindon Town
22.9 19:45

Forest Green Rovers
Swindon Town
0
2
23.9 15:00
Yeovil Town
1:1 (0:1)
Port Vale
23.9 15:00

Yeovil Town
Port Vale
1
1
23.9 15:00
Stevenage
2:1 (1:1)
Morecambe
23.9 15:00

Stevenage
Morecambe
2
1
23.9 15:00
Notts County
4:1 (1:0)
Lincoln City
23.9 15:00

Notts County
Lincoln City
4
1
23.9 15:00
Newport County
1:0 (0:0)
Grimsby Town
23.9 15:00

Newport County
Grimsby Town
1
0
23.9 15:00
Mansfield Town
2:1 (0:0)
Cambridge United
23.9 15:00

Mansfield Town
Cambridge United
2
1
23.9 15:00
Luton Town
1:0 (0:0)
Chesterfield
23.9 15:00

Luton Town
Chesterfield
1
0
23.9 15:00
Crewe Alexandra
0:5 (0:1)
Carlisle United
23.9 15:00

Crewe Alexandra
Carlisle United
0
5
23.9 15:00
Coventry City
2:0 (0:0)
Exeter City
23.9 15:00

Coventry City
Exeter City
2
0
23.9 15:00
Colchester United
1:2 (1:1)
Wycombe Wanderers
23.9 15:00

Colchester United
Wycombe Wanderers
1
2
23.9 15:00
Barnet
1:2 (0:0)
Crawley Town
23.9 15:00

Barnet
Crawley Town
1
2
23.9 15:00
Accrington Stanley
1:1 (1:1)
Cheltenham Town
23.9 15:00

Accrington Stanley
Cheltenham Town
1
1
8. Round
16.9 15:00
Wycombe Wanderers
1:2 (1:0)
Luton Town
16.9 15:00

Wycombe Wanderers
Luton Town
1
2
16.9 15:00
Swindon Town
3:2 (2:0)
Stevenage
16.9 15:00

Swindon Town
Stevenage
3
2
16.9 15:00
Port Vale
1:1 (1:0)
Forest Green Rovers
16.9 15:00

Port Vale
Forest Green Rovers
1
1
16.9 15:00
Morecambe
2:1 (1:1)
Newport County
16.9 15:00

Morecambe
Newport County
2
1
16.9 15:00
Grimsby Town
2:1 (1:1)
Yeovil Town
16.9 15:00

Grimsby Town
Yeovil Town
2
1
16.9 15:00
Exeter City
3:0 (2:0)
Crewe Alexandra
16.9 15:00

Exeter City
Crewe Alexandra
3
0
16.9 15:00
Crawley Town
0:1 (0:0)
Notts County
16.9 15:00

Crawley Town
Notts County
0
1
16.9 15:00
Chesterfield
1:2 (0:0)
Accrington Stanley
16.9 15:00

Chesterfield
Accrington Stanley
1
2
16.9 15:00
Cheltenham Town
3:1 (2:1)
Colchester United
16.9 15:00

Cheltenham Town
Colchester United
3
1
16.9 15:00
Carlisle United
1:1 (0:1)
Barnet
16.9 15:00

Carlisle United
Barnet
1
1
16.9 15:00
Cambridge United
2:1 (1:0)
Coventry City
16.9 15:00

Cambridge United
Coventry City
2
1
16.9 13:00
Lincoln City
0:1 (0:0)
Mansfield Town
16.9 13:00

Lincoln City
Mansfield Town
0
1
7. Round
12.9 20:00
Barnet
1:2 (0:0)
Exeter City
12.9 20:00

Barnet
Exeter City
1
2
12.9 19:45
Yeovil Town
2:2 (1:0)
Morecambe
12.9 19:45

Yeovil Town
Morecambe
2
2
12.9 19:45
Stevenage
1:1 (1:0)
Crawley Town
12.9 19:45

Stevenage
Crawley Town
1
1
12.9 19:45
Notts County
1:0 (1:0)
Swindon Town
12.9 19:45

Notts County
Swindon Town
1
0
12.9 19:45
Newport County
1:0 (1:0)
Cheltenham Town
12.9 19:45

Newport County
Cheltenham Town
1
0
12.9 19:45
Mansfield Town
0:0 (0:0)
Wycombe Wanderers
12.9 19:45

Mansfield Town
Wycombe Wanderers
0
0
12.9 19:45
Luton Town
2:0 (1:0)
Port Vale
12.9 19:45

Luton Town
Port Vale
2
0
12.9 19:45
Forest Green Rovers
0:1 (0:0)
Lincoln City
12.9 19:45

Forest Green Rovers
Lincoln City
0
1
12.9 19:45
Crewe Alexandra
0:1 (0:1)
Cambridge United
12.9 19:45

Crewe Alexandra
Cambridge United
0
1
12.9 19:45
Coventry City
2:0 (0:0)
Carlisle United
12.9 19:45

Coventry City
Carlisle United
2
0
12.9 19:45
Colchester United
1:1 (0:1)
Chesterfield
12.9 19:45

Colchester United
Chesterfield
1
1
12.9 19:45
Accrington Stanley
1:2 (1:1)
Grimsby Town
12.9 19:45

Accrington Stanley
Grimsby Town
1
2
6. Round
9.9 15:00
Yeovil Town
0:0 (0:0)
Cheltenham Town
9.9 15:00

Yeovil Town
Cheltenham Town
0
0
9.9 15:00
Stevenage
1:2 (1:0)
Lincoln City
9.9 15:00

Stevenage
Lincoln City
1
2
9.9 15:00
Notts County
2:0 (1:0)
Morecambe
9.9 15:00

Notts County
Morecambe
2
0
9.9 15:00
Newport County
0:0 (0:0)
Wycombe Wanderers
9.9 15:00

Newport County
Wycombe Wanderers
0
0
9.9 15:00
Luton Town
0:3 (0:1)
Swindon Town
9.9 15:00

Luton Town
Swindon Town
0
3
9.9 15:00
Forest Green Rovers
1:3 (0:2)
Exeter City
9.9 15:00

Forest Green Rovers
Exeter City
1
3
9.9 15:00
Crewe Alexandra
5:1 (1:0)
Chesterfield
9.9 15:00

Crewe Alexandra
Chesterfield
5
1
9.9 15:00
Coventry City
1:0 (1:0)
Port Vale
9.9 15:00

Coventry City
Port Vale
1
0
9.9 15:00
Colchester United
3:1 (3:0)
Crawley Town
9.9 15:00

Colchester United
Crawley Town
3
1
9.9 15:00
Barnet
3:1 (1:0)
Cambridge United
9.9 15:00

Barnet
Cambridge United
3
1
9.9 15:00
Accrington Stanley
3:0 (2:0)
Carlisle United
9.9 15:00

Accrington Stanley
Carlisle United
3
0
9.9 13:00
Mansfield Town
4:1 (1:0)
Grimsby Town
9.9 13:00

Mansfield Town
Grimsby Town
4
1
5. Round
2.9 15:00
Wycombe Wanderers
3:1 (3:0)
Forest Green Rovers
2.9 15:00

Wycombe Wanderers
Forest Green Rovers
3
1
2.9 15:00
Swindon Town
1:4 (0:2)
Barnet
2.9 15:00

Swindon Town
Barnet
1
4
2.9 15:00
Port Vale
0:1 (0:0)
Notts County
2.9 15:00

Port Vale
Notts County
0
1
2.9 15:00
Morecambe
1:2 (0:1)
Accrington Stanley
2.9 15:00

Morecambe
Accrington Stanley
1
2
2.9 15:00
Lincoln City
0:0 (0:0)
Luton Town
2.9 15:00

Lincoln City
Luton Town
0
0
2.9 15:00
Grimsby Town
1:0 (1:0)
Crewe Alexandra
2.9 15:00

Grimsby Town
Crewe Alexandra
1
0
2.9 15:00
Exeter City
1:0 (0:0)
Newport County
2.9 15:00

Exeter City
Newport County
1
0
2.9 15:00
Crawley Town
2:0 (1:0)
Yeovil Town
2.9 15:00

Crawley Town
Yeovil Town
2
0
2.9 15:00
Chesterfield
0:0 (0:0)
Coventry City
2.9 15:00

Chesterfield
Coventry City
0
0
2.9 15:00
Cheltenham Town
0:1 (0:0)
Stevenage
2.9 15:00

Cheltenham Town
Stevenage
0
1
2.9 15:00
Carlisle United
1:1 (1:0)
Mansfield Town
2.9 15:00

Carlisle United
Mansfield Town
1
1
2.9 15:00
Cambridge United
1:0 (0:0)
Colchester United
2.9 15:00

Cambridge United
Colchester United
1
0
4. Round
26.8 15:00
Yeovil Town
2:0 (1:0)
Coventry City
26.8 15:00

Yeovil Town
Coventry City
2
0
26.8 15:00
Swindon Town
0:3 (0:1)
Crawley Town
26.8 15:00

Swindon Town
Crawley Town
0
3
26.8 15:00
Port Vale
0:1 (0:1)
Crewe Alexandra
26.8 15:00

Port Vale
Crewe Alexandra
0
1
26.8 15:00
Newport County
4:1 (0:1)
Chesterfield
26.8 15:00

Newport County
Chesterfield
4
1
26.8 15:00
Mansfield Town
2:2 (1:0)
Luton Town
26.8 15:00

Mansfield Town
Luton Town
2
2
26.8 15:00
Lincoln City
4:1 (1:0)
Carlisle United
26.8 15:00

Lincoln City
Carlisle United
4
1
26.8 15:00
Grimsby Town
2:3 (0:2)
Wycombe Wanderers
26.8 15:00

Grimsby Town
Wycombe Wanderers
2
3
26.8 15:00
Colchester United
5:1 (2:1)
Forest Green Rovers
26.8 15:00

Colchester United
Forest Green Rovers
5
1
26.8 15:00
Cheltenham Town
3:4 (2:2)
Exeter City
26.8 15:00

Cheltenham Town
Exeter City
3
4
26.8 15:00
Cambridge United
0:0 (0:0)
Morecambe
26.8 15:00

Cambridge United
Morecambe
0
0
26.8 15:00
Barnet
0:1 (0:1)
Stevenage
26.8 15:00

Barnet
Stevenage
0
1
25.8 19:45
Notts County
2:2 (1:0)
Accrington Stanley
25.8 19:45

Notts County
Accrington Stanley
2
2
3. Round
19.8 15:00
Wycombe Wanderers
2:4 (0:2)
Notts County
19.8 15:00

Wycombe Wanderers
Notts County
2
4
19.8 15:00
Stevenage
3:1 (2:0)
Grimsby Town
19.8 15:00

Stevenage
Grimsby Town
3
1
19.8 15:00
Morecambe
0:1 (0:1)
Swindon Town
19.8 15:00

Morecambe
Swindon Town
0
1
19.8 15:00
Luton Town
3:0 (1:0)
Colchester United
19.8 15:00

Luton Town
Colchester United
3
0
19.8 15:00
Forest Green Rovers
4:3 (2:3)
Yeovil Town
19.8 15:00

Forest Green Rovers
Yeovil Town
4
3
19.8 15:00
Exeter City
1:0 (1:0)
Lincoln City
19.8 15:00

Exeter City
Lincoln City
1
0
19.8 15:00
Crewe Alexandra
1:0 (0:0)
Barnet
19.8 15:00

Crewe Alexandra
Barnet
1
0
19.8 15:00
Crawley Town
0:1 (0:0)
Cambridge United
19.8 15:00

Crawley Town
Cambridge United
0
1
19.8 15:00
Coventry City
0:1 (0:0)
Newport County
19.8 15:00

Coventry City
Newport County
0
1
19.8 15:00
Chesterfield
2:0 (2:0)
Port Vale
19.8 15:00

Chesterfield
Port Vale
2
0
19.8 15:00
Carlisle United
3:0 (2:0)
Cheltenham Town
19.8 15:00

Carlisle United
Cheltenham Town
3
0
19.8 15:00
Accrington Stanley
2:1 (1:1)
Mansfield Town
19.8 15:00

Accrington Stanley
Mansfield Town
2
1
2. Round
12.8 15:00
Yeovil Town
3:2 (3:1)
Accrington Stanley
12.8 15:00

Yeovil Town
Accrington Stanley
3
2
12.8 15:00
Swindon Town
1:1 (0:1)
Exeter City
12.8 15:00

Swindon Town
Exeter City
1
1
12.8 15:00
Port Vale
2:3 (0:3)
Wycombe Wanderers
12.8 15:00

Port Vale
Wycombe Wanderers
2
3
12.8 15:00
Notts County
2:0 (0:0)
Chesterfield
12.8 15:00

Notts County
Chesterfield
2
0
12.8 15:00
Mansfield Town
2:0 (0:0)
Forest Green Rovers
12.8 15:00

Mansfield Town
Forest Green Rovers
2
0
12.8 15:00
Lincoln City
1:1 (0:0)
Morecambe
12.8 15:00

Lincoln City
Morecambe
1
1
12.8 15:00
Grimsby Town
0:2 (0:0)
Coventry City
12.8 15:00

Grimsby Town
Coventry City
0
2
12.8 15:00
Crewe Alexandra
1:1 (1:1)
Newport County
12.8 15:00

Crewe Alexandra
Newport County
1
1
12.8 15:00
Colchester United
1:1 (0:0)
Stevenage
12.8 15:00

Colchester United
Stevenage
1
1
12.8 15:00
Cheltenham Town
1:0 (1:0)
Crawley Town
12.8 15:00

Cheltenham Town
Crawley Town
1
0
12.8 15:00
Cambridge United
1:2 (1:2)
Carlisle United
12.8 15:00

Cambridge United
Carlisle United
1
2
12.8 15:00
Barnet
1:0 (0:0)
Luton Town
12.8 15:00

Barnet
Luton Town
1
0
1. Round
5.8 15:00
Wycombe Wanderers
2:2 (2:1)
Lincoln City
5.8 15:00

Wycombe Wanderers
Lincoln City
2
2
5.8 15:00
Stevenage
3:3 (1:0)
Newport County
5.8 15:00

Stevenage
Newport County
3
3
5.8 15:00
Morecambe
2:1 (0:1)
Cheltenham Town
5.8 15:00

Morecambe
Cheltenham Town
2
1
5.8 15:00
Luton Town
8:2 (5:1)
Yeovil Town
5.8 15:00

Luton Town
Yeovil Town
8
2
5.8 15:00
Forest Green Rovers
2:2 (2:0)
Barnet
5.8 15:00

Forest Green Rovers
Barnet
2
2
5.8 15:00
Exeter City
1:0 (1:0)
Cambridge United
5.8 15:00

Exeter City
Cambridge United
1
0
5.8 15:00
Crewe Alexandra
2:2 (1:0)
Mansfield Town
5.8 15:00

Crewe Alexandra
Mansfield Town
2
2
5.8 15:00
Crawley Town
1:3 (0:2)
Port Vale
5.8 15:00

Crawley Town
Port Vale
1
3
5.8 15:00
Coventry City
3:0 (1:0)
Notts County
5.8 15:00

Coventry City
Notts County
3
0
5.8 15:00
Chesterfield
1:3 (0:2)
Grimsby Town
5.8 15:00

Chesterfield
Grimsby Town
1
3
5.8 15:00
Carlisle United
1:2 (0:1)
Swindon Town
5.8 15:00

Carlisle United
Swindon Town
1
2
5.8 15:00
Accrington Stanley
3:1 (2:0)
Colchester United
5.8 15:00

Accrington Stanley
Colchester United
3
1