Champions league
Europa League
Premier League (1)
Championship
League One
League Two
Primera Division (1)
Segunda Division
1.Bundesliga
2.Bundesliga (1)
Serie A
Serie B (1)
Ligue 2
Ligue 1
Eredivisie
Eerste Divisie
Jupiler League
Primeira Liga (1)
Allsvenskan
Superettan
Veikkausliiga
Eliteserien
Serie A
CSL
Premier League
Süper lig (2)
Super League (2)
Super League
Bundesliga
Superliga (1)
MLS
1.HNL (1)
1.liga (1)
Otp Bank Liga
Premiership
1.SNL
Pricing Plans
Pay per period
Days Sale Price
30 120 EUR
 78 EUR*

90 -17% 270 EUR
 175.5 EUR*

180 -25% 603 EUR
 391.95 EUR*

*Offer ends 16.12.2018 23:00

Serie B

Matches: 380

Home team: 180 (47%)
Away team: 91 (24%)
Draws: 109 (29%)

OVER/UNDER

OVER 1,5: 65%
OVER 2,5: 38%
OVER 3,5: 16%

Home team

OVER 0,5: 283 (74%)
OVER 1,5: 150 (39%)
OVER 2,5: 50 (13%)

Away team

OVER 0,5: 221 (58%)
OVER 1,5: 81 (21%)
OVER 2,5: 18 (5%)
Match review Serie B
38. Round
25.11 19:30
Internacional
2:0 (2:0)
Guarani
25.11 19:30

Internacional
Guarani
2
0
25.11 19:30
Luverdense
3:0 (1:0)
Náutico
25.11 19:30

Luverdense
Náutico
3
0
25.11 19:30
América Mineiro
1:0 (0:0)
CRB
25.11 19:30

América Mineiro
CRB
1
0
25.11 19:30
Paraná
1:1 (0:0)
Boa
25.11 19:30

Paraná
Boa
1
1
25.11 19:30
Oeste
1:1 (0:0)
Goiás
25.11 19:30

Oeste
Goiás
1
1
25.11 19:30
Vila Nova
0:1 (0:1)
Londrina
25.11 19:30

Vila Nova
Londrina
0
1
25.11 01:30
Figueirense
1:0 (1:0)
Paysandu
25.11 01:30

Figueirense
Paysandu
1
0
25.11 19:30
Ceará
1:0 (0:0)
ABC
25.11 19:30

Ceará
ABC
1
0
24.11 21:15
Brasil de Pelotas
3:2 (0:2)
Criciúma
24.11 21:15

Brasil de Pelotas
Criciúma
3
2
21.11 22:00
Santa Cruz
5:2 (2:0)
Juventude
21.11 22:00

Santa Cruz
Juventude
5
2
37. Round
18.11 21:30
Criciúma
1:1 (0:0)
Ceará
18.11 21:30

Criciúma
Ceará
1
1
18.11 19:30
CRB
0:1 (0:0)
Paraná
18.11 19:30

CRB
Paraná
0
1
18.11 19:30
Paysandu
4:2 (2:0)
Santa Cruz
18.11 19:30

Paysandu
Santa Cruz
4
2
18.11 19:30
Boa
2:1 (0:0)
Brasil de Pelotas
18.11 19:30

Boa
Brasil de Pelotas
2
1
18.11 19:30
Náutico
1:2 (0:0)
Vila Nova
18.11 19:30

Náutico
Vila Nova
1
2
18.11 19:30
ABC
2:0 (1:0)
Oeste
18.11 19:30

ABC
Oeste
2
0
18.11 19:00
Londrina
0:0 (0:0)
América Mineiro
18.11 19:00

Londrina
América Mineiro
0
0
18.11 19:00
Goiás
0:2 (0:0)
Internacional
18.11 19:00

Goiás
Internacional
0
2
17.11 23:30
Juventude
0:0 (0:0)
Figueirense
17.11 23:30

Juventude
Figueirense
0
0
17.11 21:15
Guarani
0:0 (0:0)
Luverdense
17.11 21:15

Guarani
Luverdense
0
0
35. Round
10.11 23:30
Náutico
1:2 (0:1)
Londrina
10.11 23:30

Náutico
Londrina
1
2
36. Round
14.11 23:30
CRB
2:1 (2:0)
Goiás
14.11 23:30

CRB
Goiás
2
1
14.11 23:30
Luverdense
0:1 (0:1)
Boa
14.11 23:30

Luverdense
Boa
0
1
14.11 23:30
América Mineiro
1:0 (0:0)
Juventude
14.11 23:30

América Mineiro
Juventude
1
0
14.11 23:30
Santa Cruz
0:0 (0:0)
Paraná
14.11 23:30

Santa Cruz
Paraná
0
0
14.11 23:30
Ceará
2:0 (1:0)
Paysandu
14.11 23:30

Ceará
Paysandu
2
0
14.11 22:30
Brasil de Pelotas
3:0 (1:0)
ABC
14.11 22:30

Brasil de Pelotas
ABC
3
0
14.11 22:30
Oeste
0:0 (0:0)
Internacional
14.11 22:30

Oeste
Internacional
0
0
14.11 22:30
Vila Nova
1:1 (1:1)
Figueirense
14.11 22:30

Vila Nova
Figueirense
1
1
14.11 21:15
Londrina
1:0 (1:0)
Guarani
14.11 21:15

Londrina
Guarani
1
0
14.11 21:15
Criciúma
0:0 (0:0)
Náutico
14.11 21:15

Criciúma
Náutico
0
0
35. Round
11.11 21:00
Paysandu
2:3 (1:1)
Brasil de Pelotas
11.11 21:00

Paysandu
Brasil de Pelotas
2
3
11.11 21:00
Guarani
2:1 (1:1)
CRB
11.11 21:00

Guarani
CRB
2
1
11.11 19:30
Boa
4:2 (1:1)
Santa Cruz
11.11 19:30

Boa
Santa Cruz
4
2
11.11 19:30
Goiás
0:0 (0:0)
Ceará
11.11 19:30

Goiás
Ceará
0
0
11.11 19:30
Figueirense
1:2 (1:2)
América Mineiro
11.11 19:30

Figueirense
América Mineiro
1
2
11.11 18:30
Internacional
1:1 (1:0)
Vila Nova
11.11 18:30

Internacional
Vila Nova
1
1
10.11 23:30
Paraná
2:0 (1:0)
Luverdense
10.11 23:30

Paraná
Luverdense
2
0
10.11 23:30
ABC
3:1 (0:1)
Criciúma
10.11 23:30

ABC
Criciúma
3
1
10.11 21:15
Juventude
0:0 (0:0)
Oeste
10.11 21:15

Juventude
Oeste
0
0
34. Round
7.11 23:30
CRB
2:0 (1:0)
Juventude
7.11 23:30

CRB
Juventude
2
0
7.11 23:30
Ceará
2:2 (1:1)
Guarani
7.11 23:30

Ceará
Guarani
2
2
7.11 22:30
Londrina
2:0 (0:0)
Goiás
7.11 22:30

Londrina
Goiás
2
0
7.11 22:30
Brasil de Pelotas
2:0 (0:0)
Paraná
7.11 22:30

Brasil de Pelotas
Paraná
2
0
7.11 22:30
Oeste
1:1 (0:0)
Figueirense
7.11 22:30

Oeste
Figueirense
1
1
7.11 22:30
Náutico
1:3 (1:1)
Paysandu
7.11 22:30

Náutico
Paysandu
1
3
7.11 21:15
América Mineiro
2:0 (1:0)
ABC
7.11 21:15

América Mineiro
ABC
2
0
7.11 21:15
Vila Nova
1:1 (1:0)
Santa Cruz
7.11 21:15

Vila Nova
Santa Cruz
1
1
7.11 21:15
Criciúma
2:0 (1:0)
Boa
7.11 21:15

Criciúma
Boa
2
0
6.11 22:00
Luverdense
2:2 (1:1)
Internacional
6.11 22:00

Luverdense
Internacional
2
2
33. Round
4.11 19:30
Boa
0:1 (0:1)
Londrina
4.11 19:30

Boa
Londrina
0
1
4.11 19:30
Guarani
0:1 (0:1)
América Mineiro
4.11 19:30

Guarani
América Mineiro
0
1
4.11 19:30
Santa Cruz
2:3 (1:1)
Náutico
4.11 19:30

Santa Cruz
Náutico
2
3
4.11 18:30
Figueirense
2:0 (1:0)
Brasil de Pelotas
4.11 18:30

Figueirense
Brasil de Pelotas
2
0
3.11 23:30
Paysandu
1:1 (1:1)
Vila Nova
3.11 23:30

Paysandu
Vila Nova
1
1
3.11 23:30
ABC
0:1 (0:1)
Luverdense
3.11 23:30

ABC
Luverdense
0
1
3.11 21:15
Internacional
0:0 (0:0)
CRB
3.11 21:15

Internacional
CRB
0
0
3.11 21:15
Juventude
1:0 (0:0)
Ceará
3.11 21:15

Juventude
Ceará
1
0
31.10 23:30
Paraná
1:2 (1:0)
Oeste
31.10 23:30

Paraná
Oeste
1
2
31.10 21:30
Goiás
1:1 (0:0)
Criciúma
31.10 21:30

Goiás
Criciúma
1
1
32. Round
28.10 22:00
Goiás
1:1 (1:0)
Guarani
28.10 22:00

Goiás
Guarani
1
1
28.10 20:30
Internacional
0:1 (0:0)
Ceará
28.10 20:30

Internacional
Ceará
0
1
28.10 20:30
Santa Cruz
0:0 (0:0)
Luverdense
28.10 20:30

Santa Cruz
Luverdense
0
0
28.10 20:30
ABC
3:0 (1:0)
Londrina
28.10 20:30

ABC
Londrina
3
0
28.10 19:30
Boa
2:2 (0:0)
América Mineiro
28.10 19:30

Boa
América Mineiro
2
2
28.10 00:30
Paysandu
1:0 (1:0)
Criciúma
28.10 00:30

Paysandu
Criciúma
1
0
27.10 23:30
Oeste
1:0 (0:0)
Brasil de Pelotas
27.10 23:30

Oeste
Brasil de Pelotas
1
0
27.10 22:15
Figueirense
3:1 (1:0)
CRB
27.10 22:15

Figueirense
CRB
3
1
25.10 00:30
Paraná
1:0 (0:0)
Vila Nova
25.10 00:30

Paraná
Vila Nova
1
0
24.10 22:15
Juventude
0:0 (0:0)
Náutico
24.10 22:15

Juventude
Náutico
0
0
31. Round
22.10 01:00
Luverdense
1:2 (1:2)
Goiás
22.10 01:00

Luverdense
Goiás
1
2
21.10 23:00
América Mineiro
1:1 (0:1)
Paraná
21.10 23:00

América Mineiro
Paraná
1
1
21.10 21:30
Londrina
2:0 (2:0)
Paysandu
21.10 21:30

Londrina
Paysandu
2
0
21.10 21:30
Brasil de Pelotas
1:1 (0:1)
Santa Cruz
21.10 21:30

Brasil de Pelotas
Santa Cruz
1
1
21.10 21:30
Vila Nova
0:0 (0:0)
Oeste
21.10 21:30

Vila Nova
Oeste
0
0
21.10 20:30
Criciúma
2:3 (1:2)
Internacional
21.10 20:30

Criciúma
Internacional
2
3
21.10 01:30
Ceará
2:2 (1:1)
Figueirense
21.10 01:30

Ceará
Figueirense
2
2
21.10 00:30
CRB
1:1 (1:1)
Boa
21.10 00:30

CRB
Boa
1
1
21.10 00:30
Náutico
1:2 (0:1)
ABC
21.10 00:30

Náutico
ABC
1
2
20.10 23:15
Guarani
2:0 (1:0)
Juventude
20.10 23:15

Guarani
Juventude
2
0
30. Round
18.10 00:30
CRB
2:2 (1:1)
Náutico
18.10 00:30

CRB
Náutico
2
2
18.10 00:30
Luverdense
1:1 (1:1)
Paysandu
18.10 00:30

Luverdense
Paysandu
1
1
18.10 00:30
Goiás
1:0 (0:0)
Juventude
18.10 00:30

Goiás
Juventude
1
0
17.10 23:30
Brasil de Pelotas
0:0 (0:0)
América Mineiro
17.10 23:30

Brasil de Pelotas
América Mineiro
0
0
17.10 23:30
Criciúma
0:1 (0:1)
Vila Nova
17.10 23:30

Criciúma
Vila Nova
0
1
17.10 23:30
Santa Cruz
2:2 (0:1)
Oeste
17.10 23:30

Santa Cruz
Oeste
2
2
17.10 23:30
Ceará
1:0 (1:0)
Paraná
17.10 23:30

Ceará
Paraná
1
0
17.10 22:15
Boa
0:0 (0:0)
Internacional
17.10 22:15

Boa
Internacional
0
0
17.10 22:15
Londrina
1:0 (1:0)
Figueirense
17.10 22:15

Londrina
Figueirense
1
0
17.10 22:15
Guarani
1:1 (1:1)
ABC
17.10 22:15

Guarani
ABC
1
1
29. Round
14.10 23:00
Oeste
0:1 (0:0)
Ceará
14.10 23:00

Oeste
Ceará
0
1
14.10 23:00
Náutico
2:0 (1:0)
Guarani
14.10 23:00

Náutico
Guarani
2
0
14.10 20:30
América Mineiro
2:1 (2:1)
Luverdense
14.10 20:30

América Mineiro
Luverdense
2
1
14.10 20:30
Vila Nova
0:0 (0:0)
Goiás
14.10 20:30

Vila Nova
Goiás
0
0
14.10 20:30
Figueirense
2:1 (2:0)
Santa Cruz
14.10 20:30

Figueirense
Santa Cruz
2
1
14.10 20:30
ABC
1:0 (0:0)
Boa
14.10 20:30

ABC
Boa
1
0
14.10 01:30
Juventude
0:2 (0:1)
Londrina
14.10 01:30

Juventude
Londrina
0
2
14.10 00:30
Paraná
2:1 (1:1)
Criciúma
14.10 00:30

Paraná
Criciúma
2
1
13.10 23:15
Paysandu
0:0 (0:0)
CRB
13.10 23:15

Paysandu
CRB
0
0
10.10 00:00
Internacional
1:0 (1:0)
Brasil de Pelotas
10.10 00:00

Internacional
Brasil de Pelotas
1
0
28. Round
7.10 23:00
Luverdense
3:0 (1:0)
Figueirense
7.10 23:00

Luverdense
Figueirense
3
0
7.10 23:00
Santa Cruz
0:1 (0:0)
América Mineiro
7.10 23:00

Santa Cruz
América Mineiro
0
1
7.10 20:30
Oeste
3:0 (1:0)
Guarani
7.10 20:30

Oeste
Guarani
3
0
7.10 20:30
Criciúma
2:1 (1:1)
Londrina
7.10 20:30

Criciúma
Londrina
2
1
7.10 01:30
Goiás
2:0 (1:0)
Náutico
7.10 01:30

Goiás
Náutico
2
0
7.10 00:30
CRB
1:0 (1:0)
ABC
7.10 00:30

CRB
ABC
1
0
6.10 23:15
Boa
1:2 (1:0)
Paysandu
6.10 23:15

Boa
Paysandu
1
2
4.10 01:30
Brasil de Pelotas
1:0 (0:0)
Juventude
4.10 01:30

Brasil de Pelotas
Juventude
1
0
4.10 00:30
Paraná
1:0 (1:0)
Internacional
4.10 00:30

Paraná
Internacional
1
0
3.10 23:15
Ceará
2:0 (1:0)
Vila Nova
3.10 23:15

Ceará
Vila Nova
2
0
27. Round
1.10 15:00
América Mineiro
1:2 (0:0)
Oeste
1.10 15:00

América Mineiro
Oeste
1
2
30.9 23:00
Luverdense
0:1 (0:1)
Ceará
30.9 23:00

Luverdense
Ceará
0
1
30.9 23:00
Guarani
0:0 (0:0)
Criciúma
30.9 23:00

Guarani
Criciúma
0
0
30.9 20:30
Internacional
2:0 (1:0)
Santa Cruz
30.9 20:30

Internacional
Santa Cruz
2
0
30.9 20:30
Vila Nova
1:1 (0:1)
Brasil de Pelotas
30.9 20:30

Vila Nova
Brasil de Pelotas
1
1
30.9 20:30
Náutico
2:0 (1:0)
Boa
30.9 20:30

Náutico
Boa
2
0
30.9 01:30
Juventude
1:0 (0:0)
Paysandu
30.9 01:30

Juventude
Paysandu
1
0
30.9 00:30
Londrina
4:1 (1:0)
CRB
30.9 00:30

Londrina
CRB
4
1
30.9 00:30
ABC
0:1 (0:0)
Goiás
30.9 00:30

ABC
Goiás
0
1
29.9 23:15
Figueirense
1:0 (1:0)
Paraná
29.9 23:15

Figueirense
Paraná
1
0
26. Round
27.9 23:30
Internacional
2:1 (1:1)
América Mineiro
27.9 23:30

Internacional
América Mineiro
2
1
27.9 01:30
Paysandu
2:1 (1:1)
Guarani
27.9 01:30

Paysandu
Guarani
2
1
27.9 01:30
ABC
1:1 (0:1)
Juventude
27.9 01:30

ABC
Juventude
1
1
27.9 00:30
Boa
2:0 (0:0)
Goiás
27.9 00:30

Boa
Goiás
2
0
27.9 00:30
Paraná
3:0 (0:0)
Náutico
27.9 00:30

Paraná
Náutico
3
0
27.9 00:30
Oeste
4:1 (1:1)
Londrina
27.9 00:30

Oeste
Londrina
4
1
27.9 00:30
Vila Nova
3:0 (2:0)
CRB
27.9 00:30

Vila Nova
CRB
3
0
26.9 23:15
Brasil de Pelotas
0:1 (0:0)
Luverdense
26.9 23:15

Brasil de Pelotas
Luverdense
0
1
26.9 23:15
Criciúma
1:1 (1:0)
Figueirense
26.9 23:15

Criciúma
Figueirense
1
1
26.9 23:15
Santa Cruz
0:0 (0:0)
Ceará
26.9 23:15

Santa Cruz
Ceará
0
0
25. Round
23.9 23:00
Ceará
2:1 (0:1)
Brasil de Pelotas
23.9 23:00

Ceará
Brasil de Pelotas
2
1
23.9 20:30
CRB
1:2 (1:1)
Criciúma
23.9 20:30

CRB
Criciúma
1
2
23.9 20:30
Goiás
2:1 (0:0)
Paysandu
23.9 20:30

Goiás
Paysandu
2
1
23.9 20:30
Náutico
0:1 (0:0)
Internacional
23.9 20:30

Náutico
Internacional
0
1
23.9 20:30
Figueirense
2:0 (1:0)
ABC
23.9 20:30

Figueirense
ABC
2
0
23.9 01:30
Luverdense
0:0 (0:0)
Oeste
23.9 01:30

Luverdense
Oeste
0
0
23.9 01:30
Londrina
1:1 (0:0)
Santa Cruz
23.9 01:30

Londrina
Santa Cruz
1
1
22.9 23:15
Juventude
0:0 (0:0)
Boa
22.9 23:15

Juventude
Boa
0
0
20.9 01:30
Guarani
0:4 (0:3)
Paraná
20.9 01:30

Guarani
Paraná
0
4
19.9 23:15
América Mineiro
1:0 (1:0)
Vila Nova
19.9 23:15

América Mineiro
Vila Nova
1
0
24. Round
16.9 23:00
Paraná
2:1 (1:1)
Londrina
16.9 23:00

Paraná
Londrina
2
1
16.9 20:30
Internacional
3:0 (1:0)
Figueirense
16.9 20:30

Internacional
Figueirense
3
0
16.9 20:30
Paysandu
2:0 (1:0)
ABC
16.9 20:30

Paysandu
ABC
2
0
16.9 20:30
Brasil de Pelotas
2:0 (1:0)
CRB
16.9 20:30

Brasil de Pelotas
CRB
2
0
16.9 20:30
Oeste
1:0 (0:0)
Náutico
16.9 20:30

Oeste
Náutico
1
0
16.9 20:30
Vila Nova
2:1 (1:0)
Luverdense
16.9 20:30

Vila Nova
Luverdense
2
1
16.9 01:30
Ceará
1:1 (1:0)
América Mineiro
16.9 01:30

Ceará
América Mineiro
1
1
15.9 23:15
Santa Cruz
3:0 (1:0)
Goiás
15.9 23:15

Santa Cruz
Goiás
3
0
13.9 01:30
Criciúma
1:2 (0:1)
Juventude
13.9 01:30

Criciúma
Juventude
1
2
12.9 23:15
Boa
2:2 (1:0)
Guarani
12.9 23:15

Boa
Guarani
2
2
23. Round
9.9 23:00
CRB
0:1 (0:1)
Oeste
9.9 23:00

CRB
Oeste
0
1
9.9 23:00
ABC
0:0 (0:0)
Santa Cruz
9.9 23:00

ABC
Santa Cruz
0
0
9.9 20:30
Londrina
3:2 (2:1)
Ceará
9.9 20:30

Londrina
Ceará
3
2
9.9 20:30
Juventude
2:1 (1:1)
Internacional
9.9 20:30

Juventude
Internacional
2
1
9.9 20:30
Criciúma
2:1 (0:0)
Luverdense
9.9 20:30

Criciúma
Luverdense
2
1
9.9 01:30
Paysandu
0:1 (0:1)
América Mineiro
9.9 01:30

Paysandu
América Mineiro
0
1
8.9 23:15
Boa
1:1 (0:1)
Figueirense
8.9 23:15

Boa
Figueirense
1
1
7.9 01:45
Náutico
1:0 (0:0)
Brasil de Pelotas
7.9 01:45

Náutico
Brasil de Pelotas
1
0
6.9 23:30
Goiás
0:1 (0:1)
Paraná
6.9 23:30

Goiás
Paraná
0
1
5.9 00:00
Guarani
0:0 (0:0)
Vila Nova
5.9 00:00

Guarani
Vila Nova
0
0
22. Round
26.8 23:00
Luverdense
1:0 (0:0)
Londrina
26.8 23:00

Luverdense
Londrina
1
0
26.8 23:00
Figueirense
2:1 (1:0)
Guarani
26.8 23:00

Figueirense
Guarani
2
1
26.8 20:30
Oeste
4:1 (3:1)
Boa
26.8 20:30

Oeste
Boa
4
1
26.8 20:30
Vila Nova
2:0 (1:0)
ABC
26.8 20:30

Vila Nova
ABC
2
0
26.8 20:30
Santa Cruz
1:2 (1:0)
CRB
26.8 20:30

Santa Cruz
CRB
1
2
26.8 01:30
Internacional
3:2 (2:1)
Paysandu
26.8 01:30

Internacional
Paysandu
3
2
26.8 00:30
Paraná
2:0 (0:0)
Juventude
26.8 00:30

Paraná
Juventude
2
0
25.8 23:15
Ceará
1:0 (1:0)
Náutico
25.8 23:15

Ceará
Náutico
1
0
23.8 01:30
América Mineiro
0:0 (0:0)
Criciúma
23.8 01:30

América Mineiro
Criciúma
0
0
22.8 23:15
Brasil de Pelotas
2:1 (1:1)
Goiás
22.8 23:15

Brasil de Pelotas
Goiás
2
1
21. Round
19.8 23:00
Paysandu
0:0 (0:0)
Paraná
19.8 23:00

Paysandu
Paraná
0
0
19.8 20:30
CRB
2:2 (2:1)
Luverdense
19.8 20:30

CRB
Luverdense
2
2
19.8 20:30
Boa
4:1 (1:0)
Ceará
19.8 20:30

Boa
Ceará
4
1
19.8 20:30
ABC
0:3 (0:2)
Internacional
19.8 20:30

ABC
Internacional
0
3
19.8 01:30
Goiás
1:1 (1:1)
América Mineiro
19.8 01:30

Goiás
América Mineiro
1
1
19.8 00:30
Criciúma
1:1 (0:0)
Oeste
19.8 00:30

Criciúma
Oeste
1
1
18.8 23:15
Juventude
1:0 (0:0)
Vila Nova
18.8 23:15

Juventude
Vila Nova
1
0
16.8 01:30
Náutico
2:0 (2:0)
Figueirense
16.8 01:30

Náutico
Figueirense
2
0
15.8 23:15
Londrina
4:1 (2:1)
Brasil de Pelotas
15.8 23:15

Londrina
Brasil de Pelotas
4
1
19.8 20:30
Guarani
2:0 (2:0)
Santa Cruz
19.8 20:30

Guarani
Santa Cruz
2
0
20. Round
12.8 23:00
Oeste
1:3 (0:2)
Paysandu
12.8 23:00

Oeste
Paysandu
1
3
12.8 23:00
Figueirense
1:1 (0:0)
Goiás
12.8 23:00

Figueirense
Goiás
1
1
12.8 20:30
Internacional
3:1 (0:0)
Londrina
12.8 20:30

Internacional
Londrina
3
1
12.8 20:30
Paraná
1:0 (1:0)
ABC
12.8 20:30

Paraná
ABC
1
0
12.8 20:30
Ceará
1:0 (0:0)
CRB
12.8 20:30

Ceará
CRB
1
0
12.8 01:30
América Mineiro
1:0 (1:0)
Náutico
12.8 01:30

América Mineiro
Náutico
1
0
12.8 00:30
Vila Nova
1:0 (0:0)
Boa
12.8 00:30

Vila Nova
Boa
1
0
11.8 23:15
Brasil de Pelotas
1:0 (0:0)
Guarani
11.8 23:15

Brasil de Pelotas
Guarani
1
0
9.8 01:30
Luverdense
1:0 (1:0)
Juventude
9.8 01:30

Luverdense
Juventude
1
0
8.8 23:15
Santa Cruz
1:2 (1:0)
Criciúma
8.8 23:15

Santa Cruz
Criciúma
1
2
19. Round
8.8 00:00
Londrina
0:1 (0:0)
Vila Nova
8.8 00:00

Londrina
Vila Nova
0
1
5.8 23:00
Paysandu
0:1 (0:1)
Figueirense
5.8 23:00

Paysandu
Figueirense
0
1
5.8 23:00
Boa
2:1 (1:0)
Paraná
5.8 23:00

Boa
Paraná
2
1
5.8 20:30
Juventude
2:1 (0:0)
Santa Cruz
5.8 20:30

Juventude
Santa Cruz
2
1
5.8 20:30
Guarani
0:2 (0:1)
Internacional
5.8 20:30

Guarani
Internacional
0
2
5.8 20:30
ABC
0:1 (0:0)
Ceará
5.8 20:30

ABC
Ceará
0
1
5.8 01:30
CRB
2:1 (2:0)
América Mineiro
5.8 01:30

CRB
América Mineiro
2
1
5.8 00:30
Goiás
0:2 (0:1)
Oeste
5.8 00:30

Goiás
Oeste
0
2
4.8 23:15
Náutico
1:0 (0:0)
Luverdense
4.8 23:15

Náutico
Luverdense
1
0
4.8 23:15
Criciúma
1:2 (0:1)
Brasil de Pelotas
4.8 23:15

Criciúma
Brasil de Pelotas
1
2
18. Round
2.8 01:30
Internacional
3:0 (0:0)
Goiás
2.8 01:30

Internacional
Goiás
3
0
2.8 01:30
Luverdense
1:0 (0:0)
Guarani
2.8 01:30

Luverdense
Guarani
1
0
2.8 01:30
Ceará
3:1 (3:0)
Criciúma
2.8 01:30

Ceará
Criciúma
3
1
2.8 00:30
América Mineiro
3:2 (1:1)
Londrina
2.8 00:30

América Mineiro
Londrina
3
2
2.8 00:30
Oeste
1:1 (0:0)
ABC
2.8 00:30

Oeste
ABC
1
1
2.8 00:30
Vila Nova
0:1 (0:1)
Náutico
2.8 00:30

Vila Nova
Náutico
0
1
1.8 23:15
Paraná
4:1 (1:1)
CRB
1.8 23:15

Paraná
CRB
4
1
1.8 23:15
Brasil de Pelotas
0:0 (0:0)
Boa
1.8 23:15

Brasil de Pelotas
Boa
0
0
1.8 23:15
Figueirense
2:2 (1:0)
Juventude
1.8 23:15

Figueirense
Juventude
2
2
1.8 23:15
Santa Cruz
1:2 (1:0)
Paysandu
1.8 23:15

Santa Cruz
Paysandu
1
2
17. Round
29.7 23:00
Boa
1:0 (0:0)
Luverdense
29.7 23:00

Boa
Luverdense
1
0
29.7 23:00
Náutico
1:2 (0:1)
Criciúma
29.7 23:00

Náutico
Criciúma
1
2
29.7 20:30
Paraná
4:0 (2:0)
Santa Cruz
29.7 20:30

Paraná
Santa Cruz
4
0
29.7 20:30
Guarani
2:3 (2:1)
Londrina
29.7 20:30

Guarani
Londrina
2
3
29.7 20:30
Goiás
3:0 (2:0)
CRB
29.7 20:30

Goiás
CRB
3
0
29.7 20:30
Figueirense
0:1 (0:0)
Vila Nova
29.7 20:30

Figueirense
Vila Nova
0
1
29.7 01:30
Paysandu
1:2 (0:1)
Ceará
29.7 01:30

Paysandu
Ceará
1
2
28.7 23:15
Juventude
0:1 (0:1)
América Mineiro
28.7 23:15

Juventude
América Mineiro
0
1
26.7 01:30
Internacional
2:0 (1:0)
Oeste
26.7 01:30

Internacional
Oeste
2
0
25.7 23:15
ABC
1:0 (1:0)
Brasil de Pelotas
25.7 23:15

ABC
Brasil de Pelotas
1
0
16. Round
22.7 23:00
CRB
1:1 (0:0)
Guarani
22.7 23:00

CRB
Guarani
1
1
22.7 23:00
Brasil de Pelotas
2:1 (1:0)
Paysandu
22.7 23:00

Brasil de Pelotas
Paysandu
2
1
22.7 23:00
Oeste
3:0 (2:0)
Juventude
22.7 23:00

Oeste
Juventude
3
0
22.7 20:30
Londrina
0:0 (0:0)
Náutico
22.7 20:30

Londrina
Náutico
0
0
22.7 20:30
Vila Nova
2:1 (0:0)
Internacional
22.7 20:30

Vila Nova
Internacional
2
1
22.7 20:30
Criciúma
2:1 (1:0)
ABC
22.7 20:30

Criciúma
ABC
2
1
22.7 01:30
Ceará
0:1 (0:0)
Goiás
22.7 01:30

Ceará
Goiás
0
1
22.7 00:30
Luverdense
1:1 (1:0)
Paraná
22.7 00:30

Luverdense
Paraná
1
1
22.7 00:30
Santa Cruz
1:1 (1:0)
Boa
22.7 00:30

Santa Cruz
Boa
1
1
21.7 23:15
América Mineiro
4:2 (3:0)
Figueirense
21.7 23:15

América Mineiro
Figueirense
4
2
15. Round
19.7 01:30
Internacional
1:0 (0:0)
Luverdense
19.7 01:30

Internacional
Luverdense
1
0
19.7 01:30
Boa
2:0 (1:0)
Criciúma
19.7 01:30

Boa
Criciúma
2
0
19.7 00:30
Guarani
2:2 (2:1)
Ceará
19.7 00:30

Guarani
Ceará
2
2
19.7 00:30
Goiás
0:1 (0:0)
Londrina
19.7 00:30

Goiás
Londrina
0
1
19.7 00:30
Santa Cruz
1:0 (0:0)
Vila Nova
19.7 00:30

Santa Cruz
Vila Nova
1
0
19.7 00:30
ABC
0:1 (0:0)
América Mineiro
19.7 00:30

ABC
América Mineiro
0
1
18.7 23:15
Paysandu
1:0 (0:0)
Náutico
18.7 23:15

Paysandu
Náutico
1
0
18.7 23:15
Paraná
4:1 (1:1)
Brasil de Pelotas
18.7 23:15

Paraná
Brasil de Pelotas
4
1
18.7 23:15
Juventude
1:1 (1:1)
CRB
18.7 23:15

Juventude
CRB
1
1
18.7 23:15
Figueirense
0:0 (0:0)
Oeste
18.7 23:15

Figueirense
Oeste
0
0
14. Round
16.7 01:00
Luverdense
1:0 (0:0)
ABC
16.7 01:00

Luverdense
ABC
1
0
15.7 23:00
Londrina
2:2 (1:1)
Boa
15.7 23:00

Londrina
Boa
2
2
15.7 23:00
Ceará
2:0 (2:0)
Juventude
15.7 23:00

Ceará
Juventude
2
0
15.7 20:30
CRB
2:0 (1:0)
Internacional
15.7 20:30

CRB
Internacional
2
0
15.7 20:30
América Mineiro
0:0 (0:0)
Guarani
15.7 20:30

América Mineiro
Guarani
0
0
15.7 20:30
Vila Nova
1:2 (1:0)
Paysandu
15.7 20:30

Vila Nova
Paysandu
1
2
15.7 20:30
Náutico
0:0 (0:0)
Santa Cruz
15.7 20:30

Náutico
Santa Cruz
0
0
15.7 01:30
Criciúma
1:0 (0:0)
Goiás
15.7 01:30

Criciúma
Goiás
1
0
15.7 00:30
Oeste
2:0 (0:0)
Paraná
15.7 00:30

Oeste
Paraná
2
0
14.7 23:15
Brasil de Pelotas
1:2 (1:2)
Figueirense
14.7 23:15

Brasil de Pelotas
Figueirense
1
2
13. Round
12.7 01:30
CRB
2:1 (2:0)
Figueirense
12.7 01:30

CRB
Figueirense
2
1
12.7 01:30
Luverdense
2:2 (1:0)
Santa Cruz
12.7 01:30

Luverdense
Santa Cruz
2
2
12.7 01:30
Náutico
1:1 (1:0)
Juventude
12.7 01:30

Náutico
Juventude
1
1
12.7 00:30
América Mineiro
2:0 (1:0)
Boa
12.7 00:30

América Mineiro
Boa
2
0
12.7 00:30
Guarani
1:0 (0:0)
Goiás
12.7 00:30

Guarani
Goiás
1
0
12.7 00:30
Vila Nova
3:2 (2:0)
Paraná
12.7 00:30

Vila Nova
Paraná
3
2
12.7 00:30
Ceará
0:2 (0:2)
Internacional
12.7 00:30

Ceará
Internacional
0
2
11.7 23:15
Londrina
3:1 (3:1)
ABC
11.7 23:15

Londrina
ABC
3
1
11.7 23:15
Brasil de Pelotas
3:1 (1:1)
Oeste
11.7 23:15

Brasil de Pelotas
Oeste
3
1
11.7 23:15
Criciúma
1:1 (0:0)
Paysandu
11.7 23:15

Criciúma
Paysandu
1
1
12. Round
8.7 23:00
Boa
0:0 (0:0)
CRB
8.7 23:00

Boa
CRB
0
0
8.7 23:00
Juventude
2:0 (1:0)
Guarani
8.7 23:00

Juventude
Guarani
2
0
8.7 23:00
Oeste
2:2 (1:0)
Vila Nova
8.7 23:00

Oeste
Vila Nova
2
2
8.7 20:30
Internacional
1:1 (0:1)
Criciúma
8.7 20:30

Internacional
Criciúma
1
1
8.7 20:30
Figueirense
0:2 (0:1)
Ceará
8.7 20:30

Figueirense
Ceará
0
2
8.7 01:30
Paraná
1:1 (0:1)
América Mineiro
8.7 01:30

Paraná
América Mineiro
1
1
8.7 00:30
Goiás
3:1 (1:0)
Luverdense
8.7 00:30

Goiás
Luverdense
3
1
7.7 23:15
Santa Cruz
3:0 (2:0)
Brasil de Pelotas
7.7 23:15

Santa Cruz
Brasil de Pelotas
3
0
5.7 01:30
ABC
0:1 (0:0)
Náutico
5.7 01:30

ABC
Náutico
0
1
4.7 23:15
Paysandu
1:2 (0:1)
Londrina
4.7 23:15

Paysandu
Londrina
1
2
11. Round
1.7 23:00
América Mineiro
3:0 (1:0)
Brasil de Pelotas
1.7 23:00

América Mineiro
Brasil de Pelotas
3
0
1.7 23:00
ABC
0:1 (0:0)
Guarani
1.7 23:00

ABC
Guarani
0
1
1.7 20:30
Internacional
0:1 (0:0)
Boa
1.7 20:30

Internacional
Boa
0
1
1.7 20:30
Paraná
1:0 (0:0)
Ceará
1.7 20:30

Paraná
Ceará
1
0
1.7 20:30
Oeste
2:0 (1:0)
Santa Cruz
1.7 20:30

Oeste
Santa Cruz
2
0
1.7 01:30
Náutico
0:1 (0:0)
CRB
1.7 01:30

Náutico
CRB
0
1
1.7 00:30
Vila Nova
0:0 (0:0)
Criciúma
1.7 00:30

Vila Nova
Criciúma
0
0
30.6 23:15
Paysandu
1:1 (1:0)
Luverdense
30.6 23:15

Paysandu
Luverdense
1
1
28.6 01:30
Figueirense
3:1 (1:0)
Londrina
28.6 01:30

Figueirense
Londrina
3
1
27.6 23:15
Juventude
3:0 (2:0)
Goiás
27.6 23:15

Juventude
Goiás
3
0
10. Round
24.6 23:00
Guarani
2:1 (2:1)
Náutico
24.6 23:00

Guarani
Náutico
2
1
24.6 20:30
Londrina
2:2 (0:0)
Juventude
24.6 20:30

Londrina
Juventude
2
2
24.6 20:30
Brasil de Pelotas
0:1 (0:1)
Internacional
24.6 20:30

Brasil de Pelotas
Internacional
0
1
24.6 20:30
Goiás
0:2 (0:2)
Vila Nova
24.6 20:30

Goiás
Vila Nova
0
2
24.6 20:30
Santa Cruz
1:1 (0:1)
Figueirense
24.6 20:30

Santa Cruz
Figueirense
1
1
24.6 20:30
Ceará
3:0 (3:0)
Oeste
24.6 20:30

Ceará
Oeste
3
0
24.6 01:30
Luverdense
0:3 (0:2)
América Mineiro
24.6 01:30

Luverdense
América Mineiro
0
3
24.6 01:30
Criciúma
2:1 (1:0)
Paraná
24.6 01:30

Criciúma
Paraná
2
1
24.6 00:30
Boa
2:1 (1:1)
ABC
24.6 00:30

Boa
ABC
2
1
23.6 23:15
CRB
2:1 (0:1)
Paysandu
23.6 23:15

CRB
Paysandu
2
1
9. Round
21.6 01:30
Internacional
0:0 (0:0)
Paraná
21.6 01:30

Internacional
Paraná
0
0
21.6 01:30
Guarani
0:0 (0:0)
Oeste
21.6 01:30

Guarani
Oeste
0
0
21.6 01:30
Vila Nova
1:1 (1:0)
Ceará
21.6 01:30

Vila Nova
Ceará
1
1
21.6 00:30
Paysandu
0:0 (0:0)
Boa
21.6 00:30

Paysandu
Boa
0
0
21.6 00:30
Londrina
0:1 (0:0)
Criciúma
21.6 00:30

Londrina
Criciúma
0
1
21.6 00:30
Figueirense
2:3 (2:3)
Luverdense
21.6 00:30

Figueirense
Luverdense
2
3
21.6 00:30
ABC
1:3 (0:1)
CRB
21.6 00:30

ABC
CRB
1
3
20.6 23:15
América Mineiro
1:0 (0:0)
Santa Cruz
20.6 23:15

América Mineiro
Santa Cruz
1
0
20.6 23:15
Juventude
1:2 (0:1)
Brasil de Pelotas
20.6 23:15

Juventude
Brasil de Pelotas
1
2
20.6 23:15
Náutico
2:3 (1:1)
Goiás
20.6 23:15

Náutico
Goiás
2
3
8. Round
18.6 01:00
Oeste
0:0 (0:0)
América Mineiro
18.6 01:00

Oeste
América Mineiro
0
0
17.6 23:00
Brasil de Pelotas
3:0 (1:0)
Vila Nova
17.6 23:00

Brasil de Pelotas
Vila Nova
3
0
17.6 20:30
CRB
0:3 (0:3)
Londrina
17.6 20:30

CRB
Londrina
0
3
17.6 20:30
Paysandu
0:0 (0:0)
Juventude
17.6 20:30

Paysandu
Juventude
0
0
17.6 20:30
Boa
2:1 (2:1)
Náutico
17.6 20:30

Boa
Náutico
2
1
17.6 20:30
Santa Cruz
0:0 (0:0)
Internacional
17.6 20:30

Santa Cruz
Internacional
0
0
17.6 01:30
Goiás
1:2 (1:1)
ABC
17.6 01:30

Goiás
ABC
1
2
17.6 00:30
Paraná
1:0 (0:0)
Figueirense
17.6 00:30

Paraná
Figueirense
1
0
17.6 00:30
Ceará
1:1 (1:0)
Luverdense
17.6 00:30

Ceará
Luverdense
1
1
16.6 23:15
Criciúma
3:2 (2:1)
Guarani
16.6 23:15

Criciúma
Guarani
3
2
7. Round
14.6 01:30
Luverdense
4:0 (0:0)
Brasil de Pelotas
14.6 01:30

Luverdense
Brasil de Pelotas
4
0
14.6 01:30
América Mineiro
1:1 (0:1)
Internacional
14.6 01:30

América Mineiro
Internacional
1
1
14.6 01:30
Ceará
1:3 (1:0)
Santa Cruz
14.6 01:30

Ceará
Santa Cruz
1
3
14.6 00:30
CRB
1:2 (0:1)
Vila Nova
14.6 00:30

CRB
Vila Nova
1
2
14.6 00:30
Juventude
3:0 (3:0)
ABC
14.6 00:30

Juventude
ABC
3
0
14.6 00:30
Goiás
4:1 (3:1)
Boa
14.6 00:30

Goiás
Boa
4
1
14.6 00:30
Figueirense
2:2 (0:1)
Criciúma
14.6 00:30

Figueirense
Criciúma
2
2
13.6 23:15
Londrina
1:1 (1:0)
Oeste
13.6 23:15

Londrina
Oeste
1
1
13.6 23:15
Guarani
2:0 (1:0)
Paysandu
13.6 23:15

Guarani
Paysandu
2
0
13.6 23:15
Náutico
1:2 (1:1)
Paraná
13.6 23:15

Náutico
Paraná
1
2
6. Round
11.6 01:00
Oeste
0:0 (0:0)
Luverdense
11.6 01:00

Oeste
Luverdense
0
0
10.6 23:00
ABC
2:2 (1:2)
Figueirense
10.6 23:00

ABC
Figueirense
2
2
10.6 20:30
Paraná
0:1 (0:0)
Guarani
10.6 20:30

Paraná
Guarani
0
1
10.6 20:30
Internacional
4:2 (1:1)
Náutico
10.6 20:30

Internacional
Náutico
4
2
10.6 20:30
Brasil de Pelotas
2:3 (0:1)
Ceará
10.6 20:30

Brasil de Pelotas
Ceará
2
3
10.6 20:30
Boa
0:2 (0:0)
Juventude
10.6 20:30

Boa
Juventude
0
2
10.6 01:30
Paysandu
0:1 (0:0)
Goiás
10.6 01:30

Paysandu
Goiás
0
1
10.6 00:30
Vila Nova
2:0 (1:0)
América Mineiro
10.6 00:30

Vila Nova
América Mineiro
2
0
10.6 00:30
Santa Cruz
1:3 (0:1)
Londrina
10.6 00:30

Santa Cruz
Londrina
1
3
9.6 23:15
Criciúma
1:0 (1:0)
CRB
9.6 23:15

Criciúma
CRB
1
0
5. Round
7.6 01:30
CRB
0:1 (0:0)
Brasil de Pelotas
7.6 01:30

CRB
Brasil de Pelotas
0
1
7.6 01:30
Luverdense
1:1 (0:0)
Vila Nova
7.6 01:30

Luverdense
Vila Nova
1
1
7.6 01:30
América Mineiro
1:0 (1:0)
Ceará
7.6 01:30

América Mineiro
Ceará
1
0
7.6 00:30
Londrina
1:1 (0:1)
Paraná
7.6 00:30

Londrina
Paraná
1
1
7.6 00:30
Goiás
2:1 (1:1)
Santa Cruz
7.6 00:30

Goiás
Santa Cruz
2
1
7.6 00:30
Figueirense
1:2 (1:1)
Internacional
7.6 00:30

Figueirense
Internacional
1
2
7.6 00:30
Náutico
1:1 (0:0)
Oeste
7.6 00:30

Náutico
Oeste
1
1
6.6 23:15
Juventude
1:0 (0:0)
Criciúma
6.6 23:15

Juventude
Criciúma
1
0
6.6 23:15
Guarani
2:1 (1:0)
Boa
6.6 23:15

Guarani
Boa
2
1
6.6 23:15
ABC
2:1 (2:1)
Paysandu
6.6 23:15

ABC
Paysandu
2
1
4. Round
3.6 23:00
Internacional
1:1 (0:0)
Juventude
3.6 23:00

Internacional
Juventude
1
1
3.6 20:30
Luverdense
0:0 (0:0)
Criciúma
3.6 20:30

Luverdense
Criciúma
0
0
3.6 20:30
Vila Nova
3:1 (2:0)
Guarani
3.6 20:30

Vila Nova
Guarani
3
1
3.6 20:30
Santa Cruz
2:1 (1:1)
ABC
3.6 20:30

Santa Cruz
ABC
2
1
3.6 01:30
Ceará
1:0 (0:0)
Londrina
3.6 01:30

Ceará
Londrina
1
0
3.6 00:30
Oeste
2:0 (1:0)
CRB
3.6 00:30

Oeste
CRB
2
0
2.6 23:15
América Mineiro
0:2 (0:1)
Paysandu
2.6 23:15

América Mineiro
Paysandu
0
2
31.5 01:30
Brasil de Pelotas
2:0 (1:0)
Náutico
31.5 01:30

Brasil de Pelotas
Náutico
2
0
30.5 23:15
Figueirense
0:2 (0:2)
Boa
30.5 23:15

Figueirense
Boa
0
2
17.5 01:30
Paraná
2:0 (1:0)
Goiás
17.5 01:30

Paraná
Goiás
2
0
1. Round
14.5 01:00
Paysandu
2:0 (0:0)
Oeste
14.5 01:00

Paysandu
Oeste
2
0
3. Round
27.5 23:00
Juventude
2:1 (0:0)
Paraná
27.5 23:00

Juventude
Paraná
2
1
27.5 20:30
Paysandu
1:0 (0:0)
Internacional
27.5 20:30

Paysandu
Internacional
1
0
27.5 20:30
Londrina
3:1 (1:0)
Luverdense
27.5 20:30

Londrina
Luverdense
3
1
27.5 20:30
Náutico
0:2 (0:0)
Ceará
27.5 20:30

Náutico
Ceará
0
2
27.5 20:30
ABC
1:0 (1:0)
Vila Nova
27.5 20:30

ABC
Vila Nova
1
0
27.5 01:30
Goiás
1:1 (1:1)
Brasil de Pelotas
27.5 01:30

Goiás
Brasil de Pelotas
1
1
27.5 00:30
Boa
1:1 (1:0)
Oeste
27.5 00:30

Boa
Oeste
1
1
26.5 23:15
Criciúma
1:3 (1:3)
América Mineiro
26.5 23:15

Criciúma
América Mineiro
1
3
24.5 01:30
Guarani
2:0 (1:0)
Figueirense
24.5 01:30

Guarani
Figueirense
2
0
23.5 23:15
CRB
1:0 (0:0)
Santa Cruz
23.5 23:15

CRB
Santa Cruz
1
0
1. Round
13.5 23:00
Goiás
0:1 (0:1)
Figueirense
13.5 23:00

Goiás
Figueirense
0
1
13.5 20:30
Boa
0:1 (0:1)
Vila Nova
13.5 20:30

Boa
Vila Nova
0
1
13.5 20:30
Londrina
0:3 (0:2)
Internacional
13.5 20:30

Londrina
Internacional
0
3
13.5 20:30
Criciúma
1:2 (1:0)
Santa Cruz
13.5 20:30

Criciúma
Santa Cruz
1
2
13.5 20:30
ABC
0:0 (0:0)
Paraná
13.5 20:30

ABC
Paraná
0
0
13.5 01:30
Náutico
0:0 (0:0)
América Mineiro
13.5 01:30

Náutico
América Mineiro
0
0
13.5 00:30
Juventude
2:1 (0:0)
Luverdense
13.5 00:30

Juventude
Luverdense
2
1
13.5 00:30
Guarani
2:0 (1:0)
Brasil de Pelotas
13.5 00:30

Guarani
Brasil de Pelotas
2
0
12.5 23:15
CRB
1:0 (1:0)
Ceará
12.5 23:15

CRB
Ceará
1
0
2. Round
20.5 23:00
Internacional
1:1 (1:0)
ABC
20.5 23:00

Internacional
ABC
1
1
20.5 20:30
Luverdense
1:1 (1:1)
CRB
20.5 20:30

Luverdense
CRB
1
1
20.5 20:30
Oeste
1:0 (0:0)
Criciúma
20.5 20:30

Oeste
Criciúma
1
0
20.5 20:30
Figueirense
3:0 (2:0)
Náutico
20.5 20:30

Figueirense
Náutico
3
0
20.5 20:30
Santa Cruz
2:1 (1:0)
Guarani
20.5 20:30

Santa Cruz
Guarani
2
1
20.5 01:30
América Mineiro
1:1 (0:0)
Goiás
20.5 01:30

América Mineiro
Goiás
1
1
20.5 00:30
Vila Nova
0:0 (0:0)
Juventude
20.5 00:30

Vila Nova
Juventude
0
0
19.5 23:15
Paraná
0:0 (0:0)
Paysandu
19.5 23:15

Paraná
Paysandu
0
0
17.5 01:30
Ceará
0:0 (0:0)
Boa
17.5 01:30

Ceará
Boa
0
0
16.5 23:15
Brasil de Pelotas
1:1 (1:0)
Londrina
16.5 23:15

Brasil de Pelotas
Londrina
1
1