Champions league (2)
Europa League
Premier League
Championship (1)
League One (4)
League Two (4)
Primera Division
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga
Serie A
Serie B
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig
Super League
Super League
Bundesliga
Superliga
MLS
1.HNL
1.liga
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 132 EUR
90 -17% 360 EUR
180 -25% 549 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

Super League

Matches: 240

Home team: 109 (45%)
Away team: 59 (25%)
Draws: 72 (30%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 65%
OVER 2,5: 38%
OVER 3,5: 20%

Home team

OVER 0,5: 171 (71%)
OVER 1,5: 82 (34%)
OVER 2,5: 42 (18%)

Away team

OVER 0,5: 138 (58%)
OVER 1,5: 49 (20%)
OVER 2,5: 24 (10%)
Match review Super League
30. Round
6.5 17:00
PAS Giannina
3:0 (0:0)
Olympiakos Piraeus
6.5 17:00

PAS Giannina
Olympiakos Piraeus
3
0
6.5 17:00
Panionios
2:0 (1:0)
Levadiakos
6.5 17:00

Panionios
Levadiakos
2
0
6.5 17:00
Panaitolikos
0:2 (0:1)
Asteras Tripolis
6.5 17:00

Panaitolikos
Asteras Tripolis
0
2
6.5 17:00
Panathinaikos
1:2 (1:1)
Xanthi
6.5 17:00

Panathinaikos
Xanthi
1
2
5.5 17:00
PAOK
3:0 (2:0)
Platanias
5.5 17:00

PAOK
Platanias
3
0
5.5 17:00
Atromitos
4:0 (2:0)
Kerkyra
5.5 17:00

Atromitos
Kerkyra
4
0
5.5 17:00
Apollon Smirnis
0:1 (0:1)
AEK Athens
5.5 17:00

Apollon Smirnis
AEK Athens
0
1
5.5 17:00
Larissa
1:1 (0:0)
Lamia
5.5 17:00

Larissa
Lamia
1
1
29. Round
29.4 17:00
Platanias
1:2 (0:0)
Panionios
29.4 17:00

Platanias
Panionios
1
2
29.4 17:00
Panathinaikos
0:3 (0:1)
PAOK
29.4 17:00

Panathinaikos
PAOK
0
3
29.4 17:00
Olympiakos Piraeus
4:0 (3:0)
Panaitolikos
29.4 17:00

Olympiakos Piraeus
Panaitolikos
4
0
29.4 17:00
Levadiakos
0:1 (0:0)
Atromitos
29.4 17:00

Levadiakos
Atromitos
0
1
29.4 17:00
Lamia
2:1 (1:0)
PAS Giannina
29.4 17:00

Lamia
PAS Giannina
2
1
29.4 17:00
Asteras Tripolis
2:1 (0:0)
Apollon Smirnis
29.4 17:00

Asteras Tripolis
Apollon Smirnis
2
1
29.4 17:00
Kerkyra
0:0 (0:0)
AEK Athens
29.4 17:00

Kerkyra
AEK Athens
0
0
29.4 17:00
Xanthi
1:0 (0:0)
Larissa
29.4 17:00

Xanthi
Larissa
1
0
28. Round
22.4 17:00
PAS Giannina
0:0 (0:0)
Larissa
22.4 17:00

PAS Giannina
Larissa
0
0
22.4 17:00
Panionios
0:3 (0:2)
Panathinaikos
22.4 17:00

Panionios
Panathinaikos
0
3
22.4 17:00
Panaitolikos
1:0 (0:0)
Lamia
22.4 17:00

Panaitolikos
Lamia
1
0
22.4 17:00
PAOK
2:1 (0:1)
Xanthi
22.4 17:00

PAOK
Xanthi
2
1
22.4 17:00
Atromitos
4:1 (2:0)
Platanias
22.4 17:00

Atromitos
Platanias
4
1
22.4 17:00
Apollon Smirnis
1:0 (1:0)
Olympiakos Piraeus
22.4 17:00

Apollon Smirnis
Olympiakos Piraeus
1
0
22.4 17:00
Kerkyra
1:3 (0:1)
Asteras Tripolis
22.4 17:00

Kerkyra
Asteras Tripolis
1
3
22.4 17:00
AEK Athens
2:0 (2:0)
Levadiakos
22.4 17:00

AEK Athens
Levadiakos
2
0
27. Round
16.4 17:30
Olympiakos Piraeus
5:1 (2:1)
Kerkyra
16.4 17:30

Olympiakos Piraeus
Kerkyra
5
1
15.4 17:30
Platanias
0:1 (0:1)
AEK Athens
15.4 17:30

Platanias
AEK Athens
0
1
15.4 15:15
Panathinaikos
1:0 (0:0)
Atromitos
15.4 15:15

Panathinaikos
Atromitos
1
0
15.4 15:15
Xanthi
3:0 (0:0)
PAS Giannina
15.4 15:15

Xanthi
PAS Giannina
3
0
15.4 13:00
Larissa
4:2 (3:1)
Panaitolikos
15.4 13:00

Larissa
Panaitolikos
4
2
14.4 17:30
PAOK
3:1 (2:0)
Panionios
14.4 17:30

PAOK
Panionios
3
1
14.4 15:15
Levadiakos
1:0 (0:0)
Asteras Tripolis
14.4 15:15

Levadiakos
Asteras Tripolis
1
0
14.4 13:00
Lamia
0:0 (0:0)
Apollon Smirnis
14.4 13:00

Lamia
Apollon Smirnis
0
0
26. Round
2.4 17:30
Asteras Tripolis
4:0 (1:0)
Platanias
2.4 17:30

Asteras Tripolis
Platanias
4
0
1.4 17:30
AEK Athens
3:0 (1:0)
Panathinaikos
1.4 17:30

AEK Athens
Panathinaikos
3
0
1.4 15:15
Apollon Smirnis
3:0 (1:0)
Larissa
1.4 15:15

Apollon Smirnis
Larissa
3
0
1.4 15:15
Kerkyra
0:0 (0:0)
Lamia
1.4 15:15

Kerkyra
Lamia
0
0
1.4 13:00
Panionios
0:0 (0:0)
Xanthi
1.4 13:00

Panionios
Xanthi
0
0
31.3 17:30
Levadiakos
1:1 (1:0)
Olympiakos Piraeus
31.3 17:30

Levadiakos
Olympiakos Piraeus
1
1
31.3 15:15
Atromitos
0:2 (0:1)
PAOK
31.3 15:15

Atromitos
PAOK
0
2
31.3 13:00
Panaitolikos
1:0 (1:0)
PAS Giannina
31.3 13:00

Panaitolikos
PAS Giannina
1
0
25. Round
4.4 17:30
PAS Giannina
0:1 (0:1)
Apollon Smirnis
4.4 17:30

PAS Giannina
Apollon Smirnis
0
1
11.3 17:30
PAOK
0:3 (0:0)
AEK Athens
11.3 17:30

PAOK
AEK Athens
0
3
11.3 15:15
Lamia
1:1 (1:1)
Levadiakos
11.3 15:15

Lamia
Levadiakos
1
1
11.3 15:15
Xanthi
1:0 (1:0)
Panaitolikos
11.3 15:15

Xanthi
Panaitolikos
1
0
11.3 13:00
Platanias
0:4 (0:3)
Olympiakos Piraeus
11.3 13:00

Platanias
Olympiakos Piraeus
0
4
10.3 17:30
Panathinaikos
1:1 (0:0)
Asteras Tripolis
10.3 17:30

Panathinaikos
Asteras Tripolis
1
1
10.3 15:15
Panionios
2:2 (0:0)
Atromitos
10.3 15:15

Panionios
Atromitos
2
2
10.3 13:00
Larissa
0:0 (0:0)
Kerkyra
10.3 13:00

Larissa
Kerkyra
0
0
24. Round
5.3 17:30
Apollon Smirnis
2:1 (1:0)
Panaitolikos
5.3 17:30

Apollon Smirnis
Panaitolikos
2
1
4.3 17:30
Olympiakos Piraeus
1:1 (0:0)
Panathinaikos
4.3 17:30

Olympiakos Piraeus
Panathinaikos
1
1
4.3 15:15
Levadiakos
2:1 (0:1)
Larissa
4.3 15:15

Levadiakos
Larissa
2
1
4.3 15:15
AEK Athens
1:0 (1:0)
Panionios
4.3 15:15

AEK Athens
Panionios
1
0
4.3 13:00
Asteras Tripolis
3:2 (1:1)
PAOK
4.3 13:00

Asteras Tripolis
PAOK
3
2
3.3 17:30
Atromitos
1:0 (1:0)
Xanthi
3.3 17:30

Atromitos
Xanthi
1
0
3.3 15:15
Kerkyra
1:1 (1:1)
PAS Giannina
3.3 15:15

Kerkyra
PAS Giannina
1
1
3.3 13:00
Platanias
1:2 (0:0)
Lamia
3.3 13:00

Platanias
Lamia
1
2
23. Round
26.2 17:30
Atromitos
1:1 (0:0)
AEK Athens
26.2 17:30

Atromitos
AEK Athens
1
1
25.2 17:30
PAOK
0:3 (0:0)
Olympiakos Piraeus
25.2 17:30

PAOK
Olympiakos Piraeus
0
3
25.2 15:15
Panaitolikos
1:0 (1:0)
Kerkyra
25.2 15:15

Panaitolikos
Kerkyra
1
0
25.2 15:15
Larissa
1:0 (0:0)
Platanias
25.2 15:15

Larissa
Platanias
1
0
25.2 13:00
Xanthi
2:0 (0:0)
Apollon Smirnis
25.2 13:00

Xanthi
Apollon Smirnis
2
0
24.2 17:30
Panathinaikos
2:0 (0:0)
Lamia
24.2 17:30

Panathinaikos
Lamia
2
0
24.2 15:15
Panionios
0:0 (0:0)
Asteras Tripolis
24.2 15:15

Panionios
Asteras Tripolis
0
0
24.2 13:00
PAS Giannina
0:0 (0:0)
Levadiakos
24.2 13:00

PAS Giannina
Levadiakos
0
0
22. Round
19.2 17:30
Larissa
0:1 (0:1)
Panathinaikos
19.2 17:30

Larissa
Panathinaikos
0
1
18.2 17:30
Olympiakos Piraeus
1:0 (0:0)
Panionios
18.2 17:30

Olympiakos Piraeus
Panionios
1
0
18.2 15:15
Levadiakos
1:2 (1:1)
Panaitolikos
18.2 15:15

Levadiakos
Panaitolikos
1
2
18.2 15:15
AEK Athens
4:0 (4:0)
Xanthi
18.2 15:15

AEK Athens
Xanthi
4
0
18.2 13:00
Platanias
0:3 (0:0)
PAS Giannina
18.2 13:00

Platanias
PAS Giannina
0
3
17.2 17:30
Lamia
0:2 (0:0)
PAOK
17.2 17:30

Lamia
PAOK
0
2
17.2 15:15
Asteras Tripolis
0:1 (0:0)
Atromitos
17.2 15:15

Asteras Tripolis
Atromitos
0
1
17.2 13:00
Kerkyra
2:0 (1:0)
Apollon Smirnis
17.2 13:00

Kerkyra
Apollon Smirnis
2
0
21. Round
12.2 17:30
PAOK
3:0 (2:0)
Larissa
12.2 17:30

PAOK
Larissa
3
0
11.2 17:30
Atromitos
2:2 (1:1)
Olympiakos Piraeus
11.2 17:30

Atromitos
Olympiakos Piraeus
2
2
11.2 15:15
Panaitolikos
3:0 (1:0)
Platanias
11.2 15:15

Panaitolikos
Platanias
3
0
11.2 15:15
AEK Athens
1:0 (0:0)
Asteras Tripolis
11.2 15:15

AEK Athens
Asteras Tripolis
1
0
11.2 13:00
Apollon Smirnis
1:1 (0:0)
Levadiakos
11.2 13:00

Apollon Smirnis
Levadiakos
1
1
10.2 17:30
PAS Giannina
2:1 (2:0)
Panathinaikos
10.2 17:30

PAS Giannina
Panathinaikos
2
1
10.2 15:15
Panionios
1:0 (0:0)
Lamia
10.2 15:15

Panionios
Lamia
1
0
10.2 13:00
Xanthi
1:1 (0:0)
Kerkyra
10.2 13:00

Xanthi
Kerkyra
1
1
20. Round
5.2 17:30
Platanias
1:1 (0:0)
Apollon Smirnis
5.2 17:30

Platanias
Apollon Smirnis
1
1
4.2 17:30
Olympiakos Piraeus
1:2 (0:0)
AEK Athens
4.2 17:30

Olympiakos Piraeus
AEK Athens
1
2
4.2 15:15
Levadiakos
2:0 (0:0)
Kerkyra
4.2 15:15

Levadiakos
Kerkyra
2
0
4.2 15:15
Lamia
1:1 (0:0)
Atromitos
4.2 15:15

Lamia
Atromitos
1
1
4.2 13:00
PAS Giannina
1:3 (0:3)
PAOK
4.2 13:00

PAS Giannina
PAOK
1
3
3.2 17:30
Panathinaikos
0:0 (0:0)
Panaitolikos
3.2 17:30

Panathinaikos
Panaitolikos
0
0
3.2 15:15
Larissa
0:0 (0:0)
Panionios
3.2 15:15

Larissa
Panionios
0
0
3.2 13:00
Asteras Tripolis
1:1 (1:1)
Xanthi
3.2 13:00

Asteras Tripolis
Xanthi
1
1
19. Round
28.1 17:30
Asteras Tripolis
1:1 (1:1)
Olympiakos Piraeus
28.1 17:30

Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus
1
1
28.1 15:15
Panionios
0:1 (0:0)
PAS Giannina
28.1 15:15

Panionios
PAS Giannina
0
1
28.1 15:15
Atromitos
1:0 (0:0)
Larissa
28.1 15:15

Atromitos
Larissa
1
0
28.1 15:15
Xanthi
2:1 (0:1)
Levadiakos
28.1 15:15

Xanthi
Levadiakos
2
1
28.1 13:00
Panaitolikos
0:1 (0:0)
PAOK
28.1 13:00

Panaitolikos
PAOK
0
1
27.1 17:30
AEK Athens
2:0 (1:0)
Lamia
27.1 17:30

AEK Athens
Lamia
2
0
27.1 15:15
Apollon Smirnis
0:0 (0:0)
Panathinaikos
27.1 15:15

Apollon Smirnis
Panathinaikos
0
0
27.1 13:00
Kerkyra
2:0 (1:0)
Platanias
27.1 13:00

Kerkyra
Platanias
2
0
18. Round
21.1 15:15
Lamia
1:0 (0:0)
Asteras Tripolis
21.1 15:15

Lamia
Asteras Tripolis
1
0
21.1 17:30
Olympiakos Piraeus
3:0 (1:0)
Xanthi
21.1 17:30

Olympiakos Piraeus
Xanthi
3
0
21.1 15:15
PAS Giannina
2:2 (0:0)
Atromitos
21.1 15:15

PAS Giannina
Atromitos
2
2
21.1 15:15
Panaitolikos
1:1 (1:0)
Panionios
21.1 15:15

Panaitolikos
Panionios
1
1
21.1 13:00
PAOK
3:0 (2:0)
Apollon Smirnis
21.1 13:00

PAOK
Apollon Smirnis
3
0
20.1 17:30
Larissa
0:0 (0:0)
AEK Athens
20.1 17:30

Larissa
AEK Athens
0
0
20.1 15:15
Panathinaikos
4:0 (2:0)
Kerkyra
20.1 15:15

Panathinaikos
Kerkyra
4
0
20.1 13:00
Platanias
1:0 (0:0)
Levadiakos
20.1 13:00

Platanias
Levadiakos
1
0
17. Round
15.1 17:30
Olympiakos Piraeus
2:0 (2:0)
Lamia
15.1 17:30

Olympiakos Piraeus
Lamia
2
0
14.1 17:30
AEK Athens
3:1 (1:0)
PAS Giannina
14.1 17:30

AEK Athens
PAS Giannina
3
1
14.1 15:15
Atromitos
0:1 (0:0)
Panaitolikos
14.1 15:15

Atromitos
Panaitolikos
0
1
14.1 15:15
Asteras Tripolis
3:1 (1:0)
Larissa
14.1 15:15

Asteras Tripolis
Larissa
3
1
14.1 13:00
Kerkyra
0:3 (0:1)
PAOK
14.1 13:00

Kerkyra
PAOK
0
3
13.1 17:30
Levadiakos
3:2 (2:0)
Panathinaikos
13.1 17:30

Levadiakos
Panathinaikos
3
2
13.1 15:15
Apollon Smirnis
1:1 (1:0)
Panionios
13.1 15:15

Apollon Smirnis
Panionios
1
1
13.1 13:00
Xanthi
3:2 (2:0)
Platanias
13.1 13:00

Xanthi
Platanias
3
2
16. Round
8.1 17:30
Apollon Smirnis
0:3 (0:2)
Atromitos
8.1 17:30

Apollon Smirnis
Atromitos
0
3
7.1 17:30
Larissa
0:3 (0:0)
Olympiakos Piraeus
7.1 17:30

Larissa
Olympiakos Piraeus
0
3
7.1 15:15
PAS Giannina
0:0 (0:0)
Asteras Tripolis
7.1 15:15

PAS Giannina
Asteras Tripolis
0
0
7.1 15:15
Lamia
0:1 (0:1)
Xanthi
7.1 15:15

Lamia
Xanthi
0
1
7.1 13:00
Panathinaikos
2:0 (0:0)
Platanias
7.1 13:00

Panathinaikos
Platanias
2
0
6.1 17:30
Panaitolikos
1:4 (0:3)
AEK Athens
6.1 17:30

Panaitolikos
AEK Athens
1
4
6.1 15:15
PAOK
5:0 (1:0)
Levadiakos
6.1 15:15

PAOK
Levadiakos
5
0
6.1 13:00
Panionios
3:1 (0:1)
Kerkyra
6.1 13:00

Panionios
Kerkyra
3
1
13. Round
2.12 17:30
Olympiakos Piraeus
3:1 (1:1)
Apollon Smirnis
2.12 17:30

Olympiakos Piraeus
Apollon Smirnis
3
1
2.12 15:15
Xanthi
0:3 (0:2)
PAOK
2.12 15:15

Xanthi
PAOK
0
3
15. Round
18.12 17:30
Levadiakos
2:1 (0:0)
Panionios
18.12 17:30

Levadiakos
Panionios
2
1
17.12 17:30
Xanthi
1:1 (0:1)
Panathinaikos
17.12 17:30

Xanthi
Panathinaikos
1
1
17.12 15:15
Lamia
0:2 (0:2)
Larissa
17.12 15:15

Lamia
Larissa
0
2
17.12 15:15
Asteras Tripolis
0:0 (0:0)
Panaitolikos
17.12 15:15

Asteras Tripolis
Panaitolikos
0
0
17.12 13:00
Olympiakos Piraeus
1:0 (0:0)
PAS Giannina
17.12 13:00

Olympiakos Piraeus
PAS Giannina
1
0
16.12 17:30
Platanias
0:1 (0:0)
PAOK
16.12 17:30

Platanias
PAOK
0
1
16.12 15:15
AEK Athens
0:0 (0:0)
Apollon Smirnis
16.12 15:15

AEK Athens
Apollon Smirnis
0
0
16.12 13:00
Kerkyra
1:3 (0:0)
Atromitos
16.12 13:00

Kerkyra
Atromitos
1
3
14. Round
11.12 17:30
AEK Athens
3:1 (2:0)
Kerkyra
11.12 17:30

AEK Athens
Kerkyra
3
1
10.12 17:30
PAOK
4:0 (1:0)
Panathinaikos
10.12 17:30

PAOK
Panathinaikos
4
0
10.12 15:15
PAS Giannina
1:1 (0:0)
Lamia
10.12 15:15

PAS Giannina
Lamia
1
1
10.12 15:15
Atromitos
1:0 (1:0)
Levadiakos
10.12 15:15

Atromitos
Levadiakos
1
0
10.12 13:00
Apollon Smirnis
1:3 (0:1)
Asteras Tripolis
10.12 13:00

Apollon Smirnis
Asteras Tripolis
1
3
9.12 17:30
Panaitolikos
1:4 (1:1)
Olympiakos Piraeus
9.12 17:30

Panaitolikos
Olympiakos Piraeus
1
4
9.12 15:15
Panionios
2:1 (1:0)
Platanias
9.12 15:15

Panionios
Platanias
2
1
9.12 13:00
Larissa
1:0 (0:0)
Xanthi
9.12 13:00

Larissa
Xanthi
1
0
13. Round
4.12 17:30
Platanias
1:3 (1:0)
Atromitos
4.12 17:30

Platanias
Atromitos
1
3
3.12 17:30
Levadiakos
0:2 (0:0)
AEK Athens
3.12 17:30

Levadiakos
AEK Athens
0
2
3.12 15:15
Lamia
2:2 (0:2)
Panaitolikos
3.12 15:15

Lamia
Panaitolikos
2
2
3.12 15:15
Larissa
1:1 (1:0)
PAS Giannina
3.12 15:15

Larissa
PAS Giannina
1
1
3.12 13:00
Panathinaikos
0:1 (0:0)
Panionios
3.12 13:00

Panathinaikos
Panionios
0
1
2.12 13:00
Asteras Tripolis
4:0 (3:0)
Kerkyra
2.12 13:00

Asteras Tripolis
Kerkyra
4
0
12. Round
26.11 15:15
Asteras Tripolis
2:0 (1:0)
Levadiakos
26.11 15:15

Asteras Tripolis
Levadiakos
2
0
27.11 17:30
AEK Athens
3:0 (1:0)
Platanias
27.11 17:30

AEK Athens
Platanias
3
0
26.11 17:30
Kerkyra
1:3 (1:0)
Olympiakos Piraeus
26.11 17:30

Kerkyra
Olympiakos Piraeus
1
3
26.11 15:15
Panaitolikos
3:1 (2:0)
Larissa
26.11 15:15

Panaitolikos
Larissa
3
1
26.11 13:00
Panionios
2:2 (0:1)
PAOK
26.11 13:00

Panionios
PAOK
2
2
25.11 17:30
Atromitos
1:1 (1:1)
Panathinaikos
25.11 17:30

Atromitos
Panathinaikos
1
1
25.11 15:15
Apollon Smirnis
1:1 (0:0)
Lamia
25.11 15:15

Apollon Smirnis
Lamia
1
1
25.11 13:00
PAS Giannina
1:1 (0:0)
Xanthi
25.11 13:00

PAS Giannina
Xanthi
1
1
11. Round
20.11 17:30
PAOK
2:1 (1:1)
Atromitos
20.11 17:30

PAOK
Atromitos
2
1
19.11 17:30
Panathinaikos
1:1 (1:0)
AEK Athens
19.11 17:30

Panathinaikos
AEK Athens
1
1
19.11 15:15
Platanias
0:3 (0:2)
Asteras Tripolis
19.11 15:15

Platanias
Asteras Tripolis
0
3
19.11 15:15
PAS Giannina
1:1 (1:0)
Panaitolikos
19.11 15:15

PAS Giannina
Panaitolikos
1
1
19.11 13:00
Xanthi
2:0 (1:0)
Panionios
19.11 13:00

Xanthi
Panionios
2
0
18.11 17:30
Olympiakos Piraeus
2:1 (1:0)
Levadiakos
18.11 17:30

Olympiakos Piraeus
Levadiakos
2
1
18.11 15:15
Larissa
1:0 (0:0)
Apollon Smirnis
18.11 15:15

Larissa
Apollon Smirnis
1
0
18.11 13:00
Lamia
1:1 (1:1)
Kerkyra
18.11 13:00

Lamia
Kerkyra
1
1
10. Round
6.11 17:30
Levadiakos
0:0 (0:0)
Lamia
6.11 17:30

Levadiakos
Lamia
0
0
5.11 17:30
AEK Athens
1:0 (1:0)
PAOK
5.11 17:30

AEK Athens
PAOK
1
0
5.11 15:15
Apollon Smirnis
4:3 (2:2)
PAS Giannina
5.11 15:15

Apollon Smirnis
PAS Giannina
4
3
5.11 15:15
Kerkyra
1:1 (1:1)
Larissa
5.11 15:15

Kerkyra
Larissa
1
1
5.11 13:00
Olympiakos Piraeus
5:1 (3:0)
Platanias
5.11 13:00

Olympiakos Piraeus
Platanias
5
1
4.11 17:30
Asteras Tripolis
1:0 (0:0)
Panathinaikos
4.11 17:30

Asteras Tripolis
Panathinaikos
1
0
4.11 15:15
Atromitos
0:0 (0:0)
Panionios
4.11 15:15

Atromitos
Panionios
0
0
4.11 13:00
Panaitolikos
1:3 (0:3)
Xanthi
4.11 13:00

Panaitolikos
Xanthi
1
3
9. Round
30.10 17:30
PAOK
2:0 (2:0)
Asteras Tripolis
30.10 17:30

PAOK
Asteras Tripolis
2
0
29.10 17:30
Panionios
0:1 (0:0)
AEK Athens
29.10 17:30

Panionios
AEK Athens
0
1
29.10 15:15
Panaitolikos
1:1 (1:0)
Apollon Smirnis
29.10 15:15

Panaitolikos
Apollon Smirnis
1
1
29.10 15:15
Lamia
2:0 (0:0)
Platanias
29.10 15:15

Lamia
Platanias
2
0
29.10 13:00
Xanthi
0:2 (0:1)
Atromitos
29.10 13:00

Xanthi
Atromitos
0
2
28.10 17:30
Panathinaikos
1:0 (0:0)
Olympiakos Piraeus
28.10 17:30

Panathinaikos
Olympiakos Piraeus
1
0
28.10 15:15
PAS Giannina
2:1 (0:0)
Kerkyra
28.10 15:15

PAS Giannina
Kerkyra
2
1
28.10 13:00
Larissa
1:0 (0:0)
Levadiakos
28.10 13:00

Larissa
Levadiakos
1
0
8. Round
23.10 17:30
AEK Athens
0:1 (0:0)
Atromitos
23.10 17:30

AEK Athens
Atromitos
0
1
22.10 18:30
Olympiakos Piraeus
1:0 (0:0)
PAOK
22.10 18:30

Olympiakos Piraeus
PAOK
1
0
22.10 16:15
Platanias
0:1 (0:1)
Larissa
22.10 16:15

Platanias
Larissa
0
1
22.10 16:15
Apollon Smirnis
2:0 (1:0)
Xanthi
22.10 16:15

Apollon Smirnis
Xanthi
2
0
22.10 14:00
Asteras Tripolis
0:1 (0:0)
Panionios
22.10 14:00

Asteras Tripolis
Panionios
0
1
21.10 18:30
Lamia
1:1 (1:0)
Panathinaikos
21.10 18:30

Lamia
Panathinaikos
1
1
21.10 16:15
Kerkyra
1:0 (0:0)
Panaitolikos
21.10 16:15

Kerkyra
Panaitolikos
1
0
21.10 14:00
Levadiakos
1:1 (0:1)
PAS Giannina
21.10 14:00

Levadiakos
PAS Giannina
1
1
7. Round
16.10 17:30
Panathinaikos
2:1 (0:0)
Larissa
16.10 17:30

Panathinaikos
Larissa
2
1
15.10 18:30
Xanthi
1:1 (1:0)
AEK Athens
15.10 18:30

Xanthi
AEK Athens
1
1
15.10 16:15
Panaitolikos
0:1 (0:0)
Levadiakos
15.10 16:15

Panaitolikos
Levadiakos
0
1
15.10 16:15
Apollon Smirnis
0:0 (0:0)
Kerkyra
15.10 16:15

Apollon Smirnis
Kerkyra
0
0
15.10 14:00
PAOK
4:0 (2:0)
Lamia
15.10 14:00

PAOK
Lamia
4
0
14.10 18:30
Panionios
3:4 (1:3)
Olympiakos Piraeus
14.10 18:30

Panionios
Olympiakos Piraeus
3
4
14.10 16:15
Atromitos
1:0 (1:0)
Asteras Tripolis
14.10 16:15

Atromitos
Asteras Tripolis
1
0
14.10 14:00
PAS Giannina
3:1 (3:1)
Platanias
14.10 14:00

PAS Giannina
Platanias
3
1
6. Round
2.10 17:30
Lamia
1:0 (0:0)
Panionios
2.10 17:30

Lamia
Panionios
1
0
1.10 18:30
Asteras Tripolis
2:0 (0:0)
AEK Athens
1.10 18:30

Asteras Tripolis
AEK Athens
2
0
1.10 16:15
Levadiakos
2:1 (0:1)
Apollon Smirnis
1.10 16:15

Levadiakos
Apollon Smirnis
2
1
1.10 16:15
Kerkyra
0:2 (0:0)
Xanthi
1.10 16:15

Kerkyra
Xanthi
0
2
1.10 14:00
Olympiakos Piraeus
0:1 (0:0)
Atromitos
1.10 14:00

Olympiakos Piraeus
Atromitos
0
1
30.9 18:30
Larissa
1:1 (0:1)
PAOK
30.9 18:30

Larissa
PAOK
1
1
30.9 16:15
Panathinaikos
2:0 (2:0)
PAS Giannina
30.9 16:15

Panathinaikos
PAS Giannina
2
0
30.9 14:00
Platanias
0:3 (0:2)
Panaitolikos
30.9 14:00

Platanias
Panaitolikos
0
3
5. Round
25.9 17:30
Xanthi
0:0 (0:0)
Asteras Tripolis
25.9 17:30

Xanthi
Asteras Tripolis
0
0
24.9 18:30
AEK Athens
3:2 (0:1)
Olympiakos Piraeus
24.9 18:30

AEK Athens
Olympiakos Piraeus
3
2
24.9 16:15
Panionios
4:1 (2:0)
Larissa
24.9 16:15

Panionios
Larissa
4
1
24.9 16:15
Kerkyra
1:1 (0:1)
Levadiakos
24.9 16:15

Kerkyra
Levadiakos
1
1
24.9 14:00
PAOK
1:0 (0:0)
PAS Giannina
24.9 14:00

PAOK
PAS Giannina
1
0
23.9 18:30
Panaitolikos
2:0 (1:0)
Panathinaikos
23.9 18:30

Panaitolikos
Panathinaikos
2
0
23.9 16:15
Atromitos
3:0 (3:0)
Lamia
23.9 16:15

Atromitos
Lamia
3
0
23.9 14:00
Apollon Smirnis
0:1 (0:1)
Platanias
23.9 14:00

Apollon Smirnis
Platanias
0
1
4. Round
18.9 17:00
PAS Giannina
1:1 (0:0)
Panionios
18.9 17:00

PAS Giannina
Panionios
1
1
17.9 18:30
Lamia
0:1 (0:0)
AEK Athens
17.9 18:30

Lamia
AEK Athens
0
1
17.9 16:15
Platanias
0:0 (0:0)
Kerkyra
17.9 16:15

Platanias
Kerkyra
0
0
17.9 16:15
Larissa
0:0 (0:0)
Atromitos
17.9 16:15

Larissa
Atromitos
0
0
17.9 14:00
Panathinaikos
1:0 (1:0)
Apollon Smirnis
17.9 14:00

Panathinaikos
Apollon Smirnis
1
0
16.9 18:30
Olympiakos Piraeus
1:1 (0:0)
Asteras Tripolis
16.9 18:30

Olympiakos Piraeus
Asteras Tripolis
1
1
16.9 16:15
PAOK
1:0 (0:0)
Panaitolikos
16.9 16:15

PAOK
Panaitolikos
1
0
16.9 14:00
Levadiakos
1:0 (1:0)
Xanthi
16.9 14:00

Levadiakos
Xanthi
1
0
3. Round
11.9 17:30
Apollon Smirnis
0:0 (0:0)
PAOK
11.9 17:30

Apollon Smirnis
PAOK
0
0
10.9 18:30
Kerkyra
1:0 (1:0)
Panathinaikos
10.9 18:30

Kerkyra
Panathinaikos
1
0
10.9 16:15
Levadiakos
1:1 (0:0)
Platanias
10.9 16:15

Levadiakos
Platanias
1
1
10.9 16:15
AEK Athens
4:0 (2:0)
Larissa
10.9 16:15

AEK Athens
Larissa
4
0
10.9 14:00
Panionios
1:1 (0:0)
Panaitolikos
10.9 14:00

Panionios
Panaitolikos
1
1
9.9 18:30
Xanthi
1:1 (1:1)
Olympiakos Piraeus
9.9 18:30

Xanthi
Olympiakos Piraeus
1
1
9.9 16:15
Atromitos
0:0 (0:0)
PAS Giannina
9.9 16:15

Atromitos
PAS Giannina
0
0
9.9 14:00
Asteras Tripolis
1:3 (0:2)
Lamia
9.9 14:00

Asteras Tripolis
Lamia
1
3
2. Round
28.8 19:30
Larissa
1:1 (0:0)
Asteras Tripolis
28.8 19:30

Larissa
Asteras Tripolis
1
1
27.8 19:30
PAS Giannina
0:0 (0:0)
AEK Athens
27.8 19:30

PAS Giannina
AEK Athens
0
0
27.8 17:15
Panionios
2:0 (1:0)
Apollon Smirnis
27.8 17:15

Panionios
Apollon Smirnis
2
0
27.8 17:15
Panathinaikos
0:0 (0:0)
Levadiakos
27.8 17:15

Panathinaikos
Levadiakos
0
0
27.8 17:15
PAOK
3:1 (1:1)
Kerkyra
27.8 17:15

PAOK
Kerkyra
3
1
26.8 19:30
Lamia
0:1 (0:1)
Olympiakos Piraeus
26.8 19:30

Lamia
Olympiakos Piraeus
0
1
26.8 17:15
Platanias
0:2 (0:2)
Xanthi
26.8 17:15

Platanias
Xanthi
0
2
26.8 17:15
Panaitolikos
2:2 (0:1)
Atromitos
26.8 17:15

Panaitolikos
Atromitos
2
2
1. Round
21.8 19:30
Atromitos
1:1 (0:0)
Apollon Smirnis
21.8 19:30

Atromitos
Apollon Smirnis
1
1
20.8 19:30
Platanias
1:1 (0:0)
Panathinaikos
20.8 19:30

Platanias
Panathinaikos
1
1
20.8 17:15
Levadiakos
0:0 (0:0)
PAOK
20.8 17:15

Levadiakos
PAOK
0
0
20.8 17:15
Kerkyra
0:1 (0:0)
Panionios
20.8 17:15

Kerkyra
Panionios
0
1
20.8 17:15
AEK Athens
2:0 (1:0)
Panaitolikos
20.8 17:15

AEK Athens
Panaitolikos
2
0
19.8 19:30
Olympiakos Piraeus
4:1 (1:0)
Larissa
19.8 19:30

Olympiakos Piraeus
Larissa
4
1
19.8 17:15
Asteras Tripolis
1:2 (0:2)
PAS Giannina
19.8 17:15

Asteras Tripolis
PAS Giannina
1
2
19.8 17:15
Xanthi
0:0 (0:0)
Lamia
19.8 17:15

Xanthi
Lamia
0
0