Champions league
Europa League
Premier League
Championship
League One
League Two
Primera Division
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga
Serie A
Serie B
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
Premier League (3)
Süper lig
Super League
Super League
Bundesliga
Superliga
MLS (8)
1.HNL
1.liga
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 72 EUR
90 -17% 220 EUR
180 -25% 549 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

League Two

Matches: 556

Home team: 242 (44%)
Away team: 161 (29%)
Draws: 153 (28%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 71%
OVER 2,5: 46%
OVER 3,5: 26%

Home team

OVER 0,5: 418 (75%)
OVER 1,5: 217 (39%)
OVER 2,5: 106 (19%)

Away team

OVER 0,5: 366 (66%)
OVER 1,5: 177 (32%)
OVER 2,5: 61 (11%)
Full table
1.
Lincoln City
45
22
17
6
71:40
31
83
1.
Lincoln City
83
71:40
45

2.
Bury
45
22
12
11
81:55
26
78
2.
Bury
78
81:55
45

3.
Mansfield Town
46
20
16
10
69:41
28
76
3.
Mansfield Town
76
69:41
46

4.
Forest Green Rovers
46
20
14
12
68:47
21
74
4.
Forest Green Rovers
74
68:47
46

5.
Tranmere Rovers
46
20
13
13
63:50
13
73
5.
Tranmere Rovers
73
63:50
46

6.
Newport County
46
20
11
15
59:59
0
71
6.
Newport County
71
59:59
46

7.
Milton Keynes Dons
45
20
10
15
67:52
15
70
7.
Milton Keynes Dons
70
67:52
45

8.
Exeter City
45
19
12
14
60:49
11
69
8.
Exeter City
69
60:49
45

9.
Carlisle United
45
20
8
17
68:60
8
68
9.
Carlisle United
68
68:60
45

10.
Colchester United
45
19
10
16
62:53
9
67
10.
Colchester United
67
62:53
45

11.
Stevenage
45
19
10
16
57:55
2
67
11.
Stevenage
67
57:55
45

12.
Crewe Alexandra
45
19
8
18
59:56
3
65
12.
Crewe Alexandra
65
59:56
45

13.
Oldham Athletic
45
16
15
14
61:52
9
63
13.
Oldham Athletic
63
61:52
45

14.
Swindon Town
45
15
16
14
56:55
1
61
14.
Swindon Town
61
56:55
45

15.
Northampton Town
45
13
19
13
59:61
-2
58
15.
Northampton Town
58
59:61
45

16.
Cheltenham Town
45
15
12
18
57:66
-9
57
16.
Cheltenham Town
57
57:66
45

17.
Morecambe
45
14
12
19
53:67
-14
54
17.
Morecambe
54
53:67
45

18.
Grimsby Town
45
15
8
22
43:56
-13
53
18.
Grimsby Town
53
43:56
45

19.
Crawley Town
45
14
8
23
48:67
-19
50
19.
Crawley Town
50
48:67
45

20.
Port Vale
45
12
13
20
38:53
-15
49
20.
Port Vale
49
38:53
45

21.
Cambridge United
45
12
10
23
39:65
-26
46
21.
Cambridge United
46
39:65
45

22.
Macclesfield Town
45
10
13
22
47:73
-26
43
22.
Macclesfield Town
43
47:73
45

23.
Notts County
45
9
14
22
47:81
-34
41
23.
Notts County
41
47:81
45

24.
Yeovil Town
45
9
13
23
40:62
-22
40
24.
Yeovil Town
40
40:62
45

Match review League Two
Play off
13.5 19:45
Forest Green Rovers
1:1 (1:1)
Tranmere Rovers
13.5 19:45

Forest Green Rovers
Tranmere Rovers
1
1
12.5 18:00
Mansfield Town
0:0 (0:0)
Newport County
12.5 18:00

Mansfield Town
Newport County
0
0
Play off
10.5 19:45
Tranmere Rovers
1:0 (1:0)
Forest Green Rovers
10.5 19:45

Tranmere Rovers
Forest Green Rovers
1
0
9.5 19:45
Newport County
1:1 (0:1)
Mansfield Town
9.5 19:45

Newport County
Mansfield Town
1
1
45. Round
30.4 19:45
Tranmere Rovers
1:1 (1:0)
Bury
30.4 19:45

Tranmere Rovers
Bury
1
1
46. Round
4.5 15:00
Yeovil Town
0:0 (0:0)
Carlisle United
4.5 15:00

Yeovil Town
Carlisle United
0
0
4.5 15:00
Swindon Town
3:1 (0:0)
Notts County
4.5 15:00

Swindon Town
Notts County
3
1
4.5 15:00
Stevenage
2:0 (0:0)
Cheltenham Town
4.5 15:00

Stevenage
Cheltenham Town
2
0
4.5 15:00
Oldham Athletic
2:5 (1:3)
Northampton Town
4.5 15:00

Oldham Athletic
Northampton Town
2
5
4.5 15:00
Morecambe
1:1 (1:0)
Newport County
4.5 15:00

Morecambe
Newport County
1
1
4.5 15:00
Milton Keynes Dons
1:0 (1:0)
Mansfield Town
4.5 15:00

Milton Keynes Dons
Mansfield Town
1
0
4.5 15:00
Macclesfield Town
1:1 (0:1)
Cambridge United
4.5 15:00

Macclesfield Town
Cambridge United
1
1
4.5 15:00
Lincoln City
0:3 (0:3)
Colchester United
4.5 15:00

Lincoln City
Colchester United
0
3
4.5 15:00
Grimsby Town
2:0 (2:0)
Crewe Alexandra
4.5 15:00

Grimsby Town
Crewe Alexandra
2
0
4.5 15:00
Forest Green Rovers
0:0 (0:0)
Exeter City
4.5 15:00

Forest Green Rovers
Exeter City
0
0
4.5 15:00
Crawley Town
3:1 (2:0)
Tranmere Rovers
4.5 15:00

Crawley Town
Tranmere Rovers
3
1
4.5 15:00
Bury
1:1 (1:1)
Port Vale
4.5 15:00

Bury
Port Vale
1
1
45. Round
27.4 15:00
Port Vale
0:1 (0:0)
Macclesfield Town
27.4 15:00

Port Vale
Macclesfield Town
0
1
27.4 15:00
Notts County
2:1 (0:0)
Grimsby Town
27.4 15:00

Notts County
Grimsby Town
2
1
27.4 15:00
Northampton Town
2:2 (0:2)
Yeovil Town
27.4 15:00

Northampton Town
Yeovil Town
2
2
27.4 15:00
Newport County
1:0 (1:0)
Lincoln City
27.4 15:00

Newport County
Lincoln City
1
0
27.4 15:00
Mansfield Town
1:2 (0:0)
Stevenage
27.4 15:00

Mansfield Town
Stevenage
1
2
27.4 15:00
Exeter City
1:0 (0:0)
Oldham Athletic
27.4 15:00

Exeter City
Oldham Athletic
1
0
27.4 15:00
Crewe Alexandra
4:3 (1:1)
Forest Green Rovers
27.4 15:00

Crewe Alexandra
Forest Green Rovers
4
3
27.4 15:00
Colchester United
2:0 (1:0)
Milton Keynes Dons
27.4 15:00

Colchester United
Milton Keynes Dons
2
0
27.4 15:00
Cheltenham Town
3:2 (3:0)
Swindon Town
27.4 15:00

Cheltenham Town
Swindon Town
3
2
27.4 15:00
Carlisle United
4:2 (4:1)
Crawley Town
27.4 15:00

Carlisle United
Crawley Town
4
2
27.4 15:00
Cambridge United
1:2 (0:1)
Morecambe
27.4 15:00

Cambridge United
Morecambe
1
2
44. Round
22.4 15:00
Yeovil Town
1:1 (0:0)
Colchester United
22.4 15:00

Yeovil Town
Colchester United
1
1
22.4 15:00
Swindon Town
1:2 (0:2)
Crewe Alexandra
22.4 15:00

Swindon Town
Crewe Alexandra
1
2
22.4 15:00
Stevenage
1:1 (1:1)
Exeter City
22.4 15:00

Stevenage
Exeter City
1
1
22.4 15:00
Oldham Athletic
3:2 (1:0)
Mansfield Town
22.4 15:00

Oldham Athletic
Mansfield Town
3
2
22.4 15:00
Morecambe
4:0 (0:0)
Cheltenham Town
22.4 15:00

Morecambe
Cheltenham Town
4
0
22.4 15:00
Milton Keynes Dons
1:1 (0:0)
Port Vale
22.4 15:00

Milton Keynes Dons
Port Vale
1
1
22.4 15:00
Macclesfield Town
0:0 (0:0)
Newport County
22.4 15:00

Macclesfield Town
Newport County
0
0
22.4 15:00
Lincoln City
0:0 (0:0)
Tranmere Rovers
22.4 15:00

Lincoln City
Tranmere Rovers
0
0
22.4 15:00
Grimsby Town
1:0 (0:0)
Carlisle United
22.4 15:00

Grimsby Town
Carlisle United
1
0
22.4 15:00
Forest Green Rovers
2:1 (1:0)
Cambridge United
22.4 15:00

Forest Green Rovers
Cambridge United
2
1
22.4 15:00
Crawley Town
1:1 (1:1)
Notts County
22.4 15:00

Crawley Town
Notts County
1
1
22.4 15:00
Bury
3:1 (1:1)
Northampton Town
22.4 15:00

Bury
Northampton Town
3
1
43. Round
19.4 15:00
Tranmere Rovers
0:1 (0:0)
Forest Green Rovers
19.4 15:00

Tranmere Rovers
Forest Green Rovers
0
1
19.4 15:00
Port Vale
1:4 (0:1)
Stevenage
19.4 15:00

Port Vale
Stevenage
1
4
19.4 15:00
Notts County
1:2 (0:0)
Milton Keynes Dons
19.4 15:00

Notts County
Milton Keynes Dons
1
2
19.4 15:00
Northampton Town
3:1 (1:1)
Macclesfield Town
19.4 15:00

Northampton Town
Macclesfield Town
3
1
19.4 15:00
Newport County
3:1 (2:1)
Bury
19.4 15:00

Newport County
Bury
3
1
19.4 15:00
Mansfield Town
4:0 (1:0)
Morecambe
19.4 15:00

Mansfield Town
Morecambe
4
0
19.4 15:00
Crewe Alexandra
2:0 (1:0)
Yeovil Town
19.4 15:00

Crewe Alexandra
Yeovil Town
2
0
19.4 15:00
Colchester United
1:0 (1:0)
Grimsby Town
19.4 15:00

Colchester United
Grimsby Town
1
0
19.4 15:00
Cheltenham Town
0:0 (0:0)
Oldham Athletic
19.4 15:00

Cheltenham Town
Oldham Athletic
0
0
19.4 15:00
Carlisle United
1:0 (0:0)
Lincoln City
19.4 15:00

Carlisle United
Lincoln City
1
0
19.4 15:00
Cambridge United
0:0 (0:0)
Swindon Town
19.4 15:00

Cambridge United
Swindon Town
0
0
19.4 13:00
Exeter City
1:3 (0:2)
Crawley Town
19.4 13:00

Exeter City
Crawley Town
1
3
37. Round
9.4 19:45
Macclesfield Town
3:2 (2:2)
Exeter City
9.4 19:45

Macclesfield Town
Exeter City
3
2
33. Round
9.4 19:45
Newport County
0:0 (0:0)
Swindon Town
9.4 19:45

Newport County
Swindon Town
0
0
42. Round
13.4 15:00
Yeovil Town
0:1 (0:0)
Crawley Town
13.4 15:00

Yeovil Town
Crawley Town
0
1
13.4 15:00
Tranmere Rovers
2:1 (1:1)
Milton Keynes Dons
13.4 15:00

Tranmere Rovers
Milton Keynes Dons
2
1
13.4 15:00
Stevenage
3:0 (1:0)
Carlisle United
13.4 15:00

Stevenage
Carlisle United
3
0
13.4 15:00
Oldham Athletic
2:2 (1:1)
Swindon Town
13.4 15:00

Oldham Athletic
Swindon Town
2
2
13.4 15:00
Northampton Town
1:1 (0:1)
Mansfield Town
13.4 15:00

Northampton Town
Mansfield Town
1
1
13.4 15:00
Morecambe
1:1 (0:0)
Grimsby Town
13.4 15:00

Morecambe
Grimsby Town
1
1
13.4 15:00
Lincoln City
1:1 (1:0)
Cheltenham Town
13.4 15:00

Lincoln City
Cheltenham Town
1
1
13.4 15:00
Forest Green Rovers
2:0 (0:0)
Macclesfield Town
13.4 15:00

Forest Green Rovers
Macclesfield Town
2
0
13.4 15:00
Exeter City
2:0 (1:0)
Port Vale
13.4 15:00

Exeter City
Port Vale
2
0
13.4 15:00
Crewe Alexandra
3:0 (1:0)
Notts County
13.4 15:00

Crewe Alexandra
Notts County
3
0
13.4 15:00
Cambridge United
0:3 (0:2)
Newport County
13.4 15:00

Cambridge United
Newport County
0
3
13.4 15:00
Bury
2:0 (0:0)
Colchester United
13.4 15:00

Bury
Colchester United
2
0
41. Round
6.4 15:00
Swindon Town
1:1 (1:0)
Yeovil Town
6.4 15:00

Swindon Town
Yeovil Town
1
1
6.4 15:00
Port Vale
1:0 (0:0)
Crewe Alexandra
6.4 15:00

Port Vale
Crewe Alexandra
1
0
6.4 15:00
Notts County
2:2 (1:1)
Northampton Town
6.4 15:00

Notts County
Northampton Town
2
2
6.4 15:00
Newport County
0:0 (0:0)
Tranmere Rovers
6.4 15:00

Newport County
Tranmere Rovers
0
0
6.4 15:00
Milton Keynes Dons
0:2 (0:1)
Lincoln City
6.4 15:00

Milton Keynes Dons
Lincoln City
0
2
6.4 15:00
Mansfield Town
1:0 (0:0)
Cambridge United
6.4 15:00

Mansfield Town
Cambridge United
1
0
6.4 15:00
Macclesfield Town
1:1 (1:1)
Morecambe
6.4 15:00

Macclesfield Town
Morecambe
1
1
6.4 15:00
Grimsby Town
0:2 (0:1)
Stevenage
6.4 15:00

Grimsby Town
Stevenage
0
2
6.4 15:00
Crawley Town
1:2 (1:1)
Forest Green Rovers
6.4 15:00

Crawley Town
Forest Green Rovers
1
2
6.4 15:00
Colchester United
0:2 (0:2)
Oldham Athletic
6.4 15:00

Colchester United
Oldham Athletic
0
2
6.4 15:00
Cheltenham Town
1:1 (0:1)
Exeter City
6.4 15:00

Cheltenham Town
Exeter City
1
1
6.4 15:00
Carlisle United
3:2 (2:2)
Bury
6.4 15:00

Carlisle United
Bury
3
2
40. Round
30.3 15:00
Yeovil Town
1:3 (0:0)
Newport County
30.3 15:00

Yeovil Town
Newport County
1
3
30.3 15:00
Tranmere Rovers
3:0 (1:0)
Carlisle United
30.3 15:00

Tranmere Rovers
Carlisle United
3
0
30.3 15:00
Stevenage
0:3 (0:3)
Notts County
30.3 15:00

Stevenage
Notts County
0
3
30.3 15:00
Oldham Athletic
2:0 (1:0)
Grimsby Town
30.3 15:00

Oldham Athletic
Grimsby Town
2
0
30.3 15:00
Northampton Town
1:2 (1:1)
Port Vale
30.3 15:00

Northampton Town
Port Vale
1
2
30.3 15:00
Morecambe
1:0 (0:0)
Crawley Town
30.3 15:00

Morecambe
Crawley Town
1
0
30.3 15:00
Lincoln City
1:1 (1:1)
Macclesfield Town
30.3 15:00

Lincoln City
Macclesfield Town
1
1
30.3 15:00
Forest Green Rovers
1:2 (0:1)
Milton Keynes Dons
30.3 15:00

Forest Green Rovers
Milton Keynes Dons
1
2
30.3 15:00
Exeter City
1:4 (1:2)
Mansfield Town
30.3 15:00

Exeter City
Mansfield Town
1
4
30.3 15:00
Crewe Alexandra
1:3 (1:1)
Cheltenham Town
30.3 15:00

Crewe Alexandra
Cheltenham Town
1
3
30.3 15:00
Cambridge United
0:1 (0:0)
Colchester United
30.3 15:00

Cambridge United
Colchester United
0
1
30.3 15:00
Bury
1:3 (1:1)
Swindon Town
30.3 15:00

Bury
Swindon Town
1
3
38. Round
2.4 19:45
Oldham Athletic
2:0 (1:0)
Tranmere Rovers
2.4 19:45

Oldham Athletic
Tranmere Rovers
2
0
2.4 19:45
Bury
0:3 (0:2)
Cambridge United
2.4 19:45

Bury
Cambridge United
0
3
39. Round
30.4 19:45
Newport County
2:0 (0:0)
Oldham Athletic
30.4 19:45

Newport County
Oldham Athletic
2
0
23.3 15:00
Swindon Town
4:0 (2:0)
Morecambe
23.3 15:00

Swindon Town
Morecambe
4
0
23.3 15:00
Port Vale
0:2 (0:0)
Forest Green Rovers
23.3 15:00

Port Vale
Forest Green Rovers
0
2
23.3 15:00
Notts County
0:1 (0:0)
Exeter City
23.3 15:00

Notts County
Exeter City
0
1
23.3 15:00
Milton Keynes Dons
2:0 (1:0)
Yeovil Town
23.3 15:00

Milton Keynes Dons
Yeovil Town
2
0
23.3 15:00
Mansfield Town
1:2 (0:0)
Crewe Alexandra
23.3 15:00

Mansfield Town
Crewe Alexandra
1
2
23.3 15:00
Macclesfield Town
2:2 (1:1)
Stevenage
23.3 15:00

Macclesfield Town
Stevenage
2
2
23.3 15:00
Grimsby Town
0:0 (0:0)
Bury
23.3 15:00

Grimsby Town
Bury
0
0
23.3 15:00
Crawley Town
0:3 (0:1)
Lincoln City
23.3 15:00

Crawley Town
Lincoln City
0
3
23.3 15:00
Colchester United
0:2 (0:1)
Tranmere Rovers
23.3 15:00

Colchester United
Tranmere Rovers
0
2
23.3 15:00
Cheltenham Town
3:1 (2:0)
Northampton Town
23.3 15:00

Cheltenham Town
Northampton Town
3
1
23.3 15:00
Carlisle United
2:2 (2:1)
Cambridge United
23.3 15:00

Carlisle United
Cambridge United
2
2
38. Round
18.3 19:45
Mansfield Town
1:1 (1:0)
Lincoln City
18.3 19:45

Mansfield Town
Lincoln City
1
1
16.3 15:00
Yeovil Town
0:2 (0:2)
Macclesfield Town
16.3 15:00

Yeovil Town
Macclesfield Town
0
2
16.3 15:00
Swindon Town
0:0 (0:0)
Port Vale
16.3 15:00

Swindon Town
Port Vale
0
0
16.3 15:00
Notts County
0:0 (0:0)
Morecambe
16.3 15:00

Notts County
Morecambe
0
0
16.3 15:00
Milton Keynes Dons
1:1 (0:1)
Stevenage
16.3 15:00

Milton Keynes Dons
Stevenage
1
1
16.3 15:00
Grimsby Town
0:0 (0:0)
Northampton Town
16.3 15:00

Grimsby Town
Northampton Town
0
0
16.3 15:00
Forest Green Rovers
1:1 (1:0)
Carlisle United
16.3 15:00

Forest Green Rovers
Carlisle United
1
1
16.3 15:00
Exeter City
3:0 (1:0)
Colchester United
16.3 15:00

Exeter City
Colchester United
3
0
16.3 15:00
Crewe Alexandra
6:1 (4:1)
Crawley Town
16.3 15:00

Crewe Alexandra
Crawley Town
6
1
15.3 19:45
Newport County
1:0 (0:0)
Cheltenham Town
15.3 19:45

Newport County
Cheltenham Town
1
0
37. Round
12.3 19:45
Tranmere Rovers
4:1 (4:1)
Grimsby Town
12.3 19:45

Tranmere Rovers
Grimsby Town
4
1
12.3 19:45
Stevenage
2:0 (1:0)
Swindon Town
12.3 19:45

Stevenage
Swindon Town
2
0
12.3 19:45
Port Vale
3:0 (1:0)
Yeovil Town
12.3 19:45

Port Vale
Yeovil Town
3
0
12.3 19:45
Northampton Town
1:0 (0:0)
Newport County
12.3 19:45

Northampton Town
Newport County
1
0
12.3 19:45
Morecambe
4:2 (2:0)
Milton Keynes Dons
12.3 19:45

Morecambe
Milton Keynes Dons
4
2
12.3 19:45
Lincoln City
2:0 (1:0)
Oldham Athletic
12.3 19:45

Lincoln City
Oldham Athletic
2
0
12.3 19:45
Crawley Town
0:0 (0:0)
Mansfield Town
12.3 19:45

Crawley Town
Mansfield Town
0
0
12.3 19:45
Colchester United
0:3 (0:2)
Forest Green Rovers
12.3 19:45

Colchester United
Forest Green Rovers
0
3
12.3 19:45
Carlisle United
1:3 (0:1)
Notts County
12.3 19:45

Carlisle United
Notts County
1
3
12.3 19:45
Cambridge United
0:0 (0:0)
Crewe Alexandra
12.3 19:45

Cambridge United
Crewe Alexandra
0
0
36. Round
9.3 15:00
Stevenage
0:1 (0:0)
Bury
9.3 15:00

Stevenage
Bury
0
1
9.3 15:00
Port Vale
2:1 (2:1)
Mansfield Town
9.3 15:00

Port Vale
Mansfield Town
2
1
9.3 15:00
Morecambe
3:0 (2:0)
Forest Green Rovers
9.3 15:00

Morecambe
Forest Green Rovers
3
0
9.3 15:00
Macclesfield Town
1:3 (1:1)
Milton Keynes Dons
9.3 15:00

Macclesfield Town
Milton Keynes Dons
1
3
9.3 15:00
Crawley Town
2:1 (2:1)
Grimsby Town
9.3 15:00

Crawley Town
Grimsby Town
2
1
9.3 15:00
Colchester United
3:0 (2:0)
Newport County
9.3 15:00

Colchester United
Newport County
3
0
9.3 15:00
Cheltenham Town
4:1 (2:0)
Notts County
9.3 15:00

Cheltenham Town
Notts County
4
1
9.3 15:00
Carlisle United
2:1 (1:1)
Swindon Town
9.3 15:00

Carlisle United
Swindon Town
2
1
9.3 15:00
Cambridge United
1:1 (0:1)
Oldham Athletic
9.3 15:00

Cambridge United
Oldham Athletic
1
1
9.3 14:00
Northampton Town
2:1 (1:0)
Exeter City
9.3 14:00

Northampton Town
Exeter City
2
1
8.3 19:45
Tranmere Rovers
1:0 (0:0)
Crewe Alexandra
8.3 19:45

Tranmere Rovers
Crewe Alexandra
1
0
8.3 19:45
Lincoln City
1:0 (0:0)
Yeovil Town
8.3 19:45

Lincoln City
Yeovil Town
1
0
37. Round
5.3 19:45
Cheltenham Town
1:1 (1:1)
Bury
5.3 19:45

Cheltenham Town
Bury
1
1
35. Round
2.3 15:00
Yeovil Town
3:2 (0:1)
Morecambe
2.3 15:00

Yeovil Town
Morecambe
3
2
2.3 15:00
Swindon Town
3:0 (2:0)
Colchester United
2.3 15:00

Swindon Town
Colchester United
3
0
2.3 15:00
Oldham Athletic
1:1 (0:0)
Stevenage
2.3 15:00

Oldham Athletic
Stevenage
1
1
2.3 15:00
Notts County
0:0 (0:0)
Port Vale
2.3 15:00

Notts County
Port Vale
0
0
2.3 15:00
Newport County
2:0 (1:0)
Carlisle United
2.3 15:00

Newport County
Carlisle United
2
0
2.3 15:00
Milton Keynes Dons
1:0 (1:0)
Crawley Town
2.3 15:00

Milton Keynes Dons
Crawley Town
1
0
2.3 15:00
Mansfield Town
4:2 (2:0)
Cheltenham Town
2.3 15:00

Mansfield Town
Cheltenham Town
4
2
2.3 15:00
Grimsby Town
0:2 (0:1)
Cambridge United
2.3 15:00

Grimsby Town
Cambridge United
0
2
2.3 15:00
Forest Green Rovers
1:2 (1:1)
Lincoln City
2.3 15:00

Forest Green Rovers
Lincoln City
1
2
2.3 15:00
Exeter City
0:1 (0:1)
Tranmere Rovers
2.3 15:00

Exeter City
Tranmere Rovers
0
1
2.3 15:00
Crewe Alexandra
0:2 (0:2)
Northampton Town
2.3 15:00

Crewe Alexandra
Northampton Town
0
2
2.3 15:00
Bury
3:0 (1:0)
Macclesfield Town
2.3 15:00

Bury
Macclesfield Town
3
0
34. Round
23.2 15:00
Yeovil Town
1:0 (1:0)
Cambridge United
23.2 15:00

Yeovil Town
Cambridge United
1
0
23.2 15:00
Tranmere Rovers
1:0 (0:0)
Notts County
23.2 15:00

Tranmere Rovers
Notts County
1
0
23.2 15:00
Swindon Town
1:1 (0:0)
Grimsby Town
23.2 15:00

Swindon Town
Grimsby Town
1
1
23.2 15:00
Stevenage
1:2 (0:1)
Northampton Town
23.2 15:00

Stevenage
Northampton Town
1
2
23.2 15:00
Morecambe
0:0 (0:0)
Lincoln City
23.2 15:00

Morecambe
Lincoln City
0
0
23.2 15:00
Milton Keynes Dons
2:0 (0:0)
Newport County
23.2 15:00

Milton Keynes Dons
Newport County
2
0
23.2 15:00
Mansfield Town
1:0 (0:0)
Forest Green Rovers
23.2 15:00

Mansfield Town
Forest Green Rovers
1
0
23.2 15:00
Crewe Alexandra
1:2 (0:1)
Exeter City
23.2 15:00

Crewe Alexandra
Exeter City
1
2
23.2 15:00
Crawley Town
1:1 (1:0)
Macclesfield Town
23.2 15:00

Crawley Town
Macclesfield Town
1
1
23.2 15:00
Colchester United
1:1 (0:0)
Carlisle United
23.2 15:00

Colchester United
Carlisle United
1
1
23.2 15:00
Cheltenham Town
1:0 (1:0)
Port Vale
23.2 15:00

Cheltenham Town
Port Vale
1
0
23.2 15:00
Bury
3:1 (0:1)
Oldham Athletic
23.2 15:00

Bury
Oldham Athletic
3
1
31. Round
19.2 19:45
Port Vale
1:2 (0:1)
Tranmere Rovers
19.2 19:45

Port Vale
Tranmere Rovers
1
2
12.2 19:45
Swindon Town
2:0 (2:0)
Forest Green Rovers
12.2 19:45

Swindon Town
Forest Green Rovers
2
0
33. Round
16.2 15:00
Port Vale
0:1 (0:0)
Morecambe
16.2 15:00

Port Vale
Morecambe
0
1
16.2 15:00
Oldham Athletic
0:0 (0:0)
Crewe Alexandra
16.2 15:00

Oldham Athletic
Crewe Alexandra
0
0
16.2 15:00
Northampton Town
0:0 (0:0)
Crawley Town
16.2 15:00

Northampton Town
Crawley Town
0
0
16.2 15:00
Macclesfield Town
1:1 (1:0)
Colchester United
16.2 15:00

Macclesfield Town
Colchester United
1
1
16.2 15:00
Lincoln City
2:2 (0:0)
Stevenage
16.2 15:00

Lincoln City
Stevenage
2
2
16.2 15:00
Grimsby Town
1:0 (1:0)
Cheltenham Town
16.2 15:00

Grimsby Town
Cheltenham Town
1
0
16.2 15:00
Forest Green Rovers
3:0 (2:0)
Yeovil Town
16.2 15:00

Forest Green Rovers
Yeovil Town
3
0
16.2 15:00
Exeter City
0:1 (0:0)
Bury
16.2 15:00

Exeter City
Bury
0
1
16.2 15:00
Carlisle United
2:3 (1:1)
Milton Keynes Dons
16.2 15:00

Carlisle United
Milton Keynes Dons
2
3
16.2 15:00
Cambridge United
0:0 (0:0)
Tranmere Rovers
16.2 15:00

Cambridge United
Tranmere Rovers
0
0
16.2 13:00
Notts County
1:0 (1:0)
Mansfield Town
16.2 13:00

Notts County
Mansfield Town
1
0
32. Round
9.2 15:00
Yeovil Town
1:3 (0:2)
Grimsby Town
9.2 15:00

Yeovil Town
Grimsby Town
1
3
9.2 15:00
Tranmere Rovers
2:0 (1:0)
Stevenage
9.2 15:00

Tranmere Rovers
Stevenage
2
0
9.2 15:00
Newport County
1:0 (1:0)
Mansfield Town
9.2 15:00

Newport County
Mansfield Town
1
0
9.2 15:00
Morecambe
2:3 (0:2)
Bury
9.2 15:00

Morecambe
Bury
2
3
9.2 15:00
Milton Keynes Dons
2:3 (0:1)
Swindon Town
9.2 15:00

Milton Keynes Dons
Swindon Town
2
3
9.2 15:00
Macclesfield Town
3:3 (1:2)
Crewe Alexandra
9.2 15:00

Macclesfield Town
Crewe Alexandra
3
3
9.2 15:00
Lincoln City
1:1 (1:1)
Northampton Town
9.2 15:00

Lincoln City
Northampton Town
1
1
9.2 15:00
Forest Green Rovers
1:2 (0:0)
Notts County
9.2 15:00

Forest Green Rovers
Notts County
1
2
9.2 15:00
Crawley Town
0:3 (0:0)
Oldham Athletic
9.2 15:00

Crawley Town
Oldham Athletic
0
3
9.2 15:00
Colchester United
3:0 (2:0)
Cheltenham Town
9.2 15:00

Colchester United
Cheltenham Town
3
0
9.2 15:00
Carlisle United
1:1 (0:1)
Exeter City
9.2 15:00

Carlisle United
Exeter City
1
1
9.2 15:00
Cambridge United
1:0 (1:0)
Port Vale
9.2 15:00

Cambridge United
Port Vale
1
0
31. Round
19.2 19:45
Oldham Athletic
1:2 (0:1)
Morecambe
19.2 19:45

Oldham Athletic
Morecambe
1
2
19.2 19:45
Cheltenham Town
2:0 (1:0)
Cambridge United
19.2 19:45

Cheltenham Town
Cambridge United
2
0
27. Round
26.2 19:45
Lincoln City
1:1 (1:0)
Exeter City
26.2 19:45

Lincoln City
Exeter City
1
1
22. Round
12.2 19:45
Newport County
0:1 (0:0)
Milton Keynes Dons
12.2 19:45

Newport County
Milton Keynes Dons
0
1
31. Round
12.2 19:45
Crewe Alexandra
2:1 (1:1)
Carlisle United
12.2 19:45

Crewe Alexandra
Carlisle United
2
1
2.2 15:00
Bury
1:1 (0:0)
Crawley Town
2.2 15:00

Bury
Crawley Town
1
1
27. Round
29.1 19:45
Newport County
0:0 (0:0)
Port Vale
29.1 19:45

Newport County
Port Vale
0
0
31. Round
2.2 15:00
Stevenage
1:0 (0:0)
Yeovil Town
2.2 15:00

Stevenage
Yeovil Town
1
0
2.2 15:00
Notts County
1:1 (1:1)
Lincoln City
2.2 15:00

Notts County
Lincoln City
1
1
2.2 15:00
Northampton Town
0:4 (0:1)
Colchester United
2.2 15:00

Northampton Town
Colchester United
0
4
2.2 15:00
Mansfield Town
3:1 (1:1)
Macclesfield Town
2.2 15:00

Mansfield Town
Macclesfield Town
3
1
2.2 15:00
Grimsby Town
3:0 (1:0)
Newport County
2.2 15:00

Grimsby Town
Newport County
3
0
2.2 15:00
Exeter City
3:1 (2:0)
Milton Keynes Dons
2.2 15:00

Exeter City
Milton Keynes Dons
3
1
30. Round
19.2 19:45
Notts County
1:4 (1:3)
Newport County
19.2 19:45

Notts County
Newport County
1
4
12.2 19:45
Oldham Athletic
0:0 (0:0)
Yeovil Town
12.2 19:45

Oldham Athletic
Yeovil Town
0
0
26.1 17:30
Bury
3:3 (2:2)
Lincoln City
26.1 17:30

Bury
Lincoln City
3
3
26.1 15:00
Swindon Town
0:1 (0:1)
Crawley Town
26.1 15:00

Swindon Town
Crawley Town
0
1
26.1 15:00
Stevenage
0:2 (0:1)
Forest Green Rovers
26.1 15:00

Stevenage
Forest Green Rovers
0
2
26.1 15:00
Port Vale
0:0 (0:0)
Carlisle United
26.1 15:00

Port Vale
Carlisle United
0
0
26.1 15:00
Mansfield Town
3:0 (1:0)
Tranmere Rovers
26.1 15:00

Mansfield Town
Tranmere Rovers
3
0
26.1 15:00
Grimsby Town
1:0 (1:0)
Milton Keynes Dons
26.1 15:00

Grimsby Town
Milton Keynes Dons
1
0
26.1 15:00
Exeter City
1:0 (0:0)
Cambridge United
26.1 15:00

Exeter City
Cambridge United
1
0
26.1 15:00
Crewe Alexandra
2:1 (0:1)
Colchester United
26.1 15:00

Crewe Alexandra
Colchester United
2
1
26.1 15:00
Cheltenham Town
3:2 (0:2)
Macclesfield Town
26.1 15:00

Cheltenham Town
Macclesfield Town
3
2
26.1 14:00
Northampton Town
1:1 (1:0)
Morecambe
26.1 14:00

Northampton Town
Morecambe
1
1
29. Round
19.1 15:00
Yeovil Town
2:0 (1:0)
Notts County
19.1 15:00

Yeovil Town
Notts County
2
0
19.1 15:00
Tranmere Rovers
1:2 (0:2)
Swindon Town
19.1 15:00

Tranmere Rovers
Swindon Town
1
2
19.1 15:00
Newport County
1:0 (0:0)
Exeter City
19.1 15:00

Newport County
Exeter City
1
0
19.1 15:00
Morecambe
1:2 (0:1)
Stevenage
19.1 15:00

Morecambe
Stevenage
1
2
19.1 15:00
Milton Keynes Dons
0:1 (0:1)
Crewe Alexandra
19.1 15:00

Milton Keynes Dons
Crewe Alexandra
0
1
19.1 15:00
Macclesfield Town
2:1 (0:1)
Oldham Athletic
19.1 15:00

Macclesfield Town
Oldham Athletic
2
1
19.1 15:00
Forest Green Rovers
1:2 (1:0)
Bury
19.1 15:00

Forest Green Rovers
Bury
1
2
19.1 15:00
Crawley Town
0:1 (0:1)
Port Vale
19.1 15:00

Crawley Town
Port Vale
0
1
19.1 15:00
Colchester United
2:3 (2:0)
Mansfield Town
19.1 15:00

Colchester United
Mansfield Town
2
3
19.1 15:00
Carlisle United
2:0 (0:0)
Cheltenham Town
19.1 15:00

Carlisle United
Cheltenham Town
2
0
19.1 15:00
Cambridge United
3:2 (1:1)
Northampton Town
19.1 15:00

Cambridge United
Northampton Town
3
2
19.1 13:00
Lincoln City
1:0 (1:0)
Grimsby Town
19.1 13:00

Lincoln City
Grimsby Town
1
0
13. Round
5.2 19:45
Cheltenham Town
1:0 (0:0)
Yeovil Town
5.2 19:45

Cheltenham Town
Yeovil Town
1
0
27. Round
29.1 19:45
Milton Keynes Dons
1:2 (1:0)
Oldham Athletic
29.1 19:45

Milton Keynes Dons
Oldham Athletic
1
2
28. Round
12.1 15:00
Swindon Town
2:2 (0:2)
Lincoln City
12.1 15:00

Swindon Town
Lincoln City
2
2
12.1 15:00
Stevenage
2:1 (2:1)
Crawley Town
12.1 15:00

Stevenage
Crawley Town
2
1
12.1 15:00
Port Vale
0:3 (0:2)
Colchester United
12.1 15:00

Port Vale
Colchester United
0
3
12.1 15:00
Oldham Athletic
0:0 (0:0)
Forest Green Rovers
12.1 15:00

Oldham Athletic
Forest Green Rovers
0
0
12.1 15:00
Notts County
0:1 (0:1)
Cambridge United
12.1 15:00

Notts County
Cambridge United
0
1
12.1 15:00
Northampton Town
3:0 (0:0)
Carlisle United
12.1 15:00

Northampton Town
Carlisle United
3
0
12.1 15:00
Mansfield Town
0:1 (0:1)
Yeovil Town
12.1 15:00

Mansfield Town
Yeovil Town
0
1
12.1 15:00
Grimsby Town
0:2 (0:0)
Macclesfield Town
12.1 15:00

Grimsby Town
Macclesfield Town
0
2
12.1 15:00
Exeter City
0:0 (0:0)
Morecambe
12.1 15:00

Exeter City
Morecambe
0
0
12.1 15:00
Crewe Alexandra
3:2 (1:0)
Newport County
12.1 15:00

Crewe Alexandra
Newport County
3
2
12.1 15:00
Cheltenham Town
1:3 (1:0)
Tranmere Rovers
12.1 15:00

Cheltenham Town
Tranmere Rovers
1
3
12.1 15:00
Bury
4:3 (1:2)
Milton Keynes Dons
12.1 15:00

Bury
Milton Keynes Dons
4
3
27. Round
22.1 19:45
Forest Green Rovers
3:0 (2:0)
Grimsby Town
22.1 19:45

Forest Green Rovers
Grimsby Town
3
0
5.1 15:00
Yeovil Town
0:1 (0:1)
Bury
5.1 15:00

Yeovil Town
Bury
0
1
5.2 19:45
Tranmere Rovers
1:2 (1:2)
Northampton Town
5.2 19:45

Tranmere Rovers
Northampton Town
1
2
5.1 15:00
Morecambe
2:2 (0:1)
Crewe Alexandra
5.1 15:00

Morecambe
Crewe Alexandra
2
2
5.1 15:00
Macclesfield Town
1:2 (1:1)
Swindon Town
5.1 15:00

Macclesfield Town
Swindon Town
1
2
5.1 15:00
Crawley Town
1:0 (1:0)
Cheltenham Town
5.1 15:00

Crawley Town
Cheltenham Town
1
0
5.1 15:00
Colchester United
3:3 (2:3)
Notts County
5.1 15:00

Colchester United
Notts County
3
3
5.1 15:00
Carlisle United
3:2 (2:0)
Mansfield Town
5.1 15:00

Carlisle United
Mansfield Town
3
2
5.1 15:00
Cambridge United
2:0 (2:0)
Stevenage
5.1 15:00

Cambridge United
Stevenage
2
0
26. Round
1.1 15:00
Yeovil Town
1:4 (0:2)
Cheltenham Town
1.1 15:00

Yeovil Town
Cheltenham Town
1
4
1.1 15:00
Swindon Town
0:2 (0:1)
Exeter City
1.1 15:00

Swindon Town
Exeter City
0
2
1.1 15:00
Stevenage
1:0 (0:0)
Newport County
1.1 15:00

Stevenage
Newport County
1
0
1.1 15:00
Oldham Athletic
2:0 (1:0)
Notts County
1.1 15:00

Oldham Athletic
Notts County
2
0
1.1 15:00
Morecambe
0:2 (0:1)
Carlisle United
1.1 15:00

Morecambe
Carlisle United
0
2
1.1 15:00
Milton Keynes Dons
6:0 (3:0)
Cambridge United
1.1 15:00

Milton Keynes Dons
Cambridge United
6
0
1.1 15:00
Macclesfield Town
1:1 (1:1)
Tranmere Rovers
1.1 15:00

Macclesfield Town
Tranmere Rovers
1
1
1.1 15:00
Lincoln City
1:1 (0:0)
Port Vale
1.1 15:00

Lincoln City
Port Vale
1
1
1.1 15:00
Forest Green Rovers
2:1 (1:0)
Northampton Town
1.1 15:00

Forest Green Rovers
Northampton Town
2
1
1.1 15:00
Crawley Town
2:0 (0:0)
Colchester United
1.1 15:00

Crawley Town
Colchester United
2
0
1.1 15:00
Bury
3:1 (0:1)
Crewe Alexandra
1.1 15:00

Bury
Crewe Alexandra
3
1
1.1 13:00
Grimsby Town
0:1 (0:1)
Mansfield Town
1.1 13:00

Grimsby Town
Mansfield Town
0
1
25. Round
29.12 15:00
Tranmere Rovers
0:0 (0:0)
Yeovil Town
29.12 15:00

Tranmere Rovers
Yeovil Town
0
0
29.12 15:00
Port Vale
1:4 (1:1)
Oldham Athletic
29.12 15:00

Port Vale
Oldham Athletic
1
4
29.12 15:00
Notts County
0:0 (0:0)
Bury
29.12 15:00

Notts County
Bury
0
0
29.12 15:00
Northampton Town
2:2 (0:1)
Milton Keynes Dons
29.12 15:00

Northampton Town
Milton Keynes Dons
2
2
29.12 15:00
Newport County
0:0 (0:0)
Crawley Town
29.12 15:00

Newport County
Crawley Town
0
0
29.12 15:00
Mansfield Town
0:0 (0:0)
Swindon Town
29.12 15:00

Mansfield Town
Swindon Town
0
0
29.12 15:00
Exeter City
1:2 (0:1)
Grimsby Town
29.12 15:00

Exeter City
Grimsby Town
1
2
29.12 15:00
Crewe Alexandra
1:0 (1:0)
Stevenage
29.12 15:00

Crewe Alexandra
Stevenage
1
0
29.12 15:00
Colchester United
0:0 (0:0)
Morecambe
29.12 15:00

Colchester United
Morecambe
0
0
29.12 15:00
Cheltenham Town
2:2 (0:0)
Forest Green Rovers
29.12 15:00

Cheltenham Town
Forest Green Rovers
2
2
29.12 15:00
Carlisle United
2:1 (1:1)
Macclesfield Town
29.12 15:00

Carlisle United
Macclesfield Town
2
1
29.12 15:00
Cambridge United
1:2 (0:1)
Lincoln City
29.12 15:00

Cambridge United
Lincoln City
1
2
22. Round
29.1 19:45
Forest Green Rovers
1:1 (1:0)
Mansfield Town
29.1 19:45

Forest Green Rovers
Mansfield Town
1
1
24. Round
26.12 15:00
Tranmere Rovers
3:1 (3:0)
Morecambe
26.12 15:00

Tranmere Rovers
Morecambe
3
1
26.12 15:00
Port Vale
0:1 (0:0)
Grimsby Town
26.12 15:00

Port Vale
Grimsby Town
0
1
26.12 15:00
Notts County
1:2 (0:1)
Macclesfield Town
26.12 15:00

Notts County
Macclesfield Town
1
2
26.12 15:00
Northampton Town
1:1 (1:0)
Swindon Town
26.12 15:00

Northampton Town
Swindon Town
1
1
26.12 15:00
Newport County
1:4 (0:2)
Forest Green Rovers
26.12 15:00

Newport County
Forest Green Rovers
1
4
26.12 15:00
Mansfield Town
2:1 (0:0)
Bury
26.12 15:00

Mansfield Town
Bury
2
1
26.12 15:00
Crewe Alexandra
2:1 (0:0)
Lincoln City
26.12 15:00

Crewe Alexandra
Lincoln City
2
1
26.12 15:00
Colchester United
1:2 (0:2)
Stevenage
26.12 15:00

Colchester United
Stevenage
1
2
26.12 15:00
Cheltenham Town
3:1 (2:1)
Milton Keynes Dons
26.12 15:00

Cheltenham Town
Milton Keynes Dons
3
1
26.12 15:00
Carlisle United
6:0 (2:0)
Oldham Athletic
26.12 15:00

Carlisle United
Oldham Athletic
6
0
26.12 13:00
Exeter City
2:1 (1:0)
Yeovil Town
26.12 13:00

Exeter City
Yeovil Town
2
1
26.12 13:00
Cambridge United
2:1 (1:1)
Crawley Town
26.12 13:00

Cambridge United
Crawley Town
2
1
23. Round
22.12 15:00
Yeovil Town
1:1 (0:0)
Northampton Town
22.12 15:00

Yeovil Town
Northampton Town
1
1
22.12 15:00
Swindon Town
0:0 (0:0)
Cheltenham Town
22.12 15:00

Swindon Town
Cheltenham Town
0
0
22.12 15:00
Stevenage
1:3 (1:0)
Mansfield Town
22.12 15:00

Stevenage
Mansfield Town
1
3
22.12 15:00
Oldham Athletic
2:3 (1:1)
Exeter City
22.12 15:00

Oldham Athletic
Exeter City
2
3
22.12 15:00
Morecambe
3:0 (0:0)
Cambridge United
22.12 15:00

Morecambe
Cambridge United
3
0
22.12 15:00
Milton Keynes Dons
0:1 (0:1)
Colchester United
22.12 15:00

Milton Keynes Dons
Colchester United
0
1
22.12 15:00
Macclesfield Town
0:0 (0:0)
Port Vale
22.12 15:00

Macclesfield Town
Port Vale
0
0
22.12 15:00
Lincoln City
3:2 (2:1)
Newport County
22.12 15:00

Lincoln City
Newport County
3
2
22.12 15:00
Grimsby Town
4:0 (2:0)
Notts County
22.12 15:00

Grimsby Town
Notts County
4
0
22.12 15:00
Forest Green Rovers
1:0 (1:0)
Crewe Alexandra
22.12 15:00

Forest Green Rovers
Crewe Alexandra
1
0
22.12 15:00
Crawley Town
2:3 (2:2)
Carlisle United
22.12 15:00

Crawley Town
Carlisle United
2
3
22.12 15:00
Bury
2:1 (0:0)
Tranmere Rovers
22.12 15:00

Bury
Tranmere Rovers
2
1
20. Round
15.1 19:45
Mansfield Town
1:0 (0:0)
Crawley Town
15.1 19:45

Mansfield Town
Crawley Town
1
0
18. Round
22.1 19:45
Yeovil Town
0:2 (0:0)
Lincoln City
22.1 19:45

Yeovil Town
Lincoln City
0
2
22. Round
15.12 15:00
Port Vale
2:2 (1:1)
Cheltenham Town
15.12 15:00

Port Vale
Cheltenham Town
2
2
15.12 15:00
Oldham Athletic
4:2 (3:0)
Bury
15.12 15:00

Oldham Athletic
Bury
4
2
15.12 15:00
Notts County
3:2 (2:1)
Tranmere Rovers
15.12 15:00

Notts County
Tranmere Rovers
3
2
15.12 15:00
Northampton Town
1:1 (1:0)
Stevenage
15.12 15:00

Northampton Town
Stevenage
1
1
15.12 15:00
Macclesfield Town
2:0 (1:0)
Crawley Town
15.12 15:00

Macclesfield Town
Crawley Town
2
0
15.12 15:00
Lincoln City
3:1 (3:0)
Morecambe
15.12 15:00

Lincoln City
Morecambe
3
1
15.12 15:00
Grimsby Town
2:1 (1:1)
Swindon Town
15.12 15:00

Grimsby Town
Swindon Town
2
1
15.12 15:00
Exeter City
1:0 (1:0)
Crewe Alexandra
15.12 15:00

Exeter City
Crewe Alexandra
1
0
15.12 15:00
Carlisle United
4:0 (1:0)
Colchester United
15.12 15:00

Carlisle United
Colchester United
4
0
15.12 15:00
Cambridge United
0:0 (0:0)
Yeovil Town
15.12 15:00

Cambridge United
Yeovil Town
0
0
21. Round
8.12 15:00
Yeovil Town
1:2 (0:0)
Forest Green Rovers
8.12 15:00

Yeovil Town
Forest Green Rovers
1
2
8.12 15:00
Tranmere Rovers
1:0 (0:0)
Cambridge United
8.12 15:00

Tranmere Rovers
Cambridge United
1
0
8.12 15:00
Swindon Town
2:1 (1:0)
Newport County
8.12 15:00

Swindon Town
Newport County
2
1
8.12 15:00
Stevenage
0:1 (0:1)
Lincoln City
8.12 15:00

Stevenage
Lincoln City
0
1
8.12 15:00
Morecambe
2:2 (2:0)
Port Vale
8.12 15:00

Morecambe
Port Vale
2
2
8.12 15:00
Milton Keynes Dons
0:2 (0:2)
Carlisle United
8.12 15:00

Milton Keynes Dons
Carlisle United
0
2
8.12 15:00
Crewe Alexandra
0:2 (0:2)
Oldham Athletic
8.12 15:00

Crewe Alexandra
Oldham Athletic
0
2
8.12 15:00
Crawley Town
0:1 (0:0)
Northampton Town
8.12 15:00

Crawley Town
Northampton Town
0
1
8.12 15:00
Colchester United
1:0 (1:0)
Macclesfield Town
8.12 15:00

Colchester United
Macclesfield Town
1
0
8.12 15:00
Cheltenham Town
2:1 (1:0)
Grimsby Town
8.12 15:00

Cheltenham Town
Grimsby Town
2
1
8.12 15:00
Bury
2:0 (1:0)
Exeter City
8.12 15:00

Bury
Exeter City
2
0
8.12 13:00
Mansfield Town
2:0 (1:0)
Notts County
8.12 13:00

Mansfield Town
Notts County
2
0
20. Round
27.11 19:45
Yeovil Town
0:3 (0:2)
Port Vale
27.11 19:45

Yeovil Town
Port Vale
0
3
27.11 19:45
Swindon Town
3:2 (3:1)
Stevenage
27.11 19:45

Swindon Town
Stevenage
3
2
27.11 19:45
Oldham Athletic
1:1 (0:0)
Lincoln City
27.11 19:45

Oldham Athletic
Lincoln City
1
1
27.11 19:45
Notts County
1:1 (0:0)
Carlisle United
27.11 19:45

Notts County
Carlisle United
1
1
27.11 19:45
Newport County
3:1 (3:1)
Northampton Town
27.11 19:45

Newport County
Northampton Town
3
1
27.11 19:45
Milton Keynes Dons
2:0 (0:0)
Morecambe
27.11 19:45

Milton Keynes Dons
Morecambe
2
0
27.11 19:45
Grimsby Town
5:2 (2:1)
Tranmere Rovers
27.11 19:45

Grimsby Town
Tranmere Rovers
5
2
27.11 19:45
Forest Green Rovers
0:1 (0:1)
Colchester United
27.11 19:45

Forest Green Rovers
Colchester United
0
1
27.11 19:45
Exeter City
0:1 (0:0)
Macclesfield Town
27.11 19:45

Exeter City
Macclesfield Town
0
1
27.11 19:45
Crewe Alexandra
2:0 (1:0)
Cambridge United
27.11 19:45

Crewe Alexandra
Cambridge United
2
0
27.11 19:45
Bury
4:1 (2:1)
Cheltenham Town
27.11 19:45

Bury
Cheltenham Town
4
1
19. Round
24.11 15:00
Tranmere Rovers
1:1 (0:1)
Oldham Athletic
24.11 15:00

Tranmere Rovers
Oldham Athletic
1
1
24.11 15:00
Stevenage
3:2 (1:1)
Milton Keynes Dons
24.11 15:00

Stevenage
Milton Keynes Dons
3
2
24.11 15:00
Port Vale
0:1 (0:1)
Swindon Town
24.11 15:00

Port Vale
Swindon Town
0
1
24.11 15:00
Northampton Town
2:2 (1:1)
Grimsby Town
24.11 15:00

Northampton Town
Grimsby Town
2
2
24.11 15:00
Morecambe
1:1 (0:0)
Notts County
24.11 15:00

Morecambe
Notts County
1
1
24.11 15:00
Macclesfield Town
1:0 (0:0)
Yeovil Town
24.11 15:00

Macclesfield Town
Yeovil Town
1
0
24.11 15:00
Crawley Town
3:0 (1:0)
Crewe Alexandra
24.11 15:00

Crawley Town
Crewe Alexandra
3
0
24.11 15:00
Colchester United
1:1 (0:0)
Exeter City
24.11 15:00

Colchester United
Exeter City
1
1
24.11 15:00
Cheltenham Town
2:1 (2:0)
Newport County
24.11 15:00

Cheltenham Town
Newport County
2
1
24.11 15:00
Carlisle United
1:2 (0:1)
Forest Green Rovers
24.11 15:00

Carlisle United
Forest Green Rovers
1
2
24.11 15:00
Cambridge United
2:2 (1:2)
Bury
24.11 15:00

Cambridge United
Bury
2
2
24.11 13:00
Lincoln City
1:1 (0:0)
Mansfield Town
24.11 13:00

Lincoln City
Mansfield Town
1
1
18. Round
17.11 15:00
Swindon Town
0:4 (0:1)
Carlisle United
17.11 15:00

Swindon Town
Carlisle United
0
4
17.11 15:00
Oldham Athletic
3:1 (0:1)
Cambridge United
17.11 15:00

Oldham Athletic
Cambridge United
3
1
17.11 15:00
Notts County
0:3 (0:1)
Cheltenham Town
17.11 15:00

Notts County
Cheltenham Town
0
3
17.11 15:00
Newport County
2:0 (0:0)
Colchester United
17.11 15:00

Newport County
Colchester United
2
0
17.11 15:00
Milton Keynes Dons
2:0 (0:0)
Macclesfield Town
17.11 15:00

Milton Keynes Dons
Macclesfield Town
2
0
17.11 15:00
Mansfield Town
1:0 (0:0)
Port Vale
17.11 15:00

Mansfield Town
Port Vale
1
0
17.11 15:00
Grimsby Town
1:0 (0:0)
Crawley Town
17.11 15:00

Grimsby Town
Crawley Town
1
0
17.11 15:00
Forest Green Rovers
0:1 (0:0)
Morecambe
17.11 15:00

Forest Green Rovers
Morecambe
0
1
17.11 15:00
Exeter City
2:2 (2:1)
Northampton Town
17.11 15:00

Exeter City
Northampton Town
2
2
17.11 15:00
Crewe Alexandra
3:2 (1:1)
Tranmere Rovers
17.11 15:00

Crewe Alexandra
Tranmere Rovers
3
2
17.11 15:00
Bury
4:0 (0:0)
Stevenage
17.11 15:00

Bury
Stevenage
4
0
17. Round
3.11 15:00
Tranmere Rovers
2:0 (1:0)
Exeter City
3.11 15:00

Tranmere Rovers
Exeter City
2
0
3.11 15:00
Stevenage
3:2 (1:1)
Oldham Athletic
3.11 15:00

Stevenage
Oldham Athletic
3
2
3.11 15:00
Port Vale
2:2 (1:1)
Notts County
3.11 15:00

Port Vale
Notts County
2
2
3.11 15:00
Northampton Town
2:0 (1:0)
Crewe Alexandra
3.11 15:00

Northampton Town
Crewe Alexandra
2
0
3.11 15:00
Morecambe
2:1 (1:0)
Yeovil Town
3.11 15:00

Morecambe
Yeovil Town
2
1
3.11 15:00
Macclesfield Town
1:4 (1:3)
Bury
3.11 15:00

Macclesfield Town
Bury
1
4
3.11 15:00
Lincoln City
2:1 (1:1)
Forest Green Rovers
3.11 15:00

Lincoln City
Forest Green Rovers
2
1
3.11 15:00
Crawley Town
0:4 (0:3)
Milton Keynes Dons
3.11 15:00

Crawley Town
Milton Keynes Dons
0
4
3.11 15:00
Colchester United
1:0 (1:0)
Swindon Town
3.11 15:00

Colchester United
Swindon Town
1
0
3.11 15:00
Cheltenham Town
2:2 (2:1)
Mansfield Town
3.11 15:00

Cheltenham Town
Mansfield Town
2
2
3.11 15:00
Carlisle United
3:2 (2:1)
Newport County
3.11 15:00

Carlisle United
Newport County
3
2
3.11 15:00
Cambridge United
1:0 (0:0)
Grimsby Town
3.11 15:00

Cambridge United
Grimsby Town
1
0
16. Round
27.10 15:00
Tranmere Rovers
5:1 (2:0)
Crawley Town
27.10 15:00

Tranmere Rovers
Crawley Town
5
1
27.10 15:00
Port Vale
1:0 (0:0)
Bury
27.10 15:00

Port Vale
Bury
1
0
27.10 15:00
Notts County
1:2 (1:0)
Swindon Town
27.10 15:00

Notts County
Swindon Town
1
2
27.10 15:00
Northampton Town
2:1 (2:0)
Oldham Athletic
27.10 15:00

Northampton Town
Oldham Athletic
2
1
27.10 15:00
Newport County
1:1 (1:0)
Morecambe
27.10 15:00

Newport County
Morecambe
1
1
27.10 15:00
Mansfield Town
1:1 (1:1)
Milton Keynes Dons
27.10 15:00

Mansfield Town
Milton Keynes Dons
1
1
27.10 15:00
Exeter City
1:2 (0:0)
Forest Green Rovers
27.10 15:00

Exeter City
Forest Green Rovers
1
2
27.10 15:00
Crewe Alexandra
2:0 (0:0)
Grimsby Town
27.10 15:00

Crewe Alexandra
Grimsby Town
2
0
27.10 15:00
Colchester United
1:0 (1:0)
Lincoln City
27.10 15:00

Colchester United
Lincoln City
1
0
27.10 15:00
Cheltenham Town
0:2 (0:2)
Stevenage
27.10 15:00

Cheltenham Town
Stevenage
0
2
27.10 15:00
Carlisle United
0:1 (0:0)
Yeovil Town
27.10 15:00

Carlisle United
Yeovil Town
0
1
27.10 15:00
Cambridge United
1:0 (0:0)
Macclesfield Town
27.10 15:00

Cambridge United
Macclesfield Town
1
0
15. Round
23.10 19:45
Yeovil Town
1:1 (1:1)
Crewe Alexandra
23.10 19:45

Yeovil Town
Crewe Alexandra
1
1
23.10 19:45
Swindon Town
0:2 (0:2)
Cambridge United
23.10 19:45

Swindon Town
Cambridge United
0
2
23.10 19:45
Stevenage
0:0 (0:0)
Port Vale
23.10 19:45

Stevenage
Port Vale
0
0
23.10 19:45
Oldham Athletic
2:0 (0:0)
Cheltenham Town
23.10 19:45

Oldham Athletic
Cheltenham Town
2
0
23.10 19:45
Morecambe
0:1 (0:1)
Mansfield Town
23.10 19:45

Morecambe
Mansfield Town
0
1
23.10 19:45
Milton Keynes Dons
2:1 (0:1)
Notts County
23.10 19:45

Milton Keynes Dons
Notts County
2
1
23.10 19:45
Macclesfield Town
0:5 (0:4)
Northampton Town
23.10 19:45

Macclesfield Town
Northampton Town
0
5
23.10 19:45
Lincoln City
2:2 (2:2)
Carlisle United
23.10 19:45

Lincoln City
Carlisle United
2
2
23.10 19:45
Grimsby Town
1:0 (0:0)
Colchester United
23.10 19:45

Grimsby Town
Colchester United
1
0
23.10 19:45
Forest Green Rovers
3:1 (2:0)
Tranmere Rovers
23.10 19:45

Forest Green Rovers
Tranmere Rovers
3
1
23.10 19:45
Crawley Town
1:1 (0:0)
Exeter City
23.10 19:45

Crawley Town
Exeter City
1
1
23.10 19:45
Bury
1:1 (1:0)
Newport County
23.10 19:45

Bury
Newport County
1
1
14. Round
20.10 15:00
Yeovil Town
0:0 (0:0)
Tranmere Rovers
20.10 15:00

Yeovil Town
Tranmere Rovers
0
0
20.10 15:00
Swindon Town
0:0 (0:0)
Mansfield Town
20.10 15:00

Swindon Town
Mansfield Town
0
0
20.10 15:00
Stevenage
0:1 (0:0)
Crewe Alexandra
20.10 15:00

Stevenage
Crewe Alexandra
0
1
20.10 15:00
Oldham Athletic
0:1 (0:1)
Port Vale
20.10 15:00

Oldham Athletic
Port Vale
0
1
20.10 15:00
Morecambe
0:1 (0:1)
Colchester United
20.10 15:00

Morecambe
Colchester United
0
1
20.10 15:00
Milton Keynes Dons
1:0 (1:0)
Northampton Town
20.10 15:00

Milton Keynes Dons
Northampton Town
1
0
20.10 15:00
Macclesfield Town
2:1 (0:0)
Carlisle United
20.10 15:00

Macclesfield Town
Carlisle United
2
1
20.10 15:00
Lincoln City
1:1 (1:1)
Cambridge United
20.10 15:00

Lincoln City
Cambridge United
1
1
20.10 15:00
Grimsby Town
0:0 (0:0)
Exeter City
20.10 15:00

Grimsby Town
Exeter City
0
0
20.10 15:00
Forest Green Rovers
1:1 (0:1)
Cheltenham Town
20.10 15:00

Forest Green Rovers
Cheltenham Town
1
1
20.10 15:00
Crawley Town
4:1 (1:0)
Newport County
20.10 15:00

Crawley Town
Newport County
4
1
20.10 15:00
Bury
4:0 (2:0)
Notts County
20.10 15:00

Bury
Notts County
4
0
13. Round
6.11 19:45
Notts County
0:0 (0:0)
Oldham Athletic
6.11 19:45

Notts County
Oldham Athletic
0
0
13.10 15:00
Port Vale
2:6 (0:3)
Lincoln City
13.10 15:00

Port Vale
Lincoln City
2
6
13.10 15:00
Newport County
2:1 (1:1)
Stevenage
13.10 15:00

Newport County
Stevenage
2
1
13.10 15:00
Exeter City
2:0 (1:0)
Swindon Town
13.10 15:00

Exeter City
Swindon Town
2
0
13.10 15:00
Crewe Alexandra
1:1 (1:0)
Bury
13.10 15:00

Crewe Alexandra
Bury
1
1
13.10 15:00
Colchester United
3:1 (1:1)
Crawley Town
13.10 15:00

Colchester United
Crawley Town
3
1
13.10 15:00
Carlisle United
0:2 (0:2)
Morecambe
13.10 15:00

Carlisle United
Morecambe
0
2
13.10 15:00
Cambridge United
0:1 (0:1)
Milton Keynes Dons
13.10 15:00

Cambridge United
Milton Keynes Dons
0
1
13.10 14:00
Northampton Town
2:1 (0:1)
Forest Green Rovers
13.10 14:00

Northampton Town
Forest Green Rovers
2
1
6.11 19:45
Mansfield Town
2:1 (0:1)
Grimsby Town
6.11 19:45

Mansfield Town
Grimsby Town
2
1
12.10 19:45
Tranmere Rovers
1:0 (0:0)
Macclesfield Town
12.10 19:45

Tranmere Rovers
Macclesfield Town
1
0
12. Round
6.10 15:00
Yeovil Town
2:2 (0:1)
Exeter City
6.10 15:00

Yeovil Town
Exeter City
2
2
6.10 15:00
Swindon Town
1:1 (0:0)
Northampton Town
6.10 15:00

Swindon Town
Northampton Town
1
1
6.10 15:00
Stevenage
3:1 (1:1)
Colchester United
6.10 15:00

Stevenage
Colchester United
3
1
6.10 15:00
Oldham Athletic
1:3 (0:1)
Carlisle United
6.10 15:00

Oldham Athletic
Carlisle United
1
3
6.10 15:00
Morecambe
3:4 (1:1)
Tranmere Rovers
6.10 15:00

Morecambe
Tranmere Rovers
3
4
6.10 15:00
Milton Keynes Dons
3:0 (1:0)
Cheltenham Town
6.10 15:00

Milton Keynes Dons
Cheltenham Town
3
0
6.10 15:00
Macclesfield Town
0:1 (0:0)
Notts County
6.10 15:00

Macclesfield Town
Notts County
0
1
6.10 15:00
Lincoln City
1:0 (0:0)
Crewe Alexandra
6.10 15:00

Lincoln City
Crewe Alexandra
1
0
6.10 15:00
Grimsby Town
2:0 (1:0)
Port Vale
6.10 15:00

Grimsby Town
Port Vale
2
0
6.10 15:00
Forest Green Rovers
1:1 (1:1)
Newport County
6.10 15:00

Forest Green Rovers
Newport County
1
1
6.10 15:00
Crawley Town
2:0 (0:0)
Cambridge United
6.10 15:00

Crawley Town
Cambridge United
2
0
6.10 15:00
Bury
2:2 (0:1)
Mansfield Town
6.10 15:00

Bury
Mansfield Town
2
2
11. Round
2.10 19:45
Tranmere Rovers
1:0 (0:0)
Lincoln City
2.10 19:45

Tranmere Rovers
Lincoln City
1
0
2.10 19:45
Port Vale
0:2 (0:2)
Milton Keynes Dons
2.10 19:45

Port Vale
Milton Keynes Dons
0
2
2.10 19:45
Notts County
3:1 (2:0)
Crawley Town
2.10 19:45

Notts County
Crawley Town
3
1
2.10 19:45
Northampton Town
0:0 (0:0)
Bury
2.10 19:45

Northampton Town
Bury
0
0
2.10 19:45
Newport County
3:3 (1:2)
Macclesfield Town
2.10 19:45

Newport County
Macclesfield Town
3
3
2.10 19:45
Mansfield Town
0:0 (0:0)
Oldham Athletic
2.10 19:45

Mansfield Town
Oldham Athletic
0
0
2.10 19:45
Exeter City
1:0 (1:0)
Stevenage
2.10 19:45

Exeter City
Stevenage
1
0
2.10 19:45
Crewe Alexandra
1:0 (1:0)
Swindon Town
2.10 19:45

Crewe Alexandra
Swindon Town
1
0
2.10 19:45
Colchester United
3:1 (1:0)
Yeovil Town
2.10 19:45

Colchester United
Yeovil Town
3
1
2.10 19:45
Cheltenham Town
2:2 (1:1)
Morecambe
2.10 19:45

Cheltenham Town
Morecambe
2
2
2.10 19:45
Carlisle United
0:1 (0:1)
Grimsby Town
2.10 19:45

Carlisle United
Grimsby Town
0
1
2.10 19:45
Cambridge United
1:3 (1:1)
Forest Green Rovers
2.10 19:45

Cambridge United
Forest Green Rovers
1
3
10. Round
29.9 15:00
Swindon Town
0:0 (0:0)
Oldham Athletic
29.9 15:00

Swindon Town
Oldham Athletic
0
0
29.9 15:00
Port Vale
1:1 (0:0)
Exeter City
29.9 15:00

Port Vale
Exeter City
1
1
29.9 15:00
Notts County
2:1 (1:1)
Crewe Alexandra
29.9 15:00

Notts County
Crewe Alexandra
2
1
29.9 15:00
Newport County
4:2 (0:2)
Cambridge United
29.9 15:00

Newport County
Cambridge United
4
2
29.9 15:00
Milton Keynes Dons
1:1 (1:1)
Tranmere Rovers
29.9 15:00

Milton Keynes Dons
Tranmere Rovers
1
1
29.9 15:00
Mansfield Town
4:0 (1:0)
Northampton Town
29.9 15:00

Mansfield Town
Northampton Town
4
0
29.9 15:00
Macclesfield Town
1:1 (0:0)
Forest Green Rovers
29.9 15:00

Macclesfield Town
Forest Green Rovers
1
1
29.9 15:00
Grimsby Town
1:2 (1:0)
Morecambe
29.9 15:00

Grimsby Town
Morecambe
1
2
29.9 15:00
Crawley Town
3:1 (1:1)
Yeovil Town
29.9 15:00

Crawley Town
Yeovil Town
3
1
29.9 15:00
Colchester United
1:2 (0:1)
Bury
29.9 15:00

Colchester United
Bury
1
2
29.9 15:00
Cheltenham Town
0:2 (0:0)
Lincoln City
29.9 15:00

Cheltenham Town
Lincoln City
0
2
29.9 15:00
Carlisle United
0:1 (0:0)
Stevenage
29.9 15:00

Carlisle United
Stevenage
0
1
9. Round
22.9 15:00
Yeovil Town
0:3 (0:0)
Swindon Town
22.9 15:00

Yeovil Town
Swindon Town
0
3
22.9 15:00
Tranmere Rovers
0:1 (0:1)
Newport County
22.9 15:00

Tranmere Rovers
Newport County
0
1
22.9 15:00
Stevenage
1:0 (0:0)
Grimsby Town
22.9 15:00

Stevenage
Grimsby Town
1
0
22.9 15:00
Oldham Athletic
3:3 (0:1)
Colchester United
22.9 15:00

Oldham Athletic
Colchester United
3
3
22.9 15:00
Northampton Town
0:0 (0:0)
Notts County
22.9 15:00

Northampton Town
Notts County
0
0
22.9 15:00
Morecambe
2:1 (0:0)
Macclesfield Town
22.9 15:00

Morecambe
Macclesfield Town
2
1
22.9 15:00
Lincoln City
2:1 (0:0)
Milton Keynes Dons
22.9 15:00

Lincoln City
Milton Keynes Dons
2
1
22.9 15:00
Forest Green Rovers
1:0 (0:0)
Crawley Town
22.9 15:00

Forest Green Rovers
Crawley Town
1
0
22.9 15:00
Exeter City
3:1 (0:1)
Cheltenham Town
22.9 15:00

Exeter City
Cheltenham Town
3
1
22.9 15:00
Crewe Alexandra
0:1 (0:0)
Port Vale
22.9 15:00

Crewe Alexandra
Port Vale
0
1
22.9 15:00
Cambridge United
1:1 (0:1)
Mansfield Town
22.9 15:00

Cambridge United
Mansfield Town
1
1
22.9 15:00
Bury
0:1 (0:0)
Carlisle United
22.9 15:00

Bury
Carlisle United
0
1
8. Round
15.9 15:00
Swindon Town
1:2 (0:1)
Bury
15.9 15:00

Swindon Town
Bury
1
2
15.9 15:00
Port Vale
2:0 (1:0)
Northampton Town
15.9 15:00

Port Vale
Northampton Town
2
0
15.9 15:00
Notts County
3:3 (2:2)
Stevenage
15.9 15:00

Notts County
Stevenage
3
3
15.9 15:00
Newport County
0:6 (0:3)
Yeovil Town
15.9 15:00

Newport County
Yeovil Town
0
6
15.9 15:00
Milton Keynes Dons
1:1 (1:0)
Forest Green Rovers
15.9 15:00

Milton Keynes Dons
Forest Green Rovers
1
1
15.9 15:00
Mansfield Town
1:2 (0:1)
Exeter City
15.9 15:00

Mansfield Town
Exeter City
1
2
15.9 15:00
Macclesfield Town
1:2 (0:1)
Lincoln City
15.9 15:00

Macclesfield Town
Lincoln City
1
2
15.9 15:00
Grimsby Town
0:3 (0:0)
Oldham Athletic
15.9 15:00

Grimsby Town
Oldham Athletic
0
3
15.9 15:00
Crawley Town
2:0 (0:0)
Morecambe
15.9 15:00

Crawley Town
Morecambe
2
0
15.9 15:00
Colchester United
3:0 (2:0)
Cambridge United
15.9 15:00

Colchester United
Cambridge United
3
0
15.9 15:00
Cheltenham Town
0:0 (0:0)
Crewe Alexandra
15.9 15:00

Cheltenham Town
Crewe Alexandra
0
0
15.9 15:00
Carlisle United
0:2 (0:0)
Tranmere Rovers
15.9 15:00

Carlisle United
Tranmere Rovers
0
2
7. Round
25.9 19:45
Yeovil Town
1:1 (0:1)
Milton Keynes Dons
25.9 19:45

Yeovil Town
Milton Keynes Dons
1
1
8.9 15:00
Tranmere Rovers
1:1 (1:0)
Colchester United
8.9 15:00

Tranmere Rovers
Colchester United
1
1
8.9 15:00
Stevenage
1:0 (1:0)
Macclesfield Town
8.9 15:00

Stevenage
Macclesfield Town
1
0
8.9 15:00
Oldham Athletic
0:1 (0:0)
Newport County
8.9 15:00

Oldham Athletic
Newport County
0
1
8.9 15:00
Northampton Town
1:3 (0:1)
Cheltenham Town
8.9 15:00

Northampton Town
Cheltenham Town
1
3
8.9 15:00
Morecambe
0:1 (0:1)
Swindon Town
8.9 15:00

Morecambe
Swindon Town
0
1
8.9 15:00
Lincoln City
0:1 (0:1)
Crawley Town
8.9 15:00

Lincoln City
Crawley Town
0
1
8.9 15:00
Forest Green Rovers
1:1 (1:0)
Port Vale
8.9 15:00

Forest Green Rovers
Port Vale
1
1
8.9 15:00
Exeter City
5:1 (2:1)
Notts County
8.9 15:00

Exeter City
Notts County
5
1
30.10 19:45
Crewe Alexandra
0:3 (0:2)
Mansfield Town
30.10 19:45

Crewe Alexandra
Mansfield Town
0
3
8.9 15:00
Cambridge United
1:2 (1:1)
Carlisle United
8.9 15:00

Cambridge United
Carlisle United
1
2
8.9 15:00
Bury
4:0 (2:0)
Grimsby Town
8.9 15:00

Bury
Grimsby Town
4
0
6. Round
1.9 15:00
Swindon Town
1:1 (1:0)
Milton Keynes Dons
1.9 15:00

Swindon Town
Milton Keynes Dons
1
1
1.9 15:00
Stevenage
0:1 (0:1)
Cambridge United
1.9 15:00

Stevenage
Cambridge United
0
1
1.9 15:00
Port Vale
1:2 (1:1)
Newport County
1.9 15:00

Port Vale
Newport County
1
2
1.9 15:00
Oldham Athletic
2:1 (1:1)
Crawley Town
1.9 15:00

Oldham Athletic
Crawley Town
2
1
1.9 15:00
Notts County
1:3 (0:1)
Forest Green Rovers
1.9 15:00

Notts County
Forest Green Rovers
1
3
1.9 15:00
Northampton Town
1:1 (0:0)
Tranmere Rovers
1.9 15:00

Northampton Town
Tranmere Rovers
1
1
1.9 15:00
Mansfield Town
1:0 (0:0)
Carlisle United
1.9 15:00

Mansfield Town
Carlisle United
1
0
1.9 15:00
Grimsby Town
0:1 (0:0)
Yeovil Town
1.9 15:00

Grimsby Town
Yeovil Town
0
1
1.9 15:00
Exeter City
0:3 (0:2)
Lincoln City
1.9 15:00

Exeter City
Lincoln City
0
3
1.9 15:00
Crewe Alexandra
3:0 (2:0)
Macclesfield Town
1.9 15:00

Crewe Alexandra
Macclesfield Town
3
0
1.9 15:00
Cheltenham Town
1:3 (0:2)
Colchester United
1.9 15:00

Cheltenham Town
Colchester United
1
3
1.9 15:00
Bury
3:2 (2:1)
Morecambe
1.9 15:00

Bury
Morecambe
3
2
5. Round
25.8 15:00
Yeovil Town
2:0 (2:0)
Stevenage
25.8 15:00

Yeovil Town
Stevenage
2
0
25.8 15:00
Tranmere Rovers
1:0 (0:0)
Port Vale
25.8 15:00

Tranmere Rovers
Port Vale
1
0
25.8 15:00
Newport County
1:0 (1:0)
Grimsby Town
25.8 15:00

Newport County
Grimsby Town
1
0
25.8 15:00
Morecambe
0:2 (0:2)
Oldham Athletic
25.8 15:00

Morecambe
Oldham Athletic
0
2
25.8 15:00
Milton Keynes Dons
1:0 (0:0)
Exeter City
25.8 15:00

Milton Keynes Dons
Exeter City
1
0
25.8 15:00
Macclesfield Town
1:1 (0:1)
Mansfield Town
25.8 15:00

Macclesfield Town
Mansfield Town
1
1
25.8 15:00
Lincoln City
3:1 (2:1)
Notts County
25.8 15:00

Lincoln City
Notts County
3
1
25.8 15:00
Forest Green Rovers
1:1 (1:1)
Swindon Town
25.8 15:00

Forest Green Rovers
Swindon Town
1
1
25.8 15:00
Crawley Town
3:2 (2:0)
Bury
25.8 15:00

Crawley Town
Bury
3
2
25.8 15:00
Colchester United
1:2 (0:0)
Northampton Town
25.8 15:00

Colchester United
Northampton Town
1
2
25.8 15:00
Carlisle United
1:0 (0:0)
Crewe Alexandra
25.8 15:00

Carlisle United
Crewe Alexandra
1
0
25.8 15:00
Cambridge United
0:1 (0:0)
Cheltenham Town
25.8 15:00

Cambridge United
Cheltenham Town
0
1
4. Round
21.8 19:45
Yeovil Town
0:0 (0:0)
Oldham Athletic
21.8 19:45

Yeovil Town
Oldham Athletic
0
0
21.8 19:45
Tranmere Rovers
0:0 (0:0)
Mansfield Town
21.8 19:45

Tranmere Rovers
Mansfield Town
0
0
21.8 19:45
Newport County
3:2 (2:1)
Notts County
21.8 19:45

Newport County
Notts County
3
2
21.8 19:45
Morecambe
1:0 (1:0)
Northampton Town
21.8 19:45

Morecambe
Northampton Town
1
0
21.8 19:45
Milton Keynes Dons
1:1 (0:1)
Grimsby Town
21.8 19:45

Milton Keynes Dons
Grimsby Town
1
1
21.8 19:45
Macclesfield Town
1:1 (1:0)
Cheltenham Town
21.8 19:45

Macclesfield Town
Cheltenham Town
1
1
21.8 19:45
Lincoln City
2:1 (0:1)
Bury
21.8 19:45

Lincoln City
Bury
2
1
21.8 19:45
Forest Green Rovers
0:0 (0:0)
Stevenage
21.8 19:45

Forest Green Rovers
Stevenage
0
0
21.8 19:45
Crawley Town
2:2 (0:2)
Swindon Town
21.8 19:45

Crawley Town
Swindon Town
2
2
21.8 19:45
Colchester United
6:0 (3:0)
Crewe Alexandra
21.8 19:45

Colchester United
Crewe Alexandra
6
0
21.8 19:45
Carlisle United
2:1 (1:0)
Port Vale
21.8 19:45

Carlisle United
Port Vale
2
1
21.8 19:45
Cambridge United
0:2 (0:2)
Exeter City
21.8 19:45

Cambridge United
Exeter City
0
2
3. Round
18.8 15:00
Swindon Town
3:2 (1:2)
Tranmere Rovers
18.8 15:00

Swindon Town
Tranmere Rovers
3
2
18.8 15:00
Stevenage
1:0 (1:0)
Morecambe
18.8 15:00

Stevenage
Morecambe
1
0
18.8 15:00
Port Vale
1:0 (1:0)
Crawley Town
18.8 15:00

Port Vale
Crawley Town
1
0
18.8 15:00
Oldham Athletic
3:1 (1:0)
Macclesfield Town
18.8 15:00

Oldham Athletic
Macclesfield Town
3
1
18.8 15:00
Northampton Town
2:2 (0:0)
Cambridge United
18.8 15:00

Northampton Town
Cambridge United
2
2
18.8 15:00
Mansfield Town
1:1 (0:0)
Colchester United
18.8 15:00

Mansfield Town
Colchester United
1
1
18.8 15:00
Exeter City
1:1 (1:0)
Newport County
18.8 15:00

Exeter City
Newport County
1
1
18.8 15:00
Crewe Alexandra
0:0 (0:0)
Milton Keynes Dons
18.8 15:00

Crewe Alexandra
Milton Keynes Dons
0
0
18.8 15:00
Cheltenham Town
0:1 (0:1)
Carlisle United
18.8 15:00

Cheltenham Town
Carlisle United
0
1
18.8 15:00
Bury
1:1 (0:1)
Forest Green Rovers
18.8 15:00

Bury
Forest Green Rovers
1
1
18.8 13:00
Grimsby Town
1:1 (1:0)
Lincoln City
18.8 13:00

Grimsby Town
Lincoln City
1
1
17.8 19:45
Notts County
0:4 (0:2)
Yeovil Town
17.8 19:45

Notts County
Yeovil Town
0
4
2. Round
11.8 15:00
Macclesfield Town
0:2 (0:1)
Grimsby Town
11.8 15:00

Macclesfield Town
Grimsby Town
0
2
1. Round
4.8 15:00
Swindon Town
3:2 (0:0)
Macclesfield Town
4.8 15:00

Swindon Town
Macclesfield Town
3
2
4.8 15:00
Stevenage
2:2 (2:1)
Tranmere Rovers
4.8 15:00

Stevenage
Tranmere Rovers
2
2
4.8 15:00
Port Vale
3:0 (1:0)
Cambridge United
4.8 15:00

Port Vale
Cambridge United
3
0
4.8 15:00
Oldham Athletic
1:2 (1:2)
Milton Keynes Dons
4.8 15:00

Oldham Athletic
Milton Keynes Dons
1
2
4.8 15:00
Notts County
0:0 (0:0)
Colchester United
4.8 15:00

Notts County
Colchester United
0
0
4.8 15:00
Northampton Town
0:1 (0:0)
Lincoln City
4.8 15:00

Northampton Town
Lincoln City
0
1
4.8 15:00
Mansfield Town
3:0 (1:0)
Newport County
4.8 15:00

Mansfield Town
Newport County
3
0
4.8 15:00
Grimsby Town
1:4 (1:0)
Forest Green Rovers
4.8 15:00

Grimsby Town
Forest Green Rovers
1
4
4.8 15:00
Exeter City
3:1 (2:1)
Carlisle United
4.8 15:00

Exeter City
Carlisle United
3
1
4.8 15:00
Crewe Alexandra
6:0 (2:0)
Morecambe
4.8 15:00

Crewe Alexandra
Morecambe
6
0
4.8 15:00
Cheltenham Town
0:1 (0:0)
Crawley Town
4.8 15:00

Cheltenham Town
Crawley Town
0
1
4.8 15:00
Bury
1:0 (0:0)
Yeovil Town
4.8 15:00

Bury
Yeovil Town
1
0
2. Round
11.8 15:00
Yeovil Town
2:2 (2:2)
Mansfield Town
11.8 15:00

Yeovil Town
Mansfield Town
2
2
11.8 15:00
Tranmere Rovers
1:0 (1:0)
Cheltenham Town
11.8 15:00

Tranmere Rovers
Cheltenham Town
1
0
11.8 15:00
Newport County
1:0 (1:0)
Crewe Alexandra
11.8 15:00

Newport County
Crewe Alexandra
1
0
11.8 15:00
Morecambe
0:2 (0:1)
Exeter City
11.8 15:00

Morecambe
Exeter City
0
2
11.8 15:00
Milton Keynes Dons
1:0 (0:0)
Bury
11.8 15:00

Milton Keynes Dons
Bury
1
0
11.8 15:00
Lincoln City
4:1 (2:1)
Swindon Town
11.8 15:00

Lincoln City
Swindon Town
4
1
11.8 15:00
Forest Green Rovers
1:1 (1:0)
Oldham Athletic
11.8 15:00

Forest Green Rovers
Oldham Athletic
1
1
11.8 15:00
Crawley Town
1:3 (0:0)
Stevenage
11.8 15:00

Crawley Town
Stevenage
1
3
11.8 15:00
Colchester United
2:0 (2:0)
Port Vale
11.8 15:00

Colchester United
Port Vale
2
0
11.8 15:00
Carlisle United
2:2 (1:1)
Northampton Town
11.8 15:00

Carlisle United
Northampton Town
2
2
11.8 15:00
Cambridge United
3:2 (0:1)
Notts County
11.8 15:00

Cambridge United
Notts County
3
2