Champions league
Europa League
Premier League
Championship
League One
League Two
Primera Division (1)
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga (1)
Serie A
Serie B
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig (2)
Super League (2)
Super League
Bundesliga
Superliga (1)
MLS
1.HNL (1)
1.liga (1)
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 120 EUR
 78 EUR*

90 -17% 270 EUR
 175.5 EUR*

180 -25% 603 EUR
 391.95 EUR*

*Offer ends 16.12.2018 23:00

Premier League

Matches: 240

Home team: 98 (41%)
Away team: 80 (33%)
Draws: 62 (26%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 65%
OVER 2,5: 42%
OVER 3,5: 23%

Home team

OVER 0,5: 159 (66%)
OVER 1,5: 85 (35%)
OVER 2,5: 32 (13%)

Away team

OVER 0,5: 146 (61%)
OVER 1,5: 74 (31%)
OVER 2,5: 31 (13%)
Match review Premier League
30. Round
26.11 12:00
Torpedo Zhodino
2:0 (1:0)
Slavia Mozyr
26.11 12:00

Torpedo Zhodino
Slavia Mozyr
2
0
26.11 12:00
Vitebsk
1:4 (0:1)
Dinamo Minsk
26.11 12:00

Vitebsk
Dinamo Minsk
1
4
26.11 12:00
Neman Grodno
3:1 (1:0)
Shakhtyor
26.11 12:00

Neman Grodno
Shakhtyor
3
1
26.11 12:00
Naftan
1:2 (1:1)
Isloch
26.11 12:00

Naftan
Isloch
1
2
26.11 12:00
Krumkachy
2:1 (0:1)
Minsk
26.11 12:00

Krumkachy
Minsk
2
1
26.11 12:00
Gorodeya
3:3 (3:1)
BATE
26.11 12:00

Gorodeya
BATE
3
3
26.11 12:00
Gomel
0:1 (0:0)
Dinamo Brest
26.11 12:00

Gomel
Dinamo Brest
0
1
26.11 12:00
Dnepr Mogilev
0:0 (0:0)
Slutsk
26.11 12:00

Dnepr Mogilev
Slutsk
0
0
29. Round
18.11 12:00
Slutsk
2:3 (1:2)
Vitebsk
18.11 12:00

Slutsk
Vitebsk
2
3
18.11 12:00
Slavia Mozyr
1:2 (0:0)
Naftan
18.11 12:00

Slavia Mozyr
Naftan
1
2
18.11 12:00
Shakhtyor
1:2 (0:1)
Torpedo Zhodino
18.11 12:00

Shakhtyor
Torpedo Zhodino
1
2
18.11 12:00
Isloch
1:0 (0:0)
Dnepr Mogilev
18.11 12:00

Isloch
Dnepr Mogilev
1
0
18.11 12:00
Minsk
0:2 (0:1)
Gomel
18.11 12:00

Minsk
Gomel
0
2
18.11 12:00
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Krumkachy
18.11 12:00

Dinamo Minsk
Krumkachy
1
0
18.11 12:00
Dinamo Brest
1:1 (1:0)
Gorodeya
18.11 12:00

Dinamo Brest
Gorodeya
1
1
18.11 12:00
BATE
3:1 (0:1)
Neman Grodno
18.11 12:00

BATE
Neman Grodno
3
1
28. Round
6.11 15:30
Torpedo Zhodino
2:4 (1:2)
BATE
6.11 15:30

Torpedo Zhodino
BATE
2
4
5.11 13:00
Gorodeya
1:1 (1:1)
Minsk
5.11 13:00

Gorodeya
Minsk
1
1
5.11 12:00
Dinamo Minsk
2:0 (1:0)
Slutsk
5.11 12:00

Dinamo Minsk
Slutsk
2
0
4.11 17:00
Neman Grodno
0:2 (0:1)
Dinamo Brest
4.11 17:00

Neman Grodno
Dinamo Brest
0
2
4.11 13:00
Naftan
1:5 (1:3)
Shakhtyor
4.11 13:00

Naftan
Shakhtyor
1
5
4.11 12:00
Krumkachy
0:1 (0:0)
Gomel
4.11 12:00

Krumkachy
Gomel
0
1
3.11 18:00
Dnepr Mogilev
5:3 (2:0)
Slavia Mozyr
3.11 18:00

Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
5
3
3.11 16:00
Vitebsk
0:2 (0:1)
Isloch
3.11 16:00

Vitebsk
Isloch
0
2
27. Round
29.10 15:00
Dinamo Brest
1:0 (0:0)
Torpedo Zhodino
29.10 15:00

Dinamo Brest
Torpedo Zhodino
1
0
29.10 13:00
Minsk
0:1 (0:0)
Neman Grodno
29.10 13:00

Minsk
Neman Grodno
0
1
29.10 12:00
Slavia Mozyr
0:1 (0:1)
Vitebsk
29.10 12:00

Slavia Mozyr
Vitebsk
0
1
28.10 16:00
BATE
1:1 (1:0)
Naftan
28.10 16:00

BATE
Naftan
1
1
28.10 15:00
Isloch
1:5 (0:3)
Dinamo Minsk
28.10 15:00

Isloch
Dinamo Minsk
1
5
28.10 14:00
Gomel
0:0 (0:0)
Gorodeya
28.10 14:00

Gomel
Gorodeya
0
0
28.10 12:00
Slutsk
2:0 (0:0)
Krumkachy
28.10 12:00

Slutsk
Krumkachy
2
0
27.10 16:00
Shakhtyor
2:1 (1:1)
Dnepr Mogilev
27.10 16:00

Shakhtyor
Dnepr Mogilev
2
1
26. Round
20.10 17:00
Krumkachy
0:3 (0:1)
Gorodeya
20.10 17:00

Krumkachy
Gorodeya
0
3
23.10 16:30
Torpedo Zhodino
1:1 (0:1)
Minsk
23.10 16:30

Torpedo Zhodino
Minsk
1
1
23.10 16:00
Dnepr Mogilev
0:2 (0:0)
BATE
23.10 16:00

Dnepr Mogilev
BATE
0
2
22.10 14:00
Vitebsk
1:2 (0:2)
Shakhtyor
22.10 14:00

Vitebsk
Shakhtyor
1
2
22.10 13:00
Slutsk
1:3 (1:2)
Isloch
22.10 13:00

Slutsk
Isloch
1
3
22.10 12:00
Dinamo Minsk
0:0 (0:0)
Slavia Mozyr
22.10 12:00

Dinamo Minsk
Slavia Mozyr
0
0
21.10 13:10
Neman Grodno
3:0 (1:0)
Gomel
21.10 13:10

Neman Grodno
Gomel
3
0
21.10 12:00
Naftan
0:4 (0:1)
Dinamo Brest
21.10 12:00

Naftan
Dinamo Brest
0
4
25. Round
14.10 15:00
Shakhtyor
0:1 (0:0)
Dinamo Minsk
14.10 15:00

Shakhtyor
Dinamo Minsk
0
1
16.10 17:00
Gomel
0:1 (0:0)
Torpedo Zhodino
16.10 17:00

Gomel
Torpedo Zhodino
0
1
15.10 16:00
BATE
3:1 (1:1)
Vitebsk
15.10 16:00

BATE
Vitebsk
3
1
15.10 15:00
Dinamo Brest
3:0 (0:0)
Dnepr Mogilev
15.10 15:00

Dinamo Brest
Dnepr Mogilev
3
0
15.10 13:00
Minsk
2:2 (1:0)
Naftan
15.10 13:00

Minsk
Naftan
2
2
15.10 12:00
Slavia Mozyr
1:2 (0:1)
Slutsk
15.10 12:00

Slavia Mozyr
Slutsk
1
2
14.10 12:00
Isloch
1:1 (1:0)
Krumkachy
14.10 12:00

Isloch
Krumkachy
1
1
13.10 16:00
Neman Grodno
2:1 (1:0)
Gorodeya
13.10 16:00

Neman Grodno
Gorodeya
2
1
24. Round
1.10 16:00
Torpedo Zhodino
3:2 (1:1)
Gorodeya
1.10 16:00

Torpedo Zhodino
Gorodeya
3
2
1.10 14:00
Dinamo Minsk
0:1 (0:0)
BATE
1.10 14:00

Dinamo Minsk
BATE
0
1
1.10 12:00
Slutsk
0:2 (0:2)
Shakhtyor
1.10 12:00

Slutsk
Shakhtyor
0
2
30.9 16:00
Dnepr Mogilev
1:1 (0:0)
Minsk
30.9 16:00

Dnepr Mogilev
Minsk
1
1
30.9 12:00
Krumkachy
2:2 (1:2)
Neman Grodno
30.9 12:00

Krumkachy
Neman Grodno
2
2
30.9 13:00
Naftan
0:3 (0:1)
Gomel
30.9 13:00

Naftan
Gomel
0
3
29.9 18:30
Isloch
1:0 (1:0)
Slavia Mozyr
29.9 18:30

Isloch
Slavia Mozyr
1
0
29.9 16:30
Vitebsk
2:2 (2:2)
Dinamo Brest
29.9 16:30

Vitebsk
Dinamo Brest
2
2
23. Round
24.9 16:00
Neman Grodno
0:1 (0:1)
Torpedo Zhodino
24.9 16:00

Neman Grodno
Torpedo Zhodino
0
1
24.9 15:00
Gorodeya
2:0 (0:0)
Naftan
24.9 15:00

Gorodeya
Naftan
2
0
24.9 14:00
Minsk
0:0 (0:0)
Vitebsk
24.9 14:00

Minsk
Vitebsk
0
0
24.9 13:00
Slavia Mozyr
3:1 (0:0)
Krumkachy
24.9 13:00

Slavia Mozyr
Krumkachy
3
1
23.9 17:00
Shakhtyor
4:0 (1:0)
Isloch
23.9 17:00

Shakhtyor
Isloch
4
0
23.9 16:00
BATE
6:0 (2:0)
Slutsk
23.9 16:00

BATE
Slutsk
6
0
22.9 18:45
Dinamo Brest
1:0 (0:0)
Dinamo Minsk
22.9 18:45

Dinamo Brest
Dinamo Minsk
1
0
22.9 17:00
Gomel
0:0 (0:0)
Dnepr Mogilev
22.9 17:00

Gomel
Dnepr Mogilev
0
0
22. Round
18.9 17:45
Isloch
0:2 (0:1)
BATE
18.9 17:45

Isloch
BATE
0
2
17.9 15:00
Slavia Mozyr
0:3 (0:2)
Shakhtyor
17.9 15:00

Slavia Mozyr
Shakhtyor
0
3
17.9 14:00
Slutsk
1:0 (0:0)
Dinamo Brest
17.9 14:00

Slutsk
Dinamo Brest
1
0
17.9 13:00
Naftan
3:2 (1:1)
Neman Grodno
17.9 13:00

Naftan
Neman Grodno
3
2
16.9 17:00
Dnepr Mogilev
2:2 (1:0)
Gorodeya
16.9 17:00

Dnepr Mogilev
Gorodeya
2
2
16.9 16:00
Vitebsk
1:0 (0:0)
Gomel
16.9 16:00

Vitebsk
Gomel
1
0
16.9 15:00
Krumkachy
0:3 (0:2)
Torpedo Zhodino
16.9 15:00

Krumkachy
Torpedo Zhodino
0
3
16.9 13:00
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Minsk
16.9 13:00

Dinamo Minsk
Minsk
1
0
21. Round
11.9 17:00
Neman Grodno
2:0 (0:0)
Dnepr Mogilev
11.9 17:00

Neman Grodno
Dnepr Mogilev
2
0
11.9 16:00
Torpedo Zhodino
1:1 (0:0)
Naftan
11.9 16:00

Torpedo Zhodino
Naftan
1
1
10.9 18:00
Dinamo Brest
4:1 (2:0)
Isloch
10.9 18:00

Dinamo Brest
Isloch
4
1
10.9 16:00
Gorodeya
3:2 (0:0)
Vitebsk
10.9 16:00

Gorodeya
Vitebsk
3
2
10.9 14:00
Minsk
1:1 (1:1)
Slutsk
10.9 14:00

Minsk
Slutsk
1
1
9.9 14:30
Shakhtyor
2:0 (2:0)
Krumkachy
9.9 14:30

Shakhtyor
Krumkachy
2
0
9.9 17:00
BATE
2:0 (1:0)
Slavia Mozyr
9.9 17:00

BATE
Slavia Mozyr
2
0
8.9 17:00
Gomel
0:1 (0:0)
Dinamo Minsk
8.9 17:00

Gomel
Dinamo Minsk
0
1
20. Round
27.8 17:00
Shakhtyor
0:4 (0:2)
BATE
27.8 17:00

Shakhtyor
BATE
0
4
27.8 15:00
Dinamo Minsk
4:2 (1:1)
Gorodeya
27.8 15:00

Dinamo Minsk
Gorodeya
4
2
27.8 14:00
Slavia Mozyr
1:2 (1:0)
Dinamo Brest
27.8 14:00

Slavia Mozyr
Dinamo Brest
1
2
26.8 16:00
Isloch
0:0 (0:0)
Minsk
26.8 16:00

Isloch
Minsk
0
0
26.8 15:00
Vitebsk
2:2 (2:1)
Neman Grodno
26.8 15:00

Vitebsk
Neman Grodno
2
2
26.8 14:00
Slutsk
1:0 (1:0)
Gomel
26.8 14:00

Slutsk
Gomel
1
0
25.8 17:00
Dnepr Mogilev
0:5 (0:1)
Torpedo Zhodino
25.8 17:00

Dnepr Mogilev
Torpedo Zhodino
0
5
25.8 17:30
Krumkachy
2:2 (1:1)
Naftan
25.8 17:30

Krumkachy
Naftan
2
2
19. Round
20.8 17:00
Dinamo Brest
2:2 (0:1)
Shakhtyor
20.8 17:00

Dinamo Brest
Shakhtyor
2
2
20.8 16:00
Minsk
2:2 (1:0)
Slavia Mozyr
20.8 16:00

Minsk
Slavia Mozyr
2
2
20.8 14:15
Neman Grodno
0:1 (0:0)
Dinamo Minsk
20.8 14:15

Neman Grodno
Dinamo Minsk
0
1
20.8 16:30
BATE
2:3 (0:2)
Krumkachy
20.8 16:30

BATE
Krumkachy
2
3
19.8 17:00
Torpedo Zhodino
2:0 (1:0)
Vitebsk
19.8 17:00

Torpedo Zhodino
Vitebsk
2
0
19.8 16:00
Gorodeya
1:1 (1:1)
Slutsk
19.8 16:00

Gorodeya
Slutsk
1
1
18.8 17:00
Gomel
0:1 (0:0)
Isloch
18.8 17:00

Gomel
Isloch
0
1
18.8 16:00
Naftan
0:1 (0:1)
Dnepr Mogilev
18.8 16:00

Naftan
Dnepr Mogilev
0
1
18. Round
13.8 17:00
Shakhtyor
3:0 (1:0)
Minsk
13.8 17:00

Shakhtyor
Minsk
3
0
13.8 16:00
Slavia Mozyr
1:1 (0:1)
Gomel
13.8 16:00

Slavia Mozyr
Gomel
1
1
13.8 12:45
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Torpedo Zhodino
13.8 12:45

Dinamo Minsk
Torpedo Zhodino
1
0
12.8 18:00
Krumkachy
0:0 (0:0)
Dnepr Mogilev
12.8 18:00

Krumkachy
Dnepr Mogilev
0
0
12.8 17:00
Vitebsk
2:0 (1:0)
Naftan
12.8 17:00

Vitebsk
Naftan
2
0
12.8 16:00
Slutsk
1:2 (0:2)
Neman Grodno
12.8 16:00

Slutsk
Neman Grodno
1
2
11.8 17:00
BATE
1:0 (0:0)
Dinamo Brest
11.8 17:00

BATE
Dinamo Brest
1
0
11.8 16:30
Isloch
0:4 (0:2)
Gorodeya
11.8 16:30

Isloch
Gorodeya
0
4
17. Round
7.8 16:30
Gomel
0:0 (0:0)
Shakhtyor
7.8 16:30

Gomel
Shakhtyor
0
0
7.8 16:00
Naftan
0:4 (0:2)
Dinamo Minsk
7.8 16:00

Naftan
Dinamo Minsk
0
4
6.8 17:00
Torpedo Zhodino
1:1 (0:0)
Slutsk
6.8 17:00

Torpedo Zhodino
Slutsk
1
1
6.8 16:30
Minsk
1:0 (0:0)
BATE
6.8 16:30

Minsk
BATE
1
0
6.8 16:00
Neman Grodno
1:1 (1:0)
Isloch
6.8 16:00

Neman Grodno
Isloch
1
1
5.8 17:00
Gorodeya
0:0 (0:0)
Slavia Mozyr
5.8 17:00

Gorodeya
Slavia Mozyr
0
0
5.8 16:00
Dinamo Brest
3:0 (2:0)
Krumkachy
5.8 16:00

Dinamo Brest
Krumkachy
3
0
4.8 22:00
Dnepr Mogilev
1:2 (1:1)
Vitebsk
4.8 22:00

Dnepr Mogilev
Vitebsk
1
2
16. Round
31.7 16:30
Slutsk
0:1 (0:0)
Naftan
31.7 16:30

Slutsk
Naftan
0
1
30.7 16:00
Shakhtyor
4:0 (2:0)
Gorodeya
30.7 16:00

Shakhtyor
Gorodeya
4
0
30.7 16:30
Dinamo Minsk
2:1 (1:0)
Dnepr Mogilev
30.7 16:30

Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
2
1
30.7 16:30
Dinamo Brest
4:0 (3:0)
Minsk
30.7 16:30

Dinamo Brest
Minsk
4
0
29.7 15:00
Vitebsk
2:2 (2:1)
Krumkachy
29.7 15:00

Vitebsk
Krumkachy
2
2
29.7 15:30
Slavia Mozyr
1:2 (0:1)
Neman Grodno
29.7 15:30

Slavia Mozyr
Neman Grodno
1
2
29.7 16:00
Isloch
2:1 (1:0)
Torpedo Zhodino
29.7 16:00

Isloch
Torpedo Zhodino
2
1
29.7 17:00
BATE
3:0 (2:0)
Gomel
29.7 17:00

BATE
Gomel
3
0
15. Round
3.7 17:00
Shakhtyor
0:0 (0:0)
Neman Grodno
3.7 17:00

Shakhtyor
Neman Grodno
0
0
2.7 16:00
Slavia Mozyr
0:3 (0:3)
Torpedo Zhodino
2.7 16:00

Slavia Mozyr
Torpedo Zhodino
0
3
2.7 15:00
Dinamo Minsk
1:3 (0:1)
Vitebsk
2.7 15:00

Dinamo Minsk
Vitebsk
1
3
1.7 17:30
BATE
2:0 (1:0)
Gorodeya
1.7 17:30

BATE
Gorodeya
2
0
1.7 16:30
Dinamo Brest
3:0 (2:0)
Gomel
1.7 16:30

Dinamo Brest
Gomel
3
0
1.7 16:00
Isloch
0:0 (0:0)
Naftan
1.7 16:00

Isloch
Naftan
0
0
1.7 14:30
Slutsk
1:0 (1:0)
Dnepr Mogilev
1.7 14:30

Slutsk
Dnepr Mogilev
1
0
30.6 17:00
Minsk
0:0 (0:0)
Krumkachy
30.6 17:00

Minsk
Krumkachy
0
0
14. Round
26.6 16:30
Naftan
0:2 (0:1)
Slavia Mozyr
26.6 16:30

Naftan
Slavia Mozyr
0
2
18.10 17:45
Dnepr Mogilev
1:2 (1:1)
Isloch
18.10 17:45

Dnepr Mogilev
Isloch
1
2
25.6 18:00
Neman Grodno
0:1 (0:0)
BATE
25.6 18:00

Neman Grodno
BATE
0
1
25.6 17:00
Gorodeya
1:1 (0:0)
Dinamo Brest
25.6 17:00

Gorodeya
Dinamo Brest
1
1
25.6 16:00
Vitebsk
0:1 (0:0)
Slutsk
25.6 16:00

Vitebsk
Slutsk
0
1
24.6 17:00
Gomel
2:1 (0:1)
Minsk
24.6 17:00

Gomel
Minsk
2
1
24.6 16:00
Torpedo Zhodino
1:2 (0:1)
Shakhtyor
24.6 16:00

Torpedo Zhodino
Shakhtyor
1
2
24.6 15:00
Krumkachy
0:1 (0:0)
Dinamo Minsk
24.6 15:00

Krumkachy
Dinamo Minsk
0
1
13. Round
21.6 18:00
Dinamo Brest
0:2 (0:2)
Neman Grodno
21.6 18:00

Dinamo Brest
Neman Grodno
0
2
21.6 17:30
Isloch
0:1 (0:1)
Vitebsk
21.6 17:30

Isloch
Vitebsk
0
1
21.6 17:00
Slavia Mozyr
4:0 (2:0)
Dnepr Mogilev
21.6 17:00

Slavia Mozyr
Dnepr Mogilev
4
0
20.6 18:45
Gomel
2:0 (0:0)
Krumkachy
20.6 18:45

Gomel
Krumkachy
2
0
20.6 17:30
Minsk
0:0 (0:0)
Gorodeya
20.6 17:30

Minsk
Gorodeya
0
0
20.6 17:00
BATE
0:0 (0:0)
Torpedo Zhodino
20.6 17:00

BATE
Torpedo Zhodino
0
0
20.6 16:30
Slutsk
0:3 (0:1)
Dinamo Minsk
20.6 16:30

Slutsk
Dinamo Minsk
0
3
20.6 16:00
Shakhtyor
2:1 (1:0)
Naftan
20.6 16:00

Shakhtyor
Naftan
2
1
12. Round
17.6 17:00
Vitebsk
1:0 (0:0)
Slavia Mozyr
17.6 17:00

Vitebsk
Slavia Mozyr
1
0
16.6 16:30
Torpedo Zhodino
1:1 (0:1)
Dinamo Brest
16.6 16:30

Torpedo Zhodino
Dinamo Brest
1
1
16.6 16:00
Naftan
0:3 (0:2)
BATE
16.6 16:00

Naftan
BATE
0
3
16.6 18:00
Dnepr Mogilev
0:1 (0:1)
Shakhtyor
16.6 18:00

Dnepr Mogilev
Shakhtyor
0
1
16.6 17:00
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Isloch
16.6 17:00

Dinamo Minsk
Isloch
1
0
15.6 16:30
Neman Grodno
3:1 (1:0)
Minsk
15.6 16:30

Neman Grodno
Minsk
3
1
15.6 18:00
Krumkachy
1:1 (0:0)
Slutsk
15.6 18:00

Krumkachy
Slutsk
1
1
15.6 17:00
Gorodeya
0:0 (0:0)
Gomel
15.6 17:00

Gorodeya
Gomel
0
0
11. Round
4.6 17:00
BATE
2:1 (0:0)
Dnepr Mogilev
4.6 17:00

BATE
Dnepr Mogilev
2
1
4.6 16:30
Dinamo Brest
2:0 (1:0)
Naftan
4.6 16:30

Dinamo Brest
Naftan
2
0
4.6 16:00
Shakhtyor
2:0 (1:0)
Vitebsk
4.6 16:00

Shakhtyor
Vitebsk
2
0
4.6 15:30
Slavia Mozyr
0:2 (0:1)
Dinamo Minsk
4.6 15:30

Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
0
2
4.6 15:00
Minsk
0:0 (0:0)
Torpedo Zhodino
4.6 15:00

Minsk
Torpedo Zhodino
0
0
3.6 16:30
Gomel
2:2 (2:1)
Neman Grodno
3.6 16:30

Gomel
Neman Grodno
2
2
3.6 16:00
Gorodeya
1:1 (1:0)
Krumkachy
3.6 16:00

Gorodeya
Krumkachy
1
1
3.6 12:30
Isloch
1:2 (0:0)
Slutsk
3.6 12:30

Isloch
Slutsk
1
2
10. Round
27.5 16:00
Torpedo Zhodino
1:0 (1:0)
Gomel
27.5 16:00

Torpedo Zhodino
Gomel
1
0
27.5 15:00
Slutsk
0:0 (0:0)
Slavia Mozyr
27.5 15:00

Slutsk
Slavia Mozyr
0
0
27.5 14:00
Naftan
0:1 (0:1)
Minsk
27.5 14:00

Naftan
Minsk
0
1
26.5 18:00
Vitebsk
1:0 (0:0)
BATE
26.5 18:00

Vitebsk
BATE
1
0
26.5 17:00
Krumkachy
2:0 (2:0)
Isloch
26.5 17:00

Krumkachy
Isloch
2
0
26.5 16:00
Gorodeya
1:0 (0:0)
Neman Grodno
26.5 16:00

Gorodeya
Neman Grodno
1
0
24.5 17:00
Dnepr Mogilev
1:0 (0:0)
Dinamo Brest
24.5 17:00

Dnepr Mogilev
Dinamo Brest
1
0
24.5 16:15
Dinamo Minsk
2:2 (1:1)
Shakhtyor
24.5 16:15

Dinamo Minsk
Shakhtyor
2
2
9. Round
21.5 17:00
Gorodeya
3:2 (0:2)
Torpedo Zhodino
21.5 17:00

Gorodeya
Torpedo Zhodino
3
2
21.5 15:00
Slavia Mozyr
2:3 (1:2)
Isloch
21.5 15:00

Slavia Mozyr
Isloch
2
3
21.5 13:00
Neman Grodno
2:0 (2:0)
Krumkachy
21.5 13:00

Neman Grodno
Krumkachy
2
0
20.5 18:00
Dinamo Brest
2:0 (1:0)
Vitebsk
20.5 18:00

Dinamo Brest
Vitebsk
2
0
20.5 17:30
Gomel
3:1 (3:1)
Naftan
20.5 17:30

Gomel
Naftan
3
1
20.5 17:00
BATE
1:0 (1:0)
Dinamo Minsk
20.5 17:00

BATE
Dinamo Minsk
1
0
20.5 16:00
Shakhtyor
2:1 (0:0)
Slutsk
20.5 16:00

Shakhtyor
Slutsk
2
1
20.5 14:00
Minsk
0:0 (0:0)
Dnepr Mogilev
20.5 14:00

Minsk
Dnepr Mogilev
0
0
8. Round
16.5 17:00
Krumkachy
1:1 (0:0)
Slavia Mozyr
16.5 17:00

Krumkachy
Slavia Mozyr
1
1
15.5 17:30
Isloch
1:2 (1:0)
Shakhtyor
15.5 17:30

Isloch
Shakhtyor
1
2
15.5 17:00
Torpedo Zhodino
1:1 (1:0)
Neman Grodno
15.5 17:00

Torpedo Zhodino
Neman Grodno
1
1
15.5 16:30
Dnepr Mogilev
0:4 (0:3)
Gomel
15.5 16:30

Dnepr Mogilev
Gomel
0
4
15.5 16:00
Naftan
1:0 (1:0)
Gorodeya
15.5 16:00

Naftan
Gorodeya
1
0
14.5 17:00
Vitebsk
3:0 (2:0)
Minsk
14.5 17:00

Vitebsk
Minsk
3
0
14.5 15:00
Slutsk
1:0 (0:0)
BATE
14.5 15:00

Slutsk
BATE
1
0
14.5 13:00
Dinamo Minsk
1:0 (1:0)
Dinamo Brest
14.5 13:00

Dinamo Minsk
Dinamo Brest
1
0
7. Round
11.5 17:30
Gorodeya
2:2 (0:1)
Dnepr Mogilev
11.5 17:30

Gorodeya
Dnepr Mogilev
2
2
11.5 17:00
Neman Grodno
2:1 (0:0)
Naftan
11.5 17:00

Neman Grodno
Naftan
2
1
11.5 16:30
Torpedo Zhodino
3:0 (2:0)
Krumkachy
11.5 16:30

Torpedo Zhodino
Krumkachy
3
0
11.5 16:00
Shakhtyor
1:0 (1:0)
Slavia Mozyr
11.5 16:00

Shakhtyor
Slavia Mozyr
1
0
10.5 18:00
BATE
2:0 (1:0)
Isloch
10.5 18:00

BATE
Isloch
2
0
10.5 17:30
Minsk
0:2 (0:0)
Dinamo Minsk
10.5 17:30

Minsk
Dinamo Minsk
0
2
10.5 17:00
Dinamo Brest
0:0 (0:0)
Slutsk
10.5 17:00

Dinamo Brest
Slutsk
0
0
10.5 16:00
Gomel
0:1 (0:1)
Vitebsk
10.5 16:00

Gomel
Vitebsk
0
1
6. Round
7.5 15:00
Dnepr Mogilev
0:3 (0:1)
Neman Grodno
7.5 15:00

Dnepr Mogilev
Neman Grodno
0
3
7.5 14:00
Naftan
0:1 (0:0)
Torpedo Zhodino
7.5 14:00

Naftan
Torpedo Zhodino
0
1
7.5 12:30
Krumkachy
0:2 (0:1)
Shakhtyor
7.5 12:30

Krumkachy
Shakhtyor
0
2
6.5 15:30
Slavia Mozyr
0:6 (0:4)
BATE
6.5 15:30

Slavia Mozyr
BATE
0
6
6.5 15:00
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Gomel
6.5 15:00

Dinamo Minsk
Gomel
1
0
6.5 14:30
Slutsk
2:0 (1:0)
Minsk
6.5 14:30

Slutsk
Minsk
2
0
5.5 16:00
Vitebsk
0:0 (0:0)
Gorodeya
5.5 16:00

Vitebsk
Gorodeya
0
0
5.5 15:00
Isloch
3:1 (1:1)
Dinamo Brest
5.5 15:00

Isloch
Dinamo Brest
3
1
5. Round
30.4 17:30
Gomel
0:1 (0:1)
Slutsk
30.4 17:30

Gomel
Slutsk
0
1
30.4 17:00
Gorodeya
1:0 (1:0)
Dinamo Minsk
30.4 17:00

Gorodeya
Dinamo Minsk
1
0
30.4 16:30
BATE
1:0 (0:0)
Shakhtyor
30.4 16:30

BATE
Shakhtyor
1
0
30.4 15:30
Dinamo Brest
3:1 (2:0)
Slavia Mozyr
30.4 15:30

Dinamo Brest
Slavia Mozyr
3
1
30.4 14:30
Torpedo Zhodino
0:0 (0:0)
Dnepr Mogilev
30.4 14:30

Torpedo Zhodino
Dnepr Mogilev
0
0
29.4 17:00
Neman Grodno
1:4 (1:2)
Vitebsk
29.4 17:00

Neman Grodno
Vitebsk
1
4
29.4 16:00
Minsk
2:0 (1:0)
Isloch
29.4 16:00

Minsk
Isloch
2
0
29.4 14:00
Naftan
0:3 (0:0)
Krumkachy
29.4 14:00

Naftan
Krumkachy
0
3
4. Round
23.4 17:00
Isloch
0:1 (0:1)
Gomel
23.4 17:00

Isloch
Gomel
0
1
23.4 15:00
Slavia Mozyr
2:2 (2:1)
Minsk
23.4 15:00

Slavia Mozyr
Minsk
2
2
22.4 17:30
Shakhtyor
3:0 (0:0)
Dinamo Brest
22.4 17:30

Shakhtyor
Dinamo Brest
3
0
22.4 16:00
Slutsk
1:1 (0:1)
Gorodeya
22.4 16:00

Slutsk
Gorodeya
1
1
22.4 15:00
Dnepr Mogilev
4:0 (3:0)
Naftan
22.4 15:00

Dnepr Mogilev
Naftan
4
0
22.4 14:00
Dinamo Minsk
1:0 (1:0)
Neman Grodno
22.4 14:00

Dinamo Minsk
Neman Grodno
1
0
21.4 17:30
Krumkachy
2:3 (1:1)
BATE
21.4 17:30

Krumkachy
BATE
2
3
21.4 16:30
Vitebsk
1:1 (0:0)
Torpedo Zhodino
21.4 16:30

Vitebsk
Torpedo Zhodino
1
1
3. Round
15.4 17:00
Dinamo Brest
1:1 (0:0)
BATE
15.4 17:00

Dinamo Brest
BATE
1
1
15.4 16:00
Gomel
2:0 (1:0)
Slavia Mozyr
15.4 16:00

Gomel
Slavia Mozyr
2
0
15.4 15:00
Minsk
0:1 (0:1)
Shakhtyor
15.4 15:00

Minsk
Shakhtyor
0
1
15.4 14:00
Neman Grodno
2:1 (1:1)
Slutsk
15.4 14:00

Neman Grodno
Slutsk
2
1
15.4 13:30
Torpedo Zhodino
1:0 (0:0)
Dinamo Minsk
15.4 13:30

Torpedo Zhodino
Dinamo Minsk
1
0
15.4 13:00
Gorodeya
2:0 (1:0)
Isloch
15.4 13:00

Gorodeya
Isloch
2
0
14.4 17:00
Dnepr Mogilev
2:1 (0:1)
Krumkachy
14.4 17:00

Dnepr Mogilev
Krumkachy
2
1
14.4 15:30
Naftan
0:0 (0:0)
Vitebsk
14.4 15:30

Naftan
Vitebsk
0
0
2. Round
10.4 15:30
Slutsk
4:1 (1:0)
Torpedo Zhodino
10.4 15:30

Slutsk
Torpedo Zhodino
4
1
9.4 16:00
Krumkachy
0:0 (0:0)
Dinamo Brest
9.4 16:00

Krumkachy
Dinamo Brest
0
0
9.4 15:00
BATE
1:0 (0:0)
Minsk
9.4 15:00

BATE
Minsk
1
0
9.4 14:30
Shakhtyor
0:0 (0:0)
Gomel
9.4 14:30

Shakhtyor
Gomel
0
0
9.4 13:00
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Naftan
9.4 13:00

Dinamo Minsk
Naftan
1
0
8.4 16:00
Vitebsk
0:4 (0:3)
Dnepr Mogilev
8.4 16:00

Vitebsk
Dnepr Mogilev
0
4
8.4 14:00
Slavia Mozyr
1:0 (0:0)
Gorodeya
8.4 14:00

Slavia Mozyr
Gorodeya
1
0
8.4 12:00
Isloch
0:1 (0:0)
Neman Grodno
8.4 12:00

Isloch
Neman Grodno
0
1
1. Round
1.4 12:00
Minsk
2:2 (0:0)
Dinamo Brest
1.4 12:00

Minsk
Dinamo Brest
2
2
1.4 12:30
Naftan
0:1 (0:0)
Slutsk
1.4 12:30

Naftan
Slutsk
0
1
1.4 13:00
Gorodeya
0:1 (0:0)
Shakhtyor
1.4 13:00

Gorodeya
Shakhtyor
0
1
1.4 14:00
Torpedo Zhodino
2:1 (0:1)
Isloch
1.4 14:00

Torpedo Zhodino
Isloch
2
1
1.4 15:00
Dnepr Mogilev
0:3 (0:1)
Dinamo Minsk
1.4 15:00

Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
0
3
1.4 17:30
Gomel
1:1 (0:1)
BATE
1.4 17:30

Gomel
BATE
1
1
2.4 14:00
Neman Grodno
0:0 (0:0)
Slavia Mozyr
2.4 14:00

Neman Grodno
Slavia Mozyr
0
0
2.4 17:30
Krumkachy
1:0 (1:0)
Vitebsk
2.4 17:30

Krumkachy
Vitebsk
1
0