Champions league
Europa League
Premier League (1)
Championship (1)
League One
League Two
Primera Division (3)
Segunda Division (5)
1.Bundesliga (1)
2.Bundesliga
Serie A (2)
Serie B (1)
Ligue 2
Ligue 1 (2)
Eredivisie (1)
Eerste Divisie
Jupiler League (2)
Primeira Liga (2)
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig (2)
Super League (4)
Super League (3)
Bundesliga (1)
Superliga (2)
MLS
1.HNL (1)
1.liga
Otp Bank Liga (1)
Premiership (1)
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 96 EUR
 72 EUR*

90 -17% 270 EUR
 176 EUR*

180 -25% 585 EUR
 381 EUR*

*Offer ends 16.12.2018 23:00

Serie B

Matches: 472

Home team: 193 (41%)
Away team: 114 (24%)
Draws: 165 (35%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 73%
OVER 2,5: 46%
OVER 3,5: 25%

Home team

OVER 0,5: 368 (78%)
OVER 1,5: 189 (40%)
OVER 2,5: 83 (18%)

Away team

OVER 0,5: 317 (67%)
OVER 1,5: 143 (30%)
OVER 2,5: 55 (12%)
Match review Serie B
51. Round
16.6 19:30
Frosinone
2:0 (0:0)
US Citta di Palermo
16.6 19:30

Frosinone
US Citta di Palermo
2
0
13.6 19:30
US Citta di Palermo
2:1 (1:1)
Frosinone
13.6 19:30

US Citta di Palermo
Frosinone
2
1
10.6 17:30
US Citta di Palermo
1:0 (1:0)
Venezia
10.6 17:30

US Citta di Palermo
Venezia
1
0
10.6 20:00
Frosinone
1:1 (0:0)
AS Cittadella
10.6 20:00

Frosinone
AS Cittadella
1
1
6.6 20:00
Venezia
1:1 (0:0)
US Citta di Palermo
6.6 20:00

Venezia
US Citta di Palermo
1
1
6.6 17:30
AS Cittadella
1:1 (1:1)
Frosinone
6.6 17:30

AS Cittadella
Frosinone
1
1
3.6 20:00
Venezia
3:0 (1:0)
Perugia
3.6 20:00

Venezia
Perugia
3
0
3.6 17:30
AS Cittadella
2:2 (0:0)
Bari
3.6 17:30

AS Cittadella
Bari
2
2
31.5 19:30
Ascoli Picchio
0:0 (0:0)
Virtus Entella
31.5 19:30

Ascoli Picchio
Virtus Entella
0
0
24.5 19:30
Virtus Entella
0:0 (0:0)
Ascoli Picchio
24.5 19:30

Virtus Entella
Ascoli Picchio
0
0
42. Round
18.5 19:30
Novara
0:1 (0:0)
Virtus Entella
18.5 19:30

Novara
Virtus Entella
0
1
18.5 19:30
AS Cittadella
2:0 (0:0)
Pro Vercelli
18.5 19:30

AS Cittadella
Pro Vercelli
2
0
18.5 19:30
Venezia
0:0 (0:0)
Pescara
18.5 19:30

Venezia
Pescara
0
0
18.5 19:30
Empoli
2:1 (1:1)
Perugia
18.5 19:30

Empoli
Perugia
2
1
18.5 19:30
Spezia
0:2 (0:1)
Parma
18.5 19:30

Spezia
Parma
0
2
18.5 19:30
Salernitana
0:2 (0:1)
US Citta di Palermo
18.5 19:30

Salernitana
US Citta di Palermo
0
2
18.5 19:30
Frosinone
2:2 (0:1)
Foggia
18.5 19:30

Frosinone
Foggia
2
2
18.5 19:30
A.C. Cesena
1:0 (0:0)
Cremonese
18.5 19:30

A.C. Cesena
Cremonese
1
0
18.5 19:30
Bari
2:0 (2:0)
Carpi
18.5 19:30

Bari
Carpi
2
0
18.5 19:30
Ascoli Picchio
0:0 (0:0)
Brescia
18.5 19:30

Ascoli Picchio
Brescia
0
0
18.5 19:30
Ternana
1:2 (1:2)
Avellino
18.5 19:30

Ternana
Avellino
1
2
41. Round
12.5 14:00
Cremonese
5:1 (1:1)
Venezia
12.5 14:00

Cremonese
Venezia
5
1
12.5 14:00
Pro Vercelli
2:1 (1:0)
Ternana
12.5 14:00

Pro Vercelli
Ternana
2
1
12.5 14:00
Foggia
1:0 (1:0)
Salernitana
12.5 14:00

Foggia
Salernitana
1
0
12.5 14:00
Perugia
1:1 (1:0)
Novara
12.5 14:00

Perugia
Novara
1
1
12.5 14:00
Virtus Entella
0:1 (0:1)
Frosinone
12.5 14:00

Virtus Entella
Frosinone
0
1
12.5 14:00
Brescia
0:2 (0:0)
Empoli
12.5 14:00

Brescia
Empoli
0
2
12.5 14:00
Carpi
1:1 (1:1)
AS Cittadella
12.5 14:00

Carpi
AS Cittadella
1
1
12.5 14:00
US Citta di Palermo
0:0 (0:0)
A.C. Cesena
12.5 14:00

US Citta di Palermo
A.C. Cesena
0
0
12.5 14:00
Parma
1:0 (0:0)
Bari
12.5 14:00

Parma
Bari
1
0
12.5 14:00
Pescara
0:1 (0:1)
Ascoli Picchio
12.5 14:00

Pescara
Ascoli Picchio
0
1
11.5 19:30
Avellino
1:0 (0:0)
Spezia
11.5 19:30

Avellino
Spezia
1
0
40. Round
7.5 19:30
Empoli
1:1 (0:0)
Cremonese
7.5 19:30

Empoli
Cremonese
1
1
6.5 16:30
A.C. Cesena
2:1 (0:0)
Parma
6.5 16:30

A.C. Cesena
Parma
2
1
5.5 14:00
Salernitana
1:0 (0:0)
Virtus Entella
5.5 14:00

Salernitana
Virtus Entella
1
0
5.5 14:00
Spezia
5:1 (2:1)
Pro Vercelli
5.5 14:00

Spezia
Pro Vercelli
5
1
5.5 14:00
Novara
1:1 (1:0)
Pescara
5.5 14:00

Novara
Pescara
1
1
5.5 14:00
Bari
3:1 (1:0)
Perugia
5.5 14:00

Bari
Perugia
3
1
5.5 14:00
Ternana
2:3 (0:2)
US Citta di Palermo
5.5 14:00

Ternana
US Citta di Palermo
2
3
5.5 14:00
Venezia
2:1 (1:0)
Foggia
5.5 14:00

Venezia
Foggia
2
1
5.5 14:00
Frosinone
1:0 (1:0)
Carpi
5.5 14:00

Frosinone
Carpi
1
0
5.5 14:00
AS Cittadella
2:2 (1:1)
Brescia
5.5 14:00

AS Cittadella
Brescia
2
2
5.5 14:00
Ascoli Picchio
1:1 (1:1)
Avellino
5.5 14:00

Ascoli Picchio
Avellino
1
1
39. Round
1.5 17:00
Perugia
1:1 (0:1)
Salernitana
1.5 17:00

Perugia
Salernitana
1
1
1.5 14:00
Pro Vercelli
0:2 (0:1)
Venezia
1.5 14:00

Pro Vercelli
Venezia
0
2
1.5 14:00
Parma
2:0 (2:0)
Ternana
1.5 14:00

Parma
Ternana
2
0
1.5 14:00
Foggia
2:1 (1:0)
Spezia
1.5 14:00

Foggia
Spezia
2
1
1.5 14:00
Cremonese
1:1 (0:0)
Novara
1.5 14:00

Cremonese
Novara
1
1
1.5 14:00
Brescia
1:2 (1:1)
Frosinone
1.5 14:00

Brescia
Frosinone
1
2
1.5 14:00
Carpi
0:0 (0:0)
Empoli
1.5 14:00

Carpi
Empoli
0
0
1.5 14:00
Pescara
0:0 (0:0)
A.C. Cesena
1.5 14:00

Pescara
A.C. Cesena
0
0
1.5 14:00
Virtus Entella
1:1 (0:1)
Ascoli Picchio
1.5 14:00

Virtus Entella
Ascoli Picchio
1
1
1.5 11:30
Avellino
0:2 (0:0)
AS Cittadella
1.5 11:30

Avellino
AS Cittadella
0
2
30.4 19:30
US Citta di Palermo
1:1 (0:0)
Bari
30.4 19:30

US Citta di Palermo
Bari
1
1
38. Round
28.4 14:00
Ternana
0:3 (0:2)
Pescara
28.4 14:00

Ternana
Pescara
0
3
28.4 14:00
Ascoli Picchio
2:2 (1:1)
Perugia
28.4 14:00

Ascoli Picchio
Perugia
2
2
28.4 14:00
Pro Vercelli
1:0 (0:0)
Parma
28.4 14:00

Pro Vercelli
Parma
1
0
28.4 14:00
Empoli
1:1 (1:1)
Novara
28.4 14:00

Empoli
Novara
1
1
28.4 14:00
A.C. Cesena
1:0 (0:0)
Frosinone
28.4 14:00

A.C. Cesena
Frosinone
1
0
28.4 14:00
AS Cittadella
3:1 (0:0)
Foggia
28.4 14:00

AS Cittadella
Foggia
3
1
28.4 14:00
Spezia
1:0 (0:0)
Cremonese
28.4 14:00

Spezia
Cremonese
1
0
28.4 14:00
Salernitana
4:2 (1:0)
Brescia
28.4 14:00

Salernitana
Brescia
4
2
28.4 14:00
Carpi
0:0 (0:0)
Avellino
28.4 14:00

Carpi
Avellino
0
0
27.4 20:00
Bari
1:0 (1:0)
Virtus Entella
27.4 20:00

Bari
Virtus Entella
1
0
27.4 18:00
Venezia
3:0 (2:0)
US Citta di Palermo
27.4 18:00

Venezia
US Citta di Palermo
3
0
37. Round
23.4 19:30
Frosinone
2:4 (1:0)
Empoli
23.4 19:30

Frosinone
Empoli
2
4
22.4 16:30
Pescara
3:2 (2:0)
Spezia
22.4 16:30

Pescara
Spezia
3
2
22.4 14:00
Perugia
2:3 (2:1)
Ternana
22.4 14:00

Perugia
Ternana
2
3
21.4 14:00
Novara
1:3 (1:1)
Venezia
21.4 14:00

Novara
Venezia
1
3
21.4 14:00
Virtus Entella
3:2 (0:1)
Pro Vercelli
21.4 14:00

Virtus Entella
Pro Vercelli
3
2
21.4 14:00
Salernitana
1:3 (0:2)
AS Cittadella
21.4 14:00

Salernitana
AS Cittadella
1
3
21.4 14:00
Brescia
0:0 (0:0)
A.C. Cesena
21.4 14:00

Brescia
A.C. Cesena
0
0
21.4 14:00
Parma
2:1 (1:0)
Carpi
21.4 14:00

Parma
Carpi
2
1
21.4 14:00
Foggia
1:1 (1:1)
Bari
21.4 14:00

Foggia
Bari
1
1
21.4 14:00
US Citta di Palermo
3:0 (1:0)
Avellino
21.4 14:00

US Citta di Palermo
Avellino
3
0
21.4 14:00
Cremonese
1:2 (1:1)
Ascoli Picchio
21.4 14:00

Cremonese
Ascoli Picchio
1
2
36. Round
17.4 19:30
Venezia
2:0 (1:0)
Virtus Entella
17.4 19:30

Venezia
Virtus Entella
2
0
17.4 19:30
Cremonese
1:1 (1:1)
Salernitana
17.4 19:30

Cremonese
Salernitana
1
1
17.4 19:30
Pro Vercelli
3:1 (1:1)
Pescara
17.4 19:30

Pro Vercelli
Pescara
3
1
17.4 19:30
Carpi
1:2 (0:1)
Perugia
17.4 19:30

Carpi
Perugia
1
2
17.4 19:30
AS Cittadella
0:0 (0:0)
US Citta di Palermo
17.4 19:30

AS Cittadella
US Citta di Palermo
0
0
17.4 19:30
Bari
1:1 (0:1)
Novara
17.4 19:30

Bari
Novara
1
1
17.4 19:30
Avellino
0:2 (0:0)
Frosinone
17.4 19:30

Avellino
Frosinone
0
2
17.4 19:30
Ternana
2:2 (1:0)
Foggia
17.4 19:30

Ternana
Foggia
2
2
17.4 19:30
A.C. Cesena
2:3 (1:2)
Empoli
17.4 19:30

A.C. Cesena
Empoli
2
3
17.4 19:30
Spezia
0:1 (0:1)
Brescia
17.4 19:30

Spezia
Brescia
0
1
16.4 19:30
Ascoli Picchio
0:1 (0:1)
Parma
16.4 19:30

Ascoli Picchio
Parma
0
1
35. Round
14.4 14:00
Perugia
1:1 (0:0)
Venezia
14.4 14:00

Perugia
Venezia
1
1
14.4 14:00
Novara
0:3 (0:1)
Ternana
14.4 14:00

Novara
Ternana
0
3
14.4 14:00
Frosinone
1:1 (0:0)
Spezia
14.4 14:00

Frosinone
Spezia
1
1
14.4 14:00
Empoli
3:2 (2:1)
Pro Vercelli
14.4 14:00

Empoli
Pro Vercelli
3
2
14.4 14:00
US Citta di Palermo
1:1 (0:0)
Cremonese
14.4 14:00

US Citta di Palermo
Cremonese
1
1
14.4 14:00
Salernitana
1:1 (0:1)
A.C. Cesena
14.4 14:00

Salernitana
A.C. Cesena
1
1
14.4 14:00
Brescia
1:1 (0:0)
Carpi
14.4 14:00

Brescia
Carpi
1
1
14.4 14:00
Pescara
2:2 (0:2)
Bari
14.4 14:00

Pescara
Bari
2
2
14.4 14:00
Virtus Entella
1:1 (0:0)
Avellino
14.4 14:00

Virtus Entella
Avellino
1
1
13.4 20:00
Parma
0:0 (0:0)
AS Cittadella
13.4 20:00

Parma
AS Cittadella
0
0
13.4 18:00
Foggia
3:0 (2:0)
Ascoli Picchio
13.4 18:00

Foggia
Ascoli Picchio
3
0
34. Round
9.4 19:30
Avellino
2:0 (1:0)
Perugia
9.4 19:30

Avellino
Perugia
2
0
8.4 16:30
A.C. Cesena
3:0 (2:0)
Virtus Entella
8.4 16:30

A.C. Cesena
Virtus Entella
3
0
8.4 16:30
Pro Vercelli
0:0 (0:0)
Novara
8.4 16:30

Pro Vercelli
Novara
0
0
8.4 14:00
Venezia
1:2 (0:1)
Brescia
8.4 14:00

Venezia
Brescia
1
2
7.4 14:00
Bari
1:1 (1:0)
Salernitana
7.4 14:00

Bari
Salernitana
1
1
7.4 14:00
US Citta di Palermo
1:1 (1:1)
Pescara
7.4 14:00

US Citta di Palermo
Pescara
1
1
7.4 14:00
Parma
2:0 (2:0)
Frosinone
7.4 14:00

Parma
Frosinone
2
0
7.4 14:00
Cremonese
0:4 (0:3)
Foggia
7.4 14:00

Cremonese
Foggia
0
4
7.4 14:00
Spezia
1:1 (1:0)
Empoli
7.4 14:00

Spezia
Empoli
1
1
7.4 14:00
Ternana
5:1 (2:1)
AS Cittadella
7.4 14:00

Ternana
AS Cittadella
5
1
7.4 14:00
Ascoli Picchio
2:0 (2:0)
Carpi
7.4 14:00

Ascoli Picchio
Carpi
2
0
33. Round
30.3 20:00
Perugia
1:0 (0:0)
Cremonese
30.3 20:00

Perugia
Cremonese
1
0
30.3 18:00
Novara
1:0 (0:0)
A.C. Cesena
30.3 18:00

Novara
A.C. Cesena
1
0
29.3 19:30
Frosinone
2:1 (0:1)
Venezia
29.3 19:30

Frosinone
Venezia
2
1
29.3 19:30
Carpi
2:1 (1:1)
Ternana
29.3 19:30

Carpi
Ternana
2
1
29.3 19:30
AS Cittadella
1:2 (1:1)
Spezia
29.3 19:30

AS Cittadella
Spezia
1
2
29.3 19:30
Empoli
2:0 (0:0)
Salernitana
29.3 19:30

Empoli
Salernitana
2
0
29.3 19:30
Foggia
2:1 (2:1)
Pro Vercelli
29.3 19:30

Foggia
Pro Vercelli
2
1
29.3 19:30
Brescia
2:1 (1:1)
Pescara
29.3 19:30

Brescia
Pescara
2
1
29.3 19:30
Avellino
1:2 (1:2)
Parma
29.3 19:30

Avellino
Parma
1
2
29.3 19:30
Virtus Entella
1:2 (0:1)
US Citta di Palermo
29.3 19:30

Virtus Entella
US Citta di Palermo
1
2
28.3 19:30
Ascoli Picchio
1:0 (1:0)
Bari
28.3 19:30

Ascoli Picchio
Bari
1
0
32. Round
25.3 19:30
A.C. Cesena
1:1 (0:0)
Perugia
25.3 19:30

A.C. Cesena
Perugia
1
1
25.3 17:00
Venezia
2:1 (1:0)
AS Cittadella
25.3 17:00

Venezia
AS Cittadella
2
1
25.3 14:00
Cremonese
0:1 (0:1)
Virtus Entella
25.3 14:00

Cremonese
Virtus Entella
0
1
25.3 14:00
Salernitana
1:0 (0:0)
Novara
25.3 14:00

Salernitana
Novara
1
0
25.3 14:00
Ternana
0:0 (0:0)
Frosinone
25.3 14:00

Ternana
Frosinone
0
0
25.3 14:00
Pescara
0:1 (0:1)
Empoli
25.3 14:00

Pescara
Empoli
0
1
25.3 14:00
US Citta di Palermo
4:0 (1:0)
Carpi
25.3 14:00

US Citta di Palermo
Carpi
4
0
25.3 14:00
Pro Vercelli
0:0 (0:0)
Avellino
25.3 14:00

Pro Vercelli
Avellino
0
0
25.3 11:30
Parma
3:1 (0:1)
Foggia
25.3 11:30

Parma
Foggia
3
1
24.3 19:30
Bari
3:0 (2:0)
Brescia
24.3 19:30

Bari
Brescia
3
0
24.3 17:00
Spezia
1:1 (0:0)
Ascoli Picchio
24.3 17:00

Spezia
Ascoli Picchio
1
1
31. Round
19.3 19:30
Carpi
2:0 (1:0)
Pro Vercelli
19.3 19:30

Carpi
Pro Vercelli
2
0
18.3 16:30
Avellino
2:2 (0:1)
Pescara
18.3 16:30

Avellino
Pescara
2
2
17.3 14:00
Perugia
3:0 (2:0)
Spezia
17.3 14:00

Perugia
Spezia
3
0
17.3 14:00
Novara
2:2 (1:2)
US Citta di Palermo
17.3 14:00

Novara
US Citta di Palermo
2
2
17.3 14:00
Frosinone
0:0 (0:0)
Salernitana
17.3 14:00

Frosinone
Salernitana
0
0
17.3 14:00
Virtus Entella
2:0 (1:0)
Parma
17.3 14:00

Virtus Entella
Parma
2
0
17.3 14:00
Empoli
3:2 (1:0)
Venezia
17.3 14:00

Empoli
Venezia
3
2
17.3 14:00
AS Cittadella
0:0 (0:0)
Bari
17.3 14:00

AS Cittadella
Bari
0
0
17.3 14:00
Brescia
1:1 (0:1)
Cremonese
17.3 14:00

Brescia
Cremonese
1
1
17.3 14:00
Ascoli Picchio
2:1 (1:0)
Ternana
17.3 14:00

Ascoli Picchio
Ternana
2
1
16.3 19:30
Foggia
2:1 (0:1)
A.C. Cesena
16.3 19:30

Foggia
A.C. Cesena
2
1
30. Round
12.3 19:30
Novara
2:1 (0:1)
Brescia
12.3 19:30

Novara
Brescia
2
1
11.3 16:30
Empoli
2:1 (1:0)
Virtus Entella
11.3 16:30

Empoli
Virtus Entella
2
1
11.3 14:00
Salernitana
2:0 (2:0)
Avellino
11.3 14:00

Salernitana
Avellino
2
0
10.3 17:00
US Citta di Palermo
1:0 (0:0)
Frosinone
10.3 17:00

US Citta di Palermo
Frosinone
1
0
10.3 14:00
Spezia
1:1 (1:1)
Ternana
10.3 14:00

Spezia
Ternana
1
1
10.3 14:00
Bari
2:2 (0:1)
Pro Vercelli
10.3 14:00

Bari
Pro Vercelli
2
2
10.3 14:00
Pescara
1:4 (0:1)
Parma
10.3 14:00

Pescara
Parma
1
4
10.3 14:00
Perugia
2:0 (0:0)
Foggia
10.3 14:00

Perugia
Foggia
2
0
10.3 14:00
Cremonese
1:1 (1:0)
AS Cittadella
10.3 14:00

Cremonese
AS Cittadella
1
1
10.3 14:00
A.C. Cesena
0:0 (0:0)
Carpi
10.3 14:00

A.C. Cesena
Carpi
0
0
10.3 14:00
Venezia
1:0 (0:0)
Ascoli Picchio
10.3 14:00

Venezia
Ascoli Picchio
1
0
29. Round
2.4 11:30
Foggia
0:3 (0:1)
Empoli
2.4 11:30

Foggia
Empoli
0
3
2.4 16:30
Carpi
0:0 (0:0)
Venezia
2.4 16:30

Carpi
Venezia
0
0
2.4 14:00
Avellino
1:2 (1:0)
Bari
2.4 14:00

Avellino
Bari
1
2
3.4 17:00
Brescia
0:0 (0:0)
Virtus Entella
3.4 17:00

Brescia
Virtus Entella
0
0
3.3 14:00
Ascoli Picchio
1:3 (0:1)
Salernitana
3.3 14:00

Ascoli Picchio
Salernitana
1
3
3.3 14:00
AS Cittadella
2:0 (1:0)
Pescara
3.3 14:00

AS Cittadella
Pescara
2
0
3.4 17:00
Pro Vercelli
0:2 (0:0)
Perugia
3.4 17:00

Pro Vercelli
Perugia
0
2
2.4 19:30
Parma
3:2 (2:0)
US Citta di Palermo
2.4 19:30

Parma
US Citta di Palermo
3
2
3.3 14:00
Frosinone
1:0 (1:0)
Novara
3.3 14:00

Frosinone
Novara
1
0
3.3 14:00
Ternana
2:1 (2:0)
Cremonese
3.3 14:00

Ternana
Cremonese
2
1
3.3 14:00
Spezia
1:2 (1:1)
A.C. Cesena
3.3 14:00

Spezia
A.C. Cesena
1
2
28. Round
27.2 19:30
Venezia
2:0 (1:0)
Ternana
27.2 19:30

Venezia
Ternana
2
0
13.3 17:00
Bari
1:1 (0:1)
Spezia
13.3 17:00

Bari
Spezia
1
1
6.3 17:30
A.C. Cesena
2:2 (2:0)
Pro Vercelli
6.3 17:30

A.C. Cesena
Pro Vercelli
2
2
27.2 19:30
Cremonese
2:2 (2:0)
Frosinone
27.2 19:30

Cremonese
Frosinone
2
2
27.2 19:30
Novara
0:1 (0:1)
Foggia
27.2 19:30

Novara
Foggia
0
1
27.2 19:30
Virtus Entella
0:1 (0:1)
AS Cittadella
27.2 19:30

Virtus Entella
AS Cittadella
0
1
13.3 17:00
Pescara
0:1 (0:1)
Carpi
13.3 17:00

Pescara
Carpi
0
1
6.3 17:00
Perugia
2:0 (1:0)
Brescia
6.3 17:00

Perugia
Brescia
2
0
27.2 19:30
Empoli
1:1 (1:0)
Avellino
27.2 19:30

Empoli
Avellino
1
1
27.2 19:30
US Citta di Palermo
4:1 (0:1)
Ascoli Picchio
27.2 19:30

US Citta di Palermo
Ascoli Picchio
4
1
26.2 19:30
Salernitana
0:1 (0:1)
Parma
26.2 19:30

Salernitana
Parma
0
1
27. Round
24.2 14:00
Carpi
0:0 (0:0)
Virtus Entella
24.2 14:00

Carpi
Virtus Entella
0
0
24.2 14:00
Frosinone
1:3 (1:1)
Perugia
24.2 14:00

Frosinone
Perugia
1
3
24.2 14:00
Pro Vercelli
0:0 (0:0)
US Citta di Palermo
24.2 14:00

Pro Vercelli
US Citta di Palermo
0
0
24.2 14:00
Avellino
2:1 (1:0)
Novara
24.2 14:00

Avellino
Novara
2
1
24.2 14:00
AS Cittadella
1:1 (1:0)
Empoli
24.2 14:00

AS Cittadella
Empoli
1
1
24.2 14:00
Pescara
0:0 (0:0)
Cremonese
24.2 14:00

Pescara
Cremonese
0
0
24.2 14:00
Ascoli Picchio
2:1 (1:1)
A.C. Cesena
24.2 14:00

Ascoli Picchio
A.C. Cesena
2
1
24.2 14:00
Foggia
1:2 (1:0)
Brescia
24.2 14:00

Foggia
Brescia
1
2
24.2 14:00
Ternana
1:2 (1:1)
Bari
24.2 14:00

Ternana
Bari
1
2
23.2 20:00
Parma
1:1 (0:0)
Venezia
23.2 20:00

Parma
Venezia
1
1
23.2 18:00
Spezia
3:0 (1:0)
Salernitana
23.2 18:00

Spezia
Salernitana
3
0
26. Round
18.2 16:30
Brescia
3:1 (1:0)
Ternana
18.2 16:30

Brescia
Ternana
3
1
18.2 14:00
Frosinone
2:0 (2:0)
Ascoli Picchio
18.2 14:00

Frosinone
Ascoli Picchio
2
0
17.2 14:00
Novara
1:1 (1:1)
Spezia
17.2 14:00

Novara
Spezia
1
1
17.2 14:00
Salernitana
0:0 (0:0)
Pro Vercelli
17.2 14:00

Salernitana
Pro Vercelli
0
0
17.2 14:00
Virtus Entella
0:0 (0:0)
Pescara
17.2 14:00

Virtus Entella
Pescara
0
0
17.2 14:00
Empoli
4:0 (2:0)
Parma
17.2 14:00

Empoli
Parma
4
0
17.2 14:00
Perugia
1:0 (0:0)
US Citta di Palermo
17.2 14:00

Perugia
US Citta di Palermo
1
0
17.2 14:00
A.C. Cesena
0:1 (0:1)
AS Cittadella
17.2 14:00

A.C. Cesena
AS Cittadella
0
1
17.2 14:00
Foggia
3:0 (2:0)
Carpi
17.2 14:00

Foggia
Carpi
3
0
17.2 14:00
Venezia
3:1 (1:0)
Avellino
17.2 14:00

Venezia
Avellino
3
1
16.2 19:30
Cremonese
0:1 (0:0)
Bari
16.2 19:30

Cremonese
Bari
0
1
25. Round
10.2 14:00
Pescara
1:0 (0:0)
Salernitana
10.2 14:00

Pescara
Salernitana
1
0
12.2 19:30
US Citta di Palermo
1:2 (0:0)
Foggia
12.2 19:30

US Citta di Palermo
Foggia
1
2
11.2 16:30
AS Cittadella
1:3 (1:1)
Novara
11.2 16:30

AS Cittadella
Novara
1
3
11.2 14:00
Parma
1:1 (0:0)
Perugia
11.2 14:00

Parma
Perugia
1
1
10.2 14:00
Spezia
1:1 (0:1)
Venezia
10.2 14:00

Spezia
Venezia
1
1
10.2 14:00
Ternana
0:1 (0:0)
Virtus Entella
10.2 14:00

Ternana
Virtus Entella
0
1
10.2 14:00
Bari
1:0 (0:0)
Frosinone
10.2 14:00

Bari
Frosinone
1
0
10.2 14:00
Ascoli Picchio
1:2 (0:1)
Empoli
10.2 14:00

Ascoli Picchio
Empoli
1
2
10.2 14:00
Carpi
1:1 (0:1)
Cremonese
10.2 14:00

Carpi
Cremonese
1
1
10.2 14:00
Avellino
1:1 (0:0)
A.C. Cesena
10.2 14:00

Avellino
A.C. Cesena
1
1
10.2 14:00
Pro Vercelli
0:0 (0:0)
Brescia
10.2 14:00

Pro Vercelli
Brescia
0
0
24. Round
5.2 19:30
Virtus Entella
0:1 (0:0)
Spezia
5.2 19:30

Virtus Entella
Spezia
0
1
4.2 16:30
A.C. Cesena
4:3 (3:2)
Ternana
4.2 16:30

A.C. Cesena
Ternana
4
3
3.2 14:00
Cremonese
2:3 (1:1)
Pro Vercelli
3.2 14:00

Cremonese
Pro Vercelli
2
3
3.2 14:00
Frosinone
3:0 (0:0)
Pescara
3.2 14:00

Frosinone
Pescara
3
0
3.2 14:00
Brescia
2:1 (1:0)
Parma
3.2 14:00

Brescia
Parma
2
1
3.2 14:00
Perugia
1:3 (1:1)
AS Cittadella
3.2 14:00

Perugia
AS Cittadella
1
3
3.2 14:00
Salernitana
1:2 (1:1)
Carpi
3.2 14:00

Salernitana
Carpi
1
2
3.2 14:00
Venezia
3:1 (3:0)
Bari
3.2 14:00

Venezia
Bari
3
1
3.2 14:00
Foggia
2:1 (1:1)
Avellino
3.2 14:00

Foggia
Avellino
2
1
3.2 14:00
Novara
1:2 (1:2)
Ascoli Picchio
3.2 14:00

Novara
Ascoli Picchio
1
2
2.2 19:30
Empoli
4:0 (2:0)
US Citta di Palermo
2.2 19:30

Empoli
US Citta di Palermo
4
0
23. Round
29.1 19:30
Ternana
2:2 (0:1)
Salernitana
29.1 19:30

Ternana
Salernitana
2
2
28.1 16:30
AS Cittadella
1:2 (0:1)
Frosinone
28.1 16:30

AS Cittadella
Frosinone
1
2
27.1 14:00
Carpi
2:1 (0:0)
Spezia
27.1 14:00

Carpi
Spezia
2
1
27.1 14:00
Parma
3:0 (2:0)
Novara
27.1 14:00

Parma
Novara
3
0
27.1 14:00
Virtus Entella
1:2 (0:1)
Foggia
27.1 14:00

Virtus Entella
Foggia
1
2
27.1 14:00
Bari
0:4 (0:2)
Empoli
27.1 14:00

Bari
Empoli
0
4
27.1 14:00
Avellino
0:0 (0:0)
Cremonese
27.1 14:00

Avellino
Cremonese
0
0
27.1 14:00
Venezia
1:0 (0:0)
A.C. Cesena
27.1 14:00

Venezia
A.C. Cesena
1
0
27.1 14:00
US Citta di Palermo
2:0 (1:0)
Brescia
27.1 14:00

US Citta di Palermo
Brescia
2
0
27.1 14:00
Pro Vercelli
2:0 (1:0)
Ascoli Picchio
27.1 14:00

Pro Vercelli
Ascoli Picchio
2
0
26.1 19:30
Pescara
0:2 (0:1)
Perugia
26.1 19:30

Pescara
Perugia
0
2
22. Round
21.1 14:30
Brescia
2:3 (2:1)
Avellino
21.1 14:30

Brescia
Avellino
2
3
20.1 19:30
A.C. Cesena
1:1 (1:0)
Bari
20.1 19:30

A.C. Cesena
Bari
1
1
20.1 17:00
Spezia
0:0 (0:0)
US Citta di Palermo
20.1 17:00

Spezia
US Citta di Palermo
0
0
20.1 14:00
Salernitana
3:2 (3:0)
Venezia
20.1 14:00

Salernitana
Venezia
3
2
20.1 14:00
Perugia
2:0 (0:0)
Virtus Entella
20.1 14:00

Perugia
Virtus Entella
2
0
20.1 14:00
Empoli
2:1 (1:1)
Ternana
20.1 14:00

Empoli
Ternana
2
1
20.1 14:00
Frosinone
4:0 (3:0)
Pro Vercelli
20.1 14:00

Frosinone
Pro Vercelli
4
0
20.1 14:00
Foggia
0:1 (0:1)
Pescara
20.1 14:00

Foggia
Pescara
0
1
20.1 14:00
Cremonese
1:0 (0:0)
Parma
20.1 14:00

Cremonese
Parma
1
0
20.1 14:00
Ascoli Picchio
1:2 (1:0)
AS Cittadella
20.1 14:00

Ascoli Picchio
AS Cittadella
1
2
20.1 14:00
Novara
1:0 (1:0)
Carpi
20.1 14:00

Novara
Carpi
1
0
21. Round
28.12 19:30
Virtus Entella
2:1 (0:1)
Novara
28.12 19:30

Virtus Entella
Novara
2
1
28.12 19:30
Pro Vercelli
1:2 (0:1)
AS Cittadella
28.12 19:30

Pro Vercelli
AS Cittadella
1
2
28.12 19:30
Pescara
1:0 (0:0)
Venezia
28.12 19:30

Pescara
Venezia
1
0
28.12 19:30
Perugia
2:4 (1:3)
Empoli
28.12 19:30

Perugia
Empoli
2
4
28.12 19:30
US Citta di Palermo
3:0 (1:0)
Salernitana
28.12 19:30

US Citta di Palermo
Salernitana
3
0
28.12 19:30
Foggia
1:2 (1:0)
Frosinone
28.12 19:30

Foggia
Frosinone
1
2
28.12 19:30
Cremonese
1:0 (0:0)
A.C. Cesena
28.12 19:30

Cremonese
A.C. Cesena
1
0
28.12 19:30
Carpi
0:0 (0:0)
Bari
28.12 19:30

Carpi
Bari
0
0
28.12 19:30
Brescia
0:1 (0:1)
Ascoli Picchio
28.12 19:30

Brescia
Ascoli Picchio
0
1
28.12 19:30
Avellino
2:1 (1:0)
Ternana
28.12 19:30

Avellino
Ternana
2
1
27.12 19:30
Parma
0:0 (0:0)
Spezia
27.12 19:30

Parma
Spezia
0
0
20. Round
21.12 19:30
Ternana
4:3 (3:1)
Pro Vercelli
21.12 19:30

Ternana
Pro Vercelli
4
3
21.12 19:30
Spezia
1:0 (1:0)
Avellino
21.12 19:30

Spezia
Avellino
1
0
21.12 19:30
Salernitana
0:3 (0:0)
Foggia
21.12 19:30

Salernitana
Foggia
0
3
21.12 19:30
Novara
1:1 (0:0)
Perugia
21.12 19:30

Novara
Perugia
1
1
21.12 19:30
Frosinone
4:3 (1:1)
Virtus Entella
21.12 19:30

Frosinone
Virtus Entella
4
3
21.12 19:30
Empoli
1:1 (0:0)
Brescia
21.12 19:30

Empoli
Brescia
1
1
21.12 19:30
AS Cittadella
0:1 (0:1)
Carpi
21.12 19:30

AS Cittadella
Carpi
0
1
21.12 19:30
A.C. Cesena
1:1 (1:1)
US Citta di Palermo
21.12 19:30

A.C. Cesena
US Citta di Palermo
1
1
21.12 19:30
Bari
0:0 (0:0)
Parma
21.12 19:30

Bari
Parma
0
0
21.12 19:30
Ascoli Picchio
1:1 (0:1)
Pescara
21.12 19:30

Ascoli Picchio
Pescara
1
1
20.12 19:30
Venezia
1:1 (0:0)
Cremonese
20.12 19:30

Venezia
Cremonese
1
1
19. Round
17.12 16:30
Pescara
1:0 (1:0)
Novara
17.12 16:30

Pescara
Novara
1
0
17.12 14:00
Brescia
1:1 (1:0)
AS Cittadella
17.12 14:00

Brescia
AS Cittadella
1
1
16.12 14:00
Virtus Entella
0:2 (0:1)
Salernitana
16.12 14:00

Virtus Entella
Salernitana
0
2
16.12 14:00
Pro Vercelli
0:2 (0:1)
Spezia
16.12 14:00

Pro Vercelli
Spezia
0
2
16.12 14:00
Perugia
1:3 (1:2)
Bari
16.12 14:00

Perugia
Bari
1
3
16.12 14:00
Parma
0:0 (0:0)
A.C. Cesena
16.12 14:00

Parma
A.C. Cesena
0
0
16.12 14:00
US Citta di Palermo
1:0 (1:0)
Ternana
16.12 14:00

US Citta di Palermo
Ternana
1
0
16.12 14:00
Cremonese
1:1 (0:1)
Empoli
16.12 14:00

Cremonese
Empoli
1
1
16.12 14:00
Carpi
1:1 (0:0)
Frosinone
16.12 14:00

Carpi
Frosinone
1
1
16.12 14:00
Avellino
1:1 (0:1)
Ascoli Picchio
16.12 14:00

Avellino
Ascoli Picchio
1
1
15.12 19:30
Foggia
2:2 (0:1)
Venezia
15.12 19:30

Foggia
Venezia
2
2
18. Round
10.12 16:30
Bari
0:3 (0:0)
US Citta di Palermo
10.12 16:30

Bari
US Citta di Palermo
0
3
9.12 14:00
Venezia
1:1 (1:1)
Pro Vercelli
9.12 14:00

Venezia
Pro Vercelli
1
1
9.12 14:00
Frosinone
2:0 (1:0)
Brescia
9.12 14:00

Frosinone
Brescia
2
0
9.12 14:00
Empoli
1:0 (1:0)
Carpi
9.12 14:00

Empoli
Carpi
1
0
9.12 14:00
AS Cittadella
2:2 (1:1)
Avellino
9.12 14:00

AS Cittadella
Avellino
2
2
9.12 14:00
Ascoli Picchio
1:1 (1:0)
Virtus Entella
9.12 14:00

Ascoli Picchio
Virtus Entella
1
1
9.12 13:00
Salernitana
1:1 (0:0)
Perugia
9.12 13:00

Salernitana
Perugia
1
1
8.12 19:30
Spezia
1:0 (1:0)
Foggia
8.12 19:30

Spezia
Foggia
1
0
8.12 17:00
A.C. Cesena
4:2 (0:0)
Pescara
8.12 17:00

A.C. Cesena
Pescara
4
2
8.12 14:00
Ternana
1:1 (0:1)
Parma
8.12 14:00

Ternana
Parma
1
1
8.12 11:30
Novara
1:1 (0:1)
Cremonese
8.12 11:30

Novara
Cremonese
1
1
17. Round
4.12 19:30
Perugia
1:0 (0:0)
Ascoli Picchio
4.12 19:30

Perugia
Ascoli Picchio
1
0
3.12 16:30
Virtus Entella
3:1 (2:0)
Bari
3.12 16:30

Virtus Entella
Bari
3
1
3.12 14:00
Avellino
1:1 (1:0)
Carpi
3.12 14:00

Avellino
Carpi
1
1
2.12 17:05
US Citta di Palermo
0:0 (0:0)
Venezia
2.12 17:05

US Citta di Palermo
Venezia
0
0
2.12 14:00
Pescara
3:3 (2:0)
Ternana
2.12 14:00

Pescara
Ternana
3
3
2.12 14:00
Parma
3:0 (0:0)
Pro Vercelli
2.12 14:00

Parma
Pro Vercelli
3
0
2.12 14:00
Novara
1:1 (0:0)
Empoli
2.12 14:00

Novara
Empoli
1
1
2.12 14:00
Frosinone
3:3 (2:2)
A.C. Cesena
2.12 14:00

Frosinone
A.C. Cesena
3
3
2.12 14:00
Foggia
1:3 (1:2)
AS Cittadella
2.12 14:00

Foggia
AS Cittadella
1
3
2.12 14:00
Cremonese
1:0 (0:0)
Spezia
2.12 14:00

Cremonese
Spezia
1
0
2.12 14:00
Brescia
2:0 (0:0)
Salernitana
2.12 14:00

Brescia
Salernitana
2
0
16. Round
27.11 19:30
A.C. Cesena
1:0 (1:0)
Brescia
27.11 19:30

A.C. Cesena
Brescia
1
0
26.11 14:00
Ternana
1:1 (1:0)
Perugia
26.11 14:00

Ternana
Perugia
1
1
26.11 11:30
Bari
1:0 (0:0)
Foggia
26.11 11:30

Bari
Foggia
1
0
25.11 14:00
Venezia
1:3 (0:2)
Novara
25.11 14:00

Venezia
Novara
1
3
25.11 14:00
Spezia
4:0 (1:0)
Pescara
25.11 14:00

Spezia
Pescara
4
0
25.11 14:00
Pro Vercelli
1:1 (0:1)
Virtus Entella
25.11 14:00

Pro Vercelli
Virtus Entella
1
1
25.11 14:00
AS Cittadella
2:1 (1:1)
Salernitana
25.11 14:00

AS Cittadella
Salernitana
2
1
25.11 14:00
Carpi
2:1 (2:1)
Parma
25.11 14:00

Carpi
Parma
2
1
25.11 14:00
Avellino
1:3 (0:1)
US Citta di Palermo
25.11 14:00

Avellino
US Citta di Palermo
1
3
25.11 14:00
Ascoli Picchio
0:0 (0:0)
Cremonese
25.11 14:00

Ascoli Picchio
Cremonese
0
0
24.11 19:30
Empoli
3:3 (0:2)
Frosinone
24.11 19:30

Empoli
Frosinone
3
3
15. Round
20.11 19:30
US Citta di Palermo
0:3 (0:1)
AS Cittadella
20.11 19:30

US Citta di Palermo
AS Cittadella
0
3
19.11 16:30
Salernitana
1:1 (1:0)
Cremonese
19.11 16:30

Salernitana
Cremonese
1
1
18.11 14:00
Virtus Entella
0:0 (0:0)
Venezia
18.11 14:00

Virtus Entella
Venezia
0
0
18.11 14:00
Pescara
3:1 (1:0)
Pro Vercelli
18.11 14:00

Pescara
Pro Vercelli
3
1
18.11 14:00
Perugia
5:0 (3:0)
Carpi
18.11 14:00

Perugia
Carpi
5
0
18.11 14:00
Parma
4:0 (1:0)
Ascoli Picchio
18.11 14:00

Parma
Ascoli Picchio
4
0
18.11 14:00
Novara
1:2 (0:0)
Bari
18.11 14:00

Novara
Bari
1
2
18.11 14:00
Foggia
1:1 (0:1)
Ternana
18.11 14:00

Foggia
Ternana
1
1
18.11 14:00
Empoli
5:3 (1:0)
A.C. Cesena
18.11 14:00

Empoli
A.C. Cesena
5
3
18.11 14:00
Brescia
1:1 (0:0)
Spezia
18.11 14:00

Brescia
Spezia
1
1
17.11 19:30
Frosinone
1:1 (0:1)
Avellino
17.11 19:30

Frosinone
Avellino
1
1
14. Round
12.11 19:30
Bari
1:0 (0:0)
Pescara
12.11 19:30

Bari
Pescara
1
0
12.11 14:00
Ternana
1:1 (0:0)
Novara
12.11 14:00

Ternana
Novara
1
1
12.11 14:00
Cremonese
1:2 (1:1)
US Citta di Palermo
12.11 14:00

Cremonese
US Citta di Palermo
1
2
12.11 14:00
AS Cittadella
1:2 (0:1)
Parma
12.11 14:00

AS Cittadella
Parma
1
2
12.11 14:00
A.C. Cesena
3:3 (2:1)
Salernitana
12.11 14:00

A.C. Cesena
Salernitana
3
3
12.11 14:00
Carpi
1:1 (1:1)
Brescia
12.11 14:00

Carpi
Brescia
1
1
12.11 14:00
Ascoli Picchio
0:2 (0:0)
Foggia
12.11 14:00

Ascoli Picchio
Foggia
0
2
12.11 11:30
Venezia
1:0 (1:0)
Perugia
12.11 11:30

Venezia
Perugia
1
0
11.11 19:30
Spezia
1:1 (0:0)
Frosinone
11.11 19:30

Spezia
Frosinone
1
1
11.11 17:00
Avellino
0:0 (0:0)
Virtus Entella
11.11 17:00

Avellino
Virtus Entella
0
0
11.11 14:00
Pro Vercelli
2:1 (1:1)
Empoli
11.11 14:00

Pro Vercelli
Empoli
2
1
13. Round
6.11 19:30
Perugia
1:1 (0:1)
Avellino
6.11 19:30

Perugia
Avellino
1
1
5.11 16:30
Empoli
1:1 (0:0)
Spezia
5.11 16:30

Empoli
Spezia
1
1
4.11 14:00
Virtus Entella
2:2 (1:2)
A.C. Cesena
4.11 14:00

Virtus Entella
A.C. Cesena
2
2
4.11 14:00
Salernitana
2:2 (2:1)
Bari
4.11 14:00

Salernitana
Bari
2
2
4.11 14:00
Novara
0:1 (0:0)
Pro Vercelli
4.11 14:00

Novara
Pro Vercelli
0
1
4.11 14:00
Frosinone
2:1 (2:1)
Parma
4.11 14:00

Frosinone
Parma
2
1
4.11 14:00
Foggia
2:3 (2:2)
Cremonese
4.11 14:00

Foggia
Cremonese
2
3
4.11 14:00
AS Cittadella
1:1 (1:0)
Ternana
4.11 14:00

AS Cittadella
Ternana
1
1
4.11 14:00
Carpi
4:2 (2:2)
Ascoli Picchio
4.11 14:00

Carpi
Ascoli Picchio
4
2
4.11 14:00
Brescia
1:2 (0:0)
Venezia
4.11 14:00

Brescia
Venezia
1
2
3.11 19:30
Pescara
2:2 (1:2)
US Citta di Palermo
3.11 19:30

Pescara
US Citta di Palermo
2
2
12. Round
30.10 19:30
Ternana
0:0 (0:0)
Carpi
30.10 19:30

Ternana
Carpi
0
0
29.10 16:30
Pro Vercelli
1:4 (1:2)
Foggia
29.10 16:30

Pro Vercelli
Foggia
1
4
29.10 14:00
Parma
2:0 (1:0)
Avellino
29.10 14:00

Parma
Avellino
2
0
28.10 14:00
Venezia
1:1 (1:1)
Frosinone
28.10 14:00

Venezia
Frosinone
1
1
28.10 14:00
Spezia
0:0 (0:0)
AS Cittadella
28.10 14:00

Spezia
AS Cittadella
0
0
28.10 14:00
Salernitana
2:1 (2:1)
Empoli
28.10 14:00

Salernitana
Empoli
2
1
28.10 14:00
Pescara
0:3 (0:1)
Brescia
28.10 14:00

Pescara
Brescia
0
3
28.10 14:00
US Citta di Palermo
2:0 (1:0)
Virtus Entella
28.10 14:00

US Citta di Palermo
Virtus Entella
2
0
28.10 14:00
Cremonese
3:3 (1:1)
Perugia
28.10 14:00

Cremonese
Perugia
3
3
28.10 14:00
A.C. Cesena
2:2 (1:0)
Novara
28.10 14:00

A.C. Cesena
Novara
2
2
28.10 14:00
Bari
3:0 (0:0)
Ascoli Picchio
28.10 14:00

Bari
Ascoli Picchio
3
0
11. Round
24.10 19:30
Virtus Entella
1:1 (0:1)
Cremonese
24.10 19:30

Virtus Entella
Cremonese
1
1
24.10 19:30
Perugia
0:3 (0:1)
A.C. Cesena
24.10 19:30

Perugia
A.C. Cesena
0
3
24.10 19:30
Novara
2:3 (1:1)
Salernitana
24.10 19:30

Novara
Salernitana
2
3
24.10 19:30
Frosinone
4:2 (1:1)
Ternana
24.10 19:30

Frosinone
Ternana
4
2
24.10 19:30
Foggia
0:3 (0:1)
Parma
24.10 19:30

Foggia
Parma
0
3
24.10 19:30
Empoli
3:1 (2:0)
Pescara
24.10 19:30

Empoli
Pescara
3
1
24.10 19:30
AS Cittadella
2:1 (1:1)
Venezia
24.10 19:30

AS Cittadella
Venezia
2
1
24.10 19:30
Carpi
1:3 (0:2)
US Citta di Palermo
24.10 19:30

Carpi
US Citta di Palermo
1
3
24.10 19:30
Avellino
1:0 (0:0)
Pro Vercelli
24.10 19:30

Avellino
Pro Vercelli
1
0
24.10 19:30
Ascoli Picchio
3:1 (0:0)
Spezia
24.10 19:30

Ascoli Picchio
Spezia
3
1
23.10 19:30
Brescia
2:1 (1:1)
Bari
23.10 19:30

Brescia
Bari
2
1
10. Round
21.10 14:00
Venezia
1:0 (0:0)
Empoli
21.10 14:00

Venezia
Empoli
1
0
21.10 14:00
Ternana
1:1 (0:0)
Ascoli Picchio
21.10 14:00

Ternana
Ascoli Picchio
1
1
21.10 14:00
Spezia
4:2 (2:1)
Perugia
21.10 14:00

Spezia
Perugia
4
2
21.10 14:00
Salernitana
1:1 (1:0)
Frosinone
21.10 14:00

Salernitana
Frosinone
1
1
21.10 14:00
Pro Vercelli
0:0 (0:0)
Carpi
21.10 14:00

Pro Vercelli
Carpi
0
0
21.10 14:00
Pescara
2:1 (1:1)
Avellino
21.10 14:00

Pescara
Avellino
2
1
21.10 14:00
Parma
3:1 (1:0)
Virtus Entella
21.10 14:00

Parma
Virtus Entella
3
1
21.10 14:00
US Citta di Palermo
0:2 (0:0)
Novara
21.10 14:00

US Citta di Palermo
Novara
0
2
21.10 14:00
A.C. Cesena
3:3 (0:0)
Foggia
21.10 14:00

A.C. Cesena
Foggia
3
3
20.10 20:00
Bari
4:2 (1:1)
AS Cittadella
20.10 20:00

Bari
AS Cittadella
4
2
20.10 18:00
Cremonese
2:0 (1:0)
Brescia
20.10 18:00

Cremonese
Brescia
2
0
9. Round
16.10 19:30
Virtus Entella
2:3 (0:2)
Empoli
16.10 19:30

Virtus Entella
Empoli
2
3
15.10 16:30
Avellino
2:3 (0:0)
Salernitana
15.10 16:30

Avellino
Salernitana
2
3
14.10 14:00
Ternana
4:2 (2:2)
Spezia
14.10 14:00

Ternana
Spezia
4
2
14.10 14:00
Pro Vercelli
2:2 (1:0)
Bari
14.10 14:00

Pro Vercelli
Bari
2
2
14.10 14:00
Parma
0:1 (0:0)
Pescara
14.10 14:00

Parma
Pescara
0
1
14.10 14:00
Frosinone
0:0 (0:0)
US Citta di Palermo
14.10 14:00

Frosinone
US Citta di Palermo
0
0
14.10 14:00
AS Cittadella
1:2 (0:0)
Cremonese
14.10 14:00

AS Cittadella
Cremonese
1
2
14.10 14:00
Carpi
2:1 (2:0)
A.C. Cesena
14.10 14:00

Carpi
A.C. Cesena
2
1
14.10 14:00
Brescia
0:1 (0:0)
Novara
14.10 14:00

Brescia
Novara
0
1
14.10 14:00
Ascoli Picchio
3:3 (0:1)
Venezia
14.10 14:00

Ascoli Picchio
Venezia
3
3
13.10 19:30
Foggia
2:1 (2:1)
Perugia
13.10 19:30

Foggia
Perugia
2
1
8. Round
8.10 19:30
Novara
2:1 (0:0)
Frosinone
8.10 19:30

Novara
Frosinone
2
1
8.10 14:00
Venezia
2:0 (1:0)
Carpi
8.10 14:00

Venezia
Carpi
2
0
8.10 14:00
Virtus Entella
3:0 (1:0)
Brescia
8.10 14:00

Virtus Entella
Brescia
3
0
8.10 14:00
Perugia
1:5 (0:1)
Pro Vercelli
8.10 14:00

Perugia
Pro Vercelli
1
5
8.10 14:00
US Citta di Palermo
1:1 (1:0)
Parma
8.10 14:00

US Citta di Palermo
Parma
1
1
8.10 14:00
Empoli
3:1 (0:0)
Foggia
8.10 14:00

Empoli
Foggia
3
1
8.10 14:00
Cremonese
3:3 (1:3)
Ternana
8.10 14:00

Cremonese
Ternana
3
3
8.10 14:00
Bari
2:1 (0:0)
Avellino
8.10 14:00

Bari
Avellino
2
1
8.10 11:35
Pescara
1:2 (1:2)
AS Cittadella
8.10 11:35

Pescara
AS Cittadella
1
2
7.10 19:30
A.C. Cesena
1:0 (1:0)
Spezia
7.10 19:30

A.C. Cesena
Spezia
1
0
7.10 17:00
Salernitana
0:0 (0:0)
Ascoli Picchio
7.10 17:00

Salernitana
Ascoli Picchio
0
0
7. Round
2.10 19:30
Frosinone
0:0 (0:0)
Cremonese
2.10 19:30

Frosinone
Cremonese
0
0
1.10 14:00
Foggia
2:2 (1:1)
Novara
1.10 14:00

Foggia
Novara
2
2
30.9 14:00
Ternana
2:3 (0:1)
Venezia
30.9 14:00

Ternana
Venezia
2
3
30.9 14:00
Spezia
1:0 (0:0)
Bari
30.9 14:00

Spezia
Bari
1
0
30.9 14:00
Pro Vercelli
5:2 (1:2)
A.C. Cesena
30.9 14:00

Pro Vercelli
A.C. Cesena
5
2
30.9 14:00
AS Cittadella
0:1 (0:1)
Virtus Entella
30.9 14:00

AS Cittadella
Virtus Entella
0
1
30.9 14:00
Carpi
0:1 (0:1)
Pescara
30.9 14:00

Carpi
Pescara
0
1
30.9 14:00
Brescia
2:1 (0:0)
Perugia
30.9 14:00

Brescia
Perugia
2
1
30.9 14:00
Avellino
3:2 (0:1)
Empoli
30.9 14:00

Avellino
Empoli
3
2
30.9 14:00
Ascoli Picchio
0:0 (0:0)
US Citta di Palermo
30.9 14:00

Ascoli Picchio
US Citta di Palermo
0
0
29.9 19:30
Parma
2:2 (2:0)
Salernitana
29.9 19:30

Parma
Salernitana
2
2
6. Round
25.9 19:30
US Citta di Palermo
2:1 (1:1)
Pro Vercelli
25.9 19:30

US Citta di Palermo
Pro Vercelli
2
1
24.9 16:30
A.C. Cesena
0:2 (0:0)
Ascoli Picchio
24.9 16:30

A.C. Cesena
Ascoli Picchio
0
2
23.9 14:00
Venezia
0:1 (0:0)
Parma
23.9 14:00

Venezia
Parma
0
1
23.9 14:00
Virtus Entella
0:0 (0:0)
Carpi
23.9 14:00

Virtus Entella
Carpi
0
0
23.9 14:00
Salernitana
2:0 (1:0)
Spezia
23.9 14:00

Salernitana
Spezia
2
0
23.9 14:00
Perugia
1:0 (1:0)
Frosinone
23.9 14:00

Perugia
Frosinone
1
0
23.9 14:00
Novara
1:2 (0:2)
Avellino
23.9 14:00

Novara
Avellino
1
2
23.9 14:00
Empoli
0:1 (0:1)
AS Cittadella
23.9 14:00

Empoli
AS Cittadella
0
1
23.9 14:00
Cremonese
0:0 (0:0)
Pescara
23.9 14:00

Cremonese
Pescara
0
0
23.9 14:00
Brescia
2:2 (1:0)
Foggia
23.9 14:00

Brescia
Foggia
2
2
23.9 14:00
Bari
3:0 (2:0)
Ternana
23.9 14:00

Bari
Ternana
3
0
5. Round
3.10 19:30
Ternana
1:1 (1:1)
Brescia
3.10 19:30

Ternana
Brescia
1
1
19.9 19:30
Spezia
1:0 (1:0)
Novara
19.9 19:30

Spezia
Novara
1
0
19.9 19:30
Pro Vercelli
1:1 (1:0)
Salernitana
19.9 19:30

Pro Vercelli
Salernitana
1
1
19.9 19:30
Pescara
2:2 (1:0)
Virtus Entella
19.9 19:30

Pescara
Virtus Entella
2
2
19.9 19:30
Parma
1:2 (0:1)
Empoli
19.9 19:30

Parma
Empoli
1
2
19.9 19:30
US Citta di Palermo
1:0 (0:0)
Perugia
19.9 19:30

US Citta di Palermo
Perugia
1
0
19.9 19:30
AS Cittadella
4:0 (3:0)
A.C. Cesena
19.9 19:30

AS Cittadella
A.C. Cesena
4
0
19.9 19:30
Carpi
1:3 (1:0)
Foggia
19.9 19:30

Carpi
Foggia
1
3
19.9 19:30
Bari
1:0 (0:0)
Cremonese
19.9 19:30

Bari
Cremonese
1
0
19.9 19:30
Ascoli Picchio
0:1 (0:0)
Frosinone
19.9 19:30

Ascoli Picchio
Frosinone
0
1
18.9 19:30
Avellino
1:1 (0:0)
Venezia
18.9 19:30

Avellino
Venezia
1
1
4. Round
16.9 14:00
Virtus Entella
3:1 (1:1)
Ternana
16.9 14:00

Virtus Entella
Ternana
3
1
16.9 14:00
Salernitana
2:2 (0:1)
Pescara
16.9 14:00

Salernitana
Pescara
2
2
16.9 14:00
Perugia
3:0 (1:0)
Parma
16.9 14:00

Perugia
Parma
3
0
16.9 14:00
Novara
1:0 (0:0)
AS Cittadella
16.9 14:00

Novara
AS Cittadella
1
0
16.9 14:00
Frosinone
3:2 (2:2)
Bari
16.9 14:00

Frosinone
Bari
3
2
16.9 14:00
Foggia
1:1 (1:0)
US Citta di Palermo
16.9 14:00

Foggia
US Citta di Palermo
1
1
16.9 14:00
Empoli
3:0 (1:0)
Ascoli Picchio
16.9 14:00

Empoli
Ascoli Picchio
3
0
16.9 14:00
Cremonese
1:1 (1:1)
Carpi
16.9 14:00

Cremonese
Carpi
1
1
16.9 14:00
Brescia
0:0 (0:0)
Pro Vercelli
16.9 14:00

Brescia
Pro Vercelli
0
0
15.9 20:00
A.C. Cesena
3:1 (2:0)
Avellino
15.9 20:00

A.C. Cesena
Avellino
3
1
15.9 18:00
Venezia
0:0 (0:0)
Spezia
15.9 18:00

Venezia
Spezia
0
0
3. Round
11.9 19:30
AS Cittadella
1:1 (0:1)
Perugia
11.9 19:30

AS Cittadella
Perugia
1
1
10.9 16:30
Parma
0:1 (0:0)
Brescia
10.9 16:30

Parma
Brescia
0
1
9.9 14:00
Ternana
1:0 (1:0)
A.C. Cesena
9.9 14:00

Ternana
A.C. Cesena
1
0
9.9 14:00
Spezia
2:1 (1:0)
Virtus Entella
9.9 14:00

Spezia
Virtus Entella
2
1
9.9 14:00
Pro Vercelli
1:4 (0:2)
Cremonese
9.9 14:00

Pro Vercelli
Cremonese
1
4
9.9 14:00
US Citta di Palermo
3:3 (2:1)
Empoli
9.9 14:00

US Citta di Palermo
Empoli
3
3
9.9 14:00
Carpi
1:0 (1:0)
Salernitana
9.9 14:00

Carpi
Salernitana
1
0
9.9 14:00
Bari
0:2 (0:1)
Venezia
9.9 14:00

Bari
Venezia
0
2
9.9 14:00
Avellino
5:1 (3:1)
Foggia
9.9 14:00

Avellino
Foggia
5
1
9.9 14:00
Ascoli Picchio
1:2 (1:1)
Novara
9.9 14:00

Ascoli Picchio
Novara
1
2
8.9 19:30
Pescara
3:3 (3:0)
Frosinone
8.9 19:30

Pescara
Frosinone
3
3
2. Round
4.9 19:30
Salernitana
3:3 (1:2)
Ternana
4.9 19:30

Salernitana
Ternana
3
3
3.9 19:30
Spezia
0:1 (0:1)
Carpi
3.9 19:30

Spezia
Carpi
0
1
3.9 19:30
Perugia
4:2 (2:0)
Pescara
3.9 19:30

Perugia
Pescara
4
2
3.9 19:30
Novara
0:1 (0:1)
Parma
3.9 19:30

Novara
Parma
0
1
3.9 19:30
Frosinone
2:1 (2:1)
AS Cittadella
3.9 19:30

Frosinone
AS Cittadella
2
1
3.9 19:30
Foggia
1:1 (1:1)
Virtus Entella
3.9 19:30

Foggia
Virtus Entella
1
1
3.9 19:30
Cremonese
3:1 (2:1)
Avellino
3.9 19:30

Cremonese
Avellino
3
1
3.9 19:30
A.C. Cesena
0:0 (0:0)
Venezia
3.9 19:30

A.C. Cesena
Venezia
0
0
3.9 19:30
Ascoli Picchio
1:0 (1:0)
Pro Vercelli
3.9 19:30

Ascoli Picchio
Pro Vercelli
1
0
3.9 16:00
Empoli
3:2 (2:1)
Bari
3.9 16:00

Empoli
Bari
3
2
2.9 17:00
Brescia
0:0 (0:0)
US Citta di Palermo
2.9 17:00

Brescia
US Citta di Palermo
0
0
1. Round
28.8 19:30
Bari
3:0 (1:0)
A.C. Cesena
28.8 19:30

Bari
A.C. Cesena
3
0
27.8 16:30
Pescara
5:1 (1:0)
Foggia
27.8 16:30

Pescara
Foggia
5
1
26.8 19:30
Venezia
0:0 (0:0)
Salernitana
26.8 19:30

Venezia
Salernitana
0
0
26.8 19:30
Virtus Entella
1:5 (1:4)
Perugia
26.8 19:30

Virtus Entella
Perugia
1
5
26.8 19:30
Ternana
1:1 (1:1)
Empoli
26.8 19:30

Ternana
Empoli
1
1
26.8 19:30
Pro Vercelli
0:2 (0:1)
Frosinone
26.8 19:30

Pro Vercelli
Frosinone
0
2
26.8 19:30
US Citta di Palermo
2:0 (1:0)
Spezia
26.8 19:30

US Citta di Palermo
Spezia
2
0
26.8 19:30
AS Cittadella
3:2 (3:1)
Ascoli Picchio
26.8 19:30

AS Cittadella
Ascoli Picchio
3
2
26.8 19:30
Carpi
1:0 (0:0)
Novara
26.8 19:30

Carpi
Novara
1
0
26.8 19:30
Avellino
2:1 (0:1)
Brescia
26.8 19:30

Avellino
Brescia
2
1
25.8 19:30
Parma
1:0 (1:0)
Cremonese
25.8 19:30

Parma
Cremonese
1
0