Champions league (7)
Europa League
Premier League
Championship
League One
League Two
Primera Division
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga
Serie A
Serie B
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig
Super League
Super League
Bundesliga
Superliga
MLS
1.HNL
1.liga
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 120 EUR
 78 EUR*

90 -17% 270 EUR
 175.5 EUR*

180 -25% 603 EUR
 391.95 EUR*

*Offer ends 16.12.2018 23:00

Bundesliga

Matches: 102

Home team: 39 (38%)
Away team: 35 (34%)
Draws: 28 (27%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 76%
OVER 2,5: 52%
OVER 3,5: 30%

Home team

OVER 0,5: 75 (74%)
OVER 1,5: 49 (48%)
OVER 2,5: 15 (15%)

Away team

OVER 0,5: 72 (71%)
OVER 1,5: 38 (37%)
OVER 2,5: 19 (19%)
Match review Bundesliga
17. Round
9.12 16:00
SK Rapid Wien
0:0 (0:0)
SK Sturm Graz
9.12 16:00

SK Rapid Wien
SK Sturm Graz
0
0
9.12 13:30
Hartberg
2:2 (2:1)
Wacker Innsbruck
9.12 13:30

Hartberg
Wacker Innsbruck
2
2
9.12 13:30
SV Mattersburg
2:1 (0:1)
FK Austria Wien
9.12 13:30

SV Mattersburg
FK Austria Wien
2
1
8.12 16:00
SKN St. Pölten
2:1 (1:0)
Rheindorf Altach
8.12 16:00

SKN St. Pölten
Rheindorf Altach
2
1
8.12 16:00
Wolfsberger AC
1:1 (1:1)
LASK Linz
8.12 16:00

Wolfsberger AC
LASK Linz
1
1
8.12 16:00
FC Admira Wacker Mödling
2:2 (1:1)
FC Red Bull Salzburg
8.12 16:00

FC Admira Wacker Mödling
FC Red Bull Salzburg
2
2
16. Round
2.12 16:00
SK Sturm Graz
3:0 (1:0)
Wolfsberger AC
2.12 16:00

SK Sturm Graz
Wolfsberger AC
3
0
2.12 13:30
Wacker Innsbruck
0:1 (0:0)
SK Rapid Wien
2.12 13:30

Wacker Innsbruck
SK Rapid Wien
0
1
2.12 13:30
FC Red Bull Salzburg
1:0 (1:0)
Rheindorf Altach
2.12 13:30

FC Red Bull Salzburg
Rheindorf Altach
1
0
1.12 16:00
FK Austria Wien
2:0 (2:0)
SKN St. Pölten
1.12 16:00

FK Austria Wien
SKN St. Pölten
2
0
1.12 16:00
SV Mattersburg
2:2 (0:1)
FC Admira Wacker Mödling
1.12 16:00

SV Mattersburg
FC Admira Wacker Mödling
2
2
1.12 16:00
LASK Linz
3:3 (2:2)
Hartberg
1.12 16:00

LASK Linz
Hartberg
3
3
15. Round
25.11 16:00
SK Rapid Wien
0:1 (0:0)
LASK Linz
25.11 16:00

SK Rapid Wien
LASK Linz
0
1
25.11 13:30
SKN St. Pölten
2:0 (0:0)
Wacker Innsbruck
25.11 13:30

SKN St. Pölten
Wacker Innsbruck
2
0
25.11 13:30
Rheindorf Altach
0:2 (0:1)
SK Sturm Graz
25.11 13:30

Rheindorf Altach
SK Sturm Graz
0
2
24.11 16:00
Hartberg
0:4 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
24.11 16:00

Hartberg
FC Red Bull Salzburg
0
4
24.11 16:00
Wolfsberger AC
2:2 (1:0)
SV Mattersburg
24.11 16:00

Wolfsberger AC
SV Mattersburg
2
2
24.11 16:00
FC Admira Wacker Mödling
1:2 (0:1)
FK Austria Wien
24.11 16:00

FC Admira Wacker Mödling
FK Austria Wien
1
2
14. Round
11.11 16:00
FK Austria Wien
0:2 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
11.11 16:00

FK Austria Wien
FC Red Bull Salzburg
0
2
11.11 13:30
Wolfsberger AC
3:1 (0:1)
SK Rapid Wien
11.11 13:30

Wolfsberger AC
SK Rapid Wien
3
1
11.11 13:30
SV Mattersburg
1:2 (0:0)
Hartberg
11.11 13:30

SV Mattersburg
Hartberg
1
2
10.11 16:00
Wacker Innsbruck
1:0 (1:0)
Rheindorf Altach
10.11 16:00

Wacker Innsbruck
Rheindorf Altach
1
0
10.11 16:00
LASK Linz
5:1 (1:0)
FC Admira Wacker Mödling
10.11 16:00

LASK Linz
FC Admira Wacker Mödling
5
1
10.11 16:00
SK Sturm Graz
0:0 (0:0)
SKN St. Pölten
10.11 16:00

SK Sturm Graz
SKN St. Pölten
0
0
13. Round
4.11 16:00
Rheindorf Altach
2:2 (1:2)
SK Rapid Wien
4.11 16:00

Rheindorf Altach
SK Rapid Wien
2
2
4.11 13:30
FK Austria Wien
2:3 (2:1)
Wolfsberger AC
4.11 13:30

FK Austria Wien
Wolfsberger AC
2
3
4.11 13:30
FC Red Bull Salzburg
2:1 (0:0)
SV Mattersburg
4.11 13:30

FC Red Bull Salzburg
SV Mattersburg
2
1
3.11 16:00
SKN St. Pölten
2:2 (1:1)
LASK Linz
3.11 16:00

SKN St. Pölten
LASK Linz
2
2
3.11 16:00
FC Admira Wacker Mödling
2:3 (0:1)
Hartberg
3.11 16:00

FC Admira Wacker Mödling
Hartberg
2
3
3.11 16:00
SK Sturm Graz
1:1 (0:0)
Wacker Innsbruck
3.11 16:00

SK Sturm Graz
Wacker Innsbruck
1
1
12. Round
28.10 16:00
LASK Linz
3:3 (2:2)
FC Red Bull Salzburg
28.10 16:00

LASK Linz
FC Red Bull Salzburg
3
3
28.10 13:30
Wolfsberger AC
1:0 (0:0)
SKN St. Pölten
28.10 13:30

Wolfsberger AC
SKN St. Pölten
1
0
28.10 13:30
SK Rapid Wien
2:0 (1:0)
FC Admira Wacker Mödling
28.10 13:30

SK Rapid Wien
FC Admira Wacker Mödling
2
0
27.10 16:00
Hartberg
2:0 (0:0)
SK Sturm Graz
27.10 16:00

Hartberg
SK Sturm Graz
2
0
27.10 16:00
Wacker Innsbruck
0:0 (0:0)
FK Austria Wien
27.10 16:00

Wacker Innsbruck
FK Austria Wien
0
0
27.10 16:00
SV Mattersburg
1:1 (0:0)
Rheindorf Altach
27.10 16:00

SV Mattersburg
Rheindorf Altach
1
1
11. Round
21.10 16:00
FK Austria Wien
1:1 (0:1)
SK Sturm Graz
21.10 16:00

FK Austria Wien
SK Sturm Graz
1
1
21.10 13:30
SV Mattersburg
2:0 (0:0)
SKN St. Pölten
21.10 13:30

SV Mattersburg
SKN St. Pölten
2
0
21.10 13:30
FC Admira Wacker Mödling
0:0 (0:0)
Wolfsberger AC
21.10 13:30

FC Admira Wacker Mödling
Wolfsberger AC
0
0
20.10 16:00
Hartberg
3:0 (2:0)
SK Rapid Wien
20.10 16:00

Hartberg
SK Rapid Wien
3
0
20.10 16:00
LASK Linz
1:1 (0:0)
Rheindorf Altach
20.10 16:00

LASK Linz
Rheindorf Altach
1
1
20.10 16:00
FC Red Bull Salzburg
1:1 (0:0)
Wacker Innsbruck
20.10 16:00

FC Red Bull Salzburg
Wacker Innsbruck
1
1
10. Round
7.10 16:00
SK Sturm Graz
1:2 (1:1)
FC Red Bull Salzburg
7.10 16:00

SK Sturm Graz
FC Red Bull Salzburg
1
2
7.10 13:30
Wacker Innsbruck
1:0 (0:0)
LASK Linz
7.10 13:30

Wacker Innsbruck
LASK Linz
1
0
7.10 13:30
SK Rapid Wien
1:0 (1:0)
SV Mattersburg
7.10 13:30

SK Rapid Wien
SV Mattersburg
1
0
6.10 16:00
SKN St. Pölten
0:0 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
6.10 16:00

SKN St. Pölten
FC Admira Wacker Mödling
0
0
6.10 16:00
Wolfsberger AC
3:4 (2:1)
Hartberg
6.10 16:00

Wolfsberger AC
Hartberg
3
4
6.10 16:00
Rheindorf Altach
2:0 (0:0)
FK Austria Wien
6.10 16:00

Rheindorf Altach
FK Austria Wien
2
0
9. Round
30.9 16:00
LASK Linz
0:0 (0:0)
SK Sturm Graz
30.9 16:00

LASK Linz
SK Sturm Graz
0
0
30.9 13:30
Hartberg
0:1 (0:0)
FK Austria Wien
30.9 13:30

Hartberg
FK Austria Wien
0
1
30.9 13:30
SV Mattersburg
2:1 (0:0)
Wacker Innsbruck
30.9 13:30

SV Mattersburg
Wacker Innsbruck
2
1
29.9 16:00
Wolfsberger AC
1:4 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
29.9 16:00

Wolfsberger AC
FC Red Bull Salzburg
1
4
29.9 16:00
FC Admira Wacker Mödling
2:4 (1:2)
Rheindorf Altach
29.9 16:00

FC Admira Wacker Mödling
Rheindorf Altach
2
4
29.9 16:00
SK Rapid Wien
0:2 (0:1)
SKN St. Pölten
29.9 16:00

SK Rapid Wien
SKN St. Pölten
0
2
8. Round
23.9 16:00
FC Red Bull Salzburg
2:1 (1:0)
SK Rapid Wien
23.9 16:00

FC Red Bull Salzburg
SK Rapid Wien
2
1
23.9 13:30
Wacker Innsbruck
1:3 (0:1)
FC Admira Wacker Mödling
23.9 13:30

Wacker Innsbruck
FC Admira Wacker Mödling
1
3
23.9 13:30
FK Austria Wien
0:3 (0:1)
LASK Linz
23.9 13:30

FK Austria Wien
LASK Linz
0
3
22.9 16:00
SKN St. Pölten
3:0 (1:0)
Hartberg
22.9 16:00

SKN St. Pölten
Hartberg
3
0
22.9 16:00
Rheindorf Altach
0:1 (0:1)
Wolfsberger AC
22.9 16:00

Rheindorf Altach
Wolfsberger AC
0
1
22.9 16:00
SK Sturm Graz
1:2 (1:1)
SV Mattersburg
22.9 16:00

SK Sturm Graz
SV Mattersburg
1
2
7. Round
16.9 16:00
SK Rapid Wien
0:1 (0:0)
FK Austria Wien
16.9 16:00

SK Rapid Wien
FK Austria Wien
0
1
16.9 13:30
Wolfsberger AC
3:1 (0:1)
Wacker Innsbruck
16.9 13:30

Wolfsberger AC
Wacker Innsbruck
3
1
16.9 13:30
SV Mattersburg
1:3 (0:1)
LASK Linz
16.9 13:30

SV Mattersburg
LASK Linz
1
3
15.9 16:00
SKN St. Pölten
1:3 (1:1)
FC Red Bull Salzburg
15.9 16:00

SKN St. Pölten
FC Red Bull Salzburg
1
3
15.9 16:00
Hartberg
2:1 (0:0)
Rheindorf Altach
15.9 16:00

Hartberg
Rheindorf Altach
2
1
15.9 16:00
FC Admira Wacker Mödling
2:3 (1:1)
SK Sturm Graz
15.9 16:00

FC Admira Wacker Mödling
SK Sturm Graz
2
3
6. Round
2.9 16:00
LASK Linz
2:0 (1:0)
Wolfsberger AC
2.9 16:00

LASK Linz
Wolfsberger AC
2
0
2.9 16:00
SK Sturm Graz
1:1 (1:0)
SK Rapid Wien
2.9 16:00

SK Sturm Graz
SK Rapid Wien
1
1
2.9 16:00
FC Red Bull Salzburg
3:1 (1:0)
FC Admira Wacker Mödling
2.9 16:00

FC Red Bull Salzburg
FC Admira Wacker Mödling
3
1
1.9 16:00
Wacker Innsbruck
2:1 (1:1)
Hartberg
1.9 16:00

Wacker Innsbruck
Hartberg
2
1
1.9 16:00
Rheindorf Altach
1:2 (0:1)
SKN St. Pölten
1.9 16:00

Rheindorf Altach
SKN St. Pölten
1
2
1.9 16:00
FK Austria Wien
2:1 (0:1)
SV Mattersburg
1.9 16:00

FK Austria Wien
SV Mattersburg
2
1
5. Round
26.8 16:00
Hartberg
0:1 (0:1)
LASK Linz
26.8 16:00

Hartberg
LASK Linz
0
1
26.8 16:00
FC Admira Wacker Mödling
0:0 (0:0)
SV Mattersburg
26.8 16:00

FC Admira Wacker Mödling
SV Mattersburg
0
0
26.8 16:00
SK Rapid Wien
2:1 (1:0)
Wacker Innsbruck
26.8 16:00

SK Rapid Wien
Wacker Innsbruck
2
1
25.8 16:00
SKN St. Pölten
0:0 (0:0)
FK Austria Wien
25.8 16:00

SKN St. Pölten
FK Austria Wien
0
0
25.8 16:00
Wolfsberger AC
1:1 (1:0)
SK Sturm Graz
25.8 16:00

Wolfsberger AC
SK Sturm Graz
1
1
25.8 16:00
Rheindorf Altach
2:3 (1:2)
FC Red Bull Salzburg
25.8 16:00

Rheindorf Altach
FC Red Bull Salzburg
2
3
4. Round
19.8 16:00
FK Austria Wien
4:0 (2:0)
FC Admira Wacker Mödling
19.8 16:00

FK Austria Wien
FC Admira Wacker Mödling
4
0
19.8 16:00
LASK Linz
2:1 (0:0)
SK Rapid Wien
19.8 16:00

LASK Linz
SK Rapid Wien
2
1
19.8 16:00
SK Sturm Graz
1:1 (1:0)
Rheindorf Altach
19.8 16:00

SK Sturm Graz
Rheindorf Altach
1
1
18.8 16:00
Wacker Innsbruck
0:2 (0:1)
SKN St. Pölten
18.8 16:00

Wacker Innsbruck
SKN St. Pölten
0
2
18.8 16:00
SV Mattersburg
0:6 (0:3)
Wolfsberger AC
18.8 16:00

SV Mattersburg
Wolfsberger AC
0
6
18.8 16:00
FC Red Bull Salzburg
2:0 (0:0)
Hartberg
18.8 16:00

FC Red Bull Salzburg
Hartberg
2
0
3. Round
11.8 16:00
Hartberg
4:2 (3:1)
SV Mattersburg
11.8 16:00

Hartberg
SV Mattersburg
4
2
12.8 16:00
FC Admira Wacker Mödling
0:1 (0:0)
LASK Linz
12.8 16:00

FC Admira Wacker Mödling
LASK Linz
0
1
12.8 16:00
SK Rapid Wien
0:0 (0:0)
Wolfsberger AC
12.8 16:00

SK Rapid Wien
Wolfsberger AC
0
0
12.8 16:00
SKN St. Pölten
2:0 (1:0)
SK Sturm Graz
12.8 16:00

SKN St. Pölten
SK Sturm Graz
2
0
11.8 16:00
Rheindorf Altach
1:2 (1:2)
Wacker Innsbruck
11.8 16:00

Rheindorf Altach
Wacker Innsbruck
1
2
11.8 16:00
FC Red Bull Salzburg
2:0 (1:0)
FK Austria Wien
11.8 16:00

FC Red Bull Salzburg
FK Austria Wien
2
0
2. Round
5.8 16:00
Hartberg
0:1 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
5.8 16:00

Hartberg
FC Admira Wacker Mödling
0
1
5.8 16:00
LASK Linz
0:0 (0:0)
SKN St. Pölten
5.8 16:00

LASK Linz
SKN St. Pölten
0
0
5.8 16:00
Wolfsberger AC
1:0 (0:0)
FK Austria Wien
5.8 16:00

Wolfsberger AC
FK Austria Wien
1
0
4.8 16:00
Wacker Innsbruck
2:3 (0:1)
SK Sturm Graz
4.8 16:00

Wacker Innsbruck
SK Sturm Graz
2
3
4.8 16:00
SV Mattersburg
0:2 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
4.8 16:00

SV Mattersburg
FC Red Bull Salzburg
0
2
4.8 16:00
SK Rapid Wien
1:1 (1:0)
Rheindorf Altach
4.8 16:00

SK Rapid Wien
Rheindorf Altach
1
1
1. Round
29.7 15:00
SKN St. Pölten
4:3 (2:2)
Wolfsberger AC
29.7 15:00

SKN St. Pölten
Wolfsberger AC
4
3
29.7 15:00
FC Admira Wacker Mödling
0:3 (0:3)
SK Rapid Wien
29.7 15:00

FC Admira Wacker Mödling
SK Rapid Wien
0
3
29.7 15:00
FC Red Bull Salzburg
3:1 (3:0)
LASK Linz
29.7 15:00

FC Red Bull Salzburg
LASK Linz
3
1
28.7 15:00
Rheindorf Altach
2:3 (1:1)
SV Mattersburg
28.7 15:00

Rheindorf Altach
SV Mattersburg
2
3
28.7 15:00
SK Sturm Graz
3:2 (2:1)
Hartberg
28.7 15:00

SK Sturm Graz
Hartberg
3
2
27.7 15:00
FK Austria Wien
2:1 (1:1)
Wacker Innsbruck
27.7 15:00

FK Austria Wien
Wacker Innsbruck
2
1