Champions league (2)
Europa League
Premier League
Championship (1)
League One (4)
League Two
Primera Division
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga
Serie A
Serie B
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig
Super League
Super League
Bundesliga
Superliga
MLS
1.HNL
1.liga
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 132 EUR
90 -17% 360 EUR
180 -25% 549 EUR
365 -33% 1000 EUR
Promo code:

Premier League

Matches: 232

Home team: 94 (41%)
Away team: 73 (31%)
Draws: 65 (28%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 63%
OVER 2,5: 41%
OVER 3,5: 21%

Home team

OVER 0,5: 159 (69%)
OVER 1,5: 84 (36%)
OVER 2,5: 29 (13%)

Away team

OVER 0,5: 140 (60%)
OVER 1,5: 65 (28%)
OVER 2,5: 20 (9%)
Match review Premier League
29. Round
7.5 17:30
Anzhi
0:2 (0:1)
Akhmat Grozny
7.5 17:30

Anzhi
Akhmat Grozny
0
2
7.5 14:30
Rubin Kazan
0:0 (0:0)
Ufa
7.5 14:30

Rubin Kazan
Ufa
0
0
6.5 17:00
CSKA Moskva
6:0 (5:0)
Arsenal Tula
6.5 17:00

CSKA Moskva
Arsenal Tula
6
0
6.5 12:00
Ural
0:2 (0:1)
Amkar Perm
6.5 12:00

Ural
Amkar Perm
0
2
5.5 17:00
Spartak Moskva
2:0 (0:0)
Rostov
5.5 17:00

Spartak Moskva
Rostov
2
0
5.5 14:30
Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
Zenit
5.5 14:30

Lokomotiv Moskva
Zenit
1
0
5.5 12:00
Tosno
1:2 (0:0)
Dinamo Moskva
5.5 12:00

Tosno
Dinamo Moskva
1
2
5.5 09:00
SKA Khabarovsk
0:1 (0:1)
Krasnodar
5.5 09:00

SKA Khabarovsk
Krasnodar
0
1
28. Round
30.4 17:00
Krasnodar
2:0 (0:0)
Lokomotiv Moskva
30.4 17:00

Krasnodar
Lokomotiv Moskva
2
0
30.4 14:30
Akhmat Grozny
0:0 (0:0)
Ural
30.4 14:30

Akhmat Grozny
Ural
0
0
30.4 12:00
Dinamo Moskva
0:0 (0:0)
Rubin Kazan
30.4 12:00

Dinamo Moskva
Rubin Kazan
0
0
30.4 09:30
Ufa
1:0 (1:0)
SKA Khabarovsk
30.4 09:30

Ufa
SKA Khabarovsk
1
0
29.4 17:00
Rostov
2:0 (0:0)
Tosno
29.4 17:00

Rostov
Tosno
2
0
29.4 14:30
Zenit
0:0 (0:0)
CSKA Moskva
29.4 14:30

Zenit
CSKA Moskva
0
0
29.4 12:00
Amkar Perm
0:2 (0:1)
Spartak Moskva
29.4 12:00

Amkar Perm
Spartak Moskva
0
2
28.4 17:30
Arsenal Tula
2:1 (1:1)
Anzhi
28.4 17:30

Arsenal Tula
Anzhi
2
1
27. Round
23.4 17:30
Spartak Moskva
1:3 (0:2)
Akhmat Grozny
23.4 17:30

Spartak Moskva
Akhmat Grozny
1
3
22.4 17:00
Lokomotiv Moskva
0:0 (0:0)
Ufa
22.4 17:00

Lokomotiv Moskva
Ufa
0
0
22.4 14:30
Tosno
0:2 (0:1)
Amkar Perm
22.4 14:30

Tosno
Amkar Perm
0
2
22.4 14:30
CSKA Moskva
2:1 (0:0)
Krasnodar
22.4 14:30

CSKA Moskva
Krasnodar
2
1
22.4 12:00
Arsenal Tula
3:3 (2:1)
Zenit
22.4 12:00

Arsenal Tula
Zenit
3
3
22.4 09:00
SKA Khabarovsk
0:1 (0:0)
Dinamo Moskva
22.4 09:00

SKA Khabarovsk
Dinamo Moskva
0
1
21.4 17:00
Anzhi
0:1 (0:0)
Ural
21.4 17:00

Anzhi
Ural
0
1
21.4 14:30
Rubin Kazan
1:1 (1:0)
Rostov
21.4 14:30

Rubin Kazan
Rostov
1
1
26. Round
15.4 17:00
Rostov
2:0 (1:0)
SKA Khabarovsk
15.4 17:00

Rostov
SKA Khabarovsk
2
0
15.4 14:30
Ufa
1:1 (1:0)
CSKA Moskva
15.4 14:30

Ufa
CSKA Moskva
1
1
15.4 12:00
Ural
2:1 (1:0)
Spartak Moskva
15.4 12:00

Ural
Spartak Moskva
2
1
14.4 17:00
Krasnodar
3:0 (2:0)
Arsenal Tula
14.4 17:00

Krasnodar
Arsenal Tula
3
0
14.4 14:30
Zenit
1:0 (1:0)
Anzhi
14.4 14:30

Zenit
Anzhi
1
0
14.4 12:00
Dinamo Moskva
0:4 (0:2)
Lokomotiv Moskva
14.4 12:00

Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
0
4
14.4 09:30
Amkar Perm
0:3 (0:2)
Rubin Kazan
14.4 09:30

Amkar Perm
Rubin Kazan
0
3
13.4 17:30
Akhmat Grozny
1:0 (0:0)
Tosno
13.4 17:30

Akhmat Grozny
Tosno
1
0
25. Round
9.4 17:30
CSKA Moskva
1:2 (0:1)
Dinamo Moskva
9.4 17:30

CSKA Moskva
Dinamo Moskva
1
2
8.4 17:00
Anzhi
1:4 (1:3)
Spartak Moskva
8.4 17:00

Anzhi
Spartak Moskva
1
4
8.4 14:30
Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
Rostov
8.4 14:30

Lokomotiv Moskva
Rostov
1
0
8.4 12:00
Tosno
2:2 (1:1)
Ural
8.4 12:00

Tosno
Ural
2
2
7.4 17:00
Arsenal Tula
2:1 (1:1)
Ufa
7.4 17:00

Arsenal Tula
Ufa
2
1
7.4 14:30
Zenit
1:2 (1:1)
Krasnodar
7.4 14:30

Zenit
Krasnodar
1
2
7.4 12:00
Rubin Kazan
3:2 (0:1)
Akhmat Grozny
7.4 12:00

Rubin Kazan
Akhmat Grozny
3
2
7.4 09:00
SKA Khabarovsk
0:2 (0:1)
Amkar Perm
7.4 09:00

SKA Khabarovsk
Amkar Perm
0
2
23. Round
18.4 17:30
Zenit
2:1 (0:0)
Dinamo Moskva
18.4 17:30

Zenit
Dinamo Moskva
2
1
18.4 17:30
Lokomotiv Moskva
0:0 (0:0)
Akhmat Grozny
18.4 17:30

Lokomotiv Moskva
Akhmat Grozny
0
0
18.4 17:30
CSKA Moskva
3:0 (2:0)
Amkar Perm
18.4 17:30

CSKA Moskva
Amkar Perm
3
0
24. Round
1.4 12:00
Ural
1:1 (0:1)
Rubin Kazan
1.4 12:00

Ural
Rubin Kazan
1
1
1.4 14:30
Ufa
1:2 (0:2)
Zenit
1.4 14:30

Ufa
Zenit
1
2
31.3 17:00
Spartak Moskva
2:1 (1:0)
Tosno
31.3 17:00

Spartak Moskva
Tosno
2
1
1.4 17:00
Krasnodar
1:1 (1:0)
Anzhi
1.4 17:00

Krasnodar
Anzhi
1
1
1.4 17:00
Rostov
1:2 (0:1)
CSKA Moskva
1.4 17:00

Rostov
CSKA Moskva
1
2
31.3 14:30
Dinamo Moskva
2:1 (0:0)
Arsenal Tula
31.3 14:30

Dinamo Moskva
Arsenal Tula
2
1
31.3 09:30
Amkar Perm
2:1 (0:1)
Lokomotiv Moskva
31.3 09:30

Amkar Perm
Lokomotiv Moskva
2
1
31.3 12:00
Akhmat Grozny
0:0 (0:0)
SKA Khabarovsk
31.3 12:00

Akhmat Grozny
SKA Khabarovsk
0
0
21. Round
4.3 14:00
Lokomotiv Moskva
0:0 (0:0)
Spartak Moskva
4.3 14:00

Lokomotiv Moskva
Spartak Moskva
0
0
23. Round
17.3 16:00
Rubin Kazan
1:2 (0:1)
Spartak Moskva
17.3 16:00

Rubin Kazan
Spartak Moskva
1
2
17.3 16:00
Anzhi
2:0 (2:0)
Tosno
17.3 16:00

Anzhi
Tosno
2
0
17.3 13:30
Krasnodar
0:1 (0:0)
Ufa
17.3 13:30

Krasnodar
Ufa
0
1
17.3 11:00
Arsenal Tula
2:2 (1:2)
Rostov
17.3 11:00

Arsenal Tula
Rostov
2
2
17.3 08:00
SKA Khabarovsk
0:3 (0:1)
Ural
17.3 08:00

SKA Khabarovsk
Ural
0
3
22. Round
11.3 16:00
Rostov
0:0 (0:0)
Zenit
11.3 16:00

Rostov
Zenit
0
0
11.3 16:00
Spartak Moskva
1:0 (0:0)
SKA Khabarovsk
11.3 16:00

Spartak Moskva
SKA Khabarovsk
1
0
11.3 13:30
Akhmat Grozny
0:3 (0:2)
CSKA Moskva
11.3 13:30

Akhmat Grozny
CSKA Moskva
0
3
11.3 23:00
Ural
0:2 (0:2)
Lokomotiv Moskva
11.3 23:00

Ural
Lokomotiv Moskva
0
2
10.3 16:00
Tosno
0:1 (0:0)
Rubin Kazan
10.3 16:00

Tosno
Rubin Kazan
0
1
10.3 13:30
Dinamo Moskva
0:0 (0:0)
Krasnodar
10.3 13:30

Dinamo Moskva
Krasnodar
0
0
10.3 11:00
Ufa
3:2 (0:0)
Anzhi
10.3 11:00

Ufa
Anzhi
3
2
9.3 14:30
Amkar Perm
0:2 (0:1)
Arsenal Tula
9.3 14:30

Amkar Perm
Arsenal Tula
0
2
21. Round
4.3 16:00
Arsenal Tula
1:0 (0:0)
Akhmat Grozny
4.3 16:00

Arsenal Tula
Akhmat Grozny
1
0
4.3 11:00
Ufa
1:1 (0:1)
Dinamo Moskva
4.3 11:00

Ufa
Dinamo Moskva
1
1
4.3 08:00
SKA Khabarovsk
0:1 (0:0)
Tosno
4.3 08:00

SKA Khabarovsk
Tosno
0
1
3.3 16:00
Krasnodar
3:1 (1:1)
Rostov
3.3 16:00

Krasnodar
Rostov
3
1
3.3 13:30
Zenit
0:0 (0:0)
Amkar Perm
3.3 13:30

Zenit
Amkar Perm
0
0
3.3 11:00
CSKA Moskva
1:0 (0:0)
Ural
3.3 11:00

CSKA Moskva
Ural
1
0
2.3 16:30
Anzhi
1:1 (0:1)
Rubin Kazan
2.3 16:30

Anzhi
Rubin Kazan
1
1
20. Round
11.12 15:30
Akhmat Grozny
0:0 (0:0)
Zenit
11.12 15:30

Akhmat Grozny
Zenit
0
0
11.12 15:30
Tosno
1:3 (0:1)
Lokomotiv Moskva
11.12 15:30

Tosno
Lokomotiv Moskva
1
3
10.12 15:00
Rostov
1:0 (1:0)
Ufa
10.12 15:00

Rostov
Ufa
1
0
10.12 12:30
Spartak Moskva
3:0 (1:0)
CSKA Moskva
10.12 12:30

Spartak Moskva
CSKA Moskva
3
0
10.12 10:00
Amkar Perm
1:3 (0:2)
Krasnodar
10.12 10:00

Amkar Perm
Krasnodar
1
3
9.12 12:30
Rubin Kazan
3:1 (2:0)
SKA Khabarovsk
9.12 12:30

Rubin Kazan
SKA Khabarovsk
3
1
9.12 10:00
Dinamo Moskva
2:0 (1:0)
Anzhi
9.12 10:00

Dinamo Moskva
Anzhi
2
0
8.12 13:30
Ural
1:1 (1:0)
Arsenal Tula
8.12 13:30

Ural
Arsenal Tula
1
1
19. Round
3.12 15:00
Anzhi
4:0 (3:0)
SKA Khabarovsk
3.12 15:00

Anzhi
SKA Khabarovsk
4
0
3.12 12:30
Krasnodar
3:2 (0:2)
Akhmat Grozny
3.12 12:30

Krasnodar
Akhmat Grozny
3
2
3.12 10:00
Ufa
3:0 (0:0)
Amkar Perm
3.12 10:00

Ufa
Amkar Perm
3
0
2.12 15:00
Zenit
2:1 (1:1)
Ural
2.12 15:00

Zenit
Ural
2
1
2.12 12:30
Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
Rubin Kazan
2.12 12:30

Lokomotiv Moskva
Rubin Kazan
1
0
2.12 10:00
Dinamo Moskva
2:0 (2:0)
Rostov
2.12 10:00

Dinamo Moskva
Rostov
2
0
1.12 15:30
Arsenal Tula
0:1 (0:0)
Spartak Moskva
1.12 15:30

Arsenal Tula
Spartak Moskva
0
1
1.12 15:30
CSKA Moskva
6:0 (3:0)
Tosno
1.12 15:30

CSKA Moskva
Tosno
6
0
18. Round
27.11 15:30
Spartak Moskva
3:1 (2:1)
Zenit
27.11 15:30

Spartak Moskva
Zenit
3
1
27.11 08:00
SKA Khabarovsk
1:2 (1:1)
Lokomotiv Moskva
27.11 08:00

SKA Khabarovsk
Lokomotiv Moskva
1
2
26.11 12:30
Rostov
2:0 (1:0)
Anzhi
26.11 12:30

Rostov
Anzhi
2
0
26.11 10:00
Rubin Kazan
0:1 (0:1)
CSKA Moskva
26.11 10:00

Rubin Kazan
CSKA Moskva
0
1
26.11 07:30
Ural
0:1 (0:1)
Krasnodar
26.11 07:30

Ural
Krasnodar
0
1
25.11 15:00
Akhmat Grozny
2:1 (1:0)
Ufa
25.11 15:00

Akhmat Grozny
Ufa
2
1
25.11 12:30
Tosno
3:2 (0:1)
Arsenal Tula
25.11 12:30

Tosno
Arsenal Tula
3
2
24.11 13:30
Amkar Perm
2:1 (0:0)
Dinamo Moskva
24.11 13:30

Amkar Perm
Dinamo Moskva
2
1
17. Round
19.11 15:00
Zenit
5:0 (1:0)
Tosno
19.11 15:00

Zenit
Tosno
5
0
19.11 12:30
Rostov
0:0 (0:0)
Amkar Perm
19.11 12:30

Rostov
Amkar Perm
0
0
19.11 10:00
Anzhi
0:1 (0:1)
Lokomotiv Moskva
19.11 10:00

Anzhi
Lokomotiv Moskva
0
1
19.11 07:30
Ufa
2:0 (1:0)
Ural
19.11 07:30

Ufa
Ural
2
0
18.11 15:00
Arsenal Tula
0:0 (0:0)
Rubin Kazan
18.11 15:00

Arsenal Tula
Rubin Kazan
0
0
18.11 12:30
Krasnodar
1:4 (0:2)
Spartak Moskva
18.11 12:30

Krasnodar
Spartak Moskva
1
4
18.11 10:00
Dinamo Moskva
1:1 (0:1)
Akhmat Grozny
18.11 10:00

Dinamo Moskva
Akhmat Grozny
1
1
18.11 09:00
SKA Khabarovsk
2:4 (1:1)
CSKA Moskva
18.11 09:00

SKA Khabarovsk
CSKA Moskva
2
4
16. Round
5.11 15:00
Spartak Moskva
3:1 (1:1)
Ufa
5.11 15:00

Spartak Moskva
Ufa
3
1
5.11 15:00
Rubin Kazan
0:0 (0:0)
Zenit
5.11 15:00

Rubin Kazan
Zenit
0
0
5.11 12:30
Lokomotiv Moskva
2:2 (1:2)
CSKA Moskva
5.11 12:30

Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva
2
2
5.11 10:00
Amkar Perm
1:2 (1:2)
Anzhi
5.11 10:00

Amkar Perm
Anzhi
1
2
5.11 07:00
SKA Khabarovsk
1:2 (1:1)
Arsenal Tula
5.11 07:00

SKA Khabarovsk
Arsenal Tula
1
2
4.11 15:00
Akhmat Grozny
1:0 (0:0)
Rostov
4.11 15:00

Akhmat Grozny
Rostov
1
0
4.11 12:30
Tosno
1:3 (1:3)
Krasnodar
4.11 12:30

Tosno
Krasnodar
1
3
3.11 13:30
Ural
2:2 (1:0)
Dinamo Moskva
3.11 13:30

Ural
Dinamo Moskva
2
2
15. Round
30.10 15:30
Akhmat Grozny
1:1 (0:0)
Anzhi
30.10 15:30

Akhmat Grozny
Anzhi
1
1
30.10 13:00
Ufa
2:1 (1:1)
Rubin Kazan
30.10 13:00

Ufa
Rubin Kazan
2
1
29.10 15:00
Krasnodar
4:1 (2:0)
SKA Khabarovsk
29.10 15:00

Krasnodar
SKA Khabarovsk
4
1
29.10 12:30
Zenit
0:3 (0:0)
Lokomotiv Moskva
29.10 12:30

Zenit
Lokomotiv Moskva
0
3
29.10 10:00
Dinamo Moskva
0:1 (0:1)
Tosno
29.10 10:00

Dinamo Moskva
Tosno
0
1
29.10 07:30
Amkar Perm
1:1 (1:0)
Ural
29.10 07:30

Amkar Perm
Ural
1
1
28.10 16:00
Rostov
2:2 (1:2)
Spartak Moskva
28.10 16:00

Rostov
Spartak Moskva
2
2
28.10 13:30
Arsenal Tula
1:0 (0:0)
CSKA Moskva
28.10 13:30

Arsenal Tula
CSKA Moskva
1
0
14. Round
23.10 16:30
Lokomotiv Moskva
2:0 (1:0)
Krasnodar
23.10 16:30

Lokomotiv Moskva
Krasnodar
2
0
22.10 16:00
Anzhi
3:2 (1:1)
Arsenal Tula
22.10 16:00

Anzhi
Arsenal Tula
3
2
22.10 13:30
CSKA Moskva
0:0 (0:0)
Zenit
22.10 13:30

CSKA Moskva
Zenit
0
0
22.10 11:00
Ural
2:0 (1:0)
Akhmat Grozny
22.10 11:00

Ural
Akhmat Grozny
2
0
21.10 16:00
Spartak Moskva
0:0 (0:0)
Amkar Perm
21.10 16:00

Spartak Moskva
Amkar Perm
0
0
21.10 13:30
Rubin Kazan
0:0 (0:0)
Dinamo Moskva
21.10 13:30

Rubin Kazan
Dinamo Moskva
0
0
21.10 11:00
Tosno
1:1 (1:0)
Rostov
21.10 11:00

Tosno
Rostov
1
1
21.10 08:30
SKA Khabarovsk
2:2 (2:0)
Ufa
21.10 08:30

SKA Khabarovsk
Ufa
2
2
13. Round
16.10 14:30
Amkar Perm
0:0 (0:0)
Tosno
16.10 14:30

Amkar Perm
Tosno
0
0
15.10 16:00
Zenit
0:1 (0:0)
Arsenal Tula
15.10 16:00

Zenit
Arsenal Tula
0
1
15.10 13:30
Rostov
0:1 (0:0)
Rubin Kazan
15.10 13:30

Rostov
Rubin Kazan
0
1
15.10 11:00
Ufa
1:0 (0:0)
Lokomotiv Moskva
15.10 11:00

Ufa
Lokomotiv Moskva
1
0
14.10 16:00
Krasnodar
0:1 (0:1)
CSKA Moskva
14.10 16:00

Krasnodar
CSKA Moskva
0
1
14.10 13:30
Ural
2:1 (0:0)
Anzhi
14.10 13:30

Ural
Anzhi
2
1
14.10 11:00
Dinamo Moskva
2:0 (1:0)
SKA Khabarovsk
14.10 11:00

Dinamo Moskva
SKA Khabarovsk
2
0
13.10 16:30
Akhmat Grozny
1:2 (0:1)
Spartak Moskva
13.10 16:30

Akhmat Grozny
Spartak Moskva
1
2
10. Round
17.9 08:00
SKA Khabarovsk
2:2 (1:0)
Akhmat Grozny
17.9 08:00

SKA Khabarovsk
Akhmat Grozny
2
2
12. Round
29.9 16:30
Arsenal Tula
1:0 (1:0)
Krasnodar
29.9 16:30

Arsenal Tula
Krasnodar
1
0
1.10 11:00
CSKA Moskva
0:0 (0:0)
Ufa
1.10 11:00

CSKA Moskva
Ufa
0
0
30.9 16:00
Spartak Moskva
2:0 (1:0)
Ural
30.9 16:00

Spartak Moskva
Ural
2
0
30.9 11:00
Tosno
1:0 (0:0)
Akhmat Grozny
30.9 11:00

Tosno
Akhmat Grozny
1
0
30.9 13:30
Rubin Kazan
0:1 (0:0)
Amkar Perm
30.9 13:30

Rubin Kazan
Amkar Perm
0
1
30.9 08:30
SKA Khabarovsk
2:1 (1:1)
Rostov
30.9 08:30

SKA Khabarovsk
Rostov
2
1
1.10 13:30
Lokomotiv Moskva
3:0 (2:0)
Dinamo Moskva
1.10 13:30

Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
3
0
1.10 16:00
Anzhi
2:2 (1:0)
Zenit
1.10 16:00

Anzhi
Zenit
2
2
11. Round
24.9 16:30
Krasnodar
0:2 (0:2)
Zenit
24.9 16:30

Krasnodar
Zenit
0
2
24.9 13:30
Ufa
1:0 (0:0)
Arsenal Tula
24.9 13:30

Ufa
Arsenal Tula
1
0
23.9 13:30
Dinamo Moskva
0:0 (0:0)
CSKA Moskva
23.9 13:30

Dinamo Moskva
CSKA Moskva
0
0
24.9 11:00
Ural
3:1 (2:0)
Tosno
24.9 11:00

Ural
Tosno
3
1
25.9 16:30
Akhmat Grozny
1:0 (0:0)
Rubin Kazan
25.9 16:30

Akhmat Grozny
Rubin Kazan
1
0
25.9 14:00
Amkar Perm
3:0 (1:0)
SKA Khabarovsk
25.9 14:00

Amkar Perm
SKA Khabarovsk
3
0
24.9 13:30
Rostov
0:1 (0:0)
Lokomotiv Moskva
24.9 13:30

Rostov
Lokomotiv Moskva
0
1
23.9 16:00
Spartak Moskva
2:2 (1:0)
Anzhi
23.9 16:00

Spartak Moskva
Anzhi
2
2
10. Round
18.9 17:00
Zenit
3:0 (2:0)
Ufa
18.9 17:00

Zenit
Ufa
3
0
15.9 16:30
Arsenal Tula
1:0 (1:0)
Dinamo Moskva
15.9 16:30

Arsenal Tula
Dinamo Moskva
1
0
16.9 13:30
CSKA Moskva
2:0 (1:0)
Rostov
16.9 13:30

CSKA Moskva
Rostov
2
0
17.9 10:00
Tosno
2:2 (0:1)
Spartak Moskva
17.9 10:00

Tosno
Spartak Moskva
2
2
17.9 13:30
Rubin Kazan
0:1 (0:0)
Ural
17.9 13:30

Rubin Kazan
Ural
0
1
18.9 16:30
Lokomotiv Moskva
0:1 (0:1)
Amkar Perm
18.9 16:30

Lokomotiv Moskva
Amkar Perm
0
1
16.9 16:00
Anzhi
1:5 (0:1)
Krasnodar
16.9 16:00

Anzhi
Krasnodar
1
5
9. Round
10.9 13:30
Ufa
0:1 (0:0)
Krasnodar
10.9 13:30

Ufa
Krasnodar
0
1
10.9 11:00
Dinamo Moskva
0:0 (0:0)
Zenit
10.9 11:00

Dinamo Moskva
Zenit
0
0
9.9 13:30
Rostov
2:2 (1:1)
Arsenal Tula
9.9 13:30

Rostov
Arsenal Tula
2
2
8.9 14:30
Amkar Perm
0:1 (0:0)
CSKA Moskva
8.9 14:30

Amkar Perm
CSKA Moskva
0
1
9.9 16:00
Spartak Moskva
1:0 (0:0)
Rubin Kazan
9.9 16:00

Spartak Moskva
Rubin Kazan
1
0
11.9 14:30
Ural
1:1 (0:0)
SKA Khabarovsk
11.9 14:30

Ural
SKA Khabarovsk
1
1
10.9 16:00
Akhmat Grozny
1:1 (0:0)
Lokomotiv Moskva
10.9 16:00

Akhmat Grozny
Lokomotiv Moskva
1
1
9.9 11:00
Tosno
2:2 (1:2)
Anzhi
9.9 11:00

Tosno
Anzhi
2
2
5. Round
9.8 17:00
Tosno
1:2 (0:0)
CSKA Moskva
9.8 17:00

Tosno
CSKA Moskva
1
2
8. Round
27.8 17:00
Krasnodar
2:0 (1:0)
Dinamo Moskva
27.8 17:00

Krasnodar
Dinamo Moskva
2
0
27.8 17:00
Zenit
0:0 (0:0)
Rostov
27.8 17:00

Zenit
Rostov
0
0
27.8 14:30
CSKA Moskva
0:1 (0:1)
Akhmat Grozny
27.8 14:30

CSKA Moskva
Akhmat Grozny
0
1
27.8 08:00
SKA Khabarovsk
0:0 (0:0)
Spartak Moskva
27.8 08:00

SKA Khabarovsk
Spartak Moskva
0
0
26.8 17:00
Lokomotiv Moskva
2:1 (1:1)
Ural
26.8 17:00

Lokomotiv Moskva
Ural
2
1
26.8 14:30
Rubin Kazan
1:0 (1:0)
Tosno
26.8 14:30

Rubin Kazan
Tosno
1
0
26.8 12:00
Arsenal Tula
0:1 (0:1)
Amkar Perm
26.8 12:00

Arsenal Tula
Amkar Perm
0
1
25.8 17:00
Anzhi
1:0 (1:0)
Ufa
25.8 17:00

Anzhi
Ufa
1
0
7. Round
21.8 17:00
Akhmat Grozny
1:2 (0:1)
Arsenal Tula
21.8 17:00

Akhmat Grozny
Arsenal Tula
1
2
20.8 17:00
Rostov
0:0 (0:0)
Krasnodar
20.8 17:00

Rostov
Krasnodar
0
0
20.8 14:30
Dinamo Moskva
1:1 (0:1)
Ufa
20.8 14:30

Dinamo Moskva
Ufa
1
1
20.8 12:00
Amkar Perm
0:1 (0:0)
Zenit
20.8 12:00

Amkar Perm
Zenit
0
1
19.8 17:00
Rubin Kazan
6:0 (3:0)
Anzhi
19.8 17:00

Rubin Kazan
Anzhi
6
0
19.8 14:30
Spartak Moskva
3:4 (2:0)
Lokomotiv Moskva
19.8 14:30

Spartak Moskva
Lokomotiv Moskva
3
4
19.8 12:00
Ural
0:0 (0:0)
CSKA Moskva
19.8 12:00

Ural
CSKA Moskva
0
0
18.8 16:30
Tosno
0:0 (0:0)
SKA Khabarovsk
18.8 16:30

Tosno
SKA Khabarovsk
0
0
6. Round
14.8 16:30
Arsenal Tula
2:2 (2:1)
Ural
14.8 16:30

Arsenal Tula
Ural
2
2
13.8 17:00
Zenit
4:0 (1:0)
Akhmat Grozny
13.8 17:00

Zenit
Akhmat Grozny
4
0
13.8 17:00
Krasnodar
1:1 (1:0)
Amkar Perm
13.8 17:00

Krasnodar
Amkar Perm
1
1
13.8 14:30
Lokomotiv Moskva
0:2 (0:0)
Tosno
13.8 14:30

Lokomotiv Moskva
Tosno
0
2
13.8 08:00
SKA Khabarovsk
1:1 (0:0)
Rubin Kazan
13.8 08:00

SKA Khabarovsk
Rubin Kazan
1
1
12.8 17:00
Anzhi
1:3 (1:2)
Dinamo Moskva
12.8 17:00

Anzhi
Dinamo Moskva
1
3
12.8 14:30
CSKA Moskva
2:1 (0:0)
Spartak Moskva
12.8 14:30

CSKA Moskva
Spartak Moskva
2
1
12.8 12:00
Ufa
1:4 (0:0)
Rostov
12.8 12:00

Ufa
Rostov
1
4
5. Round
10.8 17:00
Akhmat Grozny
2:3 (0:0)
Krasnodar
10.8 17:00

Akhmat Grozny
Krasnodar
2
3
9.8 17:00
Rubin Kazan
1:1 (0:0)
Lokomotiv Moskva
9.8 17:00

Rubin Kazan
Lokomotiv Moskva
1
1
9.8 17:00
Rostov
1:0 (1:0)
Dinamo Moskva
9.8 17:00

Rostov
Dinamo Moskva
1
0
9.8 16:30
Spartak Moskva
2:0 (1:0)
Arsenal Tula
9.8 16:30

Spartak Moskva
Arsenal Tula
2
0
9.8 14:30
Ural
1:1 (1:0)
Zenit
9.8 14:30

Ural
Zenit
1
1
8.8 14:30
Amkar Perm
0:0 (0:0)
Ufa
8.8 14:30

Amkar Perm
Ufa
0
0
8.8 08:00
SKA Khabarovsk
2:0 (0:0)
Anzhi
8.8 08:00

SKA Khabarovsk
Anzhi
2
0
4. Round
6.8 17:00
Krasnodar
1:1 (0:1)
Ural
6.8 17:00

Krasnodar
Ural
1
1
6.8 17:00
Zenit
5:1 (2:0)
Spartak Moskva
6.8 17:00

Zenit
Spartak Moskva
5
1
6.8 14:30
CSKA Moskva
1:2 (1:2)
Rubin Kazan
6.8 14:30

CSKA Moskva
Rubin Kazan
1
2
6.8 12:00
Arsenal Tula
1:2 (1:0)
Tosno
6.8 12:00

Arsenal Tula
Tosno
1
2
5.8 17:00
Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
SKA Khabarovsk
5.8 17:00

Lokomotiv Moskva
SKA Khabarovsk
1
0
5.8 14:30
Dinamo Moskva
3:0 (0:0)
Amkar Perm
5.8 14:30

Dinamo Moskva
Amkar Perm
3
0
5.8 12:00
Ufa
3:2 (0:0)
Akhmat Grozny
5.8 12:00

Ufa
Akhmat Grozny
3
2
4.8 17:00
Anzhi
0:1 (0:1)
Rostov
4.8 17:00

Anzhi
Rostov
0
1
3. Round
31.7 16:30
Spartak Moskva
2:0 (2:0)
Krasnodar
31.7 16:30

Spartak Moskva
Krasnodar
2
0
30.7 17:00
Tosno
0:1 (0:1)
Zenit
30.7 17:00

Tosno
Zenit
0
1
30.7 14:30
Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
Anzhi
30.7 14:30

Lokomotiv Moskva
Anzhi
1
0
30.7 12:00
Amkar Perm
0:1 (0:0)
Rostov
30.7 12:00

Amkar Perm
Rostov
0
1
29.7 17:00
Akhmat Grozny
2:0 (0:0)
Dinamo Moskva
29.7 17:00

Akhmat Grozny
Dinamo Moskva
2
0
29.7 14:30
Rubin Kazan
2:1 (0:1)
Arsenal Tula
29.7 14:30

Rubin Kazan
Arsenal Tula
2
1
29.7 12:00
CSKA Moskva
2:0 (2:0)
SKA Khabarovsk
29.7 12:00

CSKA Moskva
SKA Khabarovsk
2
0
29.7 12:00
Ural
1:1 (0:1)
Ufa
29.7 12:00

Ural
Ufa
1
1
2. Round
24.7 16:30
Arsenal Tula
1:0 (1:0)
SKA Khabarovsk
24.7 16:30

Arsenal Tula
SKA Khabarovsk
1
0
23.7 17:00
Rostov
0:1 (0:0)
Akhmat Grozny
23.7 17:00

Rostov
Akhmat Grozny
0
1
23.7 14:30
Dinamo Moskva
0:1 (0:0)
Ural
23.7 14:30

Dinamo Moskva
Ural
0
1
23.7 12:00
Ufa
0:0 (0:0)
Spartak Moskva
23.7 12:00

Ufa
Spartak Moskva
0
0
22.7 17:00
Krasnodar
2:0 (0:0)
Tosno
22.7 17:00

Krasnodar
Tosno
2
0
22.7 14:30
Zenit
2:1 (0:1)
Rubin Kazan
22.7 14:30

Zenit
Rubin Kazan
2
1
21.7 16:30
CSKA Moskva
1:3 (1:1)
Lokomotiv Moskva
21.7 16:30

CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
1
3
21.7 16:30
Anzhi
1:0 (1:0)
Amkar Perm
21.7 16:30

Anzhi
Amkar Perm
1
0
1. Round
18.7 16:30
Dinamo Moskva
2:2 (0:2)
Spartak Moskva
18.7 16:30

Dinamo Moskva
Spartak Moskva
2
2
18.7 16:30
Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
Arsenal Tula
18.7 16:30

Lokomotiv Moskva
Arsenal Tula
1
0
16.7 18:30
Akhmat Grozny
1:0 (1:0)
Amkar Perm
16.7 18:30

Akhmat Grozny
Amkar Perm
1
0
16.7 14:30
Rubin Kazan
1:2 (0:2)
Krasnodar
16.7 14:30

Rubin Kazan
Krasnodar
1
2
16.7 08:00
SKA Khabarovsk
0:2 (0:0)
Zenit
16.7 08:00

SKA Khabarovsk
Zenit
0
2
15.7 17:00
Anzhi
1:3 (0:1)
CSKA Moskva
15.7 17:00

Anzhi
CSKA Moskva
1
3
15.7 14:30
Tosno
0:1 (0:0)
Ufa
15.7 14:30

Tosno
Ufa
0
1
15.7 12:00
Ural
1:1 (1:0)
Rostov
15.7 12:00

Ural
Rostov
1
1