Champions league
Europa League
Premier League
Championship (1)
League One
League Two
Primera Division (1)
Segunda Division
1.Bundesliga (1)
2.Bundesliga (2)
Serie A (1)
Ligue 1 (2)
Ligue 2
Eredivisie (1)
Jupiler League (1)
Primeira Liga (1)
Allsvenskan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
Premier League
Süper lig (1)
Super League
Bundesliga
Superliga (1)
MLS
1.HNL (1)
1.liga (2)
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 144 EUR
90 -17% 400 EUR
180 -25% 603 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

League Two

Matches: 214

Home team: 87 (41%)
Away team: 65 (30%)
Draws: 62 (29%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 70%
OVER 2,5: 49%
OVER 3,5: 30%

Home team

OVER 0,5: 159 (74%)
OVER 1,5: 92 (43%)
OVER 2,5: 32 (15%)

Away team

OVER 0,5: 147 (69%)
OVER 1,5: 72 (34%)
OVER 2,5: 22 (10%)
Full table
1.
Forest Green Rovers
17
9
4
4
20:11
9
31
1.
Forest Green Rovers
31
20:11
17

2.
Bradford City
16
9
3
4
24:15
9
30
2.
Bradford City
30
24:15
16

3.
Swindon Town
17
9
3
5
28:20
8
30
3.
Swindon Town
30
28:20
17

4.
Crewe Alexandra
17
9
3
5
27:22
5
30
4.
Crewe Alexandra
30
27:22
17

5.
Cheltenham Town
16
8
5
3
27:14
13
29
5.
Cheltenham Town
29
27:14
16

6.
Exeter City
17
8
5
4
23:20
3
29
6.
Exeter City
29
23:20
17

7.
Northampton Town
18
8
4
6
26:19
7
28
7.
Northampton Town
28
26:19
18

8.
Newport County
15
7
6
2
16:11
5
27
8.
Newport County
27
16:11
15

9.
Colchester United
17
7
5
5
22:16
6
26
9.
Colchester United
26
22:16
17

10.
Plymouth Argyle
17
7
5
5
25:20
5
26
10.
Plymouth Argyle
26
25:20
17

11.
Port Vale
17
6
7
4
22:22
0
25
11.
Port Vale
25
22:22
17

12.
Salford City
18
6
6
6
23:28
-5
24
12.
Salford City
24
23:28
18

13.
Cambridge United
17
6
5
6
22:17
5
23
13.
Cambridge United
23
22:17
17

14.
Mansfield Town
18
5
6
7
26:25
1
21
14.
Mansfield Town
21
26:25
18

15.
Macclesfield Town
17
5
6
6
17:20
-3
21
15.
Macclesfield Town
21
17:20
17

16.
Crawley Town
17
5
5
7
24:29
-5
20
16.
Crawley Town
20
24:29
17

17.
Leyton Orient
18
5
5
8
24:30
-6
20
17.
Leyton Orient
20
24:30
18

18.
Grimsby Town
15
5
4
6
20:20
0
19
18.
Grimsby Town
19
20:20
15

19.
Carlisle United
17
5
3
9
18:29
-11
18
19.
Carlisle United
18
18:29
17

20.
Scunthorpe United
17
3
6
8
21:25
-4
15
20.
Scunthorpe United
15
21:25
17

21.
Oldham Athletic
16
3
6
7
16:24
-8
15
21.
Oldham Athletic
15
16:24
16

22.
Walsall
17
4
3
10
12:25
-13
15
22.
Walsall
15
12:25
17

23.
Morecambe
18
3
5
10
16:30
-14
14
23.
Morecambe
14
16:30
18

24.
Stevenage
16
2
6
8
12:21
-9
12
24.
Stevenage
12
12:21
16

Match review League Two
19. Round
23.11 15:00
Salford City
0:0 (0:0)
Macclesfield Town
23.11 15:00

Salford City
Macclesfield Town
0
0
23.11 15:00
Plymouth Argyle
2:1 (2:0)
Bradford City
23.11 15:00

Plymouth Argyle
Bradford City
2
1
23.11 15:00
Northampton Town
2:0 (2:0)
Grimsby Town
23.11 15:00

Northampton Town
Grimsby Town
2
0
23.11 15:00
Leyton Orient
2:4 (0:3)
Forest Green Rovers
23.11 15:00

Leyton Orient
Forest Green Rovers
2
4
23.11 15:00
Crewe Alexandra
5:0 (3:0)
Morecambe
23.11 15:00

Crewe Alexandra
Morecambe
5
0
23.11 15:00
Cheltenham Town
1:1 (0:1)
Colchester United
23.11 15:00

Cheltenham Town
Colchester United
1
1
18. Round
16.11 15:00
Walsall
2:1 (2:0)
Cambridge United
16.11 15:00

Walsall
Cambridge United
2
1
16.11 15:00
Salford City
2:3 (1:1)
Swindon Town
16.11 15:00

Salford City
Swindon Town
2
3
16.11 15:00
Port Vale
2:1 (0:1)
Carlisle United
16.11 15:00

Port Vale
Carlisle United
2
1
16.11 15:00
Northampton Town
4:1 (3:1)
Crewe Alexandra
16.11 15:00

Northampton Town
Crewe Alexandra
4
1
16.11 15:00
Macclesfield Town
0:0 (0:0)
Mansfield Town
16.11 15:00

Macclesfield Town
Mansfield Town
0
0
16.11 15:00
Leyton Orient
0:2 (0:1)
Scunthorpe United
16.11 15:00

Leyton Orient
Scunthorpe United
0
2
16.11 15:00
Forest Green Rovers
0:1 (0:1)
Plymouth Argyle
16.11 15:00

Forest Green Rovers
Plymouth Argyle
0
1
16.11 15:00
Exeter City
0:0 (0:0)
Cheltenham Town
16.11 15:00

Exeter City
Cheltenham Town
0
0
16.11 15:00
Crawley Town
1:1 (1:0)
Morecambe
16.11 15:00

Crawley Town
Morecambe
1
1
17. Round
2.11 15:00
Bradford City
2:0 (2:0)
Exeter City
2.11 15:00

Bradford City
Exeter City
2
0
2.11 15:00
Swindon Town
2:1 (1:0)
Walsall
2.11 15:00

Swindon Town
Walsall
2
1
2.11 15:00
Scunthorpe United
0:0 (0:0)
Stevenage
2.11 15:00

Scunthorpe United
Stevenage
0
0
2.11 15:00
Oldham Athletic
2:2 (0:1)
Northampton Town
2.11 15:00

Oldham Athletic
Northampton Town
2
2
2.11 15:00
Newport County
1:2 (1:1)
Salford City
2.11 15:00

Newport County
Salford City
1
2
2.11 15:00
Morecambe
1:0 (0:0)
Leyton Orient
2.11 15:00

Morecambe
Leyton Orient
1
0
2.11 15:00
Mansfield Town
2:3 (1:1)
Colchester United
2.11 15:00

Mansfield Town
Colchester United
2
3
2.11 15:00
Crewe Alexandra
0:1 (0:0)
Port Vale
2.11 15:00

Crewe Alexandra
Port Vale
0
1
2.11 15:00
Cheltenham Town
1:2 (0:2)
Forest Green Rovers
2.11 15:00

Cheltenham Town
Forest Green Rovers
1
2
2.11 15:00
Carlisle United
2:1 (1:1)
Macclesfield Town
2.11 15:00

Carlisle United
Macclesfield Town
2
1
2.11 15:00
Cambridge United
2:1 (0:0)
Crawley Town
2.11 15:00

Cambridge United
Crawley Town
2
1
16. Round
26.10 15:00
Walsall
1:2 (1:1)
Mansfield Town
26.10 15:00

Walsall
Mansfield Town
1
2
26.10 15:00
Stevenage
1:0 (0:0)
Morecambe
26.10 15:00

Stevenage
Morecambe
1
0
26.10 15:00
Salford City
1:1 (1:1)
Scunthorpe United
26.10 15:00

Salford City
Scunthorpe United
1
1
26.10 15:00
Port Vale
0:0 (0:0)
Oldham Athletic
26.10 15:00

Port Vale
Oldham Athletic
0
0
26.10 15:00
Northampton Town
2:0 (2:0)
Cambridge United
26.10 15:00

Northampton Town
Cambridge United
2
0
26.10 15:00
Leyton Orient
1:1 (1:0)
Carlisle United
26.10 15:00

Leyton Orient
Carlisle United
1
1
26.10 15:00
Crawley Town
0:4 (0:2)
Swindon Town
26.10 15:00

Crawley Town
Swindon Town
0
4
26.10 15:00
Colchester United
3:1 (2:1)
Newport County
26.10 15:00

Colchester United
Newport County
3
1
26.10 13:00
Exeter City
4:0 (1:0)
Plymouth Argyle
26.10 13:00

Exeter City
Plymouth Argyle
4
0
15. Round
22.10 19:45
Swindon Town
1:0 (0:0)
Stevenage
22.10 19:45

Swindon Town
Stevenage
1
0
22.10 19:45
Scunthorpe United
3:1 (2:1)
Exeter City
22.10 19:45

Scunthorpe United
Exeter City
3
1
22.10 19:45
Plymouth Argyle
4:0 (4:0)
Leyton Orient
22.10 19:45

Plymouth Argyle
Leyton Orient
4
0
22.10 19:45
Oldham Athletic
2:0 (0:0)
Walsall
22.10 19:45

Oldham Athletic
Walsall
2
0
22.10 19:45
Newport County
1:1 (0:1)
Crawley Town
22.10 19:45

Newport County
Crawley Town
1
1
22.10 19:45
Morecambe
0:2 (0:0)
Forest Green Rovers
22.10 19:45

Morecambe
Forest Green Rovers
0
2
22.10 19:45
Mansfield Town
1:2 (0:0)
Salford City
22.10 19:45

Mansfield Town
Salford City
1
2
22.10 19:45
Crewe Alexandra
0:0 (0:0)
Colchester United
22.10 19:45

Crewe Alexandra
Colchester United
0
0
22.10 19:45
Cheltenham Town
3:0 (1:0)
Macclesfield Town
22.10 19:45

Cheltenham Town
Macclesfield Town
3
0
22.10 19:45
Carlisle United
0:2 (0:0)
Northampton Town
22.10 19:45

Carlisle United
Northampton Town
0
2
22.10 19:45
Cambridge United
0:0 (0:0)
Grimsby Town
22.10 19:45

Cambridge United
Grimsby Town
0
0
22.10 19:45
Bradford City
1:2 (1:1)
Port Vale
22.10 19:45

Bradford City
Port Vale
1
2
14. Round
19.10 15:00
Walsall
1:2 (0:1)
Cheltenham Town
19.10 15:00

Walsall
Cheltenham Town
1
2
19.10 15:00
Port Vale
1:1 (1:1)
Stevenage
19.10 15:00

Port Vale
Stevenage
1
1
19.10 15:00
Plymouth Argyle
2:0 (1:0)
Carlisle United
19.10 15:00

Plymouth Argyle
Carlisle United
2
0
19.10 15:00
Oldham Athletic
0:1 (0:0)
Macclesfield Town
19.10 15:00

Oldham Athletic
Macclesfield Town
0
1
19.10 15:00
Northampton Town
2:0 (1:0)
Salford City
19.10 15:00

Northampton Town
Salford City
2
0
19.10 15:00
Newport County
2:1 (1:0)
Scunthorpe United
19.10 15:00

Newport County
Scunthorpe United
2
1
19.10 15:00
Grimsby Town
0:4 (0:2)
Leyton Orient
19.10 15:00

Grimsby Town
Leyton Orient
0
4
19.10 15:00
Forest Green Rovers
2:2 (1:0)
Mansfield Town
19.10 15:00

Forest Green Rovers
Mansfield Town
2
2
19.10 15:00
Crewe Alexandra
3:1 (0:1)
Swindon Town
19.10 15:00

Crewe Alexandra
Swindon Town
3
1
19.10 15:00
Colchester United
0:1 (0:0)
Morecambe
19.10 15:00

Colchester United
Morecambe
0
1
19.10 15:00
Cambridge United
4:0 (1:0)
Exeter City
19.10 15:00

Cambridge United
Exeter City
4
0
19.10 15:00
Bradford City
2:1 (1:0)
Crawley Town
19.10 15:00

Bradford City
Crawley Town
2
1
13. Round
12.10 15:00
Swindon Town
1:1 (1:0)
Plymouth Argyle
12.10 15:00

Swindon Town
Plymouth Argyle
1
1
12.10 15:00
Stevenage
2:1 (2:0)
Grimsby Town
12.10 15:00

Stevenage
Grimsby Town
2
1
12.10 15:00
Scunthorpe United
3:0 (3:0)
Northampton Town
12.10 15:00

Scunthorpe United
Northampton Town
3
0
12.10 15:00
Salford City
1:0 (0:0)
Cambridge United
12.10 15:00

Salford City
Cambridge United
1
0
12.10 15:00
Morecambe
1:2 (0:0)
Bradford City
12.10 15:00

Morecambe
Bradford City
1
2
12.10 15:00
Mansfield Town
6:1 (3:1)
Oldham Athletic
12.10 15:00

Mansfield Town
Oldham Athletic
6
1
12.10 15:00
Macclesfield Town
2:1 (1:1)
Port Vale
12.10 15:00

Macclesfield Town
Port Vale
2
1
12.10 15:00
Leyton Orient
3:1 (0:1)
Walsall
12.10 15:00

Leyton Orient
Walsall
3
1
12.10 15:00
Exeter City
1:0 (1:0)
Forest Green Rovers
12.10 15:00

Exeter City
Forest Green Rovers
1
0
12.10 15:00
Crawley Town
2:1 (0:1)
Colchester United
12.10 15:00

Crawley Town
Colchester United
2
1
12.10 15:00
Carlisle United
2:4 (0:2)
Crewe Alexandra
12.10 15:00

Carlisle United
Crewe Alexandra
2
4
12. Round
5.10 15:00
Walsall
0:3 (0:1)
Salford City
5.10 15:00

Walsall
Salford City
0
3
5.10 15:00
Port Vale
3:1 (0:1)
Morecambe
5.10 15:00

Port Vale
Morecambe
3
1
5.10 15:00
Plymouth Argyle
2:2 (1:1)
Scunthorpe United
5.10 15:00

Plymouth Argyle
Scunthorpe United
2
2
5.10 15:00
Oldham Athletic
1:1 (1:0)
Cheltenham Town
5.10 15:00

Oldham Athletic
Cheltenham Town
1
1
5.10 15:00
Northampton Town
0:1 (0:0)
Leyton Orient
5.10 15:00

Northampton Town
Leyton Orient
0
1
5.10 15:00
Newport County
1:0 (0:0)
Carlisle United
5.10 15:00

Newport County
Carlisle United
1
0
5.10 15:00
Grimsby Town
0:1 (0:0)
Mansfield Town
5.10 15:00

Grimsby Town
Mansfield Town
0
1
5.10 15:00
Forest Green Rovers
3:1 (1:0)
Crawley Town
5.10 15:00

Forest Green Rovers
Crawley Town
3
1
5.10 15:00
Crewe Alexandra
1:1 (0:1)
Exeter City
5.10 15:00

Crewe Alexandra
Exeter City
1
1
5.10 15:00
Colchester United
3:1 (0:1)
Stevenage
5.10 15:00

Colchester United
Stevenage
3
1
5.10 15:00
Cambridge United
2:2 (1:0)
Macclesfield Town
5.10 15:00

Cambridge United
Macclesfield Town
2
2
5.10 15:00
Bradford City
2:1 (0:0)
Swindon Town
5.10 15:00

Bradford City
Swindon Town
2
1
11. Round
28.9 15:00
Swindon Town
0:2 (0:1)
Newport County
28.9 15:00

Swindon Town
Newport County
0
2
28.9 15:00
Stevenage
1:1 (1:0)
Cambridge United
28.9 15:00

Stevenage
Cambridge United
1
1
28.9 15:00
Scunthorpe United
1:1 (1:0)
Bradford City
28.9 15:00

Scunthorpe United
Bradford City
1
1
28.9 15:00
Salford City
0:4 (0:3)
Forest Green Rovers
28.9 15:00

Salford City
Forest Green Rovers
0
4
28.9 15:00
Morecambe
2:2 (2:0)
Northampton Town
28.9 15:00

Morecambe
Northampton Town
2
2
28.9 15:00
Mansfield Town
0:1 (0:1)
Plymouth Argyle
28.9 15:00

Mansfield Town
Plymouth Argyle
0
1
28.9 15:00
Macclesfield Town
1:1 (1:1)
Colchester United
28.9 15:00

Macclesfield Town
Colchester United
1
1
28.9 15:00
Leyton Orient
3:3 (1:2)
Port Vale
28.9 15:00

Leyton Orient
Port Vale
3
3
28.9 15:00
Exeter City
1:3 (0:1)
Grimsby Town
28.9 15:00

Exeter City
Grimsby Town
1
3
28.9 15:00
Crawley Town
2:3 (1:3)
Walsall
28.9 15:00

Crawley Town
Walsall
2
3
28.9 15:00
Cheltenham Town
1:1 (1:1)
Crewe Alexandra
28.9 15:00

Cheltenham Town
Crewe Alexandra
1
1
28.9 15:00
Carlisle United
1:0 (1:0)
Oldham Athletic
28.9 15:00

Carlisle United
Oldham Athletic
1
0
10. Round
21.9 15:00
Walsall
1:0 (0:0)
Scunthorpe United
21.9 15:00

Walsall
Scunthorpe United
1
0
21.9 15:00
Port Vale
2:2 (1:1)
Mansfield Town
21.9 15:00

Port Vale
Mansfield Town
2
2
21.9 15:00
Plymouth Argyle
0:2 (0:1)
Cheltenham Town
21.9 15:00

Plymouth Argyle
Cheltenham Town
0
2
21.9 15:00
Oldham Athletic
3:1 (1:0)
Morecambe
21.9 15:00

Oldham Athletic
Morecambe
3
1
21.9 15:00
Northampton Town
2:2 (1:0)
Crawley Town
21.9 15:00

Northampton Town
Crawley Town
2
2
21.9 15:00
Newport County
1:1 (0:1)
Exeter City
21.9 15:00

Newport County
Exeter City
1
1
21.9 15:00
Grimsby Town
1:0 (0:0)
Macclesfield Town
21.9 15:00

Grimsby Town
Macclesfield Town
1
0
21.9 15:00
Forest Green Rovers
0:0 (0:0)
Stevenage
21.9 15:00

Forest Green Rovers
Stevenage
0
0
21.9 15:00
Crewe Alexandra
4:1 (0:1)
Salford City
21.9 15:00

Crewe Alexandra
Salford City
4
1
21.9 15:00
Colchester United
2:1 (2:1)
Leyton Orient
21.9 15:00

Colchester United
Leyton Orient
2
1
21.9 15:00
Cambridge United
0:1 (0:1)
Swindon Town
21.9 15:00

Cambridge United
Swindon Town
0
1
21.9 15:00
Bradford City
3:1 (2:1)
Carlisle United
21.9 15:00

Bradford City
Carlisle United
3
1
9. Round
17.9 19:45
Swindon Town
0:3 (0:1)
Colchester United
17.9 19:45

Swindon Town
Colchester United
0
3
17.9 19:45
Stevenage
0:1 (0:0)
Northampton Town
17.9 19:45

Stevenage
Northampton Town
0
1
17.9 19:45
Scunthorpe United
2:2 (0:0)
Oldham Athletic
17.9 19:45

Scunthorpe United
Oldham Athletic
2
2
17.9 19:45
Salford City
1:0 (1:0)
Grimsby Town
17.9 19:45

Salford City
Grimsby Town
1
0
17.9 19:45
Morecambe
0:1 (0:1)
Walsall
17.9 19:45

Morecambe
Walsall
0
1
17.9 19:45
Mansfield Town
0:4 (0:0)
Cambridge United
17.9 19:45

Mansfield Town
Cambridge United
0
4
17.9 19:45
Macclesfield Town
1:1 (1:1)
Newport County
17.9 19:45

Macclesfield Town
Newport County
1
1
17.9 19:45
Leyton Orient
1:2 (1:1)
Crewe Alexandra
17.9 19:45

Leyton Orient
Crewe Alexandra
1
2
17.9 19:45
Exeter City
2:0 (0:0)
Port Vale
17.9 19:45

Exeter City
Port Vale
2
0
17.9 19:45
Crawley Town
2:2 (1:0)
Plymouth Argyle
17.9 19:45

Crawley Town
Plymouth Argyle
2
2
17.9 19:45
Cheltenham Town
3:2 (0:0)
Bradford City
17.9 19:45

Cheltenham Town
Bradford City
3
2
17.9 19:45
Carlisle United
0:0 (0:0)
Forest Green Rovers
17.9 19:45

Carlisle United
Forest Green Rovers
0
0
8. Round
14.9 15:00
Walsall
0:1 (0:0)
Bradford City
14.9 15:00

Walsall
Bradford City
0
1
14.9 15:00
Swindon Town
3:0 (2:0)
Macclesfield Town
14.9 15:00

Swindon Town
Macclesfield Town
3
0
14.9 15:00
Stevenage
2:3 (1:1)
Carlisle United
14.9 15:00

Stevenage
Carlisle United
2
3
14.9 15:00
Scunthorpe United
3:0 (3:0)
Morecambe
14.9 15:00

Scunthorpe United
Morecambe
3
0
14.9 15:00
Salford City
0:2 (0:1)
Cheltenham Town
14.9 15:00

Salford City
Cheltenham Town
0
2
14.9 15:00
Port Vale
1:0 (0:0)
Plymouth Argyle
14.9 15:00

Port Vale
Plymouth Argyle
1
0
14.9 15:00
Oldham Athletic
2:2 (1:0)
Grimsby Town
14.9 15:00

Oldham Athletic
Grimsby Town
2
2
14.9 15:00
Northampton Town
2:0 (1:0)
Newport County
14.9 15:00

Northampton Town
Newport County
2
0
14.9 15:00
Forest Green Rovers
1:0 (1:0)
Colchester United
14.9 15:00

Forest Green Rovers
Colchester United
1
0
14.9 15:00
Exeter City
2:2 (1:1)
Leyton Orient
14.9 15:00

Exeter City
Leyton Orient
2
2
14.9 15:00
Crewe Alexandra
2:3 (0:2)
Cambridge United
14.9 15:00

Crewe Alexandra
Cambridge United
2
3
14.9 15:00
Crawley Town
1:0 (0:0)
Mansfield Town
14.9 15:00

Crawley Town
Mansfield Town
1
0
7. Round
7.9 15:00
Plymouth Argyle
2:2 (1:1)
Oldham Athletic
7.9 15:00

Plymouth Argyle
Oldham Athletic
2
2
7.9 15:00
Newport County
1:0 (0:0)
Port Vale
7.9 15:00

Newport County
Port Vale
1
0
7.9 15:00
Morecambe
2:2 (0:1)
Salford City
7.9 15:00

Morecambe
Salford City
2
2
7.9 15:00
Mansfield Town
2:0 (1:0)
Scunthorpe United
7.9 15:00

Mansfield Town
Scunthorpe United
2
0
7.9 15:00
Macclesfield Town
1:1 (1:0)
Crawley Town
7.9 15:00

Macclesfield Town
Crawley Town
1
1
7.9 15:00
Leyton Orient
1:3 (0:3)
Swindon Town
7.9 15:00

Leyton Orient
Swindon Town
1
3
7.9 15:00
Grimsby Town
0:2 (0:0)
Crewe Alexandra
7.9 15:00

Grimsby Town
Crewe Alexandra
0
2
7.9 15:00
Colchester United
0:0 (0:0)
Walsall
7.9 15:00

Colchester United
Walsall
0
0
7.9 15:00
Cheltenham Town
4:2 (1:0)
Stevenage
7.9 15:00

Cheltenham Town
Stevenage
4
2
7.9 15:00
Carlisle United
1:3 (0:1)
Exeter City
7.9 15:00

Carlisle United
Exeter City
1
3
7.9 15:00
Cambridge United
0:1 (0:0)
Forest Green Rovers
7.9 15:00

Cambridge United
Forest Green Rovers
0
1
7.9 15:00
Bradford City
2:1 (0:1)
Northampton Town
7.9 15:00

Bradford City
Northampton Town
2
1
6. Round
31.8 15:00
Walsall
1:3 (1:1)
Grimsby Town
31.8 15:00

Walsall
Grimsby Town
1
3
31.8 15:00
Swindon Town
3:1 (3:1)
Morecambe
31.8 15:00

Swindon Town
Morecambe
3
1
31.8 15:00
Stevenage
2:2 (0:1)
Macclesfield Town
31.8 15:00

Stevenage
Macclesfield Town
2
2
31.8 15:00
Scunthorpe United
0:1 (0:0)
Carlisle United
31.8 15:00

Scunthorpe United
Carlisle United
0
1
31.8 15:00
Salford City
1:1 (1:0)
Leyton Orient
31.8 15:00

Salford City
Leyton Orient
1
1
31.8 15:00
Port Vale
1:0 (0:0)
Cambridge United
31.8 15:00

Port Vale
Cambridge United
1
0
31.8 15:00
Oldham Athletic
0:1 (0:1)
Colchester United
31.8 15:00

Oldham Athletic
Colchester United
0
1
31.8 15:00
Northampton Town
3:1 (3:1)
Plymouth Argyle
31.8 15:00

Northampton Town
Plymouth Argyle
3
1
31.8 15:00
Forest Green Rovers
0:2 (0:1)
Newport County
31.8 15:00

Forest Green Rovers
Newport County
0
2
31.8 15:00
Exeter City
1:0 (1:0)
Mansfield Town
31.8 15:00

Exeter City
Mansfield Town
1
0
31.8 15:00
Crewe Alexandra
2:1 (1:1)
Bradford City
31.8 15:00

Crewe Alexandra
Bradford City
2
1
31.8 15:00
Crawley Town
1:0 (0:0)
Cheltenham Town
31.8 15:00

Crawley Town
Cheltenham Town
1
0
5. Round
24.8 15:00
Plymouth Argyle
3:0 (1:0)
Walsall
24.8 15:00

Plymouth Argyle
Walsall
3
0
24.8 15:00
Newport County
1:0 (0:0)
Crewe Alexandra
24.8 15:00

Newport County
Crewe Alexandra
1
0
24.8 15:00
Morecambe
2:3 (0:2)
Exeter City
24.8 15:00

Morecambe
Exeter City
2
3
24.8 15:00
Mansfield Town
0:0 (0:0)
Stevenage
24.8 15:00

Mansfield Town
Stevenage
0
0
24.8 15:00
Macclesfield Town
1:0 (0:0)
Scunthorpe United
24.8 15:00

Macclesfield Town
Scunthorpe United
1
0
24.8 15:00
Leyton Orient
2:3 (1:1)
Crawley Town
24.8 15:00

Leyton Orient
Crawley Town
2
3
24.8 15:00
Grimsby Town
5:2 (1:1)
Port Vale
24.8 15:00

Grimsby Town
Port Vale
5
2
24.8 15:00
Colchester United
1:0 (0:0)
Northampton Town
24.8 15:00

Colchester United
Northampton Town
1
0
24.8 15:00
Cheltenham Town
2:2 (2:2)
Swindon Town
24.8 15:00

Cheltenham Town
Swindon Town
2
2
24.8 15:00
Carlisle United
2:2 (2:2)
Salford City
24.8 15:00

Carlisle United
Salford City
2
2
24.8 15:00
Cambridge United
1:2 (1:1)
Oldham Athletic
24.8 15:00

Cambridge United
Oldham Athletic
1
2
24.8 15:00
Bradford City
0:1 (0:0)
Forest Green Rovers
24.8 15:00

Bradford City
Forest Green Rovers
0
1
4. Round
20.8 19:45
Walsall
0:0 (0:0)
Newport County
20.8 19:45

Walsall
Newport County
0
0
20.8 19:45
Swindon Town
0:1 (0:0)
Northampton Town
20.8 19:45

Swindon Town
Northampton Town
0
1
20.8 19:45
Stevenage
0:1 (0:1)
Bradford City
20.8 19:45

Stevenage
Bradford City
0
1
20.8 19:45
Port Vale
2:1 (2:1)
Forest Green Rovers
20.8 19:45

Port Vale
Forest Green Rovers
2
1
20.8 19:45
Plymouth Argyle
2:2 (1:1)
Salford City
20.8 19:45

Plymouth Argyle
Salford City
2
2
20.8 19:45
Oldham Athletic
0:0 (0:0)
Exeter City
20.8 19:45

Oldham Athletic
Exeter City
0
0
20.8 19:45
Mansfield Town
2:3 (2:0)
Leyton Orient
20.8 19:45

Mansfield Town
Leyton Orient
2
3
20.8 19:45
Macclesfield Town
0:1 (0:0)
Morecambe
20.8 19:45

Macclesfield Town
Morecambe
0
1
20.8 19:45
Grimsby Town
2:2 (0:2)
Colchester United
20.8 19:45

Grimsby Town
Colchester United
2
2
20.8 19:45
Crawley Town
1:2 (1:1)
Crewe Alexandra
20.8 19:45

Crawley Town
Crewe Alexandra
1
2
20.8 19:45
Cheltenham Town
2:0 (2:0)
Carlisle United
20.8 19:45

Cheltenham Town
Carlisle United
2
0
20.8 19:45
Cambridge United
3:2 (0:1)
Scunthorpe United
20.8 19:45

Cambridge United
Scunthorpe United
3
2
3. Round
17.8 15:00
Scunthorpe United
2:2 (1:1)
Crawley Town
17.8 15:00

Scunthorpe United
Crawley Town
2
2
17.8 15:00
Salford City
1:1 (0:0)
Port Vale
17.8 15:00

Salford City
Port Vale
1
1
17.8 15:00
Northampton Town
1:2 (0:1)
Macclesfield Town
17.8 15:00

Northampton Town
Macclesfield Town
1
2
17.8 15:00
Newport County
1:0 (0:0)
Plymouth Argyle
17.8 15:00

Newport County
Plymouth Argyle
1
0
17.8 15:00
Morecambe
0:0 (0:0)
Cheltenham Town
17.8 15:00

Morecambe
Cheltenham Town
0
0
17.8 15:00
Leyton Orient
0:0 (0:0)
Stevenage
17.8 15:00

Leyton Orient
Stevenage
0
0
17.8 15:00
Forest Green Rovers
1:0 (0:0)
Grimsby Town
17.8 15:00

Forest Green Rovers
Grimsby Town
1
0
17.8 15:00
Exeter City
1:1 (0:0)
Swindon Town
17.8 15:00

Exeter City
Swindon Town
1
1
17.8 15:00
Crewe Alexandra
1:0 (0:0)
Walsall
17.8 15:00

Crewe Alexandra
Walsall
1
0
17.8 15:00
Colchester United
1:2 (1:0)
Cambridge United
17.8 15:00

Colchester United
Cambridge United
1
2
17.8 15:00
Carlisle United
0:2 (0:2)
Mansfield Town
17.8 15:00

Carlisle United
Mansfield Town
0
2
17.8 15:00
Bradford City
3:0 (2:0)
Oldham Athletic
17.8 15:00

Bradford City
Oldham Athletic
3
0
2. Round
10.8 15:00
Walsall
1:1 (0:1)
Forest Green Rovers
10.8 15:00

Walsall
Forest Green Rovers
1
1
10.8 15:00
Swindon Town
3:2 (0:0)
Carlisle United
10.8 15:00

Swindon Town
Carlisle United
3
2
10.8 15:00
Stevenage
0:1 (0:0)
Exeter City
10.8 15:00

Stevenage
Exeter City
0
1
10.8 15:00
Port Vale
1:1 (1:1)
Northampton Town
10.8 15:00

Port Vale
Northampton Town
1
1
10.8 15:00
Plymouth Argyle
1:0 (0:0)
Colchester United
10.8 15:00

Plymouth Argyle
Colchester United
1
0
10.8 15:00
Oldham Athletic
1:2 (1:2)
Crewe Alexandra
10.8 15:00

Oldham Athletic
Crewe Alexandra
1
2
10.8 15:00
Mansfield Town
2:2 (1:2)
Morecambe
10.8 15:00

Mansfield Town
Morecambe
2
2
10.8 15:00
Macclesfield Town
3:0 (1:0)
Leyton Orient
10.8 15:00

Macclesfield Town
Leyton Orient
3
0
10.8 15:00
Crawley Town
2:0 (1:0)
Salford City
10.8 15:00

Crawley Town
Salford City
2
0
10.8 15:00
Cheltenham Town
4:1 (0:0)
Scunthorpe United
10.8 15:00

Cheltenham Town
Scunthorpe United
4
1
10.8 15:00
Cambridge United
0:0 (0:0)
Newport County
10.8 15:00

Cambridge United
Newport County
0
0
10.8 13:00
Grimsby Town
1:1 (0:0)
Bradford City
10.8 13:00

Grimsby Town
Bradford City
1
1
1. Round
3.8 15:00
Scunthorpe United
0:2 (0:0)
Swindon Town
3.8 15:00

Scunthorpe United
Swindon Town
0
2
3.8 15:00
Salford City
2:0 (1:0)
Stevenage
3.8 15:00

Salford City
Stevenage
2
0
3.8 15:00
Northampton Town
0:1 (0:1)
Walsall
3.8 15:00

Northampton Town
Walsall
0
1
3.8 15:00
Newport County
2:2 (2:0)
Mansfield Town
3.8 15:00

Newport County
Mansfield Town
2
2
3.8 15:00
Morecambe
0:2 (0:0)
Grimsby Town
3.8 15:00

Morecambe
Grimsby Town
0
2
3.8 15:00
Leyton Orient
1:0 (0:0)
Cheltenham Town
3.8 15:00

Leyton Orient
Cheltenham Town
1
0
3.8 15:00
Forest Green Rovers
1:0 (0:0)
Oldham Athletic
3.8 15:00

Forest Green Rovers
Oldham Athletic
1
0
3.8 15:00
Exeter City
1:0 (0:0)
Macclesfield Town
3.8 15:00

Exeter City
Macclesfield Town
1
0
3.8 15:00
Crewe Alexandra
0:3 (0:2)
Plymouth Argyle
3.8 15:00

Crewe Alexandra
Plymouth Argyle
0
3
3.8 15:00
Colchester United
1:1 (1:1)
Port Vale
3.8 15:00

Colchester United
Port Vale
1
1
3.8 15:00
Carlisle United
2:1 (2:1)
Crawley Town
3.8 15:00

Carlisle United
Crawley Town
2
1
3.8 15:00
Bradford City
0:0 (0:0)
Cambridge United
3.8 15:00

Bradford City
Cambridge United
0
0