Champions league
Europa League
Premier League (1)
Championship
League One
League Two
Primera Division (1)
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga (1)
Serie A
Serie B (1)
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga (1)
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig (2)
Super League (2)
Super League
Bundesliga
Superliga (1)
MLS
1.HNL (1)
1.liga (1)
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 120 EUR
 78 EUR*

90 -17% 270 EUR
 175.5 EUR*

180 -25% 603 EUR
 391.95 EUR*

*Offer ends 16.12.2018 23:00

Premier League

Matches: 240

Home team: 100 (42%)
Away team: 81 (34%)
Draws: 59 (25%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 63%
OVER 2,5: 35%
OVER 3,5: 18%

Home team

OVER 0,5: 156 (65%)
OVER 1,5: 74 (31%)
OVER 2,5: 30 (13%)

Away team

OVER 0,5: 144 (60%)
OVER 1,5: 61 (25%)
OVER 2,5: 26 (11%)
Match review Premier League
30. Round
2.12 12:00
Shakhtyor
4:0 (1:0)
Minsk
2.12 12:00

Shakhtyor
Minsk
4
0
2.12 12:00
Torpedo Zhodino
2:2 (2:2)
BATE
2.12 12:00

Torpedo Zhodino
BATE
2
2
2.12 12:00
Tarpeda
0:3 (0:1)
Dinamo Minsk
2.12 12:00

Tarpeda
Dinamo Minsk
0
3
2.12 12:00
Neman Grodno
0:3 (0:1)
Dinamo Brest
2.12 12:00

Neman Grodno
Dinamo Brest
0
3
2.12 12:00
Luch Minsk
1:1 (0:1)
Smolevichy-STI
2.12 12:00

Luch Minsk
Smolevichy-STI
1
1
2.12 12:00
Isloch
3:2 (1:2)
Dnepr Mogilev
2.12 12:00

Isloch
Dnepr Mogilev
3
2
2.12 12:00
Gorodeya
2:0 (1:0)
Slutsk
2.12 12:00

Gorodeya
Slutsk
2
0
2.12 12:00
Gomel
1:3 (1:1)
Vitebsk
2.12 12:00

Gomel
Vitebsk
1
3
29. Round
24.11 12:00
Tarpeda
0:2 (0:1)
Torpedo Zhodino
24.11 12:00

Tarpeda
Torpedo Zhodino
0
2
24.11 12:00
Smolevichy-STI
0:2 (0:1)
Shakhtyor
24.11 12:00

Smolevichy-STI
Shakhtyor
0
2
24.11 12:00
Slutsk
0:1 (0:0)
Isloch
24.11 12:00

Slutsk
Isloch
0
1
24.11 12:00
Minsk
1:2 (0:0)
Neman Grodno
24.11 12:00

Minsk
Neman Grodno
1
2
24.11 12:00
Dnepr Mogilev
0:3 (0:1)
Dinamo Minsk
24.11 12:00

Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
0
3
24.11 12:00
Dinamo Brest
0:0 (0:0)
Gomel
24.11 12:00

Dinamo Brest
Gomel
0
0
24.11 12:00
Vitebsk
1:0 (1:0)
Gorodeya
24.11 12:00

Vitebsk
Gorodeya
1
0
24.11 12:00
BATE
4:1 (0:1)
Luch Minsk
24.11 12:00

BATE
Luch Minsk
4
1
28. Round
11.11 14:00
Torpedo Zhodino
0:0 (0:0)
Luch Minsk
11.11 14:00

Torpedo Zhodino
Luch Minsk
0
0
21.11 16:00
Shakhtyor
3:0 (1:0)
BATE
21.11 16:00

Shakhtyor
BATE
3
0
11.11 12:00
Tarpeda
3:0 (2:0)
Dnepr Mogilev
11.11 12:00

Tarpeda
Dnepr Mogilev
3
0
10.11 16:00
Neman Grodno
1:1 (1:1)
Smolevichy-STI
10.11 16:00

Neman Grodno
Smolevichy-STI
1
1
10.11 14:00
Gomel
0:2 (0:0)
Minsk
10.11 14:00

Gomel
Minsk
0
2
10.11 12:00
Isloch
0:1 (0:1)
Vitebsk
10.11 12:00

Isloch
Vitebsk
0
1
9.11 17:45
Dinamo Minsk
2:0 (1:0)
Slutsk
9.11 17:45

Dinamo Minsk
Slutsk
2
0
9.11 16:00
Gorodeya
1:0 (0:0)
Dinamo Brest
9.11 16:00

Gorodeya
Dinamo Brest
1
0
27. Round
5.11 13:00
Smolevichy-STI
1:1 (0:0)
Gomel
5.11 13:00

Smolevichy-STI
Gomel
1
1
4.11 17:45
Luch Minsk
1:1 (0:1)
Shakhtyor
4.11 17:45

Luch Minsk
Shakhtyor
1
1
4.11 16:00
BATE
1:0 (0:0)
Neman Grodno
4.11 16:00

BATE
Neman Grodno
1
0
4.11 14:00
Dnepr Mogilev
0:3 (0:2)
Torpedo Zhodino
4.11 14:00

Dnepr Mogilev
Torpedo Zhodino
0
3
4.11 12:00
Slutsk
1:3 (1:3)
Tarpeda
4.11 12:00

Slutsk
Tarpeda
1
3
3.11 15:00
Dinamo Brest
3:1 (1:1)
Isloch
3.11 15:00

Dinamo Brest
Isloch
3
1
3.11 13:00
Vitebsk
0:1 (0:1)
Dinamo Minsk
3.11 13:00

Vitebsk
Dinamo Minsk
0
1
2.11 13:00
Minsk
0:5 (0:2)
Gorodeya
2.11 13:00

Minsk
Gorodeya
0
5
26. Round
28.10 17:00
Gomel
0:1 (0:0)
BATE
28.10 17:00

Gomel
BATE
0
1
28.10 15:00
Dinamo Minsk
1:1 (1:0)
Dinamo Brest
28.10 15:00

Dinamo Minsk
Dinamo Brest
1
1
28.10 13:00
Torpedo Zhodino
1:0 (1:0)
Shakhtyor
28.10 13:00

Torpedo Zhodino
Shakhtyor
1
0
27.10 16:00
Neman Grodno
0:0 (0:0)
Luch Minsk
27.10 16:00

Neman Grodno
Luch Minsk
0
0
27.10 14:00
Gorodeya
4:1 (1:1)
Smolevichy-STI
27.10 14:00

Gorodeya
Smolevichy-STI
4
1
27.10 12:00
Tarpeda
0:1 (0:1)
Vitebsk
27.10 12:00

Tarpeda
Vitebsk
0
1
26.10 16:00
Dnepr Mogilev
2:0 (1:0)
Slutsk
26.10 16:00

Dnepr Mogilev
Slutsk
2
0
26.10 13:00
Isloch
0:3 (0:1)
Minsk
26.10 13:00

Isloch
Minsk
0
3
25. Round
22.10 17:00
Luch Minsk
1:0 (0:0)
Gomel
22.10 17:00

Luch Minsk
Gomel
1
0
21.10 16:30
Dinamo Brest
2:0 (2:0)
Tarpeda
21.10 16:30

Dinamo Brest
Tarpeda
2
0
21.10 14:00
Smolevichy-STI
0:1 (0:0)
Isloch
21.10 14:00

Smolevichy-STI
Isloch
0
1
21.10 12:00
Slutsk
0:3 (0:1)
Torpedo Zhodino
21.10 12:00

Slutsk
Torpedo Zhodino
0
3
20.10 17:00
Shakhtyor
1:0 (1:0)
Neman Grodno
20.10 17:00

Shakhtyor
Neman Grodno
1
0
20.10 15:00
BATE
3:2 (1:0)
Gorodeya
20.10 15:00

BATE
Gorodeya
3
2
20.10 13:00
Minsk
3:3 (1:2)
Dinamo Minsk
20.10 13:00

Minsk
Dinamo Minsk
3
3
19.10 17:00
Vitebsk
3:1 (1:0)
Dnepr Mogilev
19.10 17:00

Vitebsk
Dnepr Mogilev
3
1
24. Round
7.10 16:30
Dinamo Minsk
2:0 (1:0)
Smolevichy-STI
7.10 16:30

Dinamo Minsk
Smolevichy-STI
2
0
7.10 14:30
Torpedo Zhodino
3:0 (0:0)
Neman Grodno
7.10 14:30

Torpedo Zhodino
Neman Grodno
3
0
7.10 12:30
Isloch
2:1 (1:0)
BATE
7.10 12:30

Isloch
BATE
2
1
6.10 16:00
Gomel
0:3 (0:1)
Shakhtyor
6.10 16:00

Gomel
Shakhtyor
0
3
6.10 14:00
Dnepr Mogilev
1:4 (1:2)
Dinamo Brest
6.10 14:00

Dnepr Mogilev
Dinamo Brest
1
4
6.10 12:00
Slutsk
0:2 (0:2)
Vitebsk
6.10 12:00

Slutsk
Vitebsk
0
2
5.10 17:00
Gorodeya
1:1 (1:1)
Luch Minsk
5.10 17:00

Gorodeya
Luch Minsk
1
1
5.10 14:00
Tarpeda
1:0 (1:0)
Minsk
5.10 14:00

Tarpeda
Minsk
1
0
23. Round
1.10 16:30
Neman Grodno
2:0 (1:0)
Gomel
1.10 16:30

Neman Grodno
Gomel
2
0
30.9 17:45
BATE
2:1 (0:1)
Dinamo Minsk
30.9 17:45

BATE
Dinamo Minsk
2
1
30.9 15:00
Torpedo Zhodino
2:0 (1:0)
Vitebsk
30.9 15:00

Torpedo Zhodino
Vitebsk
2
0
30.9 13:00
Dinamo Brest
4:0 (2:0)
Slutsk
30.9 13:00

Dinamo Brest
Slutsk
4
0
29.9 16:00
Shakhtyor
1:0 (0:0)
Gorodeya
29.9 16:00

Shakhtyor
Gorodeya
1
0
29.9 14:00
Minsk
4:0 (2:0)
Dnepr Mogilev
29.9 14:00

Minsk
Dnepr Mogilev
4
0
30.9 11:00
Smolevichy-STI
0:2 (0:1)
Tarpeda
30.9 11:00

Smolevichy-STI
Tarpeda
0
2
28.9 17:00
Luch Minsk
1:1 (0:0)
Isloch
28.9 17:00

Luch Minsk
Isloch
1
1
22. Round
24.9 17:00
Gorodeya
0:2 (0:0)
Neman Grodno
24.9 17:00

Gorodeya
Neman Grodno
0
2
26.9 14:30
Tarpeda
0:3 (0:1)
BATE
26.9 14:30

Tarpeda
BATE
0
3
23.9 17:45
Dinamo Minsk
3:2 (1:0)
Luch Minsk
23.9 17:45

Dinamo Minsk
Luch Minsk
3
2
22.9 17:45
Torpedo Zhodino
1:0 (0:0)
Gomel
22.9 17:45

Torpedo Zhodino
Gomel
1
0
22.9 16:00
Vitebsk
0:1 (0:0)
Dinamo Brest
22.9 16:00

Vitebsk
Dinamo Brest
0
1
22.9 14:00
Slutsk
0:1 (0:0)
Minsk
22.9 14:00

Slutsk
Minsk
0
1
22.9 12:00
Isloch
1:0 (1:0)
Shakhtyor
22.9 12:00

Isloch
Shakhtyor
1
0
21.9 17:00
Dnepr Mogilev
0:1 (0:0)
Smolevichy-STI
21.9 17:00

Dnepr Mogilev
Smolevichy-STI
0
1
21. Round
17.9 17:00
Gomel
2:0 (2:0)
Gorodeya
17.9 17:00

Gomel
Gorodeya
2
0
16.9 17:45
Dinamo Brest
2:0 (0:0)
Torpedo Zhodino
16.9 17:45

Dinamo Brest
Torpedo Zhodino
2
0
16.9 15:45
Neman Grodno
6:0 (3:0)
Isloch
16.9 15:45

Neman Grodno
Isloch
6
0
16.9 13:45
Smolevichy-STI
1:2 (1:1)
Slutsk
16.9 13:45

Smolevichy-STI
Slutsk
1
2
15.9 16:30
Shakhtyor
0:0 (0:0)
Dinamo Minsk
15.9 16:30

Shakhtyor
Dinamo Minsk
0
0
15.9 14:30
BATE
3:1 (2:0)
Dnepr Mogilev
15.9 14:30

BATE
Dnepr Mogilev
3
1
15.9 12:30
Minsk
1:3 (0:1)
Vitebsk
15.9 12:30

Minsk
Vitebsk
1
3
14.9 16:30
Luch Minsk
3:1 (1:0)
Tarpeda
14.9 16:30

Luch Minsk
Tarpeda
3
1
20. Round
2.9 17:30
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Neman Grodno
2.9 17:30

Dinamo Minsk
Neman Grodno
1
0
2.9 15:00
Slutsk
0:1 (0:0)
BATE
2.9 15:00

Slutsk
BATE
0
1
2.9 13:00
Tarpeda
2:3 (1:2)
Shakhtyor
2.9 13:00

Tarpeda
Shakhtyor
2
3
1.9 17:30
Dinamo Brest
2:1 (1:1)
Minsk
1.9 17:30

Dinamo Brest
Minsk
2
1
1.9 15:00
Isloch
0:1 (0:1)
Gomel
1.9 15:00

Isloch
Gomel
0
1
1.9 13:00
Dnepr Mogilev
0:0 (0:0)
Luch Minsk
1.9 13:00

Dnepr Mogilev
Luch Minsk
0
0
31.8 17:30
Vitebsk
4:0 (1:0)
Smolevichy-STI
31.8 17:30

Vitebsk
Smolevichy-STI
4
0
31.8 15:30
Torpedo Zhodino
0:1 (0:0)
Gorodeya
31.8 15:30

Torpedo Zhodino
Gorodeya
0
1
19. Round
27.8 17:00
Slutsk
1:0 (0:0)
Luch Minsk
27.8 17:00

Slutsk
Luch Minsk
1
0
26.8 17:45
Gomel
0:0 (0:0)
Dinamo Minsk
26.8 17:45

Gomel
Dinamo Minsk
0
0
26.8 15:45
Shakhtyor
3:1 (2:1)
Dnepr Mogilev
26.8 15:45

Shakhtyor
Dnepr Mogilev
3
1
26.8 13:45
Smolevichy-STI
1:0 (1:0)
Dinamo Brest
26.8 13:45

Smolevichy-STI
Dinamo Brest
1
0
25.8 17:45
Neman Grodno
1:0 (0:0)
Tarpeda
25.8 17:45

Neman Grodno
Tarpeda
1
0
25.8 15:45
BATE
1:1 (0:0)
Vitebsk
25.8 15:45

BATE
Vitebsk
1
1
25.8 13:45
Gorodeya
2:0 (0:0)
Isloch
25.8 13:45

Gorodeya
Isloch
2
0
24.8 16:45
Minsk
0:0 (0:0)
Torpedo Zhodino
24.8 16:45

Minsk
Torpedo Zhodino
0
0
18. Round
20.8 16:00
Tarpeda
1:2 (0:0)
Gomel
20.8 16:00

Tarpeda
Gomel
1
2
19.8 16:00
Dinamo Minsk
0:2 (0:1)
Gorodeya
19.8 16:00

Dinamo Minsk
Gorodeya
0
2
19.8 14:00
Slutsk
1:3 (0:3)
Shakhtyor
19.8 14:00

Slutsk
Shakhtyor
1
3
19.8 12:00
Vitebsk
2:0 (0:0)
Luch Minsk
19.8 12:00

Vitebsk
Luch Minsk
2
0
31.10 18:45
Dinamo Brest
1:3 (1:0)
BATE
31.10 18:45

Dinamo Brest
BATE
1
3
18.8 16:45
Torpedo Zhodino
2:1 (2:1)
Isloch
18.8 16:45

Torpedo Zhodino
Isloch
2
1
18.8 14:45
Minsk
0:0 (0:0)
Smolevichy-STI
18.8 14:45

Minsk
Smolevichy-STI
0
0
17.8 17:00
Dnepr Mogilev
0:0 (0:0)
Neman Grodno
17.8 17:00

Dnepr Mogilev
Neman Grodno
0
0
17. Round
23.7 17:00
Smolevichy-STI
1:2 (0:1)
Torpedo Zhodino
23.7 17:00

Smolevichy-STI
Torpedo Zhodino
1
2
21.7 12:00
Luch Minsk
1:1 (1:1)
Dinamo Brest
21.7 12:00

Luch Minsk
Dinamo Brest
1
1
31.10 14:45
Shakhtyor
2:1 (1:0)
Vitebsk
31.10 14:45

Shakhtyor
Vitebsk
2
1
22.7 14:30
Isloch
0:1 (0:0)
Dinamo Minsk
22.7 14:30

Isloch
Dinamo Minsk
0
1
21.7 16:30
Gorodeya
0:0 (0:0)
Tarpeda
21.7 16:30

Gorodeya
Tarpeda
0
0
21.7 14:30
Gomel
2:0 (2:0)
Dnepr Mogilev
21.7 14:30

Gomel
Dnepr Mogilev
2
0
20.7 18:45
BATE
2:0 (0:0)
Minsk
20.7 18:45

BATE
Minsk
2
0
20.7 16:45
Neman Grodno
0:3 (0:1)
Slutsk
20.7 16:45

Neman Grodno
Slutsk
0
3
16. Round
16.7 18:45
Dinamo Brest
1:3 (1:1)
Shakhtyor
16.7 18:45

Dinamo Brest
Shakhtyor
1
3
31.10 16:45
Torpedo Zhodino
0:0 (0:0)
Dinamo Minsk
31.10 16:45

Torpedo Zhodino
Dinamo Minsk
0
0
15.7 13:45
Dnepr Mogilev
1:2 (0:1)
Gorodeya
15.7 13:45

Dnepr Mogilev
Gorodeya
1
2
15.7 12:00
Tarpeda
1:1 (0:1)
Isloch
15.7 12:00

Tarpeda
Isloch
1
1
14.7 18:45
Vitebsk
5:1 (3:1)
Neman Grodno
14.7 18:45

Vitebsk
Neman Grodno
5
1
14.7 16:45
Smolevichy-STI
2:3 (2:2)
BATE
14.7 16:45

Smolevichy-STI
BATE
2
3
14.7 14:45
Minsk
3:1 (2:1)
Luch Minsk
14.7 14:45

Minsk
Luch Minsk
3
1
13.7 16:45
Slutsk
0:1 (0:1)
Gomel
13.7 16:45

Slutsk
Gomel
0
1
15. Round
7.7 17:00
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Tarpeda
7.7 17:00

Dinamo Minsk
Tarpeda
1
0
9.7 18:45
Dnepr Mogilev
0:0 (0:0)
Isloch
9.7 18:45

Dnepr Mogilev
Isloch
0
0
8.7 16:45
Slutsk
1:0 (1:0)
Gorodeya
8.7 16:45

Slutsk
Gorodeya
1
0
8.7 14:45
Smolevichy-STI
1:1 (1:0)
Luch Minsk
8.7 14:45

Smolevichy-STI
Luch Minsk
1
1
8.7 13:00
Vitebsk
1:0 (1:0)
Gomel
8.7 13:00

Vitebsk
Gomel
1
0
7.7 18:45
Dinamo Brest
1:0 (0:0)
Neman Grodno
7.7 18:45

Dinamo Brest
Neman Grodno
1
0
7.7 15:15
Minsk
0:0 (0:0)
Shakhtyor
7.7 15:15

Minsk
Shakhtyor
0
0
6.7 17:00
BATE
2:1 (0:1)
Torpedo Zhodino
6.7 17:00

BATE
Torpedo Zhodino
2
1
14. Round
29.6 18:45
Gomel
0:6 (0:2)
Dinamo Brest
29.6 18:45

Gomel
Dinamo Brest
0
6
1.7 18:45
Shakhtyor
1:0 (0:0)
Smolevichy-STI
1.7 18:45

Shakhtyor
Smolevichy-STI
1
0
1.7 16:45
Dinamo Minsk
2:1 (0:0)
Dnepr Mogilev
1.7 16:45

Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
2
1
1.7 14:45
Gorodeya
1:1 (1:0)
Vitebsk
1.7 14:45

Gorodeya
Vitebsk
1
1
30.6 18:45
Neman Grodno
2:2 (1:0)
Minsk
30.6 18:45

Neman Grodno
Minsk
2
2
30.6 16:45
Torpedo Zhodino
1:0 (1:0)
Tarpeda
30.6 16:45

Torpedo Zhodino
Tarpeda
1
0
30.6 14:45
Isloch
0:1 (0:1)
Slutsk
30.6 14:45

Isloch
Slutsk
0
1
29.6 16:45
Luch Minsk
1:2 (0:2)
BATE
29.6 16:45

Luch Minsk
BATE
1
2
13. Round
25.6 17:00
Vitebsk
2:0 (0:0)
Isloch
25.6 17:00

Vitebsk
Isloch
2
0
24.6 18:45
Luch Minsk
1:3 (0:3)
Torpedo Zhodino
24.6 18:45

Luch Minsk
Torpedo Zhodino
1
3
24.6 16:45
BATE
0:0 (0:0)
Shakhtyor
24.6 16:45

BATE
Shakhtyor
0
0
24.6 14:45
Slutsk
0:1 (0:0)
Dinamo Minsk
24.6 14:45

Slutsk
Dinamo Minsk
0
1
25.6 18:45
Dinamo Brest
5:2 (1:0)
Gorodeya
25.6 18:45

Dinamo Brest
Gorodeya
5
2
23.6 16:45
Minsk
0:2 (0:2)
Gomel
23.6 16:45

Minsk
Gomel
0
2
23.6 14:45
Smolevichy-STI
0:1 (0:0)
Neman Grodno
23.6 14:45

Smolevichy-STI
Neman Grodno
0
1
22.6 17:00
Dnepr Mogilev
1:2 (1:0)
Tarpeda
22.6 17:00

Dnepr Mogilev
Tarpeda
1
2
12. Round
18.6 18:45
Isloch
0:1 (0:1)
Dinamo Brest
18.6 18:45

Isloch
Dinamo Brest
0
1
18.6 16:45
Gomel
0:2 (0:1)
Smolevichy-STI
18.6 16:45

Gomel
Smolevichy-STI
0
2
18.6 15:00
Dinamo Minsk
1:1 (1:0)
Vitebsk
18.6 15:00

Dinamo Minsk
Vitebsk
1
1
17.6 18:45
Neman Grodno
2:3 (1:2)
BATE
17.6 18:45

Neman Grodno
BATE
2
3
17.6 16:45
Torpedo Zhodino
1:0 (1:0)
Dnepr Mogilev
17.6 16:45

Torpedo Zhodino
Dnepr Mogilev
1
0
17.6 14:45
Shakhtyor
4:0 (1:0)
Luch Minsk
17.6 14:45

Shakhtyor
Luch Minsk
4
0
16.6 17:45
Gorodeya
1:2 (1:0)
Minsk
16.6 17:45

Gorodeya
Minsk
1
2
16.6 15:45
Tarpeda
0:1 (0:1)
Slutsk
16.6 15:45

Tarpeda
Slutsk
0
1
11. Round
13.6 18:45
Dinamo Brest
1:1 (1:1)
Dinamo Minsk
13.6 18:45

Dinamo Brest
Dinamo Minsk
1
1
13.6 16:45
BATE
3:0 (2:0)
Gomel
13.6 16:45

BATE
Gomel
3
0
13.6 15:00
Shakhtyor
1:0 (0:0)
Torpedo Zhodino
13.6 15:00

Shakhtyor
Torpedo Zhodino
1
0
12.6 16:45
Minsk
0:1 (0:0)
Isloch
12.6 16:45

Minsk
Isloch
0
1
12.6 16:45
Vitebsk
2:0 (1:0)
Tarpeda
12.6 16:45

Vitebsk
Tarpeda
2
0
12.6 15:00
Slutsk
5:0 (2:0)
Dnepr Mogilev
12.6 15:00

Slutsk
Dnepr Mogilev
5
0
11.6 17:45
Luch Minsk
1:2 (0:1)
Neman Grodno
11.6 17:45

Luch Minsk
Neman Grodno
1
2
11.6 15:45
Smolevichy-STI
2:0 (0:0)
Gorodeya
11.6 15:45

Smolevichy-STI
Gorodeya
2
0
10. Round
3.6 16:00
Torpedo Zhodino
2:0 (2:0)
Slutsk
3.6 16:00

Torpedo Zhodino
Slutsk
2
0
3.6 14:00
Isloch
1:0 (0:0)
Smolevichy-STI
3.6 14:00

Isloch
Smolevichy-STI
1
0
2.6 18:45
Gorodeya
2:1 (0:1)
BATE
2.6 18:45

Gorodeya
BATE
2
1
2.6 16:45
Gomel
1:0 (1:0)
Luch Minsk
2.6 16:45

Gomel
Luch Minsk
1
0
2.6 14:45
Dnepr Mogilev
0:1 (0:0)
Vitebsk
2.6 14:45

Dnepr Mogilev
Vitebsk
0
1
2.6 12:45
Tarpeda
1:1 (0:1)
Dinamo Brest
2.6 12:45

Tarpeda
Dinamo Brest
1
1
1.6 18:45
Neman Grodno
0:1 (0:1)
Shakhtyor
1.6 18:45

Neman Grodno
Shakhtyor
0
1
1.6 16:45
Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
Minsk
1.6 16:45

Dinamo Minsk
Minsk
1
0
9. Round
29.5 18:45
Dinamo Brest
1:1 (1:0)
Dnepr Mogilev
29.5 18:45

Dinamo Brest
Dnepr Mogilev
1
1
29.5 16:45
Vitebsk
2:0 (0:0)
Slutsk
29.5 16:45

Vitebsk
Slutsk
2
0
28.5 18:45
Neman Grodno
1:0 (1:0)
Torpedo Zhodino
28.5 18:45

Neman Grodno
Torpedo Zhodino
1
0
28.5 16:45
BATE
1:1 (1:0)
Isloch
28.5 16:45

BATE
Isloch
1
1
27.5 17:45
Luch Minsk
1:1 (0:1)
Gorodeya
27.5 17:45

Luch Minsk
Gorodeya
1
1
27.5 16:00
Shakhtyor
2:1 (1:1)
Gomel
27.5 16:00

Shakhtyor
Gomel
2
1
27.5 14:00
Smolevichy-STI
0:2 (0:0)
Dinamo Minsk
27.5 14:00

Smolevichy-STI
Dinamo Minsk
0
2
26.5 15:30
Minsk
6:1 (4:1)
Tarpeda
26.5 15:30

Minsk
Tarpeda
6
1
8. Round
23.5 17:15
Dinamo Minsk
0:1 (0:0)
BATE
23.5 17:15

Dinamo Minsk
BATE
0
1
23.5 15:15
Slutsk
1:1 (1:0)
Dinamo Brest
23.5 15:15

Slutsk
Dinamo Brest
1
1
22.5 18:45
Isloch
1:1 (0:0)
Luch Minsk
22.5 18:45

Isloch
Luch Minsk
1
1
22.5 16:45
Gorodeya
0:1 (0:0)
Shakhtyor
22.5 16:45

Gorodeya
Shakhtyor
0
1
21.5 18:45
Gomel
0:2 (0:0)
Neman Grodno
21.5 18:45

Gomel
Neman Grodno
0
2
21.5 16:45
Vitebsk
2:0 (1:0)
Torpedo Zhodino
21.5 16:45

Vitebsk
Torpedo Zhodino
2
0
20.5 17:15
Tarpeda
0:0 (0:0)
Smolevichy-STI
20.5 17:15

Tarpeda
Smolevichy-STI
0
0
20.5 15:15
Dnepr Mogilev
0:0 (0:0)
Minsk
20.5 15:15

Dnepr Mogilev
Minsk
0
0
7. Round
14.5 17:30
Luch Minsk
1:3 (0:1)
Dinamo Minsk
14.5 17:30

Luch Minsk
Dinamo Minsk
1
3
13.5 17:30
BATE
2:0 (0:0)
Tarpeda
13.5 17:30

BATE
Tarpeda
2
0
13.5 15:15
Neman Grodno
1:0 (0:0)
Gorodeya
13.5 15:15

Neman Grodno
Gorodeya
1
0
13.5 13:00
Shakhtyor
3:0 (2:0)
Isloch
13.5 13:00

Shakhtyor
Isloch
3
0
12.5 17:30
Dinamo Brest
3:1 (2:1)
Vitebsk
12.5 17:30

Dinamo Brest
Vitebsk
3
1
12.5 15:30
Gomel
0:0 (0:0)
Torpedo Zhodino
12.5 15:30

Gomel
Torpedo Zhodino
0
0
12.5 13:30
Smolevichy-STI
2:1 (1:0)
Dnepr Mogilev
12.5 13:30

Smolevichy-STI
Dnepr Mogilev
2
1
11.5 17:30
Minsk
0:2 (0:0)
Slutsk
11.5 17:30

Minsk
Slutsk
0
2
6. Round
7.5 17:30
Dnepr Mogilev
0:1 (0:1)
BATE
7.5 17:30

Dnepr Mogilev
BATE
0
1
6.5 17:30
Isloch
1:2 (0:1)
Neman Grodno
6.5 17:30

Isloch
Neman Grodno
1
2
6.5 15:30
Torpedo Zhodino
2:0 (0:0)
Dinamo Brest
6.5 15:30

Torpedo Zhodino
Dinamo Brest
2
0
6.5 13:30
Dinamo Minsk
0:0 (0:0)
Shakhtyor
6.5 13:30

Dinamo Minsk
Shakhtyor
0
0
5.5 17:30
Gorodeya
0:0 (0:0)
Gomel
5.5 17:30

Gorodeya
Gomel
0
0
5.5 15:30
Tarpeda
0:1 (0:1)
Luch Minsk
5.5 15:30

Tarpeda
Luch Minsk
0
1
5.5 13:30
Vitebsk
1:0 (0:0)
Minsk
5.5 13:30

Vitebsk
Minsk
1
0
4.5 16:30
Slutsk
1:0 (0:0)
Smolevichy-STI
4.5 16:30

Slutsk
Smolevichy-STI
1
0
5. Round
29.4 17:30
Gorodeya
1:1 (1:0)
Torpedo Zhodino
29.4 17:30

Gorodeya
Torpedo Zhodino
1
1
29.4 15:30
Smolevichy-STI
1:1 (0:0)
Vitebsk
29.4 15:30

Smolevichy-STI
Vitebsk
1
1
28.4 18:45
Luch Minsk
2:0 (2:0)
Dnepr Mogilev
28.4 18:45

Luch Minsk
Dnepr Mogilev
2
0
28.4 17:00
Neman Grodno
0:2 (0:1)
Dinamo Minsk
28.4 17:00

Neman Grodno
Dinamo Minsk
0
2
28.4 15:00
BATE
3:1 (2:1)
Slutsk
28.4 15:00

BATE
Slutsk
3
1
28.4 13:00
Shakhtyor
1:0 (0:0)
Tarpeda
28.4 13:00

Shakhtyor
Tarpeda
1
0
27.4 17:45
Gomel
1:2 (1:1)
Isloch
27.4 17:45

Gomel
Isloch
1
2
27.4 15:30
Minsk
3:3 (1:1)
Dinamo Brest
27.4 15:30

Minsk
Dinamo Brest
3
3
4. Round
21.4 12:00
Luch Minsk
0:3 (0:2)
Slutsk
21.4 12:00

Luch Minsk
Slutsk
0
3
23.4 18:45
Vitebsk
0:1 (0:1)
BATE
23.4 18:45

Vitebsk
BATE
0
1
23.4 16:45
Dnepr Mogilev
1:1 (1:0)
Shakhtyor
23.4 16:45

Dnepr Mogilev
Shakhtyor
1
1
22.4 17:00
Dinamo Brest
2:2 (1:0)
Smolevichy-STI
22.4 17:00

Dinamo Brest
Smolevichy-STI
2
2
22.4 15:00
Isloch
0:0 (0:0)
Gorodeya
22.4 15:00

Isloch
Gorodeya
0
0
22.4 12:00
Tarpeda
0:1 (0:0)
Neman Grodno
22.4 12:00

Tarpeda
Neman Grodno
0
1
21.4 16:00
Torpedo Zhodino
2:1 (1:0)
Minsk
21.4 16:00

Torpedo Zhodino
Minsk
2
1
21.4 14:00
Dinamo Minsk
2:1 (1:1)
Gomel
21.4 14:00

Dinamo Minsk
Gomel
2
1
3. Round
15.4 16:00
Gorodeya
0:2 (0:1)
Dinamo Minsk
15.4 16:00

Gorodeya
Dinamo Minsk
0
2
15.4 14:00
Gomel
0:0 (0:0)
Tarpeda
15.4 14:00

Gomel
Tarpeda
0
0
15.4 12:00
Smolevichy-STI
1:1 (1:1)
Minsk
15.4 12:00

Smolevichy-STI
Minsk
1
1
14.4 17:45
Isloch
0:0 (0:0)
Torpedo Zhodino
14.4 17:45

Isloch
Torpedo Zhodino
0
0
14.4 14:00
Neman Grodno
0:0 (0:0)
Dnepr Mogilev
14.4 14:00

Neman Grodno
Dnepr Mogilev
0
0
13.4 17:45
Shakhtyor
0:1 (0:0)
Slutsk
13.4 17:45

Shakhtyor
Slutsk
0
1
13.4 15:45
Luch Minsk
0:2 (0:0)
Vitebsk
13.4 15:45

Luch Minsk
Vitebsk
0
2
14.4 16:00
BATE
2:0 (0:0)
Dinamo Brest
14.4 16:00

BATE
Dinamo Brest
2
0
2. Round
7.4 16:00
Dinamo Minsk
0:0 (0:0)
Isloch
7.4 16:00

Dinamo Minsk
Isloch
0
0
7.4 14:00
Vitebsk
2:1 (0:1)
Shakhtyor
7.4 14:00

Vitebsk
Shakhtyor
2
1
7.4 10:00
Tarpeda
1:0 (0:0)
Gorodeya
7.4 10:00

Tarpeda
Gorodeya
1
0
6.4 18:45
Dnepr Mogilev
1:0 (0:0)
Gomel
6.4 18:45

Dnepr Mogilev
Gomel
1
0
6.4 17:00
Torpedo Zhodino
1:0 (0:0)
Smolevichy-STI
6.4 17:00

Torpedo Zhodino
Smolevichy-STI
1
0
6.4 15:00
Minsk
0:2 (0:2)
BATE
6.4 15:00

Minsk
BATE
0
2
5.4 14:30
Dinamo Brest
2:1 (2:1)
Luch Minsk
5.4 14:30

Dinamo Brest
Luch Minsk
2
1
5.4 16:30
Slutsk
1:1 (1:1)
Neman Grodno
5.4 16:30

Slutsk
Neman Grodno
1
1
1. Round
1.4 16:00
BATE
1:0 (1:0)
Smolevichy-STI
1.4 16:00

BATE
Smolevichy-STI
1
0
1.4 14:00
Gorodeya
1:2 (1:2)
Dnepr Mogilev
1.4 14:00

Gorodeya
Dnepr Mogilev
1
2
1.4 12:00
Isloch
1:1 (1:0)
Tarpeda
1.4 12:00

Isloch
Tarpeda
1
1
31.3 17:00
Dinamo Minsk
2:1 (1:0)
Torpedo Zhodino
31.3 17:00

Dinamo Minsk
Torpedo Zhodino
2
1
31.3 15:00
Shakhtyor
0:0 (0:0)
Dinamo Brest
31.3 15:00

Shakhtyor
Dinamo Brest
0
0
31.3 13:00
Gomel
0:0 (0:0)
Slutsk
31.3 13:00

Gomel
Slutsk
0
0
30.3 17:30
Neman Grodno
1:1 (0:1)
Vitebsk
30.3 17:30

Neman Grodno
Vitebsk
1
1
30.3 15:30
Luch Minsk
0:0 (0:0)
Minsk
30.3 15:30

Luch Minsk
Minsk
0
0