Champions league
Europa League
Premier League
Championship
League One
League Two
Primera Division
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga
Serie A
Serie B
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
Premier League (3)
Süper lig
Super League
Super League
Bundesliga
Superliga
MLS (8)
1.HNL
1.liga
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 72 EUR
90 -17% 220 EUR
180 -25% 549 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

Segunda Division

Matches: 459

Home team: 208 (45%)
Away team: 108 (24%)
Draws: 143 (31%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 65%
OVER 2,5: 37%
OVER 3,5: 17%

Home team

OVER 0,5: 351 (76%)
OVER 1,5: 161 (35%)
OVER 2,5: 59 (13%)

Away team

OVER 0,5: 267 (58%)
OVER 1,5: 111 (24%)
OVER 2,5: 37 (8%)
Full table
1.
Osasuna Pamplona
41
25
9
7
58:35
23
84
1.
Osasuna Pamplona
84
58:35
41

2.
Club Granada
42
22
13
7
52:28
24
79
2.
Club Granada
79
52:28
42

3.
Deportivo La Coruňa
46
20
17
9
57:37
20
77
3.
Deportivo La Coruňa
77
57:37
46

4.
Mallorca
46
21
12
13
58:40
18
75
4.
Mallorca
75
58:40
46

5.
Málaga Club de Fútbol
43
20
11
12
52:36
16
71
5.
Málaga Club de Fútbol
71
52:36
43

6.
Albacete
43
19
14
10
54:40
14
71
6.
Albacete
71
54:40
43

7.
Cádiz
42
16
16
10
53:36
17
64
7.
Cádiz
64
53:36
42

8.
Real Oviedo
42
17
12
13
48:48
0
63
8.
Real Oviedo
63
48:48
42

9.
UD Almería
42
15
15
12
51:39
12
60
9.
UD Almería
60
51:39
42

10.
Real Sporting de Gijón
41
15
13
13
42:38
4
58
10.
Real Sporting de Gijón
58
42:38
41

11.
UD Las Palmas
42
12
18
12
50:50
0
54
11.
UD Las Palmas
54
50:50
42

12.
Elche
41
12
16
13
48:52
-4
52
12.
Elche
52
48:52
41

13.
Real Zaragoza
42
13
12
17
49:51
-2
51
13.
Real Zaragoza
51
49:51
42

14.
Extremadura UD
41
13
11
17
42:47
-5
50
14.
Extremadura UD
50
42:47
41

15.
Tenerife
42
11
17
14
40:50
-10
50
15.
Tenerife
50
40:50
42

16.
CD Numancia
42
11
16
15
44:50
-6
49
16.
CD Numancia
49
44:50
42

17.
AD Alcorcón
41
13
10
18
35:42
-7
49
17.
AD Alcorcón
49
35:42
41

18.
Lugo
42
10
17
15
43:51
-8
47
18.
Lugo
47
43:51
42

19.
Rayo Majadahonda
41
11
9
21
45:61
-16
42
19.
Rayo Majadahonda
42
45:61
41

20.
Córdoba CF
42
7
13
22
48:79
-31
34
20.
Córdoba CF
34
48:79
42

21.
Gimnàstic Tarragona
41
8
9
24
29:63
-34
33
21.
Gimnàstic Tarragona
33
29:63
41

22.
Reus Deportiu
33
5
6
22
16:41
-25
21
22.
Reus Deportiu
21
16:41
33

Match review Segunda Division
46. Round
23.6 20:00
Mallorca
3:0 (1:0)
Deportivo La Coruňa
23.6 20:00

Mallorca
Deportivo La Coruňa
3
0
45. Round
20.6 20:00
Deportivo La Coruňa
2:0 (1:0)
Mallorca
20.6 20:00

Deportivo La Coruňa
Mallorca
2
0
44. Round
16.6 20:00
Albacete
1:0 (1:0)
Mallorca
16.6 20:00

Albacete
Mallorca
1
0
15.6 20:00
Málaga Club de Fútbol
0:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
15.6 20:00

Málaga Club de Fútbol
Deportivo La Coruňa
0
1
43. Round
13.6 20:00
Mallorca
2:0 (1:0)
Albacete
13.6 20:00

Mallorca
Albacete
2
0
12.6 20:00
Deportivo La Coruňa
4:2 (1:2)
Málaga Club de Fútbol
12.6 20:00

Deportivo La Coruňa
Málaga Club de Fútbol
4
2
42. Round
9.6 19:30
Tenerife
1:0 (0:0)
Real Zaragoza
9.6 19:30

Tenerife
Real Zaragoza
1
0
9.6 19:00
CD Numancia
1:1 (1:0)
UD Las Palmas
9.6 19:00

CD Numancia
UD Las Palmas
1
1
9.6 17:30
Gimnàstic Tarragona
1:1 (0:0)
Lugo
9.6 17:30

Gimnàstic Tarragona
Lugo
1
1
8.6 19:30
Real Sporting de Gijón
1:0 (1:0)
Cádiz
8.6 19:30

Real Sporting de Gijón
Cádiz
1
0
8.6 19:30
Osasuna Pamplona
1:0 (0:0)
Real Oviedo
8.6 19:30

Osasuna Pamplona
Real Oviedo
1
0
8.6 19:30
Málaga Club de Fútbol
3:0 (1:0)
Elche
8.6 19:30

Málaga Club de Fútbol
Elche
3
0
8.6 19:30
Club Granada
2:1 (2:0)
AD Alcorcón
8.6 19:30

Club Granada
AD Alcorcón
2
1
8.6 19:30
Extremadura UD
0:0 (0:0)
Mallorca
8.6 19:30

Extremadura UD
Mallorca
0
0
8.6 19:30
Deportivo La Coruňa
2:0 (1:0)
Córdoba CF
8.6 19:30

Deportivo La Coruňa
Córdoba CF
2
0
8.6 19:30
UD Almería
3:0 (0:0)
Albacete
8.6 19:30

UD Almería
Albacete
3
0
41. Round
4.6 20:00
Real Zaragoza
0:0 (0:0)
CD Numancia
4.6 20:00

Real Zaragoza
CD Numancia
0
0
4.6 20:00
Real Oviedo
4:3 (1:1)
Rayo Majadahonda
4.6 20:00

Real Oviedo
Rayo Majadahonda
4
3
4.6 20:00
Mallorca
1:1 (0:0)
Club Granada
4.6 20:00

Mallorca
Club Granada
1
1
4.6 20:00
Lugo
0:0 (0:0)
Tenerife
4.6 20:00

Lugo
Tenerife
0
0
4.6 20:00
Elche
0:0 (0:0)
Deportivo La Coruňa
4.6 20:00

Elche
Deportivo La Coruňa
0
0
4.6 20:00
Cádiz
0:1 (0:1)
Extremadura UD
4.6 20:00

Cádiz
Extremadura UD
0
1
4.6 20:00
Albacete
1:2 (0:1)
Málaga Club de Fútbol
4.6 20:00

Albacete
Málaga Club de Fútbol
1
2
2.6 17:00
UD Las Palmas
0:0 (0:0)
UD Almería
2.6 17:00

UD Las Palmas
UD Almería
0
0
1.6 18:00
AD Alcorcón
0:1 (0:1)
Gimnàstic Tarragona
1.6 18:00

AD Alcorcón
Gimnàstic Tarragona
0
1
31.5 20:00
Córdoba CF
2:3 (0:2)
Osasuna Pamplona
31.5 20:00

Córdoba CF
Osasuna Pamplona
2
3
40. Round
27.5 20:00
Deportivo La Coruňa
1:0 (0:0)
Mallorca
27.5 20:00

Deportivo La Coruňa
Mallorca
1
0
26.5 19:00
Extremadura UD
0:0 (0:0)
Lugo
26.5 19:00

Extremadura UD
Lugo
0
0
26.5 18:00
Club Granada
1:1 (1:0)
Cádiz
26.5 18:00

Club Granada
Cádiz
1
1
26.5 17:00
Tenerife
2:1 (1:0)
Real Oviedo
26.5 17:00

Tenerife
Real Oviedo
2
1
26.5 15:00
Gimnàstic Tarragona
3:3 (0:1)
Elche
26.5 15:00

Gimnàstic Tarragona
Elche
3
3
26.5 11:00
UD Almería
0:0 (0:0)
AD Alcorcón
26.5 11:00

UD Almería
AD Alcorcón
0
0
26.5 10:00
CD Numancia
1:0 (1:0)
Reus Deportiu
26.5 10:00

CD Numancia
Reus Deportiu
1
0
25.5 17:00
Osasuna Pamplona
2:0 (1:0)
UD Las Palmas
25.5 17:00

Osasuna Pamplona
UD Las Palmas
2
0
25.5 17:00
Real Sporting de Gijón
0:2 (0:1)
Albacete
25.5 17:00

Real Sporting de Gijón
Albacete
0
2
25.5 15:00
Rayo Majadahonda
0:0 (0:0)
Córdoba CF
25.5 15:00

Rayo Majadahonda
Córdoba CF
0
0
24.5 20:00
Málaga Club de Fútbol
3:1 (0:1)
Real Zaragoza
24.5 20:00

Málaga Club de Fútbol
Real Zaragoza
3
1
39. Round
20.5 20:00
Albacete
0:1 (0:0)
Club Granada
20.5 20:00

Albacete
Club Granada
0
1
19.5 19:00
Lugo
1:0 (0:0)
Deportivo La Coruňa
19.5 19:00

Lugo
Deportivo La Coruňa
1
0
19.5 19:00
Córdoba CF
4:3 (3:0)
Gimnàstic Tarragona
19.5 19:00

Córdoba CF
Gimnàstic Tarragona
4
3
19.5 17:00
UD Las Palmas
3:2 (0:1)
Rayo Majadahonda
19.5 17:00

UD Las Palmas
Rayo Majadahonda
3
2
19.5 17:00
Cádiz
0:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
19.5 17:00

Cádiz
Osasuna Pamplona
0
0
19.5 15:00
Real Oviedo
1:0 (0:0)
CD Numancia
19.5 15:00

Real Oviedo
CD Numancia
1
0
19.5 11:00
Mallorca
1:0 (0:0)
UD Almería
19.5 11:00

Mallorca
UD Almería
1
0
18.5 19:30
Elche
3:0 (1:0)
Tenerife
18.5 19:30

Elche
Tenerife
3
0
18.5 15:00
AD Alcorcón
0:1 (0:0)
Extremadura UD
18.5 15:00

AD Alcorcón
Extremadura UD
0
1
17.5 20:00
Real Zaragoza
4:2 (1:1)
Real Sporting de Gijón
17.5 20:00

Real Zaragoza
Real Sporting de Gijón
4
2
38. Round
13.5 20:00
Málaga Club de Fútbol
3:0 (2:0)
Real Oviedo
13.5 20:00

Málaga Club de Fútbol
Real Oviedo
3
0
12.5 19:00
UD Las Palmas
1:0 (1:0)
Córdoba CF
12.5 19:00

UD Las Palmas
Córdoba CF
1
0
12.5 15:00
Rayo Majadahonda
2:3 (1:3)
Albacete
12.5 15:00

Rayo Majadahonda
Albacete
2
3
12.5 15:00
Deportivo La Coruňa
1:1 (1:0)
Cádiz
12.5 15:00

Deportivo La Coruňa
Cádiz
1
1
12.5 11:00
UD Almería
5:3 (3:2)
Elche
12.5 11:00

UD Almería
Elche
5
3
11.5 17:00
Extremadura UD
0:3 (0:1)
Real Zaragoza
11.5 17:00

Extremadura UD
Real Zaragoza
0
3
11.5 17:00
CD Numancia
2:0 (1:0)
AD Alcorcón
11.5 17:00

CD Numancia
AD Alcorcón
2
0
11.5 15:00
Real Sporting de Gijón
0:0 (0:0)
Lugo
11.5 15:00

Real Sporting de Gijón
Lugo
0
0
11.5 15:00
Gimnàstic Tarragona
2:1 (1:0)
Mallorca
11.5 15:00

Gimnàstic Tarragona
Mallorca
2
1
10.5 20:00
Club Granada
2:1 (2:0)
Tenerife
10.5 20:00

Club Granada
Tenerife
2
1
37. Round
6.5 20:00
Cádiz
1:1 (1:1)
Málaga Club de Fútbol
6.5 20:00

Cádiz
Málaga Club de Fútbol
1
1
5.5 19:30
Real Oviedo
1:1 (0:0)
Club Granada
5.5 19:30

Real Oviedo
Club Granada
1
1
5.5 17:00
Elche
2:1 (0:0)
Rayo Majadahonda
5.5 17:00

Elche
Rayo Majadahonda
2
1
5.5 17:00
Albacete
0:0 (0:0)
CD Numancia
5.5 17:00

Albacete
CD Numancia
0
0
5.5 15:00
Mallorca
2:1 (1:1)
Real Sporting de Gijón
5.5 15:00

Mallorca
Real Sporting de Gijón
2
1
5.5 11:00
Lugo
4:2 (2:1)
UD Almería
5.5 11:00

Lugo
UD Almería
4
2
5.5 10:00
Córdoba CF
1:0 (1:0)
Reus Deportiu
5.5 10:00

Córdoba CF
Reus Deportiu
1
0
4.5 19:30
Tenerife
2:1 (0:0)
UD Las Palmas
4.5 19:30

Tenerife
UD Las Palmas
2
1
4.5 17:00
Gimnàstic Tarragona
0:1 (0:0)
Extremadura UD
4.5 17:00

Gimnàstic Tarragona
Extremadura UD
0
1
4.5 17:00
Real Zaragoza
0:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
4.5 17:00

Real Zaragoza
Deportivo La Coruňa
0
1
4.5 15:00
AD Alcorcón
0:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
4.5 15:00

AD Alcorcón
Osasuna Pamplona
0
0
36. Round
28.4 19:00
Córdoba CF
0:3 (0:0)
Real Zaragoza
28.4 19:00

Córdoba CF
Real Zaragoza
0
3
28.4 17:00
UD Las Palmas
4:1 (3:0)
Lugo
28.4 17:00

UD Las Palmas
Lugo
4
1
28.4 17:00
Club Granada
2:0 (2:0)
Gimnàstic Tarragona
28.4 17:00

Club Granada
Gimnàstic Tarragona
2
0
28.4 15:00
Real Sporting de Gijón
1:1 (1:0)
Elche
28.4 15:00

Real Sporting de Gijón
Elche
1
1
28.4 11:00
Rayo Majadahonda
1:1 (0:1)
Cádiz
28.4 11:00

Rayo Majadahonda
Cádiz
1
1
27.4 19:30
Extremadura UD
1:0 (1:0)
Tenerife
27.4 19:30

Extremadura UD
Tenerife
1
0
27.4 17:00
UD Almería
0:1 (0:0)
Real Oviedo
27.4 17:00

UD Almería
Real Oviedo
0
1
27.4 17:00
Osasuna Pamplona
2:0 (0:0)
Albacete
27.4 17:00

Osasuna Pamplona
Albacete
2
0
27.4 15:15
Málaga Club de Fútbol
0:1 (0:0)
Mallorca
27.4 15:15

Málaga Club de Fútbol
Mallorca
0
1
26.4 20:00
CD Numancia
1:2 (0:2)
Deportivo La Coruňa
26.4 20:00

CD Numancia
Deportivo La Coruňa
1
2
35. Round
22.4 20:00
Elche
1:2 (1:0)
Osasuna Pamplona
22.4 20:00

Elche
Osasuna Pamplona
1
2
21.4 19:00
Tenerife
1:3 (0:1)
UD Almería
21.4 19:00

Tenerife
UD Almería
1
3
21.4 17:00
Real Oviedo
3:3 (2:1)
Córdoba CF
21.4 17:00

Real Oviedo
Córdoba CF
3
3
21.4 15:00
Deportivo La Coruňa
1:2 (0:1)
Extremadura UD
21.4 15:00

Deportivo La Coruňa
Extremadura UD
1
2
21.4 11:00
Cádiz
2:1 (1:0)
CD Numancia
21.4 11:00

Cádiz
CD Numancia
2
1
21.4 10:00
Real Zaragoza
1:0 (1:0)
Reus Deportiu
21.4 10:00

Real Zaragoza
Reus Deportiu
1
0
20.4 19:00
Mallorca
2:0 (2:0)
Rayo Majadahonda
20.4 19:00

Mallorca
Rayo Majadahonda
2
0
20.4 17:00
Gimnàstic Tarragona
0:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
20.4 17:00

Gimnàstic Tarragona
Real Sporting de Gijón
0
0
20.4 17:00
Albacete
4:2 (3:2)
UD Las Palmas
20.4 17:00

Albacete
UD Las Palmas
4
2
20.4 15:00
Lugo
1:2 (0:1)
Club Granada
20.4 15:00

Lugo
Club Granada
1
2
19.4 20:00
AD Alcorcón
1:4 (1:2)
Málaga Club de Fútbol
19.4 20:00

AD Alcorcón
Málaga Club de Fútbol
1
4
34. Round
14.4 19:30
Real Zaragoza
0:2 (0:1)
AD Alcorcón
14.4 19:30

Real Zaragoza
AD Alcorcón
0
2
14.4 19:00
UD Las Palmas
0:3 (0:0)
Cádiz
14.4 19:00

UD Las Palmas
Cádiz
0
3
14.4 17:00
Córdoba CF
0:4 (0:1)
Lugo
14.4 17:00

Córdoba CF
Lugo
0
4
14.4 15:00
CD Numancia
1:1 (1:0)
Mallorca
14.4 15:00

CD Numancia
Mallorca
1
1
14.4 11:00
Albacete
1:1 (0:0)
Elche
14.4 11:00

Albacete
Elche
1
1
14.4 10:00
Reus Deportiu
0:1 (0:1)
Real Oviedo
14.4 10:00

Reus Deportiu
Real Oviedo
0
1
13.4 19:30
Rayo Majadahonda
1:3 (1:1)
Tenerife
13.4 19:30

Rayo Majadahonda
Tenerife
1
3
13.4 17:00
Osasuna Pamplona
2:1 (2:1)
Deportivo La Coruňa
13.4 17:00

Osasuna Pamplona
Deportivo La Coruňa
2
1
13.4 17:00
UD Almería
3:0 (2:0)
Gimnàstic Tarragona
13.4 17:00

UD Almería
Gimnàstic Tarragona
3
0
13.4 15:00
Málaga Club de Fútbol
1:2 (0:1)
Extremadura UD
13.4 15:00

Málaga Club de Fútbol
Extremadura UD
1
2
12.4 20:00
Real Sporting de Gijón
1:0 (1:0)
Club Granada
12.4 20:00

Real Sporting de Gijón
Club Granada
1
0
33. Round
8.4 20:00
Cádiz
3:3 (1:2)
Real Zaragoza
8.4 20:00

Cádiz
Real Zaragoza
3
3
7.4 19:00
Elche
1:0 (1:0)
Córdoba CF
7.4 19:00

Elche
Córdoba CF
1
0
7.4 17:00
Gimnàstic Tarragona
2:0 (1:0)
CD Numancia
7.4 17:00

Gimnàstic Tarragona
CD Numancia
2
0
7.4 15:00
Lugo
2:2 (1:0)
Osasuna Pamplona
7.4 15:00

Lugo
Osasuna Pamplona
2
2
7.4 11:00
AD Alcorcón
0:1 (0:1)
Albacete
7.4 11:00

AD Alcorcón
Albacete
0
1
7.4 10:00
Mallorca
1:0 (1:0)
Reus Deportiu
7.4 10:00

Mallorca
Reus Deportiu
1
0
6.4 19:30
Real Oviedo
1:1 (0:0)
UD Las Palmas
6.4 19:30

Real Oviedo
UD Las Palmas
1
1
6.4 17:00
Extremadura UD
1:0 (0:0)
UD Almería
6.4 17:00

Extremadura UD
UD Almería
1
0
6.4 17:00
Club Granada
1:0 (1:0)
Málaga Club de Fútbol
6.4 17:00

Club Granada
Málaga Club de Fútbol
1
0
6.4 15:00
Deportivo La Coruňa
0:2 (0:0)
Rayo Majadahonda
6.4 15:00

Deportivo La Coruňa
Rayo Majadahonda
0
2
5.4 20:00
Tenerife
0:1 (0:1)
Real Sporting de Gijón
5.4 20:00

Tenerife
Real Sporting de Gijón
0
1
32. Round
1.4 20:00
Real Zaragoza
3:0 (3:0)
Gimnàstic Tarragona
1.4 20:00

Real Zaragoza
Gimnàstic Tarragona
3
0
31.3 19:00
UD Las Palmas
0:1 (0:0)
Elche
31.3 19:00

UD Las Palmas
Elche
0
1
31.3 17:00
Real Oviedo
1:1 (1:0)
Deportivo La Coruňa
31.3 17:00

Real Oviedo
Deportivo La Coruňa
1
1
31.3 17:00
AD Alcorcón
0:0 (0:0)
Lugo
31.3 17:00

AD Alcorcón
Lugo
0
0
31.3 15:00
Osasuna Pamplona
1:0 (1:0)
Extremadura UD
31.3 15:00

Osasuna Pamplona
Extremadura UD
1
0
31.3 11:00
Córdoba CF
3:2 (1:0)
Mallorca
31.3 11:00

Córdoba CF
Mallorca
3
2
31.3 10:00
Reus Deportiu
0:1 (0:1)
Cádiz
31.3 10:00

Reus Deportiu
Cádiz
0
1
30.3 19:30
Albacete
2:2 (1:1)
Tenerife
30.3 19:30

Albacete
Tenerife
2
2
30.3 17:00
CD Numancia
2:1 (0:0)
Club Granada
30.3 17:00

CD Numancia
Club Granada
2
1
30.3 15:00
UD Almería
2:2 (1:0)
Rayo Majadahonda
30.3 15:00

UD Almería
Rayo Majadahonda
2
2
29.3 20:00
Málaga Club de Fútbol
1:1 (0:1)
Real Sporting de Gijón
29.3 20:00

Málaga Club de Fútbol
Real Sporting de Gijón
1
1
31. Round
25.3 21:00
Mallorca
3:0 (1:0)
Real Zaragoza
25.3 21:00

Mallorca
Real Zaragoza
3
0
24.3 20:45
Real Sporting de Gijón
1:0 (1:0)
Real Oviedo
24.3 20:45

Real Sporting de Gijón
Real Oviedo
1
0
24.3 20:00
Club Granada
1:1 (0:0)
UD Las Palmas
24.3 20:00

Club Granada
UD Las Palmas
1
1
24.3 18:00
Cádiz
1:1 (0:0)
Córdoba CF
24.3 18:00

Cádiz
Córdoba CF
1
1
24.3 16:00
Gimnàstic Tarragona
0:1 (0:0)
Málaga Club de Fútbol
24.3 16:00

Gimnàstic Tarragona
Málaga Club de Fútbol
0
1
24.3 12:00
Rayo Majadahonda
4:0 (3:0)
CD Numancia
24.3 12:00

Rayo Majadahonda
CD Numancia
4
0
23.3 18:00
Lugo
0:3 (0:1)
Albacete
23.3 18:00

Lugo
Albacete
0
3
23.3 16:00
Elche
3:1 (2:1)
AD Alcorcón
23.3 16:00

Elche
AD Alcorcón
3
1
22.3 21:00
Tenerife
3:2 (0:2)
Osasuna Pamplona
22.3 21:00

Tenerife
Osasuna Pamplona
3
2
22.3 21:00
Deportivo La Coruňa
0:0 (0:0)
UD Almería
22.3 21:00

Deportivo La Coruňa
UD Almería
0
0
30. Round
18.3 20:00
CD Numancia
1:1 (1:0)
Málaga Club de Fútbol
18.3 20:00

CD Numancia
Málaga Club de Fútbol
1
1
17.3 19:00
UD Las Palmas
1:2 (1:1)
Mallorca
17.3 19:00

UD Las Palmas
Mallorca
1
2
17.3 17:00
Osasuna Pamplona
3:0 (1:0)
Rayo Majadahonda
17.3 17:00

Osasuna Pamplona
Rayo Majadahonda
3
0
17.3 17:00
UD Almería
0:0 (0:0)
Club Granada
17.3 17:00

UD Almería
Club Granada
0
0
17.3 15:00
Córdoba CF
1:2 (1:1)
Real Sporting de Gijón
17.3 15:00

Córdoba CF
Real Sporting de Gijón
1
2
17.3 11:00
Real Oviedo
2:0 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
17.3 11:00

Real Oviedo
Gimnàstic Tarragona
2
0
17.3 10:00
Reus Deportiu
0:1 (0:1)
Deportivo La Coruňa
17.3 10:00

Reus Deportiu
Deportivo La Coruňa
0
1
16.3 19:30
Real Zaragoza
1:0 (1:0)
Elche
16.3 19:30

Real Zaragoza
Elche
1
0
16.3 19:30
AD Alcorcón
1:1 (1:0)
Tenerife
16.3 19:30

AD Alcorcón
Tenerife
1
1
16.3 17:00
Cádiz
1:1 (0:0)
Lugo
16.3 17:00

Cádiz
Lugo
1
1
16.3 15:00
Albacete
1:0 (0:0)
Extremadura UD
16.3 15:00

Albacete
Extremadura UD
1
0
29. Round
11.3 20:00
Málaga Club de Fútbol
1:2 (1:0)
Osasuna Pamplona
11.3 20:00

Málaga Club de Fútbol
Osasuna Pamplona
1
2
10.3 19:00
Deportivo La Coruňa
0:1 (0:0)
UD Las Palmas
10.3 19:00

Deportivo La Coruňa
UD Las Palmas
0
1
10.3 17:00
Tenerife
1:1 (1:0)
CD Numancia
10.3 17:00

Tenerife
CD Numancia
1
1
10.3 17:00
Club Granada
1:0 (1:0)
Real Zaragoza
10.3 17:00

Club Granada
Real Zaragoza
1
0
10.3 15:00
Extremadura UD
3:0 (2:0)
Córdoba CF
10.3 15:00

Extremadura UD
Córdoba CF
3
0
10.3 11:00
Rayo Majadahonda
2:0 (1:0)
AD Alcorcón
10.3 11:00

Rayo Majadahonda
AD Alcorcón
2
0
10.3 11:00
Lugo
1:0 (1:0)
Reus Deportiu
10.3 11:00

Lugo
Reus Deportiu
1
0
9.3 19:30
Elche
1:0 (1:0)
Cádiz
9.3 19:30

Elche
Cádiz
1
0
9.3 19:00
Gimnàstic Tarragona
1:0 (0:0)
Albacete
9.3 19:00

Gimnàstic Tarragona
Albacete
1
0
9.3 17:00
Real Sporting de Gijón
1:0 (0:0)
UD Almería
9.3 17:00

Real Sporting de Gijón
UD Almería
1
0
9.3 15:00
Mallorca
1:0 (0:0)
Real Oviedo
9.3 15:00

Mallorca
Real Oviedo
1
0
28. Round
4.3 20:00
Deportivo La Coruňa
2:2 (1:1)
AD Alcorcón
4.3 20:00

Deportivo La Coruňa
AD Alcorcón
2
2
3.3 19:30
Real Zaragoza
1:2 (0:0)
UD Almería
3.3 19:30

Real Zaragoza
UD Almería
1
2
3.3 19:00
UD Las Palmas
1:1 (1:1)
Extremadura UD
3.3 19:00

UD Las Palmas
Extremadura UD
1
1
3.3 17:00
Real Oviedo
1:1 (1:0)
Lugo
3.3 17:00

Real Oviedo
Lugo
1
1
3.3 17:00
Rayo Majadahonda
0:3 (0:1)
Club Granada
3.3 17:00

Rayo Majadahonda
Club Granada
0
3
3.3 15:00
CD Numancia
1:2 (1:2)
Real Sporting de Gijón
3.3 15:00

CD Numancia
Real Sporting de Gijón
1
2
3.3 11:00
Mallorca
1:1 (0:1)
Elche
3.3 11:00

Mallorca
Elche
1
1
3.3 11:00
Reus Deportiu
0:1 (0:0)
Tenerife
3.3 11:00

Reus Deportiu
Tenerife
0
1
2.3 17:00
Osasuna Pamplona
1:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
2.3 17:00

Osasuna Pamplona
Gimnàstic Tarragona
1
0
2.3 17:00
Córdoba CF
1:1 (0:0)
Málaga Club de Fútbol
2.3 17:00

Córdoba CF
Málaga Club de Fútbol
1
1
2.3 15:00
Cádiz
1:0 (0:0)
Albacete
2.3 15:00

Cádiz
Albacete
1
0
27. Round
24.2 19:00
Extremadura UD
0:1 (0:1)
CD Numancia
24.2 19:00

Extremadura UD
CD Numancia
0
1
24.2 17:00
Lugo
2:2 (0:1)
Elche
24.2 17:00

Lugo
Elche
2
2
24.2 17:00
Málaga Club de Fútbol
0:0 (0:0)
Deportivo La Coruňa
24.2 17:00

Málaga Club de Fútbol
Deportivo La Coruňa
0
0
24.2 15:00
UD Almería
3:1 (1:1)
Córdoba CF
24.2 15:00

UD Almería
Córdoba CF
3
1
24.2 11:00
Real Sporting de Gijón
2:3 (0:1)
Rayo Majadahonda
24.2 11:00

Real Sporting de Gijón
Rayo Majadahonda
2
3
24.2 11:00
Club Granada
1:0 (0:0)
Reus Deportiu
24.2 11:00

Club Granada
Reus Deportiu
1
0
23.2 19:30
Osasuna Pamplona
1:0 (0:0)
Real Zaragoza
23.2 19:30

Osasuna Pamplona
Real Zaragoza
1
0
23.2 19:00
AD Alcorcón
2:0 (0:0)
UD Las Palmas
23.2 19:00

AD Alcorcón
UD Las Palmas
2
0
23.2 17:00
Gimnàstic Tarragona
2:3 (1:2)
Cádiz
23.2 17:00

Gimnàstic Tarragona
Cádiz
2
3
23.2 15:00
Albacete
0:0 (0:0)
Real Oviedo
23.2 15:00

Albacete
Real Oviedo
0
0
22.2 20:00
Tenerife
2:2 (0:1)
Mallorca
22.2 20:00

Tenerife
Mallorca
2
2
26. Round
17.2 19:30
Reus Deportiu
0:1 (0:0)
UD Almería
17.2 19:30

Reus Deportiu
UD Almería
0
1
17.2 19:30
UD Las Palmas
1:0 (1:0)
Real Sporting de Gijón
17.2 19:30

UD Las Palmas
Real Sporting de Gijón
1
0
17.2 17:00
Rayo Majadahonda
0:1 (0:0)
Málaga Club de Fútbol
17.2 17:00

Rayo Majadahonda
Málaga Club de Fútbol
0
1
17.2 15:00
CD Numancia
1:1 (1:0)
Osasuna Pamplona
17.2 15:00

CD Numancia
Osasuna Pamplona
1
1
17.2 11:00
Mallorca
3:0 (1:0)
Lugo
17.2 11:00

Mallorca
Lugo
3
0
16.2 19:30
Cádiz
2:0 (0:0)
Tenerife
16.2 19:30

Cádiz
Tenerife
2
0
16.2 19:00
Real Oviedo
1:0 (0:0)
AD Alcorcón
16.2 19:00

Real Oviedo
AD Alcorcón
1
0
16.2 17:00
Real Zaragoza
0:0 (0:0)
Albacete
16.2 17:00

Real Zaragoza
Albacete
0
0
16.2 17:00
Elche
2:0 (1:0)
Extremadura UD
16.2 17:00

Elche
Extremadura UD
2
0
16.2 15:00
Deportivo La Coruňa
1:1 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
16.2 15:00

Deportivo La Coruňa
Gimnàstic Tarragona
1
1
15.2 20:00
Córdoba CF
1:2 (1:2)
Club Granada
15.2 20:00

Córdoba CF
Club Granada
1
2
25. Round
10.2 19:00
Málaga Club de Fútbol
0:0 (0:0)
UD Las Palmas
10.2 19:00

Málaga Club de Fútbol
UD Las Palmas
0
0
10.2 17:00
Club Granada
0:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
10.2 17:00

Club Granada
Deportivo La Coruňa
0
1
10.2 17:00
UD Almería
1:0 (1:0)
CD Numancia
10.2 17:00

UD Almería
CD Numancia
1
0
10.2 15:00
Albacete
2:0 (1:0)
Mallorca
10.2 15:00

Albacete
Mallorca
2
0
10.2 11:00
AD Alcorcón
1:2 (1:0)
Cádiz
10.2 11:00

AD Alcorcón
Cádiz
1
2
9.2 19:30
Lugo
1:2 (1:0)
Real Zaragoza
9.2 19:30

Lugo
Real Zaragoza
1
2
9.2 19:00
Tenerife
0:2 (0:1)
Córdoba CF
9.2 19:00

Tenerife
Córdoba CF
0
2
9.2 17:00
Extremadura UD
1:1 (0:0)
Rayo Majadahonda
9.2 17:00

Extremadura UD
Rayo Majadahonda
1
1
9.2 17:00
Elche
1:2 (0:0)
Real Oviedo
9.2 17:00

Elche
Real Oviedo
1
2
8.2 20:00
Real Sporting de Gijón
0:2 (0:1)
Osasuna Pamplona
8.2 20:00

Real Sporting de Gijón
Osasuna Pamplona
0
2
24. Round
4.2 20:00
UD Las Palmas
1:1 (1:1)
Real Zaragoza
4.2 20:00

UD Las Palmas
Real Zaragoza
1
1
3.2 19:00
Extremadura UD
0:3 (0:0)
Real Sporting de Gijón
3.2 19:00

Extremadura UD
Real Sporting de Gijón
0
3
3.2 17:00
Osasuna Pamplona
1:0 (0:0)
Club Granada
3.2 17:00

Osasuna Pamplona
Club Granada
1
0
3.2 15:00
Real Oviedo
2:1 (2:1)
Cádiz
3.2 15:00

Real Oviedo
Cádiz
2
1
3.2 11:00
Mallorca
2:0 (2:0)
AD Alcorcón
3.2 11:00

Mallorca
AD Alcorcón
2
0
2.2 19:30
Deportivo La Coruňa
0:0 (0:0)
Tenerife
2.2 19:30

Deportivo La Coruňa
Tenerife
0
0
2.2 17:00
Córdoba CF
1:3 (1:0)
Albacete
2.2 17:00

Córdoba CF
Albacete
1
3
2.2 17:00
Rayo Majadahonda
1:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
2.2 17:00

Rayo Majadahonda
Gimnàstic Tarragona
1
0
2.2 15:00
CD Numancia
3:0 (1:0)
Lugo
2.2 15:00

CD Numancia
Lugo
3
0
1.2 20:00
Málaga Club de Fútbol
1:1 (1:0)
UD Almería
1.2 20:00

Málaga Club de Fútbol
UD Almería
1
1
23. Round
27.1 19:00
Gimnàstic Tarragona
0:0 (0:0)
UD Las Palmas
27.1 19:00

Gimnàstic Tarragona
UD Las Palmas
0
0
27.1 17:00
Real Sporting de Gijón
1:2 (1:2)
Deportivo La Coruňa
27.1 17:00

Real Sporting de Gijón
Deportivo La Coruňa
1
2
27.1 17:00
AD Alcorcón
2:1 (0:1)
Córdoba CF
27.1 17:00

AD Alcorcón
Córdoba CF
2
1
27.1 15:00
Club Granada
0:0 (0:0)
Extremadura UD
27.1 15:00

Club Granada
Extremadura UD
0
0
26.1 19:30
Tenerife
0:0 (0:0)
Málaga Club de Fútbol
26.1 19:30

Tenerife
Málaga Club de Fútbol
0
0
26.1 19:30
Cádiz
1:1 (0:1)
Mallorca
26.1 19:30

Cádiz
Mallorca
1
1
26.1 17:00
Lugo
3:2 (2:0)
Rayo Majadahonda
26.1 17:00

Lugo
Rayo Majadahonda
3
2
26.1 17:00
Elche
1:1 (1:1)
CD Numancia
26.1 17:00

Elche
CD Numancia
1
1
26.1 11:00
UD Almería
0:1 (0:0)
Osasuna Pamplona
26.1 11:00

UD Almería
Osasuna Pamplona
0
1
25.1 20:00
Real Zaragoza
2:0 (0:0)
Real Oviedo
25.1 20:00

Real Zaragoza
Real Oviedo
2
0
22. Round
21.1 20:00
Club Granada
2:1 (2:0)
Elche
21.1 20:00

Club Granada
Elche
2
1
20.1 19:00
Extremadura UD
0:2 (0:1)
Real Oviedo
20.1 19:00

Extremadura UD
Real Oviedo
0
2
20.1 17:00
Tenerife
2:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
20.1 17:00

Tenerife
Gimnàstic Tarragona
2
0
20.1 17:00
Deportivo La Coruňa
2:0 (1:0)
Albacete
20.1 17:00

Deportivo La Coruňa
Albacete
2
0
20.1 15:00
Real Sporting de Gijón
2:0 (1:0)
AD Alcorcón
20.1 15:00

Real Sporting de Gijón
AD Alcorcón
2
0
20.1 11:00
Osasuna Pamplona
2:0 (1:0)
Mallorca
20.1 11:00

Osasuna Pamplona
Mallorca
2
0
19.1 19:30
Málaga Club de Fútbol
2:1 (0:1)
Lugo
19.1 19:30

Málaga Club de Fútbol
Lugo
2
1
PSTP
Reus Deportiu
0:3 (0:0)
UD Las Palmas
PSTP

Reus Deportiu
UD Las Palmas
0
3
19.1 17:00
CD Numancia
3:2 (3:0)
Córdoba CF
19.1 17:00

CD Numancia
Córdoba CF
3
2
19.1 17:00
Rayo Majadahonda
2:2 (1:0)
Real Zaragoza
19.1 17:00

Rayo Majadahonda
Real Zaragoza
2
2
19.1 15:00
UD Almería
0:0 (0:0)
Cádiz
19.1 15:00

UD Almería
Cádiz
0
0
21. Round
13.1 19:00
Elche
1:0 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
13.1 19:00

Elche
Gimnàstic Tarragona
1
0
13.1 17:00
Real Zaragoza
0:2 (0:1)
Málaga Club de Fútbol
13.1 17:00

Real Zaragoza
Málaga Club de Fútbol
0
2
13.1 17:00
Lugo
1:1 (1:0)
Extremadura UD
13.1 17:00

Lugo
Extremadura UD
1
1
13.1 15:00
AD Alcorcón
0:0 (0:0)
UD Almería
13.1 15:00

AD Alcorcón
UD Almería
0
0
13.1 11:00
Córdoba CF
1:1 (0:1)
Rayo Majadahonda
13.1 11:00

Córdoba CF
Rayo Majadahonda
1
1
12.1 19:30
Mallorca
1:0 (0:0)
Deportivo La Coruňa
12.1 19:30

Mallorca
Deportivo La Coruňa
1
0
12.1 19:30
Real Oviedo
1:0 (1:0)
Tenerife
12.1 19:30

Real Oviedo
Tenerife
1
0
12.1 17:00
Reus Deportiu
1:1 (0:1)
CD Numancia
12.1 17:00

Reus Deportiu
CD Numancia
1
1
12.1 17:00
UD Las Palmas
4:1 (3:0)
Osasuna Pamplona
12.1 17:00

UD Las Palmas
Osasuna Pamplona
4
1
12.1 15:00
Albacete
1:1 (0:1)
Real Sporting de Gijón
12.1 15:00

Albacete
Real Sporting de Gijón
1
1
11.1 20:00
Cádiz
0:0 (0:0)
Club Granada
11.1 20:00

Cádiz
Club Granada
0
0
20. Round
7.1 20:00
Rayo Majadahonda
0:0 (0:0)
UD Las Palmas
7.1 20:00

Rayo Majadahonda
UD Las Palmas
0
0
7.1 17:00
CD Numancia
2:3 (0:1)
Real Oviedo
7.1 17:00

CD Numancia
Real Oviedo
2
3
6.1 19:00
Málaga Club de Fútbol
0:3 (0:1)
Reus Deportiu
6.1 19:00

Málaga Club de Fútbol
Reus Deportiu
0
3
6.1 17:00
Gimnàstic Tarragona
1:0 (0:0)
Córdoba CF
6.1 17:00

Gimnàstic Tarragona
Córdoba CF
1
0
6.1 17:00
Osasuna Pamplona
2:1 (2:1)
Cádiz
6.1 17:00

Osasuna Pamplona
Cádiz
2
1
6.1 16:30
Deportivo La Coruňa
0:0 (0:0)
Lugo
6.1 16:30

Deportivo La Coruňa
Lugo
0
0
6.1 11:00
UD Almería
2:0 (1:0)
Mallorca
6.1 11:00

UD Almería
Mallorca
2
0
5.1 15:00
Extremadura UD
3:0 (1:0)
AD Alcorcón
5.1 15:00

Extremadura UD
AD Alcorcón
3
0
5.1 15:00
Real Sporting de Gijón
1:2 (1:2)
Real Zaragoza
5.1 15:00

Real Sporting de Gijón
Real Zaragoza
1
2
4.1 20:00
Tenerife
2:1 (1:1)
Elche
4.1 20:00

Tenerife
Elche
2
1
4.1 20:00
Club Granada
1:1 (0:0)
Albacete
4.1 20:00

Club Granada
Albacete
1
1
19. Round
23.12 17:00
AD Alcorcón
1:1 (1:0)
CD Numancia
23.12 17:00

AD Alcorcón
CD Numancia
1
1
23.12 15:00
Albacete
1:0 (0:0)
Rayo Majadahonda
23.12 15:00

Albacete
Rayo Majadahonda
1
0
23.12 11:00
Reus Deportiu
0:1 (0:1)
Osasuna Pamplona
23.12 11:00

Reus Deportiu
Osasuna Pamplona
0
1
22.12 19:45
Cádiz
3:0 (1:0)
Deportivo La Coruňa
22.12 19:45

Cádiz
Deportivo La Coruňa
3
0
22.12 19:30
Córdoba CF
4:1 (1:0)
UD Las Palmas
22.12 19:30

Córdoba CF
UD Las Palmas
4
1
22.12 19:00
Elche
2:2 (1:0)
UD Almería
22.12 19:00

Elche
UD Almería
2
2
22.12 17:00
Real Zaragoza
2:1 (0:1)
Extremadura UD
22.12 17:00

Real Zaragoza
Extremadura UD
2
1
22.12 15:00
Real Oviedo
0:0 (0:0)
Málaga Club de Fútbol
22.12 15:00

Real Oviedo
Málaga Club de Fútbol
0
0
22.12 12:00
Lugo
0:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
22.12 12:00

Lugo
Real Sporting de Gijón
0
0
21.12 20:00
Mallorca
2:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
21.12 20:00

Mallorca
Gimnàstic Tarragona
2
0
21.12 18:00
Tenerife
1:1 (0:1)
Club Granada
21.12 18:00

Tenerife
Club Granada
1
1
18. Round
16.12 17:00
Extremadura UD
0:1 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
16.12 17:00

Extremadura UD
Gimnàstic Tarragona
0
1
16.12 19:30
Deportivo La Coruňa
3:1 (3:1)
Real Zaragoza
16.12 19:30

Deportivo La Coruňa
Real Zaragoza
3
1
16.12 19:00
UD Almería
1:1 (1:1)
Lugo
16.12 19:00

UD Almería
Lugo
1
1
16.12 17:00
UD Las Palmas
1:1 (1:0)
Tenerife
16.12 17:00

UD Las Palmas
Tenerife
1
1
16.12 15:00
Osasuna Pamplona
2:1 (0:0)
AD Alcorcón
16.12 15:00

Osasuna Pamplona
AD Alcorcón
2
1
16.12 11:00
Rayo Majadahonda
1:3 (0:0)
Elche
16.12 11:00

Rayo Majadahonda
Elche
1
3
15.12 19:00
Real Sporting de Gijón
1:0 (0:0)
Mallorca
15.12 19:00

Real Sporting de Gijón
Mallorca
1
0
15.12 17:00
Reus Deportiu
1:1 (1:1)
Córdoba CF
15.12 17:00

Reus Deportiu
Córdoba CF
1
1
15.12 17:00
CD Numancia
1:2 (0:2)
Albacete
15.12 17:00

CD Numancia
Albacete
1
2
15.12 15:00
Club Granada
1:0 (0:0)
Real Oviedo
15.12 15:00

Club Granada
Real Oviedo
1
0
14.12 20:00
Málaga Club de Fútbol
1:0 (0:0)
Cádiz
14.12 20:00

Málaga Club de Fútbol
Cádiz
1
0
17. Round
9.12 19:30
Real Zaragoza
0:0 (0:0)
Córdoba CF
9.12 19:30

Real Zaragoza
Córdoba CF
0
0
9.12 19:00
Lugo
4:2 (2:1)
UD Las Palmas
9.12 19:00

Lugo
UD Las Palmas
4
2
9.12 17:00
Elche
0:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
9.12 17:00

Elche
Real Sporting de Gijón
0
0
9.12 15:00
Cádiz
1:0 (0:0)
Rayo Majadahonda
9.12 15:00

Cádiz
Rayo Majadahonda
1
0
9.12 11:00
AD Alcorcón
0:1 (0:1)
Reus Deportiu
9.12 11:00

AD Alcorcón
Reus Deportiu
0
1
8.12 19:00
Real Oviedo
1:2 (1:2)
UD Almería
8.12 19:00

Real Oviedo
UD Almería
1
2
8.12 17:00
Mallorca
1:2 (0:1)
Málaga Club de Fútbol
8.12 17:00

Mallorca
Málaga Club de Fútbol
1
2
8.12 17:00
Albacete
2:2 (2:1)
Osasuna Pamplona
8.12 17:00

Albacete
Osasuna Pamplona
2
2
8.12 15:00
Gimnàstic Tarragona
0:1 (0:1)
Club Granada
8.12 15:00

Gimnàstic Tarragona
Club Granada
0
1
8.12 12:00
Deportivo La Coruňa
2:2 (2:0)
CD Numancia
8.12 12:00

Deportivo La Coruňa
CD Numancia
2
2
7.12 20:00
Tenerife
0:0 (0:0)
Extremadura UD
7.12 20:00

Tenerife
Extremadura UD
0
0
16. Round
2.12 19:30
UD Las Palmas
0:0 (0:0)
Real Oviedo
2.12 19:30

UD Las Palmas
Real Oviedo
0
0
2.12 17:00
CD Numancia
3:0 (0:0)
Gimnàstic Tarragona
2.12 17:00

CD Numancia
Gimnàstic Tarragona
3
0
2.12 17:00
Albacete
2:1 (1:0)
AD Alcorcón
2.12 17:00

Albacete
AD Alcorcón
2
1
2.12 15:00
Osasuna Pamplona
1:0 (0:0)
Lugo
2.12 15:00

Osasuna Pamplona
Lugo
1
0
2.12 11:00
Rayo Majadahonda
0:0 (0:0)
Deportivo La Coruňa
2.12 11:00

Rayo Majadahonda
Deportivo La Coruňa
0
0
1.12 19:30
Real Sporting de Gijón
2:1 (0:0)
Tenerife
1.12 19:30

Real Sporting de Gijón
Tenerife
2
1
1.12 19:00
UD Almería
1:1 (1:1)
Extremadura UD
1.12 19:00

UD Almería
Extremadura UD
1
1
1.12 17:00
Reus Deportiu
0:2 (0:0)
Mallorca
1.12 17:00

Reus Deportiu
Mallorca
0
2
1.12 17:00
Málaga Club de Fútbol
0:1 (0:0)
Club Granada
1.12 17:00

Málaga Club de Fútbol
Club Granada
0
1
1.12 15:00
Córdoba CF
1:1 (0:1)
Elche
1.12 15:00

Córdoba CF
Elche
1
1
30.11 20:00
Real Zaragoza
0:1 (0:1)
Cádiz
30.11 20:00

Real Zaragoza
Cádiz
0
1
15. Round
25.11 19:30
AD Alcorcón
2:0 (0:0)
Real Zaragoza
25.11 19:30

AD Alcorcón
Real Zaragoza
2
0
25.11 19:00
Tenerife
2:1 (1:0)
Rayo Majadahonda
25.11 19:00

Tenerife
Rayo Majadahonda
2
1
25.11 17:00
Elche
0:1 (0:1)
Albacete
25.11 17:00

Elche
Albacete
0
1
25.11 17:00
Real Oviedo
3:0 (0:0)
Reus Deportiu
25.11 17:00

Real Oviedo
Reus Deportiu
3
0
25.11 15:00
Extremadura UD
1:0 (1:0)
Málaga Club de Fútbol
25.11 15:00

Extremadura UD
Málaga Club de Fútbol
1
0
25.11 11:00
Mallorca
1:0 (1:0)
CD Numancia
25.11 11:00

Mallorca
CD Numancia
1
0
24.11 19:30
Cádiz
4:1 (2:0)
UD Las Palmas
24.11 19:30

Cádiz
UD Las Palmas
4
1
24.11 17:00
Lugo
2:1 (2:0)
Córdoba CF
24.11 17:00

Lugo
Córdoba CF
2
1
24.11 17:00
Deportivo La Coruňa
2:0 (1:0)
Osasuna Pamplona
24.11 17:00

Deportivo La Coruňa
Osasuna Pamplona
2
0
24.11 15:00
Gimnàstic Tarragona
2:2 (1:2)
UD Almería
24.11 15:00

Gimnàstic Tarragona
UD Almería
2
2
23.11 20:00
Club Granada
1:2 (0:1)
Real Sporting de Gijón
23.11 20:00

Club Granada
Real Sporting de Gijón
1
2
14. Round
19.11 20:00
UD Almería
1:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
19.11 20:00

UD Almería
Deportivo La Coruňa
1
1
18.11 17:00
AD Alcorcón
1:0 (0:0)
Elche
18.11 17:00

AD Alcorcón
Elche
1
0
18.11 17:00
Albacete
1:0 (0:0)
Lugo
18.11 17:00

Albacete
Lugo
1
0
18.11 15:00
Córdoba CF
1:3 (0:0)
Cádiz
18.11 15:00

Córdoba CF
Cádiz
1
3
18.11 11:00
CD Numancia
1:2 (0:1)
Rayo Majadahonda
18.11 11:00

CD Numancia
Rayo Majadahonda
1
2
17.11 19:45
Real Oviedo
2:1 (2:0)
Real Sporting de Gijón
17.11 19:45

Real Oviedo
Real Sporting de Gijón
2
1
17.11 19:30
Real Zaragoza
2:2 (0:2)
Mallorca
17.11 19:30

Real Zaragoza
Mallorca
2
2
17.11 17:00
Reus Deportiu
1:4 (1:1)
Extremadura UD
17.11 17:00

Reus Deportiu
Extremadura UD
1
4
17.11 17:00
Osasuna Pamplona
2:0 (2:0)
Tenerife
17.11 17:00

Osasuna Pamplona
Tenerife
2
0
17.11 15:00
Málaga Club de Fútbol
2:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
17.11 15:00

Málaga Club de Fútbol
Gimnàstic Tarragona
2
0
16.11 20:00
UD Las Palmas
2:2 (1:0)
Club Granada
16.11 20:00

UD Las Palmas
Club Granada
2
2
13. Round
12.11 20:00
Gimnàstic Tarragona
1:3 (0:0)
Real Zaragoza
12.11 20:00

Gimnàstic Tarragona
Real Zaragoza
1
3
11.11 19:00
Tenerife
0:0 (0:0)
Albacete
11.11 19:00

Tenerife
Albacete
0
0
11.11 17:00
Real Sporting de Gijón
2:2 (0:0)
Málaga Club de Fútbol
11.11 17:00

Real Sporting de Gijón
Málaga Club de Fútbol
2
2
11.11 17:00
Mallorca
3:0 (0:0)
Córdoba CF
11.11 17:00

Mallorca
Córdoba CF
3
0
11.11 15:00
Rayo Majadahonda
2:0 (1:0)
UD Almería
11.11 15:00

Rayo Majadahonda
UD Almería
2
0
11.11 11:00
Club Granada
0:0 (0:0)
CD Numancia
11.11 11:00

Club Granada
CD Numancia
0
0
10.11 19:30
Elche
0:0 (0:0)
UD Las Palmas
10.11 19:30

Elche
UD Las Palmas
0
0
10.11 19:30
Deportivo La Coruňa
4:0 (1:0)
Real Oviedo
10.11 19:30

Deportivo La Coruňa
Real Oviedo
4
0
10.11 17:00
Lugo
0:1 (0:0)
AD Alcorcón
10.11 17:00

Lugo
AD Alcorcón
0
1
10.11 17:00
Extremadura UD
2:3 (2:1)
Osasuna Pamplona
10.11 17:00

Extremadura UD
Osasuna Pamplona
2
3
10.11 15:00
Cádiz
2:0 (1:0)
Reus Deportiu
10.11 15:00

Cádiz
Reus Deportiu
2
0
12. Round
4.11 19:30
Real Zaragoza
0:2 (0:2)
Club Granada
4.11 19:30

Real Zaragoza
Club Granada
0
2
4.11 17:00
UD Almería
2:1 (1:1)
Real Sporting de Gijón
4.11 17:00

UD Almería
Real Sporting de Gijón
2
1
4.11 17:00
AD Alcorcón
2:0 (1:0)
Rayo Majadahonda
4.11 17:00

AD Alcorcón
Rayo Majadahonda
2
0
4.11 15:05
Real Oviedo
1:1 (1:0)
Mallorca
4.11 15:05

Real Oviedo
Mallorca
1
1
4.11 11:00
Cádiz
5:1 (0:1)
Elche
4.11 11:00

Cádiz
Elche
5
1
3.11 19:30
UD Las Palmas
1:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
3.11 19:30

UD Las Palmas
Deportivo La Coruňa
1
1
3.11 19:00
Córdoba CF
4:2 (1:1)
Extremadura UD
3.11 19:00

Córdoba CF
Extremadura UD
4
2
3.11 17:00
Osasuna Pamplona
2:1 (0:1)
Málaga Club de Fútbol
3.11 17:00

Osasuna Pamplona
Málaga Club de Fútbol
2
1
3.11 17:00
CD Numancia
2:0 (0:0)
Tenerife
3.11 17:00

CD Numancia
Tenerife
2
0
3.11 15:00
Reus Deportiu
0:0 (0:0)
Lugo
3.11 15:00

Reus Deportiu
Lugo
0
0
2.11 20:00
Albacete
2:0 (2:0)
Gimnàstic Tarragona
2.11 20:00

Albacete
Gimnàstic Tarragona
2
0
11. Round
29.10 20:00
Málaga Club de Fútbol
2:0 (1:0)
CD Numancia
29.10 20:00

Málaga Club de Fútbol
CD Numancia
2
0
28.10 19:30
Elche
2:0 (1:0)
Real Zaragoza
28.10 19:30

Elche
Real Zaragoza
2
0
28.10 17:00
Extremadura UD
1:2 (1:1)
Albacete
28.10 17:00

Extremadura UD
Albacete
1
2
28.10 17:00
Rayo Majadahonda
1:1 (0:0)
Osasuna Pamplona
28.10 17:00

Rayo Majadahonda
Osasuna Pamplona
1
1
28.10 11:00
Gimnàstic Tarragona
2:1 (1:0)
Real Oviedo
28.10 11:00

Gimnàstic Tarragona
Real Oviedo
2
1
27.10 19:30
Lugo
1:2 (1:1)
Cádiz
27.10 19:30

Lugo
Cádiz
1
2
27.10 19:30
Tenerife
3:2 (0:2)
AD Alcorcón
27.10 19:30

Tenerife
AD Alcorcón
3
2
27.10 17:00
Mallorca
2:2 (2:2)
UD Las Palmas
27.10 17:00

Mallorca
UD Las Palmas
2
2
27.10 17:00
Club Granada
1:0 (0:0)
UD Almería
27.10 17:00

Club Granada
UD Almería
1
0
27.10 15:00
Deportivo La Coruňa
2:0 (1:0)
Reus Deportiu
27.10 15:00

Deportivo La Coruňa
Reus Deportiu
2
0
26.10 20:00
Real Sporting de Gijón
0:0 (0:0)
Córdoba CF
26.10 20:00

Real Sporting de Gijón
Córdoba CF
0
0
10. Round
21.10 19:30
Cádiz
0:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
21.10 19:30

Cádiz
Real Sporting de Gijón
0
0
21.10 19:00
Real Zaragoza
1:1 (0:0)
Tenerife
21.10 19:00

Real Zaragoza
Tenerife
1
1
21.10 17:00
Reus Deportiu
2:1 (0:0)
Rayo Majadahonda
21.10 17:00

Reus Deportiu
Rayo Majadahonda
2
1
21.10 17:00
Albacete
1:1 (0:0)
UD Almería
21.10 17:00

Albacete
UD Almería
1
1
21.10 15:00
Lugo
1:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
21.10 15:00

Lugo
Gimnàstic Tarragona
1
0
21.10 11:00
Mallorca
1:1 (0:0)
Extremadura UD
21.10 11:00

Mallorca
Extremadura UD
1
1
20.10 19:00
Córdoba CF
1:1 (0:1)
Deportivo La Coruňa
20.10 19:00

Córdoba CF
Deportivo La Coruňa
1
1
20.10 17:00
UD Las Palmas
3:0 (2:0)
CD Numancia
20.10 17:00

UD Las Palmas
CD Numancia
3
0
20.10 17:00
AD Alcorcón
1:0 (0:0)
Club Granada
20.10 17:00

AD Alcorcón
Club Granada
1
0
20.10 15:00
Real Oviedo
2:1 (0:1)
Osasuna Pamplona
20.10 15:00

Real Oviedo
Osasuna Pamplona
2
1
19.10 20:00
Elche
2:0 (1:0)
Málaga Club de Fútbol
19.10 20:00

Elche
Málaga Club de Fútbol
2
0
9. Round
14.10 19:45
Club Granada
1:0 (1:0)
Mallorca
14.10 19:45

Club Granada
Mallorca
1
0
14.10 17:00
Gimnàstic Tarragona
1:3 (0:3)
AD Alcorcón
14.10 17:00

Gimnàstic Tarragona
AD Alcorcón
1
3
14.10 15:00
Rayo Majadahonda
1:0 (0:0)
Real Oviedo
14.10 15:00

Rayo Majadahonda
Real Oviedo
1
0
14.10 12:00
Tenerife
0:0 (0:0)
Lugo
14.10 12:00

Tenerife
Lugo
0
0
13.10 19:30
CD Numancia
1:0 (0:0)
Real Zaragoza
13.10 19:30

CD Numancia
Real Zaragoza
1
0
13.10 19:30
UD Almería
3:0 (1:0)
UD Las Palmas
13.10 19:30

UD Almería
UD Las Palmas
3
0
13.10 17:00
Real Sporting de Gijón
1:1 (0:0)
Reus Deportiu
13.10 17:00

Real Sporting de Gijón
Reus Deportiu
1
1
13.10 15:00
Osasuna Pamplona
3:1 (1:0)
Córdoba CF
13.10 15:00

Osasuna Pamplona
Córdoba CF
3
1
12.10 20:00
Deportivo La Coruňa
4:0 (1:0)
Elche
12.10 20:00

Deportivo La Coruňa
Elche
4
0
12.10 17:00
Extremadura UD
2:1 (0:1)
Cádiz
12.10 17:00

Extremadura UD
Cádiz
2
1
12.10 15:00
Málaga Club de Fútbol
2:1 (0:0)
Albacete
12.10 15:00

Málaga Club de Fútbol
Albacete
2
1
8. Round
8.10 20:00
Real Zaragoza
1:1 (1:0)
Osasuna Pamplona
8.10 20:00

Real Zaragoza
Osasuna Pamplona
1
1
8.10 19:00
Rayo Majadahonda
2:1 (1:0)
Real Sporting de Gijón
8.10 19:00

Rayo Majadahonda
Real Sporting de Gijón
2
1
7.10 19:00
Cádiz
1:1 (1:1)
Gimnàstic Tarragona
7.10 19:00

Cádiz
Gimnàstic Tarragona
1
1
7.10 17:00
Elche
2:1 (1:0)
Lugo
7.10 17:00

Elche
Lugo
2
1
7.10 17:00
Deportivo La Coruňa
1:1 (0:0)
Málaga Club de Fútbol
7.10 17:00

Deportivo La Coruňa
Málaga Club de Fútbol
1
1
7.10 15:00
Real Oviedo
1:0 (1:0)
Albacete
7.10 15:00

Real Oviedo
Albacete
1
0
7.10 11:00
Reus Deportiu
1:2 (0:1)
Club Granada
7.10 11:00

Reus Deportiu
Club Granada
1
2
6.10 19:30
UD Las Palmas
0:0 (0:0)
AD Alcorcón
6.10 19:30

UD Las Palmas
AD Alcorcón
0
0
6.10 19:00
Córdoba CF
1:0 (0:0)
UD Almería
6.10 19:00

Córdoba CF
UD Almería
1
0
6.10 17:00
CD Numancia
1:0 (1:0)
Extremadura UD
6.10 17:00

CD Numancia
Extremadura UD
1
0
6.10 15:00
Mallorca
4:1 (2:0)
Tenerife
6.10 15:00

Mallorca
Tenerife
4
1
7. Round
30.9 19:00
Gimnàstic Tarragona
1:3 (1:1)
Deportivo La Coruňa
30.9 19:00

Gimnàstic Tarragona
Deportivo La Coruňa
1
3
30.9 19:00
Extremadura UD
2:2 (2:0)
Elche
30.9 19:00

Extremadura UD
Elche
2
2
30.9 17:00
Osasuna Pamplona
0:0 (0:0)
CD Numancia
30.9 17:00

Osasuna Pamplona
CD Numancia
0
0
30.9 17:00
UD Almería
2:0 (1:0)
Reus Deportiu
30.9 17:00

UD Almería
Reus Deportiu
2
0
30.9 15:00
Málaga Club de Fútbol
1:0 (1:0)
Rayo Majadahonda
30.9 15:00

Málaga Club de Fútbol
Rayo Majadahonda
1
0
30.9 11:00
AD Alcorcón
2:0 (1:0)
Real Oviedo
30.9 11:00

AD Alcorcón
Real Oviedo
2
0
29.9 19:30
Tenerife
1:0 (1:0)
Cádiz
29.9 19:30

Tenerife
Cádiz
1
0
29.9 17:00
Real Sporting de Gijón
1:0 (1:0)
UD Las Palmas
29.9 17:00

Real Sporting de Gijón
UD Las Palmas
1
0
29.9 17:00
Club Granada
4:2 (2:0)
Córdoba CF
29.9 17:00

Club Granada
Córdoba CF
4
2
29.9 15:00
Lugo
1:1 (1:1)
Mallorca
29.9 15:00

Lugo
Mallorca
1
1
28.9 20:00
Albacete
2:2 (2:0)
Real Zaragoza
28.9 20:00

Albacete
Real Zaragoza
2
2
6. Round
24.9 20:00
Deportivo La Coruňa
2:1 (0:0)
Club Granada
24.9 20:00

Deportivo La Coruňa
Club Granada
2
1
23.9 19:00
Cádiz
0:2 (0:2)
AD Alcorcón
23.9 19:00

Cádiz
AD Alcorcón
0
2
23.9 17:00
CD Numancia
0:2 (0:1)
UD Almería
23.9 17:00

CD Numancia
UD Almería
0
2
23.9 17:00
Reus Deportiu
1:1 (0:1)
Gimnàstic Tarragona
23.9 17:00

Reus Deportiu
Gimnàstic Tarragona
1
1
23.9 17:00
UD Las Palmas
1:0 (0:0)
Málaga Club de Fútbol
23.9 17:00

UD Las Palmas
Málaga Club de Fútbol
1
0
23.9 15:00
Real Oviedo
1:1 (1:1)
Elche
23.9 15:00

Real Oviedo
Elche
1
1
23.9 11:00
Mallorca
1:3 (0:1)
Albacete
23.9 11:00

Mallorca
Albacete
1
3
22.9 19:30
Córdoba CF
1:1 (0:1)
Tenerife
22.9 19:30

Córdoba CF
Tenerife
1
1
22.9 17:00
Real Zaragoza
0:2 (0:1)
Lugo
22.9 17:00

Real Zaragoza
Lugo
0
2
22.9 17:00
Rayo Majadahonda
1:4 (0:2)
Extremadura UD
22.9 17:00

Rayo Majadahonda
Extremadura UD
1
4
22.9 15:00
Osasuna Pamplona
1:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
22.9 15:00

Osasuna Pamplona
Real Sporting de Gijón
1
0
5. Round
17.9 19:00
Albacete
1:1 (1:0)
Cádiz
17.9 19:00

Albacete
Cádiz
1
1
16.9 19:30
Real Sporting de Gijón
1:1 (1:1)
CD Numancia
16.9 19:30

Real Sporting de Gijón
CD Numancia
1
1
16.9 19:00
Club Granada
3:0 (2:0)
Rayo Majadahonda
16.9 19:00

Club Granada
Rayo Majadahonda
3
0
16.9 17:30
UD Almería
2:1 (0:0)
Real Zaragoza
16.9 17:30

UD Almería
Real Zaragoza
2
1
16.9 17:00
Extremadura UD
1:2 (1:1)
UD Las Palmas
16.9 17:00

Extremadura UD
UD Las Palmas
1
2
16.9 15:00
Lugo
0:2 (0:1)
Real Oviedo
16.9 15:00

Lugo
Real Oviedo
0
2
16.9 11:00
Elche
1:1 (0:1)
Mallorca
16.9 11:00

Elche
Mallorca
1
1
15.9 19:00
AD Alcorcón
1:0 (1:0)
Deportivo La Coruňa
15.9 19:00

AD Alcorcón
Deportivo La Coruňa
1
0
15.9 17:00
Tenerife
0:1 (0:0)
Reus Deportiu
15.9 17:00

Tenerife
Reus Deportiu
0
1
15.9 17:00
Málaga Club de Fútbol
3:0 (2:0)
Córdoba CF
15.9 17:00

Málaga Club de Fútbol
Córdoba CF
3
0
15.9 15:00
Gimnàstic Tarragona
1:0 (0:0)
Osasuna Pamplona
15.9 15:00

Gimnàstic Tarragona
Osasuna Pamplona
1
0
4. Round
10.9 19:00
Rayo Majadahonda
1:0 (1:0)
Lugo
10.9 19:00

Rayo Majadahonda
Lugo
1
0
9.9 19:45
Deportivo La Coruňa
1:0 (0:0)
Real Sporting de Gijón
9.9 19:45

Deportivo La Coruňa
Real Sporting de Gijón
1
0
9.9 19:00
Córdoba CF
0:0 (0:0)
AD Alcorcón
9.9 19:00

Córdoba CF
AD Alcorcón
0
0
9.9 17:00
Extremadura UD
1:3 (0:1)
Club Granada
9.9 17:00

Extremadura UD
Club Granada
1
3
9.9 15:00
CD Numancia
1:0 (1:0)
Elche
9.9 15:00

CD Numancia
Elche
1
0
9.9 11:00
Reus Deportiu
1:2 (0:1)
Albacete
9.9 11:00

Reus Deportiu
Albacete
1
2
8.9 17:00
Real Oviedo
0:4 (0:1)
Real Zaragoza
8.9 17:00

Real Oviedo
Real Zaragoza
0
4
8.9 17:00
Málaga Club de Fútbol
1:0 (1:0)
Tenerife
8.9 17:00

Málaga Club de Fútbol
Tenerife
1
0
8.9 15:00
Osasuna Pamplona
3:1 (1:1)
UD Almería
8.9 15:00

Osasuna Pamplona
UD Almería
3
1
7.9 20:00
Mallorca
1:0 (0:0)
Cádiz
7.9 20:00

Mallorca
Cádiz
1
0
7.9 19:00
UD Las Palmas
4:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
7.9 19:00

UD Las Palmas
Gimnàstic Tarragona
4
0
3. Round
3.9 20:00
UD Almería
0:1 (0:1)
Málaga Club de Fútbol
3.9 20:00

UD Almería
Málaga Club de Fútbol
0
1
2.9 19:00
Albacete
3:0 (2:0)
Córdoba CF
2.9 19:00

Albacete
Córdoba CF
3
0
2.9 17:00
Club Granada
2:0 (1:0)
Osasuna Pamplona
2.9 17:00

Club Granada
Osasuna Pamplona
2
0
2.9 15:00
Real Sporting de Gijón
2:0 (0:0)
Extremadura UD
2.9 15:00

Real Sporting de Gijón
Extremadura UD
2
0
2.9 11:00
Gimnàstic Tarragona
0:1 (0:0)
Rayo Majadahonda
2.9 11:00

Gimnàstic Tarragona
Rayo Majadahonda
0
1
1.9 19:30
Tenerife
2:2 (0:1)
Deportivo La Coruňa
1.9 19:30

Tenerife
Deportivo La Coruňa
2
2
1.9 18:00
Cádiz
1:1 (0:0)
Real Oviedo
1.9 18:00

Cádiz
Real Oviedo
1
1
1.9 17:00
Real Zaragoza
1:1 (1:0)
UD Las Palmas
1.9 17:00

Real Zaragoza
UD Las Palmas
1
1
1.9 17:00
Elche
0:2 (0:1)
Reus Deportiu
1.9 17:00

Elche
Reus Deportiu
0
2
1.9 15:00
Lugo
3:2 (0:2)
CD Numancia
1.9 15:00

Lugo
CD Numancia
3
2
31.8 19:00
AD Alcorcón
1:0 (1:0)
Mallorca
31.8 19:00

AD Alcorcón
Mallorca
1
0
2. Round
27.8 19:00
Rayo Majadahonda
0:1 (0:1)
Mallorca
27.8 19:00

Rayo Majadahonda
Mallorca
0
1
26.8 21:00
UD Almería
1:1 (1:0)
Tenerife
26.8 21:00

UD Almería
Tenerife
1
1
26.8 19:30
Club Granada
1:1 (1:0)
Lugo
26.8 19:30

Club Granada
Lugo
1
1
26.8 18:30
Osasuna Pamplona
1:1 (0:0)
Elche
26.8 18:30

Osasuna Pamplona
Elche
1
1
26.8 18:00
Real Sporting de Gijón
2:0 (1:0)
Gimnàstic Tarragona
26.8 18:00

Real Sporting de Gijón
Gimnàstic Tarragona
2
0
25.8 21:00
Córdoba CF
2:4 (0:2)
Real Oviedo
25.8 21:00

Córdoba CF
Real Oviedo
2
4
25.8 19:30
UD Las Palmas
1:1 (1:0)
Albacete
25.8 19:30

UD Las Palmas
Albacete
1
1
25.8 18:00
CD Numancia
1:1 (1:1)
Cádiz
25.8 18:00

CD Numancia
Cádiz
1
1
25.8 18:00
Reus Deportiu
0:0 (0:0)
Real Zaragoza
25.8 18:00

Reus Deportiu
Real Zaragoza
0
0
24.8 21:00
Extremadura UD
0:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
24.8 21:00

Extremadura UD
Deportivo La Coruňa
0
1
24.8 21:00
Málaga Club de Fútbol
1:0 (0:0)
AD Alcorcón
24.8 21:00

Málaga Club de Fútbol
AD Alcorcón
1
0
1. Round
20.8 19:00
Gimnàstic Tarragona
1:1 (1:0)
Tenerife
20.8 19:00

Gimnàstic Tarragona
Tenerife
1
1
19.8 21:00
UD Las Palmas
2:0 (1:0)
Reus Deportiu
19.8 21:00

UD Las Palmas
Reus Deportiu
2
0
19.8 19:30
Real Zaragoza
2:1 (2:0)
Rayo Majadahonda
19.8 19:30

Real Zaragoza
Rayo Majadahonda
2
1
19.8 18:00
Real Oviedo
1:1 (1:0)
Extremadura UD
19.8 18:00

Real Oviedo
Extremadura UD
1
1
19.8 18:00
Mallorca
1:0 (1:0)
Osasuna Pamplona
19.8 18:00

Mallorca
Osasuna Pamplona
1
0
18.8 18:00
Elche
0:0 (0:0)
Club Granada
18.8 18:00

Elche
Club Granada
0
0
18.8 18:30
Lugo
1:2 (1:0)
Málaga Club de Fútbol
18.8 18:30

Lugo
Málaga Club de Fútbol
1
2
18.8 19:30
AD Alcorcón
1:1 (0:0)
Real Sporting de Gijón
18.8 19:30

AD Alcorcón
Real Sporting de Gijón
1
1
18.8 21:00
Córdoba CF
3:3 (1:0)
CD Numancia
18.8 21:00

Córdoba CF
CD Numancia
3
3
17.8 21:00
Albacete
1:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
17.8 21:00

Albacete
Deportivo La Coruňa
1
1
17.8 19:00
Cádiz
1:0 (0:0)
UD Almería
17.8 19:00

Cádiz
UD Almería
1
0