Champions league
Europa League
Premier League (7)
Championship (10)
League One (12)
League Two (11)
Primera Division (4)
Segunda Division (5)
1.Bundesliga (6)
2.Bundesliga
Serie A (3)
Serie B (4)
Ligue 2 (2)
Ligue 1 (4)
Eredivisie (4)
Eerste Divisie
Jupiler League (4)
Primeira Liga (3)
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig (3)
Super League (3)
Super League
Bundesliga
Superliga
MLS
1.HNL
1.liga
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 96 EUR
 82 EUR*

90 -17% 320 EUR
 256 EUR*

180 -25% 540 EUR
 405 EUR*

365 -33% 1000 EUR
 700 EUR*

*Offer ends 20.1.2019 23:00

1.liga

Matches: 240

Home team: 112 (47%)
Away team: 60 (25%)
Draws: 68 (28%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 71%
OVER 2,5: 44%
OVER 3,5: 21%

Home team

OVER 0,5: 181 (75%)
OVER 1,5: 97 (40%)
OVER 2,5: 36 (15%)

Away team

OVER 0,5: 144 (60%)
OVER 1,5: 61 (25%)
OVER 2,5: 28 (12%)
Match review 1.liga
30. Round
26.5 15:00
Zlín
3:1 (1:0)
Slovan Liberec
26.5 15:00

Zlín
Slovan Liberec
3
1
26.5 15:00
Teplice
0:3 (0:1)
Slavia Praha
26.5 15:00

Teplice
Slavia Praha
0
3
26.5 15:00
Sigma Olomouc
3:0 (1:0)
Mladá Boleslav
26.5 15:00

Sigma Olomouc
Mladá Boleslav
3
0
26.5 15:00
Baník Ostrava
2:0 (0:0)
Zbrojovka Brno
26.5 15:00

Baník Ostrava
Zbrojovka Brno
2
0
26.5 15:00
Vysočina Jihlava
0:2 (0:0)
Karviná
26.5 15:00

Vysočina Jihlava
Karviná
0
2
26.5 15:00
Jablonec
2:0 (1:0)
Slovácko
26.5 15:00

Jablonec
Slovácko
2
0
26.5 15:00
Dukla Praha
1:5 (1:3)
Viktoria Plzeň
26.5 15:00

Dukla Praha
Viktoria Plzeň
1
5
26.5 15:00
Bohemians 1905
0:0 (0:0)
Sparta Praha
26.5 15:00

Bohemians 1905
Sparta Praha
0
0
29. Round
19.5 15:00
Sparta Praha
1:0 (0:0)
Sigma Olomouc
19.5 15:00

Sparta Praha
Sigma Olomouc
1
0
19.5 15:00
Slovácko
1:1 (1:0)
Zlín
19.5 15:00

Slovácko
Zlín
1
1
19.5 15:00
Slavia Praha
1:3 (0:3)
Jablonec
19.5 15:00

Slavia Praha
Jablonec
1
3
19.5 15:00
Viktoria Plzeň
2:1 (1:0)
Teplice
19.5 15:00

Viktoria Plzeň
Teplice
2
1
19.5 15:00
Mladá Boleslav
1:0 (1:0)
Dukla Praha
19.5 15:00

Mladá Boleslav
Dukla Praha
1
0
19.5 15:00
Slovan Liberec
1:0 (0:0)
Bohemians 1905
19.5 15:00

Slovan Liberec
Bohemians 1905
1
0
19.5 15:00
Karviná
0:0 (0:0)
Baník Ostrava
19.5 15:00

Karviná
Baník Ostrava
0
0
19.5 15:00
Zbrojovka Brno
0:0 (0:0)
Vysočina Jihlava
19.5 15:00

Zbrojovka Brno
Vysočina Jihlava
0
0
28. Round
14.5 17:00
Dukla Praha
0:2 (0:1)
Slavia Praha
14.5 17:00

Dukla Praha
Slavia Praha
0
2
13.5 17:00
Jablonec
2:1 (1:0)
Karviná
13.5 17:00

Jablonec
Karviná
2
1
13.5 16:00
Teplice
1:4 (0:1)
Zbrojovka Brno
13.5 16:00

Teplice
Zbrojovka Brno
1
4
13.5 16:00
Bohemians 1905
1:3 (1:1)
Mladá Boleslav
13.5 16:00

Bohemians 1905
Mladá Boleslav
1
3
12.5 17:30
Viktoria Plzeň
1:1 (0:0)
Slovácko
12.5 17:30

Viktoria Plzeň
Slovácko
1
1
12.5 17:00
Zlín
1:4 (0:2)
Sigma Olomouc
12.5 17:00

Zlín
Sigma Olomouc
1
4
12.5 15:15
Baník Ostrava
1:1 (0:1)
Slovan Liberec
12.5 15:15

Baník Ostrava
Slovan Liberec
1
1
11.5 16:30
Vysočina Jihlava
0:1 (0:0)
Sparta Praha
11.5 16:30

Vysočina Jihlava
Sparta Praha
0
1
27. Round
5.5 17:30
Slavia Praha
2:0 (1:0)
Viktoria Plzeň
5.5 17:30

Slavia Praha
Viktoria Plzeň
2
0
5.5 16:00
Slovácko
0:0 (0:0)
Teplice
5.5 16:00

Slovácko
Teplice
0
0
5.5 15:15
Sigma Olomouc
1:1 (0:1)
Bohemians 1905
5.5 15:15

Sigma Olomouc
Bohemians 1905
1
1
5.5 15:00
Mladá Boleslav
0:0 (0:0)
Baník Ostrava
5.5 15:00

Mladá Boleslav
Baník Ostrava
0
0
5.5 15:00
Slovan Liberec
1:3 (1:0)
Vysočina Jihlava
5.5 15:00

Slovan Liberec
Vysočina Jihlava
1
3
5.5 15:00
Karviná
1:3 (0:1)
Dukla Praha
5.5 15:00

Karviná
Dukla Praha
1
3
5.5 15:00
Zbrojovka Brno
0:3 (0:2)
Jablonec
5.5 15:00

Zbrojovka Brno
Jablonec
0
3
4.5 18:15
Sparta Praha
2:1 (1:0)
Zlín
4.5 18:15

Sparta Praha
Zlín
2
1
26. Round
29.4 17:30
Jablonec
2:0 (1:0)
Slovan Liberec
29.4 17:30

Jablonec
Slovan Liberec
2
0
29.4 16:00
Zlín
1:1 (1:0)
Bohemians 1905
29.4 16:00

Zlín
Bohemians 1905
1
1
29.4 16:00
Teplice
1:2 (1:1)
Sigma Olomouc
29.4 16:00

Teplice
Sigma Olomouc
1
2
29.4 14:00
Slavia Praha
0:0 (0:0)
Slovácko
29.4 14:00

Slavia Praha
Slovácko
0
0
28.4 19:15
Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
Karviná
28.4 19:15

Viktoria Plzeň
Karviná
2
0
28.4 14:00
Baník Ostrava
3:2 (1:1)
Sparta Praha
28.4 14:00

Baník Ostrava
Sparta Praha
3
2
27.4 17:00
Vysočina Jihlava
0:0 (0:0)
Mladá Boleslav
27.4 17:00

Vysočina Jihlava
Mladá Boleslav
0
0
27.4 17:00
Dukla Praha
2:1 (1:1)
Zbrojovka Brno
27.4 17:00

Dukla Praha
Zbrojovka Brno
2
1
25. Round
22.4 17:00
Slovan Liberec
0:0 (0:0)
Slavia Praha
22.4 17:00

Slovan Liberec
Slavia Praha
0
0
22.4 15:00
Karviná
1:1 (1:0)
Teplice
22.4 15:00

Karviná
Teplice
1
1
21.4 19:15
Zbrojovka Brno
1:3 (0:2)
Viktoria Plzeň
21.4 19:15

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
1
3
21.4 17:00
Mladá Boleslav
0:1 (0:0)
Zlín
21.4 17:00

Mladá Boleslav
Zlín
0
1
21.4 16:00
Slovácko
2:0 (2:0)
Dukla Praha
21.4 16:00

Slovácko
Dukla Praha
2
0
21.4 16:00
Bohemians 1905
1:1 (0:0)
Vysočina Jihlava
21.4 16:00

Bohemians 1905
Vysočina Jihlava
1
1
21.4 14:00
Sigma Olomouc
1:0 (0:0)
Baník Ostrava
21.4 14:00

Sigma Olomouc
Baník Ostrava
1
0
20.4 19:15
Sparta Praha
2:0 (1:0)
Jablonec
20.4 19:15

Sparta Praha
Jablonec
2
0
24. Round
15.4 17:00
Viktoria Plzeň
2:2 (1:2)
Sparta Praha
15.4 17:00

Viktoria Plzeň
Sparta Praha
2
2
14.4 17:00
Dukla Praha
2:0 (0:0)
Slovan Liberec
14.4 17:00

Dukla Praha
Slovan Liberec
2
0
14.4 16:00
Slovácko
1:0 (0:0)
Zbrojovka Brno
14.4 16:00

Slovácko
Zbrojovka Brno
1
0
14.4 15:30
Baník Ostrava
2:0 (0:0)
Bohemians 1905
14.4 15:30

Baník Ostrava
Bohemians 1905
2
0
14.4 15:00
Jablonec
0:0 (0:0)
Sigma Olomouc
14.4 15:00

Jablonec
Sigma Olomouc
0
0
13.4 17:00
Teplice
1:1 (0:0)
Mladá Boleslav
13.4 17:00

Teplice
Mladá Boleslav
1
1
13.4 17:00
Slavia Praha
3:2 (1:1)
Karviná
13.4 17:00

Slavia Praha
Karviná
3
2
13.4 17:00
Vysočina Jihlava
1:1 (0:0)
Zlín
13.4 17:00

Vysočina Jihlava
Zlín
1
1
23. Round
8.4 17:00
Bohemians 1905
5:2 (4:2)
Viktoria Plzeň
8.4 17:00

Bohemians 1905
Viktoria Plzeň
5
2
8.4 15:00
Karviná
0:0 (0:0)
Slovácko
8.4 15:00

Karviná
Slovácko
0
0
7.4 17:00
Slovan Liberec
1:2 (0:0)
Teplice
7.4 17:00

Slovan Liberec
Teplice
1
2
7.4 16:00
Zlín
0:2 (0:1)
Baník Ostrava
7.4 16:00

Zlín
Baník Ostrava
0
2
7.4 16:00
Sigma Olomouc
1:1 (1:0)
Vysočina Jihlava
7.4 16:00

Sigma Olomouc
Vysočina Jihlava
1
1
7.4 16:00
Mladá Boleslav
1:1 (1:0)
Jablonec
7.4 16:00

Mladá Boleslav
Jablonec
1
1
7.4 14:00
Sparta Praha
3:0 (2:0)
Dukla Praha
7.4 14:00

Sparta Praha
Dukla Praha
3
0
7.4 12:00
Zbrojovka Brno
0:1 (0:0)
Slavia Praha
7.4 12:00

Zbrojovka Brno
Slavia Praha
0
1
22. Round
1.4 17:00
Slavia Praha
1:2 (1:1)
Zlín
1.4 17:00

Slavia Praha
Zlín
1
2
31.3 19:15
Viktoria Plzeň
1:2 (0:1)
Mladá Boleslav
31.3 19:15

Viktoria Plzeň
Mladá Boleslav
1
2
31.3 17:00
Teplice
1:1 (0:1)
Sparta Praha
31.3 17:00

Teplice
Sparta Praha
1
1
31.3 14:00
Slovácko
0:1 (0:1)
Slovan Liberec
31.3 14:00

Slovácko
Slovan Liberec
0
1
31.3 14:00
Jablonec
2:1 (1:1)
Bohemians 1905
31.3 14:00

Jablonec
Bohemians 1905
2
1
31.3 14:00
Zbrojovka Brno
0:0 (0:0)
Karviná
31.3 14:00

Zbrojovka Brno
Karviná
0
0
30.3 19:15
Baník Ostrava
3:1 (1:0)
Vysočina Jihlava
30.3 19:15

Baník Ostrava
Vysočina Jihlava
3
1
30.3 17:00
Dukla Praha
2:3 (1:1)
Sigma Olomouc
30.3 17:00

Dukla Praha
Sigma Olomouc
2
3
21. Round
18.3 16:00
Zlín
0:1 (0:1)
Viktoria Plzeň
18.3 16:00

Zlín
Viktoria Plzeň
0
1
18.3 14:00
Bohemians 1905
2:0 (0:0)
Teplice
18.3 14:00

Bohemians 1905
Teplice
2
0
17.3 19:00
Sigma Olomouc
1:1 (0:0)
Karviná
17.3 19:00

Sigma Olomouc
Karviná
1
1
17.3 16:30
Sparta Praha
3:3 (3:0)
Slavia Praha
17.3 16:30

Sparta Praha
Slavia Praha
3
3
17.3 14:00
Baník Ostrava
1:2 (0:1)
Dukla Praha
17.3 14:00

Baník Ostrava
Dukla Praha
1
2
17.3 14:00
Mladá Boleslav
1:1 (1:0)
Slovácko
17.3 14:00

Mladá Boleslav
Slovácko
1
1
17.3 14:00
Vysočina Jihlava
0:4 (0:3)
Jablonec
17.3 14:00

Vysočina Jihlava
Jablonec
0
4
16.3 19:15
Slovan Liberec
2:0 (2:0)
Zbrojovka Brno
16.3 19:15

Slovan Liberec
Zbrojovka Brno
2
0
20. Round
11.3 16:15
Viktoria Plzeň
2:2 (2:1)
Slovan Liberec
11.3 16:15

Viktoria Plzeň
Slovan Liberec
2
2
11.3 14:00
Slavia Praha
3:1 (0:0)
Sigma Olomouc
11.3 14:00

Slavia Praha
Sigma Olomouc
3
1
11.3 14:00
Jablonec
2:0 (0:0)
Baník Ostrava
11.3 14:00

Jablonec
Baník Ostrava
2
0
10.3 18:00
Teplice
2:1 (1:0)
Zlín
10.3 18:00

Teplice
Zlín
2
1
10.3 14:00
Slovácko
1:0 (0:0)
Bohemians 1905
10.3 14:00

Slovácko
Bohemians 1905
1
0
10.3 14:00
Karviná
1:1 (0:1)
Sparta Praha
10.3 14:00

Karviná
Sparta Praha
1
1
10.3 14:00
Zbrojovka Brno
0:3 (0:3)
Mladá Boleslav
10.3 14:00

Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
0
3
9.3 17:00
Dukla Praha
1:3 (0:2)
Vysočina Jihlava
9.3 17:00

Dukla Praha
Vysočina Jihlava
1
3
19. Round
4.3 17:00
Sparta Praha
1:1 (0:0)
Zbrojovka Brno
4.3 17:00

Sparta Praha
Zbrojovka Brno
1
1
3.3 17:00
Mladá Boleslav
0:3 (0:1)
Slavia Praha
3.3 17:00

Mladá Boleslav
Slavia Praha
0
3
3.3 14:00
Zlín
0:4 (0:2)
Jablonec
3.3 14:00

Zlín
Jablonec
0
4
3.3 14:00
Sigma Olomouc
1:0 (1:0)
Slovácko
3.3 14:00

Sigma Olomouc
Slovácko
1
0
4.4 17:00
Baník Ostrava
0:0 (0:0)
Viktoria Plzeň
4.4 17:00

Baník Ostrava
Viktoria Plzeň
0
0
3.3 14:00
Slovan Liberec
2:2 (0:1)
Karviná
3.3 14:00

Slovan Liberec
Karviná
2
2
3.3 14:00
Vysočina Jihlava
3:1 (3:1)
Teplice
3.3 14:00

Vysočina Jihlava
Teplice
3
1
2.3 19:15
Bohemians 1905
2:0 (1:0)
Dukla Praha
2.3 19:15

Bohemians 1905
Dukla Praha
2
0
18. Round
24.2 14:00
Zbrojovka Brno
1:0 (1:0)
Sigma Olomouc
24.2 14:00

Zbrojovka Brno
Sigma Olomouc
1
0
26.2 16:00
Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
Vysočina Jihlava
26.2 16:00

Viktoria Plzeň
Vysočina Jihlava
0
1
25.2 17:00
Slavia Praha
1:0 (1:0)
Bohemians 1905
25.2 17:00

Slavia Praha
Bohemians 1905
1
0
25.2 14:00
Karviná
4:0 (2:0)
Zlín
25.2 14:00

Karviná
Zlín
4
0
24.2 17:30
Teplice
0:0 (0:0)
Baník Ostrava
24.2 17:30

Teplice
Baník Ostrava
0
0
24.2 15:30
Slovácko
1:1 (0:0)
Sparta Praha
24.2 15:30

Slovácko
Sparta Praha
1
1
24.2 14:00
Slovan Liberec
1:0 (0:0)
Mladá Boleslav
24.2 14:00

Slovan Liberec
Mladá Boleslav
1
0
23.2 17:00
Dukla Praha
0:1 (0:0)
Jablonec
23.2 17:00

Dukla Praha
Jablonec
0
1
17. Round
18.2 17:00
Sparta Praha
2:0 (1:0)
Slovan Liberec
18.2 17:00

Sparta Praha
Slovan Liberec
2
0
18.2 15:00
Sigma Olomouc
0:0 (0:0)
Viktoria Plzeň
18.2 15:00

Sigma Olomouc
Viktoria Plzeň
0
0
17.2 17:30
Bohemians 1905
1:0 (0:0)
Zbrojovka Brno
17.2 17:30

Bohemians 1905
Zbrojovka Brno
1
0
17.2 15:30
Vysočina Jihlava
1:0 (1:0)
Slavia Praha
17.2 15:30

Vysočina Jihlava
Slavia Praha
1
0
17.2 14:00
Zlín
1:1 (0:0)
Dukla Praha
17.2 14:00

Zlín
Dukla Praha
1
1
17.2 14:00
Baník Ostrava
1:2 (0:1)
Slovácko
17.2 14:00

Baník Ostrava
Slovácko
1
2
17.2 14:00
Mladá Boleslav
0:1 (0:0)
Karviná
17.2 14:00

Mladá Boleslav
Karviná
0
1
17.2 14:00
Jablonec
2:1 (1:1)
Teplice
17.2 14:00

Jablonec
Teplice
2
1
16. Round
3.12 17:00
Sparta Praha
3:0 (3:0)
Mladá Boleslav
3.12 17:00

Sparta Praha
Mladá Boleslav
3
0
2.12 18:00
Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
Jablonec
2.12 18:00

Viktoria Plzeň
Jablonec
2
0
2.12 14:00
Slovácko
2:1 (0:1)
Vysočina Jihlava
2.12 14:00

Slovácko
Vysočina Jihlava
2
1
2.12 14:00
Slovan Liberec
1:0 (0:0)
Sigma Olomouc
2.12 14:00

Slovan Liberec
Sigma Olomouc
1
0
2.12 14:00
Karviná
1:0 (0:0)
Bohemians 1905
2.12 14:00

Karviná
Bohemians 1905
1
0
2.12 14:00
Dukla Praha
0:2 (0:1)
Teplice
2.12 14:00

Dukla Praha
Teplice
0
2
2.12 14:00
Zbrojovka Brno
1:1 (1:0)
Zlín
2.12 14:00

Zbrojovka Brno
Zlín
1
1
1.12 18:30
Slavia Praha
2:1 (2:1)
Baník Ostrava
1.12 18:30

Slavia Praha
Baník Ostrava
2
1
15. Round
27.11 16:30
Zlín
2:1 (1:0)
Slovácko
27.11 16:30

Zlín
Slovácko
2
1
27.11 16:30
Jablonec
1:1 (0:1)
Slavia Praha
27.11 16:30

Jablonec
Slavia Praha
1
1
26.11 17:00
Sigma Olomouc
1:0 (0:0)
Sparta Praha
26.11 17:00

Sigma Olomouc
Sparta Praha
1
0
26.11 14:00
Teplice
0:0 (0:0)
Viktoria Plzeň
26.11 14:00

Teplice
Viktoria Plzeň
0
0
25.11 17:30
Baník Ostrava
2:1 (0:0)
Karviná
25.11 17:30

Baník Ostrava
Karviná
2
1
24.11 19:15
Bohemians 1905
0:0 (0:0)
Slovan Liberec
24.11 19:15

Bohemians 1905
Slovan Liberec
0
0
24.11 17:00
Vysočina Jihlava
0:2 (0:2)
Zbrojovka Brno
24.11 17:00

Vysočina Jihlava
Zbrojovka Brno
0
2
24.11 16:30
Dukla Praha
4:1 (2:1)
Mladá Boleslav
24.11 16:30

Dukla Praha
Mladá Boleslav
4
1
14. Round
19.11 14:00
Mladá Boleslav
1:2 (0:0)
Bohemians 1905
19.11 14:00

Mladá Boleslav
Bohemians 1905
1
2
19.11 14:00
Karviná
2:1 (0:1)
Jablonec
19.11 14:00

Karviná
Jablonec
2
1
18.11 19:00
Slovácko
1:4 (0:2)
Viktoria Plzeň
18.11 19:00

Slovácko
Viktoria Plzeň
1
4
18.11 17:00
Slavia Praha
5:0 (2:0)
Dukla Praha
18.11 17:00

Slavia Praha
Dukla Praha
5
0
18.11 15:00
Sigma Olomouc
2:0 (1:0)
Zlín
18.11 15:00

Sigma Olomouc
Zlín
2
0
18.11 15:00
Slovan Liberec
2:1 (1:1)
Baník Ostrava
18.11 15:00

Slovan Liberec
Baník Ostrava
2
1
18.11 15:00
Zbrojovka Brno
1:0 (0:0)
Teplice
18.11 15:00

Zbrojovka Brno
Teplice
1
0
17.11 14:00
Sparta Praha
1:0 (1:0)
Vysočina Jihlava
17.11 14:00

Sparta Praha
Vysočina Jihlava
1
0
13. Round
5.11 17:00
Viktoria Plzeň
1:0 (0:0)
Slavia Praha
5.11 17:00

Viktoria Plzeň
Slavia Praha
1
0
5.11 15:00
Zlín
2:2 (1:1)
Sparta Praha
5.11 15:00

Zlín
Sparta Praha
2
2
5.11 13:00
Jablonec
1:0 (1:0)
Zbrojovka Brno
5.11 13:00

Jablonec
Zbrojovka Brno
1
0
4.11 17:00
Bohemians 1905
1:1 (0:1)
Sigma Olomouc
4.11 17:00

Bohemians 1905
Sigma Olomouc
1
1
4.11 14:00
Teplice
3:0 (1:0)
Slovácko
4.11 14:00

Teplice
Slovácko
3
0
4.11 14:00
Baník Ostrava
0:1 (0:1)
Mladá Boleslav
4.11 14:00

Baník Ostrava
Mladá Boleslav
0
1
4.11 14:00
Vysočina Jihlava
3:1 (3:1)
Slovan Liberec
4.11 14:00

Vysočina Jihlava
Slovan Liberec
3
1
4.11 14:00
Dukla Praha
3:2 (0:1)
Karviná
4.11 14:00

Dukla Praha
Karviná
3
2
12. Round
29.10 17:00
Sparta Praha
3:2 (1:1)
Baník Ostrava
29.10 17:00

Sparta Praha
Baník Ostrava
3
2
29.10 14:45
Slovácko
0:3 (0:2)
Slavia Praha
29.10 14:45

Slovácko
Slavia Praha
0
3
29.10 14:00
Mladá Boleslav
2:1 (1:0)
Vysočina Jihlava
29.10 14:00

Mladá Boleslav
Vysočina Jihlava
2
1
28.10 16:00
Sigma Olomouc
1:0 (0:0)
Teplice
28.10 16:00

Sigma Olomouc
Teplice
1
0
28.10 16:00
Slovan Liberec
4:1 (2:1)
Jablonec
28.10 16:00

Slovan Liberec
Jablonec
4
1
28.10 16:00
Zbrojovka Brno
0:0 (0:0)
Dukla Praha
28.10 16:00

Zbrojovka Brno
Dukla Praha
0
0
28.10 16:00
Bohemians 1905
1:1 (1:1)
Zlín
28.10 16:00

Bohemians 1905
Zlín
1
1
27.10 19:15
Karviná
1:3 (0:2)
Viktoria Plzeň
27.10 19:15

Karviná
Viktoria Plzeň
1
3
11. Round
22.10 17:00
Slavia Praha
1:2 (0:1)
Slovan Liberec
22.10 17:00

Slavia Praha
Slovan Liberec
1
2
22.10 16:00
Zlín
1:5 (1:3)
Mladá Boleslav
22.10 16:00

Zlín
Mladá Boleslav
1
5
22.10 16:00
Viktoria Plzeň
3:0 (3:0)
Zbrojovka Brno
22.10 16:00

Viktoria Plzeň
Zbrojovka Brno
3
0
21.10 17:15
Jablonec
0:3 (0:2)
Sparta Praha
21.10 17:15

Jablonec
Sparta Praha
0
3
21.10 16:00
Teplice
1:0 (0:0)
Karviná
21.10 16:00

Teplice
Karviná
1
0
20.10 19:15
Baník Ostrava
1:1 (0:0)
Sigma Olomouc
20.10 19:15

Baník Ostrava
Sigma Olomouc
1
1
20.10 17:00
Vysočina Jihlava
2:4 (0:3)
Bohemians 1905
20.10 17:00

Vysočina Jihlava
Bohemians 1905
2
4
19.10 17:00
Dukla Praha
1:1 (0:1)
Slovácko
19.10 17:00

Dukla Praha
Slovácko
1
1
10. Round
15.10 17:00
Sparta Praha
0:1 (0:1)
Viktoria Plzeň
15.10 17:00

Sparta Praha
Viktoria Plzeň
0
1
14.10 19:00
Karviná
0:2 (0:1)
Slavia Praha
14.10 19:00

Karviná
Slavia Praha
0
2
14.10 16:00
Zlín
2:1 (0:1)
Vysočina Jihlava
14.10 16:00

Zlín
Vysočina Jihlava
2
1
14.10 16:00
Sigma Olomouc
0:0 (0:0)
Jablonec
14.10 16:00

Sigma Olomouc
Jablonec
0
0
14.10 16:00
Mladá Boleslav
2:2 (1:1)
Teplice
14.10 16:00

Mladá Boleslav
Teplice
2
2
14.10 16:00
Slovan Liberec
3:0 (1:0)
Dukla Praha
14.10 16:00

Slovan Liberec
Dukla Praha
3
0
14.10 16:00
Zbrojovka Brno
2:1 (0:0)
Slovácko
14.10 16:00

Zbrojovka Brno
Slovácko
2
1
13.10 19:15
Bohemians 1905
2:1 (1:1)
Baník Ostrava
13.10 19:15

Bohemians 1905
Baník Ostrava
2
1
9. Round
1.10 17:00
Slavia Praha
2:0 (1:0)
Zbrojovka Brno
1.10 17:00

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
2
0
1.10 16:00
Baník Ostrava
2:2 (1:2)
Zlín
1.10 16:00

Baník Ostrava
Zlín
2
2
1.10 16:00
Vysočina Jihlava
0:1 (0:0)
Sigma Olomouc
1.10 16:00

Vysočina Jihlava
Sigma Olomouc
0
1
1.10 16:00
Jablonec
3:1 (2:0)
Mladá Boleslav
1.10 16:00

Jablonec
Mladá Boleslav
3
1
1.10 14:00
Viktoria Plzeň
2:1 (0:1)
Bohemians 1905
1.10 14:00

Viktoria Plzeň
Bohemians 1905
2
1
30.9 19:00
Dukla Praha
0:0 (0:0)
Sparta Praha
30.9 19:00

Dukla Praha
Sparta Praha
0
0
30.9 16:00
Slovácko
0:0 (0:0)
Karviná
30.9 16:00

Slovácko
Karviná
0
0
29.9 19:15
Teplice
2:1 (1:1)
Slovan Liberec
29.9 19:15

Teplice
Slovan Liberec
2
1
8. Round
25.9 18:00
Slovan Liberec
1:1 (0:0)
Slovácko
25.9 18:00

Slovan Liberec
Slovácko
1
1
24.9 17:00
Sparta Praha
3:0 (2:0)
Teplice
24.9 17:00

Sparta Praha
Teplice
3
0
24.9 16:00
Karviná
2:1 (1:1)
Zbrojovka Brno
24.9 16:00

Karviná
Zbrojovka Brno
2
1
24.9 16:00
Vysočina Jihlava
2:1 (1:1)
Baník Ostrava
24.9 16:00

Vysočina Jihlava
Baník Ostrava
2
1
23.9 17:00
Mladá Boleslav
0:2 (0:2)
Viktoria Plzeň
23.9 17:00

Mladá Boleslav
Viktoria Plzeň
0
2
23.9 16:00
Zlín
1:1 (0:0)
Slavia Praha
23.9 16:00

Zlín
Slavia Praha
1
1
23.9 16:00
Sigma Olomouc
3:0 (2:0)
Dukla Praha
23.9 16:00

Sigma Olomouc
Dukla Praha
3
0
23.9 16:00
Bohemians 1905
0:1 (0:0)
Jablonec
23.9 16:00

Bohemians 1905
Jablonec
0
1
7. Round
18.9 17:00
Viktoria Plzeň
2:1 (2:1)
Zlín
18.9 17:00

Viktoria Plzeň
Zlín
2
1
17.9 17:00
Slavia Praha
2:0 (0:0)
Sparta Praha
17.9 17:00

Slavia Praha
Sparta Praha
2
0
17.9 14:00
Jablonec
5:0 (2:0)
Vysočina Jihlava
17.9 14:00

Jablonec
Vysočina Jihlava
5
0
16.9 18:00
Slovácko
0:1 (0:0)
Mladá Boleslav
16.9 18:00

Slovácko
Mladá Boleslav
0
1
16.9 16:00
Karviná
3:5 (1:2)
Sigma Olomouc
16.9 16:00

Karviná
Sigma Olomouc
3
5
16.9 16:00
Zbrojovka Brno
1:2 (0:1)
Slovan Liberec
16.9 16:00

Zbrojovka Brno
Slovan Liberec
1
2
15.9 17:00
Teplice
0:0 (0:0)
Bohemians 1905
15.9 17:00

Teplice
Bohemians 1905
0
0
15.9 17:00
Dukla Praha
2:0 (1:0)
Baník Ostrava
15.9 17:00

Dukla Praha
Baník Ostrava
2
0
6. Round
10.9 17:00
Sparta Praha
2:0 (1:0)
Karviná
10.9 17:00

Sparta Praha
Karviná
2
0
10.9 17:00
Vysočina Jihlava
3:2 (1:1)
Dukla Praha
10.9 17:00

Vysočina Jihlava
Dukla Praha
3
2
10.9 14:00
Mladá Boleslav
3:0 (1:0)
Zbrojovka Brno
10.9 14:00

Mladá Boleslav
Zbrojovka Brno
3
0
9.9 17:00
Sigma Olomouc
1:1 (1:1)
Slavia Praha
9.9 17:00

Sigma Olomouc
Slavia Praha
1
1
9.9 16:00
Zlín
2:0 (1:0)
Teplice
9.9 16:00

Zlín
Teplice
2
0
9.9 16:00
Baník Ostrava
2:2 (0:1)
Jablonec
9.9 16:00

Baník Ostrava
Jablonec
2
2
9.9 16:00
Bohemians 1905
1:0 (0:0)
Slovácko
9.9 16:00

Bohemians 1905
Slovácko
1
0
9.9 15:00
Slovan Liberec
0:3 (0:2)
Viktoria Plzeň
9.9 15:00

Slovan Liberec
Viktoria Plzeň
0
3
5. Round
27.8 17:30
Viktoria Plzeň
3:0 (0:0)
Baník Ostrava
27.8 17:30

Viktoria Plzeň
Baník Ostrava
3
0
27.8 16:00
Teplice
3:1 (1:0)
Vysočina Jihlava
27.8 16:00

Teplice
Vysočina Jihlava
3
1
27.8 15:30
Slavia Praha
4:0 (2:0)
Mladá Boleslav
27.8 15:30

Slavia Praha
Mladá Boleslav
4
0
27.8 15:00
Jablonec
2:0 (1:0)
Zlín
27.8 15:00

Jablonec
Zlín
2
0
26.8 18:00
Slovácko
0:0 (0:0)
Sigma Olomouc
26.8 18:00

Slovácko
Sigma Olomouc
0
0
26.8 16:00
Zbrojovka Brno
2:0 (1:0)
Sparta Praha
26.8 16:00

Zbrojovka Brno
Sparta Praha
2
0
26.8 15:00
Karviná
0:1 (0:0)
Slovan Liberec
26.8 15:00

Karviná
Slovan Liberec
0
1
25.8 17:00
Dukla Praha
2:0 (1:0)
Bohemians 1905
25.8 17:00

Dukla Praha
Bohemians 1905
2
0
4. Round
20.8 16:00
Sigma Olomouc
3:0 (3:0)
Zbrojovka Brno
20.8 16:00

Sigma Olomouc
Zbrojovka Brno
3
0
20.8 16:00
Vysočina Jihlava
1:2 (1:0)
Viktoria Plzeň
20.8 16:00

Vysočina Jihlava
Viktoria Plzeň
1
2
20.8 16:00
Jablonec
2:2 (2:1)
Dukla Praha
20.8 16:00

Jablonec
Dukla Praha
2
2
19.8 19:00
Mladá Boleslav
0:3 (0:1)
Slovan Liberec
19.8 19:00

Mladá Boleslav
Slovan Liberec
0
3
19.8 17:00
Bohemians 1905
0:0 (0:0)
Slavia Praha
19.8 17:00

Bohemians 1905
Slavia Praha
0
0
19.8 16:00
Zlín
1:0 (0:0)
Karviná
19.8 16:00

Zlín
Karviná
1
0
19.8 16:00
Baník Ostrava
3:3 (0:2)
Teplice
19.8 16:00

Baník Ostrava
Teplice
3
3
18.8 19:15
Sparta Praha
1:0 (0:0)
Slovácko
18.8 19:15

Sparta Praha
Slovácko
1
0
3. Round
13.8 17:00
Slovan Liberec
1:1 (0:1)
Sparta Praha
13.8 17:00

Slovan Liberec
Sparta Praha
1
1
13.8 16:00
Karviná
1:1 (0:0)
Mladá Boleslav
13.8 16:00

Karviná
Mladá Boleslav
1
1
13.8 16:00
Dukla Praha
1:0 (1:0)
Zlín
13.8 16:00

Dukla Praha
Zlín
1
0
13.8 15:00
Teplice
1:1 (0:0)
Jablonec
13.8 15:00

Teplice
Jablonec
1
1
11.8 17:00
Slavia Praha
2:0 (2:0)
Vysočina Jihlava
11.8 17:00

Slavia Praha
Vysočina Jihlava
2
0
12.8 15:00
Slovácko
5:2 (4:2)
Baník Ostrava
12.8 15:00

Slovácko
Baník Ostrava
5
2
12.8 15:00
Viktoria Plzeň
1:0 (0:0)
Sigma Olomouc
12.8 15:00

Viktoria Plzeň
Sigma Olomouc
1
0
12.8 15:00
Zbrojovka Brno
0:0 (0:0)
Bohemians 1905
12.8 15:00

Zbrojovka Brno
Bohemians 1905
0
0
2. Round
7.8 16:00
Mladá Boleslav
0:1 (0:1)
Sparta Praha
7.8 16:00

Mladá Boleslav
Sparta Praha
0
1
6.8 17:00
Baník Ostrava
0:0 (0:0)
Slavia Praha
6.8 17:00

Baník Ostrava
Slavia Praha
0
0
6.8 15:00
Vysočina Jihlava
0:0 (0:0)
Slovácko
6.8 15:00

Vysočina Jihlava
Slovácko
0
0
6.8 15:00
Jablonec
0:1 (0:1)
Viktoria Plzeň
6.8 15:00

Jablonec
Viktoria Plzeň
0
1
5.8 16:00
Zlín
2:1 (0:0)
Zbrojovka Brno
5.8 16:00

Zlín
Zbrojovka Brno
2
1
5.8 16:00
Teplice
3:1 (2:0)
Dukla Praha
5.8 16:00

Teplice
Dukla Praha
3
1
5.8 16:00
Sigma Olomouc
2:1 (1:0)
Slovan Liberec
5.8 16:00

Sigma Olomouc
Slovan Liberec
2
1
5.8 16:00
Bohemians 1905
2:1 (1:1)
Karviná
5.8 16:00

Bohemians 1905
Karviná
2
1
1. Round
30.7 18:00
Sparta Praha
1:1 (1:0)
Bohemians 1905
30.7 18:00

Sparta Praha
Bohemians 1905
1
1
30.7 16:00
Mladá Boleslav
1:2 (0:2)
Sigma Olomouc
30.7 16:00

Mladá Boleslav
Sigma Olomouc
1
2
30.7 16:00
Slovan Liberec
1:0 (0:0)
Zlín
30.7 16:00

Slovan Liberec
Zlín
1
0
29.7 19:00
Slavia Praha
1:0 (1:0)
Teplice
29.7 19:00

Slavia Praha
Teplice
1
0
29.7 16:00
Slovácko
1:1 (1:1)
Jablonec
29.7 16:00

Slovácko
Jablonec
1
1
29.7 16:00
Viktoria Plzeň
4:0 (4:0)
Dukla Praha
29.7 16:00

Viktoria Plzeň
Dukla Praha
4
0
29.7 16:00
Karviná
2:0 (1:0)
Vysočina Jihlava
29.7 16:00

Karviná
Vysočina Jihlava
2
0
28.7 17:00
Zbrojovka Brno
1:3 (1:1)
Baník Ostrava
28.7 17:00

Zbrojovka Brno
Baník Ostrava
1
3