Champions league
Europa League
Premier League
Championship
League One
League Two
Primera Division
Segunda Division (1)
1.Bundesliga
2.Bundesliga
Serie A
Serie B
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig
Super League
Super League
Bundesliga
Superliga
MLS
1.HNL
1.liga
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 132 EUR
90 -17% 360 EUR
180 -25% 549 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

1.HNL

26. Round
28.3 17:00
Slaven Koprivnica
vs
Rudeš
28.3 17:00

Slaven Koprivnica
Rudeš
29.3 15:30
Osijek
vs
Gorica
29.3 15:30

Osijek
Gorica
29.3 18:00
Lokomotiva
vs
Rijeka
29.3 18:00

Lokomotiva
Rijeka
30.3 15:30
Dinamo Zagreb
vs
Inter Zaprešić
30.3 15:30

Dinamo Zagreb
Inter Zaprešić
30.3 18:00
Istra 1961
vs
Hajduk Split
30.3 18:00

Istra 1961
Hajduk Split

Matches: 125

Home team: 48 (38%)
Away team: 44 (35%)
Draws: 33 (26%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 80%
OVER 2,5: 51%
OVER 3,5: 27%

Home team

OVER 0,5: 93 (74%)
OVER 1,5: 50 (40%)
OVER 2,5: 26 (21%)

Away team

OVER 0,5: 90 (72%)
OVER 1,5: 45 (36%)
OVER 2,5: 20 (16%)
Match review 1.HNL
25. Round
17.3 16:30
Rijeka
3:1 (2:0)
Osijek
17.3 16:30

Rijeka
Osijek
3
1
17.3 14:00
Gorica
1:2 (0:1)
Dinamo Zagreb
17.3 14:00

Gorica
Dinamo Zagreb
1
2
16.3 16:30
Hajduk Split
3:0 (1:0)
Rudeš
16.3 16:30

Hajduk Split
Rudeš
3
0
16.3 14:00
Lokomotiva
3:1 (1:1)
Slaven Koprivnica
16.3 14:00

Lokomotiva
Slaven Koprivnica
3
1
15.3 17:00
Inter Zaprešić
3:1 (1:1)
Istra 1961
15.3 17:00

Inter Zaprešić
Istra 1961
3
1
24. Round
10.3 16:30
Dinamo Zagreb
3:1 (1:1)
Rijeka
10.3 16:30

Dinamo Zagreb
Rijeka
3
1
10.3 14:00
Osijek
1:1 (0:1)
Lokomotiva
10.3 14:00

Osijek
Lokomotiva
1
1
9.3 16:30
Istra 1961
0:3 (0:1)
Gorica
9.3 16:30

Istra 1961
Gorica
0
3
9.3 14:00
Slaven Koprivnica
1:2 (0:0)
Hajduk Split
9.3 14:00

Slaven Koprivnica
Hajduk Split
1
2
8.3 17:00
Rudeš
2:0 (0:0)
Inter Zaprešić
8.3 17:00

Rudeš
Inter Zaprešić
2
0
23. Round
3.3 16:30
Osijek
1:1 (1:0)
Slaven Koprivnica
3.3 16:30

Osijek
Slaven Koprivnica
1
1
3.3 14:00
Inter Zaprešić
1:3 (0:2)
Hajduk Split
3.3 14:00

Inter Zaprešić
Hajduk Split
1
3
2.3 16:30
Lokomotiva
1:1 (0:0)
Dinamo Zagreb
2.3 16:30

Lokomotiva
Dinamo Zagreb
1
1
2.3 14:00
Gorica
3:1 (3:0)
Rudeš
2.3 14:00

Gorica
Rudeš
3
1
1.3 17:00
Rijeka
2:0 (1:0)
Istra 1961
1.3 17:00

Rijeka
Istra 1961
2
0
22. Round
24.2 16:30
Dinamo Zagreb
3:0 (2:0)
Osijek
24.2 16:30

Dinamo Zagreb
Osijek
3
0
24.2 14:00
Istra 1961
0:0 (0:0)
Lokomotiva
24.2 14:00

Istra 1961
Lokomotiva
0
0
23.2 16:30
Hajduk Split
0:0 (0:0)
Gorica
23.2 16:30

Hajduk Split
Gorica
0
0
23.2 14:00
Slaven Koprivnica
0:1 (0:0)
Inter Zaprešić
23.2 14:00

Slaven Koprivnica
Inter Zaprešić
0
1
22.2 17:00
Rudeš
2:4 (1:2)
Rijeka
22.2 17:00

Rudeš
Rijeka
2
4
21. Round
17.2 16:30
Dinamo Zagreb
3:0 (0:0)
Slaven Koprivnica
17.2 16:30

Dinamo Zagreb
Slaven Koprivnica
3
0
17.2 14:00
Osijek
1:0 (0:0)
Istra 1961
17.2 14:00

Osijek
Istra 1961
1
0
16.2 16:30
Gorica
2:2 (1:2)
Inter Zaprešić
16.2 16:30

Gorica
Inter Zaprešić
2
2
16.2 14:00
Rijeka
0:0 (0:0)
Hajduk Split
16.2 14:00

Rijeka
Hajduk Split
0
0
15.2 17:00
Lokomotiva
0:0 (0:0)
Rudeš
15.2 17:00

Lokomotiva
Rudeš
0
0
20. Round
10.2 16:30
Hajduk Split
2:1 (1:0)
Lokomotiva
10.2 16:30

Hajduk Split
Lokomotiva
2
1
10.2 14:00
Inter Zaprešić
0:3 (0:0)
Rijeka
10.2 14:00

Inter Zaprešić
Rijeka
0
3
9.2 16:30
Dinamo Zagreb
1:0 (0:0)
Istra 1961
9.2 16:30

Dinamo Zagreb
Istra 1961
1
0
9.2 14:00
Slaven Koprivnica
2:0 (2:0)
Gorica
9.2 14:00

Slaven Koprivnica
Gorica
2
0
8.2 17:00
Rudeš
0:1 (0:0)
Osijek
8.2 17:00

Rudeš
Osijek
0
1
19. Round
3.2 16:30
Rijeka
1:3 (1:1)
Gorica
3.2 16:30

Rijeka
Gorica
1
3
3.2 14:00
Osijek
0:1 (0:0)
Hajduk Split
3.2 14:00

Osijek
Hajduk Split
0
1
2.2 16:30
Istra 1961
1:1 (0:0)
Slaven Koprivnica
2.2 16:30

Istra 1961
Slaven Koprivnica
1
1
2.2 14:00
Dinamo Zagreb
7:2 (4:1)
Rudeš
2.2 14:00

Dinamo Zagreb
Rudeš
7
2
1.2 17:00
Lokomotiva
2:0 (0:0)
Inter Zaprešić
1.2 17:00

Lokomotiva
Inter Zaprešić
2
0
18. Round
16.12 16:30
Istra 1961
1:0 (0:0)
Rudeš
16.12 16:30

Istra 1961
Rudeš
1
0
16.12 14:00
Dinamo Zagreb
1:0 (0:0)
Hajduk Split
16.12 14:00

Dinamo Zagreb
Hajduk Split
1
0
30.1 16:00
Slaven Koprivnica
1:1 (0:0)
Rijeka
30.1 16:00

Slaven Koprivnica
Rijeka
1
1
16.12 12:00
Osijek
6:0 (3:0)
Inter Zaprešić
16.12 12:00

Osijek
Inter Zaprešić
6
0
14.12 17:00
Lokomotiva
2:2 (1:1)
Gorica
14.12 17:00

Lokomotiva
Gorica
2
2
17. Round
10.12 17:00
Rudeš
1:1 (0:1)
Slaven Koprivnica
10.12 17:00

Rudeš
Slaven Koprivnica
1
1
9.12 14:00
Inter Zaprešić
0:2 (0:1)
Dinamo Zagreb
9.12 14:00

Inter Zaprešić
Dinamo Zagreb
0
2
9.12 16:30
Gorica
1:2 (1:1)
Osijek
9.12 16:30

Gorica
Osijek
1
2
8.12 16:30
Hajduk Split
3:1 (0:0)
Istra 1961
8.12 16:30

Hajduk Split
Istra 1961
3
1
8.12 14:00
Rijeka
3:0 (1:0)
Lokomotiva
8.12 14:00

Rijeka
Lokomotiva
3
0
16. Round
2.12 14:30
Dinamo Zagreb
1:0 (0:0)
Gorica
2.12 14:30

Dinamo Zagreb
Gorica
1
0
1.12 16:30
Rudeš
1:4 (0:2)
Hajduk Split
1.12 16:30

Rudeš
Hajduk Split
1
4
1.12 14:00
Osijek
1:2 (1:1)
Rijeka
1.12 14:00

Osijek
Rijeka
1
2
30.11 17:00
Lokomotiva
1:1 (0:0)
Slaven Koprivnica
30.11 17:00

Lokomotiva
Slaven Koprivnica
1
1
30.11 15:00
Istra 1961
0:2 (0:1)
Inter Zaprešić
30.11 15:00

Istra 1961
Inter Zaprešić
0
2
15. Round
25.11 14:00
Hajduk Split
2:2 (1:1)
Slaven Koprivnica
25.11 14:00

Hajduk Split
Slaven Koprivnica
2
2
25.11 16:30
Lokomotiva
2:2 (1:1)
Osijek
25.11 16:30

Lokomotiva
Osijek
2
2
24.11 16:30
Gorica
0:2 (0:0)
Istra 1961
24.11 16:30

Gorica
Istra 1961
0
2
24.11 14:00
Rijeka
1:0 (0:0)
Dinamo Zagreb
24.11 14:00

Rijeka
Dinamo Zagreb
1
0
23.11 17:00
Rudeš
0:1 (0:0)
Inter Zaprešić
23.11 17:00

Rudeš
Inter Zaprešić
0
1
14. Round
11.11 16:30
Lokomotiva
0:1 (0:1)
Dinamo Zagreb
11.11 16:30

Lokomotiva
Dinamo Zagreb
0
1
11.11 14:00
Istra 1961
1:2 (0:2)
Rijeka
11.11 14:00

Istra 1961
Rijeka
1
2
10.11 16:30
Hajduk Split
3:0 (1:0)
Inter Zaprešić
10.11 16:30

Hajduk Split
Inter Zaprešić
3
0
10.11 14:00
Slaven Koprivnica
0:2 (0:0)
Osijek
10.11 14:00

Slaven Koprivnica
Osijek
0
2
9.11 17:00
Rudeš
0:1 (0:0)
Gorica
9.11 17:00

Rudeš
Gorica
0
1
13. Round
5.11 19:00
Rijeka
5:1 (2:1)
Rudeš
5.11 19:00

Rijeka
Rudeš
5
1
5.11 17:00
Inter Zaprešić
0:0 (0:0)
Slaven Koprivnica
5.11 17:00

Inter Zaprešić
Slaven Koprivnica
0
0
4.11 16:30
Osijek
0:2 (0:0)
Dinamo Zagreb
4.11 16:30

Osijek
Dinamo Zagreb
0
2
4.11 14:00
Gorica
1:1 (1:1)
Hajduk Split
4.11 14:00

Gorica
Hajduk Split
1
1
3.11 14:00
Lokomotiva
1:0 (1:0)
Istra 1961
3.11 14:00

Lokomotiva
Istra 1961
1
0
12. Round
28.10 16:30
Slaven Koprivnica
0:2 (0:0)
Dinamo Zagreb
28.10 16:30

Slaven Koprivnica
Dinamo Zagreb
0
2
28.10 14:00
Hajduk Split
1:1 (1:0)
Rijeka
28.10 14:00

Hajduk Split
Rijeka
1
1
27.10 16:30
Istra 1961
1:1 (0:1)
Osijek
27.10 16:30

Istra 1961
Osijek
1
1
27.10 14:00
Inter Zaprešić
1:3 (1:2)
Gorica
27.10 14:00

Inter Zaprešić
Gorica
1
3
26.10 17:00
Rudeš
0:4 (0:0)
Lokomotiva
26.10 17:00

Rudeš
Lokomotiva
0
4
11. Round
21.10 16:30
Lokomotiva
2:0 (1:0)
Hajduk Split
21.10 16:30

Lokomotiva
Hajduk Split
2
0
21.10 14:00
Slaven Koprivnica
0:1 (0:0)
Gorica
21.10 14:00

Slaven Koprivnica
Gorica
0
1
20.10 16:30
Istra 1961
1:4 (1:1)
Dinamo Zagreb
20.10 16:30

Istra 1961
Dinamo Zagreb
1
4
20.10 14:00
Rudeš
1:4 (1:0)
Osijek
20.10 14:00

Rudeš
Osijek
1
4
19.10 17:00
Inter Zaprešić
1:2 (0:1)
Rijeka
19.10 17:00

Inter Zaprešić
Rijeka
1
2
10. Round
7.10 18:00
Hajduk Split
0:2 (0:1)
Osijek
7.10 18:00

Hajduk Split
Osijek
0
2
7.10 15:30
Rudeš
0:3 (0:2)
Dinamo Zagreb
7.10 15:30

Rudeš
Dinamo Zagreb
0
3
6.10 18:00
Slaven Koprivnica
3:1 (1:0)
Istra 1961
6.10 18:00

Slaven Koprivnica
Istra 1961
3
1
6.10 14:00
Gorica
2:1 (0:1)
Rijeka
6.10 14:00

Gorica
Rijeka
2
1
5.10 17:00
Inter Zaprešić
2:1 (1:1)
Lokomotiva
5.10 17:00

Inter Zaprešić
Lokomotiva
2
1
9. Round
1.10 17:00
Rudeš
0:3 (0:2)
Istra 1961
1.10 17:00

Rudeš
Istra 1961
0
3
30.9 18:00
Rijeka
0:0 (0:0)
Slaven Koprivnica
30.9 18:00

Rijeka
Slaven Koprivnica
0
0
30.9 15:00
Gorica
0:3 (0:1)
Lokomotiva
30.9 15:00

Gorica
Lokomotiva
0
3
29.9 18:00
Inter Zaprešić
0:3 (0:0)
Osijek
29.9 18:00

Inter Zaprešić
Osijek
0
3
29.9 15:30
Hajduk Split
0:0 (0:0)
Dinamo Zagreb
29.9 15:30

Hajduk Split
Dinamo Zagreb
0
0
8. Round
23.9 18:00
Istra 1961
2:4 (1:3)
Hajduk Split
23.9 18:00

Istra 1961
Hajduk Split
2
4
23.9 15:30
Dinamo Zagreb
5:3 (1:0)
Inter Zaprešić
23.9 15:30

Dinamo Zagreb
Inter Zaprešić
5
3
22.9 18:00
Lokomotiva
2:0 (1:0)
Rijeka
22.9 18:00

Lokomotiva
Rijeka
2
0
22.9 15:30
Osijek
0:1 (0:0)
Gorica
22.9 15:30

Osijek
Gorica
0
1
21.9 17:00
Slaven Koprivnica
1:1 (0:0)
Rudeš
21.9 17:00

Slaven Koprivnica
Rudeš
1
1
7. Round
16.9 18:00
Rijeka
1:1 (0:0)
Osijek
16.9 18:00

Rijeka
Osijek
1
1
16.9 15:30
Slaven Koprivnica
2:5 (0:2)
Lokomotiva
16.9 15:30

Slaven Koprivnica
Lokomotiva
2
5
15.9 18:00
Hajduk Split
3:1 (1:0)
Rudeš
15.9 18:00

Hajduk Split
Rudeš
3
1
15.9 15:30
Gorica
0:1 (0:0)
Dinamo Zagreb
15.9 15:30

Gorica
Dinamo Zagreb
0
1
14.9 17:00
Inter Zaprešić
1:2 (0:1)
Istra 1961
14.9 17:00

Inter Zaprešić
Istra 1961
1
2
6. Round
2.9 20:00
Dinamo Zagreb
1:1 (1:1)
Rijeka
2.9 20:00

Dinamo Zagreb
Rijeka
1
1
2.9 17:30
Istra 1961
0:2 (0:0)
Gorica
2.9 17:30

Istra 1961
Gorica
0
2
1.9 20:00
Osijek
2:1 (1:0)
Lokomotiva
1.9 20:00

Osijek
Lokomotiva
2
1
1.9 17:30
Slaven Koprivnica
1:1 (1:1)
Hajduk Split
1.9 17:30

Slaven Koprivnica
Hajduk Split
1
1
31.8 19:00
Inter Zaprešić
3:0 (3:0)
Rudeš
31.8 19:00

Inter Zaprešić
Rudeš
3
0
5. Round
26.8 20:00
Rijeka
3:3 (2:2)
Istra 1961
26.8 20:00

Rijeka
Istra 1961
3
3
26.8 17:30
Inter Zaprešić
2:2 (1:0)
Hajduk Split
26.8 17:30

Inter Zaprešić
Hajduk Split
2
2
25.8 20:00
Dinamo Zagreb
1:0 (0:0)
Lokomotiva
25.8 20:00

Dinamo Zagreb
Lokomotiva
1
0
25.8 16:30
Gorica
2:0 (1:0)
Rudeš
25.8 16:30

Gorica
Rudeš
2
0
24.8 19:00
Osijek
1:1 (0:0)
Slaven Koprivnica
24.8 19:00

Osijek
Slaven Koprivnica
1
1
4. Round
8.9 16:30
Slaven Koprivnica
2:1 (1:0)
Inter Zaprešić
8.9 16:30

Slaven Koprivnica
Inter Zaprešić
2
1
19.8 20:00
Hajduk Split
0:2 (0:2)
Gorica
19.8 20:00

Hajduk Split
Gorica
0
2
19.8 17:30
Rudeš
1:2 (1:2)
Rijeka
19.8 17:30

Rudeš
Rijeka
1
2
18.8 20:00
Istra 1961
1:2 (0:1)
Lokomotiva
18.8 20:00

Istra 1961
Lokomotiva
1
2
17.8 19:00
Dinamo Zagreb
2:1 (1:0)
Osijek
17.8 19:00

Dinamo Zagreb
Osijek
2
1
3. Round
12.8 20:00
Rijeka
1:1 (0:0)
Hajduk Split
12.8 20:00

Rijeka
Hajduk Split
1
1
12.8 17:30
Osijek
3:0 (0:0)
Istra 1961
12.8 17:30

Osijek
Istra 1961
3
0
11.8 20:00
Lokomotiva
1:0 (0:0)
Rudeš
11.8 20:00

Lokomotiva
Rudeš
1
0
11.8 16:30
Gorica
2:3 (1:1)
Inter Zaprešić
11.8 16:30

Gorica
Inter Zaprešić
2
3
10.8 19:00
Dinamo Zagreb
2:1 (2:0)
Slaven Koprivnica
10.8 19:00

Dinamo Zagreb
Slaven Koprivnica
2
1
2. Round
5.8 20:00
Hajduk Split
1:1 (1:0)
Lokomotiva
5.8 20:00

Hajduk Split
Lokomotiva
1
1
5.8 17:30
Osijek
3:2 (2:0)
Rudeš
5.8 17:30

Osijek
Rudeš
3
2
4.8 16:30
Gorica
3:3 (0:0)
Slaven Koprivnica
4.8 16:30

Gorica
Slaven Koprivnica
3
3
3.8 20:00
Dinamo Zagreb
3:0 (2:0)
Istra 1961
3.8 20:00

Dinamo Zagreb
Istra 1961
3
0
3.8 17:30
Rijeka
4:0 (1:0)
Inter Zaprešić
3.8 17:30

Rijeka
Inter Zaprešić
4
0
1. Round
29.7 20:00
Osijek
4:1 (2:1)
Hajduk Split
29.7 20:00

Osijek
Hajduk Split
4
1
29.7 17:30
Istra 1961
1:1 (0:0)
Slaven Koprivnica
29.7 17:30

Istra 1961
Slaven Koprivnica
1
1
28.7 20:00
Rijeka
2:0 (2:0)
Gorica
28.7 20:00

Rijeka
Gorica
2
0
28.7 17:30
Lokomotiva
4:0 (3:0)
Inter Zaprešić
28.7 17:30

Lokomotiva
Inter Zaprešić
4
0
27.7 17:00
Dinamo Zagreb
1:1 (0:1)
Rudeš
27.7 17:00

Dinamo Zagreb
Rudeš
1
1