Champions league
Europa League
Premier League
Championship (1)
League One
League Two
Primera Division (1)
Segunda Division
1.Bundesliga (1)
2.Bundesliga (2)
Serie A (1)
Ligue 1 (2)
Ligue 2
Eredivisie (1)
Jupiler League (1)
Primeira Liga (1)
Allsvenskan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
Premier League
Süper lig (1)
Super League
Bundesliga
Superliga (1)
MLS
1.HNL (1)
1.liga (2)
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 144 EUR
90 -17% 400 EUR
180 -25% 603 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

1.SNL

Matches: 96

Home team: 46 (48%)
Away team: 26 (27%)
Draws: 24 (25%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 79%
OVER 2,5: 59%
OVER 3,5: 42%

Home team

OVER 0,5: 80 (83%)
OVER 1,5: 50 (52%)
OVER 2,5: 25 (26%)

Away team

OVER 0,5: 65 (68%)
OVER 1,5: 39 (41%)
OVER 2,5: 17 (18%)
Match review 1.SNL
20. Round
4.12 12:00
Tabor Sežan
0:4 (0:2)
Celje
4.12 12:00

Tabor Sežan
Celje
0
4
19. Round
1.12 14:00
Domžale
2:1 (1:0)
Rudar
1.12 14:00

Domžale
Rudar
2
1
1.12 12:00
Bravo
1:2 (0:0)
Olimpija
1.12 12:00

Bravo
Olimpija
1
2
30.11 15:55
Maribor
0:2 (0:2)
Triglav
30.11 15:55

Maribor
Triglav
0
2
30.11 12:50
Celje
1:0 (1:0)
Mura
30.11 12:50

Celje
Mura
1
0
30.11 12:00
Tabor Sežan
1:1 (1:0)
Aluminij
30.11 12:00

Tabor Sežan
Aluminij
1
1
18. Round
24.11 14:00
Aluminij
0:2 (0:1)
Maribor
24.11 14:00

Aluminij
Maribor
0
2
24.11 12:30
Tabor Sežan
1:1 (0:0)
Mura
24.11 12:30

Tabor Sežan
Mura
1
1
23.11 15:55
Celje
1:3 (1:2)
Olimpija
23.11 15:55

Celje
Olimpija
1
3
23.11 13:45
Domžale
3:0 (2:0)
Triglav
23.11 13:45

Domžale
Triglav
3
0
23.11 11:45
Bravo
2:1 (1:1)
Rudar
23.11 11:45

Bravo
Rudar
2
1
17. Round
10.11 18:00
Mura
2:4 (2:2)
Aluminij
10.11 18:00

Mura
Aluminij
2
4
10.11 15:45
Olimpija
2:0 (1:0)
Tabor Sežan
10.11 15:45

Olimpija
Tabor Sežan
2
0
10.11 13:00
Triglav
1:0 (0:0)
Bravo
10.11 13:00

Triglav
Bravo
1
0
9.11 15:55
Maribor
4:1 (2:0)
Domžale
9.11 15:55

Maribor
Domžale
4
1
9.11 13:45
Rudar
3:3 (3:2)
Celje
9.11 13:45

Rudar
Celje
3
3
16. Round
3.11 18:00
Aluminij
4:2 (1:1)
Domžale
3.11 18:00

Aluminij
Domžale
4
2
3.11 15:45
Mura
3:1 (0:0)
Olimpija
3.11 15:45

Mura
Olimpija
3
1
3.11 13:00
Tabor Sežan
1:1 (0:0)
Rudar
3.11 13:00

Tabor Sežan
Rudar
1
1
2.11 15:15
Celje
4:0 (2:0)
Triglav
2.11 15:15

Celje
Triglav
4
0
2.11 13:00
Bravo
0:1 (0:1)
Maribor
2.11 13:00

Bravo
Maribor
0
1
15. Round
27.10 18:00
Domžale
2:0 (2:0)
Bravo
27.10 18:00

Domžale
Bravo
2
0
27.10 16:00
Rudar
1:2 (1:0)
Mura
27.10 16:00

Rudar
Mura
1
2
26.10 15:55
Maribor
1:0 (0:0)
Celje
26.10 15:55

Maribor
Celje
1
0
26.10 13:45
Olimpija
3:1 (1:0)
Aluminij
26.10 13:45

Olimpija
Aluminij
3
1
26.10 12:00
Triglav
3:2 (2:2)
Tabor Sežan
26.10 12:00

Triglav
Tabor Sežan
3
2
14. Round
20.10 15:30
Aluminij
5:1 (2:0)
Bravo
20.10 15:30

Aluminij
Bravo
5
1
20.10 13:30
Tabor Sežan
4:1 (1:1)
Maribor
20.10 13:30

Tabor Sežan
Maribor
4
1
19.10 17:45
Celje
2:1 (1:1)
Domžale
19.10 17:45

Celje
Domžale
2
1
19.10 15:45
Olimpija
6:0 (4:0)
Rudar
19.10 15:45

Olimpija
Rudar
6
0
19.10 13:30
Mura
2:2 (0:1)
Triglav
19.10 13:30

Mura
Triglav
2
2
13. Round
6.10 17:00
Rudar
1:2 (1:0)
Aluminij
6.10 17:00

Rudar
Aluminij
1
2
6.10 14:30
Triglav
2:3 (1:0)
Olimpija
6.10 14:30

Triglav
Olimpija
2
3
5.10 19:15
Maribor
0:0 (0:0)
Mura
5.10 19:15

Maribor
Mura
0
0
5.10 17:00
Domžale
1:0 (1:0)
Tabor Sežan
5.10 17:00

Domžale
Tabor Sežan
1
0
5.10 14:30
Bravo
2:2 (1:0)
Celje
5.10 14:30

Bravo
Celje
2
2
12. Round
30.9 17:00
Aluminij
0:0 (0:0)
Celje
30.9 17:00

Aluminij
Celje
0
0
29.9 16:00
Rudar
1:1 (1:0)
Triglav
29.9 16:00

Rudar
Triglav
1
1
29.9 14:00
Tabor Sežan
3:1 (0:0)
Bravo
29.9 14:00

Tabor Sežan
Bravo
3
1
28.9 19:15
Mura
3:0 (1:0)
Domžale
28.9 19:15

Mura
Domžale
3
0
28.9 16:00
Olimpija
2:4 (1:2)
Maribor
28.9 16:00

Olimpija
Maribor
2
4
11. Round
26.9 17:00
Celje
2:0 (1:0)
Tabor Sežan
26.9 17:00

Celje
Tabor Sežan
2
0
26.9 15:00
Triglav
1:0 (0:0)
Aluminij
26.9 15:00

Triglav
Aluminij
1
0
25.9 19:15
Maribor
5:0 (3:0)
Rudar
25.9 19:15

Maribor
Rudar
5
0
25.9 17:00
Domžale
1:4 (1:2)
Olimpija
25.9 17:00

Domžale
Olimpija
1
4
25.9 14:45
Bravo
3:3 (1:1)
Mura
25.9 14:45

Bravo
Mura
3
3
10. Round
22.9 19:15
Olimpija
3:1 (3:0)
Bravo
22.9 19:15

Olimpija
Bravo
3
1
22.9 17:00
Mura
1:0 (0:0)
Celje
22.9 17:00

Mura
Celje
1
0
22.9 15:00
Triglav
1:3 (0:1)
Maribor
22.9 15:00

Triglav
Maribor
1
3
22.9 13:00
Rudar
2:3 (0:3)
Domžale
22.9 13:00

Rudar
Domžale
2
3
21.9 17:00
Aluminij
3:0 (2:0)
Tabor Sežan
21.9 17:00

Aluminij
Tabor Sežan
3
0
9. Round
15.9 17:00
Mura
1:0 (0:0)
Tabor Sežan
15.9 17:00

Mura
Tabor Sežan
1
0
15.9 15:15
Olimpija
2:2 (1:0)
Celje
15.9 15:15

Olimpija
Celje
2
2
15.9 13:00
Triglav
2:3 (1:1)
Domžale
15.9 13:00

Triglav
Domžale
2
3
14.9 19:15
Maribor
2:1 (0:0)
Aluminij
14.9 19:15

Maribor
Aluminij
2
1
13.9 17:00
Rudar
1:4 (0:2)
Bravo
13.9 17:00

Rudar
Bravo
1
4
8. Round
1.9 19:10
Domžale
0:1 (0:1)
Maribor
1.9 19:10

Domžale
Maribor
0
1
1.9 17:00
Celje
3:0 (2:0)
Rudar
1.9 17:00

Celje
Rudar
3
0
31.8 19:15
Aluminij
2:0 (1:0)
Mura
31.8 19:15

Aluminij
Mura
2
0
31.8 16:00
Tabor Sežan
1:2 (1:1)
Olimpija
31.8 16:00

Tabor Sežan
Olimpija
1
2
30.8 16:00
Bravo
1:0 (0:0)
Triglav
30.8 16:00

Bravo
Triglav
1
0
7. Round
25.8 19:10
Maribor
4:0 (1:0)
Bravo
25.8 19:10

Maribor
Bravo
4
0
25.8 17:00
Rudar
2:2 (1:1)
Tabor Sežan
25.8 17:00

Rudar
Tabor Sežan
2
2
25.8 15:00
Triglav
0:6 (0:3)
Celje
25.8 15:00

Triglav
Celje
0
6
24.8 19:15
Olimpija
1:1 (0:0)
Mura
24.8 19:15

Olimpija
Mura
1
1
26.8 17:00
Domžale
1:1 (0:1)
Aluminij
26.8 17:00

Domžale
Aluminij
1
1
6. Round
18.8 19:15
Aluminij
1:0 (0:0)
Olimpija
18.8 19:15

Aluminij
Olimpija
1
0
18.8 17:00
Mura
2:0 (0:0)
Rudar
18.8 17:00

Mura
Rudar
2
0
18.8 15:00
Bravo
0:0 (0:0)
Domžale
18.8 15:00

Bravo
Domžale
0
0
17.8 19:10
Celje
2:1 (1:0)
Maribor
17.8 19:10

Celje
Maribor
2
1
17.8 16:00
Tabor Sežan
2:0 (1:0)
Triglav
17.8 16:00

Tabor Sežan
Triglav
2
0
5. Round
11.8 19:10
Rudar
0:3 (0:2)
Olimpija
11.8 19:10

Rudar
Olimpija
0
3
11.8 17:00
Domžale
3:5 (0:3)
Celje
11.8 17:00

Domžale
Celje
3
5
10.8 19:15
Maribor
4:2 (1:1)
Tabor Sežan
10.8 19:15

Maribor
Tabor Sežan
4
2
10.8 16:30
Triglav
1:3 (0:2)
Mura
10.8 16:30

Triglav
Mura
1
3
9.8 16:30
Bravo
0:1 (0:0)
Aluminij
9.8 16:30

Bravo
Aluminij
0
1
4. Round
4.8 19:15
Olimpija
4:2 (3:1)
Triglav
4.8 19:15

Olimpija
Triglav
4
2
4.8 16:30
Tabor Sežan
2:1 (2:0)
Domžale
4.8 16:30

Tabor Sežan
Domžale
2
1
3.8 19:10
Mura
1:1 (1:0)
Maribor
3.8 19:10

Mura
Maribor
1
1
3.8 17:00
Aluminij
1:1 (1:0)
Rudar
3.8 17:00

Aluminij
Rudar
1
1
2.8 18:00
Celje
2:2 (1:2)
Bravo
2.8 18:00

Celje
Bravo
2
2
3. Round
12.9 19:10
Domžale
0:0 (0:0)
Mura
12.9 19:10

Domžale
Mura
0
0
28.7 19:30
Maribor
0:0 (0:0)
Olimpija
28.7 19:30

Maribor
Olimpija
0
0
28.7 16:30
Bravo
1:0 (0:0)
Tabor Sežan
28.7 16:30

Bravo
Tabor Sežan
1
0
27.7 16:30
Triglav
3:2 (2:1)
Rudar
27.7 16:30

Triglav
Rudar
3
2
26.7 18:00
Celje
0:0 (0:0)
Aluminij
26.7 18:00

Celje
Aluminij
0
0
2. Round
21.7 19:10
Olimpija
4:2 (2:2)
Domžale
21.7 19:10

Olimpija
Domžale
4
2
21.7 17:00
Mura
4:3 (2:1)
Bravo
21.7 17:00

Mura
Bravo
4
3
20.7 19:15
Rudar
1:1 (0:1)
Maribor
20.7 19:15

Rudar
Maribor
1
1
20.7 17:00
Tabor Sežan
1:0 (1:0)
Celje
20.7 17:00

Tabor Sežan
Celje
1
0
19.7 17:00
Aluminij
2:1 (0:1)
Triglav
19.7 17:00

Aluminij
Triglav
2
1
1. Round
14.7 20:00
Domžale
2:2 (1:1)
Rudar
14.7 20:00

Domžale
Rudar
2
2
14.7 18:00
Celje
2:2 (0:2)
Mura
14.7 18:00

Celje
Mura
2
2
14.7 16:45
Bravo
0:2 (0:1)
Olimpija
14.7 16:45

Bravo
Olimpija
0
2
13.7 19:15
Maribor
1:2 (0:1)
Triglav
13.7 19:15

Maribor
Triglav
1
2
13.7 17:00
Tabor Sežan
0:2 (0:2)
Aluminij
13.7 17:00

Tabor Sežan
Aluminij
0
2