Champions league
Europa League
Premier League
Championship (1)
League One
League Two
Primera Division (1)
Segunda Division
1.Bundesliga (1)
2.Bundesliga (2)
Serie A (1)
Ligue 1 (2)
Ligue 2
Eredivisie (1)
Jupiler League (1)
Primeira Liga (1)
Allsvenskan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
Premier League
Süper lig (1)
Super League
Bundesliga
Superliga (1)
MLS
1.HNL (1)
1.liga (2)
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 144 EUR
90 -17% 400 EUR
180 -25% 603 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

1.HNL

18. Round
6.12 17:00
Dinamo Zagreb
vs
Varaždin
6.12 17:00

Dinamo Zagreb
Varaždin
7.12 14:00
Gorica
vs
Slaven Koprivnica
7.12 14:00

Gorica
Slaven Koprivnica
7.12 16:30
Inter Zaprešić
vs
Hajduk Split
7.12 16:30

Inter Zaprešić
Hajduk Split
8.12 14:00
Osijek
vs
Lokomotiva
8.12 14:00

Osijek
Lokomotiva
8.12 16:30
Rijeka
vs
Istra 1961
8.12 16:30

Rijeka
Istra 1961
6. Round
18.12 16:00
Dinamo Zagreb
vs
Rijeka
18.12 16:00

Dinamo Zagreb
Rijeka

Matches: 84

Home team: 40 (48%)
Away team: 22 (26%)
Draws: 22 (26%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 77%
OVER 2,5: 52%
OVER 3,5: 31%

Home team

OVER 0,5: 65 (77%)
OVER 1,5: 36 (43%)
OVER 2,5: 18 (21%)

Away team

OVER 0,5: 56 (67%)
OVER 1,5: 27 (32%)
OVER 2,5: 12 (14%)
Match review 1.HNL
17. Round
1.12 16:30
Hajduk Split
0:4 (0:1)
Rijeka
1.12 16:30

Hajduk Split
Rijeka
0
4
30.11 16:30
Istra 1961
1:2 (0:1)
Dinamo Zagreb
30.11 16:30

Istra 1961
Dinamo Zagreb
1
2
30.11 14:00
Varaždin
1:1 (0:1)
Osijek
30.11 14:00

Varaždin
Osijek
1
1
29.11 18:00
Lokomotiva
4:0 (2:0)
Gorica
29.11 18:00

Lokomotiva
Gorica
4
0
29.11 16:00
Slaven Koprivnica
3:0 (2:0)
Inter Zaprešić
29.11 16:00

Slaven Koprivnica
Inter Zaprešić
3
0
16. Round
24.11 16:30
Inter Zaprešić
1:4 (0:4)
Rijeka
24.11 16:30

Inter Zaprešić
Rijeka
1
4
24.11 14:00
Osijek
1:0 (0:0)
Istra 1961
24.11 14:00

Osijek
Istra 1961
1
0
23.11 16:30
Slaven Koprivnica
1:0 (1:0)
Lokomotiva
23.11 16:30

Slaven Koprivnica
Lokomotiva
1
0
23.11 14:00
Gorica
1:0 (0:0)
Varaždin
23.11 14:00

Gorica
Varaždin
1
0
22.11 17:00
Dinamo Zagreb
1:1 (1:1)
Hajduk Split
22.11 17:00

Dinamo Zagreb
Hajduk Split
1
1
15. Round
10.11 14:00
Hajduk Split
3:2 (2:1)
Osijek
10.11 14:00

Hajduk Split
Osijek
3
2
10.11 16:30
Rijeka
0:5 (0:4)
Dinamo Zagreb
10.11 16:30

Rijeka
Dinamo Zagreb
0
5
9.11 16:30
Varaždin
0:0 (0:0)
Slaven Koprivnica
9.11 16:30

Varaždin
Slaven Koprivnica
0
0
9.11 14:00
Lokomotiva
3:1 (1:0)
Inter Zaprešić
9.11 14:00

Lokomotiva
Inter Zaprešić
3
1
8.11 17:00
Istra 1961
2:2 (1:1)
Gorica
8.11 17:00

Istra 1961
Gorica
2
2
14. Round
4.11 17:00
Lokomotiva
2:1 (1:1)
Varaždin
4.11 17:00

Lokomotiva
Varaždin
2
1
3.11 14:00
Slaven Koprivnica
0:0 (0:0)
Istra 1961
3.11 14:00

Slaven Koprivnica
Istra 1961
0
0
3.11 16:30
Osijek
3:2 (0:2)
Rijeka
3.11 16:30

Osijek
Rijeka
3
2
2.11 16:30
Gorica
2:1 (1:1)
Hajduk Split
2.11 16:30

Gorica
Hajduk Split
2
1
2.11 14:00
Dinamo Zagreb
1:0 (0:0)
Inter Zaprešić
2.11 14:00

Dinamo Zagreb
Inter Zaprešić
1
0
13. Round
27.10 16:30
Dinamo Zagreb
1:0 (1:0)
Osijek
27.10 16:30

Dinamo Zagreb
Osijek
1
0
27.10 14:00
Istra 1961
0:2 (0:0)
Lokomotiva
27.10 14:00

Istra 1961
Lokomotiva
0
2
26.10 16:30
Rijeka
1:2 (0:0)
Gorica
26.10 16:30

Rijeka
Gorica
1
2
26.10 14:00
Hajduk Split
2:0 (1:0)
Slaven Koprivnica
26.10 14:00

Hajduk Split
Slaven Koprivnica
2
0
25.10 17:00
Varaždin
0:1 (0:1)
Inter Zaprešić
25.10 17:00

Varaždin
Inter Zaprešić
0
1
12. Round
20.10 14:00
Inter Zaprešić
3:3 (2:1)
Osijek
20.10 14:00

Inter Zaprešić
Osijek
3
3
20.10 16:30
Lokomotiva
0:0 (0:0)
Hajduk Split
20.10 16:30

Lokomotiva
Hajduk Split
0
0
19.10 16:30
Slaven Koprivnica
1:2 (1:0)
Rijeka
19.10 16:30

Slaven Koprivnica
Rijeka
1
2
19.10 14:00
Varaždin
1:0 (0:0)
Istra 1961
19.10 14:00

Varaždin
Istra 1961
1
0
18.10 17:00
Gorica
2:4 (0:2)
Dinamo Zagreb
18.10 17:00

Gorica
Dinamo Zagreb
2
4
11. Round
5.10 14:00
Hajduk Split
2:0 (1:0)
Varaždin
5.10 14:00

Hajduk Split
Varaždin
2
0
6.10 18:00
Rijeka
1:1 (1:0)
Lokomotiva
6.10 18:00

Rijeka
Lokomotiva
1
1
5.10 18:00
Osijek
2:1 (0:0)
Gorica
5.10 18:00

Osijek
Gorica
2
1
5.10 16:00
Dinamo Zagreb
1:0 (1:0)
Slaven Koprivnica
5.10 16:00

Dinamo Zagreb
Slaven Koprivnica
1
0
4.10 17:00
Istra 1961
2:2 (0:1)
Inter Zaprešić
4.10 17:00

Istra 1961
Inter Zaprešić
2
2
10. Round
29.9 18:00
Istra 1961
1:1 (0:1)
Hajduk Split
29.9 18:00

Istra 1961
Hajduk Split
1
1
29.9 15:30
Inter Zaprešić
0:2 (0:1)
Gorica
29.9 15:30

Inter Zaprešić
Gorica
0
2
28.9 18:00
Slaven Koprivnica
0:4 (0:3)
Osijek
28.9 18:00

Slaven Koprivnica
Osijek
0
4
28.9 15:30
Varaždin
0:2 (0:2)
Rijeka
28.9 15:30

Varaždin
Rijeka
0
2
27.9 17:00
Lokomotiva
0:4 (0:1)
Dinamo Zagreb
27.9 17:00

Lokomotiva
Dinamo Zagreb
0
4
9. Round
22.9 18:00
Istra 1961
0:3 (0:2)
Rijeka
22.9 18:00

Istra 1961
Rijeka
0
3
22.9 15:30
Hajduk Split
3:1 (1:0)
Inter Zaprešić
22.9 15:30

Hajduk Split
Inter Zaprešić
3
1
21.9 18:00
Varaždin
1:0 (0:0)
Dinamo Zagreb
21.9 18:00

Varaždin
Dinamo Zagreb
1
0
21.9 15:30
Slaven Koprivnica
2:0 (1:0)
Gorica
21.9 15:30

Slaven Koprivnica
Gorica
2
0
20.9 17:00
Lokomotiva
2:1 (1:1)
Osijek
20.9 17:00

Lokomotiva
Osijek
2
1
8. Round
15.9 15:30
Osijek
2:2 (2:0)
Varaždin
15.9 15:30

Osijek
Varaždin
2
2
15.9 18:00
Rijeka
1:1 (1:0)
Hajduk Split
15.9 18:00

Rijeka
Hajduk Split
1
1
14.9 18:00
Gorica
0:0 (0:0)
Lokomotiva
14.9 18:00

Gorica
Lokomotiva
0
0
14.9 15:30
Inter Zaprešić
3:1 (0:0)
Slaven Koprivnica
14.9 15:30

Inter Zaprešić
Slaven Koprivnica
3
1
13.9 17:00
Dinamo Zagreb
1:0 (0:0)
Istra 1961
13.9 17:00

Dinamo Zagreb
Istra 1961
1
0
7. Round
1.9 19:00
Rijeka
1:1 (1:1)
Inter Zaprešić
1.9 19:00

Rijeka
Inter Zaprešić
1
1
1.9 17:00
Varaždin
1:3 (1:1)
Gorica
1.9 17:00

Varaždin
Gorica
1
3
31.8 20:00
Istra 1961
0:0 (0:0)
Osijek
31.8 20:00

Istra 1961
Osijek
0
0
31.8 17:30
Hajduk Split
1:0 (0:0)
Dinamo Zagreb
31.8 17:30

Hajduk Split
Dinamo Zagreb
1
0
30.8 19:00
Lokomotiva
6:1 (2:0)
Slaven Koprivnica
30.8 19:00

Lokomotiva
Slaven Koprivnica
6
1
6. Round
25.8 19:00
Osijek
1:0 (1:0)
Hajduk Split
25.8 19:00

Osijek
Hajduk Split
1
0
25.8 17:00
Gorica
1:1 (0:1)
Istra 1961
25.8 17:00

Gorica
Istra 1961
1
1
24.8 20:00
Inter Zaprešić
1:2 (0:1)
Lokomotiva
24.8 20:00

Inter Zaprešić
Lokomotiva
1
2
24.8 18:00
Slaven Koprivnica
1:1 (0:0)
Varaždin
24.8 18:00

Slaven Koprivnica
Varaždin
1
1
5. Round
16.8 19:00
Inter Zaprešić
1:2 (1:1)
Dinamo Zagreb
16.8 19:00

Inter Zaprešić
Dinamo Zagreb
1
2
18.8 19:00
Rijeka
1:1 (1:0)
Osijek
18.8 19:00

Rijeka
Osijek
1
1
18.8 17:00
Hajduk Split
3:0 (1:0)
Gorica
18.8 17:00

Hajduk Split
Gorica
3
0
17.8 20:00
Istra 1961
2:3 (2:2)
Slaven Koprivnica
17.8 20:00

Istra 1961
Slaven Koprivnica
2
3
17.8 18:00
Varaždin
1:1 (1:0)
Lokomotiva
17.8 18:00

Varaždin
Lokomotiva
1
1
4. Round
11.8 19:00
Gorica
2:0 (1:0)
Rijeka
11.8 19:00

Gorica
Rijeka
2
0
11.8 17:00
Slaven Koprivnica
2:1 (1:0)
Hajduk Split
11.8 17:00

Slaven Koprivnica
Hajduk Split
2
1
10.8 20:00
Lokomotiva
4:1 (2:0)
Istra 1961
10.8 20:00

Lokomotiva
Istra 1961
4
1
10.8 18:00
Inter Zaprešić
2:2 (2:1)
Varaždin
10.8 18:00

Inter Zaprešić
Varaždin
2
2
9.8 19:00
Osijek
0:0 (0:0)
Dinamo Zagreb
9.8 19:00

Osijek
Dinamo Zagreb
0
0
3. Round
4.8 19:00
Osijek
3:1 (0:1)
Inter Zaprešić
4.8 19:00

Osijek
Inter Zaprešić
3
1
4.8 17:00
Hajduk Split
3:0 (2:0)
Lokomotiva
4.8 17:00

Hajduk Split
Lokomotiva
3
0
3.8 20:00
Rijeka
3:1 (2:0)
Slaven Koprivnica
3.8 20:00

Rijeka
Slaven Koprivnica
3
1
3.8 18:00
Istra 1961
3:1 (1:0)
Varaždin
3.8 18:00

Istra 1961
Varaždin
3
1
2.8 19:00
Dinamo Zagreb
3:1 (1:0)
Gorica
2.8 19:00

Dinamo Zagreb
Gorica
3
1
2. Round
28.7 19:00
Varaždin
0:3 (0:0)
Hajduk Split
28.7 19:00

Varaždin
Hajduk Split
0
3
28.7 17:00
Gorica
3:1 (1:0)
Osijek
28.7 17:00

Gorica
Osijek
3
1
27.7 20:00
Slaven Koprivnica
0:3 (0:2)
Dinamo Zagreb
27.7 20:00

Slaven Koprivnica
Dinamo Zagreb
0
3
27.7 18:00
Lokomotiva
0:1 (0:0)
Rijeka
27.7 18:00

Lokomotiva
Rijeka
0
1
26.7 19:00
Inter Zaprešić
0:2 (0:0)
Istra 1961
26.7 19:00

Inter Zaprešić
Istra 1961
0
2
1. Round
21.7 19:00
Hajduk Split
2:0 (1:0)
Istra 1961
21.7 19:00

Hajduk Split
Istra 1961
2
0
20.7 20:00
Gorica
1:1 (1:0)
Inter Zaprešić
20.7 20:00

Gorica
Inter Zaprešić
1
1
20.7 18:00
Rijeka
2:1 (1:1)
Varaždin
20.7 18:00

Rijeka
Varaždin
2
1
19.7 20:00
Dinamo Zagreb
3:0 (2:0)
Lokomotiva
19.7 20:00

Dinamo Zagreb
Lokomotiva
3
0
19.7 18:00
Osijek
2:0 (1:0)
Slaven Koprivnica
19.7 18:00

Osijek
Slaven Koprivnica
2
0