Champions league (2)
Europa League
Premier League
Championship (1)
League One (4)
League Two
Primera Division
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga
Serie A
Serie B
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig
Super League
Super League
Bundesliga
Superliga
MLS
1.HNL
1.liga
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 132 EUR
90 -17% 360 EUR
180 -25% 549 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

Premier league

Matches: 138

Home team: 51 (37%)
Away team: 40 (29%)
Draws: 47 (34%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 62%
OVER 2,5: 42%
OVER 3,5: 22%

Home team

OVER 0,5: 89 (64%)
OVER 1,5: 46 (33%)
OVER 2,5: 27 (20%)

Away team

OVER 0,5: 85 (62%)
OVER 1,5: 35 (25%)
OVER 2,5: 17 (12%)
Match review Premier league
23. Round
9.3 15:00
Dynamo Kyiv
1:0 (0:0)
Veres
9.3 15:00

Dynamo Kyiv
Veres
1
0
9.3 15:00
Mariupol´
0:0 (0:0)
Zorya
9.3 15:00

Mariupol´
Zorya
0
0
9.3 15:00
Karpaty
0:3 (0:0)
Olimpik Donetsk
9.3 15:00

Karpaty
Olimpik Donetsk
0
3
9.3 15:00
Oleksandria
0:0 (0:0)
Chornomorets
9.3 15:00

Oleksandria
Chornomorets
0
0
9.3 15:00
Zirka
1:2 (0:0)
Stal Kamianske
9.3 15:00

Zirka
Stal Kamianske
1
2
9.3 15:00
Vorskla
0:3 (0:0)
Shakhtar Donetsk
9.3 15:00

Vorskla
Shakhtar Donetsk
0
3
21. Round
24.2 15:00
Chornomorets
0:0 (0:0)
Karpaty
24.2 15:00

Chornomorets
Karpaty
0
0
22. Round
3.3 15:00
Dynamo Kyiv
3:2 (0:0)
Zorya
3.3 15:00

Dynamo Kyiv
Zorya
3
2
3.3 15:00
Zirka
0:0 (0:0)
Oleksandria
3.3 15:00

Zirka
Oleksandria
0
0
3.3 15:00
Karpaty
0:3 (0:0)
Shakhtar Donetsk
3.3 15:00

Karpaty
Shakhtar Donetsk
0
3
3.3 15:00
Stal Kamianske
0:1 (0:0)
Veres
3.3 15:00

Stal Kamianske
Veres
0
1
3.3 15:00
Mariupol´
1:0 (0:0)
Olimpik Donetsk
3.3 15:00

Mariupol´
Olimpik Donetsk
1
0
3.3 15:00
Vorskla
2:1 (0:0)
Chornomorets
3.3 15:00

Vorskla
Chornomorets
2
1
21. Round
24.2 15:00
Shakhtar Donetsk
5:0 (0:0)
Zirka
24.2 15:00

Shakhtar Donetsk
Zirka
5
0
24.2 15:00
Veres
3:1 (0:0)
Dynamo Kyiv
24.2 15:00

Veres
Dynamo Kyiv
3
1
24.2 15:00
Olimpik Donetsk
2:0 (0:0)
Stal Kamianske
24.2 15:00

Olimpik Donetsk
Stal Kamianske
2
0
24.2 15:00
Zorya
3:0 (0:0)
Vorskla
24.2 15:00

Zorya
Vorskla
3
0
24.2 15:00
Oleksandria
1:0 (0:0)
Mariupol´
24.2 15:00

Oleksandria
Mariupol´
1
0
20. Round
18.2 15:00
Dynamo Kyiv
1:0 (1:0)
Olimpik Donetsk
18.2 15:00

Dynamo Kyiv
Olimpik Donetsk
1
0
18.2 12:00
Zirka
0:3 (0:2)
Mariupol´
18.2 12:00

Zirka
Mariupol´
0
3
18.2 12:00
Karpaty
0:2 (0:0)
Zorya
18.2 12:00

Karpaty
Zorya
0
2
16.2 17:00
Shakhtar Donetsk
5:0 (3:0)
Chornomorets
16.2 17:00

Shakhtar Donetsk
Chornomorets
5
0
17.2 15:00
Vorskla
1:0 (0:0)
Veres
17.2 15:00

Vorskla
Veres
1
0
17.2 12:00
Stal Kamianske
2:0 (0:0)
Oleksandria
17.2 12:00

Stal Kamianske
Oleksandria
2
0
19. Round
9.12 11:00
Mariupol´
4:2 (1:1)
Stal Kamianske
9.12 11:00

Mariupol´
Stal Kamianske
4
2
10.12 11:00
Oleksandria
0:0 (0:0)
Dynamo Kyiv
10.12 11:00

Oleksandria
Dynamo Kyiv
0
0
9.12 14:00
Olimpik Donetsk
1:4 (1:3)
Vorskla
9.12 14:00

Olimpik Donetsk
Vorskla
1
4
9.12 11:00
Veres
2:2 (2:0)
Karpaty
9.12 11:00

Veres
Karpaty
2
2
10.12 16:30
Zorya
2:1 (2:1)
Shakhtar Donetsk
10.12 16:30

Zorya
Shakhtar Donetsk
2
1
9.12 11:00
Chornomorets
3:3 (1:0)
Zirka
9.12 11:00

Chornomorets
Zirka
3
3
18. Round
2.12 11:00
Chornomorets
1:1 (0:0)
Zorya
2.12 11:00

Chornomorets
Zorya
1
1
2.12 14:00
Shakhtar Donetsk
2:0 (0:0)
Veres
2.12 14:00

Shakhtar Donetsk
Veres
2
0
PSTP
Karpaty
0:0 (0:0)
Olimpik Donetsk
PSTP

Karpaty
Olimpik Donetsk
0
0
3.12 14:00
Vorskla
3:1 (2:0)
Oleksandria
3.12 14:00

Vorskla
Oleksandria
3
1
3.12 16:30
Dynamo Kyiv
5:1 (2:1)
Mariupol´
3.12 16:30

Dynamo Kyiv
Mariupol´
5
1
3.12 11:00
Zirka
1:0 (0:0)
Stal Kamianske
3.12 11:00

Zirka
Stal Kamianske
1
0
17. Round
26.11 16:30
Stal Kamianske
0:2 (0:1)
Dynamo Kyiv
26.11 16:30

Stal Kamianske
Dynamo Kyiv
0
2
25.11 11:00
Mariupol´
0:1 (0:0)
Vorskla
25.11 11:00

Mariupol´
Vorskla
0
1
26.11 14:00
Oleksandria
3:0 (0:0)
Karpaty
26.11 14:00

Oleksandria
Karpaty
3
0
25.11 14:00
Olimpik Donetsk
2:4 (1:2)
Shakhtar Donetsk
25.11 14:00

Olimpik Donetsk
Shakhtar Donetsk
2
4
26.11 11:00
Veres
3:1 (2:0)
Chornomorets
26.11 11:00

Veres
Chornomorets
3
1
26.11 16:30
Zorya
1:0 (0:0)
Zirka
26.11 16:30

Zorya
Zirka
1
0
16. Round
18.11 11:00
Zorya
1:1 (1:0)
Veres
18.11 11:00

Zorya
Veres
1
1
19.11 16:30
Chornomorets
2:1 (2:1)
Olimpik Donetsk
19.11 16:30

Chornomorets
Olimpik Donetsk
2
1
17.11 16:00
Shakhtar Donetsk
1:2 (1:2)
Oleksandria
17.11 16:00

Shakhtar Donetsk
Oleksandria
1
2
18.11 14:00
Karpaty
0:1 (0:1)
Mariupol´
18.11 14:00

Karpaty
Mariupol´
0
1
19.11 11:00
Vorskla
1:1 (0:0)
Stal Kamianske
19.11 11:00

Vorskla
Stal Kamianske
1
1
18.11 11:00
Zirka
0:2 (0:2)
Dynamo Kyiv
18.11 11:00

Zirka
Dynamo Kyiv
0
2
15. Round
5.11 16:30
Dynamo Kyiv
2:1 (2:0)
Vorskla
5.11 16:30

Dynamo Kyiv
Vorskla
2
1
5.11 16:30
Olimpik Donetsk
3:3 (1:0)
Zorya
5.11 16:30

Olimpik Donetsk
Zorya
3
3
5.11 14:00
Stal Kamianske
0:0 (0:0)
Karpaty
5.11 14:00

Stal Kamianske
Karpaty
0
0
5.11 11:00
Mariupol´
1:3 (0:2)
Shakhtar Donetsk
5.11 11:00

Mariupol´
Shakhtar Donetsk
1
3
4.11 14:00
Oleksandria
0:0 (0:0)
Chornomorets
4.11 14:00

Oleksandria
Chornomorets
0
0
4.11 11:00
Veres
0:0 (0:0)
Zirka
4.11 11:00

Veres
Zirka
0
0
14. Round
29.10 14:00
Veres
1:1 (1:0)
Olimpik Donetsk
29.10 14:00

Veres
Olimpik Donetsk
1
1
29.10 14:00
Zorya
2:2 (2:0)
Oleksandria
29.10 14:00

Zorya
Oleksandria
2
2
30.10 16:00
Chornomorets
0:0 (0:0)
Mariupol´
30.10 16:00

Chornomorets
Mariupol´
0
0
28.10 14:00
Shakhtar Donetsk
1:1 (1:0)
Stal Kamianske
28.10 14:00

Shakhtar Donetsk
Stal Kamianske
1
1
29.10 16:30
Karpaty
1:1 (0:1)
Dynamo Kyiv
29.10 16:30

Karpaty
Dynamo Kyiv
1
1
29.10 11:00
Zirka
1:0 (1:0)
Vorskla
29.10 11:00

Zirka
Vorskla
1
0
13. Round
21.10 16:30
Vorskla
0:1 (0:0)
Karpaty
21.10 16:30

Vorskla
Karpaty
0
1
22.10 16:30
Dynamo Kyiv
0:0 (0:0)
Shakhtar Donetsk
22.10 16:30

Dynamo Kyiv
Shakhtar Donetsk
0
0
22.10 11:00
Stal Kamianske
1:1 (0:0)
Chornomorets
22.10 11:00

Stal Kamianske
Chornomorets
1
1
22.10 14:00
Mariupol´
2:5 (2:3)
Zorya
22.10 14:00

Mariupol´
Zorya
2
5
21.10 14:00
Oleksandria
1:1 (0:0)
Veres
21.10 14:00

Oleksandria
Veres
1
1
21.10 11:00
Olimpik Donetsk
1:0 (0:0)
Zirka
21.10 11:00

Olimpik Donetsk
Zirka
1
0
12. Round
15.10 14:00
Olimpik Donetsk
1:0 (0:0)
Oleksandria
15.10 14:00

Olimpik Donetsk
Oleksandria
1
0
14.10 14:00
Veres
1:1 (0:0)
Mariupol´
14.10 14:00

Veres
Mariupol´
1
1
14.10 14:00
Stal Kamianske
0:1 (0:0)
Zorya
14.10 14:00

Stal Kamianske
Zorya
0
1
15.10 16:30
Chornomorets
2:1 (2:0)
Dynamo Kyiv
15.10 16:30

Chornomorets
Dynamo Kyiv
2
1
13.10 16:00
Shakhtar Donetsk
3:2 (2:1)
Vorskla
13.10 16:00

Shakhtar Donetsk
Vorskla
3
2
15.10 11:00
Zirka
0:0 (0:0)
Karpaty
15.10 11:00

Zirka
Karpaty
0
0
11. Round
1.10 14:00
Shakhtar Donetsk
2:0 (1:0)
Karpaty
1.10 14:00

Shakhtar Donetsk
Karpaty
2
0
1.10 11:00
Chornomorets
0:3 (0:1)
Vorskla
1.10 11:00

Chornomorets
Vorskla
0
3
1.10 16:30
Zorya
4:4 (0:3)
Dynamo Kyiv
1.10 16:30

Zorya
Dynamo Kyiv
4
4
1.10 14:00
Veres
1:1 (0:1)
Stal Kamianske
1.10 14:00

Veres
Stal Kamianske
1
1
30.9 11:00
Olimpik Donetsk
3:2 (0:0)
Mariupol´
30.9 11:00

Olimpik Donetsk
Mariupol´
3
2
30.9 14:00
Oleksandria
0:0 (0:0)
Zirka
30.9 14:00

Oleksandria
Zirka
0
0
10. Round
24.9 14:00
Mariupol´
1:1 (0:1)
Oleksandria
24.9 14:00

Mariupol´
Oleksandria
1
1
24.9 11:00
Stal Kamianske
1:1 (1:0)
Olimpik Donetsk
24.9 11:00

Stal Kamianske
Olimpik Donetsk
1
1
23.9 16:30
Dynamo Kyiv
0:0 (0:0)
Veres
23.9 16:30

Dynamo Kyiv
Veres
0
0
24.9 16:30
Vorskla
1:1 (0:1)
Zorya
24.9 16:30

Vorskla
Zorya
1
1
24.9 16:30
Karpaty
1:1 (1:1)
Chornomorets
24.9 16:30

Karpaty
Chornomorets
1
1
23.9 11:00
Zirka
2:4 (1:3)
Shakhtar Donetsk
23.9 11:00

Zirka
Shakhtar Donetsk
2
4
9. Round
17.9 16:30
Chornomorets
0:0 (0:0)
Shakhtar Donetsk
17.9 16:30

Chornomorets
Shakhtar Donetsk
0
0
17.9 14:00
Zorya
0:0 (0:0)
Karpaty
17.9 14:00

Zorya
Karpaty
0
0
16.9 14:00
Veres
1:0 (0:0)
Vorskla
16.9 14:00

Veres
Vorskla
1
0
17.9 16:30
Olimpik Donetsk
1:2 (1:2)
Dynamo Kyiv
17.9 16:30

Olimpik Donetsk
Dynamo Kyiv
1
2
16.9 11:00
Oleksandria
4:1 (3:1)
Stal Kamianske
16.9 11:00

Oleksandria
Stal Kamianske
4
1
16.9 14:00
Mariupol´
1:0 (1:0)
Zirka
16.9 14:00

Mariupol´
Zirka
1
0
8. Round
10.9 14:00
Stal Kamianske
0:1 (0:1)
Mariupol´
10.9 14:00

Stal Kamianske
Mariupol´
0
1
10.9 16:30
Dynamo Kyiv
3:0 (0:0)
Oleksandria
10.9 16:30

Dynamo Kyiv
Oleksandria
3
0
9.9 16:30
Vorskla
1:1 (1:1)
Olimpik Donetsk
9.9 16:30

Vorskla
Olimpik Donetsk
1
1
10.9 14:00
Karpaty
1:6 (0:2)
Veres
10.9 14:00

Karpaty
Veres
1
6
9.9 14:00
Shakhtar Donetsk
3:1 (1:1)
Zorya
9.9 14:00

Shakhtar Donetsk
Zorya
3
1
10.9 11:00
Zirka
0:1 (0:1)
Chornomorets
10.9 11:00

Zirka
Chornomorets
0
1
7. Round
27.8 16:30
Zorya
5:0 (4:0)
Chornomorets
27.8 16:30

Zorya
Chornomorets
5
0
27.8 14:00
Veres
1:2 (1:0)
Shakhtar Donetsk
27.8 14:00

Veres
Shakhtar Donetsk
1
2
26.8 16:30
Olimpik Donetsk
0:0 (0:0)
Karpaty
26.8 16:30

Olimpik Donetsk
Karpaty
0
0
27.8 16:30
Oleksandria
0:1 (0:1)
Vorskla
27.8 16:30

Oleksandria
Vorskla
0
1
PSTP
Mariupol´
3:0 (0:0)
Dynamo Kyiv
PSTP

Mariupol´
Dynamo Kyiv
3
0
26.8 14:00
Stal Kamianske
0:1 (0:1)
Zirka
26.8 14:00

Stal Kamianske
Zirka
0
1
6. Round
20.8 16:30
Dynamo Kyiv
4:1 (3:0)
Stal Kamianske
20.8 16:30

Dynamo Kyiv
Stal Kamianske
4
1
20.8 16:30
Vorskla
1:0 (0:0)
Mariupol´
20.8 16:30

Vorskla
Mariupol´
1
0
20.8 14:00
Karpaty
0:0 (0:0)
Oleksandria
20.8 14:00

Karpaty
Oleksandria
0
0
19.8 16:30
Shakhtar Donetsk
2:0 (1:0)
Olimpik Donetsk
19.8 16:30

Shakhtar Donetsk
Olimpik Donetsk
2
0
19.8 16:30
Chornomorets
0:1 (0:0)
Veres
19.8 16:30

Chornomorets
Veres
0
1
20.8 14:00
Zirka
2:1 (2:1)
Zorya
20.8 14:00

Zirka
Zorya
2
1
5. Round
12.8 14:00
Veres
0:1 (0:0)
Zorya
12.8 14:00

Veres
Zorya
0
1
13.8 16:30
Olimpik Donetsk
1:0 (0:0)
Chornomorets
13.8 16:30

Olimpik Donetsk
Chornomorets
1
0
12.8 16:30
Oleksandria
1:2 (1:1)
Shakhtar Donetsk
12.8 16:30

Oleksandria
Shakhtar Donetsk
1
2
13.8 14:00
Mariupol´
3:0 (2:0)
Karpaty
13.8 14:00

Mariupol´
Karpaty
3
0
12.8 14:00
Stal Kamianske
0:1 (0:0)
Vorskla
12.8 14:00

Stal Kamianske
Vorskla
0
1
11.8 16:00
Dynamo Kyiv
3:0 (0:0)
Zirka
11.8 16:00

Dynamo Kyiv
Zirka
3
0
4. Round
6.8 16:30
Vorskla
0:0 (0:0)
Dynamo Kyiv
6.8 16:30

Vorskla
Dynamo Kyiv
0
0
6.8 16:30
Zorya
0:2 (0:0)
Olimpik Donetsk
6.8 16:30

Zorya
Olimpik Donetsk
0
2
5.8 14:00
Karpaty
3:1 (1:1)
Stal Kamianske
5.8 14:00

Karpaty
Stal Kamianske
3
1
6.8 14:00
Zirka
1:3 (1:1)
Veres
6.8 14:00

Zirka
Veres
1
3
5.8 16:30
Shakhtar Donetsk
3:1 (2:0)
Mariupol´
5.8 16:30

Shakhtar Donetsk
Mariupol´
3
1
6.8 14:00
Chornomorets
2:2 (1:0)
Oleksandria
6.8 14:00

Chornomorets
Oleksandria
2
2
3. Round
30.7 16:30
Olimpik Donetsk
0:0 (0:0)
Veres
30.7 16:30

Olimpik Donetsk
Veres
0
0
30.7 16:30
Oleksandria
1:1 (1:0)
Zorya
30.7 16:30

Oleksandria
Zorya
1
1
30.7 14:00
Mariupol´
3:0 (1:0)
Chornomorets
30.7 14:00

Mariupol´
Chornomorets
3
0
29.7 16:30
Dynamo Kyiv
5:0 (1:0)
Karpaty
29.7 16:30

Dynamo Kyiv
Karpaty
5
0
29.7 16:30
Vorskla
2:1 (1:1)
Zirka
29.7 16:30

Vorskla
Zirka
2
1
29.7 14:00
Stal Kamianske
1:2 (1:1)
Shakhtar Donetsk
29.7 14:00

Stal Kamianske
Shakhtar Donetsk
1
2
2. Round
23.7 16:30
Zorya
1:1 (0:1)
Mariupol´
23.7 16:30

Zorya
Mariupol´
1
1
23.7 16:30
Zirka
0:0 (0:0)
Olimpik Donetsk
23.7 16:30

Zirka
Olimpik Donetsk
0
0
23.7 14:00
Karpaty
1:3 (1:1)
Vorskla
23.7 14:00

Karpaty
Vorskla
1
3
22.7 16:30
Shakhtar Donetsk
0:1 (0:0)
Dynamo Kyiv
22.7 16:30

Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv
0
1
22.7 14:00
Chornomorets
0:1 (0:0)
Stal Kamianske
22.7 14:00

Chornomorets
Stal Kamianske
0
1
22.7 14:00
Veres
0:0 (0:0)
Oleksandria
22.7 14:00

Veres
Oleksandria
0
0
1. Round
18.7 16:00
Dynamo Kyiv
2:1 (2:1)
Chornomorets
18.7 16:00

Dynamo Kyiv
Chornomorets
2
1
18.7 16:00
Vorskla
0:3 (0:1)
Shakhtar Donetsk
18.7 16:00

Vorskla
Shakhtar Donetsk
0
3
16.7 16:30
Oleksandria
0:2 (0:2)
Olimpik Donetsk
16.7 16:30

Oleksandria
Olimpik Donetsk
0
2
16.7 16:30
Zorya
0:1 (0:0)
Stal Kamianske
16.7 16:30

Zorya
Stal Kamianske
0
1
16.7 14:00
Mariupol´
0:0 (0:0)
Veres
16.7 14:00

Mariupol´
Veres
0
0
16.7 14:00
Karpaty
1:1 (1:1)
Zirka
16.7 14:00

Karpaty
Zirka
1
1