Champions league
Europa League
Premier League (1)
Championship
Primera Division (1)
1.Bundesliga (1)
2.Bundesliga (2)
Serie A (1)
Ligue 1
Ligue 2
Eredivisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
Premier League
Süper lig
MLS
1.HNL
1.liga
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Price
30 100 EUR
90 280 EUR
180 500 EUR
365 800 EUR

1.liga

Matches: 262

Home team: 131 (50%)
Away team: 67 (26%)
Draws: 64 (24%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 74%
OVER 2,5: 48%
OVER 3,5: 30%

Home team

OVER 0,5: 196 (75%)
OVER 1,5: 126 (48%)
OVER 2,5: 66 (25%)

Away team

OVER 0,5: 155 (59%)
OVER 1,5: 75 (29%)
OVER 2,5: 23 (9%)
Match review 1.liga
Play off
27.6 16:30
Bohemians 1905
2:1 (0:1)
Slovácko
27.6 16:30

Bohemians 1905
Slovácko
2
1
Play off
28.6 13:30
Teplice
4:1 (1:1)
Zlín
28.6 13:30

Teplice
Zlín
4
1
28.6 13:30
Sigma Olomouc
3:1 (2:0)
Karviná
28.6 13:30

Sigma Olomouc
Karviná
3
1
28.6 13:30
Opava
0:0 (0:0)
Příbram
28.6 13:30

Opava
Příbram
0
0
Play off
28.6 18:00
Slavia Praha
4:0 (2:0)
Jablonec
28.6 18:00

Slavia Praha
Jablonec
4
0
28.6 15:30
Viktoria Plzeň
2:1 (0:0)
Sparta Praha
28.6 15:30

Viktoria Plzeň
Sparta Praha
2
1
27.6 19:00
Slovan Liberec
2:1 (0:0)
Baník Ostrava
27.6 19:00

Slovan Liberec
Baník Ostrava
2
1
Play off
27.6 14:00
České Budějovice
0:2 (0:1)
Mladá Boleslav
27.6 14:00

České Budějovice
Mladá Boleslav
0
2
Play off
24.6 19:00
Slavia Praha
1:0 (0:0)
Viktoria Plzeň
24.6 19:00

Slavia Praha
Viktoria Plzeň
1
0
24.6 16:30
Jablonec
1:1 (0:1)
Slovan Liberec
24.6 16:30

Jablonec
Slovan Liberec
1
1
23.6 19:00
Sparta Praha
3:2 (3:1)
Baník Ostrava
23.6 19:00

Sparta Praha
Baník Ostrava
3
2
Play off
23.6 16:30
Zlín
1:0 (0:0)
Příbram
23.6 16:30

Zlín
Příbram
1
0
23.6 16:30
Sigma Olomouc
0:0 (0:0)
Teplice
23.6 16:30

Sigma Olomouc
Teplice
0
0
23.6 16:30
Karviná
0:0 (0:0)
Opava
23.6 16:30

Karviná
Opava
0
0
20.6 14:30
Zlín
3:1 (2:1)
Opava
20.6 14:30

Zlín
Opava
3
1
20.6 14:30
Teplice
4:1 (2:0)
Karviná
20.6 14:30

Teplice
Karviná
4
1
20.6 14:30
Příbram
2:0 (1:0)
Sigma Olomouc
20.6 14:30

Příbram
Sigma Olomouc
2
0
Play off
21.6 16:00
Mladá Boleslav
2:1 (0:1)
České Budějovice
21.6 16:00

Mladá Boleslav
České Budějovice
2
1
21.6 14:00
Slovácko
1:2 (1:1)
Bohemians 1905
21.6 14:00

Slovácko
Bohemians 1905
1
2
Play off
21.6 18:00
Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
Jablonec
21.6 18:00

Viktoria Plzeň
Jablonec
2
0
20.6 19:00
Baník Ostrava
1:3 (0:2)
Slavia Praha
20.6 19:00

Baník Ostrava
Slavia Praha
1
3
20.6 16:30
Sparta Praha
4:1 (2:1)
Slovan Liberec
20.6 16:30

Sparta Praha
Slovan Liberec
4
1
30. Round
14.6 16:00
Teplice
4:0 (2:0)
Příbram
14.6 16:00

Teplice
Příbram
4
0
14.6 16:00
Slovácko
0:2 (0:0)
Sparta Praha
14.6 16:00

Slovácko
Sparta Praha
0
2
14.6 16:00
Slavia Praha
1:0 (0:0)
Zlín
14.6 16:00

Slavia Praha
Zlín
1
0
14.6 16:00
Sigma Olomouc
0:1 (0:1)
Viktoria Plzeň
14.6 16:00

Sigma Olomouc
Viktoria Plzeň
0
1
14.6 16:00
Opava
2:0 (0:0)
České Budějovice
14.6 16:00

Opava
České Budějovice
2
0
14.6 16:00
Slovan Liberec
0:0 (0:0)
Baník Ostrava
14.6 16:00

Slovan Liberec
Baník Ostrava
0
0
14.6 16:00
Karviná
2:2 (2:1)
Mladá Boleslav
14.6 16:00

Karviná
Mladá Boleslav
2
2
14.6 16:00
Bohemians 1905
3:0 (2:0)
Jablonec
14.6 16:00

Bohemians 1905
Jablonec
3
0
29. Round
10.6 17:00
Sparta Praha
2:0 (1:0)
Opava
10.6 17:00

Sparta Praha
Opava
2
0
10.6 17:00
Slovácko
1:2 (1:2)
Bohemians 1905
10.6 17:00

Slovácko
Bohemians 1905
1
2
10.6 17:00
Příbram
2:1 (2:1)
Slovan Liberec
10.6 17:00

Příbram
Slovan Liberec
2
1
10.6 17:00
Viktoria Plzeň
3:0 (2:0)
Zlín
10.6 17:00

Viktoria Plzeň
Zlín
3
0
10.6 17:00
Baník Ostrava
2:2 (1:1)
Slavia Praha
10.6 17:00

Baník Ostrava
Slavia Praha
2
2
10.6 17:00
Mladá Boleslav
0:2 (0:1)
Sigma Olomouc
10.6 17:00

Mladá Boleslav
Sigma Olomouc
0
2
10.6 17:00
Jablonec
1:0 (0:0)
Karviná
10.6 17:00

Jablonec
Karviná
1
0
10.6 17:00
České Budějovice
3:1 (0:0)
Teplice
10.6 17:00

České Budějovice
Teplice
3
1
28. Round
6.6 15:00
Zlín
1:0 (1:0)
Příbram
6.6 15:00

Zlín
Příbram
1
0
7.6 18:00
Slavia Praha
0:0 (0:0)
Viktoria Plzeň
7.6 18:00

Slavia Praha
Viktoria Plzeň
0
0
7.6 16:00
Teplice
1:2 (0:1)
Jablonec
7.6 16:00

Teplice
Jablonec
1
2
7.6 16:00
Sigma Olomouc
2:3 (1:3)
Baník Ostrava
7.6 16:00

Sigma Olomouc
Baník Ostrava
2
3
7.6 14:00
Opava
1:1 (1:0)
Slovácko
7.6 14:00

Opava
Slovácko
1
1
7.6 14:00
Karviná
0:0 (0:0)
České Budějovice
7.6 14:00

Karviná
České Budějovice
0
0
6.6 19:00
Bohemians 1905
0:1 (0:0)
Sparta Praha
6.6 19:00

Bohemians 1905
Sparta Praha
0
1
6.6 17:00
Slovan Liberec
2:2 (1:1)
Mladá Boleslav
6.6 17:00

Slovan Liberec
Mladá Boleslav
2
2
27. Round
3.6 19:00
Sparta Praha
3:0 (3:0)
Teplice
3.6 19:00

Sparta Praha
Teplice
3
0
3.6 17:00
Slovácko
2:0 (2:0)
Karviná
3.6 17:00

Slovácko
Karviná
2
0
3.6 17:00
Baník Ostrava
0:2 (0:1)
Viktoria Plzeň
3.6 17:00

Baník Ostrava
Viktoria Plzeň
0
2
3.6 17:00
Opava
0:1 (0:0)
Bohemians 1905
3.6 17:00

Opava
Bohemians 1905
0
1
3.6 17:00
České Budějovice
2:0 (0:0)
Sigma Olomouc
3.6 17:00

České Budějovice
Sigma Olomouc
2
0
2.6 19:00
Příbram
0:1 (0:0)
Slavia Praha
2.6 19:00

Příbram
Slavia Praha
0
1
2.6 17:00
Mladá Boleslav
1:1 (1:1)
Zlín
2.6 17:00

Mladá Boleslav
Zlín
1
1
2.6 17:00
Jablonec
0:1 (0:0)
Slovan Liberec
2.6 17:00

Jablonec
Slovan Liberec
0
1
26. Round
31.5 17:00
Karviná
1:4 (1:0)
Sparta Praha
31.5 17:00

Karviná
Sparta Praha
1
4
31.5 15:00
Bohemians 1905
3:2 (2:0)
České Budějovice
31.5 15:00

Bohemians 1905
České Budějovice
3
2
31.5 13:00
Teplice
2:2 (1:1)
Opava
31.5 13:00

Teplice
Opava
2
2
30.5 19:00
Slavia Praha
5:0 (2:0)
Jablonec
30.5 19:00

Slavia Praha
Jablonec
5
0
30.5 17:00
Viktoria Plzeň
7:1 (4:0)
Mladá Boleslav
30.5 17:00

Viktoria Plzeň
Mladá Boleslav
7
1
30.5 15:00
Zlín
1:1 (0:1)
Baník Ostrava
30.5 15:00

Zlín
Baník Ostrava
1
1
30.5 15:00
Slovan Liberec
3:1 (1:1)
Slovácko
30.5 15:00

Slovan Liberec
Slovácko
3
1
30.5 13:00
Sigma Olomouc
1:2 (1:1)
Příbram
30.5 13:00

Sigma Olomouc
Příbram
1
2
25. Round
27.5 19:00
Sparta Praha
1:2 (0:1)
Viktoria Plzeň
27.5 19:00

Sparta Praha
Viktoria Plzeň
1
2
27.5 17:00
Opava
0:0 (0:0)
Karviná
27.5 17:00

Opava
Karviná
0
0
27.5 17:00
České Budějovice
0:1 (0:0)
Slovan Liberec
27.5 17:00

České Budějovice
Slovan Liberec
0
1
27.5 17:00
Bohemians 1905
4:0 (2:0)
Teplice
27.5 17:00

Bohemians 1905
Teplice
4
0
26.5 19:00
Mladá Boleslav
0:1 (0:1)
Slavia Praha
26.5 19:00

Mladá Boleslav
Slavia Praha
0
1
26.5 17:00
Slovácko
0:0 (0:0)
Sigma Olomouc
26.5 17:00

Slovácko
Sigma Olomouc
0
0
26.5 17:00
Příbram
0:0 (0:0)
Baník Ostrava
26.5 17:00

Příbram
Baník Ostrava
0
0
26.5 17:00
Jablonec
1:0 (1:0)
Zlín
26.5 17:00

Jablonec
Zlín
1
0
24. Round
8.3 13:30
Karviná
2:0 (1:0)
Příbram
8.3 13:30

Karviná
Příbram
2
0
9.3 17:00
Baník Ostrava
2:3 (1:2)
Mladá Boleslav
9.3 17:00

Baník Ostrava
Mladá Boleslav
2
3
8.3 16:00
Slavia Praha
1:1 (0:0)
Sparta Praha
8.3 16:00

Slavia Praha
Sparta Praha
1
1
8.3 14:00
Teplice
0:0 (0:0)
Slovácko
8.3 14:00

Teplice
Slovácko
0
0
8.3 13:30
Slovan Liberec
4:0 (2:0)
Opava
8.3 13:30

Slovan Liberec
Opava
4
0
7.3 16:00
Viktoria Plzeň
1:0 (0:0)
České Budějovice
7.3 16:00

Viktoria Plzeň
České Budějovice
1
0
7.3 13:30
Zlín
2:3 (1:2)
Bohemians 1905
7.3 13:30

Zlín
Bohemians 1905
2
3
7.3 13:30
Sigma Olomouc
1:1 (1:0)
Jablonec
7.3 13:30

Sigma Olomouc
Jablonec
1
1
23. Round
1.3 13:30
Slovácko
2:0 (1:0)
Slavia Praha
1.3 13:30

Slovácko
Slavia Praha
2
0
1.3 16:00
Bohemians 1905
0:0 (0:0)
Karviná
1.3 16:00

Bohemians 1905
Karviná
0
0
29.2 16:00
Sparta Praha
2:2 (0:0)
Zlín
29.2 16:00

Sparta Praha
Zlín
2
2
23.5 17:00
Teplice
2:0 (1:0)
Slovan Liberec
23.5 17:00

Teplice
Slovan Liberec
2
0
29.2 13:30
Příbram
0:0 (0:0)
Mladá Boleslav
29.2 13:30

Příbram
Mladá Boleslav
0
0
29.2 13:30
Opava
2:1 (2:1)
Sigma Olomouc
29.2 13:30

Opava
Sigma Olomouc
2
1
29.2 13:30
Jablonec
1:2 (0:2)
Viktoria Plzeň
29.2 13:30

Jablonec
Viktoria Plzeň
1
2
28.2 17:00
České Budějovice
0:2 (0:1)
Baník Ostrava
28.2 17:00

České Budějovice
Baník Ostrava
0
2
22. Round
24.2 17:00
Baník Ostrava
1:1 (1:1)
Jablonec
24.2 17:00

Baník Ostrava
Jablonec
1
1
23.2 16:00
Sigma Olomouc
1:0 (1:0)
Sparta Praha
23.2 16:00

Sigma Olomouc
Sparta Praha
1
0
23.2 13:30
Zlín
2:3 (0:2)
České Budějovice
23.2 13:30

Zlín
České Budějovice
2
3
23.2 13:30
Karviná
3:0 (3:0)
Teplice
23.2 13:30

Karviná
Teplice
3
0
22.2 15:30
Viktoria Plzeň
4:0 (2:0)
Příbram
22.2 15:30

Viktoria Plzeň
Příbram
4
0
22.2 13:30
Slavia Praha
2:0 (1:0)
Opava
22.2 13:30

Slavia Praha
Opava
2
0
22.2 13:30
Mladá Boleslav
0:0 (0:0)
Slovácko
22.2 13:30

Mladá Boleslav
Slovácko
0
0
22.2 13:30
Slovan Liberec
3:1 (2:1)
Bohemians 1905
22.2 13:30

Slovan Liberec
Bohemians 1905
3
1
21. Round
16.2 16:00
Bohemians 1905
1:0 (0:0)
Slavia Praha
16.2 16:00

Bohemians 1905
Slavia Praha
1
0
17.2 17:00
Jablonec
4:0 (1:0)
Příbram
17.2 17:00

Jablonec
Příbram
4
0
16.2 13:30
Opava
0:3 (0:0)
Viktoria Plzeň
16.2 13:30

Opava
Viktoria Plzeň
0
3
15.2 16:00
Sparta Praha
0:2 (0:0)
Slovan Liberec
15.2 16:00

Sparta Praha
Slovan Liberec
0
2
15.2 13:30
Teplice
1:3 (0:3)
Sigma Olomouc
15.2 13:30

Teplice
Sigma Olomouc
1
3
15.2 13:30
Slovácko
0:1 (0:0)
Baník Ostrava
15.2 13:30

Slovácko
Baník Ostrava
0
1
15.2 13:30
Karviná
2:0 (1:0)
Zlín
15.2 13:30

Karviná
Zlín
2
0
14.2 17:00
České Budějovice
3:0 (3:0)
Mladá Boleslav
14.2 17:00

České Budějovice
Mladá Boleslav
3
0
20. Round
15.12 13:30
Viktoria Plzeň
1:1 (1:1)
Teplice
15.12 13:30

Viktoria Plzeň
Teplice
1
1
15.12 16:00
Slavia Praha
4:1 (3:0)
České Budějovice
15.12 16:00

Slavia Praha
České Budějovice
4
1
14.12 16:00
Baník Ostrava
0:0 (0:0)
Sparta Praha
14.12 16:00

Baník Ostrava
Sparta Praha
0
0
14.12 13:30
Zlín
2:0 (0:0)
Opava
14.12 13:30

Zlín
Opava
2
0
14.12 13:30
Sigma Olomouc
1:1 (0:1)
Bohemians 1905
14.12 13:30

Sigma Olomouc
Bohemians 1905
1
1
14.12 13:30
Příbram
1:4 (0:3)
Slovácko
14.12 13:30

Příbram
Slovácko
1
4
14.12 13:30
Slovan Liberec
3:0 (0:0)
Karviná
14.12 13:30

Slovan Liberec
Karviná
3
0
13.12 17:00
Mladá Boleslav
2:3 (1:3)
Jablonec
13.12 17:00

Mladá Boleslav
Jablonec
2
3
19. Round
8.12 16:00
Sparta Praha
5:2 (2:1)
Mladá Boleslav
8.12 16:00

Sparta Praha
Mladá Boleslav
5
2
8.12 13:30
Karviná
1:1 (0:1)
Sigma Olomouc
8.12 13:30

Karviná
Sigma Olomouc
1
1
8.12 13:30
České Budějovice
2:0 (1:0)
Příbram
8.12 13:30

České Budějovice
Příbram
2
0
7.12 16:00
Slovácko
2:1 (1:1)
Viktoria Plzeň
7.12 16:00

Slovácko
Viktoria Plzeň
2
1
7.12 13:30
Teplice
2:1 (0:0)
Zlín
7.12 13:30

Teplice
Zlín
2
1
7.12 13:30
Opava
1:2 (0:0)
Jablonec
7.12 13:30

Opava
Jablonec
1
2
6.12 18:30
Slovan Liberec
0:3 (0:2)
Slavia Praha
6.12 18:30

Slovan Liberec
Slavia Praha
0
3
6.12 16:30
Bohemians 1905
0:2 (0:0)
Baník Ostrava
6.12 16:30

Bohemians 1905
Baník Ostrava
0
2
18. Round
1.12 16:00
Slavia Praha
2:0 (0:0)
Karviná
1.12 16:00

Slavia Praha
Karviná
2
0
1.12 13:30
Viktoria Plzeň
1:0 (1:0)
Bohemians 1905
1.12 13:30

Viktoria Plzeň
Bohemians 1905
1
0
1.12 13:30
Mladá Boleslav
3:1 (0:0)
Teplice
1.12 13:30

Mladá Boleslav
Teplice
3
1
1.12 13:30
Jablonec
0:1 (0:0)
České Budějovice
1.12 13:30

Jablonec
České Budějovice
0
1
30.11 16:00
Příbram
0:1 (0:1)
Sparta Praha
30.11 16:00

Příbram
Sparta Praha
0
1
30.11 13:30
Zlín
2:1 (1:0)
Slovácko
30.11 13:30

Zlín
Slovácko
2
1
30.11 13:30
Sigma Olomouc
1:0 (1:0)
Slovan Liberec
30.11 13:30

Sigma Olomouc
Slovan Liberec
1
0
29.11 17:00
Baník Ostrava
0:0 (0:0)
Opava
29.11 17:00

Baník Ostrava
Opava
0
0
17. Round
25.11 17:00
Slovácko
1:1 (1:1)
Jablonec
25.11 17:00

Slovácko
Jablonec
1
1
24.11 16:00
Karviná
1:1 (1:0)
Viktoria Plzeň
24.11 16:00

Karviná
Viktoria Plzeň
1
1
24.11 13:30
Teplice
1:1 (0:0)
Baník Ostrava
24.11 13:30

Teplice
Baník Ostrava
1
1
23.11 16:00
Sigma Olomouc
0:0 (0:0)
Slavia Praha
23.11 16:00

Sigma Olomouc
Slavia Praha
0
0
23.11 13:30
Opava
1:0 (1:0)
Mladá Boleslav
23.11 13:30

Opava
Mladá Boleslav
1
0
23.11 13:30
Slovan Liberec
5:0 (3:0)
Zlín
23.11 13:30

Slovan Liberec
Zlín
5
0
23.11 13:30
Bohemians 1905
1:0 (0:0)
Příbram
23.11 13:30

Bohemians 1905
Příbram
1
0
22.11 17:00
Sparta Praha
3:3 (1:2)
České Budějovice
22.11 17:00

Sparta Praha
České Budějovice
3
3
16. Round
10.11 16:00
Slavia Praha
3:0 (1:0)
Teplice
10.11 16:00

Slavia Praha
Teplice
3
0
10.11 13:30
Viktoria Plzeň
4:1 (2:1)
Slovan Liberec
10.11 13:30

Viktoria Plzeň
Slovan Liberec
4
1
10.11 13:30
České Budějovice
2:0 (1:0)
Slovácko
10.11 13:30

České Budějovice
Slovácko
2
0
9.11 16:00
Jablonec
2:2 (0:2)
Sparta Praha
9.11 16:00

Jablonec
Sparta Praha
2
2
9.11 13:30
Zlín
1:0 (0:0)
Sigma Olomouc
9.11 13:30

Zlín
Sigma Olomouc
1
0
9.11 13:30
Příbram
0:0 (0:0)
Opava
9.11 13:30

Příbram
Opava
0
0
8.11 17:00
Baník Ostrava
3:0 (1:0)
Karviná
8.11 17:00

Baník Ostrava
Karviná
3
0
8.11 17:00
Mladá Boleslav
2:1 (0:1)
Bohemians 1905
8.11 17:00

Mladá Boleslav
Bohemians 1905
2
1
15. Round
4.11 17:00
Zlín
1:1 (0:0)
Viktoria Plzeň
4.11 17:00

Zlín
Viktoria Plzeň
1
1
3.11 16:00
Opava
0:1 (0:1)
Sparta Praha
3.11 16:00

Opava
Sparta Praha
0
1
3.11 13:30
Teplice
1:3 (0:3)
České Budějovice
3.11 13:30

Teplice
České Budějovice
1
3
3.11 13:30
Slovan Liberec
3:2 (2:1)
Příbram
3.11 13:30

Slovan Liberec
Příbram
3
2
3.11 13:30
Karviná
0:1 (0:0)
Jablonec
3.11 13:30

Karviná
Jablonec
0
1
2.11 16:00
Slavia Praha
4:0 (1:0)
Baník Ostrava
2.11 16:00

Slavia Praha
Baník Ostrava
4
0
2.11 13:30
Sigma Olomouc
2:2 (1:0)
Mladá Boleslav
2.11 13:30

Sigma Olomouc
Mladá Boleslav
2
2
1.11 17:00
Bohemians 1905
0:0 (0:0)
Slovácko
1.11 17:00

Bohemians 1905
Slovácko
0
0
14. Round
26.10 16:00
Sparta Praha
4:0 (2:0)
Bohemians 1905
26.10 16:00

Sparta Praha
Bohemians 1905
4
0
27.10 16:00
Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
Slavia Praha
27.10 16:00

Viktoria Plzeň
Slavia Praha
0
1
27.10 13:30
Mladá Boleslav
1:3 (0:1)
Slovan Liberec
27.10 13:30

Mladá Boleslav
Slovan Liberec
1
3
27.10 13:30
České Budějovice
3:0 (2:0)
Karviná
27.10 13:30

České Budějovice
Karviná
3
0
26.10 13:30
Slovácko
4:0 (1:0)
Opava
26.10 13:30

Slovácko
Opava
4
0
26.10 13:30
Příbram
0:0 (0:0)
Zlín
26.10 13:30

Příbram
Zlín
0
0
26.10 13:30
Baník Ostrava
2:2 (2:1)
Sigma Olomouc
26.10 13:30

Baník Ostrava
Sigma Olomouc
2
2
25.10 17:00
Jablonec
4:1 (2:0)
Teplice
25.10 17:00

Jablonec
Teplice
4
1
13. Round
20.10 17:00
Teplice
1:1 (0:0)
Sparta Praha
20.10 17:00

Teplice
Sparta Praha
1
1
20.10 14:30
Viktoria Plzeň
3:0 (0:0)
Baník Ostrava
20.10 14:30

Viktoria Plzeň
Baník Ostrava
3
0
20.10 14:30
Karviná
0:2 (0:1)
Slovácko
20.10 14:30

Karviná
Slovácko
0
2
20.10 14:30
Bohemians 1905
1:0 (0:0)
Opava
20.10 14:30

Bohemians 1905
Opava
1
0
19.10 18:00
Slavia Praha
3:1 (0:1)
Příbram
19.10 18:00

Slavia Praha
Příbram
3
1
19.10 15:30
Zlín
0:2 (0:1)
Mladá Boleslav
19.10 15:30

Zlín
Mladá Boleslav
0
2
19.10 15:30
Sigma Olomouc
1:3 (0:1)
České Budějovice
19.10 15:30

Sigma Olomouc
České Budějovice
1
3
19.10 13:30
Slovan Liberec
2:2 (0:1)
Jablonec
19.10 13:30

Slovan Liberec
Jablonec
2
2
12. Round
6.10 17:00
Jablonec
0:2 (0:0)
Slavia Praha
6.10 17:00

Jablonec
Slavia Praha
0
2
6.10 14:30
Mladá Boleslav
2:1 (0:1)
Viktoria Plzeň
6.10 14:30

Mladá Boleslav
Viktoria Plzeň
2
1
6.10 14:30
České Budějovice
3:2 (1:0)
Bohemians 1905
6.10 14:30

České Budějovice
Bohemians 1905
3
2
5.10 18:00
Sparta Praha
4:0 (1:0)
Karviná
5.10 18:00

Sparta Praha
Karviná
4
0
5.10 15:30
Příbram
0:0 (0:0)
Sigma Olomouc
5.10 15:30

Příbram
Sigma Olomouc
0
0
5.10 15:30
Baník Ostrava
4:0 (4:0)
Zlín
5.10 15:30

Baník Ostrava
Zlín
4
0
5.10 15:30
Opava
0:1 (0:0)
Teplice
5.10 15:30

Opava
Teplice
0
1
4.10 17:00
Slovácko
3:1 (2:1)
Slovan Liberec
4.10 17:00

Slovácko
Slovan Liberec
3
1
11. Round
30.9 17:00
Baník Ostrava
3:0 (3:0)
Příbram
30.9 17:00

Baník Ostrava
Příbram
3
0
30.9 17:00
Slovan Liberec
4:2 (2:2)
České Budějovice
30.9 17:00

Slovan Liberec
České Budějovice
4
2
29.9 17:00
Viktoria Plzeň
1:0 (0:0)
Sparta Praha
29.9 17:00

Viktoria Plzeň
Sparta Praha
1
0
29.9 14:30
Karviná
1:1 (1:0)
Opava
29.9 14:30

Karviná
Opava
1
1
28.9 18:00
Slavia Praha
1:0 (1:0)
Mladá Boleslav
28.9 18:00

Slavia Praha
Mladá Boleslav
1
0
28.9 15:30
Zlín
0:1 (0:1)
Jablonec
28.9 15:30

Zlín
Jablonec
0
1
27.9 17:00
Teplice
1:0 (0:0)
Bohemians 1905
27.9 17:00

Teplice
Bohemians 1905
1
0
28.9 15:30
Sigma Olomouc
2:2 (0:1)
Slovácko
28.9 15:30

Sigma Olomouc
Slovácko
2
2
10. Round
23.9 17:00
Jablonec
2:2 (1:1)
Sigma Olomouc
23.9 17:00

Jablonec
Sigma Olomouc
2
2
22.9 17:00
Sparta Praha
0:3 (0:1)
Slavia Praha
22.9 17:00

Sparta Praha
Slavia Praha
0
3
22.9 14:30
Mladá Boleslav
2:0 (1:0)
Baník Ostrava
22.9 14:30

Mladá Boleslav
Baník Ostrava
2
0
21.9 18:00
České Budějovice
0:3 (0:2)
Viktoria Plzeň
21.9 18:00

České Budějovice
Viktoria Plzeň
0
3
21.9 15:30
Slovácko
1:1 (1:1)
Teplice
21.9 15:30

Slovácko
Teplice
1
1
21.9 15:30
Příbram
0:2 (0:1)
Karviná
21.9 15:30

Příbram
Karviná
0
2
21.9 15:30
Opava
1:1 (0:0)
Slovan Liberec
21.9 15:30

Opava
Slovan Liberec
1
1
20.9 17:00
Bohemians 1905
2:2 (1:2)
Zlín
20.9 17:00

Bohemians 1905
Zlín
2
2
9. Round
16.9 17:00
Viktoria Plzeň
3:2 (1:1)
Jablonec
16.9 17:00

Viktoria Plzeň
Jablonec
3
2
15.9 16:00
Baník Ostrava
2:1 (1:0)
České Budějovice
15.9 16:00

Baník Ostrava
České Budějovice
2
1
15.9 14:00
Zlín
0:2 (0:2)
Sparta Praha
15.9 14:00

Zlín
Sparta Praha
0
2
15.9 14:00
Karviná
0:0 (0:0)
Bohemians 1905
15.9 14:00

Karviná
Bohemians 1905
0
0
14.9 18:00
Slavia Praha
3:0 (2:0)
Slovácko
14.9 18:00

Slavia Praha
Slovácko
3
0
14.9 15:30
Mladá Boleslav
6:0 (3:0)
Příbram
14.9 15:30

Mladá Boleslav
Příbram
6
0
14.9 15:30
Slovan Liberec
1:1 (1:1)
Teplice
14.9 15:30

Slovan Liberec
Teplice
1
1
13.9 17:00
Sigma Olomouc
2:0 (0:0)
Opava
13.9 17:00

Sigma Olomouc
Opava
2
0
8. Round
1.9 18:00
Sparta Praha
3:3 (1:2)
Sigma Olomouc
1.9 18:00

Sparta Praha
Sigma Olomouc
3
3
1.9 15:30
Teplice
0:0 (0:0)
Karviná
1.9 15:30

Teplice
Karviná
0
0
1.9 15:30
Opava
1:1 (0:1)
Slavia Praha
1.9 15:30

Opava
Slavia Praha
1
1
1.9 15:30
Jablonec
2:1 (2:0)
Baník Ostrava
1.9 15:30

Jablonec
Baník Ostrava
2
1
1.9 15:30
České Budějovice
2:0 (1:0)
Zlín
1.9 15:30

České Budějovice
Zlín
2
0
31.8 18:30
Příbram
1:2 (1:1)
Viktoria Plzeň
31.8 18:30

Příbram
Viktoria Plzeň
1
2
31.8 16:00
Slovácko
1:1 (1:0)
Mladá Boleslav
31.8 16:00

Slovácko
Mladá Boleslav
1
1
31.8 14:00
Bohemians 1905
2:1 (0:0)
Slovan Liberec
31.8 14:00

Bohemians 1905
Slovan Liberec
2
1
7. Round
25.8 18:00
Slovan Liberec
3:1 (1:0)
Sparta Praha
25.8 18:00

Slovan Liberec
Sparta Praha
3
1
25.8 15:30
Viktoria Plzeň
4:0 (2:0)
Opava
25.8 15:30

Viktoria Plzeň
Opava
4
0
25.8 15:30
Mladá Boleslav
4:2 (2:2)
České Budějovice
25.8 15:30

Mladá Boleslav
České Budějovice
4
2
24.8 18:30
Slavia Praha
4:0 (1:0)
Bohemians 1905
24.8 18:30

Slavia Praha
Bohemians 1905
4
0
24.8 16:00
Zlín
1:4 (0:1)
Karviná
24.8 16:00

Zlín
Karviná
1
4
24.8 16:00
Příbram
4:0 (2:0)
Jablonec
24.8 16:00

Příbram
Jablonec
4
0
23.8 17:00
Sigma Olomouc
2:0 (1:0)
Teplice
23.8 17:00

Sigma Olomouc
Teplice
2
0
23.8 17:00
Baník Ostrava
3:0 (2:0)
Slovácko
23.8 17:00

Baník Ostrava
Slovácko
3
0
6. Round
18.8 18:00
Teplice
1:1 (0:1)
Viktoria Plzeň
18.8 18:00

Teplice
Viktoria Plzeň
1
1
18.8 16:00
Karviná
0:1 (0:1)
Slovan Liberec
18.8 16:00

Karviná
Slovan Liberec
0
1
18.8 16:00
Jablonec
2:1 (1:0)
Mladá Boleslav
18.8 16:00

Jablonec
Mladá Boleslav
2
1
18.8 14:00
Sparta Praha
2:0 (2:0)
Baník Ostrava
18.8 14:00

Sparta Praha
Baník Ostrava
2
0
17.8 18:30
Bohemians 1905
3:2 (0:1)
Sigma Olomouc
17.8 18:30

Bohemians 1905
Sigma Olomouc
3
2
17.8 16:00
Slovácko
2:0 (0:0)
Příbram
17.8 16:00

Slovácko
Příbram
2
0
17.8 16:00
Opava
0:3 (0:1)
Zlín
17.8 16:00

Opava
Zlín
0
3
16.8 17:00
České Budějovice
0:3 (0:0)
Slavia Praha
16.8 17:00

České Budějovice
Slavia Praha
0
3
5. Round
11.8 18:00
Mladá Boleslav
4:3 (2:1)
Sparta Praha
11.8 18:00

Mladá Boleslav
Sparta Praha
4
3
11.8 15:30
Jablonec
2:1 (0:0)
Opava
11.8 15:30

Jablonec
Opava
2
1
10.8 18:30
Slavia Praha
1:0 (1:0)
Slovan Liberec
10.8 18:30

Slavia Praha
Slovan Liberec
1
0
10.8 16:00
Sigma Olomouc
1:1 (1:0)
Karviná
10.8 16:00

Sigma Olomouc
Karviná
1
1
10.8 16:00
Příbram
2:0 (2:0)
České Budějovice
10.8 16:00

Příbram
České Budějovice
2
0
10.8 16:00
Viktoria Plzeň
0:2 (0:1)
Slovácko
10.8 16:00

Viktoria Plzeň
Slovácko
0
2
10.8 14:00
Baník Ostrava
4:2 (2:1)
Bohemians 1905
10.8 14:00

Baník Ostrava
Bohemians 1905
4
2
9.8 17:00
Zlín
1:0 (0:0)
Teplice
9.8 17:00

Zlín
Teplice
1
0
4. Round
4.8 18:00
Sparta Praha
3:0 (2:0)
Příbram
4.8 18:00

Sparta Praha
Příbram
3
0
18.9 17:00
Teplice
2:0 (2:0)
Mladá Boleslav
18.9 17:00

Teplice
Mladá Boleslav
2
0
4.8 15:30
Karviná
0:0 (0:0)
Slavia Praha
4.8 15:30

Karviná
Slavia Praha
0
0
4.8 15:30
České Budějovice
1:1 (0:1)
Jablonec
4.8 15:30

České Budějovice
Jablonec
1
1
3.8 18:30
Bohemians 1905
0:0 (0:0)
Viktoria Plzeň
3.8 18:30

Bohemians 1905
Viktoria Plzeň
0
0
3.8 16:00
Slovácko
1:0 (1:0)
Zlín
3.8 16:00

Slovácko
Zlín
1
0
3.8 16:00
Slovan Liberec
0:1 (0:1)
Sigma Olomouc
3.8 16:00

Slovan Liberec
Sigma Olomouc
0
1
2.8 17:00
Opava
0:2 (0:1)
Baník Ostrava
2.8 17:00

Opava
Baník Ostrava
0
2
3. Round
29.7 17:00
České Budějovice
2:2 (2:0)
Sparta Praha
29.7 17:00

České Budějovice
Sparta Praha
2
2
28.7 18:00
Slavia Praha
1:0 (1:0)
Sigma Olomouc
28.7 18:00

Slavia Praha
Sigma Olomouc
1
0
28.7 15:30
Mladá Boleslav
4:1 (2:1)
Opava
28.7 15:30

Mladá Boleslav
Opava
4
1
28.7 15:30
Jablonec
6:0 (1:0)
Slovácko
28.7 15:30

Jablonec
Slovácko
6
0
27.7 18:30
Viktoria Plzeň
3:2 (1:0)
Karviná
27.7 18:30

Viktoria Plzeň
Karviná
3
2
27.7 16:00
Zlín
2:1 (1:0)
Slovan Liberec
27.7 16:00

Zlín
Slovan Liberec
2
1
27.7 16:00
Příbram
3:2 (1:0)
Bohemians 1905
27.7 16:00

Příbram
Bohemians 1905
3
2
26.7 17:30
Baník Ostrava
0:1 (0:1)
Teplice
26.7 17:30

Baník Ostrava
Teplice
0
1
2. Round
22.7 17:00
Karviná
1:2 (0:1)
Baník Ostrava
22.7 17:00

Karviná
Baník Ostrava
1
2
21.7 18:00
Teplice
1:5 (0:3)
Slavia Praha
21.7 18:00

Teplice
Slavia Praha
1
5
21.7 15:30
Bohemians 1905
3:0 (3:0)
Mladá Boleslav
21.7 15:30

Bohemians 1905
Mladá Boleslav
3
0
20.7 18:30
Sparta Praha
2:0 (0:0)
Jablonec
20.7 18:30

Sparta Praha
Jablonec
2
0
20.7 16:00
Opava
1:0 (0:0)
Příbram
20.7 16:00

Opava
Příbram
1
0
20.7 16:00
Sigma Olomouc
1:0 (0:0)
Zlín
20.7 16:00

Sigma Olomouc
Zlín
1
0
20.7 16:00
Slovácko
0:2 (0:1)
České Budějovice
20.7 16:00

Slovácko
České Budějovice
0
2
19.7 17:30
Slovan Liberec
1:2 (0:0)
Viktoria Plzeň
19.7 17:30

Slovan Liberec
Viktoria Plzeň
1
2
1. Round
15.7 17:00
Zlín
0:1 (0:0)
Slavia Praha
15.7 17:00

Zlín
Slavia Praha
0
1
14.7 18:00
Sparta Praha
0:2 (0:2)
Slovácko
14.7 18:00

Sparta Praha
Slovácko
0
2
14.7 15:30
České Budějovice
0:1 (0:1)
Opava
14.7 15:30

České Budějovice
Opava
0
1
14.7 15:30
Mladá Boleslav
1:0 (0:0)
Karviná
14.7 15:30

Mladá Boleslav
Karviná
1
0
13.7 18:30
Viktoria Plzeň
3:1 (1:1)
Sigma Olomouc
13.7 18:30

Viktoria Plzeň
Sigma Olomouc
3
1
13.7 16:00
Baník Ostrava
1:2 (1:0)
Slovan Liberec
13.7 16:00

Baník Ostrava
Slovan Liberec
1
2
13.7 16:00
Příbram
1:1 (1:0)
Teplice
13.7 16:00

Příbram
Teplice
1
1
12.7 17:00
Jablonec
2:0 (1:0)
Bohemians 1905
12.7 17:00

Jablonec
Bohemians 1905
2
0