Champions league
Europa League
Premier League
Championship (1)
League One
League Two
Primera Division (1)
Segunda Division
1.Bundesliga (1)
2.Bundesliga (2)
Serie A (1)
Ligue 1 (2)
Ligue 2
Eredivisie (1)
Jupiler League (1)
Primeira Liga (1)
Allsvenskan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
Premier League
Süper lig (1)
Super League
Bundesliga
Superliga (1)
MLS
1.HNL (1)
1.liga (2)
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 144 EUR
90 -17% 400 EUR
180 -25% 603 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

Premier League

Matches: 240

Home team: 107 (45%)
Away team: 80 (33%)
Draws: 53 (22%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 68%
OVER 2,5: 51%
OVER 3,5: 25%

Home team

OVER 0,5: 175 (73%)
OVER 1,5: 91 (38%)
OVER 2,5: 56 (23%)

Away team

OVER 0,5: 147 (61%)
OVER 1,5: 78 (33%)
OVER 2,5: 40 (17%)
Match review Premier League
30. Round
1.12 13:00
Gomel
3:0 (0:0)
Tarpeda
1.12 13:00

Gomel
Tarpeda
3
0
1.12 13:00
Energetyk-BDU
5:3 (2:2)
Dnyapro
1.12 13:00

Energetyk-BDU
Dnyapro
5
3
1.12 13:00
Shakhtyor
1:0 (1:0)
Gorodeya
1.12 13:00

Shakhtyor
Gorodeya
1
0
1.12 13:00
Torpedo BelAZ
1:2 (1:1)
BATE
1.12 13:00

Torpedo BelAZ
BATE
1
2
1.12 13:00
Slutsk
2:1 (2:0)
Neman Grodno
1.12 13:00

Slutsk
Neman Grodno
2
1
1.12 13:00
Isloch
1:1 (0:0)
Minsk
1.12 13:00

Isloch
Minsk
1
1
1.12 13:00
Dinamo Minsk
1:3 (0:1)
Dinamo Brest
1.12 13:00

Dinamo Minsk
Dinamo Brest
1
3
1.12 13:00
Vitebsk
0:2 (0:0)
Slavia
1.12 13:00

Vitebsk
Slavia
0
2
29. Round
24.11 13:00
Tarpeda
0:3 (0:0)
Slutsk
24.11 13:00

Tarpeda
Slutsk
0
3
24.11 13:00
Slavia
2:0 (0:0)
Isloch
24.11 13:00

Slavia
Isloch
2
0
24.11 13:00
Dnyapro
2:1 (0:0)
Torpedo BelAZ
24.11 13:00

Dnyapro
Torpedo BelAZ
2
1
24.11 13:00
Neman Grodno
1:1 (0:0)
Energetyk-BDU
24.11 13:00

Neman Grodno
Energetyk-BDU
1
1
24.11 13:00
Minsk
1:0 (0:0)
Shakhtyor
24.11 13:00

Minsk
Shakhtyor
1
0
24.11 13:00
Dinamo Brest
1:0 (1:0)
Vitebsk
24.11 13:00

Dinamo Brest
Vitebsk
1
0
24.11 13:00
Gorodeya
2:3 (0:3)
Gomel
24.11 13:00

Gorodeya
Gomel
2
3
24.11 13:00
BATE
3:0 (2:0)
Dinamo Minsk
24.11 13:00

BATE
Dinamo Minsk
3
0
28. Round
9.11 17:00
Neman Grodno
3:0 (0:0)
Tarpeda
9.11 17:00

Neman Grodno
Tarpeda
3
0
10.11 16:30
Vitebsk
1:2 (0:0)
BATE
10.11 16:30

Vitebsk
BATE
1
2
10.11 14:30
Isloch
1:1 (1:1)
Dinamo Brest
10.11 14:30

Isloch
Dinamo Brest
1
1
10.11 12:30
Energetyk-BDU
2:1 (0:1)
Torpedo BelAZ
10.11 12:30

Energetyk-BDU
Torpedo BelAZ
2
1
9.11 17:00
Gomel
1:0 (0:0)
Minsk
9.11 17:00

Gomel
Minsk
1
0
9.11 15:00
Shakhtyor
5:1 (2:0)
Slavia
9.11 15:00

Shakhtyor
Slavia
5
1
9.11 13:00
Slutsk
0:0 (0:0)
Gorodeya
9.11 13:00

Slutsk
Gorodeya
0
0
8.11 17:00
Dinamo Minsk
3:0 (1:0)
Dnyapro
8.11 17:00

Dinamo Minsk
Dnyapro
3
0
27. Round
1.11 16:00
Tarpeda
0:3 (0:0)
Energetyk-BDU
1.11 16:00

Tarpeda
Energetyk-BDU
0
3
4.11 13:30
Slavia
3:2 (0:2)
Gomel
4.11 13:30

Slavia
Gomel
3
2
3.11 18:45
BATE
2:4 (2:1)
Isloch
3.11 18:45

BATE
Isloch
2
4
3.11 17:00
Dinamo Brest
1:1 (1:1)
Shakhtyor
3.11 17:00

Dinamo Brest
Shakhtyor
1
1
3.11 15:00
Dnyapro
2:0 (1:0)
Vitebsk
3.11 15:00

Dnyapro
Vitebsk
2
0
3.11 13:00
Torpedo BelAZ
4:0 (1:0)
Dinamo Minsk
3.11 13:00

Torpedo BelAZ
Dinamo Minsk
4
0
2.11 15:00
Gorodeya
1:0 (0:0)
Neman Grodno
2.11 15:00

Gorodeya
Neman Grodno
1
0
1.11 17:00
Minsk
1:0 (1:0)
Slutsk
1.11 17:00

Minsk
Slutsk
1
0
26. Round
26.10 15:00
Tarpeda
0:3 (0:0)
Gorodeya
26.10 15:00

Tarpeda
Gorodeya
0
3
27.10 18:00
Shakhtyor
2:2 (0:1)
BATE
27.10 18:00

Shakhtyor
BATE
2
2
27.10 16:00
Vitebsk
0:0 (0:0)
Torpedo BelAZ
27.10 16:00

Vitebsk
Torpedo BelAZ
0
0
26.10 12:00
Energetyk-BDU
3:3 (2:2)
Dinamo Minsk
26.10 12:00

Energetyk-BDU
Dinamo Minsk
3
3
26.10 18:00
Isloch
1:1 (1:0)
Dnyapro
26.10 18:00

Isloch
Dnyapro
1
1
26.10 16:00
Gomel
1:2 (1:0)
Dinamo Brest
26.10 16:00

Gomel
Dinamo Brest
1
2
26.10 14:00
Slutsk
0:0 (0:0)
Slavia
26.10 14:00

Slutsk
Slavia
0
0
25.10 18:00
Neman Grodno
1:0 (1:0)
Minsk
25.10 18:00

Neman Grodno
Minsk
1
0
25. Round
5.10 18:00
Tarpeda
0:3 (0:0)
Slavia
5.10 18:00

Tarpeda
Slavia
0
3
21.10 18:00
Gorodeya
1:0 (1:0)
Energetyk-BDU
21.10 18:00

Gorodeya
Energetyk-BDU
1
0
20.10 18:00
Dinamo Brest
3:2 (0:1)
Slutsk
20.10 18:00

Dinamo Brest
Slutsk
3
2
20.10 16:00
Dnyapro
2:0 (0:0)
Shakhtyor
20.10 16:00

Dnyapro
Shakhtyor
2
0
20.10 13:30
Torpedo BelAZ
1:3 (0:1)
Isloch
20.10 13:30

Torpedo BelAZ
Isloch
1
3
19.10 17:00
Dinamo Minsk
0:2 (0:1)
Vitebsk
19.10 17:00

Dinamo Minsk
Vitebsk
0
2
19.10 15:00
BATE
1:1 (0:1)
Gomel
19.10 15:00

BATE
Gomel
1
1
19.10 13:00
Slavia
0:1 (0:0)
Neman Grodno
19.10 13:00

Slavia
Neman Grodno
0
1
24. Round
4.10 16:00
Tarpeda
0:3 (0:0)
Slavia
4.10 16:00

Tarpeda
Slavia
0
3
6.10 16:00
Gomel
0:0 (0:0)
Dnyapro
6.10 16:00

Gomel
Dnyapro
0
0
6.10 14:00
Energetyk-BDU
2:0 (1:0)
Vitebsk
6.10 14:00

Energetyk-BDU
Vitebsk
2
0
6.10 13:00
Isloch
1:1 (0:1)
Dinamo Minsk
6.10 13:00

Isloch
Dinamo Minsk
1
1
5.10 18:45
Neman Grodno
0:1 (0:0)
Dinamo Brest
5.10 18:45

Neman Grodno
Dinamo Brest
0
1
5.10 16:00
Shakhtyor
3:0 (1:0)
Torpedo BelAZ
5.10 16:00

Shakhtyor
Torpedo BelAZ
3
0
5.10 13:00
Slutsk
0:3 (0:1)
BATE
5.10 13:00

Slutsk
BATE
0
3
4.10 18:45
Gorodeya
1:2 (1:0)
Minsk
4.10 18:45

Gorodeya
Minsk
1
2
23. Round
28.9 15:00
Dinamo Brest
3:0 (0:0)
Tarpeda
28.9 15:00

Dinamo Brest
Tarpeda
3
0
29.9 18:00
Dinamo Minsk
1:1 (0:1)
Shakhtyor
29.9 18:00

Dinamo Minsk
Shakhtyor
1
1
29.9 16:00
Vitebsk
2:0 (0:0)
Isloch
29.9 16:00

Vitebsk
Isloch
2
0
29.9 14:00
Slavia
0:1 (0:0)
Gorodeya
29.9 14:00

Slavia
Gorodeya
0
1
28.9 19:45
BATE
1:0 (1:0)
Neman Grodno
28.9 19:45

BATE
Neman Grodno
1
0
28.9 15:00
Torpedo BelAZ
2:0 (1:0)
Gomel
28.9 15:00

Torpedo BelAZ
Gomel
2
0
27.9 19:45
Dnyapro
2:0 (0:0)
Slutsk
27.9 19:45

Dnyapro
Slutsk
2
0
27.9 17:45
Minsk
1:6 (1:2)
Energetyk-BDU
27.9 17:45

Minsk
Energetyk-BDU
1
6
18. Round
25.9 19:45
Dinamo Brest
1:1 (0:0)
BATE
25.9 19:45

Dinamo Brest
BATE
1
1
22. Round
21.9 18:00
Tarpeda
0:3 (0:0)
BATE
21.9 18:00

Tarpeda
BATE
0
3
22.9 16:00
Gomel
0:1 (0:0)
Dinamo Minsk
22.9 16:00

Gomel
Dinamo Minsk
0
1
21.9 19:45
Shakhtyor
4:0 (3:0)
Vitebsk
21.9 19:45

Shakhtyor
Vitebsk
4
0
21.9 17:00
Neman Grodno
1:0 (0:0)
Dnyapro
21.9 17:00

Neman Grodno
Dnyapro
1
0
21.9 15:00
Slutsk
1:2 (1:1)
Torpedo BelAZ
21.9 15:00

Slutsk
Torpedo BelAZ
1
2
22.9 13:00
Energetyk-BDU
1:2 (0:1)
Isloch
22.9 13:00

Energetyk-BDU
Isloch
1
2
20.9 18:45
Gorodeya
1:3 (0:1)
Dinamo Brest
20.9 18:45

Gorodeya
Dinamo Brest
1
3
20.9 17:00
Minsk
1:0 (0:0)
Slavia
20.9 17:00

Minsk
Slavia
1
0
21. Round
13.9 18:00
Dnyapro
3:0 (0:0)
Tarpeda
13.9 18:00

Dnyapro
Tarpeda
3
0
16.9 18:30
Vitebsk
1:2 (1:1)
Gomel
16.9 18:30

Vitebsk
Gomel
1
2
15.9 18:00
Dinamo Minsk
2:1 (2:1)
Slutsk
15.9 18:00

Dinamo Minsk
Slutsk
2
1
15.9 16:00
Isloch
0:1 (0:0)
Shakhtyor
15.9 16:00

Isloch
Shakhtyor
0
1
15.9 14:00
Slavia
2:2 (2:1)
Energetyk-BDU
15.9 14:00

Slavia
Energetyk-BDU
2
2
14.9 19:45
BATE
2:1 (0:0)
Gorodeya
14.9 19:45

BATE
Gorodeya
2
1
14.9 17:30
Dinamo Brest
3:0 (0:0)
Minsk
14.9 17:30

Dinamo Brest
Minsk
3
0
14.9 15:00
Torpedo BelAZ
1:0 (1:0)
Neman Grodno
14.9 15:00

Torpedo BelAZ
Neman Grodno
1
0
20. Round
31.8 17:00
Gomel
2:2 (1:1)
Isloch
31.8 17:00

Gomel
Isloch
2
2
30.8 17:00
Tarpeda
0:3 (0:0)
Torpedo BelAZ
30.8 17:00

Tarpeda
Torpedo BelAZ
0
3
1.9 16:45
Energetyk-BDU
1:2 (1:2)
Shakhtyor
1.9 16:45

Energetyk-BDU
Shakhtyor
1
2
1.9 15:00
Neman Grodno
0:1 (0:0)
Dinamo Minsk
1.9 15:00

Neman Grodno
Dinamo Minsk
0
1
31.8 16:00
Slutsk
3:0 (3:0)
Vitebsk
31.8 16:00

Slutsk
Vitebsk
3
0
31.8 14:00
Slavia
2:4 (1:2)
Dinamo Brest
31.8 14:00

Slavia
Dinamo Brest
2
4
30.8 18:45
Gorodeya
3:2 (1:1)
Dnyapro
30.8 18:45

Gorodeya
Dnyapro
3
2
1.9 18:45
Minsk
3:2 (3:0)
BATE
1.9 18:45

Minsk
BATE
3
2
19. Round
25.8 19:45
Dinamo Minsk
3:0 (0:0)
Tarpeda
25.8 19:45

Dinamo Minsk
Tarpeda
3
0
25.8 19:45
BATE
4:0 (1:0)
Slavia
25.8 19:45

BATE
Slavia
4
0
25.8 17:45
Shakhtyor
3:1 (2:1)
Gomel
25.8 17:45

Shakhtyor
Gomel
3
1
25.8 15:45
Torpedo BelAZ
1:1 (0:1)
Gorodeya
25.8 15:45

Torpedo BelAZ
Gorodeya
1
1
24.8 19:45
Dinamo Brest
6:2 (5:1)
Energetyk-BDU
24.8 19:45

Dinamo Brest
Energetyk-BDU
6
2
24.8 15:00
Vitebsk
0:0 (0:0)
Neman Grodno
24.8 15:00

Vitebsk
Neman Grodno
0
0
23.8 18:45
Dnyapro
1:0 (0:0)
Minsk
23.8 18:45

Dnyapro
Minsk
1
0
23.8 17:00
Isloch
0:1 (0:0)
Slutsk
23.8 17:00

Isloch
Slutsk
0
1
18. Round
17.8 23:00
Vitebsk
3:0 (0:0)
Tarpeda
17.8 23:00

Vitebsk
Tarpeda
3
0
18.8 18:45
Gorodeya
3:1 (2:0)
Dinamo Minsk
18.8 18:45

Gorodeya
Dinamo Minsk
3
1
19.8 17:00
Slutsk
0:5 (0:3)
Shakhtyor
19.8 17:00

Slutsk
Shakhtyor
0
5
17.8 15:45
Slavia
1:0 (1:0)
Dnyapro
17.8 15:45

Slavia
Dnyapro
1
0
17.8 17:45
Minsk
2:0 (0:0)
Torpedo BelAZ
17.8 17:45

Minsk
Torpedo BelAZ
2
0
16.8 18:00
Energetyk-BDU
1:1 (1:0)
Gomel
16.8 18:00

Energetyk-BDU
Gomel
1
1
16.8 19:45
Neman Grodno
1:1 (0:0)
Isloch
16.8 19:45

Neman Grodno
Isloch
1
1
17. Round
11.8 19:45
Dinamo Minsk
3:2 (1:1)
Minsk
11.8 19:45

Dinamo Minsk
Minsk
3
2
12.8 17:45
Shakhtyor
6:0 (4:0)
Neman Grodno
12.8 17:45

Shakhtyor
Neman Grodno
6
0
11.8 16:00
Vitebsk
0:2 (0:0)
Gorodeya
11.8 16:00

Vitebsk
Gorodeya
0
2
11.8 17:45
BATE
4:1 (4:1)
Energetyk-BDU
11.8 17:45

BATE
Energetyk-BDU
4
1
10.8 17:45
Dnyapro
0:1 (0:1)
Dinamo Brest
10.8 17:45

Dnyapro
Dinamo Brest
0
1
10.8 16:00
Gomel
3:4 (1:3)
Slutsk
10.8 16:00

Gomel
Slutsk
3
4
9.8 18:45
Isloch
3:0 (0:0)
Tarpeda
9.8 18:45

Isloch
Tarpeda
3
0
9.8 17:00
Torpedo BelAZ
1:1 (0:0)
Slavia
9.8 17:00

Torpedo BelAZ
Slavia
1
1
16. Round
30.10 14:00
Slavia
1:1 (0:1)
Dinamo Minsk
30.10 14:00

Slavia
Dinamo Minsk
1
1
21.7 19:45
Vitebsk
1:1 (1:0)
Minsk
21.7 19:45

Vitebsk
Minsk
1
1
30.10 16:00
Tarpeda
0:3 (0:0)
Shakhtyor
30.10 16:00

Tarpeda
Shakhtyor
0
3
20.7 19:45
Dinamo Brest
4:1 (1:1)
Torpedo BelAZ
20.7 19:45

Dinamo Brest
Torpedo BelAZ
4
1
30.10 18:30
Dnyapro
0:1 (0:1)
BATE
30.10 18:30

Dnyapro
BATE
0
1
20.7 16:00
Gorodeya
1:2 (0:1)
Isloch
20.7 16:00

Gorodeya
Isloch
1
2
19.7 19:45
Neman Grodno
1:1 (0:0)
Gomel
19.7 19:45

Neman Grodno
Gomel
1
1
19.7 17:45
Energetyk-BDU
0:1 (0:1)
Slutsk
19.7 17:45

Energetyk-BDU
Slutsk
0
1
15. Round
14.7 18:45
Dinamo Brest
1:2 (0:0)
Dinamo Minsk
14.7 18:45

Dinamo Brest
Dinamo Minsk
1
2
25.9 17:45
Gorodeya
0:0 (0:0)
Shakhtyor
25.9 17:45

Gorodeya
Shakhtyor
0
0
25.9 15:30
Slavia
0:1 (0:0)
Vitebsk
25.9 15:30

Slavia
Vitebsk
0
1
13.7 18:45
BATE
4:1 (2:0)
Torpedo BelAZ
13.7 18:45

BATE
Torpedo BelAZ
4
1
13.7 16:45
Neman Grodno
0:0 (0:0)
Slutsk
13.7 16:45

Neman Grodno
Slutsk
0
0
13.7 15:00
Tarpeda
1:2 (0:2)
Gomel
13.7 15:00

Tarpeda
Gomel
1
2
12.7 18:45
Minsk
3:3 (2:2)
Isloch
12.7 18:45

Minsk
Isloch
3
3
12.7 16:45
Dnyapro
3:4 (2:2)
Energetyk-BDU
12.7 16:45

Dnyapro
Energetyk-BDU
3
4
14. Round
7.7 18:45
Gomel
0:0 (0:0)
Gorodeya
7.7 18:45

Gomel
Gorodeya
0
0
7.7 17:00
Slutsk
1:0 (1:0)
Tarpeda
7.7 17:00

Slutsk
Tarpeda
1
0
7.7 15:00
Isloch
2:1 (1:0)
Slavia
7.7 15:00

Isloch
Slavia
2
1
6.7 19:45
Vitebsk
0:1 (0:0)
Dinamo Brest
6.7 19:45

Vitebsk
Dinamo Brest
0
1
6.7 17:45
Shakhtyor
3:2 (2:2)
Minsk
6.7 17:45

Shakhtyor
Minsk
3
2
6.7 16:00
Energetyk-BDU
2:4 (0:4)
Neman Grodno
6.7 16:00

Energetyk-BDU
Neman Grodno
2
4
5.7 19:45
Torpedo BelAZ
1:0 (0:0)
Dnyapro
5.7 19:45

Torpedo BelAZ
Dnyapro
1
0
5.7 17:45
Dinamo Minsk
1:2 (0:1)
BATE
5.7 17:45

Dinamo Minsk
BATE
1
2
13. Round
30.6 19:45
BATE
3:0 (3:0)
Vitebsk
30.6 19:45

BATE
Vitebsk
3
0
30.6 18:00
Dnyapro
0:2 (0:2)
Dinamo Minsk
30.6 18:00

Dnyapro
Dinamo Minsk
0
2
30.6 16:00
Slavia
0:1 (0:0)
Shakhtyor
30.6 16:00

Slavia
Shakhtyor
0
1
29.6 19:45
Dinamo Brest
5:1 (2:0)
Isloch
29.6 19:45

Dinamo Brest
Isloch
5
1
29.6 18:00
Gorodeya
1:0 (0:0)
Slutsk
29.6 18:00

Gorodeya
Slutsk
1
0
29.6 16:00
Minsk
3:2 (1:1)
Gomel
29.6 16:00

Minsk
Gomel
3
2
28.6 19:45
Torpedo BelAZ
3:3 (2:3)
Energetyk-BDU
28.6 19:45

Torpedo BelAZ
Energetyk-BDU
3
3
28.6 17:45
Tarpeda
0:3 (0:3)
Neman Grodno
28.6 17:45

Tarpeda
Neman Grodno
0
3
12. Round
23.6 19:45
Gomel
2:2 (1:0)
Slavia
23.6 19:45

Gomel
Slavia
2
2
23.6 18:00
Vitebsk
2:1 (0:1)
Dnyapro
23.6 18:00

Vitebsk
Dnyapro
2
1
23.6 16:00
Slutsk
1:0 (1:0)
Minsk
23.6 16:00

Slutsk
Minsk
1
0
22.6 19:45
Shakhtyor
0:0 (0:0)
Dinamo Brest
22.6 19:45

Shakhtyor
Dinamo Brest
0
0
22.6 18:00
Dinamo Minsk
0:3 (0:2)
Torpedo BelAZ
22.6 18:00

Dinamo Minsk
Torpedo BelAZ
0
3
22.6 16:00
Isloch
0:0 (0:0)
BATE
22.6 16:00

Isloch
BATE
0
0
21.6 19:45
Neman Grodno
1:3 (0:1)
Gorodeya
21.6 19:45

Neman Grodno
Gorodeya
1
3
21.6 17:45
Energetyk-BDU
2:1 (0:0)
Tarpeda
21.6 17:45

Energetyk-BDU
Tarpeda
2
1
8. Round
19.5 17:00
Slutsk
2:2 (1:1)
Dnyapro
19.5 17:00

Slutsk
Dnyapro
2
2
19.5 15:00
Tarpeda
0:1 (0:0)
Dinamo Brest
19.5 15:00

Tarpeda
Dinamo Brest
0
1
18.5 18:30
Shakhtyor
3:0 (0:0)
Dinamo Minsk
18.5 18:30

Shakhtyor
Dinamo Minsk
3
0
18.5 16:45
Gomel
2:3 (1:1)
Torpedo BelAZ
18.5 16:45

Gomel
Torpedo BelAZ
2
3
18.5 15:00
Isloch
3:0 (1:0)
Vitebsk
18.5 15:00

Isloch
Vitebsk
3
0
17.5 19:45
Gorodeya
1:0 (0:0)
Slavia
17.5 19:45

Gorodeya
Slavia
1
0
17.5 17:45
Neman Grodno
0:1 (0:1)
BATE
17.5 17:45

Neman Grodno
BATE
0
1
17.5 16:00
Energetyk-BDU
3:3 (1:0)
Minsk
17.5 16:00

Energetyk-BDU
Minsk
3
3
7. Round
12.5 18:30
BATE
1:0 (1:0)
Tarpeda
12.5 18:30

BATE
Tarpeda
1
0
12.5 16:30
Vitebsk
1:0 (1:0)
Shakhtyor
12.5 16:30

Vitebsk
Shakhtyor
1
0
12.5 14:30
Dinamo Minsk
3:1 (1:0)
Gomel
12.5 14:30

Dinamo Minsk
Gomel
3
1
11.5 19:45
Torpedo BelAZ
1:0 (0:0)
Slutsk
11.5 19:45

Torpedo BelAZ
Slutsk
1
0
11.5 18:00
Dinamo Brest
4:0 (2:0)
Gorodeya
11.5 18:00

Dinamo Brest
Gorodeya
4
0
11.5 16:00
Dnyapro
0:3 (0:2)
Neman Grodno
11.5 16:00

Dnyapro
Neman Grodno
0
3
11.5 14:00
Isloch
2:1 (2:1)
Energetyk-BDU
11.5 14:00

Isloch
Energetyk-BDU
2
1
10.5 16:30
Slavia
4:3 (2:0)
Minsk
10.5 16:30

Slavia
Minsk
4
3
6. Round
6.5 14:00
Gomel
1:2 (0:2)
Vitebsk
6.5 14:00

Gomel
Vitebsk
1
2
6.5 18:00
Shakhtyor
1:0 (1:0)
Isloch
6.5 18:00

Shakhtyor
Isloch
1
0
6.5 16:00
Gorodeya
1:0 (0:0)
BATE
6.5 16:00

Gorodeya
BATE
1
0
5.5 18:00
Minsk
1:2 (1:0)
Dinamo Brest
5.5 18:00

Minsk
Dinamo Brest
1
2
5.5 15:00
Slutsk
2:1 (0:0)
Dinamo Minsk
5.5 15:00

Slutsk
Dinamo Minsk
2
1
5.5 13:00
Energetyk-BDU
1:2 (0:1)
Slavia
5.5 13:00

Energetyk-BDU
Slavia
1
2
4.5 19:45
Neman Grodno
0:0 (0:0)
Torpedo BelAZ
4.5 19:45

Neman Grodno
Torpedo BelAZ
0
0
4.5 17:45
Tarpeda
0:1 (0:0)
Dnyapro
4.5 17:45

Tarpeda
Dnyapro
0
1
11. Round
16.6 19:45
Dinamo Brest
3:0 (1:0)
Gomel
16.6 19:45

Dinamo Brest
Gomel
3
0
16.6 18:00
Dinamo Minsk
6:1 (2:1)
Energetyk-BDU
16.6 18:00

Dinamo Minsk
Energetyk-BDU
6
1
16.6 16:00
BATE
3:1 (0:0)
Shakhtyor
16.6 16:00

BATE
Shakhtyor
3
1
15.6 19:45
Torpedo BelAZ
1:0 (1:0)
Vitebsk
15.6 19:45

Torpedo BelAZ
Vitebsk
1
0
15.6 18:00
Slavia
1:1 (1:1)
Slutsk
15.6 18:00

Slavia
Slutsk
1
1
15.6 16:00
Dnyapro
3:0 (1:0)
Isloch
15.6 16:00

Dnyapro
Isloch
3
0
14.6 19:45
Gorodeya
0:0 (0:0)
Tarpeda
14.6 19:45

Gorodeya
Tarpeda
0
0
14.6 17:45
Minsk
2:1 (1:0)
Neman Grodno
14.6 17:45

Minsk
Neman Grodno
2
1
5. Round
27.4 19:45
Dnyapro
0:0 (0:0)
Gorodeya
27.4 19:45

Dnyapro
Gorodeya
0
0
27.4 17:45
Shakhtyor
3:4 (1:0)
Energetyk-BDU
27.4 17:45

Shakhtyor
Energetyk-BDU
3
4
27.4 15:45
Isloch
3:1 (1:1)
Gomel
27.4 15:45

Isloch
Gomel
3
1
26.4 19:45
BATE
1:0 (1:0)
Minsk
26.4 19:45

BATE
Minsk
1
0
26.4 17:30
Dinamo Minsk
0:1 (0:0)
Neman Grodno
26.4 17:30

Dinamo Minsk
Neman Grodno
0
1
26.4 15:45
Vitebsk
2:2 (0:1)
Slutsk
26.4 15:45

Vitebsk
Slutsk
2
2
25.4 19:45
Dinamo Brest
0:0 (0:0)
Slavia
25.4 19:45

Dinamo Brest
Slavia
0
0
25.4 17:45
Torpedo BelAZ
2:0 (2:0)
Tarpeda
25.4 17:45

Torpedo BelAZ
Tarpeda
2
0
4. Round
21.4 18:45
Gomel
0:1 (0:0)
Shakhtyor
21.4 18:45

Gomel
Shakhtyor
0
1
21.4 16:00
Energetyk-BDU
1:1 (1:0)
Dinamo Brest
21.4 16:00

Energetyk-BDU
Dinamo Brest
1
1
21.4 14:00
Slutsk
1:3 (1:0)
Isloch
21.4 14:00

Slutsk
Isloch
1
3
20.4 18:00
Gorodeya
0:0 (0:0)
Torpedo BelAZ
20.4 18:00

Gorodeya
Torpedo BelAZ
0
0
20.4 16:00
Tarpeda
0:1 (0:0)
Dinamo Minsk
20.4 16:00

Tarpeda
Dinamo Minsk
0
1
20.4 14:00
Slavia
1:2 (1:0)
BATE
20.4 14:00

Slavia
BATE
1
2
19.4 19:45
Neman Grodno
1:0 (0:0)
Vitebsk
19.4 19:45

Neman Grodno
Vitebsk
1
0
19.4 17:45
Minsk
0:0 (0:0)
Dnyapro
19.4 17:45

Minsk
Dnyapro
0
0
10. Round
2.6 18:45
Neman Grodno
0:1 (0:1)
Slavia
2.6 18:45

Neman Grodno
Slavia
0
1
2.6 17:00
Slutsk
1:3 (0:1)
Dinamo Brest
2.6 17:00

Slutsk
Dinamo Brest
1
3
2.6 15:00
Tarpeda
0:0 (0:0)
Minsk
2.6 15:00

Tarpeda
Minsk
0
0
1.6 18:00
Gomel
0:2 (0:1)
BATE
1.6 18:00

Gomel
BATE
0
2
1.6 16:00
Vitebsk
1:3 (1:1)
Dinamo Minsk
1.6 16:00

Vitebsk
Dinamo Minsk
1
3
1.6 14:00
Energetyk-BDU
0:0 (0:0)
Gorodeya
1.6 14:00

Energetyk-BDU
Gorodeya
0
0
31.5 19:45
Shakhtyor
3:1 (1:1)
Dnyapro
31.5 19:45

Shakhtyor
Dnyapro
3
1
31.5 17:45
Isloch
1:0 (0:0)
Torpedo BelAZ
31.5 17:45

Isloch
Torpedo BelAZ
1
0
3. Round
15.4 18:00
Shakhtyor
1:0 (1:0)
Slutsk
15.4 18:00

Shakhtyor
Slutsk
1
0
14.4 19:45
Dinamo Minsk
1:0 (1:0)
Gorodeya
14.4 19:45

Dinamo Minsk
Gorodeya
1
0
14.4 17:45
Vitebsk
1:1 (1:0)
Tarpeda
14.4 17:45

Vitebsk
Tarpeda
1
1
14.4 16:00
Isloch
1:0 (0:0)
Neman Grodno
14.4 16:00

Isloch
Neman Grodno
1
0
14.4 14:00
BATE
0:1 (0:0)
Dinamo Brest
14.4 14:00

BATE
Dinamo Brest
0
1
13.4 15:30
Gomel
3:0 (2:0)
Energetyk-BDU
13.4 15:30

Gomel
Energetyk-BDU
3
0
13.4 13:30
Torpedo BelAZ
1:1 (0:0)
Minsk
13.4 13:30

Torpedo BelAZ
Minsk
1
1
12.4 18:00
Dnyapro
1:2 (1:0)
Slavia
12.4 18:00

Dnyapro
Slavia
1
2
2. Round
7.4 17:00
Dinamo Brest
3:1 (1:0)
Dnyapro
7.4 17:00

Dinamo Brest
Dnyapro
3
1
7.4 15:00
Slavia
1:2 (0:2)
Torpedo BelAZ
7.4 15:00

Slavia
Torpedo BelAZ
1
2
6.4 18:45
Tarpeda
1:0 (0:0)
Isloch
6.4 18:45

Tarpeda
Isloch
1
0
6.4 17:00
Neman Grodno
0:3 (0:0)
Shakhtyor
6.4 17:00

Neman Grodno
Shakhtyor
0
3
6.4 15:00
Slutsk
0:6 (0:1)
Gomel
6.4 15:00

Slutsk
Gomel
0
6
6.4 13:00
Energetyk-BDU
0:4 (0:2)
BATE
6.4 13:00

Energetyk-BDU
BATE
0
4
5.4 18:45
Gorodeya
1:1 (0:0)
Vitebsk
5.4 18:45

Gorodeya
Vitebsk
1
1
5.4 17:00
Minsk
0:0 (0:0)
Dinamo Minsk
5.4 17:00

Minsk
Dinamo Minsk
0
0
1. Round
31.3 16:45
Slutsk
0:0 (0:0)
Energetyk-BDU
31.3 16:45

Slutsk
Energetyk-BDU
0
0
31.3 13:00
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Slavia
31.3 13:00

Dinamo Minsk
Slavia
1
0
30.3 15:00
Shakhtyor
1:0 (0:0)
Tarpeda
30.3 15:00

Shakhtyor
Tarpeda
1
0
30.3 13:00
Isloch
2:0 (1:0)
Gorodeya
30.3 13:00

Isloch
Gorodeya
2
0
29.3 19:45
Gomel
2:3 (1:3)
Neman Grodno
29.3 19:45

Gomel
Neman Grodno
2
3
29.3 17:45
Minsk
0:0 (0:0)
Vitebsk
29.3 17:45

Minsk
Vitebsk
0
0
31.3 15:00
Torpedo BelAZ
1:2 (0:0)
Dinamo Brest
31.3 15:00

Torpedo BelAZ
Dinamo Brest
1
2
30.3 17:00
BATE
2:0 (1:0)
Dnyapro
30.3 17:00

BATE
Dnyapro
2
0
9. Round
22.5 19:45
Torpedo BelAZ
0:1 (0:1)
Shakhtyor
22.5 19:45

Torpedo BelAZ
Shakhtyor
0
1
22.5 17:45
Vitebsk
3:0 (1:0)
Energetyk-BDU
22.5 17:45

Vitebsk
Energetyk-BDU
3
0
24.5 19:30
Dnyapro
1:1 (1:1)
Gomel
24.5 19:30

Dnyapro
Gomel
1
1
24.5 17:45
BATE
3:0 (0:0)
Slutsk
24.5 17:45

BATE
Slutsk
3
0
24.5 16:00
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Isloch
24.5 16:00

Dinamo Minsk
Isloch
1
0
25.5 19:45
Dinamo Brest
6:1 (2:0)
Neman Grodno
25.5 19:45

Dinamo Brest
Neman Grodno
6
1
25.5 17:15
Slavia
2:0 (1:0)
Tarpeda
25.5 17:15

Slavia
Tarpeda
2
0
25.5 15:15
Minsk
0:3 (0:1)
Gorodeya
25.5 15:15

Minsk
Gorodeya
0
3